Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 20:57   #3481
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
a ma któraś z was może doświadczenie z wyrabianiem paszportu w Londynie? weszłam na stronę, chciałam sobie zabookowac appointment ale niby nie ma żadnych?? potrzebuje paszport na listopad :-(

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Polski? Brytyjski?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:03   #3482
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Za 6 funtow to najwyżej kanapka w subway. Najtańszy obiad w zwykłej knajpie/pubie to 10f.
i to bez picia
Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Co do żarcia, to byłam wczoraj w Wetherspoon i stwierdzam, że mają całkiem spoko ceny! Np. w Mexican Monday mają w ofercie burrito/nachos - niecałe £6 z czymś bezalkoholowym do picia, niecałe £7 z alko. A z normalnych ofert w menu widziałam np. dwa dania za £10.
U mnie na Clapham jest bardzo fajna stołówka, gdzie np. za wielki talerz z frytkami, lazanią i surówką płacę £4.80 i wychodzę naprawdę najedzona. Widzę tam przeważnie brytyjskich emerytów
TŻ mi wczoraj opowiadał, że jak mieszkał na Camden to w jednym miejscu można było zapłacić ile się chciało za jakiś kubełek z jedzeniem, więc swego czasu, w okresie koczowania i niestety braku kasy, płacił np. £0.50. Po prostu trzeba znać miejsca, albo próbować wchodzić tam, gdzie na pierwszy rzut oka by się nie weszło
mój luby pracuje w wetherspoonie i ma zniżkę 30% na żarcie u nich. jezu, ile razy ja się tam obżarłam za grosze i alkohol mają mega tani w porównaniu z czymkolwiek innym. no ale miejsce jest jakie jest - pełno emerytów, bezdomnych i alkoholików co kto lubi. ja się często przeproszę, bo jak widzę 7 funtów za piwo w 1 strefie, to mnie coś trafia, ale z drugiej strony nie zawsze warto.
Cytat:
Napisane przez Daisy8989 Pokaż wiadomość
O Jezusie
Nie musisz odrazu tak pyszczyć.
Ty chyba nie rozumiesz tego słowa
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
tak tylko pytanie czy turystki znajda te miejsca? zalozmy ze zejdzie im 3h na znalezienie czegos w lmicie do 6f za ososbe.
chyba by mnie szlaG trafil
szczerze nie widze sensu leciec do Lodnynu na urlop z strasznie wyliczonym budzetem
pewnie, że nie znajdą. o ile to nie będą 2 studentki, z lokum w ramach couchsurfingu, które przyjechały stopem, to nie znajdą. a naszukają się, wkurzą, że nie mogą znaleźć, stracą czas i albo zjedzą w tej restauracji, albo w KFC. bez sensu tyle stresu na wakacjach sobie fundować.
Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
a ma któraś z was może doświadczenie z wyrabianiem paszportu w Londynie? weszłam na stronę, chciałam sobie zabookowac appointment ale niby nie ma żadnych?? potrzebuje paszport na listopad :-(

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
ale paszport polski czy brytyjski?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:09   #3483
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
i to bez picia

mój luby pracuje w wetherspoonie i ma zniżkę 30% na żarcie u nich. jezu, ile razy ja się tam obżarłam za grosze i alkohol mają mega tani w porównaniu z czymkolwiek innym. no ale miejsce jest jakie jest - pełno emerytów, bezdomnych i alkoholików co kto lubi. ja się często przeproszę, bo jak widzę 7 funtów za piwo w 1 strefie, to mnie coś trafia, ale z drugiej strony nie zawsze warto.
A ja bylam przekonana ze Twoj luby to z samolotoami cos ma wspolnego nie wiem czemu :d
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:23   #3484
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Polski paszport

