Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 10:26   #1
Manka_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47

Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę


Witam dziewczyny!

wczoraj już naskrobałam długą wiadomość, ale chyba coś było z nią nie tak i nie przeszła przez moderatora, więc próbuję po raz drugi. Otóż na początku uprzedzę pytania:
tak, jestem po kursie stylizacji paznokci,
tak, ukończyłam go,
tak, mam dyplom

niestety kurs to nie wszystko, według mnie ważniejsza jest praktyka niż sucha teoria poparta kilkoma potencjalnymi "klientkami". Przedstawiam Waszej ocenie jedne z pierwszych wykonanych przeze mnie paznokci - proszę o szczerą ich ocenę oraz krytykę, ale konstruktywną. Nie wiem czy mogę na forum opisać co i jak robię krok po kroku? bo chciałabym poddać to Waszej ocenie, bo być może coś robię źle. Po przejrzeniu forum wiem, że źle mam dobrany na pewno żel - może to też jego wina, ale pewnie moja też. Żelu co prawda nie mam z allegro, ale też jest to żel "no name" widniejący pod nazwą "hurtowni z artykułami do paznokci", w której się zaopatrywałam do tej pory. Jest to żel jednofazowy, średniogęsty, cena to 60 zł/50 ml. Mój problem polega na tym, że paznokcie odpadają, zapowietrzają się, nie wyglądają dobrze już po ok. 1.5 tygodnia użytkowania, a wiem że tak nie powinno być...

Proszę o porady i ocenę moich prac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t1.jpg (74,3 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t2.jpg (80,4 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t3.jpg (86,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02417.jpg (29,3 KB, 103 załadowań)
Manka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 10:31   #2
Manka_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę

O! jednak mój poprzedni wątek też został zaakceptowany więc zapraszam tam - opisałam tam krok po kroku co i jak wykonuję, tutaj natomiast są zdjęcia moich prac, w związku z tym proszę może o połączenie tych wątków w jeden?! (da się coś takiego zrobić?) Przepraszam za zamieszanie, ale jestem tu nowa i niestety jeszcze nie połapałam co i jak z czym się je...

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35520576
Manka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 08:35   #3
Manka_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę

Proszę dziewczyny o pomoc i ocenę, czy lepiej dać sobie spokój z robieniem tipsów?
Manka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 22:31   #4
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę

Hej, linia uśmiechu koniecznie do poprawy, a z budowy to w sumie plusem jest to że nie zalewasz skórek, jesli masz mega zapał to ćwicz
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 05:44   #5
Manka_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
Hej, linia uśmiechu koniecznie do poprawy, a z budowy to w sumie plusem jest to że nie zalewasz skórek, jesli masz mega zapał to ćwicz
Linia uśmiechu jest troszkę moją zmorą... zawsze wychodzi mi jakoś tak prosto, muszę nad tym popracować, to samo tyczy się krzywej C, ale już zapisałam się u Ciebie do newslettera i mam w planie zobaczyć filmik o krzywej C

Linię uśmiechu robię sondą, bo tak jakoś ćwiczyliśmy na kursie i tak się przyjęło, nie wiem tylko czy coś nie ułatwiłoby mi pracy i czy sonda jest dobrym wyborem.
Manka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:07   #6
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę

Cytat:
Napisane przez Manka_89 Pokaż wiadomość
Linia uśmiechu jest troszkę moją zmorą... zawsze wychodzi mi jakoś tak prosto, muszę nad tym popracować, to samo tyczy się krzywej C, ale już zapisałam się u Ciebie do newslettera i mam w planie zobaczyć filmik o krzywej C

Linię uśmiechu robię sondą, bo tak jakoś ćwiczyliśmy na kursie i tak się przyjęło, nie wiem tylko czy coś nie ułatwiłoby mi pracy i czy sonda jest dobrym wyborem.
sonda mozna nakladac rzadkie biale zele , chociaz jak sie dojdzie do wprawy to bedziesz to robic od razu pedzlem a sonda bedzie ci sluzyc do- ewentualnie- nakladania ozdob badz robienia kropek). Linie usmiechu mozna swobodnie przecieraz wytartym w wacik pedzlem -wtedy masz pewnosc, ze bedzie "idealna". I az trudno mi uwierzyc, ze takich triczkow nie ucza na kursach:/ jesli pracujesz na rzadkich zelach kolorowych to przymrazaj kazdy paznokiec w lampie - uniekniesz wtedy rozmazania sie linii usmiechu.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 18:31   #7
Manka_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 47
Dot.: Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
sonda mozna nakladac rzadkie biale zele , chociaz jak sie dojdzie do wprawy to bedziesz to robic od razu pedzlem a sonda bedzie ci sluzyc do- ewentualnie- nakladania ozdob badz robienia kropek). Linie usmiechu mozna swobodnie przecieraz wytartym w wacik pedzlem -wtedy masz pewnosc, ze bedzie "idealna". I az trudno mi uwierzyc, ze takich triczkow nie ucza na kursach:/ jesli pracujesz na rzadkich zelach kolorowych to przymrazaj kazdy paznokiec w lampie - uniekniesz wtedy rozmazania sie linii usmiechu.
O triku z pędzelkiem dowiedziałam się na forum. Na kursie właśnie nam mówiono że najlepiej sondą, że fajnie, łatwo i w ogóle... następnym razem popróbuję z tym przecieraniem pędzelkiem i zobaczę co mi z tego wychodzi. Co do żelu to tak biały french mam dość rzadki i muszę przymrażać każdy paznokcieć bo jak się spieszę i nakładam np. 4 naraz to tamte pierwsze już się rozlewają i tracą kształt i stąd ten mój uśmiech taki prosty i bezkształtny...
Manka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 10:25   #8
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Paznokcie żelowe - prośba o pomoc i ocenę

Jak zapisałaś się na newsletter to zobaczysz nagranie z krzywej C i z linii uśmiechu ja zawsze usmiech robię sondą i jak trzeba przecieram pędzelkiem, ale to zobaczysz własnie w nagraniach jak wyćwiczysz rękę to sondą zrobisz idealne uśmiechu niezależnie czy to rzadki żel czy gęsty
i rób po jednym pazurku zobaczysz na nagraniu z linii uśmiechu co sie robi z żelkiem jak sie za długo czeka, lepiej zrobic po jednym i przymrażać niż poprawiac cztery na raz w nieskończoność
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.