Pomóżcie mi opracować taktykę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-07, 19:05   #1
JolaOla27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 41

Pomóżcie mi opracować taktykę :)


Drogie Wizażanki,

zwracam się do Was w typowej sprawie w myślę dość nietypowy sposób. Otóż chciałabym "rozgryźć" mężczyznę (wiem, że porywam się być może z motyką na słońce, ale chcę spróbować) z którym się spotykam. Chciałabym poprosić Was abyście mi w tym pomogły



Oczywistym jest, że skoro chcę go rozpracować, to nie ufam mu w pełni na polu damska męskim. Ufam mu jako człowiekowi, ale nie jako mężczyźnie.



Znamy się od dzieciństwa, był moim sąsiadem, gdy chodziłam do szkoły podstawowej. Jest starszy o 8 lat. Na podwórku spotykaly się grupki dzieciaków i nastolatków, wtedy znaliśmy się z widzenia. Gdy byłam nastolatką, już nie biegało się po podwórku, on studiował informatykę i przychodził czasami do mnie pomóc przy komputerze, najpierw mojemu Tacie a następnie i mi. Wtedy się w Nim podkochiwałam, ale nic o tym nie wiedział. Przyjaznilismy się. To trochę trwało, po czym ja wyjechałam do innego miasta. Przez kilka lat kontakt osłabł. Gdy On przyjeżdżał do miasta w którym mieszkam, zawsze proponował abyśmy się zobaczyli. Zwykle byłam zajęta lub spędziałam czas z chłopakiem, wtedy spotkaliśmy się razem. Było miło, ale to już nie była przyjaźń bo po prostu ciężko było nadrabiać ten czas. W tym czasie ja miałam dużo zawirowań w życiu. Przyznam że trochę olałam tę znajomość. W tym czasie On ożenił się. Trochę mnie tknęło, gdy zaprosił nas na ślub (bez wesela z powodu żałoby w rodzinie), ale nie pojechałam bo w tym czasie mój Tata był w bardzo złym stanie zdrowia.

Spotkałam się z Nim dopiero jakieś dwa lata po Jego ślubie. Kawa, rozmowa. To On mnie zaprosił. I po tym spotkaniu, poczułam, że bardzo dobrze mi się z Nim rozmawia, tak jak ze starym dobrym znajomym. Zaczęliśmy się umawiać na kawę, na spacer, rozmawialiśmy o wszystkim. W tym czasie sypał się też mój związek, mogłam się wygadać. Nie było flirtu ani tym bardziej romansu. To trwało około półtora roku. Wtedy byłam już sama. Tak się stało, że któregoś razu pocałowaliśmy się. Nagle. I to nie było cmoknięcie. Zaczęliśmy mieć romans, który trwał około pół roku po czym urwałam z Nim kontakt ponieważ tego zażądał mój Tata. Kategorycznie. Nie mieliśmy kontaktu 2 lata. Spotkałam Go na ulicy, przypadkiem. Napisał że ma nadzieję, że u mnie wszystko w porządku. Po paru dniach dodał mnie do znajomych, po tygodniu miał urodziny i wysłałam Mu życzenia. Od tamtej pory znowu się widujemy i jest to romans. Wtedy sypialiśmy ze sobą. Teraz ustaliliśmy, że nie będziemy ze sobą sypiać do czasu aż wszystko się nie wyjaśni - co dalej.



On chce zakończyć związek z żoną. Nie wierzę Mu jednak, tyle jest takich historii...



Jak zweryfikować czy On myśli o mnie poważnie?



Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
JolaOla27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 19:13   #2
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Cytat:
Napisane przez JolaOla27 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,

zwracam się do Was w typowej sprawie w myślę dość nietypowy sposób. Otóż chciałabym "rozgryźć" mężczyznę (wiem, że porywam się być może z motyką na słońce, ale chcę spróbować) z którym się spotykam. Chciałabym poprosić Was abyście mi w tym pomogły



Oczywistym jest, że skoro chcę go rozpracować, to nie ufam mu w pełni na polu damska męskim. Ufam mu jako człowiekowi, ale nie jako mężczyźnie.



