Łapki w dół na YouTube - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-13, 09:34   #1
youtuberka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2

Łapki w dół na YouTube


Cześć wszystkim.



Otóż zaczęłam niedawno nagrywać na YouTube. Są to vlogi. Jednak zamierzam się z pewnym problemem, gdyż dorastaję pod każdym filmem około 20 łapek w dół.



Wydaje mi się to dziwne, ponieważ w górę jest albo mniej więcej tyle samo, albo dużo powyżej. Poza tym mam praktycznie same pozytywne komentarze i ciągle rosną mi subskrypcje.



Mam wrażenie, że to jakiś boot, jakiś hejter, albo po prostu mój były. Mam świadomość, że komuś może się nie spodobać i da łapkę w dół, ale ostatnio uważnie obserwowałam mój film i po kilku sekundach od wstawienia już od razu 6 łapek. Jakby jakoś boot albo ktoś szybko się przelogowywał. Powiem wam, że pisałam do byłego w tej sprawie i zareagował trochę agresywnie.



Powinnam coś z tym zrobić czy to olać i się nie przejmować?
youtuberka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 10:16   #2
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Łapki w dół na YouTube

eee.

Ale dziewczyno.

Upubliczniając cokolwiek musisz zawsze liczyć się również z krytyką.
Nie rozumiem w ogóle tego wątku.

Po co chcesz rozkładać na czynniki pierwsze "łapki w dół" (????)

Komuś się podobało, a komuś nie.
Mogło się nie podobać. Gusta są różne.

Jak będziesz tak personalnie to odbierać to w końcu nabawisz się nerwicy. Więc albo nabierz dystansu- albo zrezygnuj bo to nie dla Ciebie.

Jak dla mnie nie warto się umartwiać z powodu kanału na YouTube.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 10:18   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Cytat:
Napisane przez youtuberka19 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim.

Otóż zaczęłam niedawno nagrywać na YouTube. Są to vlogi. Jednak zamierzam się z pewnym problemem, gdyż dorastaję pod każdym filmem około 20 łapek w dół.

Wydaje mi się to dziwne, ponieważ w górę jest albo mniej więcej tyle samo, albo dużo powyżej. Poza tym mam praktycznie same pozytywne komentarze i ciągle rosną mi subskrypcje.



Mam wrażenie, że to jakiś boot, jakiś hejter, albo po prostu mój były. Mam świadomość, że komuś może się nie spodobać i da łapkę w dół, ale ostatnio uważnie obserwowałam mój film i po kilku sekundach od wstawienia już od razu 6 łapek. Jakby jakoś boot albo ktoś szybko się przelogowywał. Powiem wam, że pisałam do byłego w tej sprawie i zareagował trochę agresywnie.

Powinnam coś z tym zrobić czy to olać i się nie przejmować?
Część z osób korzysta z tej opcji świadomie, inne złośliwie lub to trolle. Musisz się niestety z tym liczyć, że "spotkasz" w wirtualnym świecie różnych ludzi. Ktoś może mieć 5 kont założony i z każdego da Ci lajka lub właśnie łapkę w dół. Przykre, ale cóż - życie. Niczego z tym zrobić nie jesteś w stanie. Co niby być miała?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:31   #4
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Tak samo jak ja daję niektórym łapkę w górę tuż po włączeniu filmu, kiedy jeszcze nie obejrzałam go nawet do połowy (mam swoje 2-3 ulubione youtuberki, na których filmikach się nie zawodzę i nie chcę w czasie oglądania zapomnieć o polubieniu ich filmu), tak samo niektórzy ludzie z góry wiedzą, że dany filmik im się nie spodoba (nie lubią jakiejś youtuberki, nie podoba im się jakość jej filmów albo sposób wypowiadania się, uroda, treść). To może być Twój były, zazdrosna koleżanka, frustrat, wariat albo po prostu zwykły widz.

Kiedy decydujesz się nagrywać i udostępniać filmy, to znaczy, że musisz się liczyć z krytyką, a nawet hejtem.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:35   #5
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: Łapki w dół na YouTube

a nie wpadlas na to, ze nie kazdemu musi sie podobac tresc Twoich filmikow? albo sama Ty? albo Twoja fryzura lub pryszcz na brodzie? rozne moga byc tego powody a Ty dlugo nie pociagniesz kariery na YT skoro bedziesz analizowac kazdego "anlajka" ;P

Edytowane przez KiszkaPasztetowa
Czas edycji: 2017-02-13 o 11:43
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:37   #6
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Wiadomo, łapka w dół to od razu HEJTER
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 11:58   #7
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Łapki w dół na YouTube

