NeoNail - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 13:20   #31
sylvusiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ZmC :)
Wiadomości: 5
Dot.: NeoNail

Witam.
Zamowilam zestaw z allegro wlasnie tej firmy.
Zele dla mnie sa tragiczne - po trzech dniach zolkna i podchodza powietrzem a bialy ... szkoda slow chyba trzeba z 5 warstw zeby porzadnie wszystko pokryl. Opakowania zal.
Ale lampa, gilotyna primer klej pedzle itd sa wporzadku nie narzekam A co do zeli przerzucilam sie na DobrejRady
A pazurki ok (tez nie widze krzywych) rzeczywiscie az dziwne ze na tych zelach... na pazurkach ktore ja robilam inaczej zel tej firmy wygladal, bardziej szarawo... ale co komu pasuje...

Edytowane przez sylvusiax
Czas edycji: 2009-10-13 o 13:25
sylvusiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:54   #32
justynkajantas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: NeoNail

Dziewczyny pomóżcie nachodzi mnie żeby kupić sobie ten zestaw http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any. co o nim sądzicie? proszę o odpowiedź.
justynkajantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:48   #33
nightingale87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Smile Dot.: NeoNail

witajcie dziewczyny! przegladalam wizaz i przypadkiem natrafilam na ten wątek i,szczerze mowiac, zdziwilam sie!
Nie wszystkie przedmioty kupowane na allegro są kiepskie.Ja kupuje tam wszystko. poczynajac od pilnikow, przechodzac przez lampe, koncząc na zelach. są to wlasnie produkty od neo nail!
Uzywam ich zeli od kilu miesiecy i jestem baaaardzo zadowolona. mowie o tych z profesjonalnej serii, bo oczywiscie te zwykle moga byc zupelnie inne, gorsze. nie uwazam zeby sie kruszyly, byly zóltawe, czy zeby dolegalo im cos innego. wrecz przeciwnie! po utawrdzeniu maja ladny polysk, dlugo sie trzymaja bez zadnego podchodzenia powietrza, czy odpadania!
załączam fotki, jak wygladaja dwutygodniowe pazurki, robione na szablonie, wlasnie przy pomocy tych zeli.moze nie są zbyt wyrazne, ale cos widac

do justynkajantas: doloz pare zlotych i kup ten:http://www.allegro.pl/item873933763_..._karuzela.html

ta lampe i zele moge z czystym sumieniem polecic.
w lampie sie zakochalam. to, ze jest sliczna, to jeszcze do tego ten wyswietlacz... eh

pozdrawiam
nightingale87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 10:48   #34
coco81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: NeoNail

Hmm Dawno dawno temu kupiłam zestaw z allegro "Neonail" i ... nie mam nic dobre do powiedzenia nt. tego zestawu, w skład którego wchodziła:
1. lampa (żarówka odpada i dziwię się że jeszcze świeci ;-) )- mam do tej pory
2. gilotynka (chyba jedyna rzecz,oprócz lampy, która się uchowała)
3. pilniki (mogły być)
4. najważniejsze- żele... masakra! po dwóch dniach popękały i pokruszyły się na 3 czy 4 pazurkach... wierzcie mi byłam w szoku. Być może dostałam jakiś nieświeży towar, ale nie skomentuję tego bardziej.
5. primer- średni, powiedziałabym nie najlepszy.
6. tipsy- szczerze- były do bani, wzorki na nich porobiłam i tyle.
7. było coś jeszcze ale nie pamiętam.
Ogólnie- nie polecam, ale jak ktoś chce to niech kupuje, a jak komuś pasuje to jego sprawa.
Pozdrawiam
coco81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:17   #35
Kasia__90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: NeoNail

witam, przeczytałam cały wątek dotyczący produktów neo nail i myślę że się wypowiem pazurki robię sobie od niedawna ale za poleceniem koleżanki kupiłam sobie zestaw z activ wszystko ok tylko... no właśnie żele jak dla moich paznokci tej firmy nie nadają się ponieważ na drugi dzień mam zapowietrzenia a biały żel po prostu mi pękł na paznokciu myślałam że ja robię coś źle ale kupiłam żele firmy neo nail i mam już tydzień pazurki zero zapowietrzeń. Nie ma kłopotów z kruszeniem żelu jak ktoś napisał czy szarzeniem żelu. Polecam.

Kasia__90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:10   #36
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: NeoNail

Ja kupiłam żel z neo nail na samym początku, do nauki. Potem szybko przerzuciłam się na Sun Flower i różnica jest ogromna. Jak mi zostało trochę tego żelu z neo to używałam go tylko do mieszania z brokatami...

