Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 17:57   #3181
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

ale tu zawiewa nudą co się dzieje dziewojki?

K. usnęła i ja też chyba, ale nie wiem ide jej zrobic troszkę mleka, żeby mi o 21 wypiła wszycho i szykować obiado-kolacje dla chłopaków bo za godzinę będą


A mojej córce nie smakuje ziemniak- szpinak musiałam wyrzucic, choc próbowałam dać dzisiaj reszte i

Blanszor czy Ty dalej zagęszczasz mleko Alanowi??? bo ja nie wiem czy kleikiem nie spróbować jak się skończy zagęszczacz
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 18:06   #3182
klaurencja
Raczkowanie
 
Avatar klaurencja
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Pamięta ktoś tu jeszcze o pewnej pani imieniem Klara?
Przepraszam za te kilka miesięcy (co to tam) nieobecności, ale moje życie to tylko Filip - sen - Filip - sen... Wybaczycie?
__________________
klaurencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 18:44   #3183
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

napisałam sie jak durna i sama sobie skasowałam No więc zaczną jeszcze raz

Melduję się po weselichu przyjaciółki. Było fajnie a tak mi się nie chciało iść Na koniec TŻ mnie wku.rwił bo prawie siłą wyciągałam go z imprezy - jeszcze dwa kielichy a musiałabym go na jakiejś taczce stamtąd wywieźć
Na czas wesela Asię "sprzedaliśmy" szwagierce. To pierwsza jej nocka bez mamusi

Od kilku dni wertuje neta w poszukiwaniu lekkiej i łatwo składanej spacerówki (nie parasolki). Musi być oczywiście wygodna dla dzicka. Jak juz znajdę jakąś fajną to na kiepskie opinie na necie Może Wy coś polecicie?

a na koniec najważniejsze... używacie kaszki ryżowej z Nestle smak banan?
Czy po rozrobieniu jej w mleku pływają Wam w butelce czarne farfocle? Takie różnej wielkosci od malutkich kropeczek do milimetrowych kawałków Myślałam że to jedna paczka jakaś felerna, ale w drugiej było to samo. U Was też tak jest?
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 18:57   #3184
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Klara, ja pamietam, bo moja kotka ma takie samo imie...

Ladne sobie zrobilas wakacje od wizazu !!!!!!!
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:04   #3185
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

nadrabiam

dziecię już śpi to poniekąd mam czas dla siebie szkoda że ten czas muszę poświęcić na naukę do dwóch ostatnich ustnych egzaminów byle do weekendu

wczoraj Wiktorek zjadł cały słoiczek młodej marchewki z ziemniaczkami a jak się skończył zaczął płakać i mlaskać ustami tak jakby domagał się więcej dzisiaj dostał pół soczku z bananka i zadowolenie było ogromne

pogoda u nas do pada i pada a mnie dorwał jakiś ból w dole pleców i schylać za bardzo się nie umiem. Kąpiel małego dzisiaj dla mnie to była katorga oby jutro było lepiej

kurczę skończył się sezon na seriale teraz same powtórki będą w tv i co tu robić wieczorami
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:07   #3186
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Ultra, wpadnij ponosis Mielonego, a ja chetnie obejrze powtorki

Powodzenia na egzmainach
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:13   #3187
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Jedzenie gotowe, czekam na chłopaków a ich nie ma ehh pewnie padnę jak sznyta po 21


Ultra
ja nienawidzę oglądać powtórek.... tez nad tym ubolewam dobrze, że mam wózek to nadrobię spacerowo

