❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-08-17, 17:31   #1351
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Tak, w pobliżu jest jezioro Międzybrodzkie i Żywieckie, a na zdjeciu gdzie widać wypłaszczenie, to chyba jest zbiornik Goczałkowicki

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Dopełniłaś idealnie mój opisto wszystko stwarza niesamowitą aurę.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Widzę, że u Ciebie babie lato już na całego. Piękny masz widok z okna, te drzewa zaśnieżone są cudowne

Ja troszkę podobnie robię, mamy okno tarasowe prawie przy kanapie i zimową porą lubię tam siadać i pić herbatkę z miodem i cytryną, czytać książki lub malować. A jak sypie śnieg to już w ogóle jest idealnie.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Ja w sumie się cieszę, że listy do m 5 będą, chociaż 4 nie widziałam. Z tych co oglądałam to dla mnie zdecydowanie 1 najlepsza, 2 najmniej mi się podobała.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

Ja odnośnie Listów do M. 2 mam takie same odczucia. Wiem, że w wielu domach święta nie są radosne i ludzie zmagają się z różnymi problemami, chorobami itd i z jednej strony dobrze, że pokazują takie rzeczy uświadamiając nieświadomym, ale wydaje mi się, że święta to jednak taki czas, kiedy często wbrew wszystkiemu chcemy oglądać ładne obrazki. Nawet jeśli mamy sami problemy. Że to cieszy oko i podnosi na duchu, daje nadzieję…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 20:41   #1352
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
patrzac na twoja choinke zaczęłam sie zastanawiać jakie kolory beda w tym roku i chyba biel i czerwien
Patriotycznie W tym roku posadziłam pelargonie w tych kolorach , bo mama się wkurzała, że wszędzie niebiesko- żółto, więc niech ma

Ja chcę zrobić w 2 kolorach, ale jeszcze mi się to nie udało Zawsze jest kolorowo. Ale przy tej dużo dają białe łańcuchy. kupowałam w Dino za 4 zł

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Bursztynoweoczy Pokaż wiadomość
Tak, w pobliżu jest jezioro Międzybrodzkie i Żywieckie, a na zdjeciu gdzie widać wypłaszczenie, to chyba jest zbiornik Goczałkowicki

Widzę, że u Ciebie babie lato już na całego. Piękny masz widok z okna, te drzewa zaśnieżone są cudowne

Ja troszkę podobnie robię, mamy okno tarasowe prawie przy kanapie i zimową porą lubię tam siadać i pić herbatkę z miodem i cytryną, czytać książki lub malować. A jak sypie śnieg to już w ogóle jest idealnie.
Super 1 lipca byłam z chłopakiem nad jeziorem Orawskim w Słowacji. Też pięknie tam jest.

Tak, tych pajęczyn tyle, że szok! W kuchni mam takie niewidzialne w rogu przy oknie i w łazience. Aż się dziwiłam jak mnie musnęły
Późniejszą jesienią można się owinąć nimi jak mumia
Dzisiaj dawałam królikowi jeść pod balkonem i to samo

U mnie 33* Siedziałam na północnym balkonie, czytałam książkę i piłam sok z lodem. Później wpadła na chwilę mama z ciotką, zjadłyśmy lody i ciotka pojechała.
Ja poszłam sprzątać łazienkę, bo tam chłodniej (chociaż głowa mnie bolała). Podlałam wszystko w ogródku, 20.40 i już ciemno się robi.
Kąpiel, chciałam wymoczyć stopy, ale jutro to zrobię.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-17, 21:20   #1353
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja odnośnie Listów do M. 2 mam takie same odczucia. Wiem, że w wielu domach święta nie są radosne i ludzie zmagają się z różnymi problemami, chorobami itd i z jednej strony dobrze, że pokazują takie rzeczy uświadamiając nieświadomym, ale wydaje mi się, że święta to jednak taki czas, kiedy często wbrew wszystkiemu chcemy oglądać ładne obrazki. Nawet jeśli mamy sami problemy. Że to cieszy oko i podnosi na duchu, daje nadzieję…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Pierwsze Listy do M są chyba najlepszym świątecznym polskim filmem jak dla mnie. Nie są przesadnie przesłodzone, bo pokazują też smutne sytuacje jak np. zdrada, dziewczynka z domu dziecka, śmierć dziecka itp, ale jednak zakończenia tych historii są pozytywne lub przynajmniej dają nadzieję. Bo w końcu kiedy mają się zdarzać cuda jak nie w święta. Tego mi brakowało w 2. Tam było smutno od początku i większość historii tak też się skończyła. A jak już pozytywnie, to na krzywdzie pozostałych bohaterów jak np. umiera Małgorzata, a pieniądze z jej zbiórki trafiają do tego niepełnosprawnego chłopca. Dobrze pamiętam jak wychodziłam z łzami z kina po tym seansie, bo właśnie wątek o Małgorzacie jak zmaga się z rakiem i umiera przypominał mi o niedawnej śmierci na raka mojej mamy. A chyba nie po takie emocje chodzi się na filmy świąteczne według mnie. Od tego są inne gatunki filmowe.

