Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 19:10   #3151
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Dlatego jesteś tak bliska mojemu sercu, hahaha, czuje się normalnie jakbym Cię już znała wydaje mi się, ze ja tez będę się cieszyć w dniu operacji zamiast się stresować

Co do cen, to podliczylam, ze wyjdzie niecałe 17k, bo badania krwi i usg zrobię w Luxmedzie za darmo, bo mam pakiet
Kaucje się w jakim momencie wpłaca? I kiedy resztę ?

Dziękuje Ci za cenne informacje <3



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hehe miło mi

Co do kaucji... Wpłacasz ją żeby zarezerwowali termin zabiegu. Podobno masz na to tydzień, ale ja musiałam wpłacać właściwie "na wczoraj" , bo termin operacji był stosunkowo szybki i kazali wpłacić jak najszybciej.
Kasę za implanty wysyłasz do profesora na konto. Ale to ci poda dane do przelewu przez email. A reszta w dniu zabiegu. Możesz u nich zapłacić kartą lub gotówką.



Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Asia, super, ze tak dobrze się czujesz, oby tak zostało, bo dziewczyny pisały, ze najgorsza jest 3 doba.
A gdzie robiłaś operacje i jakie masz implanty?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dla mnie najtrudniejsza była 2doba. Bo wtedy też czułam rozpychanie piersi i wtedy też opuchlizna rosła. Ale każdy następny dzień był tylko lepszy.


Silentvoice, jeśli mogę coś polecić to polecam morfine
Ja się początkowo broniłam, ale pielęgniarka mi nakłada do głowy, że skoro czuje rane to powinni podać coś przeciwbólowego, bo później gdy się ból rozchula to będzie ciężki do opanowania. No i dała mi w żyłe. Boże ale mi było dobrze spałam 3dni i noce

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc

Edytowane przez Nadzieja87
Czas edycji: 2019-09-11 o 19:35
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 19:38   #3152
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Dla mnie najtrudniejsza była 2doba. Bo wtedy też czułam rozpychanie piersi i wtedy też opuchlizna rosła. Ale każdy następny dzień był tylko lepszy.


Silentvoice, jeśli mogę coś polecić to polecam morfine
Ja się początkowo broniłam, ale pielęgniarka mi nakłada do głowy, że skoro czuje rane to powinni podać coś przeciwbólowego, bo później gdy się ból rozchula to będzie ciężki do opanowania. No i dała mi w żyłe. Boże ale mi było dobrze spałam 3dni i noce

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka


Ja na morfinie rodziłam syna, także znam ten stan hahahah
Jejku, jak ja Ci zazdroszczę, ze miesiąc po konsultacji już miałaś nowe piersi , tez bym chciała
Mam nadzieje, ze będę miała równie piękne piersi jak Ty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 20:19   #3153
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Ja na morfinie rodziłam syna, także znam ten stan hahahah
Jejku, jak ja Ci zazdroszczę, ze miesiąc po konsultacji już miałaś nowe piersi , tez bym chciała
Mam nadzieje, ze będę miała równie piękne piersi jak Ty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Haha, no to wiesz ze po morfinie taaaka impreza

Mów profesorowi, że chcesz operacje jak najwcześniej może trafi się jakiś termin ;-) ja akurat trafiłam na taki termin, że chyba ktoś zrezygnował, bo pytałam w recepcji to mówiły, że normalnie to po 2msc się czeka

Te moje piersi i tak nie są idealnie równe, bo już przed operacją jedna była trochę większa, ale w sumie już przywyklam i mi to nie przeszkadza ;-) najważniejsze, że są pełniejsze i nie zwiędnięte

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 20:27   #3154
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Haha, no to wiesz ze po morfinie taaaka impreza

Mów profesorowi, że chcesz operacje jak najwcześniej może trafi się jakiś termin ;-) ja akurat trafiłam na taki termin, że chyba ktoś zrezygnował, bo pytałam w recepcji to mówiły, że normalnie to po 2msc się czeka

Te moje piersi i tak nie są idealnie równe, bo już przed operacją jedna była trochę większa, ale w sumie już przywyklam i mi to nie przeszkadza ;-) najważniejsze, że są pełniejsze i nie zwiędnięte