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:26   #3485
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Tańszych biletów na samolot raczej nie znajdziesz w tym okresie. Za hotel i tak mało placicie, my rok temu byliśmy w styczniu w Portsmouth, mała miejscowość a ibis budget za noc wyniósł £40, więc jak na Londyn cena w wakacje świetna. Co do jedzenia to jak dziewczyny pisały, wetherspoon to najtańsza opcja i wcale nie maja złego jedzenia, ja tam lubię wpaść do nich co jakiś czas coś zjeść. Na Camden też jest świetne jedzenie z różnych stron świata i za jakieś grosze, ostatnio z Adamem najedlismy się za £8 oboje.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Monnie daty dodają ok 9rano i po 16, też często po północy są terminy. Jakieś jaja teraz z terminami do ambasady

Edytowane przez Syl993
Czas edycji: 2016-03-29 o 21:30
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:33   #3486
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dzięki!
Mam nadzieje ze do listopada mi się uda go wyrobić ?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:34   #3487
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Na bank, tylko wchodź kilka razy dziennie jak masz możliwość, bo chyba wrzucają je jak maja ochotę. No i zaopatrz się w cierpliwość jeśli będziesz jechała do ambasady
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 21:39   #3488
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Polski paszport

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Jak zgubilam dowod (a paszport sie przeterminowal) to wyrobienie zajelo jakis miesiac. Poszlam rano do konsulatu, wzielam numerek i zalatwilam to w jakas godzine, pozniej tylko musialam odebrac, ale moga tez wyslac poczta.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2016-03-29 o 22:19
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:41   #3489
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

a ja musze miec paszport na wrzesien a moge dopiero szukac terminu pod koniec maja.. wczesniej malej nie zabookuje :/ ale mam nadzieje ze w posku szybciej idzie? syl?
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 21:43   #3490
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

My w posku właśnie temu robiliśmy, bo są bliższe terminy. Jednak oni wysyłają do ambasady papiery i trwa to kilka dni dłużej, jednak w ambasadzie w ogóle nie mogliśmy złapać terminu. Tymczasowy dla dziecka szybko się dostaje, chyba po 3 tygodniach Adam odbierał.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-29, 22:24   #3491
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
A ja bylam przekonana ze Twoj luby to z samolotoami cos ma wspolnego nie wiem czemu :d
ma i to dużo, ale to bardzo smutna historia ze światełkiem w tunelu na końcu, na conajmniej dobrą flachę zapraszam kiedyś na wieczór czarownic, to opowiem
Cytat:
Napisane przez sylwiakaa Pokaż wiadomość
a ja musze miec paszport na wrzesien a moge dopiero szukac terminu pod koniec maja.. wczesniej malej nie zabookuje :/ ale mam nadzieje ze w posku szybciej idzie? syl?
kurczę, ja się do ambasady nie zbliżam, jeśli nie muszę wysyłałam dokumenty do sądu w PL, jezu, co za burdel jak ja uwielbiam brytyjską, zorganizowaną biurokrację

a kwestii dowodu to ja nawet nie ruszam. mam taką sytuację, że wszystko jest zamrożone, mój stan między meldunkowy i zamążpójścia, w związku z tym wyrobię sobie nowy, jak już będzie po wszystkim
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 22:30   #3492
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dzięki dziewczyny, będę tu jeszcze zaglądać i pisać jakby coś
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 13:33   #3493
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ktoś pytał o przesyłkę z Biochemii Urody do Anglii. Kiedyś pisałam do nich w tej sprawie, bodajże to było za ok. 60zł

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;58107136]Dzięki dziewczyny, będę tu jeszcze zaglądać i pisać jakby coś [/QUOTE]
Gdzieś w 2 strefie moi znajomi znaleźli tanio, ale trochę zadupie mimo że blisko do centrum. Mogę podpytać
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 14:18   #3494
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

jeszcze tak co do tego jedzenia za 6-7 funtów.