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Patriotycznie W tym roku posadziłam pelargonie w tych kolorach , bo mama się wkurzała, że wszędzie niebiesko- żółto, więc niech ma



Ja chcę zrobić w 2 kolorach, ale jeszcze mi się to nie udało Zawsze jest kolorowo. Ale przy tej dużo dają białe łańcuchy. kupowałam w Dino za 4 zł

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



Super 1 lipca byłam z chłopakiem nad jeziorem Orawskim w Słowacji. Też pięknie tam jest.



Tak, tych pajęczyn tyle, że szok! W kuchni mam takie niewidzialne w rogu przy oknie i w łazience. Aż się dziwiłam jak mnie musnęły

Późniejszą jesienią można się owinąć nimi jak mumia

Dzisiaj dawałam królikowi jeść pod balkonem i to samo



U mnie 33* Siedziałam na północnym balkonie, czytałam książkę i piłam sok z lodem. Później wpadła na chwilę mama z ciotką, zjadłyśmy lody i ciotka pojechała.

Ja poszłam sprzątać łazienkę, bo tam chłodniej (chociaż głowa mnie bolała). Podlałam wszystko w ogródku, 20.40 i już ciemno się robi.

Kąpiel, chciałam wymoczyć stopy, ale jutro to zrobię.
Ooo też parę lat temu byłam nad jeziorem Orawskim jest piękne

U mnie jeszcze zwiększonej ilości pajęczyn nie zauważyłam, ale za niedługo się pewnie pokażą. Strasznie mi się podobają takie pajęczyny zwłaszcza z rana, jak kropelki rosy są zawieszone na nitkach.

U nas też dzisiaj było ponad 30*, a jeszcze do piątku mają być takie upały u nas

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-18, 11:39   #1354
a1n2n3
Raczkowanie
 
Avatar a1n2n3
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 267
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W home&you już piękna kolekcja jesienna. Święta coraz bliżej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a1n2n3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-18, 12:14   #1355
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej
Ja jeszcze kompletnie nie czuje jesieni,a tym bardziej świat
Wczoraj byłam z przyjaciółka na kolacji i noc była tak ciepła uwielbiam lato i nie chce żeby się kończyło,ale z drugiej strony nie mogę się doczekać świat,bo spędzimy je po raz pierwszy w swoim nowym mieszkanku
Także z latem się jeszcze nie żegnam,ale pewnie od września już powoli będę odliczać do Wigilii

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-18, 20:56   #1356
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

33* dzisiaj. Masakra.

Na 10.10 byłam umówiona do internisty, pojechałam o 9. Na wejście do lekarza czekałam... 5 h!!! Weszłam przed 15 To moja ostatnia wizyta tam.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-19, 09:38   #1357
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
33* dzisiaj. Masakra.

Na 10.10 byłam umówiona do internisty, pojechałam o 9. Na wejście do lekarza czekałam... 5 h!!! Weszłam przed 15 To moja ostatnia wizyta tam.
O matko !!! 5 godzin tez bym juz nie wrocila

U mnie 26 stopni, wieje i pieknie pada
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-19, 16:04   #1358
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
O matko !!! 5 godzin tez bym juz nie wrocila

U mnie 26 stopni, wieje i pieknie pada
Do niej na pewno nie pójdę. Muszę się dowiedzieć czy przyjmuje tam jeszcze mój ginekolog.

Dalej 33* u mnie, gorąc jak nie wiem. Też trochę wieje. Zachmurzyło się, niby ma lać i grzmieć

Zrobiłam 4 prania, 5 się kończy. Skorzystałam z pogody i wyprałam jesienne kurtki. Plus przebrane rzeczy, w których mam zamiar jeszcze pochodzić jakiś czas i firanki na 2 razy wyprałam.

