Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 18:15   #331
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Ufff, przebrnęłam w końcu przez to co naprodukowałyście kochane Całkiem miło było
Przesyłam wam buziaki i uciekam leżeć bo jakoś się słabo czuję, to chyba przez pogodę.
Trzymajcie się cieplutko.
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 18:28   #332
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość

Co do podkładów to ja za te kwadratowe na łóżko płaciłam po 1,25 za sztukę w aptece, a za te wkłady podpaskowe to zapłaciłam 9,80 za 10 sztuk a za majtki 9,60 za 5 sztuk.

A gdzie się podziała nasza Jaroszania?????
Dzięki Izzi za informację, myślałam, że to dużo droższa sprawa
A co do Jaroszani - też się zastanawiałam , dlaczego jej nie ma

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
Wracam od lekarza, chyba oddam komus brązowy medal, zero skrócenia, zero rozwarcia, podobno na razie na poród się nie zanosi poza tym pocieszył mnie że jak miałam za pierwszym razem bóle krzyżowe to teraz pewnie też bo to kwestia jakiś krótkich wiązadełek macicy czy coś masakra jakaś ja nie chce rodzić już więc przepuszczam nawet pażdziernikowe...a poza tym wszytsko w normie juz nie mam wizyty tyklo jak nie urodze do 10 wrzesnia to przyjsc, no i jak cokolwiek mnie zaniepokoji to do szpitala...
jak będziemy wszystkie trzymały kciuki, nie będzie bolało tak bardzo

Cytat:
Napisane przez Lija28 Pokaż wiadomość
Piszac "u nas" mialam na mysli moje rodzinne miasto w Polsce
a to się zdziwiłam
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 18:42   #333
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

jeju, dziewczyny, ale macie tempo pisania postów- pogubić się można... pare godzin miałam wyłączony komputer i od razu wieeeelkie zaległości.

Iwa - nrzuszek na moje oko jest w sam raz... nie wydaje mi się , by był nisko-nie stresuj się!

Wiktorynko - dziewczyno, Ty to masz duszę artystki. Zawsze chciałam tak umieć . Pokój też ślicznie się prezentuje - kolorki w sam raz...

dziewczyny- chcialam wam uzmyslowić, że ja mam termin na 07.09 więc w walce o podium musicie się ze mna liczyć ...

Magflieg - przykro mi z powodu szyjki, może głosem ogółu przyznamy Ci nagrodę pocieszenia za udzielanie się na wątku...

żabulka- gratuluję dobrych wyników- ile ja bym dała, by też takie mieć... jutro jadę zrobić posiew z moczu
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 18:47   #334
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Z tym ZUS-em to lekarz tłumaczył mi tak:
jak wypełniał papiery to tam jest taka rubryka gdzie zaznacza czy jestem w stanie dojechać na ewentualną komisję czy też nie. razem stwierdziliśmy, że przecież skoro chodzę normalnie to jechać mogę (nie mam za daleko) a w każdej chwili jak źle się poczuję to on może mi wtedy zaświadczenie wystawić i wystarczy tylko wtedy wysłać.
podobno na tą komisję to losowo wzywają jeżeli o ciężarne chodzi. moja koleżanka była kiedyś to ją przepraszali, że musiała przyjeżdżać no, ale jak sami tłumaczyli - taki system..

Mylka, leż i odpoczywaj, bo Twojej wczorajszej pracy przy śliwkach masz prawo czuć się zmęczona

ja też trochę jak śnięta dzisiaj chodzę, ale to chyba kwestia pogody..
co do brzucha to dobrze jak Waszym zdaniem jest ok. samej to tak trudno zimnym i obiektywnym okiem ocenić
znowu mnie coś zabolało przed momentem we fredce, aż się wystraszyłam...teraz znowu spokój, małe rusza się jak szalone (najbardziej jak na lewym boku leżę), więc chyba z nudów coś tam majstruje, byle by za dużo coś nie przeskrobał
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 18:48   #335
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Magflieg, kochana nie martw się na zapas! Każdy poród jest inny nawet u tej samej kobiety! A pan doktor lepiej niech Cię tak nie ,,pociesza" bo wczoraj była u mnie przyjaciółka i jej też 2 dni przed porodem lekarz powiedział że ma zamkniętą, twardą i wcale nie skróconą szyjkę i kazał jej przyjść za tydzień a ona już na drugi dzień wylądowała na porodówce! Nie ma reguły

