Lipoliza iniekcyjna podbródka w Krakowie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-17, 15:34   #1
Muchomorzyca86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 1

Lipoliza iniekcyjna podbródka w Krakowie


Cześć Wizażanki, czy któraś z Was robiła sobie lipolizę iniekcyjną w Krakowie? Chciałam sobie zrobić zabieg na podwójny podbródek i szukam kliniki/lekarza, do którego warto z tym pójść. Macie kogoś sprawdzonego, kogo polecacie?



Przy okazji chciałam zapytać o Wasze doświadczenia z tym zabiegiem (niekoniecznie na podbródku) - czy to faktycznie działa? Miałyście jakieś skutki uboczne, powikłania? Czy efekt faktycznie jest trwały? Mam bardzo uparty drugi podbródek który nie chce zniknąć mimo że udało mi się zrzucić sporo wagi, więc pomyślałam, że może warto wesprzeć się zabiegiem, ale nie jestem pewna, czy to nie jest wyrzucanie pieniędzy w błoto. Wiecie jak to jest z opisami zabiegów w sieci, według nich wszystko jest super skuteczne i świetnie działa, dlatego chciałabym zasięgnąć opinii osób, które faktycznie miały do czynienia z takim zabiegiem. Będę wdzięczna za wszelkie komentarze i wskazówki 🙂.
Muchomorzyca86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-13, 10:18   #2
kuchjulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 2
Dot.: Lipoliza iniekcyjna podbródka w Krakowie

Tak ja korzystałam z lipolizy chomików i podbródka preparatem Neobella. Pozbyłam się problemu, ale nie spodziewaj się cudów po jednym zabiegu, trzeba zrobić parę sesji, bo to jest proces. Pierwsze efekty zauważyłam dopiero po 3 tygodniach i później było już coraz lepiej. Ogólnie nie żałuje zabiegu, jestem zadowolona. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca, to polecam SCM estetic na Grzegórzeckiej.
kuchjulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-13 11:18:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.