Nie ukrywam, że nie jest to dobra marka. Farbki akrylowe mają fatalne. Frezarka którą kiedyś kupiłam okazała się zepsuta, a słyszałam że to u nich częste... zaglądam do nich regularnie bo mają sklep koło miejsca gdzie pracuję i przyznaję że kupuję u nich aceton, waciki i takie tam. Żelom mówimy NIE.
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:25   #37
Kasia__90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: NeoNail

słyszałam wiele dobrego na temat żelów sun flower i zastanawiam się nad jego kupnem wg. mnie warto próbować nowych żeli by móc wybrać ten najlepszy dla każdej z nas. Mam taką prośbę jeśli ktoś się orientuje czy sun flower jest w 5ml pojemniczkach??
Kasia__90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 12:48   #38
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: NeoNail

Wydaje mi się, że te małe mają 7ml
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:28   #39
DontTouch
Raczkowanie
 
Avatar DontTouch
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 52
Dot.: NeoNail

Kasia, to jest watek o Neo NAil a nie o Sun Flower.
__________________
Niektorzy ludzie sa załośni i totalnie zepsuci.

Byla zawsze soba i nigdy za to nie przepraszala ! ^^.
DontTouch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 18:12   #40
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: NeoNail

dokładnie, zapraszam więc na wątek o SF : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148338

A nawiasem mówiąc - mają 7g, 30g i 50g
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 02:13   #41
arleta_myslowice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mysłowice/Italia
Wiadomości: 284
Wyślij wiadomość przez MSN do arleta_myslowice
Dot.: NeoNail

Jak dla mnie te żele są szare...Nie miałam problemu z odpadaniem,ale biały odklejał się jak taśma,a tego nabłyszczającego trzeba było użyć sporo bo "kurczył się " i pozostawały mazie.Cleaner-porażka.Paznokcie pozostają lepkie,lampa-mam ja 2 lata i to jedyna rzecz,która pozostała mi do teraz.Nawet żarówki nie wymieniłam.Jednak uważam że lepiej wybrać 2 polecane do nauki niż zestaw 5 kiepskich.
arleta_myslowice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 18:41   #42
ana92pl
Rozeznanie
 
Avatar ana92pl
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 498
Dot.: NeoNail

2 lata temu zafundowałam sobie lampę , żele i kilka akcesoriów tej firmy, i nie narzekam, jak ktos umie się nimi zająć to są dobre, jak na początki byłam zadowolona, lampa działała 2 lata, [ w tym miesiacu musialam sobie kupic nowa bo mi sie spalila, nie wiem czemu, nie wnikam, dzialala dlugo i przy moich czestych treningach jestem zadowolona] na tych zelach nauczylam sie budowac krzywa C i robic frenche ( oczywiscie jeszcze nie doskonałe, bo nadal się ucze, ale było to dobre przygotowanie do kursu, i moja instruktorka była w szoku, miała pierwszą `uczennicę` która od pierwszego pazurka zrobiła idealnie równą, nie rozlaną linię uśmiechu , ja mam dobre doswiadczenie z tymi zelami, teraz uzywam i testuję mnostwo innych (np SF bo tam robilam kurs i rozne zeliki przywiezione z Niemiec)
co jeszcze moge powiedziec.. NeoNail mają swietne żele kolorowe, są super jakości,nie blakną, nie tracą koloru, fajnie się utwardzają, mama mojej kolezanki, ktora jest stylistką kupuje je i sama poleca. mam tez mozliwosc wykorzystania jej zeli, jak zmienię pazurki to pokaże wam fotki z kolorowymi zelami tej firmy.
__________________
AnA+MarcO
ProfessionalNailStylist
I HandMade !
od zawsze piszę pogrubioną czcionką!
ana92pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:29   #43
Iwetta90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: NeoNail

a ja wlasnie pracuje na tej firmie i jestem wrecz zadowolona pod kazda postacia .! inne zele mi sie kurcza;/ a te naprawde sa ok. wszystko zalezy od techniki wykoniania.
Iwetta90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 22:04   #44
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: NeoNail

Czy ktoś używał lakierów hybrydowych z firmy Neo Nail i mógłby podzielić się wrażeniami?
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 13:57   #45
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: NeoNail

podbijam, jak narazie pracuję na NeoNail głównie ale metodą akrylową i produkty tej kategorii moge polecic, co do hybrydy tez chciałabym się nią zając, lakiery na wzornikach wyglądają ładnie, ale właśnie zastanawiam się jak będzie wyglądać na pazurkach i czy się nie kurczą, pozdrawiam
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:11   #46
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: NeoNail

Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że troszkę się kurczą ale nie na tyle żeby był to jakiś duży problem, moim zdaniem gorsza sprawa to to, że niektóre kolory (mocne czerwienie) nie schodzą przy użyciu acetonu...
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 09:28   #47
Gaboroski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: NeoNail