Cytat:
Napisane przez klaurencja Pokaż wiadomość
Pamięta ktoś tu jeszcze o pewnej pani imieniem Klara?
Przepraszam za te kilka miesięcy (co to tam) nieobecności, ale moje życie to tylko Filip - sen - Filip - sen... Wybaczycie?
Boże dziewczyno!!!!!!!! piszemy co jakis czas co z Tobą, bo na wizaż nie weszłaś, juz czarne mysli w głowie a Ty se kulky z nas robisz!!!! no jak to tak?!!!
ja pamiętam! napisz co u Was!!!!!! Na początku miałaś spoko z F. a teraz co? opowiadaj!!!!!
Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
a na koniec najważniejsze... używacie kaszki ryżowej z Nestle smak banan?
Czy po rozrobieniu jej w mleku pływają Wam w butelce czarne farfocle? Takie różnej wielkosci od malutkich kropeczek do milimetrowych kawałków Myślałam że to jedna paczka jakaś felerna, ale w drugiej było to samo. U Was też tak jest?
ja nie używam, to nie pomogę

fajnie, że wybawiłaś na weselu i miał kto się zająć Asią
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 19:25   #3188
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
a na koniec najważniejsze... używacie kaszki ryżowej z Nestle smak banan?
Czy po rozrobieniu jej w mleku pływają Wam w butelce czarne farfocle? Takie różnej wielkosci od malutkich kropeczek do milimetrowych kawałków Myślałam że to jedna paczka jakaś felerna, ale w drugiej było to samo. U Was też tak jest?
my raz mieliśmy kaszkę nestle jabłkową i IGorek kręcił na nią nosem (zjadł bo on malo czego nie zje ale niechętnie) i od tamtej pory nestle nie kupuję. z resztą wśród moich "dzieciatych" znajomych i rodziny krąży opinia, ze nestle blee bo dzieciaki nie chcą jeść tych kaszek... . my teraz mamy jeszcze bobovitę i jak skończymy to próbujemy babydreama.
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:25   #3189
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
no spójrz na tło zdjęcia,jakieś krzaczuny.Z Krzyniem pewnie zajszli wy na małe co nie co,ale w sumie Alex nie spał to może tylko obczajka miejscówy,jak Agatek
aaa to u mnie na wsi ja mieszkam na obrzezach Wroclawia jakies 3 km i juz kuniec to u mnie pelno takich chaszczorow
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Krzyś też przesypia mi całe noce. O 20:30 jest kąpiel, potem (.) i śpi. Budzi się ok. 7:30 - z tym różnie, bo raz troszkę wcześniej, a raz później. To już trwa ok. 3 miesiące albo i ciut dłużej
boszzzzzzzzz jak ja ci kobitko zazdroszcze
Cytat:
Napisane przez klaurencja Pokaż wiadomość
Pamięta ktoś tu jeszcze o pewnej pani imieniem Klara?
Przepraszam za te kilka miesięcy (co to tam) nieobecności, ale moje życie to tylko Filip - sen - Filip - sen... Wybaczycie?
oooo prosze powrocila i to w jakim stylu co tam?
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:27   #3190
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

aj zapomniałam
dziekuję za odpowiedzi w sprawie mojego dylematu zaproszeniowego
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:34   #3191
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

kurka trochę mnie nie było i zaczęłam nadrabiać "po łebkach"... widzę że temat spacerówek był już maglowany... i Blanszor w swoim żywiole
Spodobał mi się wózeczek Unlimit Reverse Muszę jeszcze opinie poczytać.

Dzisiaj w sklepie Pani sprzedawczyni zaproponowała mi Espiro... noo muszę powiedzieć wózek bardzo ładny, zwrotny, duża budka, malutki po złożeniu, leciutki... ale czytam opinie i kaszana... ponoć wózek niestabilny i źle wyważony, źle się pojeźdza pod krawężniki - odpada

Blanszor a co myślisz o tym:http://allegro.pl/przekladana-raczka...370934623.html
Moze nie jest za piękny, ale ma fajne bajery - przekładana rączka, zaciągana, duża buda (nie trzeba parasolki), duze siedzisko, leciutki, łatwo składany. Ma mało opinii, ale te co znalazłam były dosyć dobre.
W sumie to napaliłam się na niego jak szczerbaty na suchary
Jeszcze ten mi się podoba: http://allegro.pl/wozek-bebetto-mage...343063516.html
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".