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka


Hahaha ojj wiem, bólu porodowego w ogóle nie zaznałam, a jak mnie przenieśli na oddział poporodowy, to latałam jak głupia, pod prysznic od razu poszłam i w ogóle high life, a trochę mnie nacięli, więc miało co boleć

Ja muszę termin operacji zgrać z pracą i z moją mamą, bo mój tż w ciągłych rozjazdach i to często niespodziewanych, wiec nie mogę sobie pozwolić, ze pójdę na operacje, a on akurat wyjedzie i będę musiała zostać sama bez pomocy także dla mnie najlepszy byłby grudzień, ewentualnie początek stycznia, ale w Nowy Rok chciałabym już wejść z cyckami

Ja tam nie widzę u Ciebie żadnych asymetrii, a pamietam jak po operacji się martwiłaś, ze jedna pierś jest większa albo wyżej (nie pamietam jednak tak dokładnie haha), masz przepiękne piersi, normalnie się zakochałam hahahahah Boże, wyjdę zaraz na psychofanke psychopatke


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 21:38   #3155
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć dziewczyny


Dzisiaj byłam u prof Sz i mam termin operacji na 18.09. Wybrałam motiva okrągłe 12.5cm szerokości i 590ml czyli najwyższy profil. Ma któraś z Was taki spory implant?



Obecnie moje anatomy to totalna porażka dlatego wymieniam. Moja historia jest długa ale oby miała szczęśliwy finał.

Pozdrawiam
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 08:58   #3156
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Hahaha ojj wiem, bólu porodowego w ogóle nie zaznałam, a jak mnie przenieśli na oddział poporodowy, to latałam jak głupia, pod prysznic od razu poszłam i w ogóle high life, a trochę mnie nacięli, więc miało co boleć

Ja muszę termin operacji zgrać z pracą i z moją mamą, bo mój tż w ciągłych rozjazdach i to często niespodziewanych, wiec nie mogę sobie pozwolić, ze pójdę na operacje, a on akurat wyjedzie i będę musiała zostać sama bez pomocy także dla mnie najlepszy byłby grudzień, ewentualnie początek stycznia, ale w Nowy Rok chciałabym już wejść z cyckami

Ja tam nie widzę u Ciebie żadnych asymetrii, a pamietam jak po operacji się martwiłaś, ze jedna pierś jest większa albo wyżej (nie pamietam jednak tak dokładnie haha), masz przepiękne piersi, normalnie się zakochałam hahahahah Boże, wyjdę zaraz na psychofanke psychopatke


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No jedna w dalszym ciągu wydaje się być minimalnie wieksza przez co jest jakby niżej... ale to wynika z tego, że naturalna pierś była ciut większa czego wcześniej nie zauważalam w każdym razie nie mam z tym już problemów. Uwielbiam je takie jakie są.

Ja termin też musiałam zgrać z moim starym dlatego odkladalam w czasie ustalenie terminu konsultacji. Bo gdybym mogła to zaklepałabym termin już w listopadzie, bo wtedy też zdecydowalismy się mnie zoperować

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny


Dzisiaj byłam u prof Sz i mam termin operacji na 18.09. Wybrałam motiva okrągłe 12.5cm szerokości i 590ml czyli najwyższy profil. Ma któraś z Was taki spory implant?



Obecnie moje anatomy to totalna porażka dlatego wymieniam. Moja historia jest długa ale oby miała szczęśliwy finał.

Pozdrawiam
U tego prof. Sz?

Ja mam tylko motiva ergonomix full 500cc


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 10:31   #3157
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Asia, super, ze tak dobrze się czujesz, oby tak zostało, bo dziewczyny pisały, ze najgorsza jest 3 doba.
A gdzie robiłaś operacje i jakie masz implanty?
W sumie najbardziej dokuczają mi problemy żołądkowe, a nie ból.
Największe uczucie rozsadzania piersi miałam po pierwszej nocy, teraz raczej ustępuje, a zaraz mam masaż i podobno ma być jeszcze lepiej.



