Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia. - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-26, 19:39   #3871
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Hej!
Mam nadzieję, że mi wybaczycie, że się tak wtrącam Wam nagle w rozmowę, ale temat pogody (a raczej nielubienia konkretnych pór roku) był mi bliski (dalej trochę jest) przez bardzo długi czas.

Pamiętam, że gdy było ze mną źle i jeszcze się nie leczyłam, sama myśl o wiośnie czy lecie wywoływała we mnie przerażenie. Gdy znajomi cieszyli się z wakacji czy urlopów, ja wiedziałam, że to będzie kilka miesięcy zmarnowanych i przesiedzianych w domu. Plus miałam masę kompleksów i wyjście w mniejszej ilości warstw ubrań na sobie zawsze mnie krępowało, czułam się odsłonięta

Ale jak zaczęłam brać lekarstwa to bardzo się to wszystko u mnie zmieniło. Dalej jesień i zima wygrywają u mnie z cieplejszymi porami roku (uwielbiam się zakutać w kaptury i szale, iść po ciemku w zimie i mieć wywalone na otoczenie), ale teraz słońce i wakacje już mnie tak nie przerażają, wstaje mi się dużo lepiej

Wybaczcie za przydługi elaborat, ale w realu nigdy nie znalazłam nikogo, kto umiałby to zrozumieć.
Trzymajcie się
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:02   #3872
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Czesc, ja tu nowa. Podejrzewam u siebie depresje juz od dawna, ale nic z tym nie robie. Wiem, ze nie jestescie specjalistkami, ale moze cos mi podpowiedzcie. Kurde trudno mi isc do specjalisty, jestem skryta, nie wiem, czy moglabym sie otworzyc przy kims obcym. Potrafie udawac radosna przy znajomych, ale kazdego dnia walcze zeby wstac z lozka... Nie mam ochoty nic robic, spalabym ciagle, wyjscie gdzies to dla mnie wielki wysilek, czesto mnie lapia dziwne mysli i taki niepokoj przy normalnych czynnosciach. Ale np. nigdy nie mialam mysli samobojczych. Ze zycie jest do dupy i nic nie osiagnelam i nie osiagne to tak, ale nie chcialam sobie odebrac zycia. Wiec czy to depresja? Wszystkie codzienne czynnosci robie na sile, aby jakos przezyc dzien normalnie, ale nie mam na nic sil, chociaz nic nie robie. Paradoks.

Edytowane przez _Summer_
Czas edycji: 2017-02-26 o 20:04
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:06   #3873
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Możesz mieć depresję, możesz być chora na coś innego. Zacznij od badań krwi, zapytaj lekarza co warto zbadać przy takich objawach. A jeśli nie będzie przyczyny, to idź do psychiatry.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 21:22   #3874
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
Też nie lubię wiosny. Czuje się wtedy znacznie gorzej niż w pozostałe pory roku. Coś w tym jest, że na wiosnę wypada się cieszyć i być radosnym a ja nie umiem. Wszędzie widzi się zakochane pary, paczki przyjaciół i to jest takie dobijające, gdy samemu jest się samotnym.
[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;71330851]Hej!
Mam nadzieję, że mi wybaczycie, że się tak wtrącam Wam nagle w rozmowę, ale temat pogody (a raczej nielubienia konkretnych pór roku) był mi bliski (dalej trochę jest) przez bardzo długi czas.

Pamiętam, że gdy było ze mną źle i jeszcze się nie leczyłam, sama myśl o wiośnie czy lecie wywoływała we mnie przerażenie. Gdy znajomi cieszyli się z wakacji czy urlopów, ja wiedziałam, że to będzie kilka miesięcy zmarnowanych i przesiedzianych w domu. Plus miałam masę kompleksów i wyjście w mniejszej ilości warstw ubrań na sobie zawsze mnie krępowało, czułam się odsłonięta

Ale jak zaczęłam brać lekarstwa to bardzo się to wszystko u mnie zmieniło. Dalej jesień i zima wygrywają u mnie z cieplejszymi porami roku (uwielbiam się zakutać w kaptury i szale, iść po ciemku w zimie i mieć wywalone na otoczenie), ale teraz słońce i wakacje już mnie tak nie przerażają, wstaje mi się dużo lepiej