Witam.
Moje paznokcie przeszły w swoim życiu już wiele. Ostatnimi czasy chodziłam do kosmetyczki i miałam robione hybrydy. Jako, że mam małe dzieci i ciągły brak czasu postanowiłam, że kupię sobie zestaw do robienia hybrydów we własnym zakresie. Reasumując - jestem totalną amatorką i z kosmetyką nie mam nic wspólnego zawodowo. Przegądałam internet, w tym Wasze forum szukając opinii na temat różnych firm. Mimo, że na tym wątku naczytałam się wiele "złego" na temat NeoNail wydał mi się stosunkowo atrakcyjny cenowo i zakupiłam zestaw właśnie w tej firmie. Mam dwa lakiery - krwisty czerwony i miętowy. Jak do tej pory robiłam paznokcie sobie 2 razy ( stopy i dłonie ) i po razie moim dwóm koleżankom. Nie mogę złego słowa powiedzieć jeśli chodzi o trwałość bo przez 2 tyg lakier był na paznokciach i nic się z nim nie działo. Po potraktowaniu acetonem przez kilka minut zszedł ładnie. Jedyny feler jak dla mnie to fakt, ze przy kolorze miętowym skóra widoczna pod paznokciem na odroście miała kolor siny ( po zdjęciu lakieru okazało się, że wszystko jest ok ), a przy czerwonym miałam wrażenie w sztucznym świetle, zę na paznokciach są straszne prześwity, jednak w świetle dziennym wszystko wyglądało dobrze. Firma ma sklep niedaleko mnie więc pewnie będę zaopatrywała się u nich i nie będę eksperymentowała z innymi firmami. Wiadomo, że ile osób tyle opinii. Ja polecam bo się jeszcze nie zraziłam tak jak wiele z Was.
Pozdrawiam
Gaboroski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 14:20   #48
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: NeoNail

Jeśli o mnie chodzi to zamawiałam w ich sklepie internetowym zestaw do manicure japońskiego, ten tańszy, niemiecki. I jestem bardzo zadowolona i na tej podstawie mogę polecić... ale nic więcej jeszcze nie próbowałam :/ Tak więc moje polecenie to raczej recenzja obsługi sklepu, bo produkt chyba nie jest ich firmy...
gann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 14:09   #49
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: NeoNail

Wracam, bo chciałam sprostować swoją wypowiedź! Dowiedziałam się, że wrecz preciwnie, ten zestaw wlasnie JEST firmy NeoNAIL. Mila pani z obslugi ich sklepu wszystko mi wytlumaczyla Jest to zestaw, który opracowano specjalnie dla dziewczyn, które chcą same w domu robić japoński. Jest mneijszy, tańszy, ale ma działać tak samo. A nawet lepiej, bo promują, że nie zawiera parabenów. No i sama po sobie widząc, a raczej po paznokciach które zahodowałam pierwszy raz od 1,5 roku - działa! A teraz się właśnie zastaanwiam nad kupieniem sobie jakiegoś zestawiku do hybrydowego manicure - Wasze opinie są różne i sama już nei wiem c robić...
gann jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 10:12   #50
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: NeoNail

widze że wątek przestarzały powiem tyle neonail to fajna firma ale pod względem narzędzi i urządzeń, to znaczy polecić mogę z całego serca niektóre produkty a niektóre nadają się tylko do śmieci .. dziewczyny jeśli macie jakieś pytania zapraszam na priv znam każdy produkt jak własną kieszeń i chętnie odpowiem
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:48   #51
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: NeoNail

To może zamiast na priv to podziel się tu informacjami to inni też skorzystają
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 15:59   #52
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: NeoNail

cięzko opisać każdy produkt pokolei bo jest tego bardzo dużo a tak to mozna sie zwrocic z konkrtnym pytaniem o konkretny asortyment
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 09:59   #53
LadyMidday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5
GG do LadyMidday
Dot.: NeoNail

lynx71, znasz może żele hybrydowe uv termiczne?
http://www.neonail.pl/aktualnosci/la...thermo-uv.html
wyglądają fajnie i się zastanawiam nad kupnem dla siebie, nie wiem tylko na ile się opłaca. I co dokładnie powinno się stosowac jako bazę, "base uv"?
LadyMidday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 21:18   #54
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: NeoNail

tak ale niestety zawieraja formaldehyd i sa szkodliwe dla plytki. to jest termiczna hybyrdka wiec jako baze uzywamy hybrydki base lub base/top bo są w dwoch wersjach
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 14:08   #55
LadyMidday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5
GG do LadyMidday
Dot.: NeoNail

Dzięki Kupiłam tej firmy żel brokatowy, klej oraz cleaner i nie narzekam.
LadyMidday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 14:11   #56
hinduss44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: NeoNail

Ogólnie {reklama} słyną z dużej trwałości i wytrzymałości. Mogą utrzymywać się na paznokciu nawet 3 tygodnie. Są jednym z najpopularniejszych lakierów.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-07-22 o 19:26
hinduss44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 19:28   #57
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: NeoNail

Zapraszam na watek o neonail na podforum manicure hybrydowy. Ten zamykam.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-22 20:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.