Operację robiłam u AG w poznaniu. Implanty, hmm, nie wiem jak dobrze napisać, na naklejkach jest RPL MesmoHS, a jak w internecie szukałam projekcji to kod ten sam, czyli to to, a nazwa Replicon HP Mesmo sensitive. Ogólnie 275ml, kształt anatomiczny.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 13:28   #3158
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
No jedna w dalszym ciągu wydaje się być minimalnie wieksza przez co jest jakby niżej... ale to wynika z tego, że naturalna pierś była ciut większa czego wcześniej nie zauważalam w każdym razie nie mam z tym już problemów. Uwielbiam je takie jakie są.

Ja termin też musiałam zgrać z moim starym dlatego odkladalam w czasie ustalenie terminu konsultacji. Bo gdybym mogła to zaklepałabym termin już w listopadzie, bo wtedy też zdecydowalismy się mnie zoperować



U tego prof. Sz?

Ja mam tylko motiva ergonomix full 500cc


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
U tego samego
Zaszalałam z implantami i teraz się trochę obawiam że będą za duże. Maleficenta pewnie by powiedziała że i tak małe 😂

Jaką
masz szerokośćiimplantów?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 14:13   #3159
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
U tego samego
Zaszalałam z implantami i teraz się trochę obawiam że będą za duże. Maleficenta pewnie by powiedziała że i tak małe

Jaką
masz szerokośćiimplantów?
Z tymi wymiarami to ja cicho ciemna jestem ale widzę na moim motiva id- szerokość 13, projekcja 5.3

Ja ci powiem tak.. Ja mam 500cc i mi wydają się idealne choć wciąż dość małe do mojej sylwetki. ;-)


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 14:28   #3160
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
U tego samego
Zaszalałam z implantami i teraz się trochę obawiam że będą za duże. Maleficenta pewnie by powiedziała że i tak małe

A gdzie będziesz miała operację ? W sensie w jakim mieście i jak to się stało, ze tak szybko?! jejku, zazdroszczę
Haha, Maleficenta na pewno by powiedziała, ze małe



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
No jedna w dalszym ciągu wydaje się być minimalnie wieksza przez co jest jakby niżej... ale to wynika z tego, że naturalna pierś była ciut większa czego wcześniej nie zauważalam w każdym razie nie mam z tym już problemów. Uwielbiam je takie jakie są.


Nic dziwnego, ze je uwielbiasz , bo są cudowne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 16:25   #3161
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
A gdzie będziesz miała operację ? W sensie w jakim mieście i jak to się stało, ze tak szybko?! jejku, zazdroszczę
Haha, Maleficenta na pewno by powiedziała, ze małe



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------





Nic dziwnego, ze je uwielbiasz , bo są cudowne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Sądząc po opisie to też w CMB w Bydgoszczy

PS. Anestezjolog jest w deche, wygląda jakby się sam porządnie sztachnął tym znieczuleniem przed operacją

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 16:31   #3162
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość


Sądząc po opisie to też w CMB w Bydgoszczy

PS. Anestezjolog jest w deche, wygląda jakby się sam porządnie sztachnął tym znieczuleniem przed operacją

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka


Hahahaha to czuje , ze będzie wesoło a konsultacje z anestezjologiem tez miałaś przed operacją?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 17:08   #3163
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Hahahaha to czuje , ze będzie wesoło a konsultacje z anestezjologiem tez miałaś przed operacją?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Taaa, dosłownie 10min przed tym gdy zabrano mnie na stół ;-)
I owa rozmowa trwała minute
Pamiętam, że zadał kilka pytań czy mam jakieś alergie, czy przyjmuje jakieś leki itd po czym pyta czy mam pytania... No to zapytałam czy się obudzę, bo mam 4latka w domu, ale stwierdził że nie odpowie na to pytanie bo to jest oczywiste, że tak- W końcu po to on tam jest
I tak się zakończyła nasza rozmowa.
Później jeszcze dowcipkowałam z nim na sali operacyjnej nim mnie uśpił. Ja tu slowotok a on mi cyk i maskę przykłada. To mówię, że skoro to JUŻ to może ja przestanę już mówić, ale mówił że mogę gadać dalej jednak długo to nie trwało bo chwilę później już nie miałam siły nawet oczu otwartych utrzymać