Kurde, Londyn jest ogromną mieszanką kultur, które są właściwie poza zasięgiem przeciętnego mieszkańca Polski. na większości ulic znajdziemy tu restaurację libańską, jamajską, hinduską ( z podziałem na różne regiony Indii), ze Sri Lanki, turecką, arabską, słowem - jaką tylko sobie człowiek zamarzy. i to nie są ludzie, którzy mają książkę o danej kuchni i coś tam rzeźbią, a 'tubylcy' z tych krajów. można zasmakować kuchni właściwie z każdego zakątka świata, poruszając się po jednym mieście. w imię oszczędności (wątpliwych) chyba nie potrafiłabym sobie odmówić takiej przyjemności oraz doznania kulturowego w ramach wakacji
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:33   #3495
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Jako ze nasze ostatnie spotkanie w niedziele nie doszlo do skutku ( nie pytac ) chcialam sie niesmialo spyutac czy nasze wyjscie na night out w sobote 9 kwietnia jest nadal aktualne??
Dzisiaj bylam na zapoznawczej kawie z dziewczyna (sasiadka) ktora poznalam na FB i tez jest chetna na wyjscie na night out
Fajnie jakby przeynajmniej 4 osoby bylo, im wiecej tym lepiej

Kahoko himo , MonnieB, enn_. Shevya, ktora z Was wyraza gotowosci na babski evening?
oczywiscie przyprowadzenie kolezanki jak najbardziej wskazane mysle
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 19:58   #3496
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

właśnie myślałam czy sobota czy w piątek ? bo w soboty będą wielkie tłumy pewnie wiec może w piątek będzie lepiej ? pasuje wam ?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:05   #3497
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

w piatki pracuje wiec najwczesniej moge 8pm byc na miescie . w sobote mam wolne wiec nawet i o 6 mozna zaczac

Tyle ze ja nie chce isc do miejsca typu tiger tiger> Wolalabym jakies miejsce gdzie sie zarezewuje stolik, mozemy usciasc, pogadac, napic sie drinka a dopiero po 3 drinkach na parkiet isc
Ja nie wychodze czesto wiec nie znam klubow. jedyny jaki mam z polecenia jest wlasnie beduin bar gdzie mozna zerezerwowac za free stolik/fotele/loze czy jak to nazwac i masz gwarancje ze masz gdzie zadek cisnac a nie stac przy bardze z drinkiem w reku / Ale ja tam sie dostosuje do reszty generalnie tylko trzeba by ogarnac temat
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:10   #3498
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

właśnie o to chodzi, ja też nie mam zamiaru iść do żadnego Tiger Tiger, to nie moje klimaty zdecydowanie

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

a myślałam tez o tej nadchodzącej sobocie może... ale to się jeszcze dowiem dzisiaj czy na 100% bo staram się coś przełożyć.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-30, 20:21   #3499
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

hmmm MonnieB nie kus
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 20:55   #3500
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
tak eevone, mowi ze ma troche daleko
Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
fakt, od niej to kawałek trudno, może następnym razem a może zechce nam się tyłki gdzieś ruszyć
Si, zgadza sie, Eevone mieszka w NW11, czyli wszystko daleko od rzeki na poludnie to dla mnie wyprawa.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
zdecydowanie tak!!! i nie ustawiaj się w kolejce do gate'u. masz bilet, masz miejsce, nie ma znaczenia, która wejdziesz do samolotu.
Klaskanie mnie nie rusza po tym jak raz lecialam do Tel Avivu z grupa ok. 30 mlodych ludzi najwyrazniej wracajacych z jakiejs wycieczki szkolnej / akademickiej. Nie tylko po wyladowaniu zaczeli klaskac, ale tez spiewali Shalom aleichem

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
a ma któraś z was może doświadczenie z wyrabianiem paszportu w Londynie? weszłam na stronę, chciałam sobie zabookowac appointment ale niby nie ma żadnych?? potrzebuje paszport na listopad :-(

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Dwa lata temu probowalam, ale chcieli mi dac appoitment na za 4 tygodnie, paszport po kolejnych 6, a potrzebowalam za 3, wiec polecialam do Pl wyrobic.