Jeszcze zimowe ogarnę i koniec. Koce wyprane, pościele też, część swetrów również.

Rozglądam się już za jesiennymi butami, swetrami, kurtkami. Mam fajne futrzane kamizeli, w zeszłym roku zapomniałam o nich
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-19, 19:32   #1359
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja właśnie rozglądam się za jakąś parka na jesien, buty w sumie mam,ale może zamowie jakieś nowe

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-19, 22:05   #1360
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Hej
Ja jeszcze kompletnie nie czuje jesieni,a tym bardziej świat
Wczoraj byłam z przyjaciółka na kolacji i noc była tak ciepła uwielbiam lato i nie chce żeby się kończyło,ale z drugiej strony nie mogę się doczekać świat,bo spędzimy je po raz pierwszy w swoim nowym mieszkanku
Także z latem się jeszcze nie żegnam,ale pewnie od września już powoli będę odliczać do Wigilii

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Ja też nie siedzę w ogrodzie, gorąco jak nie wiem a kwiaty pachną jak nad Morzem Śródziemnym (mamy dużo różaneczników), jedyne czego mi tutaj brakuje to jezioro. Gdybym mogła to bym spała w wodzie, połowa na brzegu, a połowa zanurzona pod wodą. Przez część dnia przechodziły burze, jednak nadal jest parno i sennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 09:07   #1361
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Do niej na pewno nie pójdę. Muszę się dowiedzieć czy przyjmuje tam jeszcze mój ginekolog.

Dalej 33* u mnie, gorąc jak nie wiem. Też trochę wieje. Zachmurzyło się, niby ma lać i grzmieć

Zrobiłam 4 prania, 5 się kończy. Skorzystałam z pogody i wyprałam jesienne kurtki. Plus przebrane rzeczy, w których mam zamiar jeszcze pochodzić jakiś czas i firanki na 2 razy wyprałam.

Jeszcze zimowe ogarnę i koniec. Koce wyprane, pościele też, część swetrów również.

Rozglądam się już za jesiennymi butami, swetrami, kurtkami. Mam fajne futrzane kamizeli, w zeszłym roku zapomniałam o nich
Tez wykorzystałam upały i wyprałam pokrowce na materace, kołdry, obuwie sportowe. I tez jeszcze bym chciala wyprac kurtki

U mnie dzisiaj 23 stopnie i pochmurno w nocy spałam przykryta kołderka

Co prawda ma sie znowu robic goraco ale jestem wdzięczna za te pare dni wytchnienia

Co do garderoby na jesien to mam juz full nakupowalam swetrow, cardiganów, bluzek, kamizelek , plaszcz i botki a nawet 2 kapelusze kolezanka poleciła mi super butik na FB i przeadłam maja mega ciuchy

Tak wiec jesień moze przybywac
__________________
No excuses!

Edytowane przez dembi
Czas edycji: 2022-08-20 o 09:08
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-21, 10:15   #1362
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Deszcz. Leje od nocy. Wczoraj było ciepło, 25-26*. Dziś 17.

Wczoraj zauważyłam, że część liści już żółknie tylko nie wiem czy przez zbliżającą się jesień czy przez suszę.

Piłam kawę na huśtawce pod kocem i zmarzłam
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 15:16   #1363
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 994
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Deszcz. Leje od nocy. Wczoraj było ciepło, 25-26*. Dziś 17.

Wczoraj zauważyłam, że część liści już żółknie tylko nie wiem czy przez zbliżającą się jesień czy przez suszę.

Piłam kawę na huśtawce pod kocem i zmarzłam
Cześć wszystkim ponownie
u mnie na pomorzu jakieś 20, padało dziś i chociaż trochę tej ochłody.. Słyszałam że w taki upał spoko jest wypić izotonika z lodówki. Ja kończąc pracę ok. 15 w domu byłam mokra przetestuje sobie, kupiłam już i będzie się chłodzić jutro w lodówce. Poczeka na taki maksymalny żar. U mnie tak samo liście niektóre żółte, ale chyba to przez tą suszę. Nie wiem czy na następny rok nie zdecydujemy się na założenie klimatyzacji, bo naprawdę nie szło wysiedzieć w tym tygodniu. W nocy nie dało się nawet przewietrzyć..

