Problem z żelowymi paznokciami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 16:50   #1
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818

Problem z żelowymi paznokciami


Witam,

Od około pół roku próbuje swoich sił w przedłużaniu paznokci metodą żelową.
Myślałam, że to takie proste, hop siup i już ... A tu ?
Kupiłam zestaw startowy ( z allegro) i już dodam, że nie byłam zadowolona z ich jakości, lampa na szczęście działa do dziś.

Na początku, kiedy "żelowałam" paznokcie, bardzo często podchodziło mi powietrze, więc przeszukałam parę fór i nawet niedawno poszłam do Pani, która zajmuje się przedłużaniem paznokci, która wyjaśniła mi jakie błędy popełniam.

Zastosowałam się do jej rad. Nie nalewałam żelu na skórki i za bardzo na boki, nie pozwalałam, by primer dostawał się na tipsa no i rozprowadzałam żel kolistymi ruchami itp...

Nawet zmieniłam markę żeli na em nails design ...
Marka już nieco lepsza od poprzedniej... Ale znowu mam problemy z podchodzącym powietrzem, a jak przykleję białego tipsa na paznokieć i zaleję go żelem, to juz po jednym dniu w miejscu sklejenia tego tipsa z paznokciem powstają pęcherzyki powietrza i znowu wygląda to nieestetycznie... Po za tym, kiedy lekko sie uderzę w paznokiec pojawia sie kolejne zapowietrzenie w środku pazurka...

Do tego po utwardzeniu ostatniej warstwy jaka jest nabłyszczacz, po paru godzinach powstaja maleńkie pęcherzyki na powierzchni, które pękając robią się takie... hmm... czarne w środku, pęknięcia są małe ale ciemne kropki również psują efekt.

Dodam, że paznokcie robię tylko sobie i ewentualnie ćwiczę na siostrze czy mamie, bo niestety nie mam skończonego kursu ...

Rozpisałam się trochę... Mam nadzieję, że ktoś ogarnięty jakoś przez to przebrnie i napisze mi co może być powodem tych niedociągnięć.

Edytowane przez kamila_509
Czas edycji: 2011-09-23 o 16:52
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 19:15   #2
osskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Problem z żelowymi paznokciami

Kochana... To ze zmienisz marke zeli, nawet na najlepsze nie zmieni faktu, ze wsystko bedzie git... Sama bylam w takiej sytuacji jak Ty. Teraz mam za soba polowe kursu i nawet nie zdawalam sobie sprawy ile robilam bledow... Nawet takie przyklejenie tipsa tez wymaga odpowiwdniego sposobu. Nie ma tak latwo niestety wiec kochana nawet sie nie zastanawiaj, tylko zbieraj kase i maszeruj na kurs. Bo gwarantuje Ci ze z internetu sie nie nauczysz pozdrawiam cieplutko.
osskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 20:13   #3
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Problem z żelowymi paznokciami

gdyby to było takie łatwe , to wokół byłyby same mistrzynie a wystarczy poczytać forum o problemach z jakimi boryka się większości z nas ...

internet niestety nie zastąpi dobrego kursu ...

może to być zły żel ale również źle aplikowana masa - ciężko tak powiedzieć ..
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 22:22   #4
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Problem z żelowymi paznokciami

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
gdyby to było takie łatwe , to wokół byłyby same mistrzynie a wystarczy poczytać forum o problemach z jakimi boryka się większości z nas ...

internet niestety nie zastąpi dobrego kursu ...