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
i to bez picia

mój luby pracuje w wetherspoonie i ma zniżkę 30% na żarcie u nich. jezu, ile razy ja się tam obżarłam za grosze i alkohol mają mega tani w porównaniu z czymkolwiek innym. no ale miejsce jest jakie jest - pełno emerytów, bezdomnych i alkoholików co kto lubi. ja się często przeproszę, bo jak widzę 7 funtów za piwo w 1 strefie, to mnie coś trafia, ale z drugiej strony nie zawsze warto.
Lol, prawda, pamietam jak w Brixton pytalam, czy te podane ceny to sa za pint czy za half

W'ohle to zamknelam dzis projekt, zdalam klucze, zgasilam swiatlo, wino sie leje od 17tej Dawno mi nic tak w kosc nie dalo, ale bylo warto

Edytowane przez 201605051021
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:56
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 10:37   #3501
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Jako ze nasze ostatnie spotkanie w niedziele nie doszlo do skutku ( nie pytac ) chcialam sie niesmialo spyutac czy nasze wyjscie na night out w sobote 9 kwietnia jest nadal aktualne??
Dzisiaj bylam na zapoznawczej kawie z dziewczyna (sasiadka) ktora poznalam na FB i tez jest chetna na wyjscie na night out
Fajnie jakby przeynajmniej 4 osoby bylo, im wiecej tym lepiej

Kahoko himo , MonnieB, enn_. Shevya, ktora z Was wyraza gotowosci na babski evening?
oczywiscie przyprowadzenie kolezanki jak najbardziej wskazane mysle
ja jestem za! tym razem możemy w centrum celować, to może i eevone dołączy?
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
w piatki pracuje wiec najwczesniej moge 8pm byc na miescie . w sobote mam wolne wiec nawet i o 6 mozna zaczac

Tyle ze ja nie chce isc do miejsca typu tiger tiger> Wolalabym jakies miejsce gdzie sie zarezewuje stolik, mozemy usciasc, pogadac, napic sie drinka a dopiero po 3 drinkach na parkiet isc
Ja nie wychodze czesto wiec nie znam klubow. jedyny jaki mam z polecenia jest wlasnie beduin bar gdzie mozna zerezerwowac za free stolik/fotele/loze czy jak to nazwac i masz gwarancje ze masz gdzie zadek cisnac a nie stac przy bardze z drinkiem w reku / Ale ja tam sie dostosuje do reszty generalnie tylko trzeba by ogarnac temat
pt pracuję do 17:30, od 6:30 mogę być na mieście. sobota dowolnie.

i też jestem za stolikiem i plotami, a nie ostrym umpa umpa i kreskami
Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Si, zgadza sie, Eevone mieszka w NW11, czyli wszystko daleko od rzeki na poludnie to dla mnie wyprawa.
to teraz centrum

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Klaskanie mnie nie rusza po tym jak raz lecialam do Tel Avivu z grupa ok. 30 mlodych ludzi najwyrazniej wracajacych z jakiejs wycieczki szkolnej / akademickiej. Nie tylko po wyladowaniu zaczeli klaskac, ale tez spiewali Shalom aleichem
nagrałaś to?!
Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Dwa lata temu probowalam, ale chcieli mi dac appoitment na za 4 tygodnie, paszport po kolejnych 6, a potrzebowalam za 3, wiec polecialam do Pl wyrobic.
ja się muszę przemeldować, zamierzam po prostu pojechać do PL na tydzień / dwa i to ogarnąć. serio, jak nie musicie czegoś robić w ambasadzie, to nie róbcie. zwłaszcza, że za trzaśnięcie drzwiami liczą sobie 22 funty