A ja powiem ci tak jesli krecisz publiczne vlogi to powinnas byc na to przygotowana ze sa rozni ludzie i jedni beda zachwalac Twoje filmiki zostawiac lapke w gore a drudzy na odwrot. Jesli masz rozkminiac kazda negatywna opinie lub lapke w dol i wplatywac jeszcze w to ex proponuje wycofac sie. Trzeba miec twarda dupe i tyle. Z Twojego postu wynika ze jestes za cienka w uszach xD
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 12:06   #8
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Początki są trudne.
Jakoś tak mam wrażenie,że na samym początku łapek w dół może być więcej.
Ale to tylko ŁAPKI w necie jest wielu hejterów czy osób które dadzą CI coś na nie tylko po to aby uprzykrzyć Ci to co robisz albo zwykłych ludzi którym to się najnormaniej w świecie nie podoba...... Nie wiem,jak wyglądają filmy które wrzucasz,więc nie wypowiem się w kwestii tego czy łapki są słuszne czy nie. Ale jeśli uważasz,że jesteś w tym dobra to rób to dalej,bądź szczerze uśmiechnięta,szczera,nie pozuj,nie udawaj niczego,bądź sobą,nie rób się na kogoś innego np. inną popularną youtuberkę... Ludzie docenią jeśli będzie wszystko szczere,ciekawe...Nie możesz mieć słabej psychiki jeśli chcesz się w to bawić. A Ciebie martwi już pare łapek w dół...
i pamiętaj,że każdy ma prawo do własnej opinii. Może im się po prostu to nie podoba?Może czegoś Ci brakuje? Jak Ci zależy to spytaj,co robisz nie tak.
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 12:17   #9
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Autorko spójrz na temat od strony globalnej.
Wybierz sobie jakąkolwiek aktorkę/ piosenkarkę i leć na pudelka

Jak się przegrzebiesz przez falę Ohów i ahów oraz falę hejtu to może zobaczysz naturę problemu
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 12:22   #10
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Łapki w dół na YouTube

1. Jedno konto = jedna łapka w dół. No naprawdę nie sądzę, żeby komukolwiek chciało się tworzyć pierdyliard kont, żeby ci minusować filmy.
2. Może one po prostu są słabe / może masz zawistnych znajomych / może wypuszczasz linka do filmów dla złych odbiorców?
3. Też bym się zdenerwowała na jego miejscu, bo nie mając żadnego dowodu, rozpętujesz aferę.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 13:11   #11
youtuberka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Akurat nie tylko z tym do niego pisałam, bo mnie irytuje również u niego to, że mnie po prostu śledzi.. Dla mnie to jest chore.Niby mówi, że nie chce mnie znać, a jak dodam coś na snapchata to minimum godzina i on już odczytuje te zdjęcie Więc jak dla mnie on widocznie coś jeszcze do mnie ma.. Nie rozumiem jego,bo jak ja kogoś nienawidze to nie śledze go na portalach społecznościowych :P

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Znaczy, może źleco niektórzy zrozumieli.. Nie płaczę z powodu tych łapek, bo mam również wiele w górę. Konkretnie chodzi mi o natrętną osobę, którą prawdopodobnie jest mój były. Wkurza mnie, że on ciągle wtrąca się w moje zycie. Wiem,że mówi również na mnie różne rzeczy i śledzi mnie na portalach społecznościowych...

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

A jeszcze dopowiem, że co do łapek to tylko zaprzeczył "Jakie łapki w dół...", a reszta to był o☠☠☠☠☠☠☠ing za to jaka ja zła, że go odrzuciłam
youtuberka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 13:17   #12
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Cytat:
Napisane przez youtuberka19 Pokaż wiadomość
Akurat nie tylko z tym do niego pisałam, bo mnie irytuje również u niego to, że mnie po prostu śledzi.. Dla mnie to jest chore.Niby mówi, że nie chce mnie znać, a jak dodam coś na snapchata to minimum godzina i on już odczytuje te zdjęcie Więc jak dla mnie on widocznie coś jeszcze do mnie ma.. Nie rozumiem jego,bo jak ja kogoś nienawidze to nie śledze go na portalach społecznościowych :P

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Znaczy, może źleco niektórzy zrozumieli.. Nie płaczę z powodu tych łapek, bo mam również wiele w górę. Konkretnie chodzi mi o natrętną osobę, którą prawdopodobnie jest mój były. Wkurza mnie, że on ciągle wtrąca się w moje zycie. Wiem,że mówi również na mnie różne rzeczy i śledzi mnie na portalach społecznościowych...