A propo Świąt, to z uwagi na to że w Polsce mamy DM, wyczekuję kalendarzy z tego co pamiętam w ostatnich latach, to będą jakoś w połowie września, może pod koniec. No i będzie normalniejsza cena przynajmniej niż na allegro.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-21, 16:21   #1364
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Przez weekend posprzątałam dokumenty ojcu w biurach, będziemy część pomieszczeń wynajmować więc czuję, że zrobiłam coś pożytecznego. Byliśmy z psami na łąkach, gdzie mocno pachnie ziołami (głownie takim zdrowym krwawnikiem), łąki już inaczej wyglądają niż w lipcu, rośliny lekko żółkną i schną. Dzisiaj zrobiło się nieco jesiennie, nie ma deszczu ale niebo zamglone, pachnę sobie perfumami o zapachu zorzy polarnej czyli Dancing Light Olfactive Studio i zaraz idę przebrać, bo prosto z biur jadę w gości na obiad
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 08:06   #1365
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U mnie nadal przyjemnie okolo 20 stopni niestety ma byc coraz cieplej

Mnie jest strasznie przykro, bo nasza piekna Odra zatruta ... widok tych ryb łapiacych oddech łamie moje serce .... cos przerażającego
Ludzie łapia te ryby i wrzucaja do takich dmuchanych baseników i pomagaja jak tylko moga, gdzy wladze jak zwykle mysla i mysla
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-22, 10:39   #1366
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
U mnie nadal przyjemnie okolo 20 stopni niestety ma byc coraz cieplej

Mnie jest strasznie przykro, bo nasza piekna Odra zatruta ... widok tych ryb łapiacych oddech łamie moje serce .... cos przerażającego
Ludzie łapia te ryby i wrzucaja do takich dmuchanych baseników i pomagaja jak tylko moga, gdzy wladze jak zwykle mysla i mysla
15 u mnie. Pochmurno, pada, wieje lekko. Jak jechałam wczoraj do pracy to już tyle liści jesiennych. Wydaje mi się, że w tym roku jest bardziej jesiennie niż w zeszłym o tej porze.

Ja mieszkam przy Bobrze, który wpada do Odry. Straszne to jest, ale mnie się wydaje, że to nie przypadek. W pobliżu mam nieczynną żwirownię. Jest to zbiornik należący do wędkarzy, ale tam się kąpią ludzie. I ostatnio w lokalnych wiadomościach napisali, że też jest dużo martwych ryb.
Czyżby ktoś próbował odwrócić uwagę od tego co się dzieje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bóbr (1).jpg (111,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bóbr (2).jpg (117,9 KB, 63 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-23, 09:31   #1367
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W YR już pojawiła się informacja o świątecznych seriach na ten rok, będzie migdałowa i jagodowa (kocham jagodowe kosmetyki do pielęgnacji, miałam masło do ciała z TBS, jak smarowałam się na noc to rano nadal pachniałam jagodami, i pościel też). Na razie jeszcze nie czuję Świąt, czekam na powrót lata. Chcę jeszcze trochę wieczorów spędzić na dworze z psiakami sztuk pięć do późnej nocy, nacieszyć się zapachami roślin, śpiewaniem ptaków, ciepłem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 08:20   #1368
Bursztynoweoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 45
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Za 4 miesiące święta ale ten czas leci... Tak jak niektóre dziewczyny już tu pisały, faktycznie trzeba będzie już zacząć myśleć o prezentach. Przynajmniej będzie szansa, że się nie przepłaci

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
15 u mnie. Pochmurno, pada, wieje lekko. Jak jechałam wczoraj do pracy to już tyle liści jesiennych. Wydaje mi się, że w tym roku jest bardziej jesiennie niż w zeszłym o tej porze.



Ja mieszkam przy Bobrze, który wpada do Odry. Straszne to jest, ale mnie się wydaje, że to nie przypadek. W pobliżu mam nieczynną żwirownię. Jest to zbiornik należący do wędkarzy, ale tam się kąpią ludzie. I ostatnio w lokalnych wiadomościach napisali, że też jest dużo martwych ryb.

