Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 13:10   #3211
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

sylwia na pewno wiekszy bo chyba nie ma tu mniejszego ode mnie w tym problem. a dziecko na tym etapie ma jakies 40cm z wyprostowanymi nozkami nie wierze, ze cos takiego miesci sie w moim brzuchu. gdzie niby?
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:13   #3212
sylwia27
Raczkowanie
 
Avatar sylwia27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
sylwia na pewno wiekszy bo chyba nie ma tu mniejszego ode mnie w tym problem. a dziecko na tym etapie ma jakies 40cm z wyprostowanymi nozkami nie wierze, ze cos takiego miesci sie w moim brzuchu. gdzie niby?
A to chyba cię nie zrozumiałam. Więc martwisz się, że za mały? Jeśli tylko lekarz nie mówi, że masz za mało wód płodowych, to nie ma się co martwić zbyt małym brzuszkiem. Przynajmniej po porodzie szybko wrócisz do normy. Ja już się martwię, czy uda mi się odzyskać moją talię.
sylwia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:15   #3213
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Jaroszania pamietaj ze dziecko jest skrecone w klebek a nie ma wyprostowanych nozek wiec na pewno sie miesci w Twoim brzuszku. NIe martw sie bo na pewno wszystko jest w normie.
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:16   #3214
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

ale zobacz, ze ja praktyczie nie mam brzucha a jutro zaczynam 32tc. jak sie najem to wyskauje calkiem niezly, ale w ciagu dnia jest taki jak na zdjeciu. poczekam jutro do wizyte, pewnie uslysze, ze to normalne:/ a jak nie pojde prywatnie zeby sie uspokic.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:18   #3215
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

a co do tej pory mowil Ci lekarz? ze wszystko w normie, ze dziecko rosnie prawidlowo, ze przyrost wagi w normie tak??
no to nie stresuj sie niepotrzebnie. A ile masz kg na plusie teraz?
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:19   #3216
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

na plusie mam 11 i ginka mowi, ze to za duzo a o brzuchu nie mwoi nic. ona w ogole nic nie komentuje oprocz mojej wagi.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:22   #3217
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
na plusie mam 11 i ginka mowi, ze to za duzo a o brzuchu nie mwoi nic. ona w ogole nic nie komentuje oprocz mojej wagi.
Jak to za duzo???? pzreciez ty taka szczuplutka jestes to powinnas przynajmniejz 13 -14kg przybrac. Tak mnie uczono.....
U mnie 15tc i mam 2kg na plusie, co bedzie dalej..... nie chce myslec....
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 13:24   #3218
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

oj tam, lekarze.....moj mi ciagle gadal ze za gruba jestem a mam 13 na plusie i go zmienilam bo zamiast na wynikach to sie skupial na mojej wadze. Nawet Malej na ekranie mi nie pokazywal tylko sam cos tam sobie ogladal. I wczoraj bylam u innej babki i cale szczescie.
Wszystko jest i bedzie dobrze. Zobaczysz ze jeszcze sie bedziesz z tego smiala gdzie taki klocus sie zmiescil w takim malym brzuszku
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:24   #3219
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

ale ja w pewnym momencie przybieralam 3kg na 4tygodnie i tym samym w 14kg do 40tc na pewno bym sie nie wyrobila zreszta zauwazylam, ze lekarze czesto czepiaja sie wagi. jeszcze mi mowi, ze to mi zostanie po porodzie, a niech zostanie, co ja to:P

oby bylo tak jak mowisz dysia
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:29   #3220
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

jaroszania na pewno tak bedzie. Uwierz mi, w koncu jestem juz doswiadczona mamuska
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 14:03   #3221
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

No to troszkę Was poczytałam i odpisuję...Nasza rocznica przebiegła wspaniale, to był dzień pełen wrażeń..taki uroczysty, pełen serdeczności w naszą stroną płynących. Obiadek w restauracji pyszny, trzeba to kiedyś znów powtórzyć. Padłam wieczorem jak kawka i nawet już nie miałam siły na małe co nieco...