Dziewczyny wiem że to może za wcześnie ale wklejam link do fajnej strony (dostałam go od Anisi)
http://ww.babyonline.pl/kalendarz_ro...tml?cac_week=1

Iwa, moja Pola majstruje coś cały czas w mojej frederice ... auć! Czyżby zamierzała w przyszłości zostać lekarzem-ginekologiem?

PS: czy może któraś z Was ma informacje w jaki sposób mąż pozyskuje zwolnienie lekarskie na opiekę nad żoną po porodzie????
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 18:55   #336
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Izzi podobno lekarz po porodzie powinien wystawić zaświadczenie, że nie jesteś w stanie sama opiekować się dzieckiem, potrzebujesz opieki i wtedy mąż może iść na zwolnienie. (nie wiem co dokładnie ma być tam napisane, ale lekarz pewnie się orientuje)
nie wiem jak u Was, ale myślę, że jak poproszę o to swojego lekarza to takie zaświadczenie wystawi...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 18:56   #337
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość

Co do podkładów to ja za te kwadratowe na łóżko płaciłam po 1,25 za sztukę w aptece, a za te wkłady podpaskowe to zapłaciłam 9,80 za 10 sztuk a za majtki 9,60 za 5 sztuk.
ja placilam za podpaski 3.60 10 szt w tej aptece internetowej

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
Wracam od lekarza, chyba oddam komus brązowy medal, zero skrócenia, zero rozwarcia, podobno na razie na poród się nie zanosi poza tym pocieszył mnie że jak miałam za pierwszym razem bóle krzyżowe to teraz pewnie też bo to kwestia jakiś krótkich wiązadełek macicy czy coś masakra jakaś ja nie chce rodzić już więc przepuszczam nawet pażdziernikowe...a poza tym wszytsko w normie juz nie mam wizyty tyklo jak nie urodze do 10 wrzesnia to przyjsc, no i jak cokolwiek mnie zaniepokoji to do szpitala...
jak to? ja mam teraz wizyty co 2 tyg, a pozniej po 36tc co tydzien, bo lekarz slucha serca dziecka, czy wszystko wporzadku. Dlaczego Ty do 10 wrzesnia juz nie masz wizyt???
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 20:02   #338
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Izzi i dziewczyny dzięki za pocieszenie, w sumie wiem że zawsze jest inaczej i mogę nawet za chwilę zacząć rodzić, ale jednak jak się takie coś usłyszy, to jakoś humor się traci....

Sabina poniewaz termin mam za trzy tygodnie - a co trzy tygonie chodze na wizyte stwierdzil ze juz sie nie zobaczymy chyba ze nie urodze, to mam przyjśc po skierowanie do szpitala a jesli teraz juz cos bedzie sie dzialo niepokojacego to i tak mam tylko do niego zadzwonic i jechac do szpitala bo on np nie ma KTG.
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 20:02   #339
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Hej
Nie mialam czasu Was poczytac i teraz tyle nadrabiania

Zabulka, rzeczywiscie masz nizutko brzuszek :tak: Nie wiem jak wygladal wczesniej, bo szczerze nie chce mi sie szukac, ale wg mnie jest na samym dole

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilicmy z TZ z sesji zdjeciowej. Bedziemy miec ladna pamiatke z brzuszka
A pokazesz fotki? Robil je Wam ktos znajomy czy normalnei poszliscie do fotografa?
Ja tez juz jakis czas mysle nad taka sesja, a potem bym chciala taka z Coreczka
Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
ps rozmawialam pare dni temu ze znajoma. pojechala na ktg kontrolnie (tydzien przed terminem) i tam dowiedziala sie, ze rodzi. wzieli ja na fotel i miala juz 3,5cm! porod byl lekki i bezbolesny a to pierwsze dziecko. ona nic nie
czula, ze cos zaczyna sie dziac. marzenie
ale fajny porod :tak: marze o takim
Porodu sie boje, ale unikam wszeslkich opowiesci i opisow jak diabel swieconej wody

Dziewczyny a od ktorego tygodnia najlepiej zaczac pic ta herbatle z lisci malin??

