Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 06:25   #301
beticzka
Raczkowanie
 
Avatar beticzka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 71
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Złotą Iglice odradzam. Może wygląd piękny ale goście wyjdą głodni. Wszystko pięknie podane ale w malutkich ilościach. Nawet zapomnieli podać obiad PARZE MŁODEJ!A Ci powinni dostać jako pierwsi :/
beticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:25   #302
anyya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

hej

przy wyborze Lesniczowki (Wodzislaw)uwazaj aby wszystko bylo spisane na pismie, kierownictwo tego lokalu wciska wesela na trzeciego i ostatnia chwile-patrz moja historia z 16-07-09. bardzo nieprofesjonalne podjescie

pozdrawiam
anyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:27   #303
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Noo Złota Iglica to te menu za 160zł to chyba ma za wygląd.. Skoro mówicie,ze mało tego jest podane
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 11:37   #304
anyya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Sala na 100 osób okolice Jastrzębia, Wodzisławia, Rybnika, Żor itp.

hej

Ja bym doradzila o wielka ostroznosc jesli pojdziecie ogladac Lesniczowke w Wodzislawiu http://www.lesniczowka.wodzislaw.pl/, bardzo ladna sala i okolice, tyle ze nie licza sie z klientem i wciskaja na ostatnio chwile wesela (patrz moj komentarz 16/07/09 na Wizaz.pl) i jesli to ma byc wesele wlasnie na dwa dni (my tez mielismy takie) z noclegami od piatku, pilnujcie aby wszystko bylo spisane, gdyz oni robia to w ten sposob ze jak cos nie jest spisane (oczywiscie nie chca spisywac nic dodatkowa nie uznaja umow ustnych wykrecajac sie ze nic takiego nie bylo uzgodnione....




Cytat:
Napisane przez asi_kol Pokaż wiadomość
Witam Jeżeli chodzi o sale na 100 osób nie powinno być problemu, tym bardziej, że jak widzę po suwaczku czasu macie sporo. Co nie znaczy, ze nie trzeba się rozgladać bo te dore sale to tak 2 a nawet 2,5 roku do przodu trzeba rezerwować. Więc ja mogę Ci polecić takie sale:
Arkadia - Radlin (www.arkadia.jazd.pl), Leśniczówka - Wodzisław, Amadeus - Wodzisław, Astoria - Mszana, U Kaczyny - Rogów, Pradziad - Rogów, Krystyna i córki - Czyżowice, Megalit - Godów. To tyle ile pamiętam z własnego poszukiwania sali. Te są głównie w okolicach Wodzisławia. Ale w naszych okolicach sal nie brakuje, także polecam poszukać w internecie. Pozdrawiam
anyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 11:40   #305
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Ile wynosi zaliczka w Arkadii (Radlin)?
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 14:03   #306
Weronika024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cześć dziewczyny!

Ja mam zarezerwowaną sale na 21.05.2011 u Iwony w Radziejowie. Czytając wasze posty nie doczytałam się ani jednego negatywnego. Moja znajoma była tam na weselu chwaliła. Podobno bardzo dobre jedzenie. Obejście też bardzo ładne. Jednak z tego co słyszałam są tam 2 sale. Niestety zapomniałam zapytać szefową czy na ten dzień planowane jest też jakieś inne wesele, bo jeśli tak, to troche tak dziwnie gdy będą chodzić moi i inni goście po tym ogrodzie...

Dlatego znalazłam też Contre w Wodzisławiu. Na zdjęciach na stronie wygląda to bardzo przytulnie. Cena na 2011 ma być 160zł z 1,5l napoju na osobę. W Iwonie 140 zł narazie i nie pamiętam jak z napojami. Dziś jedziemy zobaczyć tą Contre, jednak byłabym wdzięczna za jkieś opinie dotyczące tego lokalu !!!!!!!
Weronika024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 17:29   #307
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Ile wynosi zaliczka w Arkadii (Radlin)?
My płaciliśmy 500zł.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 20:31   #308
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Dzięki Jenny za odpowiedź Zwłaszcza tą PW Niestety zarezerwować bedziemy mogli dopiero po 10 sierpnia Bo wypłata i wogole ojoj.. Ciekawe jakie terminy zostaną
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 07:18   #309
Nika :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 20
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Contra - super lokal naprawde robi wrazenie swietny wystroj goscie sa bardzo zadowoleni z jedzenia Kierowniczka to bardzo konkretna i wiarygodna osoba doradza rzetelnie informuje. Sam fakt ze wesela odbywaja sie tam 7 dni w tygodniu mowi sam za siebie. Ja nie zdecydowalam sie tam tylko dlatego ze nie bylo juz wolnych terminow wtedy kiedy chcialam i nie ma tam miejsc noclegowych. Generalnie nie slyszalam zadnych negatywnych opinii na temat Contry
Nika :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 08:03   #310
tinussia90
Raczkowanie
 