Edytowane przez Anabellita
Czas edycji: 2012-06-11 o 19:35
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 19:48   #3192
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Nie pomyślałam o tym w ogóle tak szczerze mówiąc. Z wózka jestem tak bardzo zadowolona, że nawet tego opisać nie potrafię
Ciekawe czy w Buggsterze się da do pionu
Boroo byłam dziś znowy w mega sklepie wózkowym i przeanalizowałam wszystkie dookoła. Nie ma wózka czterokołowego, z dobrą amortyzacją i dużym siedziskiem. Są tylko takie trzy kołowe i dlatego taki kupuję - szukam zatem Jane Slalom lub Peg Perego GT3. Są suuuuper. I bawiłam się Buddsterem - jest zajefajny i ma ogromne siedzisko. A jako miastowy wózek extra też był Baby Jogger City.

Dziewczyny z Warszawy i okolic - na Puławskiej 430 jest wyprzedaż wózków starych modeli w na prawdę super cenach.
__________________


Edytowane przez Blanszor
Czas edycji: 2012-06-11 o 19:49
Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:50   #3193
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
napisałam sie jak durna i sama sobie skasowałam No więc zaczną jeszcze raz

Melduję się po weselichu przyjaciółki. Było fajnie a tak mi się nie chciało iść Na koniec TŻ mnie wku.rwił bo prawie siłą wyciągałam go z imprezy - jeszcze dwa kielichy a musiałabym go na jakiejś taczce stamtąd wywieźć
Na czas wesela Asię "sprzedaliśmy" szwagierce. To pierwsza jej nocka bez mamusi

Od kilku dni wertuje neta w poszukiwaniu lekkiej i łatwo składanej spacerówki (nie parasolki). Musi być oczywiście wygodna dla dzicka. Jak juz znajdę jakąś fajną to na kiepskie opinie na necie Może Wy coś polecicie?

a na koniec najważniejsze... używacie kaszki ryżowej z Nestle smak banan?
Czy po rozrobieniu jej w mleku pływają Wam w butelce czarne farfocle? Takie różnej wielkosci od malutkich kropeczek do milimetrowych kawałków Myślałam że to jedna paczka jakaś felerna, ale w drugiej było to samo. U Was też tak jest?
ja miałam tą kaszkę ale nic takiego nie zauważyłam może napisz do nestle, tylko nie wyrzucaj kaszki moga poprosić o jej przesłanie
najbardziej do gustu Kamisi przypadła kaszka malinowa z nestle, a tak to woli bobovite
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:59   #3194
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość

no wlasnie tak to jest jak spacerowa lekka to i nie ma co wymagać by byla bardziej stabilna i wygodniejsza niż ta cięższa, po prostu coś za coś, sama zastanawiam się nad zakupem wózka typowo do auta i na zakupy, a na dluższe wypady i normalne spacery mojego nie zamieniłabym za nic póki co
Też jestem tego zdania - duży wózek to duży komfort dla dziecka, mały wózek to duży komfort dla mamy niestety nie ma nic po środku dlatego warto mieć i taki i taki wózek.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:09   #3195
Oluska1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 173
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Kobitki zadna z Was nie uzywa nosidelka prosze o pomoc bo tz mi zawraca a ja tylko waszym opiniom wierze
Oluska1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:13   #3196
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość

Blanszor czy Ty dalej zagęszczasz mleko Alanowi??? bo ja nie wiem czy kleikiem nie spróbować jak się skończy zagęszczacz
Agatek nie zagęszczam Bebilonem ani kleikiem, bo Alan wazy ponad 8 kg i nie chcę go tuczyć - nie jest gruby, troszkę pućkowaty ale jest ogólnie ogromny, nosi ubranka 74. Ulewa nadal i dlatego przestałam mu dawać cokolwiek z marchewką bo mnie szlag trafia. Wszystko jest w marchewce i potem nie mogę tego doprać. Spróbuj nie dawać zagęszczacza - może Kinia już nie ulewa?