Wszystkie brzuszki miodzio
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 20:06   #340
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

magflieg
u mnie też teraz wizyty będą co tydzień, w sumie to będę robić ktg 2 razy w tyg, więc będę ich też wtedy odwiedzać z wydrukami.

jeszcze zobaczysz, że będziesz jedną z pierwszych rozpakowanych mogę dać Ci fory przy wyścigu po brązowy medal, w końcu masz termin tydzień przede mną

mój tż ma dostać dwa wolne dni po porodzie, ja nie wiem czy to ustawowo czy jego firma takie ma zasady. w sumie też jestem ciekawa, czy nie mógłby posiedzieć ze mna trochę dłużej...

prasowałam dziś chyba ze 3 godziny uffff a czeka mnie jeszcze jedna taka porcja... o matko, a ile to trzeba się naskładać... wszystko takie malusie...

a i zapomniałam wam napisać, że postanowilismy z tż iść na ślub do znajomych w nastepną sobotę tzn na slub i tak mieliśmy iść, ale pójdziemy tez na weselicho. Impreza jest ok 15km za Olsztynem, więc jak coś to na sygnale na porodówkę dojedziemy a w następną sobote akurat już będzie koniec 37 tyg, więc co ma być to będzie! Szaleć nie zamierzam, ale wyżerki nie przepuszczę Posiedzimy z 3-4 godz i wrócimy do domku.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 20:28   #341
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Jejku ale sie tych postow tutaj naprodukowalo ledwo nadrobilam zaleglosci
Kupilam wkoncu te podklady pieluchowe Belli zaplacilam 3.60 za 10 szt.

Jutro ide na badania -na zóltaczke i moczu ciekawe co wyjdzie???
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 20:29   #342
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a od ktorego tygodnia najlepiej zaczac pic ta herbatle z lisci malin??
Podobno od 36tc, a ja trąba byłam dziś w aptece i zapomniałam o nią zapytać. Najlepsza ponoć jest taka z Herbapolu - suszone liście, a nie expresowa.
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 20:34   #343
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez kasieek23 Pokaż wiadomość
Jejku ale sie tych postow tutaj naprodukowalo ledwo nadrobilam zaleglosci
Kupilam wkoncu te podklady pieluchowe Belli zaplacilam 3.60 za 10 szt.

Jutro ide na badania -na zóltaczke i moczu ciekawe co wyjdzie???
Kurcze ja jeszcze nie dostałam skierowania tylko na mocz i morfologię. Jestem już w 35t3d ciąży a wizytę mam dopiero na 29 sierpnia. Dziewczyny jak to jest z tym badaniem na żółtaczkę? - trzeba je mieć, bo cholerka może się okazać że ja go nie zdążę zrobić Jeśli jest konieczne to może zrobię je prywatnie?


No to znalazłam w necie:
Antygen HBs

W ostatnich tygodniach ciąży przeprowadza się badanie krwi w kierunku żółtaczki zakaźnej typu B. Jeśli okaże się, że matka jest nosicielką wirusa, dziecku trzeba zaraz po urodzeniu podać immunoglobulinę, by nie doszło do uszkodzenia wątroby. Personel szpitala musi natomiast zachować szczególną ostrożność podczas zabiegów, którym poddaje matkę, by uniknąć zakażenia.
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 20:39   #344
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

raczej nie slyszalam o koniecznosci zrobienia tych badan. przynajmniej ja o niczym nie wiem i tez nie mam skierowania moze w niektorych szpitalach wymagaja, ale tam gdzie ja rodze raczej nie, bo gin nic nie wspominal
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 20:44   #345
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Mi Polozna dala skierowanie bo powiedziala ze to badanie trzeba zrobic w 32 tyg no o tydzien sie spoznilam ale ide jutro je zrobic ponoc obowiazkowe ale nie jestem tego pewna no ja dostalam skierowanie czyli cos w tym musi byc.