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 19:16   #3164
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jeżu dziewczyny jak ten czas leci, mi zaraz minie miesiąc i kurde, nadal są twarde jak głazy ale z tym to wiem, że potrzeba czasu, najbardziej mnie wkurzają te niby rozpuszczalne szwy, które się nie rozpuszczają! Wszystko jest ładnie pięknie a w miejscach gdzie nadal mam te supełki szwów, skóra dookoła jest tak podrażniona, aż się boję żeby mi się przez to szersza blizna nie zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 20:01   #3165
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Jeżu dziewczyny jak ten czas leci, mi zaraz minie miesiąc i kurde, nadal są twarde jak głazy ale z tym to wiem, że potrzeba czasu, najbardziej mnie wkurzają te niby rozpuszczalne szwy, które się nie rozpuszczają! Wszystko jest ładnie pięknie a w miejscach gdzie nadal mam te supełki szwów, skóra dookoła jest tak podrażniona, aż się boję żeby mi się przez to szersza blizna nie zrobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko loko jeszcze trochę będą jak kamienie ;-) ale później nawet nie zauważysz kiedy będą piękne miękkie i ruchome jeszcze chwilę musisz się przemeczyć

Ja też miałam nerwa na szwy, ale później poobcinalam te które były na wierzchu i mnie haczyly tak prawdę mówiąc to też chyba z miesiąc śmigałam ze strupkami i szwami... No do momentu aż je ciachnełam

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 20:25   #3166
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Spoko loko jeszcze trochę będą jak kamienie ;-) ale później nawet nie zauważysz kiedy będą piękne miękkie i ruchome jeszcze chwilę musisz się przemeczyć

Ja też miałam nerwa na szwy, ale później poobcinalam te które były na wierzchu i mnie haczyly tak prawdę mówiąc to też chyba z miesiąc śmigałam ze strupkami i szwami... No do momentu aż je ciachnełam

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka


Hahaha będę wiedziała , żeby zawczasu poucinac swoje Nadzieja, a pooperacyjny stanik miałaś tylko jeden i go pralas, czy kupiłaś jeszcze jakiś? I jak długo w pasie się chodzi? I czy byłaś obandażowana ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 20:40   #3167
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Hahaha będę wiedziała , żeby zawczasu poucinac swoje Nadzieja, a pooperacyjny stanik miałaś tylko jeden i go pralas, czy kupiłaś jeszcze jakiś? I jak długo w pasie się chodzi? I czy byłaś obandażowana ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No, no tylko obcinaj jak już Ci się zagoi w większości, żeby Ci reszta nie puściła

Bandaż miałam tylko przez dobę. Przed wpisem lekarz zrobił kontrolę piersi po czym dobrali i założyli mi stanik i pas. Tu masz szałowy wybór kolorów : biały lub czarny pas nosiłam przez 6tyg, a stanik 8-9 chyba, bo kontrolę miałam jakoś 2 msc po op. Pas wkurzal mnie niemiłosiernie, ale gdy go zdejmowalam to czułam się naga. Więc klnełam i nosiłam dalej
A na zmianę kupiłam sobie sportowy stanik z triumph triaction free motion i gdy pralam ten pooperacyjny namiot to zakładałam sportowy.
Tydzień po operacji miałam kontrolę u samego szefa CMB i mi powiedział, że wystarczy nawet, że usiądę i nie bede się za dużo ruszać to mogę bez stanika tą godzinkę posiedzieć (na czas prania)

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:36   #3168
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja właśnie trochę boję się sama je obcinać, mam kontrolę za tydzień, więc już chyba poczekam żeby mi profesor obciął a co do stanika, ja nie miałam wyboru, dostałam biały nienawidzę białej bielizny, a jeszcze od jakiegoś tygodnia zaczęłam smarować blizny olejem tamanu, bo się naczytałam o jego wspaniałych właściwościach i on jest taki ciemno zielony... I stanik przez to taki lekko zielonkawy, w ogóle nie idzie tego doprać aż wstyd się będzie rozebrać na tej kontroli, chyba też się muszę w końcu zaopatrzyć w tego Triumpha albo coś ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 22:13   #3169
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Sprawdziłam, bo mam 2 z triumph. Hybrid Lite i free motion. Ale wygodniej mi w tym drugim

