Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-06, 14:06   #1
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt

Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)


Ciekawi mnie czy sa na wizazu prawdziwe amatorki nart. Ja poprostu uwielbiam jazde na nartach. I gdybym mogla zamienialabym wakacje letnie na zimowe Zaden Cypr, Chorwacja itp. nie daje mi tyle szczescia, co szusowanie na trasach.
Najczesciej szusowalam w zakopanem, wiem....trasy niezbyt zaawansowane, ale kocham ten klimat. W tym roku planowalam wyjazd do Wloch,ale nie wiem czy sie uda :-(. A Wy drogie Wizazanki gdzie planujecie w tym roku jazde na nartach ??????? (lub gdzie zazwyczaj jezdzicie).
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:07   #2
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Naprawde zadna z Was nie lubi nart :-(
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:25   #3
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ja tez uwielbiam jazde na nartach
W tym roku sezon zaczynam dopiero na sylwestra (wcześniej nie mam czasu)
Później pewnie jak co roku weekendowe wypady. Mam nadzieje że na ferie uda mi sie wyskoczyć na więcej dni. Jeżdże zazwyczaj w Szklarskiej i w Czechach. Moja pasja trwa od ok 13 lat
I nienawidze zchodzenia z wyciągów krzesełkowych Kiedys nieźle sie poturbowałam i mam do tego uraz
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:58   #4
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Jak ja zadroszcze ludziom z poludnia. Jak to fajnie brzmi.....jade na narty na weekend. Dla mnie jakos tak dziwnie, bo zeby jechac na narty na weekend (nie na jakas mala gorke, a na narty) musze przejechac prawie 1000 km :-(
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 22:12   #5
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Jak ja zadroszcze ludziom z poludnia. Jak to fajnie brzmi.....jade na narty na weekend. Dla mnie jakos tak dziwnie, bo zeby jechac na narty na weekend (nie na jakas mala gorke, a na narty) musze przejechac prawie 1000 km :-(
My jutro z moim TŻ wyskakujemy pojeździć w Białce na otwarcie sezonu. Już się nie mogę doczekać testowania moich nowych bucików

pozdrawiam wszystkie narciarkoholiczki
ale cuś widze, że niewiele ich na wizażu
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 22:22   #6
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Zazdroszcze wam...moze i ja w tym roku w końcu spróbuje....
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 22:38   #7
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

A mnie ta jazda nie wychodzi.Bylam dopiero raz i to jeszcze nie powinno o wszystkim przesadzac...ale no jakos...kiepsko.Zabawa super tylko k...urcze..a moze narty mialam zle??Nie, trzebaspojrzec prawdzie w oczy.Zeby sie nauczyc jezdzic bede musiala trenowac naprawde duzo, duzo, duzo...aha i duzoAle juz sie nie moge doczekac nartowego wypadu!!!
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 00:13   #8
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Smile Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Krynica z różnych powodów oczywiście z naciskiem na Jaworzynę polecam szczególnie okres zaraz po Nowym Roku np. od 4 stycznia oraz wyciagi w Austrii
:hello:
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 01:01   #9
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ja jestem od 17 lat zakochana w nartkach w Polsce uwielbiam Szczyrk - Golgota, Bińkula, Fisowskie trasy - ech, można się najeżdzić, no i jest gdzie pobawić po nartach aptem Nosal i Kasprowy, no ale to się nudzi po 3 dniach z kolei w w Zakopanem uwielbiam klimat, ale malutko tras - poza tym, jestem od ponad dekady wierna Włochom - Madonna di Campiglio, Tonale, Ponte di Legno, Izolaccia, Corrtina - na wszystko, byle tam jakos Austria mi mniej pasuję, może dlatego, że lepiej czuje się wsród południowców (i południówek, żeby nie było
Juliett, fajny wątek ja z moim TŻ chcę gdzieś wyskoczyć na sylestra na nartki, ale jakoś nie możemy sie zorganizować, a czas goni...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 06:30   #10
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Tatry Niskie i Jasna na Słowacji . Dużo tras o różnym stopniu trudności, niezłe wyciągi. Właśnie szukamy noclegu na doroczny wyjazd w lutym - już nie mogę się doczekać Mapka (interaktywna ) tras zjazdowych w załączeniu.