Znamy się od dzieciństwa, był moim sąsiadem, gdy chodziłam do szkoły podstawowej. Jest starszy o 8 lat. Na podwórku spotykaly się grupki dzieciaków i nastolatków, wtedy znaliśmy się z widzenia. Gdy byłam nastolatką, już nie biegało się po podwórku, on studiował informatykę i przychodził czasami do mnie pomóc przy komputerze, najpierw mojemu Tacie a następnie i mi. Wtedy się w Nim podkochiwałam, ale nic o tym nie wiedział. Przyjaznilismy się. To trochę trwało, po czym ja wyjechałam do innego miasta. Przez kilka lat kontakt osłabł. Gdy On przyjeżdżał do miasta w którym mieszkam, zawsze proponował abyśmy się zobaczyli. Zwykle byłam zajęta lub spędziałam czas z chłopakiem, wtedy spotkaliśmy się razem. Było miło, ale to już nie była przyjaźń bo po prostu ciężko było nadrabiać ten czas. W tym czasie ja miałam dużo zawirowań w życiu. Przyznam że trochę olałam tę znajomość. W tym czasie On ożenił się. Trochę mnie tknęło, gdy zaprosił nas na ślub (bez wesela z powodu żałoby w rodzinie), ale nie pojechałam bo w tym czasie mój Tata był w bardzo złym stanie zdrowia.

Spotkałam się z Nim dopiero jakieś dwa lata po Jego ślubie. Kawa, rozmowa. To On mnie zaprosił. I po tym spotkaniu, poczułam, że bardzo dobrze mi się z Nim rozmawia, tak jak ze starym dobrym znajomym. Zaczęliśmy się umawiać na kawę, na spacer, rozmawialiśmy o wszystkim. W tym czasie sypał się też mój związek, mogłam się wygadać. Nie było flirtu ani tym bardziej romansu. To trwało około półtora roku. Wtedy byłam już sama. Tak się stało, że któregoś razu pocałowaliśmy się. Nagle. I to nie było cmoknięcie. Zaczęliśmy mieć romans, który trwał około pół roku po czym urwałam z Nim kontakt ponieważ tego zażądał mój Tata. Kategorycznie. Nie mieliśmy kontaktu 2 lata. Spotkałam Go na ulicy, przypadkiem. Napisał że ma nadzieję, że u mnie wszystko w porządku. Po paru dniach dodał mnie do znajomych, po tygodniu miał urodziny i wysłałam Mu życzenia. Od tamtej pory znowu się widujemy i jest to romans. Wtedy sypialiśmy ze sobą. Teraz ustaliliśmy, że nie będziemy ze sobą sypiać do czasu aż wszystko się nie wyjaśni - co dalej.



On chce zakończyć związek z żoną. Nie wierzę Mu jednak, tyle jest takich historii...



Jak zweryfikować czy On myśli o mnie poważnie?



Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
Nie myśli. Gdyby myślał, to by rozstał się z żoną, zanim zacząłby romans z Tobą. I na pewno obecnie nie miałby nadal żony
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 19:18   #3
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Cytat:
Napisane przez JolaOla27 Pokaż wiadomość
Jak zweryfikować czy On myśli o mnie poważnie?
Nie myśli poważnie, ale przede wszystkim nie jest wart tego, aby o nim myśleć poważnie. Perfidnie miesiącami zdradza żonę. Ma was obie za nic. Ty chcesz się związać z człowiekiem, który świadomie krzywdzi inną kobietę? A w zasadzie to dwie kobiety równocześnie.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 19:49   #4
annbay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 12
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Chce mieć obie jesteś dodatkiem do niego
jak mogłaś w ogóle zgodzić się na romans z facetem, który ma ŻONĘ?
Facet to śmieć moim zdaniem, nie wart ani swojej żony i Ciebie. Daj mu w twarz i zostaw go !
annbay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 19:55   #5
JolaOla27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 41
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

W porządku. Ale chciałabym sprawdzić. Dziękuję za Wasze opinie. Tylko czy z dnia na dzień można rzucić wszystko?
JolaOla27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 20:00   #6
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Dlaczego nie rozszedl sie z zona jak sie rozeszluscie ?

Jakby bylo zle to by sie rozwiodl czy by byl z toba czy tez nie.. zastanow sie nad tym.. bo piszesz tak lekkoo tym

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 21:56   #7
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Gdybys byla kims waznym w jego zyciu to przy pierwszym romansie dążyłby do ulozenia zycia z tobą, a tak? Czy jestes czy cie nie ma to mu w sumie wszystko jedno-jak jestes to ma dodatkowe bzykanie na boku, jak cie nie ma-to jest zona.

Beznadziejny facet,patykiem bym nie tknela.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 22:21   #8
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

facet ordynarnie wali żonę po rogach już drugi raz z rzędu (tylko z tobą, a co pomiędzy pan Bóg wie ) a ty lecisz jak mucha do miodu ?

Cytat:
Jak zweryfikować czy On myśli o mnie poważnie?
zażadaj rozwodu tu i teraz, jawności związku,
jak nie to bądź sobie wieczna kochanicą i łykaj ściemy
on nic nie traci
uwaga. istnieje wysokie ryzyko że powie ci
To już koniec bejbe ; ), skończyło się love story. Jestem już zmęczony, wracam dziś do żony
i dups będzie z waszego (ekhm twojego ) big zauroczenia.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 22:30   #9
JolaOla27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 41
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Po pierwsze nie jestem zauroczona bo miło jest się spotkać, ale hm mam wątpliwości co do Jego i swoich uczuć.