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 00:24   #3170
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Jeżu dziewczyny jak ten czas leci, mi zaraz minie miesiąc i kurde, nadal są twarde jak głazy ale z tym to wiem, że potrzeba czasu, najbardziej mnie wkurzają te niby rozpuszczalne szwy, które się nie rozpuszczają! Wszystko jest ładnie pięknie a w miejscach gdzie nadal mam te supełki szwów, skóra dookoła jest tak podrażniona, aż się boję żeby mi się przez to szersza blizna nie zrobiła
Mi w jednym miejscu kawałek wystawało i 2 razy w sumie ucinałam. 3 miesiące czy nawet 4 mnie wkurzały te szwy, ale jak trzeci raz chciałam uciąć, to wypadł taki mały kawałeczek i już od tego czasu nie było problemu

A co do twardości, to moja kumpela dotknęła je po 3 miesiącach, gdy już mi się wydawało, że są miękkie i powiedziała, że są twarde. Po pół roku dotknęła drugi raz i stwierdziła, że zrobiły się mięciutkie jak naturalne i że o wiele większa różnica niż 3 miesiące wcześniej A ja w sumie nie miałam porównania gdy je codziennie dotykałam i wydawało mi się, że tylko troszeczkę zmiękły
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 08:32   #3171
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam, bo mam 2 z triumph. Hybrid Lite i free motion. Ale wygodniej mi w tym drugim

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
A rozmiar masz taki sam jak od razu po operacji? Czy coś Ci się zmienił?
W ogóle jak czytam, że laski na drugi dzień od razu biegają po sklepach i kupują staniki to podziwiam ja dobrze się czułam po operacji, ale nie wyobrażam sobie cokolwiek przymierzać tak szybko... A jak w domu przymierzałam jakieś stare staniki to tak delikatnie jakby miały pęknąć te implanty
Wow Nadzieja obczaiłam nowe zdjęcia sztos! Dekolt idealny szczerze, to wcześniej jak patrzyłam na Twoje zdjęcia to myślałam sobie że są ogromne i ja bym takich dużych nie chciała a teraz widzę po sobie, że to tylko tak wygląda na zdjęciach i muszę powiedzieć to co większość dziewczyn po operacji: w ubraniu one giną! Poza tym ja mam trochę nadwagi, więc ten implant 550 w sumie wydaje się mały. Teraz mam motywacje żeby się w końcu wziąć za siebie i schudnąć xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 08:55   #3172
silentvoice
Raczkowanie
 
Avatar silentvoice
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 58
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
No, no tylko obcinaj jak już Ci się zagoi w większości, żeby Ci reszta nie puściła

Bandaż miałam tylko przez dobę. Przed wpisem lekarz zrobił kontrolę piersi po czym dobrali i założyli mi stanik i pas. Tu masz szałowy wybór kolorów : biały lub czarny pas nosiłam przez 6tyg, a stanik 8-9 chyba, bo kontrolę miałam jakoś 2 msc po op. Pas wkurzal mnie niemiłosiernie, ale gdy go zdejmowalam to czułam się naga. Więc klnełam i nosiłam dalej
A na zmianę kupiłam sobie sportowy stanik z triumph triaction free motion i gdy pralam ten pooperacyjny namiot to zakładałam sportowy.
Tydzień po operacji miałam kontrolę u samego szefa CMB i mi powiedział, że wystarczy nawet, że usiądę i nie bede się za dużo ruszać to mogę bez stanika tą godzinkę posiedzieć (na czas prania)