Co do weekendowych wyskoków na narty, podzielam Juliettt Twoje zdanie. Niestety
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 08:31   #11
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Cytat:
Napisane przez Belcia
A mnie ta jazda nie wychodzi.Bylam dopiero raz i to jeszcze nie powinno o wszystkim przesadzac...ale no jakos...kiepsko.Zabawa super tylko k...urcze..a moze narty mialam zle??Nie, trzebaspojrzec prawdzie w oczy.Zeby sie nauczyc jezdzic bede musiala trenowac naprawde duzo, duzo, duzo...aha i duzoAle juz sie nie moge doczekac nartowego wypadu!!!
Nic się nie martw, mi na początku też nie wychodziło. Zaczełam jeździć w tamtym sezonie i pierwszy wyjazd to była męczarnia (wieczne wywrotki ).
Za to kolejne wypady to już była czysta przyjemność, z każdym kolejnym widać było poprawę umiejętności. Teraz znajomi twierdzą, że nie wyglądam jakbym jeździła dopiero od jednego sezonu. Przede wszystkim chęci i wiara w siebie, a zobaczysz, że szybciutko się nauczysz
Kto raz sprobuje nart - jest stracony na wieki

ps. Ja za godzinkę jadę na nartki do Białki
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 08:53   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ja też dołączę do grona Jest to jedyna dziedzina sportu, którą uprawiam z ogromną przyjemnością. Jeżdżę stosunkowo niedługo. To będzie mój 5 sezon. Myślę, że jestem średnio zaawansowana i ciągle się uczę.
Jeśli kogoś stać i może sobie pozwolić czasowo, to polecam włoskie Dolomity. Byłam raz i jest to raj dla narciarzy. Trasy jak marzenie. Zero kolejek. Zawsze świeci słońce
Ja niestety od dwóch lat mogę tylko po Polsce. W tym roku po raz drugi, pod koniec stycznia jadę do Białki Tatrzańskiej - mój syn bardzo lubi te trasy. A w tamtym roku byłam w Szczyrku. Jest super, ale wkurzają mnie te ciągnące się kilometrami podwójne orczyki
Piszcie laseczki jakie lubicie trasy i jak bardzo jesteście zaawansowane.

Pozdrawiam

AgaZ
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 08:59   #13
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ja także uwielbiam szusowac, chociaż jestem "parapeciarą" ale nie mam nic do "boazeriarzy" sama kiedys jedzilam na nartach
Najbardziej lubie jezdzic w Białce,chociaz tam wlasnie na koniec poprzedniego sezonu polamalam łapki
Pozdrowienia dla wszystkich amatorek szusowania!
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 10:11   #14
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

O.......ciesze sie, ze coraz Was wiecej Powiedzcie mi, gdzie wg Was w Polsce jest osrodek, ktory ma najwiecej tras do wyboru (szczegolnie dla seredniozaawansowanych i zaawansowanych), osrodek ktory sie nie znudzi po 2 dniach.....

Jesli chodzi o wyszukiwanie noclegow w Jasnej ( i nie tylko) to polecam strone www.spanie.pl
(Niezle wrazenie robi pensjonat Limba i Josef)

Jezeli nie uda mi sie wtym roku wyjechac do Wloch, to pewnie wyskocze na pare dni na Jaworzyne. Nigdy tam nie bylam, jakie sa Wasze opinie o tym osrodku ???
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:02   #15
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Właśnie wróciłam z Białki Tatrzańskiej
Stoki świetnie przygotowane - ratrak napewno w nocy puścili. Mimo, że w Krakowie plucha - w Białce mroźno i śliczny śnieżek sypał przez cały dzień.
Najważniejsze jednak, że niewiele ludzi było i nie trzeba było w ogóle czekać do wyciągu
Wyszalałam się za wszystkie czasy
Sezon narciarski od dziś uważam za otwarty
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 21:29   #16
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

[QUOTE=Juliettt]O.......ciesze sie, ze coraz Was wiecej Powiedzcie mi, gdzie wg Was w Polsce jest osrodek, ktory ma najwiecej tras do wyboru (szczegolnie dla seredniozaawansowanych i zaawansowanych), osrodek ktory sie nie znudzi po 2 dniach.....