Po drugie, On nie chce seksu. Wtedy spaliśmy ze sobą, teraz nie. Zdziwiło mnie to jak przedstawił swoją perspektywę.
JolaOla27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 22:37   #10
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

nie bądź śmieszna do seksu w koncu dojdzie
twój cyrk twoje małpy jak chcesz być tą drugą to się w to baw.
wiele jest w świecie i bylo kobiet w takich o jakże skomplikowanych układach, nikt ci nie broni być jedną z nich.


a prawda jest taka że gdyby cię traktował poważnie mialby gdzieś żonę i rozstałby się z nia. i żaden wizaż nie jest ci do tej mądrości ludowej potrzebny.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

istnieje jeszcze cien szansy że zona go kopnie w tyłek gdy sie dowie i wtedy a chyżo przyleci do ciebie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 22:45   #11
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Tylko od 1-4% mężczyzn odchodzi od swoich żon do kochanek.

Czyli masz, w najlepszej opcji, 96% szans na to, że jesteś tylko kimś do łóżka, z kim się fajnie rozmawia.

Satysfakcjonuje Cię to?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 23:30   #12
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Powiedz mu, że do maja ma się rozwieść. Jeśli 1 maja wciąż będzie miał żonę (a tak na pewno będzie), to mówisz panu "pa pa" i raz na zawsze wyrzucasz go ze swojego życia.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 02:09   #13
201704240947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 851
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Facet nie traktuje cie poważnie, jak pisały dziewczyny wyżej, jakby traktował to dawno by sie rozwidl.
On perfide zdradza zone, tobie to nie przaszkadza, dla mnie oboje jesteście odrażający.

Edytowane przez 201704240947
Czas edycji: 2017-03-08 o 02:11
201704240947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 05:55   #14
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Cytat:
Napisane przez JolaOla27 Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie jestem zauroczona bo miło jest się spotkać, ale hm mam wątpliwości co do Jego i swoich uczuć.



Po drugie, On nie chce seksu. Wtedy spaliśmy ze sobą, teraz nie. Zdziwiło mnie to jak przedstawił swoją perspektywę.
Nie tłumacz go. Jeśli chcesz zweryfikować go to zazadaj rozwodu ASAP tak jak pisze Hultaj. I daj nam znać. Teraz robicie potworna rzecz dla tej biednej kobiety, zarówno on ale ty też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 06:07   #15
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Flaki się wywracaja od tej historii. Jeśli facet chce to potrafi błyskawicznie załatwić sprawy z żoną. I wejść w legalny związek z ta druga.
Natomiast tutaj jest obrzydliwe zdradzanie i oszukiwanie żony a jednocześnie robienie idiotki Z autorki.


wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 06:12   #16
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Facet beznadziejny, szuka rozrywek na boku mając żonę. Swoją drogą to, że nie ma seksu nie oznacza, że nie ma zdrady, facet dawno zdradził żonę choćby i emocjonalnie. Dla mnie zdrada emocjonalna jest na równi ze zdradą fizyczną. Nie mogłabym znieść tego, że serce mojego męża wyrywa się nie do mnie, lecz do jakiejś innej kobiety, która kompletnie nie zważa na to, że facet jest zajęty. Jak chcesz się w to pakować to zapytaj, czy weźmie rozwód hue hue, zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 08:35   #17
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Sluchaj, nie pakuj sie w to! Zdradza zone, zdradzal i bedzie zdradzac, nie zaleznie kto bedzie u jego boku, ty czy ona. Slodkie pierdzenie i lep na baby! Zerwij z tym smieciem i nie laduj sie wiecej w takie sytuacje!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 08:43   #18
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Kolejna, która dała się omamić. Chcieć, a coś zrobić to zupełnie inne sprawy.
Nie jesteś nikim ważnym , tylko zwykłą kochanicą, która ubarwia mu życie. Włos się jeży, że można być tak naiwnym.

Nie ma czego tu rozgryzać.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2017-03-08 o 08:46
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 10:28   #19
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a prawda jest taka że gdyby cię traktował poważnie mialby gdzieś żonę i rozstałby się z nia. i żaden wizaż nie jest ci do tej mądrości ludowej potrzebny.
Dokladnie

Tak naprawde ta sytuacja jest tak sztampowa, ze az zeby bola. Prosta jak budowa cepa. Tylko ty, owładnięta emocjami, masz klapki na oczach i nie potrafisz trzezwo ocenic sytuacji.