Czyżby ktoś próbował odwrócić uwagę od tego co się dzieje?
Ale słodki psiak

Wysłane z mojego moto e6s przy użyciu Tapatalka
Bursztynoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 12:01   #1369
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ach, za 4 miesiące wigilia! Cieszę się bardzo, bo w tym roku po raz pierwszy wyjeżdżamy we dwójkę z partnerem do domku pośrodku lasu Mam nadzieję, że będzie śnieg, to będzie naprawdę magicznie. Do tego zamówię gotowy wege catering i będą to święta doskonałe Oby!
Także jestem mocno podekscytowana zbliżającym się czasem i mam na co czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-08-24, 14:32   #1370
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ach, za 4 miesiące wigilia! Cieszę się bardzo, bo w tym roku po raz pierwszy wyjeżdżamy we dwójkę z partnerem do domku pośrodku lasu Mam nadzieję, że będzie śnieg, to będzie naprawdę magicznie. Do tego zamówię gotowy wege catering i będą to święta doskonałe Oby!
Także jestem mocno podekscytowana zbliżającym się czasem i mam na co czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne plany

Ja w tym roku nie kupuję prezentów, ponieważ zawsze się staram a potem dostaję coś na siłę, albo muszę powiedzieć co chce, bo nie mają pomysłu co kupić. Gdzie tu niespodzianka? Wolę za te pieniądze sama sobie coś wybrać, tak ode mnie dla mnie.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 19:51   #1371
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja niestety będę miała ciężką zimę i BN, bo mój chłopak dostał wezwanie na wojnę i jeżeli odmówi to tracą obywatelstwo lub więzienie po powrocie do kraju w sumie to bardziej wieloletni przyjaciel, bo nie łączy nas fizyczność, po prostu mi pomaga w trudnych sytuacjach. A i ze mną nie wiadomo co będzie, bo mam rosyjskie korzenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Wczoraj właśnie dostał takie pismo, obowiązkowy powrót do kraju i przygotowanie się do wojny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Już zaczęłam rozkmniac co teraz zrobić i co z naszymi zwierzętami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 20:02   #1372
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ja niestety będę miała ciężką zimę i BN, bo mój chłopak dostał wezwanie na wojnę i jeżeli odmówi to tracą obywatelstwo lub więzienie po powrocie do kraju w sumie to bardziej wieloletni przyjaciel, bo nie łączy nas fizyczność, po prostu mi pomaga w trudnych sytuacjach. A i ze mną nie wiadomo co będzie, bo mam rosyjskie korzenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Wczoraj właśnie dostał takie pismo, obowiązkowy powrót do kraju i przygotowanie się do wojny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Już zaczęłam rozkmniac co teraz zrobić i co z naszymi zwierzętami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzn: on jest z Rosji czy z Ukrainy?
U mnie w pracy jest dużo Ukrainy- z zachodu i ze wschodu. Wiem, że niektórzy sami pojechali na wojnę

Ale Ciebie nigdzie nie ściągną chyba?

A jakie masz zwierzęta?
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-24, 20:41   #1373
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Tzn: on jest z Rosji czy z Ukrainy?
U mnie w pracy jest dużo Ukrainy- z zachodu i ze wschodu. Wiem, że niektórzy sami pojechali na wojnę

Ale Ciebie nigdzie nie ściągną chyba?

A jakie masz zwierzęta?
Nie chcę za dużo mówić, bo i tak już mamy problemy (i to poważne), wiem tylko tyle, że jego koledzy (jego narodowości) też właśnie otrzymali wezwania, wszystko to młodzi ludzie. Widzę, że problem nie dotyczy tylko jego, bo całe jego otoczenie będzie musiało wyjechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Zwierząt mamy pięć, pięć ładnych psiaków od małego do dużego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 06:42   #1374
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nie chcę za dużo mówić, bo i tak już mamy problemy (i to poważne), wiem tylko tyle, że jego koledzy (jego narodowości) też właśnie otrzymali wezwania, wszystko to młodzi ludzie. Widzę, że problem nie dotyczy tylko jego, bo całe jego otoczenie będzie musiało wyjechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Zwierząt mamy pięć, pięć ładnych psiaków od małego do dużego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba jak nie masz obywatelstwa rosyjskiego to nie mogą Cię ściągnąć? Poza tym kobiety nie biorą udziału, póki co, w wojnie.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 09:28   #1375
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ja niestety będę miała ciężką zimę i BN, bo mój chłopak dostał wezwanie na wojnę i jeżeli odmówi to tracą obywatelstwo lub więzienie po powrocie do kraju w sumie to bardziej wieloletni przyjaciel, bo nie łączy nas fizyczność, po prostu mi pomaga w trudnych sytuacjach. A i ze mną nie wiadomo co będzie, bo mam rosyjskie korzenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Wczoraj właśnie dostał takie pismo, obowiązkowy powrót do kraju i przygotowanie się do wojny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Już zaczęłam rozkmniac co teraz zrobić i co z naszymi zwierzętami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje ...
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 11:18   #1376
Trzpiotka91
Raczkowanie
 
