Miłość z technikum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-21, 23:23   #1
MissOfTyping
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 1
Unhappy

Miłość z technikum


Cześć, czytałam kilka postów w tym wątku i wydaje mi się, że może uda mi się otrzymać od Was pomoc.
6 lat temu zaczęłam naukę w technikum i już w pierwszy dzień wpadł mi w oko kolega z klasy. Spędziliśmy ze sobą mnóstwo czasu: przed, w trakcie i po szkole. Świetne nam się rozmawiało i można powiedzieć, że od początku byłam w nim zakochana. Przez 2 lata byłam w nim zakochana i nic nie powiedziałam. Później musiał zmienić szkołę i kontakt nam się trochę urwał. Przez ponad rok nadal o nim myślałam, ale nie spotykaliśmy się, ani nie pisaliśmy. Później miałam chłopaka, ale nam nie wyszło, chyba trochę przez to, że bardzo go porównywałam do mojej pierwszej sympatii. Pewnego dnia wpadłam na niego przez przypadek i od tego czasu kilka razy się już widzieliśmy, zawsze w większych gronie i uświadomiłam sobie, że nadal coś do niego czuję. Nie wiem co mam robić. Powinnam mu powiedzieć, że kiedyś mi się podobał czy nadal milczeć i utrzymać to na relacji koleżeńskiej?
Będę bardzo wdzięczna jeżeli ktoś jest w stanie mi doradzić. Może mieliście kiedyś taką sytuację?
MissOfTyping jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-22, 07:55   #2
czystespojrzenie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 30
Dot.: Miłość z technikum

Dorwij go na kolejnym spotkaniu i poznaj go lepiej- z czasem wyznaj mu, że Ci od dawna Ci się podoba lub znajdź go na social mediach i zagadaj. Nie masz nic do stracenia tylko do zyskania. Przynajmniej spróbujesz i nie będziesz miała sobie później nic do zarzucenia, że nie spróbowałaś.
czystespojrzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-22, 09:55   #3
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Miłość z technikum

Skoro poznaliście się wcześniej, chodziliście do tej samej szkoły (są wspólne tematy) i macie wspólnych znajomych to super baza do rozwijania znajomości. Na spotkaniu zagadaj do niego, zobacz czy dalej tak dobrze się Wam rozmawia, spróbuj gdzieś z nim wyjść. Jak znajomość się rozwinie i zobaczysz, że facet jest spoko oraz wszystko zmierza w dobrym kierunku, nic nie stoi na przeszkodzie żeby mu wyznać, że w sumie od dawna Ci się podobał. Ale najpierw na luzie zobacz czy on jest chętny do rozwijania znajomości i wolny, bo ludzie różnie odbierają takie nagłe wyznania uczuć.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-22, 10:07   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Miłość z technikum

Pierwsze co, to na takim grupowym spotkaniu usiąść obok niego, zagadać co u niego słychać, zobaczyć, czy rozmowa się będzie kleiła, czy on będzie chętny na interakcję z Tobą, czy chwilę pogada i zniknie w tłumie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 11:48   #5
iLady
Raczkowanie
 
Avatar iLady
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 94
Dot.: Miłość z technikum

Jeżeli masz opcje to po prostu odnów porządnie te znajomośc i go wysonduj.
iLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-03, 14:13   #6
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 44
Dot.: Miłość z technikum

daj mu spokój nie wiesz czego chcesz
Mysliciel60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-03 15:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.