Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 16:38   #211
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

A ja dzisiaj spedzilam pracowity dzien w pracy. Na szczescie szybko zlecialo bo przez 3 tygodnie szkole dziewczyne na zastepstwo.

Ja tak jak anuhaaa jestem za tymi zawieruchami plus podkreslenie ze to wrzesniowo pazdziernikowe dzieci.

Wczoraj robilam te pieguski z wizazowego przepisu i musze przyznac ze zrobily furore, tz wcinal z mlekiem, ja myslalam ze sie poparze, bo jeszcze cieple jadlam tak mi pachnialy i smakowaly. Zamiast cukru waniliowego dalam cynamonowy, i przez to mialy cuuudowny zapach.

Zamowilam tez ta herbatke z lisci malin, tyle ze nie sypana a w ekspresie. Narazie tylko 20 torebek zobacze jak mi bedzie smakowac

A na koniec mam pytanie. Co jakis czas kluje mnie we fredce, tak jakby tysiace igielek, czy podejzewac o to szyjke? Czy moze infekcje moczowa??

A juz na sam koniec zdjecia lozeczka ksiezniczki i obrazki na sciane jakie jej mamusia sprezentowala.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ur3.jpg (45,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ur2.jpg (52,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ur1.jpg (31,9 KB, 40 załadowań)
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:38   #212
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Oh dorotko nie, nie, nie ja do nakrecania ostatnia! Powiem wam, ze mimo calej tej mojej sytuacji, nie panikuje z byle czego, mimo ze sama na siebie jestem zdana. Do tego stopnia ze gdyby lekarz ze szpitala nie nakrzyczal na mnie przez telefon do bym sie do nich nie wybrala, i w tedy by bylo

Uwazam, ze w naszym stanie najwazniejsze to zachowac spokoj. Bo gdy sie nakrecamy, same psychicznie wywolamy sobie wszelkie mozliwe objawy, co bardzo czesto zdarza sie gdy niecierpliwie oczekujemy na porod, jedziemy ze skurczami do szpitala ktore w szpitalu jakims "cudem" znikaja

Ja uwazam ze takie mulenie miesiaczkowe jest objawem przygotowywania sie naszej fredki na wydanie na swiat naszych bobasow, dopoki nie jest to BOL nie ma sie czym martwic. Po za tym kazda z nas zna swoje cialo i potrafi powiedziec ze cos dzieje sie nie tak, bo to sie po prostu czuje

Sie rozpisalam
kurcze nie łapie się ciągle w tych godzinach Twoich - ze mnie totalnie kiepski matematyk ale jak wrocisz od lekarza koniecznie daj nam znac co nowego powiedział i nie odpuszczaj mu!!!


Jagna pokój rewelacja!!!

Słuchajcie jakby ktos z boku a już wogóle meżczyzna albo kobieta która nigdy nie była jeszcze w ciąży staneła i to poczytała to chybaby z nas padła, kłucie we fredce, bole miesiaczkowe herbatki z malin jedna rwą się do porodu inne zaciskają girki kurcze normalnie sama mam brecht i od razu mi się humor poprawia, z kim ja bm sobie porozmawiałą jak nie z Wami o tych fredkach i innych...a więc Jagno moja fredka też mnie czasem pokłuwa ale bardziej myślę że to nie szyjka a jakieś przygotwywanie się spojenia łonowego i innych okolicznych ale łba nie dam sobie obciąc


To anuhaaaa dawaj nowy watek chyba te zimowe zawieruszki plus wrzesniowo - pazdziernikowo i na dzien dobry liste...tylko jeszzce jedno przedyskutujmy co ma byc na liscie....

Proponuje oczywiscie login date porodu imie baby, waga dł i nie wiem chcecie dodatkowe kilosy? - bo ja juz coraz mniej mam ochote sie chwalic hihihi
I koniecznie na dole spis kto jeszcze jest w dwupaku
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:44   #213
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
kurcze nie łapie się ciągle w tych godzinach Twoich - ze mnie totalnie kiepski matematyk ale jak wrocisz od lekarza koniecznie daj nam znac co nowego powiedział i nie odpuszczaj mu!!!
Slonce, ja mu tam tak namarudze, ze mu bokiem wyjdzie juz mam do niego liste pytan. I nie wyjde jak nie odpowie mi na wszystkie, i nie zalatwi tel. do czerwonego krzyza. Koniec kropka.