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Od kilku dni wertuje neta w poszukiwaniu lekkiej i łatwo składanej spacerówki (nie parasolki). Musi być oczywiście wygodna dla dzicka. Jak juz znajdę jakąś fajną to na kiepskie opinie na necie Może Wy coś polecicie?
a w jakiej cenie, czy nowa czy używana?
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:16   #3197
ranula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 125
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Boroo byłam dziś znowy w mega sklepie wózkowym i przeanalizowałam wszystkie dookoła. Nie ma wózka czterokołowego, z dobrą amortyzacją i dużym siedziskiem. Są tylko takie trzy kołowe i dlatego taki kupuję - szukam zatem Jane Slalom lub Peg Perego GT3. Są suuuuper. I bawiłam się Buddsterem - jest zajefajny i ma ogromne siedzisko. A jako miastowy wózek extra też był Baby Jogger City.

Dziewczyny z Warszawy i okolic - na Puławskiej 430 jest wyprzedaż wózków starych modeli w na prawdę super cenach.
Blanszor fajny ten Peg Perego. Natomiast Jane oglądałam na żywo i jak dla mnie ma za małą budę, to raczej taki daszek a nie budka. Ja zdecydowałam się na Baby jogger właśnie z tego względu, że nie potrzeba do niego już parasolki, a wzięłam city mini dlatego, że mam spacerówkę na dużych pompowanych kołach. A jeśli myślisz coś w tych granicach cenowych to jest jeszcze podobny BJ City elite bardzo dobrze oceniany. Ma dużo większe koła i porównywany jest z Mountain Buggy Urban Jungle tylko nieco tańszy
ranula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:27   #3198
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
kurka trochę mnie nie było i zaczęłam nadrabiać "po łebkach"... widzę że temat spacerówek był już maglowany... i Blanszor w swoim żywiole
Spodobał mi się wózeczek Unlimit Reverse Muszę jeszcze opinie poczytać.

Dzisiaj w sklepie Pani sprzedawczyni zaproponowała mi Espiro... noo muszę powiedzieć wózek bardzo ładny, zwrotny, duża budka, malutki po złożeniu, leciutki... ale czytam opinie i kaszana... ponoć wózek niestabilny i źle wyważony, źle się pojeźdza pod krawężniki - odpada

Blanszor a co myślisz o tym:http://allegro.pl/przekladana-raczka...370934623.html
Moze nie jest za piękny, ale ma fajne bajery - przekładana rączka, zaciągana, duża buda (nie trzeba parasolki), duze siedzisko, leciutki, łatwo składany. Ma mało opinii, ale te co znalazłam były dosyć dobre.
W sumie to napaliłam się na niego jak szczerbaty na suchary
Jeszcze ten mi się podoba: http://allegro.pl/wozek-bebetto-mage...343063516.html
Proszę się tu z mojego zboczenia wózkowego nie nabijać
Dziś się obśliniłam na Jane Unlimit! jest super i ma duuuuże siedzisko. W ogóle jakość wszystkich Jane jest niesamowita i ich wyważenie.

Espiro dość ładnie wygląda, ale w funkcjonalnością właśnie troszkę gorzej.

Pierwszy wygląda ok, ale..sprawdź czy podbijanie wózka jest możliwe w obydwu położeniach rączki. Na przykład w moim Peg Perego UNO w pozycji buzią do dziecka wózka nie da się podbić (to duża wada, bardzo irytujące).
Quatro ma bardziej pojemny kosz na zakupy. Bebetto ma bardziej funkcjonalne koła - takimi jest szansa pojeździć zimą, podwójne niestety stają dęba. Quatro ma bardziej funkcjonalny pałąk (łatwiejszy w utrzymaniu w czystości). Obydwa mają bardzo fajne, duże, obszerne budy - dobrze będą chronić przed zimnej i wiatrem, deszczem.
Quatro ogólnie wygląda nowocześniej (dla mnie), ale Bebetto ma chyba lepsze koła.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:34   #3199
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez eliza1984 Pokaż wiadomość
Jak ty to robisz,że Olek przesypia na Twoim mleku tyle hDziś sciagnę na noc i dam jej z buli to może dluzej pospi,bo przy (.) mi zasypia i nie doje.
powiem ci,ze u nas taka metoda podziałała,wydoi flaszke(niekiedy 220ml ) i przynajmniej spi ze 3-4 godziny a tak przytuli sie do cyca possie troche i za godzine tez woła.Napisz,czy operacja zakonczyla sie u was sukcesem