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

A jeszcze dopowiem, że co do łapek to tylko zaprzeczył "Jakie łapki w dół...", a reszta to był o☠☠☠☠☠☠☠ing za to jaka ja zła, że go odrzuciłam


Jak dla mnie to brzmisz jak nastolatka, która celowo kręci jakąś aferę a potem żali się na forum. Sama sobie przeczysz. Nie usunęłaś go na snapie i żalisz się, że ogląda twoje my story. Równocześnie oznacza to, że sprawdzasz czy on już zobaczył twoje zdjęcia z takim samym zaangażowaniem jak on je ogląda.
Portale społecznościowe mają to do siebie, że klikasz cztery razy i wybrana osoba nie może zobaczyć nic na twoim profilu, nie może cię znaleźć, ani wyświetlić w ogóle go.
Moim zdaniem manipulujesz sytuacją i tak nam ją przedstawiasz, żeby sobie swoje ego podbudować - świadczy o tym chociażby ostatnia linijka.
Albo masz 15 lat, albo jesteś trollem.
Gdzie się teraz ferie zaczynają?
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 13:34   #13
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Gdzie się teraz ferie zaczynają?
dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie
__________________
Pomóż Sandrze, proszę - wpłać chociaż 1 zł.
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 13:41   #14
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Cytat:
Napisane przez youtuberka19 Pokaż wiadomość
Akurat nie tylko z tym do niego pisałam, bo mnie irytuje również u niego to, że mnie po prostu śledzi.. Dla mnie to jest chore.Niby mówi, że nie chce mnie znać, a jak dodam coś na snapchata to minimum godzina i on już odczytuje te zdjęcie Więc jak dla mnie on widocznie coś jeszcze do mnie ma.. Nie rozumiem jego,bo jak ja kogoś nienawidze to nie śledze go na portalach społecznościowych :P

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Znaczy, może źleco niektórzy zrozumieli.. Nie płaczę z powodu tych łapek, bo mam również wiele w górę. Konkretnie chodzi mi o natrętną osobę, którą prawdopodobnie jest mój były. Wkurza mnie, że on ciągle wtrąca się w moje zycie. Wiem,że mówi również na mnie różne rzeczy i śledzi mnie na portalach społecznościowych...

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

A jeszcze dopowiem, że co do łapek to tylko zaprzeczył "Jakie łapki w dół...", a reszta to był o☠☠☠☠☠☠☠ing za to jaka ja zła, że go odrzuciłam
Dziewczyno.
To Ty weź załóż wątek pod tytułem "Mój ex mnie prześladuje w Internecie", a nie o jakiś łapkach na YT.
To co jest w końcu problemem. Ex czy twój kanał???

Chyba zaczęłaś od dup** strony
Potrzebujesz pomocy - to wal prosto z mostu
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 13:45   #15
mes_
Raczkowanie
 
Avatar mes_
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 221
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Cytat:
Napisane przez youtuberka19 Pokaż wiadomość
Akurat nie tylko z tym do niego pisałam, bo mnie irytuje również u niego to, że mnie po prostu śledzi.. Dla mnie to jest chore.Niby mówi, że nie chce mnie znać, a jak dodam coś na snapchata to minimum godzina i on już odczytuje te zdjęcie Więc jak dla mnie on widocznie coś jeszcze do mnie ma.. Nie rozumiem jego,bo jak ja kogoś nienawidze to nie śledze go na portalach społecznościowych :P

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Znaczy, może źleco niektórzy zrozumieli.. Nie płaczę z powodu tych łapek, bo mam również wiele w górę. Konkretnie chodzi mi o natrętną osobę, którą prawdopodobnie jest mój były. Wkurza mnie, że on ciągle wtrąca się w moje zycie. Wiem,że mówi również na mnie różne rzeczy i śledzi mnie na portalach społecznościowych...

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

A jeszcze dopowiem, że co do łapek to tylko zaprzeczył "Jakie łapki w dół...", a reszta to był o☠☠☠☠☠☠☠ing za to jaka ja zła, że go odrzuciłam
Jak można żalić się, że ktoś odczytuje zdjęcia na snapie jak się samemu je wysyła czy daje na story? I w ogóle to co to za wyznacznik? Sama przyznajesz się, że sprawdzasz takie rzeczy, jakby Cię nie interesował były chłopak to byś nie sprawdzała czy już zobaczył Twoje zdjęcie. I w jaki sposób Cię śledzi? Żeby uniknąć jego przeglądania Twojego profilu na facebooku wystarczy go usunąć ze znajomych albo zablokować i nie będziesz miała problemu, chyba że będzie na tyle zdeterminowany aby tworzyć kolejne konta i zawracać Ci gitarę.
mes_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 14:03   #16
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Kolejna historia, gdy autorka zakłada wątek A, natomiast skrzętne wizażanki odkrywają większy problem B.

Wizaż to prężnie działająca grupa detektywistyczno - psychologiczna!
bez kitu.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 22:42   #17
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Łapki w dół na YouTube

Nieważne czy łapka jest w górę czy w dół ważne, że jest


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-20, 09:08   #18
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Łapki w dół na YouTube

ania 8598 czy to Ty? To już drugi temat o tym samym, ale pod innym nickiem. Myślałam, że od momentu romansu z korepetytorem, ferie się już skończyły...
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-20 10:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.