Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-25, 19:37   #1
malgorzata1313gt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 2

Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?


Sytuacja dotyczy mojego kolegi z pracy, wydaje mi się, że kobieta wyczuwa takie rzeczy, ale proszę Was o opinie. Od pewnego czasu czuje, że coś próbuje w moja stronę. Chciałabym się tylko upewnić. Zaznaczam od razu jednak, że na pewno nic z tego nie będzie, jest między nami znaczna różnica wieku, a poza tym jest to praca.

Od pewnego czasu zauważyłam, że bardzo często go przy sobie spotykam, gdzie ja ide to często pojawia się on, od razu się uśmiecha i wita zdrabniając moje imię. Sama też od razu się uśmiecham bo jest bardzo sympatycznym człowiek i po prostu go lubię. Czuje też że jest przy mnie dość onieśmielony gdzie na co dzień jest bardzo pewny siebie. Gdy rozmiawimy we dwoje ucieka czasami wzrokiem. Czuje też że jest przy mnie spięty, tak jakby chciał się pokazać z jak najlepszej strony, nie wiem jak to ująć. Często gdy idziemy i z nim rozmawiam czuje że próbuje mnie dotknąć, to szturchnąć ramionem coś opowiadając, ostatnio też „objął” mnie za ramiona poprawiając moja postawę (to dotyczy branży w jakiej pracujemy), nie było to nachalne bardziej naturalne. Jest bardzo szarmancki. Gdy rozmawiamy w większej grupie widzę, że zerka na mnie rozmawiając z inna osoba. Puszcza mi często „oczko”, nawet gdy inni pracownicy stoją obok. Często mnie też dopytuje jak się czuje, czy podoba mi się w tej pracy (jestem tutaj dość nowa). Z tego co wiem jest samotny, nie ma żony. Z jednej strony jest to miłe ale z drugiej dzieli nas jakieś 15 lat różnicy. Co sądzicie o takich sytuacjach? Mam że swojej strony zrobić jakiś krok by to sprawdzić czy delikatnie powiedzieć że nic z tego nie będzie?
malgorzata1313gt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-26, 07:56   #2
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 433
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez malgorzata1313gt Pokaż wiadomość
Sytuacja dotyczy mojego kolegi z pracy, wydaje mi się, że kobieta wyczuwa takie rzeczy, ale proszę Was o opinie. Od pewnego czasu czuje, że coś próbuje w moja stronę. Chciałabym się tylko upewnić. Zaznaczam od razu jednak, że na pewno nic z tego nie będzie, jest między nami znaczna różnica wieku, a poza tym jest to praca.