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Lol, prawda, pamietam jak w Brixton pytalam, czy te podane ceny to sa za pint czy za half
haha pamiętam! ja wtedy byłam tak kompletnie spłukana...
Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
W'ohle to zamknelam dzis projekt, zdalam klucze, zgasilam swiatlo, wino sie leje od 17tej Dawno mi nic tak w kosc nie dalo, ale bylo warto
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 11:14   #3502
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny, można dołączyć? Tylko się już pogubilam czy zgadujecie się na 9 kwietnia czy wcześniej.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 12:29   #3503
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

O bogowie Wczoraj świętowałam swoje urodziny po pracy, więc póki co proszę nie wspominać mi o alkoholu Zwłaszcza, że w poniedziałek organizujemy Polish Night Out czyli wódka będzie się lała, plus później chcemy iść do Heaven na straight night (aż mnie samą boli od tego, jak zmiksowałam, wybaczcie xD). Taka byłam wczoraj chętna, a gdybym miała podejmować decyzję dzisiaj, to nie ma opcji

Co do miejsca w centrum, to np. na Greek Street na Soho jest Zebrano bar, gdzie można zarezerwować stolik, zjeść jakieś barowe żarcie a później wieczorem jest muzyka i jeśli zbiorą się ludzie, to dobry taniec Osobiście uwielbiam muzykę tam (super zmiksowana mieszanka popu z różnych lat) i drinki Tyle mega wspomnień, ach

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można dołączyć? Tylko się już pogubilam czy zgadujecie się na 9 kwietnia czy wcześniej.
Zgaduję, że tego nie wie nikt
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 15:34   #3504
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Początkowo była mowa o 8/9 kwietnia teraz Monnie chce w ten weekend więc ja też nie wiem zależy ile jest chętnych, I czy piątek czy sobota
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 15:50   #3505
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Początkowo była mowa o 8/9 kwietnia teraz Monnie chce w ten weekend więc ja też nie wiem zależy ile jest chętnych, I czy piątek czy sobota
ja mogę i pt, i sb, i ten weekend, i następny
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 16:15   #3506
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ok to ja zrobie tabelke i zapisze sobie

Kahoko pasuje piatek 1 sobota 2 piatek 8 i sobota 9


DAJCIE ZNAC I WYBIERZEMY NAJBARDZIEJ PASUJACY WSZYSTKIM DZIEN

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można dołączyć? Tylko się już pogubilam czy zgadujecie się na 9 kwietnia czy wcześniej.

pewnie ze mozesz Kiedy Ci najlepiej pasuje prosze powiedz bo chce to ogarnac ale ciezko
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 16:19   #3507
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
ok to ja zrobie tabelke i zapisze sobie
tabelki! moje OCD szaleje


z innych wieści. przystanek, przy którym mieszkam, jest mało używany i gdy wracam z pracy do domu, zwykle wysiadam sama / ew. jeszcze maks. 2 innych pasażerów. więc zwykle to ja zatrzymuję autobus i zawsze dziękuję kierowcy, że się zatrzymał dla mnie. nie, w PL tak nie robiłam - tutejszy obyczaj mi wszedł w krew wczoraj się zamyśliłam wysiadając (był jeszcze jeden facet, który też wysiadał tam, gdzie ja) i NIE PODZIĘKOWAŁAM!! i jak się zorientowałam (zaraz po wysiądnięciu), to mi się zrobiło strasznie głupio.

czy w związku z tym przesiąknęłam brytyjskością na tyle, by aplikować o tutejszy paszport?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 19:45   #3508
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Mi pasuje ta sobota, jeśli wam pasuje to czemu nie można coś porobić ;-)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 19:56   #3509
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ok kto jeszcze?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-31, 21:26   #3510
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Gdzieś w 2 strefie moi znajomi znaleźli tanio, ale trochę zadupie mimo że blisko do centrum. Mogę podpytać
Chętnieee

Kahoko, aż tak sobie wyliczać nie będziemy, lubimy z mamą smacznie zjeść, a chyba bym dostała deprechy jakbym miała pojechać do Londynu, gdzie tyle możliwości, i się stołować w Subwayu albo McDonaldzie wyłącznie
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.