Co do czasu minus 9 godzinek i jestes u mnie
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:46   #214
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

GoniaJ masz racje! Niech Ci lekarz wszystko powie. W koncu on powinien wiedziec najlepiej, czy te Twoje skurcze sa zagrozeniem wczesniejszego porodu i uwazam, ze powinien int6erweniowac co do Twojego marins trzymam kciuki
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:47   #215
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Slonce, ja mu tam tak namarudze, ze mu bokiem wyjdzie juz mam do niego liste pytan. I nie wyjde jak nie odpowie mi na wszystkie, i nie zalatwi tel. do czerwonego krzyza. Koniec kropka.

Co do czasu minus 9 godzinek i jestes u mnie
Gonia masz do tego prawo! przecież mu płacisz za każdą wizytę- łaski Ci nie robi
ja mojego też zadręczam, ale wolę być męczącą pacjentką niż zestresowaną z powodu niewiedzy i nerwów...
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:48   #216
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez SabinaLG Pokaż wiadomość
GoniaJ masz racje! Niech Ci lekarz wszystko powie. W koncu on powinien wiedziec najlepiej, czy te Twoje skurcze sa zagrozeniem wczesniejszego porodu i uwazam, ze powinien int6erweniowac co do Twojego marins trzymam kciuki
Dziekuje kochane za motywacje, bo juz mialam moment ze chcialm wszystko odpuscic, bo mialam juz dosc, ale nie, nie nie dam sie tak latwo
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:00   #217
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
kurcze nie łapie się ciągle w tych godzinach Twoich - ze mnie totalnie kiepski matematyk ale jak wrocisz od lekarza koniecznie daj nam znac co nowego powiedział i nie odpuszczaj mu!!!


Jagna pokój rewelacja!!!

Słuchajcie jakby ktos z boku a już wogóle meżczyzna albo kobieta która nigdy nie była jeszcze w ciąży staneła i to poczytała to chybaby z nas padła, kłucie we fredce, bole miesiaczkowe herbatki z malin jedna rwą się do porodu inne zaciskają girki kurcze normalnie sama mam brecht i od razu mi się humor poprawia, z kim ja bm sobie porozmawiałą jak nie z Wami o tych fredkach i innych...a więc Jagno moja fredka też mnie czasem pokłuwa ale bardziej myślę że to nie szyjka a jakieś przygotwywanie się spojenia łonowego i innych okolicznych ale łba nie dam sobie obciąc


To anuhaaaa dawaj nowy watek chyba te zimowe zawieruszki plus wrzesniowo - pazdziernikowo i na dzien dobry liste...tylko jeszzce jedno przedyskutujmy co ma byc na liscie....

Proponuje oczywiscie login date porodu imie baby, waga dł i nie wiem chcecie dodatkowe kilosy? - bo ja juz coraz mniej mam ochote sie chwalic hihihi
I koniecznie na dole spis kto jeszcze jest w dwupaku
Dzieki za komplement co do pokoiku

No a kto ma nas zrozumiec jak nie druga kulajaca sie

Poza tym zauwazam ze produkujemy posty jak szalone...

Gonja ja mam czuja ze ten twoj marines wroci szybciej
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 17:05   #218
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość

Poza tym zauwazam ze produkujemy posty jak szalone...
No właśnie a czy my nie powinniśmy spędzać max 4 godziny przed komputerem ja takz doskoku cały czas online i tylko podchodze i odświeżam więc mi się czas nie liczy


Goniu to u Ciebie poranek to obudź mnie dobrymi wieściami od lekarza - tzn wiesz że go wymaglowała si wogóle no i niech dzwoni do tego krzyża czerownego bo inaczej mu same damy taki krzyż czerwony!!!Wiesz przylecimy stado cięzarnych na miotłach
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:08   #219
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

dziewczyny, moja mała tak nisko głową rusza, że momentami mam wrażenie, że zaraz mi wypadnie
nie wiem dlaczego dziś uaktywniła się akurat TAM? do tej pory jej ruchy były rozłożone po całości, a dziś głową to mi się wręcz wbija we fredzię
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:17   #220
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

