Relacja czy to koniec? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-10, 14:54   #1
Pomocy123321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 3

Relacja czy to koniec?


Przepraszam z góry, że tutaj pisze... Ale jestem w kropce i już nie wiem co począć...

Poznaliśmy z się dziewczyną przez aplikację jako znajomi ale już od pierwszego spotkania coś czuliśmy, super leciał czas, żarty, uśmiech, brak niezręcznych momentów itp... rozwijało się do przodu po może miesiącu półtorej zapytała mnie co jest między nami... To mnie zmieszało niestety nie odpowiedziałem wprost mimo, że czułem, że to zakochanie to bałem się żeby nie było odebrane jako nwm zbyt pochopnie... Później zapytała mnie na mess czy mogę odpowiedzieć. Powiedziałem, że to coś więcej, że chce ją poznać. Od tego momentu podobno miała zastanowienia i mimo super spotkań e dalszym ciągu po około 2 miesiącach od tego powiedziała, że musimy to zakończyć. Tego samego dnia wieczorem pisaliśmy jeszcze i powiedziała, że była to przemyślana decyzja ale jak się stała faktem to nie jest tego pewna... Chciałem walczyć ale nie odrazu bo miałem już mętlik. Jak się spotkaliśmy dalej fajnie się rozmawiało i wgl po czym następnego dnia powiedziałem, że coś jest innego w zachowaniu i usłyszałem... Czy mogę w końcu powiedzieć co czuje. I tak była rozmowa przez mess. Po dwóch tygodniach stwierdziła, że nie będzie nic między nami i chciała by się przyjaźnić ale boi się mnie ranić... Myślę, że te decyzje były zbyt pochopne i nie dała mi pomiędzy nimi czasu na działanie z mojej strony.
Pomocy123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 09:11   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Relacja czy to koniec?

Oboje dajcie sobie spokój. Ona nie wie, co czuje, miota się, raz jest zainteresowana a raz nie. Ty wiedząc, że czujesz coś więcej, nie umiesz wyrazić tego wprost (nie musisz od razu lecieć z wyznaniami dozgonnej miłości, po prostu możesz się określić). Jak dorośniecie i zaczniecie lepiej rozumieć własne emocje, weźcie się za związki.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 14:51   #3
Lil_Mermaid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 7
Dot.: Relacja czy to koniec?

Trochę Ciebie rozumiem, że zapytany nie chciałeś od razu mówić o swoich uczuciach, myślę, że miało to związek z odrzuceniem, właśnie z takim zachowaniem jak demonstruje ta dziewczyna.
Myślę, że jak ludzie się dobrze dogadują, spędzają fajnie czas, coś iskrzy i lgną do siebie, to takie zapytania są zbędne, prędzej czy później dwie strony zaczynają po prostu mówić o swoich uczuciach niewywoływani do tablicy.

A jeśli ona pojawia się i znika, chce i nie chce - powinieneś ją sobie odpuścić. Po co dopytuje, skoro usłyszawszy co czujesz, chce zakończyć rozwijającą się relację na koleżeństwie...
Szkoda na nią czasu, jest pełno super dziewczyn, które nie będą stosowały dziwnych zagrywek.
Lil_Mermaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 18:46   #4
Pomocy123321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 3
Dot.: Relacja czy to koniec?

Niby może macie rację tylko...

Obydwoje twierdzimy, że dogadujemy się jak z nikim innym, zaufanie pojawiło się już od pierwszej chwili nawet nie wiem czy nie przed spotkaniem i szczerze te rozmowy wynikły bardziej przez telefon...

Nie wiem czy nie spotkać się i nie opowiedzieć wszystkiego od początku do jakich przemyśleń doszedłem bo dużo czasu na tym spędziłem ostatnio. Czy warto przez głupoty wszystko niszczyć? Brak kłótni, wyzwisk itp to nie była w żadnym momencie toksyczna relacja. Nawet ostatnio słyszałem, że tęskniła za spotkaniem mimo, że to był taki czas " przejściowy" i że nadal tęskni za tym, żeby mnie zobaczyć...
Pomocy123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 18:59   #5
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Relacja czy to koniec?

Skoro jest tak dobrze, to po co te zastanowienia i w końcu zerwanie relacji. Gdy jest zainteresowanie i układa się, nie urywa się tego ot tak, dla kaprysu. Miesza Ci ta dziewczyna strasznie w głowie, a Ty sam masz za mało zdecydowania i stanowczości żeby określić jasno: wóz albo przewóz.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 19:40   #6
Pomocy123321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 3
Dot.: Relacja czy to koniec?

Gdybyś dostał/dostała takie pytanie po półtorej miesiąca znajomości powiedzenie, że czuje coś więcej to zbyt małe określenie? Strasznie mnie zaskoczyło tamto pytanie i jako, że dużo analizuje( za dużo) to ciężko mi było znaleźć odpowiedź byłem zmieszany w tamtym momencie a rzucanie słów na wiatr? Kiepsko chyba
Pomocy123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 19:51   #7
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Relacja czy to koniec?

Przyznaję że nie wiem za bardzo co tu analizować i więcej napisać. Ona Cię zapytała o uczucia, potem się zdystansowała, powiedziała że musicie to zakończyć. Ty masz jakieś poczucie winy, że nie wyznałeś jej wtedy ogromnej miłości czy o co chodzi? Niby się widujecie i jest tak super, ale są jakieś wahania i to na samym początku znajomości. Życie to nie turecka telenowela, są dziesiątki innych ważnych kwestii które mogą Was poróżnić, a u Was na samym starcie jakieś problemy. Jak macie czas na coś takiego to Wasza sprawa, mi nie chciałoby się tkwić w takim stanie zawieszenia.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-03-12, 07:41   #8
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Relacja czy to koniec?

Skoro jasno stwierdziła, że z jej strony nie ma szans na uczucie to nie ma tu nawet czego drapać, sprawa jest zamknięta.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 08:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.