Avatar Trzpiotka91
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 183
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ach, za 4 miesiące wigilia! Cieszę się bardzo, bo w tym roku po raz pierwszy wyjeżdżamy we dwójkę z partnerem do domku pośrodku lasu Mam nadzieję, że będzie śnieg, to będzie naprawdę magicznie. Do tego zamówię gotowy wege catering i będą to święta doskonałe Oby!
Także jestem mocno podekscytowana zbliżającym się czasem i mam na co czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w tym roku chyba wypróbuje eksperymentalnie zrobienie sobie po prostu świąt w gronie znajomych, którzy z różnych powodów też mają perspektywę siedzenia samotnie albo po prostu nie chcą ich spedzać z rodziną. Rodzinę odwiedzę jeszcze przed wigilią, potem pakuje się w pociąg i jazda
Trzpiotka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-25, 16:09   #1377
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Trzpiotka91 Pokaż wiadomość
Ja w tym roku chyba wypróbuje eksperymentalnie zrobienie sobie po prostu świąt w gronie znajomych, którzy z różnych powodów też mają perspektywę siedzenia samotnie albo po prostu nie chcą ich spedzać z rodziną. Rodzinę odwiedzę jeszcze przed wigilią, potem pakuje się w pociąg i jazda
Super!
Też przez chwilę myślałam o tym, że świetnie by było wynająć duży domek dla większej paczki i tak spędzić te święta, ale zdałam sobie sprawę, że niestety znajomi do bólu rodzinni i pewnie już mają zaklepane kolacje i obiady u rodziców i teściów. Takich samodzielnych w święta raczej nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-26, 08:13   #1378
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nie chcę za dużo mówić, bo i tak już mamy problemy (i to poważne), wiem tylko tyle, że jego koledzy (jego narodowości) też właśnie otrzymali wezwania, wszystko to młodzi ludzie. Widzę, że problem nie dotyczy tylko jego, bo całe jego otoczenie będzie musiało wyjechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Zwierząt mamy pięć, pięć ładnych psiaków od małego do dużego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zastanawiam się czy to losowo wysyłają wezwanie? Mam przyjaciół z Rosji i tam jak na razie nikt nie dostał wezwania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-26, 11:44   #1379
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy to losowo wysyłają wezwanie? Mam przyjaciół z Rosji i tam jak na razie nikt nie dostał wezwania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie mam pojęcia, może najpierw tym, którzy są po szkole wojskowej, w każdym razie oswajam się powoli z myślą o tym, że bardzo możliwe iż tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzę za wschodnią granicą - byłoby to pierwszy raz w życiu i na pewno będę robiła relacje z fotkami tutaj. Nie jest to przesądzone, ale tak 70-80% i już powoli oswajam rodziców ze świadomością, że będę jeździć w te i z powrotem. Mój chłopak ma tam całą rodzinę, więc mam gdzie się zatrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-26, 14:59   #1380
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, może najpierw tym, którzy są po szkole wojskowej, w każdym razie oswajam się powoli z myślą o tym, że bardzo możliwe iż tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzę za wschodnią granicą - byłoby to pierwszy raz w życiu i na pewno będę robiła relacje z fotkami tutaj. Nie jest to przesądzone, ale tak 70-80% i już powoli oswajam rodziców ze świadomością, że będę jeździć w te i z powrotem. Mój chłopak ma tam całą rodzinę, więc mam gdzie się zatrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wiem czy dobrze rozumiem, że Twój przyjaciel jedzie walczyć po stronie rosyjskiej, a Ty będziesz u jego rodziny na Ukrainie? Serio chciałabyś tam jeździć w takim czasie? Jeśli nie łączy Was nic poza przyjaźnią? No i sama mówiłaś, że masz rosyjskie korzenie, jesteś pewna, że to nie stanowiłoby problemu, żeby jeździć w tę i z powrotem? Pytam z ciekawości, bo to trochę ryzykowne…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.