JagnaK pokoik przecudny
GoniaJ daj znać jak tam po wizycie i trzymaj się cieplutko Kochana
Jejku tyle tych postów produkujecie, że ledwo czytam, z pisaniem już gorzej
Muszę uciekać bo 2 wiadra śliwek na mnie czekają...
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:21   #221
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Jagna pokoik cudo, sama mogłabym mieć taki

co do tych szwów to mam nadzieję na rozpuszczalne bo ściąganie ich jakoś przyjemne chyba za bardzo nie jest
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 17:25   #222
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Jagna pokoik cudo, sama mogłabym mieć taki

co do tych szwów to mam nadzieję na rozpuszczalne bo ściąganie ich jakoś przyjemne chyba za bardzo nie jest
też tak myślałam, ale powiem że rozpuszczanie trwa dłuzej niz jak Ci sami wyciągną a szczerze mówiąc to nie bardzo boli chwilkę takie przeciągnięcie a potem to już taka ulga bo nic cię nie ciągnie we fredzi...ale pewnie i tak lekarze zdecyduja a my bedziemy w takiej euforii ze rzadko o tym na się tam przy szyciu przypomni tylko tak piszę żeby się nie obawiac tego sciągania zwykłych szwów
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:34   #223
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Jagna, cudny pokoik
my wczoraj malowalismy pokoik dla naszej corci pozniej fotki umieszcze...

a narazie nasz 32,6 tydzien
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32,6tc.jpg (95,7 KB, 47 załadowań)
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 17:41   #224
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

dziewczyny włączcie National Geograohic -jest o rozwoju dziecka- teraz 33 tydzień
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 18:05   #225
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Jagna, cudny pokoik
my wczoraj malowalismy pokoik dla naszej corci pozniej fotki umieszcze...

a narazie nasz 32,6 tydzien
śliczny brzuszek...
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 18:23   #226
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
no i niech dzwoni do tego krzyża czerownego bo inaczej mu same damy taki krzyż czerwony!!!Wiesz przylecimy stado cięzarnych na miotłach



Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
a narazie nasz 32,6 tydzien
ładny brzusio

Ale wiecie co ... powoli zaczynaja mnie nudzic brzuchy ... ja chcę zdjęcia dzieciaczków!!!!


Własnie wyciągnełam z piekarnika ryz z jabłkami... mniammmm... jabłka wczesniej udusiłam na masełku, dodałam cynamonu i wanilii.... boskie są... musze poprosic mamę o wiaderko zieloniutkich papierówek, zrobie sobie takie jabłuszka na zimę, do szrlotki albo tarty będąa jak znalazł ...
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2008-08-12 o 18:43
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 18:36   #227
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
dziewczyny włączcie National Geograohic -jest o rozwoju dziecka- teraz 33 tydzień
ja oglądałam wczoraj była pierwsza częśc
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 18:45   #228
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

wiktorynka dokladnie, mnie tez brzuchole juz nudza;p ajj wrzesnien juz tuz tuz... ciekawe ktora pierwsza bedzie;p
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 18:47   #229
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość




ładny brzusio

Ale wiecie co ... powoli zaczynaja mnie nudzic brzuchy ... ja chcę zdjęcia dzieciaczków!!!!


Własnie wyciągnełam z piekarnika ryz z jabłkami... mniammmm... jabłka wczesniej udusiłam na masełku, dodałam cynamonu i wanilii.... boskie są... musze poprosic mamę o wiaderko zieloniutkich papierówek, zrobie sobie takie jabłuszka na zimę, do szrlotki albo tarty będąa jak znalazł ...
Ja to bym zjadła makaron z zapiekanymi jabłkami i cukrem mmmmm....
Wiktorynko a papierówki to jeszcze są? Mnie się wydaje, że już nie...
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 19:04   #230
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
wiktorynka dokladnie, mnie tez brzuchole juz nudza;p ajj wrzesnien juz tuz tuz... ciekawe ktora pierwsza bedzie;p
A może bedziemy zrobimy jakies zakłady, która pierwsza?

Jesli o mnie chodzi to ostatni tydzien sierpnia byłby dla mnie idealny na rozdwojenie

Cytat:
Napisane przez 4n3t4 Pokaż wiadomość
Wiktorynko a papierówki to jeszcze są? Mnie się wydaje, że już nie...
Prawdopodobnie zalezy od miejsca ... tam gdzie jeżdżą moi rodzice, tam papierówki są jeszcze zieloniutkie. Z reszta tam wszystko jest jakies dwa tygodnie później niż np we Wrocławiu, a róznica ok 120km.
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 19:04   #231
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Chcecie fotek dzidziusiów, to macie...Niestety jeszcze nie moje, mojej koleżanki z pracy. Oto Mateuszek, ma 3 tygodnie, waży 4,5 kg. Dzisiaj byłam ich odwiedzić w domku.Super sobie radzą. Mały grzeczniutki, śpi, cyca i robi do pampersów. Jak go wzięłam na rączki, to takie super uczucie, już się nie mogę doczekać naszej Pati
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8120001.JPG (47,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8120002.JPG (48,3 KB, 38 załadowań)
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 19:08   #232
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Dzięki agnes23, ... ale kiedy to będa nasze szkraby
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2008-08-12 o 19:44
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 19:24   #233
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Super maluch i jaki duży
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 19:30   #234
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