Avatar tinussia90
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 50
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

My mamy 4 czerwca 2011 w ARTORze

Był tam ktoś może na jakiejś imprezie? Proszę o opinie
tinussia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 08:31   #311
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

My Contre mamy jako drugą na liście zaraz po Arkadii ani tu ani tu nie ma noclegów, wiec pewno sie gości gdzieś przetransportuje do jakiegos hoteliku i bedzie git
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 10:12   #312
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
My Contre mamy jako drugą na liście zaraz po Arkadii ani tu ani tu nie ma noclegów, wiec pewno sie gości gdzieś przetransportuje do jakiegos hoteliku i bedzie git
Skąd jesteś ? Bo nie pytałam wcześniej. I nie martw się, na pewno znajdziecie dogodny termin
A noclegi są w Zajeździe u Danusi (Jankowice Rybnickie) => http://udanusi.cal.pl/
Pozdrawiam.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:17   #313
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Ja jestem z Żor Więc niedaleko siebie mieszkamy

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Noo u Danusi też ładnie I ta sala duża podobna do Arkadii :P:P:P Ale kurcze naczytalam się złych opinii na temat tego zajazdu a konkretnie właścicielki ... Ze np ustalila termin, wziela zaliczke a tu nagle kogos innego wpakowała na to miejsce i para mloda sobie przyjezdza cos tam jeszcze ustalac i zonk... musieli na szybko czegos innego szukac
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 13:30   #314
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

No to po sąsiedzku jesteśmy, bo z mojej dzielnicy do Żor jest bliziutko
U Danusi sala owszem duża, ale nie podobały nam się 2 filary co tam są :P, pokoje dla gości ok ale ogólnie to trochę mi tam kiczem zalatywało, a co do właścicielki to nie wiem, jak z nią rozmawialiśmy to było wszystko ok, ale wiadomo różni są ludzi.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:52   #315
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Gości można spokojnie przetransportowac autokarem na jakies noclegi chocby do hotelu Żory :P
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:53   #316
tinussia90
Raczkowanie
 
Avatar tinussia90
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 50
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

w zajeździe u Danusi jest baaaaaardzo dużo pysznego jedzenia, apartament dla młodych z jacuzzi, przejazd bryczką na plener. W ogóle myślę, że oferte mają super Jedzenie jest sprawdzone bo z rodziny zamawiają katering Chcieliśmy mieć tam wesele ale na liczbę naszych gości jest za mała ta sala no i terminy... od maja do września jeszcze miesiąc temu były 3 soboty wolne :/ :P
__________________
Razem od 25.05.2006r.

Zaręczyny - 24.05.2009r.

Ślub - 4.06.2011r.
tinussia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:05   #317
Kamilciaa
Przyczajenie
 
Avatar Kamilciaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 8
GG do Kamilciaa
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
My Contre mamy jako drugą na liście zaraz po Arkadii ani tu ani tu nie ma noclegów, wiec pewno sie gości gdzieś przetransportuje do jakiegos hoteliku i bedzie git
Hej !! Miałam ten sam problem.. ale mojemu narzeczonemu zależalo bardzo, by jednak lokal był wyposażony w miejsca noclegowe ze względu na wygodę i komfort gości ( dodać muszę, że przenocować musimy ponad 30stu ludzi, mimo, że wesele robimy jednodniowe) .
Więc jeśli chodzi o lokale z miejscami noclegowymi to polecam Cyprianówkę- Warszowice to akurat nasz wybór.. ponadto Gościniec Wodzisławski, też nowy lokal,ale godny polecenia, na wysokim poziomie i o wysokim standardzie. Warto dodać, że jeżeli bierzesz pokoje na wesele to ceny za nocleg są nawet o 50% tańsze. Także niestety tak się składa, że o wiele bardziej opłacalne jest wynajęcie sali z miejscami noclegowymi. A Contre śmiało mogę polecić, znajoma niedawno robiła tam wesele. Ja sama byłam pod wrażeniem tego lokalu i napewno organizowałabym tam własne wesele, gdyby nie brak noclegów. Pozdrówki ;**
Kamilciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:54   #318
gaataa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Mam do odstąpienia salę w Łaziskach Górnych- RESTURACJA POD BIAŁYM ORŁEM 19.09.2009r.

http://www.restauracja-podbialymorlem.pl

Odstępne 500zł.

Polecam!