Cytat:
Napisane przez Sawyer Pokaż wiadomość
A mnie ogarnęło zakupowe szaleństwo. Wróciłam z ciuchlandu z całą reklamówą dla skarba. Z reguły nie zwracam uwagi na marki ale tu mi się trafiły same perełki.

Agnes23 wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze w Waszym związku. W sumie to ciekawy termin ślubu wybraliście.
Myślałam już, że tylko ja tak mam z tym buszowaniem po lumpeksach, gratuluję udanych zakupów. Jednocześnie dziękuję za życzenia. Data faktycznie ciekawa - trzy szczęśliwe siódemki

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
taka krwia sie nie przejmuj, wlasnie moja midwife wczoraj rozmawiala ze mna na ten temat, ze jest to normalne i nie ma co sie tym martwic, natomiast jesli krew byla by bardzo jasna i bylo by jej dosc duzo, wtedy trzeba sie martwic
Dobrze, że napisałaś o tej krwi. Bo jak się obudziłam rano, to na bieliźnie znalazłam malutką brązową plamkę i bardzo się wystraszyłam. Nic,będę się kontrolować i trzymać rękę na pulsie...

Dziękuję również za życzenia!!
Cytat:
Napisane przez Sawyer Pokaż wiadomość
Wieczorem brzuch mi stwardniał jak kamień. Rano wstaję - nic się nie zmieniło. Jestem przerażona.
Jak do południa nie przejdzie - dzwonię do mojego gina.
Na pocieszenie dodam, że maluszek się kręci i to napawa mnie optymizmem, bo w ogóle to mi się chce ryczeć.
Ja odczułam twardy brzuch dziś po 6 jak wstałam siusiu, no i do tego ta brązowa plamka na bieliźnie. Brzuszek bolał jak chodziłam, więc położyłam się do łóżka i było lepiej. Zasnęłam i obudziłam się po 10, brzuch nadal twardy, zjadłam śniadanko i stwierdziłam, że dziś lężę odpoczywam. Przynajmniej sobie poczytam zagadnienia do obrony, która już za tydzień. Troszkę już przeszło...malutka się rusza w brzuszku, więc jest o.k., a ja zaczynam się bardziej o nas troszczyć i uważać bo ostatnio to przecholowałam z tym sprzątaniem...i może to teraz wychodzi..

Cytat:
Napisane przez Liatris Pokaż wiadomość

Agnes23 wszystkiego najlepszego i upojnej nocy
Dziękuję za życzenia!

Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Agnes, spóźnione wszystkiego najlepszego
Tobie również dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Aisza10 Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam u gina i prawdopodobnie będę miala chlopaczka.
Gratuluję syneczka!
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 14:45   #3222
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
prosze tak nie mowic bo zaraz sie zestresuje jeszcze bardziej to jest moj z teraz a jestem 7tygodni za iwa. zaraz sie normalnie poplacze, ze moim dzieckiem jest naprawde cos nie tak. jutro bedzie mi ginka musiala tlumaczyc dlaczego on jest taki a nie inny. jak widze Wasze brzuchy to strasznie sie boje, chyba nie mozna az tak odstawac jak ja.
oby dotrwac do usg
kochana tyle razy ci mowilam ze sama nie jestes moj brzucholek rosnie w podobnym tempie do twojego tyle ze ty bylas duzo szczuplejsza przed ciaza niz ja dlatego moj wydaje sie wiekszy, z Antkiem wszystko w porzadku wiec ciesz sie ze nie musisz dzwigac zbyt duzo ja sie na poczatku martwilam a teraz mi z tym dobrze :P
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 14:47   #3223
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
na plusie mam 11 i ginka mowi, ze to za duzo a o brzuchu nie mwoi nic. ona w ogole nic nie komentuje oprocz mojej wagi.
Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
oj tam, lekarze.....moj mi ciagle gadal ze za gruba jestem a mam 13 na plusie i go zmienilam bo zamiast na wynikach to sie skupial na mojej wadze. Nawet Malej na ekranie mi nie pokazywal tylko sam cos tam sobie ogladal. I wczoraj bylam u innej babki i cale szczescie.
Wszystko jest i bedzie dobrze. Zobaczysz ze jeszcze sie bedziesz z tego smiala gdzie taki klocus sie zmiescil w takim malym brzuszku
Dziewczyny widac ze kazdy gin zwraca uwage na co innego. Ja mam w 26 tyg 11 kg na plusie i sama sie denerwuje ze za duzo i co bedzie dalej i juz wiele razy płakałam z powodu tej mojej wagi bo nigdy do szczupłych nie nalezałam a teraz to juz porazka.
A moj gin mowi ze owszem troche duzo ale mam sie nie zamartwiac bo najwazniejsze ze wyniki mam super i dzidzius sie dobrze rozwija i oby tak zostało. I ze martwic to mam sie cisnieniem bo czasem mi skacze za wysoko a nie waga. I po porodzie dzidzius wszystko ze mnie wyciagnie. - No ja mam taka nadzieje - zeby tylko chciał.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 14:57   #3224
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Dziewczyny widac ze kazdy gin zwraca uwage na co innego. Ja mam w 26 tyg 11 kg na plusie i sama sie denerwuje ze za duzo i co bedzie dalej i juz wiele razy płakałam z powodu tej mojej wagi bo nigdy do szczupłych nie nalezałam a teraz to juz porazka.
A moj gin mowi ze owszem troche duzo ale mam sie nie zamartwiac bo najwazniejsze ze wyniki mam super i dzidzius sie dobrze rozwija i oby tak zostało. I ze martwic to mam sie cisnieniem bo czasem mi skacze za wysoko a nie waga. I po porodzie dzidzius wszystko ze mnie wyciagnie. - No ja mam taka nadzieje - zeby tylko chciał.
No to ja bym się musiała martwić w drugą stronę, 26 tydzień i tylko 5 kg na plusie. Ale ja się z tego narazie cieszę, wiem, że mi jeszcze może sporo przybyć. Z dzidzią było wszystko o.k., brzuszek mam już jak na ten czas pokaźny, więc mała ma tam miejsce...
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 15:30   #3225
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Izuxyz mój TŻ to takich rzeczy nie jada a szkoda bo dla samej siebie nie chce mi się robić.

Słuchajcie macie jakiś pomysł na filety ze śledzia (matjasy)
w sb mąż urządza bratu kawalerski no, ale do zrobienia żarełka to oczywiście jestem ja.
myślałam nad śledziami po wiejsku z marchewką i ogórkiem startym, ale może macie jakiś fajniejszy pomysł?

Mam przepis na pyszna salatke z takich sledzikow. Odsacz je i troche pomocz w zagotowanej wodzie z octem i cebula. Pokroj w kostke. I teraz warstwami do miski.
Na spod te sledziki, na to cebulka w kostke, na to ugotowane ziemniaki w kostke. Posmaruj majonezem, posypac pieprzem, na to ugotowana marchewke w kostke, znowu majonezu i pieprzu, ugotowane buraczki w paseczki starte. na sam wierzch majonez i cos zielonego np szczypiorek.
tylko tego majonzeu nie za duzo tak tylko zeby oddzielic warstwy i zeby sprawil ze salatka jest kremowa.


My juz po remoncie, jak bede miala chwile czasu i ciuszki juz poprane to zrobie zdjecia pokoiku naszej Amelki. Kolor jednak pozostal neutralny-smietankowo-waniliowy. Dodatki zrobimy zielone
Aha i zlozylam sama kolyske i to bez instukcji

Waga sie nie przejmuje oby dzidzia byla zdrowa, a mam juz 14 kilo na plusie. Jutro zaczynamy 8 miesiac
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 15:38   #3226
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

No to ja bym się musiała martwić w drugą stronę, 26 tydzień i tylko 5 kg na plusie. Ale ja się z tego narazie cieszę, wiem, że mi jeszcze może sporo przybyć. Z dzidzią było wszystko o.k., brzuszek mam już jak na ten czas pokaźny, więc mała ma tam miejsce...[/quote]