sliczny chlopiec tyle, ze takie zdjecie zostawilabym w albumie rodzinnym, po co podawac na talerzu pozywke pedofilom. lepiej zeby nikt nie robil sobie dobrze patrzac na nasze dziecko. moze warto sie zastanowic czy wystawianie narzadow dziecka to najlepszy sposob, zwlaszcza, ze niedlugo bedziemy zasypywac pewnie watek zdj naszych maluchow

co do szwow to jaslyszalam, ze rozpuszczalne sa w srodku a na zewnatrz zwykle.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 19:53   #235
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

u mnie całe drzewo papierówek, tylko zbierać i pochłaniać ale ja to prawie na biegunie mieszkam

nudzą was zdjęcia brzuszków to wrzucam wózio Piotrka. Jeśli chodzi o jego stan, to chyba nie mógł być lepszy, praktycznie nie widać, że ktoś go używał. Myślałam też, że będzie bardzo sztywny, a można nim spokojnie "podyndać". Obsługa banalna. Trochę ciężki, ale chyba nie odbiega wagą od innych wózków w tym stylu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, bo po używanym wózku spodziewałam się o wiele mniej, a tu taka niespodzianka! A najlepsze jest to, że bez żalu za rok zainwestujemy w leciutką i odjazdową spaceróweczkę

aha i chciałam wspomnieć, że obżarłam się goferkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7051.JPG (65,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7045.JPG (65,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN7042.JPG (65,7 KB, 22 załadowań)
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 20:01   #236
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Haj!

Jagna, ależ wypasioną komnatę naszykowałaś dl amłodej! Fiu! Fiuuuu!!!

Dorotko nie martw się, może lekarz da Ci jakiś specyfik i zdążysz się wykurować z tych bakterii przed porodem. Głowa do góry!

Wiktorynko, masz prawo do gorszego samopoczucia i tyle. Wcale nie musimy być na ,,siłę" grzeczne i zrównoważone Mamy teraz tak rozwaloną gospodarkę hormonalną że i tak należy uznać za sukces fakt że nikogo nie zamordowałyśmy do tej pory

Iwa - oj weź nic nie mów o słodkimmmmm!!! Echhh chyba pójdę do kuchni zaraz.. mam tam słój miodu

Magflieg, hyhy no mi też śmiać zachciało jak tak spojrzałam na te nasze dyskusje ,,chłodnym okiem" Normalnie kabaret czasami

Anuhaaa eeee no kochana super ten wóz wygląda!!!!


A ja już po ginie. Okazało się że szyja jeszcze bardziej miękka i przepuszczalna więc raczej nie mam szans na wrześniowe rozpakowanie - będzie Pola sierpniowa
We frederice mnie kłuje przeokropnie! Ja nie wiem co ta moja córka tam wyprawia? Gra w bierki czy co.....
W czwartek idę na ktg i monitoring do szpitala... Już się nie mogę doczekać

Buziaki!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 20:01   #237
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Ufffffff przebrnęłam

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
ps bedzie stosowac jakies przyspieszacze porodu? chodzenie po schodach, sprzatanie itd?
a jak!!!

Cytat:
Napisane przez goga144 Pokaż wiadomość
Jasne : przywiążę męża do łóżka i będę go wykorzystywać na max. - jak tylko rozpoczniemy 38tc


Cytat:
Napisane przez gosiaizbyszek Pokaż wiadomość
Zapomniałam zapytać. Jakie kupujecie materacyki do łóżeczek? bo wczoraj pytałam w sklepach i są kokosowe, kokos z pianką i grykokokos. i juz sama nie wiem. mi się wydaje że chyba najlepszy bez tej pianki ale nie wiem. Jakie Wy kupowałyście? lub zamierzacie kupić?
kokos-pianka-gryka, najpierw na stronę kokosową (to na kręgosłup), a jak będzie już wstawać to przerzucamy na grykę ( na platfusa)

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
WIECIE CO MÓJ MĘŻULEK POWIEDZIAŁ NA MOJĄ PROPOZYCJĘ PRZYTULANEK POD KONIEC CIĄŻY? ŻE TO JUŻ PRAWIE PEDOFILIA!!!!
większość facetów tak do tego podchodzi. Mój ma podobnie.