Wybaczcie za przydługi elaborat, ale w realu nigdy nie znalazłam nikogo, kto umiałby to zrozumieć.
Trzymajcie się[/QUOTE]
Własnie. Jesienną czy zimową porą chowam sie w zmroku czy pod kocem. Deszcz, plucha, wiatr, ciemno. Bezpiecznie.
A wiosna i latem trzeba się odslonic. Wyjsc do ludzi. Byc aktywnym itp. Itd. To jest trudne dla kogoś z depresją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 08:15   #3875
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Trochę dziwnie mi się tym chwalić, ale w sumie dla mnie to mały sukces. W końcu, po ponad 5 latach związku z moim chłopakiem przestałam się wstydzić przy nim ćwiczyć. Mała rzecz a jak cieszy ^.^

I postanowiłam sobie, że w tym tygodniu, nie później porejestruję się do lekarzy. Psychiatra lub psycholog (jeszcze pomyślę), lekarz rodzinny, bo mam sporo rzeczy do zrobienia, dermatolog. Jakoś taką nagle siłę do wszystkiego dostałam, nawet nie wiem od czego, ale nie marudzę oczywiście
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 08:50   #3876
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

super. Każda zmiana na lepsze jest ważna.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 09:14   #3877
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ladybird Bo my chyba z tych Co sloneczko sluzy ja tez lubie wiosne, lato. W zasadzie kazda pore roku ale w tym roku w listopadzie mialam rzut.
Oots a Jakie masz zainteresowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 10:20   #3878
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ja straciłam chęć do życia i energię kiedy zostawił mnie facet. Do tej pory kuleje, nie mogę się pozbierać, mimo że nie chcę go już znać, nie wybaczę mu nigdy itd. To jednak od tamtego zdarzenia coś we mnie pękło.
Dziś u mnie za oknem piękne słońce i czuję rześkie powietrze, a i tak mi się żyć nie chce. 10dzień na dropsach i nastrój mam dość stabilny, tyle dobrego... tylko ten lęk jest okropny i natrętne myśli o tym jak jest do dupy, jak nienawidzę swojego exa.
Wstałam rano i od tamtej pory umyłam tylko włosy..., siedzę i nie wiem co dalej. Taka beznadzieja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 12:13   #3879
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Just_wlosy a Co Ci zrobil? dawno to bylo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 12:16   #3880
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
Trochę dziwnie mi się tym chwalić, ale w sumie dla mnie to mały sukces. W końcu, po ponad 5 latach związku z moim chłopakiem przestałam się wstydzić przy nim ćwiczyć. Mała rzecz a jak cieszy ^.^
Sukces jest sukces. Gratulacje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 14:22   #3881
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Just_wlosy a Co Ci zrobil? dawno to bylo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A już pół roku minęło od rozstania. Na początku wielka faza rozpaczy, a teraz wielka nienawiść. A co zrobił? Po prostu zostawił mnie jak śmiecia, bez szacunku, nawet w twarz mi tego nie powiedział, po tygodniu znalazł sobie nową kobietę. A ja pomagała mu w chorobie, opiekowałam się nim, jeździłam do niego. Byłam na każde jego zawołanie, a na koniec kopa dostałam. Tak w skrócie. No jakbym bym miała mu wybaczyć? Musiałabym się nie szanować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-27, 20:24   #3882
skrab01
Raczkowanie
 
Avatar skrab01
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Najgorszemu wrogowi sie wybacza,podstawą jest to zeby wyjsc z nerwicy czy tam z depresji,uwiez mi nie musisz Go już kochac ,ale wybacz, i zapomniesz temat ,to dla twojego dobra

tąpniete z LG g3
skrab01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 20:42   #3883
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez skrab01 Pokaż wiadomość
Najgorszemu wrogowi sie wybacza,podstawą jest to zeby wyjsc z nerwicy czy tam z depresji,uwiez mi nie musisz Go już kochac ,ale wybacz, i zapomniesz temat ,to dla twojego dobra

tąpniete z LG g3
Nic nikomu nie musi wybaczać, i na pewno nie dla swojego dobra. Poza tym do wybaczenia niezbędna jest prośba o wybaczenie i skrucha.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 20:46   #3884
skrab01
Raczkowanie
 