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
ale tu zawiewa nudą co się dzieje dziewojki?
Agatku jak ci sie nudzi polecam lektóre https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621625


Cytat:
Napisane przez Oluska1988 Pokaż wiadomość
Kobitki zadna z Was nie uzywa nosidelka prosze o pomoc bo tz mi zawraca a ja tylko waszym opiniom wierze
my mamy niosidelko i nawet mierzylismy malemu ale mu sie nie podobalo,mamy jakies takie zwykle ale szczerze to nie jestem do tego przekonana,wolałabym huste ale nie umiem tutaj zadnej sensownej wyszukac.

Pearl pytanie do ciebie-czy twoj malutki przespał choc jedna noc w wiekszej calosci ?
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 20:37   #3200
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
W temacie spacerówek to mi się podoba ta
http://allegro.pl/ultralekka-spacero...379098798.html
ale to tak tylko wizualnie, bo na zywo nie mialam do czynienia :rolleyes
nooo ja też sobie na nią ostrzyłam zęby, wygląda na solidną, wygodną i koła ma mopmowane czyli taka całoroczna, ale opinie ma średiawe. Najbardziej narzekają na te koła (badziewne, szybko się przebijają i wyginają)

Cytat:
Napisane przez ranula Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam już spacerówkę - BJ City Mini (http://allegro.pl/baby-jogger-city-m...402146677.html), ale dla mnie ważne było, żeby można było ją wykorzystać jeszcze z fotelikiem samochodowym i tak teraz śmigamy i dzięki temu załatwiamy wiele spraw na mieście jestem z niej zadowolona, bo jest bardzo lekka, zwrotna i szybko się składa!
ooo... masz wózek ze sklepu z mojego miasta, nawet dzisiaj tam byłam i oglądałam spacerówki

[
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
uwaga chwalę się!

foto z dobrze niezamontowanym siedziskiem, bo 'schnie'

foto z folia i bez za takie pieniądze dobre i coś takiego
ooo Twój powóz bardzo mi się podoba Już nawet szukałam go na all ale nigdzie nie jest napisane ile waży Powiedz ciężki jest? Jak się go składa - jedna ręka wystarczy? Ma super tacki i dosyć duże koła
Wygląda na wygodny, duze ma siedzisko? Podnózek chyba nie jest regulowany? Sory za sto pytań ale nie mogę nigdzie znaleźć jego opisu

Kamciurka widzę że na wózek Espiro się szykujesz - kochana poczytaj opinie. Mnie bardzo zniechęciło to ze wózek moze łatwo się przewrócić bo jest niestabilny i ma ciężki dostęp do koszyka przy rozłożonym oparciu. Ma też zalety - dziś go próbowałam - jeżdzi się nim bajecznie leciutko
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:38   #3201
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez ranula Pokaż wiadomość
Blanszor fajny ten Peg Perego. Natomiast Jane oglądałam na żywo i jak dla mnie ma za małą budę, to raczej taki daszek a nie budka. Ja zdecydowałam się na Baby jogger właśnie z tego względu, że nie potrzeba do niego już parasolki, a wzięłam city mini dlatego, że mam spacerówkę na dużych pompowanych kołach. A jeśli myślisz coś w tych granicach cenowych to jest jeszcze podobny BJ City elite bardzo dobrze oceniany. Ma dużo większe koła i porównywany jest z Mountain Buggy Urban Jungle tylko nieco tańszy
Ranula wszystkie te wózeczki dziś oglądałam i wzdychałam do nich
Mountain jest nieziemski, ale cena zaporowa.
Baby joggery mają niesamowicie długie i dziwacznie siedzisko, ale na prawdę z głową zaprojektowane. Chyba i ja bym się tam wyspała, jakby wózek wytrzymywał wagę do 100 kg City Elite jest extra, ale nie mogę znaleźć używki. Tu w sklepie był Slalom ten poprzedni model, on ma większą budę niż ten najnowszy i większe siedzisko - będę szukać używanego właśnie tego starszego.
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:44   #3202
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