ja też się martwiłam małą waga jutro mija 31 tydz. a tu tylko 7,5kg na plusie ale zauważyłam że ogólnie chudne choć nigdy do chudzinek nie należałam, a teraz nogi tylek to lepiej wyglądają niż wcześniej i martwiłam się że brzurzek tez jakiś mały mi się wydaje ale dzisiaj bylam na wizycie u moej polożnej i tuaj w angli mierzą wielkość macicy ( dziwnie to wygląda jak takim centymetrem ci mierzą wielkość macicy) i wedłóg tabelki to mam nawet 1 cm więcej niż powinnam mieć. jedynie co mnie martwi to mało ruchów albo że są one nie wyczuwalne dla mnie bo niewiem czy te 10 to zawsze naliczylabym przez dzień. A jak to wyglada u was? Bo mi dzisiaj kazała wypić szklankę bardzo zimnej wody i jak przez godzine nic nie poczuję to mam jechać do szpitala.
__________________

mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 15:56   #3227
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

mandarynko mój synalek od tamtego tygodnia dawał nieźle popalić- jak narazie do dzisiaj.
rano kopał a potem dużo chodziłam i nie czułam. na chwilkę w sklepie usiadła to pokopał a teraz znów cisza.
dzisiaj chyba jakiś leniwy jest
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 15:59   #3228
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

kaolinait Ty masz wiekszy brzusio chociaz mialam jeden taki wieczor, ze moj jak na moj brzuch wygladal imponujaco (to zdj w czarnej bluzce na tym watku zdjeciowym) ale sie schowal i sladu po nim nie ma.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:18   #3229
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Jaroszania nic się nie martw! Ja to bym sie chętnie z Tobą na brzuchy zamieniła. Skoro regularnie chodzisz na wizyty i lekarz mówi że wszystko ok to nie powinnaś się w ogóle przejmować... Przynajmniej po porodzie nie będziesz miała wiszącego worka skóry i szybko wrócisz do figury.

Co do wagi to u mnie z tego co widze szaleńcze tycie wyhamowało trochę... i oby już tak do końca. Najgorzej było jakoś tak w 4. i 5. mcu - wtedy przytyłam stosunkowo najwięcej. Od ostatniej wizyty przybyło mi 10 dag i po raz pierwszy od dawna lekarz mnie nie ochrzanił. Na razie i tak sporo - 10 na plusie a jestem w 30 tc.

Słyszalam że w ostatnim mcu się nie tyje a nawet chudnie. Doświadczone mamuśki - prawda to?
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 16:22   #3230
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

ze sie chudnie to nie slyszalam, ale na pewno czytalam, ze najbardziej tyje sie w 2trym wiec te miesiace moze beda bardziej laskawe
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 17:09   #3231
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

hej dziewczynki regularnie was podczytuję ale nie nadążam z pisaniem

Amaretta ja w chwili obecnej jestem w 26 tygodniu i mam 10 a kto wie może i 11 kg do przodu Jutro mam wizytę więc się dokładnie okaże...

Jaroszania nie martw się kochana, kiedy chodzę na moje wizyty bardzo często spotykam pewną dziewczynę, która jest w tym samym tygodniu co ja. Jej brzuszek wydaje się mały w porównaniu z moim, ALE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU!!! Ona poprostu zawsze była drobniutka nie to co ja taki pączuś!
Głowa do góry!!!Wszystko jest dobrze

Pozdrawiam Was wszystkie kochane bo brat pisze pracę i muszę zwracać mu komputer, zajrzę później, buziaczki
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 17:09   #3232
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
zapomnialam spytac o pranie.
chcialabym sie za to zabrac jakos niedlugo zeby na poczatek sierpnia miec juz wszystko czyste, zwarte i gotowe i teraz tak: pierzemy w proszku dla niemowlat, uzywa sie tez plynu do plukania? pierze sie 2razy? i co pierzemy? bo ja mam ubranka nawet do pol roku a slyszalam, ze trzeba prac tylko to co dotyka bezposreednio do skory czyli body, pajace, spioszki. to prawda czy trzeba wszystko lacznie z jakimis sweterkami, spodenkami? no i oczywiscie posciel, koce, rozek itd tez. aha i prasujemy po obu stronach?
jaroszaniu- ja nie zamierzam prać wszytskiego tak szybko -zwłaszcza jak masz ciuchy na pół roku, bo napewno zajdą jeszcze kurzem- tego nie unikniesz a nikt z nas w próżni nie mieszk
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 17:14   #3233
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.
właśnie wróciłam z wynikami badań - miałam powtórzyć toxoplazmozę bo wyszła kiedyś podwyższona.
i kurcze jest jeszcze wyższa co znaczy, że jestem chora. nie wiem czy to jest na tyle pilne, że powinnam iść dzisiaj do lekarza czy za tydzień bo wtedy mam umówioną wizytę??