Avatar skrab01
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Nie zrozumiałas ,w duchu wybaczyć

tąpniete z LG g3
skrab01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 21:06   #3885
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez skrab01 Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałas ,w duchu wybaczyć

tąpniete z LG g3
Wybaczenie oprawcy jest niezbędne do wyjścia z depresji/nerwicy? Dokładasz jej jeszcze stresu, bo się może czuc winna, że nie umie wybaczyć. Nic nie musisz, skup się na sobie
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 21:06   #3886
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Jestem bez pracy czwarty tydzien. Obzeram sie.tyje. nie mam motywacji wyjsc z domu.cwiczyc.nic.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 21:14   #3887
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Nic nikomu nie musi wybaczać, i na pewno nie dla swojego dobra. Poza tym do wybaczenia niezbędna jest prośba o wybaczenie i skrucha.
Nigdy nie wybaczę komuś, kto źle mnie potraktował, nie szanował i myślał tylko o sobie. Nawet słowa przepraszam...nic. Urwał się, gdy tylko potrzebowałam jego wsparcia. Nevermind. Nie był mnie wart.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-27, 21:49   #3888
skrab01
Raczkowanie
 
Avatar skrab01
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Wlasnie taka nienawiść sie naklada i kiedyc musi ujśc.

tąpniete z LG g3
skrab01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 08:33   #3889
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

A ja dziś pierwszy raz od 2 miesięcy przespałam całą noc! Jupiii...

Ale ostatnie 3 doby nie spałam wcale więc te parę godzin niewiele dało, ale zawsze coś:P
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-28, 09:16   #3890
ludacris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

U mnie jest na razie lepiej. Wiosna idzie,zawsze jest piękniej. Mijaja brzydkie dni
Obecnie jestem 5miesiecy bez lekow,ale ostatnie cztery to byla tragrdia.myslalam,żeby cos sobie zrobic,ze jedyem do niczego,nie nadaje sie...dobrze,ze mam cudownego psychiatre,który potrafi pomoc.
Przyszly tydzien znowu wizyta i leki.
Mialyscie tez takie wrazenie,ze przy braniu tabletek byla taka sciana w waszej glowie,ze nie myslalyscie o glupotach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ludacris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 09:28   #3891
Flai
Raczkowanie
 
Avatar Flai
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 400
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez skrab01 Pokaż wiadomość
Wlasnie taka nienawiść sie naklada i kiedyc musi ujśc.

tąpniete z LG g3
Scrabo, Just straciła kogoś bardzo cennego dla niej w okropny sposób i ma prawo do żałoby. To byłoby dziwne, gdyby nic nie czuła z tego powodu, gdyby w jednym dniu kogoś kochała, w następnym została przez tą osobę skrzywdzona, a w ostatnim skakała z radości. Akceptacja i zrozumienie, że ta osoba być może nie potrafiła, nie była na tyle odważna, by zachować się godnie i z klasą może przyjść z czasem, ale nie zmieni faktu, że postąpiła źle. Na siłę nikomu nie wybaczysz, to tak nie działa, że kupisz podręcznik, zrobisz kilka ćwiczeń i siup, wybaczone.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=7UeH0...-03%20Odsapnij
Na poprawę humoru

Skoro można usuwać płody bo nie są jeszcze dziećmi to dlaczego nie można "usuwać" trzylatków? Przecież oni też nie są jeszcze dorośli.
Flai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 10:03   #3892
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Wczoraj spedzilam caly dzien w domu walczac z sennoscia i niemoca. Wzięłam leki na noc i spalam 12 godz. Sen mialam długi ale przerywany koszmarami. M.in. o tym,że straciłam władzę w nogach. Czułam to dosłownie. Czolgalam się i nikt mi nie chciał pomóc.

Będę się starała oglądać na yt jakieś motywujące filmy. Nie fax sie opanować przez te zle moce.

Mam motywację do wyjścia z domu. Muszę kupić żarcie dla kota:p
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 10:20   #3893
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Wczoraj spedzilam caly dzien w domu walczac z sennoscia i niemoca. Wzięłam leki na noc i spalam 12 godz. Sen mialam długi ale przerywany koszmarami. M.in. o tym,że straciłam władzę w nogach. Czułam to dosłownie. Czolgalam się i nikt mi nie chciał pomóc.

Będę się starała oglądać na yt jakieś motywujące filmy. Nie fax sie opanować przez te zle moce.