N dobry wieczor panny

Agatek bardzo fajna spacerowa, i to za taka cene !
Pearl sto lat
AgaMiliMarc zdrowka dla Marcelka
Zoska mi sie tez wydaje, ze Ty w glebi duszy chcialabys tego slubu i to dlatego tak cie denerwuje to gadanie. I sie nie dziwie, kazda kobieta o tym marzy Tylko wiesz.. ludzie beda zawsze gadac.
Neska Poczta
Klaurencja witamy ponownie, jako wkupne porposimy obecne zdjęcie Filipka
Agawoo ja tez nie slysze na jedno ucho ale u mnie to od kataru

Tak piszecie od kilku dni o tych spacerowkach ze dzis zamontowałam ojej córce i miala pierwzy spacer z babcią. Podobno zachwycona, nic nie spala tylko leżala, gadała i obserwowała. Tylko jak postój byl to zle Zobaczymy na dluzszą mete. Tata moj jest zdania ze jeszcze jest za mała

No i choroba mnie rozlozyla czuje sie paskudnie, boli mnie gardło,głowa mam katar. Mam tylko nadzieje, ze mlodej nie zarazilam bo ostattnio ciagle ja calowalam i dziś troche popsikiwała

No i wrocili moi rodzice i mama juz dzis mi troche pomogla. Fajnie, bo bym sie nie ogarnęła z małą a mialam pare spraw do załatwienia.
Wspolczuje wszystkim tym samotnym matkom
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:46   #3203
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Proszę się tu z mojego zboczenia wózkowego nie nabijać

...Quatro ma bardziej pojemny kosz na zakupy. Bebetto ma bardziej funkcjonalne koła - takimi jest szansa pojeździć zimą, podwójne niestety stają dęba. Quatro ma bardziej funkcjonalny pałąk (łatwiejszy w utrzymaniu w czystości). Obydwa mają bardzo fajne, duże, obszerne budy - dobrze będą chronić przed zimnej i wiatrem, deszczem.
Quatro ogólnie wygląda nowocześniej (dla mnie), ale Bebetto ma chyba lepsze koła.
ależ ależ... ja się nie nabijam bo sama jak tylko znajdę chwilę na neta to od razu wózka szukam i nawet na fejsa za bardzo nie zaglądam bo wózio ważniejszy. Tż się ze mnie już śmieje ze się zawózkuje, ale przecież dla mojej księżniczki powóz musi być najlepszy

No muszę powiedzieć ze za bardzo to mi w wyborze nie pomogłaś Daje nie wiem który fajniejszy. Poczytam jeszcze o tych które wcześniej polecałaś. Dzięki za opinie

Blanszor wózek max. za 1000zł (za becikowe)
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 20:54   #3204
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Agatek nie zagęszczam Bebilonem ani kleikiem, bo Alan wazy ponad 8 kg i nie chcę go tuczyć - nie jest gruby, troszkę pućkowaty ale jest ogólnie ogromny, nosi ubranka 74. Ulewa nadal i dlatego przestałam mu dawać cokolwiek z marchewką bo mnie szlag trafia. Wszystko jest w marchewce i potem nie mogę tego doprać. Spróbuj nie dawać zagęszczacza - może Kinia już nie ulewa?
dziękuję za info
dokończę ten zagęszczacz bo ostatnia pakę otworzyłam i zobaczę wtedy- potrafi ulać ale mało po 1,5-2 h po posiłku