Od pewnego czasu zauważyłam, że bardzo często go przy sobie spotykam, gdzie ja ide to często pojawia się on, od razu się uśmiecha i wita zdrabniając moje imię. Sama też od razu się uśmiecham bo jest bardzo sympatycznym człowiek i po prostu go lubię. Czuje też że jest przy mnie dość onieśmielony gdzie na co dzień jest bardzo pewny siebie. Gdy rozmiawimy we dwoje ucieka czasami wzrokiem. Czuje też że jest przy mnie spięty, tak jakby chciał się pokazać z jak najlepszej strony, nie wiem jak to ująć. Często gdy idziemy i z nim rozmawiam czuje że próbuje mnie dotknąć, to szturchnąć ramionem coś opowiadając, ostatnio też „objął” mnie za ramiona poprawiając moja postawę (to dotyczy branży w jakiej pracujemy), nie było to nachalne bardziej naturalne. Jest bardzo szarmancki. Gdy rozmawiamy w większej grupie widzę, że zerka na mnie rozmawiając z inna osoba. Puszcza mi często „oczko”, nawet gdy inni pracownicy stoją obok. Często mnie też dopytuje jak się czuje, czy podoba mi się w tej pracy (jestem tutaj dość nowa). Z tego co wiem jest samotny, nie ma żony. Z jednej strony jest to miłe ale z drugiej dzieli nas jakieś 15 lat różnicy. Co sądzicie o takich sytuacjach? Mam że swojej strony zrobić jakiś krok by to sprawdzić czy delikatnie powiedzieć że nic z tego nie będzie?
Odradzam ci romanse w pracy ,to rzadko kiedy konczy sie dobrze
Jak chcesz to sprawdzaj ale mozesz sie zle czuc w przyszlosci jak wasz romas sie zakonczy ,pojawi sie nowa kolezanka w pracy ktora on zacznie obejmowac i kokietowac a ty bedziesz musiala na to wszystko patrzyc i znosic ex kazdego dnia w pracy.bardzo niekomfortowa sytuacja ,zastanow sie czy jest to ci potrzebne ...
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-26, 09:31   #3
Martfury
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 9
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Może on faktycznie próbuje Cię poderwać, albo po prostu jest bardzo przyjacielski i lubi miłe gesty. Ale skoro jesteś nowa w pracy, to może on po prostu chce, żebyś się dobrze czuła w nowym miejscu. Moim zdaniem, najlepiej byłoby delikatnie zaznaczyć granice, żeby nie doszło do nieporozumień. A jeśli czujesz, że to przekracza Twoje granice komfortu, to może warto to z nim taktycznie omówić.
Martfury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-26, 11:03   #4
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Nowe pracownice często przez jakiś czas cieszą się dużym zainteresowaniem w pracy (aż nie pojawi się kolejna nowa i atrakcyjna), zwłaszcza że on jest o 15 lat starszy. Moim zdaniem romanse w pracy są bardzo ryzykowne, poza tym on nie krępuje się i puszcza Ci oczko przy innych, co daje pole do jakichś plotek/komentarzy. Krótko się znacie, może jest takim firmowym Casanovą, który okazuje zainteresowanie każdej nowej, młodej kobiecie w pracy.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-26, 13:57   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Strach się bać być dla kogoś miłym lub nawet sobie trochę dla sportu poflirtować. Zresztą, mam wrażenie że enty wątek pisany przez tą samą osobę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-26, 14:29   #6
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 433
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Nowe pracownice często przez jakiś czas cieszą się dużym zainteresowaniem w pracy (aż nie pojawi się kolejna nowa i atrakcyjna), zwłaszcza że on jest o 15 lat starszy. Moim zdaniem romanse w pracy są bardzo ryzykowne, poza tym on nie krępuje się i puszcza Ci oczko przy innych, co daje pole do jakichś plotek/komentarzy. Krótko się znacie, może jest takim firmowym Casanovą, który okazuje zainteresowanie każdej nowej, młodej kobiecie w pracy.
podejrzewam ze masz racje
ja tez jak trafilam do pracy to mialam "branie",byl tam szczegolnie przystojny facet ktory jak ten lovelas od autorki dawal mi duzo zainteresowania a pozniej dowiedzialam sie ze to jego typowe zagrywki,byl 3 razy zonaty do tego ostatnia zone zdradzal z wspolpracownica(w innej firmie) i przez to nie dosc ze mu sie malzenstwo rozwalilo to jeszcze musial odejsc z pracy .
jak przyszlam do tej pracy to on byl wlasnie z ta kobieta z ktora zdradzal ostatnia zone ale udawal wolnego
istnieja tacy faceci ktorzy nie przepuszcza nikomu nowemu w robocie,te jego zachowania puszczanie oczka,obmacywanie niby przypadkiem to sa taktyki starych wyjadaczy
moim zdaniem nic z tego powaznego nie bedzie a nawet jak cos bedzie to do czasu az ktos nowy sie pojawi
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-26, 14:46   #7
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
podejrzewam ze masz racje
ja tez jak trafilam do pracy to mialam "branie",byl tam szczegolnie przystojny facet ktory jak ten lovelas od autorki dawal mi duzo zainteresowania a pozniej dowiedzialam sie ze to jego typowe zagrywki,byl 3 razy zonaty do tego ostatnia zone zdradzal z wspolpracownica(w innej firmie) i przez to nie dosc ze mu sie malzenstwo rozwalilo to jeszcze musial odejsc z pracy .
jak przyszlam do tej pracy to on byl wlasnie z ta kobieta z ktora zdradzal ostatnia zone ale udawal wolnego
istnieja tacy faceci ktorzy nie przepuszcza nikomu nowemu w robocie,te jego zachowania puszczanie oczka,obmacywanie niby przypadkiem to sa taktyki starych wyjadaczy
moim zdaniem nic z tego powaznego nie bedzie a nawet jak cos bedzie to do czasu az ktos nowy sie pojawi
Efekt nowości, do tego jeśli w firmie jest taki lovelas to przecież idealna okazja żeby pod płaszczykiem pomocy, wprowadzenia do obowiązków, zapoznania z innymi pracownikami zakręcić się koło "nowej". Osobiście wolałabym też nie ryzykować skoro Autorka pracuje tam od niedawna, może lepiej na początku dać się poznać od strony kompetentnej osoby która po prostu dobrze ogarnia swoje obowiązki i uniknąć jakichś głupich pomówień.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-26, 15:19   #8
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Nowe pracownice często przez jakiś czas cieszą się dużym zainteresowaniem w pracy (aż nie pojawi się kolejna nowa i atrakcyjna), zwłaszcza że on jest o 15 lat starszy.
Potwierdzam, też to zauważyłam w paru miejscach.

Niektórzy mają taki styl bycia, nawet nie jest to jakiś świadomy flirt, tylko bycie miłym.
Ale jak ktoś wyżej napisał - jeśli czujesz się z takim zachowaniem choćby w najmniejszym stopniu niekomfortowo, po prostu wyraźnie się odsuń, zrób oburzoną minę lub pogadaj z tym mężczyzną na osobności.