Mam motywację do wyjścia z domu. Muszę kupić żarcie dla kota:p
Ja też mam te "realne sny" po lekach. To jest okropne! U mnie to też są zazwyczaj koszmary I są takie realne. Co sekunda się przebudzam, a chwile później znów wracam w ten sam sen... mam wrażenie, że mój mózg nigdy się nie wyłącza... nawet jak w końcu śpię... system mi się nie chce wyłączyć... i mózg się przegrzewa.
Niestety na leki nasenne wrócić nie mogę bo lekarz mówi, że się uzależnię
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 11:07   #3894
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

A ja wczoraj wieczorem czułam się całkiem nieźle i dziś też w sumie nie najgorzej, choć odczuwam niepokój trochę. Ale na tyle dobrze się czułam, że aż zapomniałam wziąć tabletkę na deprechę,...ale już nadrabiam. Oby taki nastrój się u mnie utrzymał jak najdłużej. Tym czasem idę pisać życiorys.
Co do mojego exa, może za parę lat mu wybaczę, ale nie sądzę, żeby niesmak kiedykolwiek minął.
Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 11:24   #3895
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
Ja też mam te "realne sny" po lekach. To jest okropne! U mnie to też są zazwyczaj koszmary I są takie realne. Co sekunda się przebudzam, a chwile później znów wracam w ten sam sen... mam wrażenie, że mój mózg nigdy się nie wyłącza... nawet jak w końcu śpię... system mi się nie chce wyłączyć... i mózg się przegrzewa.
Niestety na leki nasenne wrócić nie mogę bo lekarz mówi, że się uzależnię
A to nie jest tak, że mózg się właśnie "czyści" poprzez te sny? Zauważyłam u siebie taką prawidłowość, ale to nie było związane z lekami.
Przy okazji tradycyjnie przestrzegam - leki nasenne brane przez długi czas uzależniają bardzo silnie, z alkoholem - krzyżowo, z tego już ogromnie ciężko wyjść. U mnie mało brakowało przez chroniczną bezsenność. Lekarz dobrze prawi, jeśli bierzesz je dłużej niż kilka tygodni lub masz skłonność do uzależnień. Uwaga na te wszystkie hydroksyzynki też. Dla ludzi, ale z umiarem i w kontrolowanych warunkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 11:49   #3896
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ludacris ja mialam tak, ze o glupotach myslalam bez lekow. Teraz jestem bez ale musze to ogarnac
Co do nienawisci to tez uwazam, ze nie jest to " korzystny " Stan. Przeciez nie jestesmy ze soba z wdziecznosci. Just_wlosy chcialabys byc z Kims kto Cie nie kocha? Moze to Co napisze jest niepoprawne politycznie ale ta druga osoba ma prawo sie chocby odkochac.
Moze nasze cechy jej nie odpowiadaja?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 11:52   #3897
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ja sie bardzo panicznie boje isc do pracy , chciałabym móc pracowac ale ten lek jest silniejszy lekarz mój wysyła mnie na grupową psychiterapie trwa 3 miesiace w Gdańsku .. i do tego od pon do piatku od 8 do 15. Prawie jak praca myśle nad tym ale nie wiem. Co sądzicie? zażywam leki juz czuje sie bardzo dobrze... Ale jednak taa praca ,
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 12:17   #3898
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Ja sie bardzo panicznie boje isc do pracy , chciałabym móc pracowac ale ten lek jest silniejszy lekarz mój wysyła mnie na grupową psychiterapie trwa 3 miesiace w Gdańsku .. i do tego od pon do piatku od 8 do 15. Prawie jak praca myśle nad tym ale nie wiem. Co sądzicie? zażywam leki juz czuje sie bardzo dobrze... Ale jednak taa praca ,
Przez strasznie długi okres czasu też byłam przerażona perspektywą pójścia do pracy. Gdyby wtedy ktoś zaproponował mi taką psychoterapię, skorzystałabym
Trzymam kciuki
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 14:31   #3899
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Iść na psychoterapię. Spróbować. Nawet jesli to może się wydawać tak długo.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-28, 14:33   #3900
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Ludacris ja mialam tak, ze o glupotach myslalam bez lekow. Teraz jestem bez ale musze to ogarnac
Co do nienawisci to tez uwazam, ze nie jest to " korzystny " Stan. Przeciez nie jestesmy ze soba z wdziecznosci. Just_wlosy chcialabys byc z Kims kto Cie nie kocha? Moze to Co napisze jest niepoprawne politycznie ale ta druga osoba ma prawo sie chocby odkochac.
Moze nasze cechy jej nie odpowiadaja?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OK. Wiem do czego zmierzasz, ale nie rozstaliśmy się z powodu wygaśnięcia uczuć. On po prostu ma trudny charakter, nie rozumie tego wszystkiego co się wtedy działo i wolał odejść. Nie będę już wnikać, bo zamykam ten rozdział. Jego strata 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 10:17:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.