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
ooo Twój powóz bardzo mi się podoba Już nawet szukałam go na all ale nigdzie nie jest napisane ile waży Powiedz ciężki jest? Jak się go składa - jedna ręka wystarczy? Ma super tacki i dosyć duże koła
Wygląda na wygodny, duze ma siedzisko? Podnózek chyba nie jest regulowany? Sory za sto pytań ale nie mogę nigdzie znaleźć jego opisu
gdzieś czytałam, że waży około 7,5 jest lekki i poręczny siedzisko duże, zrobiłam te pasy bezpieczentwa na minimalną długość a i tak sporo wystaje no wózek jest do około 3 lat więc ona jest malutka hehe tak jedną ręką wystarczy ale podnóżek niestety nie jest regulowany mi się dobrze jeździło a i Kinia nie narzekała
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:03   #3205
ranula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 125
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
Ranula wszystkie te wózeczki dziś oglądałam i wzdychałam do nich
Mountain jest nieziemski, ale cena zaporowa.
Baby joggery mają niesamowicie długie i dziwacznie siedzisko, ale na prawdę z głową zaprojektowane. Chyba i ja bym się tam wyspała, jakby wózek wytrzymywał wagę do 100 kg City Elite jest extra, ale nie mogę znaleźć używki. Tu w sklepie był Slalom ten poprzedni model, on ma większą budę niż ten najnowszy i większe siedzisko - będę szukać używanego właśnie tego starszego.
No to chyba że tak, ale z tymi fajnymi wózkami ciężko coś używanego trafić. Wiem, bo sama szukałam i czekałam i nic, chyba tylko takie wyprzedaże nam zostają jak Boroo ma u siebie

To trzymam kciuki, żeby się udało trafić używkę! Ja już chyba skończyłam zakupy wózkowe dla Haniuli, mam nadzieję, że starczą nam te dwa do końca wózkowania

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość

ooo... masz wózek ze sklepu z mojego miasta, nawet dzisiaj tam byłam i oglądałam spacerówki
No proszę i jak się podobały?

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
No i wrocili moi rodzice i mama juz dzis mi troche pomogla. Fajnie, bo bym sie nie ogarnęła z małą a mialam pare spraw do załatwienia.
Wspolczuje wszystkim tym samotnym matkom
dziś też właśnie pomyślałam sobie o samotnych matkach i mnie tak naszło, że wszystkie tu na forum jednak mają jakiegoś tżta, jacy by nie byli, każda pomoc przy dziecku jest na wagę złota. Nie wyobrażam sobie jak bym miała sama się dzieckiem zajmować...

Agatek - bardzo fajny ten Twój wózek, gdybym wcześniej o nim wiedziała... bo ja szukałam takiego, w którego można teraz wpinać gotelik Maxi Cosi i było ciężko coś znaleźć. A poza tym ma wiele fajnych funkcji, no i za taką cenę

Pear - pamiętam jak kiedyś wrzuciłaś zdjęcie Jaśka śpiącego pod pieluchą, czy nadal to jego kochanka? No i czy w dzień też z nią zasypia czy tylko wieczorami? Zauważam niepokojące zachowania mojej córy, która też jakby bez pieluchy nie daje rady dostała nawet kiedyś na prezent takiego misia z kawałkiem kocyka jakby, ładnmy zgrabny i w ogóle, ale nie, ona musi mieć tetrę, trochę badziewsko to wygląda, szczególnie jak mi na spacerach albo zakupach zasypia i leży z tą pieluchą na twarzy jak jakiś talib
ranula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:04   #3206
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
p
Agatku jak ci sie nudzi polecam lektóre https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=621625
chcesz mnie zdrażnić?? weszłam i oczom nie wierzę... czytają nasz wątek a potem zakładać inny, zwana 'patologia' fajnych rzeczy sie dowiaduję