może to być zły żel ale również źle aplikowana masa - ciężko tak powiedzieć ..
raczej mysle, ze jedno i drugie. Po pierwsze nie znasz sie zupelnie na przedluzaniu paznokci, nic wiec dziwnego, ze Ci nie wychodzi, mimo iz Ci jakas laska powiedzial co robisz zle. Wiekszosc z nas na forum, ktore sa po kursach dalej boryka sie z roznymi problemami, ale mamy juz jakies pojecie wiec latwiej nam je wychwycic, pomoc sobie nawzajem.
A druga sprawa kupilas jakis badziew z allegro i jescze sie nie nauczylas tylko wywalilas kolejna kase w bloto na zeli marki nawet nie znanej przeze mnie... Pierwsza rzecz kurs. Wiemy wszystkie, ze nie tego sie spodziewalas proszac o pomoc, ale niestety taka rzeczywistosc. A jak juz bedziesz po kursie zainwestujesz w dobre zele. Niestety, ale to nie wydatek 200 zl w dol na allegro, tylko duzo wiecej, Masz lampe to juz jeden wydatek mniej. Zasnanow sie nad tym.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 17:13   #5
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Problem z żelowymi paznokciami

Na kurs to ja się zapiszę na pewno !

Tylko nie w najblizszym czasie, bo od pazdziernika będę bezrobotna...

Nie oczekiwałam, że będziecie wyjątkowo łaskawe, no i mam pojęcie, że w tych sprawach jestem zupełnym laikiem, albo nawet i nie ... No ale niestety na tym etapie musze pozostac... Będe siebie katować tymi żelami dalej i dalej będę myśleć co tu jest nie tak...

Produkty z allegro... Błąd... Ale na moja kieszen tylko to pozastawało...

Czas pokaże czy zrezygnuję, czy nie...

W każdym razie dzięki za odpowiedzi
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 18:03   #6
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Problem z żelowymi paznokciami

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Produkty z allegro... Błąd... Ale na moja kieszen tylko to pozastawało...
jest takie powiedzenie "biednych ludzi nie stac na tanie rzeczy"
Jakby ktos nie rozumial lepiej zaplacic raz, wiecej. Niz tak jak w Twoim przypadku kupic jeden badziewny zestaw, pozniej drugi i pozostalas nadal bez porzadnych materialow.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 20:49   #7
osskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Problem z żelowymi paznokciami

Cytat:
Napisane przez Sieciunia Pokaż wiadomość
jest takie powiedzenie "biednych ludzi nie stac na tanie rzeczy"
.
Święta prawda, mama mi tak zawsze powtarza.

Kamila posiedź trochę na forum tu jest mnóstwo wątków i wypowiedzi osób bardzo doświadczonych.
A na początek paluch do ćwiczeń, wydatek nieduży, rzecz niezwykle pomocna
Szkoda swoich pazurków
osskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 11:46   #8
Niliessa
Raczkowanie
 
Avatar Niliessa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Problem z żelowymi paznokciami

A może jeżeli interesuje cię robienie pazurków, a od października będziesz bezrobotna , to zarejestruj sie w urzędzie pracy w swoim regionie i znajdz salon który robi kursy z urzędu pracy. I w tym momencie zrobisz sobie kurs za darmo praktycznie . Zawsze to jakiś sposób, jezeli jest szansa i jeśli ciebie interesuje przedłużanie pazruków, to czemu nie skorzystać ? myślę, że warto.
Niliessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:18   #9
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Problem z żelowymi paznokciami

Zarejestrowana w UP jestem, kursy są, ale raczej na przełomie wiosna - lato... Ale będę na nie polować

Jakoś kiedyś to ogarnę
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:27   #10
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Problem z żelowymi paznokciami

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Zarejestrowana w UP jestem, kursy są, ale raczej na przełomie wiosna - lato... Ale będę na nie polować

Jakoś kiedyś to ogarnę
zrobilas podstawowy blad w zakupie produktow! Wiele dziewczyn mysli, ze na poczatek wystarcza tanie zele, tak o , do cwiczen....nie ma nic bardziej mylnego. Od razu powinno sie zainwestowac w dobre produkty (niekoniecznie musza to byc te najdrozsze).. na tanim badziewiu mozna sie bardzo szybko zniechecic, a skad wiesz-moze tkwi w tobie jakis uspiony talent, ktory trzeba pobudzic przez przezpokazanie jak prawidlowo robi si pewne rzeczy i praca stanie sie o wiele przyjemniejsza..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.