Powrót do świata żywych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 14:39   #1
szachraika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22

Powrót do świata żywych


Witam wszystkie Wizażanki,
mam nadzieję, że mi pomożecie. Przez dwa lata chorowałam i praktycznie nie wychodziłam z domu. Na szczęście to już za mną, dlatego chciałbym odświezyć swój wizerunek. Kiedyś moje włosy byly falowane i gęste, teraz niestety to obraz nędzy i rozpaczy- są rzadkie i jak siano. Byłabym wdzięczna za rady, szczególnie dotyczące fryzury- kiedyś miałam grzywkę a la Kleopatra, ale po chorobie troche mi się zmieniła twarz i nie mam pojęcia co byłoby dla mnie najlepsze. Będe wdzięczna za wszelkie rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3866.jpg (111,2 KB, 439 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2429.jpg (87,8 KB, 501 załadowań)
szachraika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 15:46   #2
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: Powrót do świata żywych

ale masz wielkie sliczne oczyska ! zazdroszcze
ja proponuje dodanie włosom objętości poprzez optyczne powiększenie włosów tzn fryzjerka powinna Ci pocieniować włosy z góry głowy w ten sposób zrobi Ci ala "bombkę" nie wiem jak to wyjaśnić niektóre fryzury "emo" są takie, że włosów wydaje się być więcej Postrzępione są fajne Zmiane koloru odradzam skoro masz suche i cieńkie włosy

a poza tym co napisałam tu kilka fajnych fruzurek podaje raczej chodzi o góre niż o całą fryzurę ale całe też piękne od Ciebie zależy czy coś wybierzesz dla siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-emo-krotkie-668.jpg (21,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-emo-krotkie-663.jpg (43,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-krotkie-541.jpg (19,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura-z-grzywka-6876.jpg (20,1 KB, 5 załadowań)
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:48   #3
szachraika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Powrót do świata żywych

Dziękuję za propozycje . Dodam jeszcze, że chciałabym ,aby fryzura zakrywała uszy ( są trochę odstające). Może jeszcze ktos ma jakieś pomysły na mnie lub pokusi się o wizualizację komputerową, niestety ja sama nie mam takiej możliwości...
szachraika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 13:22   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Powrót do świata żywych

hej, bardzo fajnie wyglądałaś w tej fryzurze z grzywką-pasuje Ci, równie dobrze grzywka może być też na bok. Koloru bym nie zmieniała- idealnie komponuje się z kolorem oczu i brwi. co do reszty jesli mogę dodać jakieś uwagi to:
na jednym zdjęciu masz trochę nieuporządkowane brwi, na drugim spod grzywki widać znowu zbyt mocno wydepilowane. nie ma co przesadzac w żadną ze stron
oczy-fajne duże nie maluj ich wewnątrz dolnej powieki-bo to wyostrza rysy ale w tym mniej pozytywnym znaczeniu, no i zmniejsza oko.. przy tym ksztalcie oka najlepiej bedzie podkreslac górną powiekę.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 14:32   #5
szachraika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Powrót do świata żywych

czułam się dobrze w grzywce, ale nie wiem, czy teraz z moich włosów da się ja zrobić, tak jak pisałam wcześniej zrobiły sie strasznie rzadkie. Dlatego szukam tez innych inspiracji co do fryzury A co do regulacji brwi- jaki najlepiej im nadac kształt?
szachraika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 15:16   #6
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Powrót do świata żywych

piszesz że teraz wyglądasz inaczej tzn jak ? czy któreś zdjęcie to obecna ty ?
bo ja się pogubiłam.

Śliczne oczy! Górna kreska jak najbardziej dolna nie, i trochę więcej kreski po brzegach bo troszkę trzeba podnieść oko, żebyś nie wyglądała smutno.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 15:19   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Powrót do świata żywych

rzadko kiedy zmienia się kształt brwi, najczęściej tylko się porządkuje ich linię i to od zewnętrzenj ich strony i w punkcie gdzie się unoszą, od wewnętrznej strony(tej przy nosie) nie wolno ich depilować tak mocno., najczęściej w ogóle się ich nie depiluje od wewntrznej, ewentualnie usuwa pojedyncze wloski o ile są jakieś poza łukiem.
niestety widziałam kilka dziewczyn po wizycie u kosmetyczki, które wyskubały im brwi na całej linii. tragedia.
delikatna korekta i tyle, są ładne.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-30, 16:07   #8
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Powrót do świata żywych

tak jak wizażanka wyżej, radziłabym zrezygnować z dolnej kreski i postawić na kocie oko - podniesie kąciki oczu (: A w prostej grzywce Ci świetnie!
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 16:52   #9
Naandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 33
Dot.: Powrót do życia- pomoc w doborze fryzury