u mnie patologia bo sadzam niemowlaka przed tv dobre, dobre, nie powiem.... vixen się unosi panieneczka
żałosny wątek, tyle powiem
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:06   #3207
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
ależ ależ... ja się nie nabijam bo sama jak tylko znajdę chwilę na neta to od razu wózka szukam i nawet na fejsa za bardzo nie zaglądam bo wózio ważniejszy. Tż się ze mnie już śmieje ze się zawózkuje, ale przecież dla mojej księżniczki powóz musi być najlepszy

No muszę powiedzieć ze za bardzo to mi w wyborze nie pomogłaś Daje nie wiem który fajniejszy. Poczytam jeszcze o tych które wcześniej polecałaś. Dzięki za opinie

Blanszor wózek max. za 1000zł (za becikowe)
Annabelita ja też szukam wózka marzeń

Za tysiaka to już można poszaleć, ale powiedz jakie masz w stosunku do niego dokładne oczekiwania
Zobacz ten co ma Ranula. Jest genilany! właściwie nie znalazłam w nim żadnej znaczącej wady. Ogromne, przeogromne siedzisko, lekko się prowadzi i podbija, jakość super, buda meeeega wielgachna. Jest wersja trzy i czterokołowa - Baby Jogger City Mini.
Na allegro ten wózek z 2011 jest za 650pln!
__________________

Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:08   #3208
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
chcesz mnie zdrażnić?? weszłam i oczom nie wierzę... czytają nasz wątek a potem zakładać inny, zwana 'patologia' fajnych rzeczy sie dowiaduję

u mnie patologia bo sadzam niemowlaka przed tv dobre, dobre, nie powiem.... vixen się unosi panieneczka
żałosny wątek, tyle powiem
kochana,samej mi sie oberwalo bo ubolewam,ze dziecko ma malo snu
najlepsze,ze ta sama mamusia mi doradza na innym wątku a potem w innym podpina mój kłopot pod patologie.Zenada tyle powiem.
czy założycielka czasami nie została pogoniona z naszego wątku? (mnie tu jeszcze wtedy nie bylo ale cos AgaMili pisala tylko nie pamietam,czy to ten sam nick).
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:14   #3209
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
kochana,samej mi sie oberwalo bo ubolewam,ze dziecko ma malo snu
najlepsze,ze ta sama mamusia mi doradza na innym wątku a potem w innym podpina mój kłopot pod patologie.Zenada tyle powiem.
czy założycielka czasami nie została pogoniona z naszego wątku? (mnie tu jeszcze wtedy nie bylo ale cos AgaMili pisala tylko nie pamietam,czy to ten sam nick).
Tak, została oddelegowana z wątku vixen a potem stokrotka bo przecież to są super wszechwiedzące mamusie ohh ahh
Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Te mamy mają gdzieś tę wiedzę, bo przecież tajemna ona nie jest. Ale po co się męczyć, lepiej posadzić czteromiesięczniaka, zrobić zdjęcie i czekać na komplementy. Chociaż nie chce mi się wierzyć, że nie ma bardziej światłych mam, ale pewnie strach się odezwać. Pełno jest wątków o sadzaniu dzieci chociażby, nawet jeden całkiem nowy.
BEBI oooo patrz nasza przyjaciółka nas obgaduje juhuuu
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 21:18   #3210
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
kochana,samej mi sie oberwalo bo ubolewam,ze dziecko ma malo snu
najlepsze,ze ta sama mamusia mi doradza na innym wątku a potem w innym podpina mój kłopot pod patologie.Zenada tyle powiem.
czy założycielka czasami nie została pogoniona z naszego wątku? (mnie tu jeszcze wtedy nie bylo ale cos AgaMili pisala tylko nie pamietam,czy to ten sam nick).
hehe uważajcie bo wielki brat czuwa
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.