Z polskich miejsc stale i niezmiennie polecam Szczyrk - mnóstwo dobrze przygotowanych tras bezpośrednio ze sobą połączonych, np. z Dużego Skrzycznego można dostać się do Czyrnej, a stamtąd zjechać do Soliska - układasz trasy, jak chcesz. Czerwonych jest masa, np. Bińkula czy moja ukochana Golgota (nazwa mowi sama za siebie;P), czarna fantastyczna FISowska, naprawdę, jest w czym wybierać. Moim zdaniem, a jeżdżę od 3 roku życia i głównie za granicą, Szczyrk jest numerem jeden w Polsce - masz tyle tras, że się i najeździsz, i wyjeździsz zmęczenie murowane, a znudzenie, przynajmniej przez tydzień, na pewno Ci nie grozi w porównaniu do dwóch tras (Kasprowego i Nosala) w Zakopanem czy fajnej, ale według mnie, ubogiej w trasy Białkil. Pod tym względem Szczyrk wygrywa... no i ten wspaniały hotel Klimczok: mnóstwo knajpek i rozrywek oraz salon Thalgo...
Pozdrawiam wszystkie narciarki
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 07:29   #17
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

W Szczyrku tez byłam kilka razy i faktycznie trasy też są dobre.
Tak jak napisałam ,najczęściej jednak Szklarska dlatego że mam blisko
Tak na marginesie dodam jazda na nartach dobrze robi na bioderka
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 10:21   #18
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ja też polecam Szczyrk!!!! Uwielbiam tam jeździć (mimo iż ja reprezentuję jedną a nie dwie deski,to pozwoliłam sobie wpisać się w temat ). Jak cudownie, że już zima!!! uwielbiam też lato, ale jednak nie daje ono tak cudownych rzeczy jak ośnieżony stok... nic tego nie zastąpi!
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 11:02   #19
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Zainteresowalyscie mnie tym Szczyrkiem . Zaraz poszukam sobie informacji w interencie.
U nas w Gdańsku jeszcze wogóle nie było sniegu, który leżałby dłużej niż 2 godz. :-(. Ciągle leje. A jak oglądam w telewizji tą CUDOWNA ! nawałnicę to tak zazdroszczę ludziom z południa.......ach...
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 19:47   #20
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ludziom z południa dobre, dobre ja też chcę już stać w kolejce na orczyk, a nie w korkach na Toruńskiej
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 22:55   #21
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

odświeżam wątek Jak tam wizażowe narciarki?? rozgrzewacie się?
Ja jadę pod koniec stycznia
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 08:33   #22
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ja się karnie malduję, ale nie wiem czy w tym roku pojadę na narty Mam jakąś kontuzję biodra i muszę koniecznie iść z tym do lekarza.
Ale jeśli sezon będzie taki długi jak w ubiegłym roku, to kto wie Może nie wytrzymam i śmignę gdzieś na kilka dni.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:23   #23
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Ja się karnie malduję, ale nie wiem czy w tym roku pojadę na narty Mam jakąś kontuzję biodra i muszę koniecznie iść z tym do lekarza.
Ale jeśli sezon będzie taki długi jak w ubiegłym roku, to kto wie Może nie wytrzymam i śmignę gdzieś na kilka dni.
Mam nadzieję, że z Twoim biodrem będzie wszystko dobrze i że po zastosowaniu glukozaminowej kuracji i stretchingu śmigniesz na jakiś pięknie zaśnieżony stok