Masz ładny kolor włosów Osobiście lepiej widzisz mi się bez grzywki, chociaż w takiej po skosie mogłabyś wyglądać bardzo korzystnie Z kolorem bym raczej nie szalała tym bardziej, że piszesz, że włos zniszczony. Moim zdaniem zbyt mocną rysujesz czarną kreskę na oku, lepiej zamiast tego mocniej wytuszować rzęsy
Pozdrawiam i zdrówka życzę
Naandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 20:09   #10
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Powrót do życia- pomoc w doborze fryzury

Cytat:
Napisane przez szachraika Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki,
mam nadzieję, że mi pomożecie. Przez dwa lata chorowałam i praktycznie nie wychodziłam z domu. Na szczęście to już za mną, dlatego chciałbym odświezyć swój wizerunek. Kiedyś moje włosy byly falowane i gęste, teraz niestety to obraz nędzy i rozpaczy- są rzadkie i jak siano. Byłabym wdzięczna za rady, szczególnie dotyczące fryzury- kiedyś miałam grzywkę a la Kleopatra, ale po chorobie troche mi się zmieniła twarz i nie mam pojęcia co byłoby dla mnie najlepsze. Będę wdzięczna za wszelkie rady.
Popytaj znajome o dobrą fryzjerkę- to nie musi być jakiś salon z mistrzem świata, tylko sprawdzona/y przez znajome fryzjerka która po obejrzeniu włosów doradzi co z nimi zrobić i jak je przystrzyc żeby odżyły i żeby fryzurka pasowała do Twojej twarzy i kształtu czaszki - fryzjerka to zrobi obiektywnie a i obejrzy cię ze wszystkich stron.
Poszukaj po szampionach i odzywkach- nie daj sobie wcisnąć pierońsko drogich bo IMO nie warto- na Twoim miejscu szukałabym jakichś wygładzająco- nawilżających (szampon wygładzający, odzywka nawilżająca albo na odwrót Może warto by było dodać do odzywki jedwabiu do włosów (np. Bio Silk ma w takich mini buteleczkach, akurat tyle żeby wlać do butelko z szamponem czy odzywką) powinien pomóc na to "piórzenie" się


Włosy które masz teraz są po chorobie, ale skoro jest lepiej z Twoim zdrowiem to i włosy będą odrastać zdrowsze i piękniejsze. Dobrze się odżywiaj, pij ziółka (skrzyp, pokrzywa) i tran lub łykaj kapsułki z oleju z wiesiołka.

Masz piękne oczy, ale źle jakoś źle malujesz, może poeksperymentuj, bo wydaje mi się, ze powinnaś bardziej podkreślać górne rzęsy - na górna powiekę kłaść kreskę i tuszować rzęsy tuszem wydłużającym i podkręcającym - czyli ze szczoteczką wygiętą w półksiężyc, a nie podczerniać oko od dołu - bo to powoduje że Twoje piękne wielkie oczy jakoś tak... ciążą ku dołowi.

No i koniecznie idź jak najszybciej na regulację brwi- już samo to zmieni BARDZO dużo na +
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:53   #11
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Powrót do życia- pomoc w doborze fryzury

grzywka na bok krótka,nie na wprost! scieniuj włosy na czubku głowu dodadza lekkości i objętności,bo ja widze masz je takie nijakie i za cięzkie na moje oko
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 10:52   #12
szachraika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Powrót do świata żywych

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
piszesz że teraz wyglądasz inaczej tzn jak ? czy któreś zdjęcie to obecna ty ?
bo ja się pogubiłam.