Cytat:
Napisane przez nabuko Pokaż wiadomość
Hej Mamusie, też macie taki leniwy ranek? u mnie dziś na obiad rybka. miała być wczoraj, ale najadłam się naleśników z lodami
też podoba mi się pomysł z zawieruszkami, z tym, że zamiast dopisku letnio-jesienne...może zostawić wrześniowo-październikowe? w sumie część mamuś urodzi już w sierpniu, ale to tak, żeby podtrzymać nasz dotychczasowy wątek.
popieram

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
dzisiaj wydarłam sie na psa ... bo mlaskał przy jedzeniu
Wiktorynko co do przyjmowania żelaza, to dzisiaj dowiedziałam się od położnej, że w tabletkach czy zastrzykach przyswaja się dopiero po 5 m-cach!! Szybciej można uzupełnić jego brak poprzez odpowiednią dietę (nawet w ciągu tygodnia wyniki się poprawiają) : wątróbka, wołowina, pasztety, salceson ozorkowy (!), kaszanka, szpinak, sałata (zawierają go warzywa, które mają zielony kolor), jajka (żółtko).

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
A na koniec mam pytanie. Co jakis czas kluje mnie we fredce, tak jakby tysiace igielek, czy podejzewac o to szyjke? Czy moze infekcje moczowa??
mnie też tak czasem kłuje. W czwartek mam wizyte u gina i zapytam co jest grane. Pokoik śliczny

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
Proponuje oczywiscie login date porodu imie baby, waga dł i nie wiem chcecie dodatkowe kilosy? - bo ja juz coraz mniej mam ochote sie chwalic hihihi
I koniecznie na dole spis kto jeszcze jest w dwupaku
ja też myślę, że nasza waga jest niepotrzebna

Cytat:
Napisane przez Mylka Pokaż wiadomość
Muszę uciekać bo 2 wiadra śliwek na mnie czekają...
tylko nie zjedź wszystkich od razu

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość

Ale wiecie co ... powoli zaczynaja mnie nudzic brzuchy ... ja chcę zdjęcia dzieciaczków!!!!
ja też

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
A może bedziemy zrobimy jakies zakłady, która pierwsza?

Jesli o mnie chodzi to ostatni tydzien sierpnia byłby dla mnie idealny na rozdwojenie
z tego co pamiętam to Nabuko chyba 21 sierpnia, a Izzi zaraz za nią. To planowane. Chyba, że Żabulka je przegoni . Ostatni tydzień sierpnia? Nieźle. Mamy taki sam termin porodu. Na początku lekarz mi powiedział, że mam 20. 09 ale się pomylił. No ciekawe, która z nas pierwsza

Co do kulinariów, to dzisiaj mój tż jakąś chińską potrawę przyrządził. Ostatnio jestem tylko degustatorem, co ja piszę..........pożeraczem , któremu wszystko z ust leci i wpada w przedziałek między piersiami.
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 20:06   #238
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

wiktorynka no ja jeszcze troszke poczekac musze a tak strasznie chcialabym miec skarba przy sobie

anuhaaaa fajniutki wozeczek.

agnes23maluszek cudny ale ja chce swojego... moja jedna qmpela rozdwoila sie 24czerwca a druga 5 sierpnia hehe i jak patrze na ich synkow to az cos mnie bierze hehe

1.Giovanny z 24czerwca
2.Kacperek z 5 sierpnia

ja wlasnie obrzeram sie gotowana kukurydza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_2bcd5765df3de7d0fe0c4a123c870038.jpg (38,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_9a4a56ced174b753d63e951ec11a5767.jpg (32,0 KB, 29 załadowań)
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 20:11   #239
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Anuhaaaa super ze jestes zadowolona z wozka-babowy
kaolinait brzunio pierwsza klasa
JAGNA K pokoik sliczny

Chyba ostatnio zapeszylam sobie co do twardnienia brzucha znowu jest jak skala i mnie boli po prawej stronie na górze i na dole

Juz mam dosc ja chce juz miec tego babla w lozeczku i patrzec na niego i podziwiac i cieszyc sie kazdym jego gestem ehhhhhhhhhh


a i na dodatek jest mi nie dobrze
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 20:21   #240
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

I mój brzuszek coś ostatnio twardnieje, wizyta 20 więc jeszcze trochę muszę poczekać.
Śliwki częściowo przerobione i zmykam dalej do ich przetwarzania
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.