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka


Ale by było jakbym obcięła i by mi się blizna rozeszła haha
Co do koloru stanika, to chyba lepiej czarny, ale z drugiej strony jak wrócę do pracy to bym wolała biały pod bluzki :|
Długo ten pas się nosi, myślałam, ze trochę krócej a on jest osobno czy jakoś połączony ze stanikiem? Bo któraś dziewczyna kiedyś pisała, ze musi go odciąć i się zastanawiam, czy wszystkie są integralne czy nie no i jeśli jest osobno, to on się jakoś nie zsuwa czy coś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez silentvoice
Czas edycji: 2019-09-13 o 08:59
silentvoice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 13:18   #3173
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
A rozmiar masz taki sam jak od razu po operacji? Czy coś Ci się zmienił?
W ogóle jak czytam, że laski na drugi dzień od razu biegają po sklepach i kupują staniki to podziwiam ja dobrze się czułam po operacji, ale nie wyobrażam sobie cokolwiek przymierzać tak szybko... A jak w domu przymierzałam jakieś stare staniki to tak delikatnie jakby miały pęknąć te implanty
Wow Nadzieja obczaiłam nowe zdjęcia sztos! Dekolt idealny szczerze, to wcześniej jak patrzyłam na Twoje zdjęcia to myślałam sobie że są ogromne i ja bym takich dużych nie chciała a teraz widzę po sobie, że to tylko tak wygląda na zdjęciach i muszę powiedzieć to co większość dziewczyn po operacji: w ubraniu one giną! Poza tym ja mam trochę nadwagi, więc ten implant 550 w sumie wydaje się mały. Teraz mam motywacje żeby się w końcu wziąć za siebie i schudnąć xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwszy stanik mierzyłam w 2tyg po operacji i od tamtej pory raczej się nic nie zmieniło. Cały czas noszę 75E chociaż pamiętam że tamto mierzenie to było jak lot w kosmos. Boziu ile energii mnie to kosztowało.
I dziękuję za miłe słowa
Masz absolutną rację w ubraniu biust ginie. Na początku mnie to nawet drażniło bo cyc niby duży, a jak zakładałam stare bluzki to wciąż nie było go widać. teraz już przywyklam do tego jakie są i jak prezentują się w ubraniu. Kupiłam kilka innych bardziej eksponujacych bluzek i wreszcie jestem zadowolona

Z tym chudnieciem to ja też ciągle chodziłam i mówiłam, że muszę się ruszyć bo po op mi kg przybylo. Wcześniej byłam bardzo aktywna, a po operacji odpuscilam. Zresztą trochę musiałam, a trochę chciałam xD Ale w poniedziałek będzie 5tyg odkąd woze syna na rowerze do przedszkola. Dziennie robię 16km i przez to już wróciłam do jako takiej formy sprzed operacji.

Cytat:
Napisane przez silentvoice Pokaż wiadomość
Ale by było jakbym obcięła i by mi się blizna rozeszła haha
Co do koloru stanika, to chyba lepiej czarny, ale z drugiej strony jak wrócę do pracy to bym wolała biały pod bluzki :|
Długo ten pas się nosi, myślałam, ze trochę krócej a on jest osobno czy jakoś połączony ze stanikiem? Bo któraś dziewczyna kiedyś pisała, ze musi go odciąć i się zastanawiam, czy wszystkie są integralne czy nie no i jeśli jest osobno, to on się jakoś nie zsuwa czy coś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja wybrałam czarny staniczek, bo większość bluzek czarnych mam ;-)
Pas jest osobno i mi początkowo przysporzył wiele nerwów, bo nie wiedziałam jak go zakładać. I wciąż podjeżdżał mi pod pachy. Tydzien po operacji na konsultacji pielegniarka pokazała mi jak go nosić i odtąd życie stało się łatwiejsze..
Moja rada, od razu przy zakładaniu dopytaj jak go zakładac. Niech Ci pokażą w którym miejscu ma dokładnie być ;-)

A stanik mam nawet do tej pory i w nim śpie. Bo miałam wrażenie, że cycki mi się rozjezdzaja na boki i było mi niewygodnie.
Ale ostatnio jakoś tydzień temu, zauwazylam że zapomniałam o staniku po kąpieli. Tj wskoczylam w piżame i dopiero gdy szłam spać na poduszce zauważyłam stanik i moja myśl heeee? To ja stanika nie mam i nie zauważyłam?!