Jestes naiwna i w dodatku wdalas sie w zwiazek z beznadziejnym i niedojrzalym typem. Naprawde cie taki niehonorowy i nielojalny kłamczuch pociąga? Ktos kto nie szanuje ani twoich potrzeb ani swojej żony i mysli tylko o sobie? Na co ci zwiazek z kims takim? Zmarnujesz sobie zycie. Obudz sie!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-08, 11:33   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Teraz nie sypia z tobą, bo z żoną sypia.


Gdyby chciał z tobą być, to nie romansowałby, tylko podjął konkretne działania. Dzięki tobie może jego życie jest bardziej atrakcyjne, ale finalnie i tak wraca do żony i ustalonego porządku.
Więc jeśli nie chcesz być jego rozrywką na boku nie wiadomo jak długo, to poluzuj te do niczego nie prowadzące kontakty.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 11:51   #21
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Jak można w ogole dopuścic do takiej sytuacji

Dwa lata po ślubie i się zaczyna kręcenie wokół faceta, żeby co, żeby mieć przyjaciela, żeby jego związek sie rozpadł i co chcialas byc z kims takim kto po dwoch latach od ślubu zaczyna coś kręcic na boku, no ręce opadaja co ludzie maja we łbach

I co dopiero zerwalas, bo Ci tatuś kazał , ile Ty masz lat ???

I od nowa, ten dalej z żona, a ona na wizazu wątek zaczyna, bo co ma zrobić?

Szanuj siebie kobieto, bo to co robisz, to jest okropne, brzydko nazwe, ale to jest szmacenie sie serio

Na temat pana juz nie chce sie wypowiadac, szkoda, ze zona nie wie, a moze wiedziala i wybaczyla, tylko znowu to samo, no zabić dziada jednego chyba

Ale mi ciśnienie podniosl ten watek i to w Dzien Kobiet
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 12:10   #22
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość


Ale mi ciśnienie podniosl ten watek i to w Dzien Kobiet

Wizaż zamiast kolejnej kawy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 12:25   #23
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Cytat:
Napisane przez JolaOla27 Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie jestem zauroczona bo miło jest się spotkać, ale hm mam wątpliwości co do Jego i swoich uczuć.
To po co chcesz drążyć tę znajomość?
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 12:38   #24
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Oboje, Autorka i jej kochanek, zachowują się obrzydliwie. On zdradza swoją żonę, a ona ma z nim romans mimo pełnej świadomości, że jej kochanek jest żonaty.

Dwoje ludzi o podobnej moralności i podobnym systemie wartości - brzmi zachęcająco!
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 12:52   #25
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Wizaż zamiast kolejnej kawy.
Kawa na mnie nie działa , ale takie coś nie wiem czemu
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 13:03   #26
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Jak w ogole mozna robic taki syf.
I on i ty robicie cos zlego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 13:17   #27
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Nie pierwsi i nie ostatni robią coś takiego. Po co w ogóle jej coś radzić. Niech się sama pomęczy.
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 13:19   #28
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

A sama autorko napisałaś, że mu nie ufasz? Odpowiedź na pytanie po co być z kimś bez zaufania , czyli taki oprócz żony w ogóle może mieć jeszcze kogoś na boku, a nawet jakby odszedł teraz od żony to co będziesz myśleć co z kim gdzie robi...

Żeby nie być w takiej sytuacji radzę postawić się w sytuacji tej trzeciej osoby i pomyśleć jakbym ja się poczuła jakby mi ktoś takie coś robił ...

Ale tu jest problem właśnie : pomyśleć
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 19:31   #29
JolaOla27
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 41
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)

Przeczytałam każdą odpowiedź. Rozumiem, że nie zgadzacie się z tym co robię i co on robi. Jednak czy w życiu nie popełnia się błędów? Gdyby mi w związku było źle to też bym najpierw z kimś nawiązała znajomość, by zobaczyć czy warto odejść. Stabilizacja nawet nudnawa ma plusy.



Nie jestem też pewna czy chciałabym nagle z nim zamieszkać i prać jego skarpetki. Spowodowane jest to tym, że ja uciekam od zobowiązań. Nie lubię tego, gdy coś trzeba. Ten romans traktuję dość eksperymentalnie.



Bardziej tu chodzi o moje poczucie wartości niż o to by faktycznie był ze mną legalnie.



Zaraz mnie zakraczecie, że nie mam ani godności, ani honoru ani wartości.



Być może, ale nie jestem za małżeństwem i za argumentem "bo się przysięgało"
JolaOla27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 19:52   #30
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Pomóżcie mi opracować taktykę :)



Moje, ja, a czy Ty myślisz o innych? Bawi Cię taka zabawa? Ty nie wierzysz, ale ta żona wierzyła i wyszła za niego i co

Ale pamiętaj karma powraca
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-28 20:53:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.