W ubiegłym roku dostałam zaproszenie do Austrii - do Ischgl - od wielu lat jeżdżę na nartach - ale warunki, które zobaczyłam, ilość stoków, organizacja zimowego wypoczynku dla turystów sciagajacych tam z calej Europy..przekroczyły moje wyobrażenia o tego typu miejscach

dla zainteresowanych: www.ischgl.at
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 12:37   #24
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ja zaczęłam w zeszłym roku Uczy nas (mnie i mojego M.) mój tata i młodszy brat. Potrafimy już ładnie zjechać z oślej łączki z hamowaniem
Porwaliśmy się też na górkę z wyciągiem krzesełkowym o wyższym poziomie trudności, którą pokonałam (90% na tyłku). Może w tym, albo przyszłym roku się uda

Cudowny sport, ale bardzo "bliskoludzki" (polskie stoki - Szczyrk). Byliśmy tylko kilka razy, ale nie wiem czy spotkałam gdzieś tyle chamstwa
Za to w Czorsztynie - całkiem inna atmosfera. Może mieliśmy po prostu pecha, ale sama myśl o Szczyrku wywołuje niesmak.

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-11-24 o 13:09
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:12   #25
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ja uwielbiam sporty zimowe <love>

Zawsze jeździłam na nartach , ale w zeszłym roku postanowiłam nauczyć się jeździć na snowboardzie . Było ciężko ( nie mogłam w ogóle rękoma ruszać bo miałam tak obite ) ale się udało .

Teraz będę jeździć i na tym i na tym


Mam do was narciarek pytanie .

Jak zjeżdżacie z góry i troche chociaż pada śnieg to mi przed oczami robią się takie czrne plamki . Też tak macie ?
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 19:11   #26
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Ja też lubię narty, próbowałam nawet snowboard, ale może nie aż tak,że zamieniłabym je na lato i upalne wakacje
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 20:34   #27
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Krynica z różnych powodów oczywiście z naciskiem na Jaworzynę polecam szczególnie okres zaraz po Nowym Roku np. od 4 stycznia oraz wyciagi w Austrii
:hello:
Ja też miłośniczka Krynicy Narazie jestem jeszcze amatorką, jeżdżę od 3 lat. Oczywiście w tym roku też na Jaworzynie będe szusować podczas ferii, już się nie mogę doczekać Co do pytania Blair to szczerze powiedziawszy nie zwróciłam na to uwagi, ja przeważnie w goglach jeżdże, ale tu znowu mam problem z zaparowaną szybką
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 09:31   #28
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

dziewczyny,ja tu nie pasuje ALE wyraże głęboką niechęć do nart, ponieważ od 2 lat bezskutecznie probuje nabrac ogłady w pomykaniu na biegówkach(polska centralna,piekne krajobrazy etc) a na zjazdowkach to raz tylko zjechalam sztywna jak kołek,drąc sie w niebogłosy że wszystkie zaspy z drzew pospadaly
generalnie podziwiam was,że dajecie sobie rade
dla mnie to taka sama trauma jak kąpiel w jeziorze :P
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 23:20   #29
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Pokaż wiadomość
Ja też miłośniczka Krynicy Narazie jestem jeszcze amatorką, jeżdżę od 3 lat. Oczywiście w tym roku też na Jaworzynie będe szusować podczas ferii, już się nie mogę doczekać Co do pytania Blair to szczerze powiedziawszy nie zwróciłam na to uwagi, ja przeważnie w goglach jeżdże, ale tu znowu mam problem z zaparowaną szybką
No ale własnie w goglach też tak mam . Pełno małych czarnych plamek przed oczami .
Ale są tylko wtedy jak pada śnieg .

Bardzo mi to przeszkadza
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 10:19   #30
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Miłośniczki nart - łączmy sie......zima tuż tuż..:-)

Witajcie dziewczyny
Ja dopiero rozpoczynam swoją przygodę z nartami dwa lata temu opanowałam zjazd pługiem oraz łyknęłam trochę hamowania i skręcania
W tym roku zamierzam kontynuwoać naukę więc noszę się z zamiarem kupna butów. Czy mogłybyście doradzić mi coś w tej kwestii? Na co zwracać uwagę przy wyborze butów dla początkującego narciaża... co jest mniej a co bardziej ważne... w sklepach jest jak dla mnie za duży wybór
Dodam, że mój budżet to około 400 PLN.
Pozdrawiam
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.