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 07:49   #3174
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wczoraj wybrałam się na pierwsze zakupy stanikowe i... Nie kupiłam żadnego stanika w ogóle to jestem trochę zawiedziona, nastawiałam się na miseczkę E-F... No i niby pasowały na mnie takie, ale też pasują moje stare D więc już jestem głupia i nie wiem jaką mam miseczkę. W tych sportowych z Triumpha to w ogóle się czułam jak w zbroi w esotiq staniki w tych większych rozmiarach są tak zabudowane... Może są one dobre do naturalnie dużych biustów, ale po co mi taki jak moje cycki póki co stoją na sztorc komentarz pani z esotiq najlepszy: rzadko się zdarza żeby wszystkie biustonosze tak idealnie pasowały lol nie przyznałam się, że to implanty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 15:20   #3175
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Wczoraj wybrałam się na pierwsze zakupy stanikowe i... Nie kupiłam żadnego stanika w ogóle to jestem trochę zawiedziona, nastawiałam się na miseczkę E-F... No i niby pasowały na mnie takie, ale też pasują moje stare D więc już jestem głupia i nie wiem jaką mam miseczkę. W tych sportowych z Triumpha to w ogóle się czułam jak w zbroi w esotiq staniki w tych większych rozmiarach są tak zabudowane... Może są one dobre do naturalnie dużych biustów, ale po co mi taki jak moje cycki póki co stoją na sztorc komentarz pani z esotiq najlepszy: rzadko się zdarza żeby wszystkie biustonosze tak idealnie pasowały lol nie przyznałam się, że to implanty
Jak dla mnie, staniki z Esotiq leżą najlepiej. Pierwszy kupiłam w rozmiarze 70D, a potem, jak opuchlizna już caaaałkiem zeszła (po prawie 2 miesiącach), to już trochę musiałam mieć ciaśniejszy obwód i teraz wszystkie 65E leżą idealnie
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 16:45   #3176
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

A umiecie powiedzieć gdzie kupić stroje kąpielowe? Oglądałam ofertę internetową esotiq i szału nie ma, z zakupami muszę jeszcze wprawdzie z miesiąc poczekać, ale za dwa miesiące wybieram się w tropiki i muszę sobie coś nowego kupić, bo stare stroje się nie nadają.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 16:49   #3177
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Może inaczej też wyglądają staniki 65-70 E, a inaczej w moim rozmiarze 80 E, no serio zakrywały całą pierś. Nawet jakbym chciała założyć coś z większym dekoltem to ten stanik by wystawał. Przymierzałam też w hm i tam były "normalnej" wielkości, nie aż tak zabudowane.
Ale może to nawet lepiej, że nie przypadły mi do gustu, nie będę musiała wydawać majątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 20:14   #3178
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
A umiecie powiedzieć gdzie kupić stroje kąpielowe? Oglądałam ofertę internetową esotiq i szału nie ma, z zakupami muszę jeszcze wprawdzie z miesiąc poczekać, ale za dwa miesiące wybieram się w tropiki i muszę sobie coś nowego kupić, bo stare stroje się nie nadają.
W Diverse są fajne, ostatnio tam kupiłam i jestem mega zadowolona
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-09-18 o 06:00
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 09:16   #3179
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
A umiecie powiedzieć gdzie kupić stroje kąpielowe? Oglądałam ofertę internetową esotiq i szału nie ma, z zakupami muszę jeszcze wprawdzie z miesiąc poczekać, ale za dwa miesiące wybieram się w tropiki i muszę sobie coś nowego kupić, bo stare stroje się nie nadają.
Na stroje kąpielowe to chyba ostatni dzwonek, jeszcze można coś znaleźć na wyprzedażach np. Za miesiąc czy 2 może być ciężko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:31   #3180
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czesc! Doradzcie mi prosze! Gdy robilam cycki to bylam sama, a teraz zaczelam sie z kims spotykac i jest duze prawdopodobienstwo, ze on je zobaczy wkrotce. Jak do tego podejsc? Pogadac o tym przed, ze mam sztuczne, czy nic nie mowic? Co byscie zrobily? Jestem ciekawa Waszego zdania.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.