Tel. 506058811 lub 601065030
gaataa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:14   #319
madzialenka087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8
Dot.: poszukiwania sali na 100os. okolice Katowic

Cytat:
Napisane przez maziena Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o restauracje to moge polecic ci champion w parku chorzowskim, koło stadnionu gks, z tym ze sala miesci tam max. 60 0sób, pytałam w weekend - cena za dwa dni to 225zł, dla mnie niestety sala za mała, ale jest sliczna bardzo jasna, obok jeziorko z większych sal to np. łania (ceny nie znam0 bądŹ chga Katowice - Janow, sala do 100 osób, cena za dzien 135 lub 155 zł (do wyboru dwie opcje) - menu bardzo obszerne

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Byłam w Elizie w tamtym roku - sala śliczna i jedzonko też było świetne - słyszałam dużo dobrych opini o Elizie i tez zastanawiam się nad tym czy tam nie robic wesela
Ja zdecydowanie nie polecam Hogi! włascicielka, jak dla mnie, jest osobą która spadła z księżyca. Kłoci się przy gościach z mężem, przeklina, a w czasie komunii na której byłam krzyczała na dziecko gdyż zabrało z baru dzwoneczek i się nim bawiło. Poza tym wystrój na dole kiczowaty, na górze pustki i jakies namalowane na ścianach okna- totalna porażka. Budynek rodem z PRL-u, zupełnie nie pasuje na eleganckie wesela
madzialenka087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 12:53   #320
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Ojoj ja za to szukam sali w Żorach i okolicach.. urwanie głowy normalnie Nie wiem za co sie zabrać... U Biesa mieliśmy upatrzone ale slyszalam, że ludzie stamtąd wychodzą głodni ... i nie wiem teraz co wybrac...
Micia my mamy rezerwację w Wenecji. Nie wiem czy tam tez byłaś... z tym salę w Wenecji trzeba rezerwować 2 lata do przodu w każdym razie kuzynka miała tam wesele i znajoma i one jak i goście były bardzo zadowolone.
Najpierw rozmawialiśmy z kelnerką i bardzo fajnie wszystko wyjaśniła, odpowiedziała na szereg pytań (akurat mieli tam wesele) i zarezerwowaliśmy ten lokal. Z kolei po rozmowie z właścicielką wyszłam podłamana. Jakaś taka mało sympatyczna... brrr. No ale mam nadzieję, że Wenecja nas nie zawiedzie.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Gości można spokojnie przetransportowac autokarem na jakies noclegi chocby do hotelu Żory :P
O to teraz ja mam pytanie - jak wyglądają pokoje w hotelu Żory i ile liczą sobie za dobę? Bo prawdopodobnie też będę musiała gdzieś kilku gości ulokować
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:01   #321
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

tu masz stronkę i możesz sobie pooglądać galerię
http://www.hotelzory.pl/

w Wenecji nie byłam, bo tam sala jest za mała niestety



A możecie mi powiedzieć coś o Sawanie w Świerklanach? Albo polecić jeszcze jakąś salę z noclegiem w okolicach Żor?
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 20:18   #322
tinussia90
Raczkowanie
 
Avatar tinussia90
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 50
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
A możecie mi powiedzieć coś o Sawanie w Świerklanach? Albo polecić jeszcze jakąś salę z noclegiem w okolicach Żor?
podobno mają dobre jedzenie


Ponawiam pytanie o dom przyjęć ARTOR
__________________
Razem od 25.05.2006r.

Zaręczyny - 24.05.2009r.

Ślub - 4.06.2011r.
tinussia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:45   #323
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
A możecie mi powiedzieć coś o Sawanie w Świerklanach? Albo polecić jeszcze jakąś salę z noclegiem w okolicach Żor?
Sala ładna do 100os., jedzenie dobre, miejsce dla zespołu i do tańczenia jest, trochę zieleni, na zewnątrz drewniane stoliki - palacze mają blisko, minus za słabe przystrojenie wokół Pary Młodej, ale to chyba można zmienić no i szkoda, że nie ma jakiegoś ładnego miejsca na fotki w plenerze, poza tym wszystko jak najbardziej na plus
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 14:12   #324
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

W sumie gadałyśmy na priv o tym ale zapytałam żeby inni też mogli poczytać
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:09   #325
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Jeśli ktoś ma do odstąpienia sale na 2010 rok (żory, j-bie, wodzisław, rybnik) bardzo proszę o kontakt
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 14:35   #326
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Info o salach z czwartku i wczoraj:

* Hotel Amadeus, Wodzisław Śl. => http://www.hotelamadeus.pl/ , wesela robią tylko w weekendy, na 2011 są jeszcze terminy, koszt: 162zł/os. Cena nie obejmuje napoi gazowanych i alkoholu.