z kolei martwi mnie trochę to, że znalazłam w internecie, że badania powinno się powtórzyć po 3 tygodniach (jeżeli wynik jest niepewny) a mi lekarz kazał dopiero teraz i martwię się czy to nie za późno
wiem, że dostanę pewnie jakiś antybiotyk tylko mam nadzieję, że z małym wszystko ok...

myślę też nad moimi zwierzakami (2 szynszyle + papuga) mam nadzieję, że nie będę musiała im szukać nowego domu?
kochana moja kolezanka całą ciąże była na antybiotyku ze względu na toxoplazmozę urodziła silnego i zdrowego malca (a wynik miała ok.600 - niestety nie ppamiętam wjakiej skali).Nie martw się- wszystko będzie dobrze!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 17:54   #3234
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Mylka dziekuje jak pojde na usg i okaze sie, ze wszystko ok obiecuje wiecej na moj brzuch nie narzekac.

Dorotka na w sumie fakt chociaz ja bym chetnie poprala i poprasowala te cudenka wszystkie
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:04   #3235
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Witajcie kochane

Nie przejmujcie sie mala waga i brzuszkiem, bo przy drugim jeszcze Wy nie bedziecie wiedzialy ze jestescie w ciazy a brzuszek juz zacznie rosnac

Bylam dzisiaj na usg i potwierdzila sie corcia, pani doktor powiedziala, ze juz jej nic nie urosnie. mala wazy 1470g i termin nam sie o 5 dni w tyl przesunal. zmartwilam sie troche, bo pani doktor powiedziala, ze maluka ma mala arytmie i ze dzidzie czesto tak maja i ze im przechodzi, ale ja ze wzgledu na strate sprzed roku martwie sie troszke. chociaz najawzniejsze dla mnie bylo stwierdzienie wad serca i takowych nie wykryto, przeplywy przez aorte wporzadku, kurczliwosc komor takze. mam jesc zelazo i sie nie przejmowac wiec bede jadla, tylko zakupie

aha i juz sie malutka glowka do dolu ustawila, a to 29 tc
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:08   #3236
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Sabina na pewno bedzie wszystko dobrze. a waga calkiem spora
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:10   #3237
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
Sabina na pewno bedzie wszystko dobrze. a waga calkiem spora
dzieki musi byc dobrze bo inaczej... nie wyobrazam sobie, zeby bylo inaczej
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:20   #3238
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

SabinaLG - skąd Ty jesteś? bo widzę, że Śląsk..
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:23   #3239
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
SabinaLG - skąd Ty jesteś? bo widzę, że Śląsk..
coz jak Ci napisze Brudzowice to i tak nic Ci nie powie wiec napisze ze w polowie drogi pomiedzy katowicami a czestochowa po trasie ale rodzic zamierzam w gliwicach, bo z tamtad pochodze

za to wiem, gdzie jest ruda sl bo tam auto kupowalismy i bylam w 20 tc w genomie na badanich
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:32   #3240
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez SabinaLG Pokaż wiadomość
coz jak Ci napisze Brudzowice to i tak nic Ci nie powie wiec napisze ze w polowie drogi pomiedzy katowicami a czestochowa po trasie ale rodzic zamierzam w gliwicach, bo z tamtad pochodze

za to wiem, gdzie jest ruda sl bo tam auto kupowalismy i bylam w 20 tc w genomie na badanich

Brudzowice..zaraz...zaraz ,to chyba gdzieś w okolicach Będzina...

Ruda Śląska to duże miasto, ma 11 dzielnic, a widzisz ja osobiście nie byłam na USG w Genomie, na USG jeżdżę do gabinetu mojej ginekolog w dzielnicy Rudy - Nowy Bytom.
Ale byłam raz w Genomie 2 lata temu na USG piersi.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.