Jejj.... Mojew Paznokcie...jestem Zrospaczona:(:(:( .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 17:11   #1
123martabio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Angry

Jejj.... Mojew Paznokcie...jestem Zrospaczona:(:(:( ....


HEJ MOIM PROBLEMEM SĄ BARDZO SLABE MIEKKIE PAZOKCIE .... ROZDWAJAJA SIE.... POJAWIAJA SIE NA NICH TAKIE BIAŁE PLAMKI.... DO 13 ROKU ZYCIA OBGRYZALAM PAZURKI ALE TERAZ MAM 16 A ICH STAN NADAL JEST FATALNY...... W DOMU MAM KONTAKT ZE SRODKAMI CHEMICZNYMI ;P STOSOWALAM CALY OOOOOGROM ODZYWEK I NIC.....SIMPLE BEATU , JOKO, KILLYS.... ŁYKAM WITAMINKI 1 MIESIAC I NIC ... JUZ NIE WIEM CO ROBIC NAPRAWDE ZARAZ DODAM FOTKI TYLKO MUSZE ZESKANOWAC MOJE PAZURKI...... PROSZE O POMOC..... JESTEM W STANIE KUPIC ODZYWKE SALLY HANSEN BO SLYSZALAM ZE SA DOBRE ALE MUSZE WIEDZIEC NA 100% CZY TO COS DA????/ NIE CHCE WYRZUCIC KASY W BLOTO...... JESTEM NAPRAWDE ZROSPACZONA I ZREZYGNOWANA:ni e:
123martabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 17:33   #2
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Jejj.... Mojew Paznokcie...jestem Zrospaczona:(:(:( ....

A zakładasz gumowe rękawice jak stykasz się z tymi środkami chemicznymi?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 17:48   #3
123martabio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jejj.... Mojew Paznokcie...jestem Zrospaczona:(:(:( ....

no stosowalam jakis czas ale i tak woda mi sie do nich górą nalewała :/
123martabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 10:07   #4
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jejj.... Mojew Paznokcie...jestem Zrospaczona:(:(:( ....

Po pierwsze użyj wyszukiwarki Są wątki o Sally Hansen, dziewczyny się wypowiadały na temat jego działania i innych odżywek. Zaglądnij do wątku "sposoby babuni na mocne paznokcie'. Wystarczy trochę chęci aby tego poszukać.
Jeśli sobie nie poradzisz to pisz, wrzucę tu linki.

Poza tym zawsze zakładaj rękawiczki gumowe jak masz styczność ze środkami chemicznymi. Jeśli ci się dziurawią to kup te mocniejsze, a przy okazji są 'wyższe' i nie będzie ci się woda nalewać.
Środki chemiczne to najgorsze co może być dla pazurków .. no oprócz pseudostylistek
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 22:09   #5
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jejj.... Mojew Paznokcie...jestem Zrospaczona:(:(:( ....

La Monika ma racje...jezeli Ci szkoda kasy to najpierw zajrzyj do sposobów babuni...napewno taniej Cię wyjdzie a potem jak nie pomoże bierz się za tą odżywkę.
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:44   #6
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Jejj.... Mojew Paznokcie...jestem Zrospaczona:(:(:( ....

Cytat:
Napisane przez 123martabio Pokaż wiadomość
HEJ MOIM PROBLEMEM SĄ BARDZO SLABE MIEKKIE PAZOKCIE .... ROZDWAJAJA SIE.... POJAWIAJA SIE NA NICH TAKIE BIAŁE PLAMKI.... DO 13 ROKU ZYCIA OBGRYZALAM PAZURKI ALE TERAZ MAM 16 A ICH STAN NADAL JEST FATALNY...... W DOMU MAM KONTAKT ZE SRODKAMI CHEMICZNYMI ;P STOSOWALAM CALY OOOOOGROM ODZYWEK I NIC.....SIMPLE BEATU , JOKO, KILLYS.... ŁYKAM WITAMINKI 1 MIESIAC I NIC ... JUZ NIE WIEM CO ROBIC NAPRAWDE ZARAZ DODAM FOTKI TYLKO MUSZE ZESKANOWAC MOJE PAZURKI...... PROSZE O POMOC..... JESTEM W STANIE KUPIC ODZYWKE SALLY HANSEN BO SLYSZALAM ZE SA DOBRE ALE MUSZE WIEDZIEC NA 100% CZY TO COS DA????/ NIE CHCE WYRZUCIC KASY W BLOTO...... JESTEM NAPRAWDE ZROSPACZONA I ZREZYGNOWANA:ni e:

w czwartek mam egzamin z pazurkow, i wedłóg informacji ktore opisujesz i informacji z moich notatek, ktorych od rana do wieczora studiuje wynika ze to Leukonychia- białe plamki na paznokciach ktore sa spowodowane wynikiem malych urazow, lub tez niedoborem wapnia.
ale byc moze sie myle.
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:49   #7
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Jejj.... Mojew Paznokcie...jestem Zrospaczona:(:(:( ....

ja bym na twoim miejscu wzbogacila swoja diete w wapn, a jesli chodzi ote odzywki do paznokci to bym stawiala duzy znak zapytania. owszem napewno ta "odzywka" upiekszy pazurek ale czy odzywi ?
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 19:01   #8
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Jejj.... Mojew Paznokcie...jestem Zrospaczona:(:(:( ....

ja bym proponowała kupić maść z wit. A i olejek rycynowy i smarować codziennie tymi specyfikami przez conajmniej 15 minut! nie używam żadnych odżywek bo uważam ze to strata pieniędzy, ze środkami chemicznymi stykam się codziennie, nie mam rękawiczek- po prostu nie umiem myć naczyń w rękawiczkach a pranie w rękawiczkach według mnie jest wogóle niewykonalne no a pomimo tego moje paznokcie są twarde, nie łamią się i nie rozdwajają.
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.