A jeśli Ci się podoba, to tu bym jednak trochę odczekała i poobserwowała, czy to nie jest typowy, biurowy żigolo, który podrywa każdą nową dziewczynę. Tacy ludzie też są i na to byłabym wyczulona.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
podejrzewam ze masz racje
ja tez jak trafilam do pracy to mialam "branie",byl tam szczegolnie przystojny facet ktory jak ten lovelas od autorki dawal mi duzo zainteresowania a pozniej dowiedzialam sie ze to jego typowe zagrywki,byl 3 razy zonaty do tego ostatnia zone zdradzal z wspolpracownica(w innej firmie) i przez to nie dosc ze mu sie malzenstwo rozwalilo to jeszcze musial odejsc z pracy .
jak przyszlam do tej pracy to on byl wlasnie z ta kobieta z ktora zdradzal ostatnia zone ale udawal wolnego
istnieja tacy faceci ktorzy nie przepuszcza nikomu nowemu w robocie,te jego zachowania puszczanie oczka,obmacywanie niby przypadkiem to sa taktyki starych wyjadaczy
moim zdaniem nic z tego powaznego nie bedzie a nawet jak cos bedzie to do czasu az ktos nowy sie pojawi
To ja tak miałam kiedyś z wolnym chłopakiem, który zaczął pracę w firmie jednocześnie ze mną (oboje byliśmy nowi). Podobał mi się bardzo i byłam zauroczona, ale tak jakoś parę życiowych porażek nauczyło mnie, żeby najpierw poznać faceta, a nie rzucać się z radością na kogoś tylko dlatego, że mi się podoba i zachowuje się, jakby się we mnie zakochał.
Wystarczyło parę miesięcy i widziałam, jak ten chłopak dosłownie przyklejał się do każdej dziewczyny w firmie. Po kolei, nawet nie miał jakiegoś ulubionego typu urody czy charakteru. Ogólnie porażka i cieszyłam się, że nie dałam się w to wciągnąć.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 08:05   #9
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Nie polecam zawierać takich romansów w pracy. Takie otwarte kokietowanie jest nieprofesjonalne, facet by już miał u mnie minus. Poza tym w razie gdyby doszło do rozstania lub zakończenia tego romansu byś musiała z nim pracować, albo po prostu zmienić pracę. Nie jestem za tym, aby z ludźmi z pracy za bardzo się spoufalać, a co dopiero wchodzić w romanse.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 08:07   #10
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Ja bym się zdystansowała. To puszczanie oczek jest dość niefajne, zresztą facet jest dużo starszy i w chyba nie chcesz w to iść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 12:33   #11
iLady
Raczkowanie
 
Avatar iLady
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 94
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Też uważam, że zamiast go sondować powinnaś zacząć stawiać granice. Czy kokietuje czy nie, to nie wygląda dobrze.
iLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-27, 12:40   #12
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Nie polecam zawierać takich romansów w pracy. Takie otwarte kokietowanie jest nieprofesjonalne, facet by już miał u mnie minus. Poza tym w razie gdyby doszło do rozstania lub zakończenia tego romansu byś musiała z nim pracować, albo po prostu zmienić pracę. Nie jestem za tym, aby z ludźmi z pracy za bardzo się spoufalać, a co dopiero wchodzić w romanse.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ja znowu znam wiele związków, które się w pracy poznały i są ze sobą latami. Jeśli nie ma zależności służbowej, to ja nie widzę jaki jest problem.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 12:55   #13
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 433
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

widze ze to juz twoj drugi watek na ten sam temat
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1291095
jakby byl zainteresowny na serio to juz bys wiedziala w tym momencie
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 12:59   #14
Sersei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Nie wchodzi się w romanse w pracy. Jak nie wypali będziecie się mijać na korytarzu a to ryje psyche.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sersei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 13:01   #15
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
A ja znowu znam wiele związków, które się w pracy poznały i są ze sobą latami. Jeśli nie ma zależności służbowej, to ja nie widzę jaki jest problem.
Też znam (w tym mój) ale żaden z nich nie zaczął się od puszczania oczka i publicznego wyrywania. To co tu zostało opisane to brzmi jak klasyczne zachowanie biurowego Casanovy.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-27, 13:19   #16
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Też znam (w tym mój) ale żaden z nich nie zaczął się od puszczania oczka i publicznego wyrywania. To co tu zostało opisane to brzmi jak klasyczne zachowanie biurowego Casanovy.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Jasne, ale tu była teza, że związki w pracy są złe, a moim zdaniem to zależy. Nie odnosiłam się do tej, konkretnie sytuacji.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-03, 12:43   #17
Mysliciel60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 44
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Za dużo sobie dopowiadasz.
Mysliciel60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 01:28   #18
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: Czy on mnie kokietuje czy to ja sobie dopowiadam?

Coś mi się wydaje że jest na rzeczy, ale nie wiem czy to jest coś poważnego... Jakieś takie przeczucie mam, że to może być dziwny typek.
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 02:28:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.