* Gościniec Wrzosy, Radlin => http://www.wrzosy.wodzislaw.pl/ , sala do 120os., terminy są, koszt: 140zł/os, część napoi jest w cenie, część trzeba dokupić i wiadomo alkohol.

* Dom przyjęć Kuś, Świerklany => http://www.domprzyjeckus.pl/ , terminy są, koszt: 120zł/os, wszystko w cenie oprócz alkoholu.

* Gościniec Wodzisławski, Wodzisław => http://www.gosciniecwodzislawski.pl/ , są wolne terminy, koszt: 160zł/os , oprócz alkoholu, a napoje dodatkowo płatne po imprezie. Cena noclegu to ok 60zł/os.

* Artor, Rydułtowy => http://www.artor.pl/ , są wolne terminy, na bieżąco aktualizacja na www, koszt: 145zł/os.

* Finezja, Szczerbice => http://szczerbice.pl/ , są wolne terminy np. 20.08, koszt: 130zł/os w tygodniu, 145zł/os w weekend, 75zł/os drugi dzień

* Rojanka, Żory => http://www.rojanka.pl/ , sala na 100os, koszt: 140zł/os - wszystko w cenie oprócz alkoholu, są wolne terminy - pytałam o czerwiec i sierpień to było zajęte tylko: 11-12.06.

* Sawana, Świerklany - sala do 100os, koszt: 140zł/os oprócz alkoholu, dopłata do tortu jeśli chce się więcej pięter, drugi dzień 80zł/os, terminy w tygodniu są, a w weekendy zostały: 04.06, 05.06 i 27.08 (nie wiem jak w lipcu).

* Iwona, Rybnik-Radziejów => http://www.iwona.rybnik.pl/ , brak wolnych terminów od maja do października tzn. najbliższy wolny termin na weekend to: 15.10, koszt: 140zł/os lub 190zł/os wesele dwudniowe, bogate menu. Cena nie obejmuje: kruchych ciasteczek, cukierków, alkoholu oraz napojów.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2009-08-01 o 14:41
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 14:57   #327
lea883
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Dziewczyny,
Wybrałam Gościniec Wodzisławski w Wodzisławiu Śląskim. Wesele odbędzie się w sierpniu 2010 roku.

Czy znacie opinie kogoś kto zdecydował się na wesele w tym miejscu? Może jest wśród Was osoba, która również wybrała tą restaurację?
Termin rezerwowałam pod koniec zeszłego roku, byliśmy jednymi z pierwszych osób, które o to prosiły jeszcze przed otwarciem "Gościńca".

Z góry dziękuję Wam za informację i pozdrawiam serdecznie
lea883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 22:49   #328
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Witam
Ja chciałabym zapytać o opinie nt. Dworku nad stawem w Wodzisławiu my mamy już zarezerwowany termin, ale nie słyszałam ani nie czytałam żadnych opinii na temat tego lokalu, więc liczę, że ktoś o nich słyszał od 2008 roku wesela organizują

A co do innych sal w naszej okolicy to słyszałam dobre opinie o Iwonie oczywiście (szkoda, że taki problem z treminami), w Pradzidzie byłam i może jedzenia nie było bardzo dużo, ale na pewno nikt głodny nie wyszedł, ogród piękny i obsługa naprawdę miła, o Finezji (Szczerbice) tez słyszałam trochę dobrych opinii (negatywnych też, ale te dobre są "nowsze"), w Leśniczówce koleżanka miała ślub i mówił, że drogo i jeśli jest dzień wcześniej inne wesele to trzeba przypilnować, żeby dobrze wywietrzyli salę , a w Arce w Jankowicach też się bawiłam na weselu i jedzenia było niesamowicie dużo
O innych niestety nie wiem nic albo bardzo mało
Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 08:24   #329
tinussia90
Raczkowanie
 
Avatar tinussia90
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 50
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
Witam
Ja chciałabym zapytać o opinie nt. Dworku nad stawem w Wodzisławiu my mamy już zarezerwowany termin, ale nie słyszałam ani nie czytałam żadnych opinii na temat tego lokalu, więc liczę, że ktoś o nich słyszał od 2008 roku wesela organizują

Mój kolega jest tam kucharzem jedzenia jest bardzo dużo no i bardzo pyszne obsługa profesjonalna
__________________
Razem od 25.05.2006r.

Zaręczyny - 24.05.2009r.

Ślub - 4.06.2011r.
tinussia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:44   #330
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Lokale weselne na Górnym Śląsku i w okolicach

Odstąpię termin wesela w domu przyjęć ARKADIA w Radlinie.

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE !!!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2009-09-24 o 12:28
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 19:12:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.