Śliczne oczy! Górna kreska jak najbardziej dolna nie, i trochę więcej kreski po brzegach bo troszkę trzeba podnieść oko, żebyś nie wyglądała smutno.
obecna ja to ta bez prostej grzywki.

Dziękuję za wszelkie rady. A co sądzicie o zakręceniu włosów? Mam tez pytanie odnośnie grzywki- lepiej żeby była zupełnie prosta, czy na przykład zaokrąglona lub dłuższa po bokach?
szachraika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 10:56   #13
szachraika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Powrót do życia- pomoc w doborze fryzury

dziękuję za wszelkie porady, ziółka piję, łykam witaminę B compositum i liczę, że moje włosy powrócą do normalności.

grzywka na bok krótka,nie na wprost! scieniuj włosy na czubku głowu dodadza lekkości i objętności,bo ja widze masz je takie nijakie i za cięzkie na moje oko
__________________
mogłabym prosić o jakieś przykładowe zdjęcia takiej fryzury?
szachraika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 11:35   #14
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Powrót do świata żywych

Zupełnie prosta!

A z podkręcaniem włosków to próbuj
Wklejaj zdjęcia to powiemy co i jak.

i mam radę, po oglądaj sobie jak malują się np. japonki
doskonale ukrywają pewien mankament smutnych oczu, i to właśnie myślę że może ci się przydać.
a gdzie to znaleźć ? np tutaj:
http://www.asianbeautyblog.com/
polecam
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 12:54   #15
szachraika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Powrót do świata żywych

dziękuję, będę szperać w poszukiwaniu inspiracji.
Jeszcze mam pytanko odnośnie długości grzywki i samych włosów. Jaka byłaby najlepsza i czy je wycieniować czy pozostawić proste?

Będę także wdzięczna za linki z fryzurami.
szachraika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:01   #16
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Powrót do świata żywych

ja jestem zdania że grzywka powinna zakrywać brwi

Ale to moje widzimisię :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32827.jpg (58,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f1711eda0024b01d45d6bb9c.jpg (27,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img88200.fryzury-grzywki.245180.jpg (39,6 KB, 47 załadowań)
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 21:52   #17
Yeila
Raczkowanie
 
Avatar Yeila
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: najczęściej Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: Powrót do życia- pomoc w doborze fryzury

jeśli nie boisz się krótkich fryzurek może spróbuj czegoś takiego jak na zdjęciach? myślę, że z grzywką na boku będziesz dobrze wyglądała, a takie postrzępione "coś" będzie optycznie wyglądało na zdrowsze i bardziej puszyste ;]

co do makijażu- wydaje mi się, że masz dość daleko od siebie osadzone oczy. w takim wypadku powinnaś unikać "wyjeżdżania" eyeliner'em poza zewnętrzne kąciki oczu. poeksperymentuj z tym

i oby zdrowie nadal dopisywało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 185b.jpg (21,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz (2).jpg (14,3 KB, 28 załadowań)
Yeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:56   #18
szachraika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Powrót do życia- pomoc w doborze fryzury

podoba mi się ta postrzępiona fryzurka . Trochę mi się znudziła taka prosta grzywka, dlatego myślę, że to byłoby dobre rozwiązanie. Może jeszcze macie jakieś pomysły, ponieważ ja nie mam zupełnie wyobraźni i nie potrafię sobie nic twarzowego dobrać....
szachraika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:37   #19
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Powrót do świata żywych

Proszę nie dublować wątków.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:31   #20
szachraika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Powrót do życia- pomoc w doborze fryzury

Cytat:
Napisane przez szachraika Pokaż wiadomość
podoba mi się ta postrzępiona fryzurka . Trochę mi się znudziła taka prosta grzywka, dlatego myślę, że to byłoby dobre rozwiązanie. Może jeszcze macie jakieś pomysły, ponieważ ja nie mam zupełnie wyobraźni i nie potrafię sobie nic twarzowego dobrać....
we wtorek ide do fryzjerki (wkleję zdjęcia jak wrócę ) i jeszcze sie waham pomiedz taką krótka fryzura z frzywka na bok a mojądawna prostą grzywką. Może macie jeszcze jakies sugestie?
szachraika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 13:00   #21
szachraika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Powrót do świata żywych

czy jeszcze ktoś chciałby mnie poratować?
szachraika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.