a i dostalam skierowanie na ALAT
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 20:54   #346
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
ja tak trochę nie na temat... Wy chwalicie sie pokoikami maluszków, a u mnie ciągły remont ... postanowiłam wrzucic zdjęcia naszych świeżych robótek...
sciana w salonie i schodki w przedpokoju... na razie jeszcze w powijakach, ale mam nadzieję ze w koncu znajdziemy czas na dokończenie
Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
I jeszcze pokoik, który teoretycznie byłby idelany dla Ignasia... tylko czy nie za ciemny ... bijemy sie z myslami co zrobic ... na pewno go nie przemalujemy, bo go uwielbiamy i wspaniale sie w nim czujemy... zastanawiamy sie czy nie przeniesc do niego naszej sypialni, a w sypialni zrobic pokój małego... czy może jednak zostawic go maluchowi (z bielusieńkimi mebelkami)... ale czy nie jest za powazny???
bajer!!!!!!! te wzory czerwone to tapeta/jakiś szablon ??????? Pokój Ignasia idealny, wcale nie ciemny. Piękny odcień brązu, w połączeniu z bielą i tak nie będzie sprawiał wrażenie chłodnego jak pojawią się kolorowe akcesoria Ignasiowe

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a wiecie, ze mój Piotruś ma białe rajstopki w rozmiarze 56 ciekawa jestem czy będzie okazja żeby go w nie ubrać
nic tylko do baletu....

Cytat:
Napisane przez goga144 Pokaż wiadomość
Kurcze ja jeszcze nie dostałam skierowania tylko na mocz i morfologię. Jestem już w 35t3d ciąży a wizytę mam dopiero na 29 sierpnia. Dziewczyny jak to jest z tym badaniem na żółtaczkę? - trzeba je mieć, bo cholerka może się okazać że ja go nie zdążę zrobić Jeśli jest konieczne to może zrobię je prywatnie?


No to znalazłam w necie:
Antygen HBs

W ostatnich tygodniach ciąży przeprowadza się badanie krwi w kierunku żółtaczki zakaźnej typu B. Jeśli okaże się, że matka jest nosicielką wirusa, dziecku trzeba zaraz po urodzeniu podać immunoglobulinę, by nie doszło do uszkodzenia wątroby. Personel szpitala musi natomiast zachować szczególną ostrożność podczas zabiegów, którym poddaje matkę, by uniknąć zakażenia.
Cytat:
Napisane przez SabinaLG Pokaż wiadomość
raczej nie slyszalam o koniecznosci zrobienia tych badan. przynajmniej ja o niczym nie wiem i tez nie mam skierowania moze w niektorych szpitalach wymagaja, ale tam gdzie ja rodze raczej nie, bo gin nic nie wspominal
Dziewczyny to bardzo ważne badanie. Sabinko lekarz powinien dać Ci na nie skierowanie. Nawet jeśli nie jesteś zarażona, to nigdy nie wiadomo czy nie jestes nosiecielem. Przechodzi na dziecko podczas pierwszego karmienia. Położna u nas mówiła, że jeśli kobieta przychodząc do porodu nie ma takiego badania, to pobierają krew i nawet nocą je wykonują. Do momentu uzyskania wyników kobieta nie karmi dziecka piersią.

Iwa brzunio piękny. Skracałaś włosy?

Ostatnio zaczęłam odczuwać lekkie bóle tak jak przy miesiączce. Przede wszystkim rano po przebudzeniu. Brzuch standardowo twardnieje. Jutro mam wizytę u gina.
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 20:56   #347
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

jak któregoś razu leżałam pod ktg i akurat jednocześnie przyjmowali rodzącą, to połozna kazała jej pokazac wynik badania na żółtaczkę, więc myślę, że to raczej konieczne, ale pewna nie jestem ja robiłam miesiąc temu.

jutro wkleję wam zdjęie mojego arbuza (wiem, wiem... nudy) ale wydaje mi się, że urósł ostatnio
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 21:12   #348
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

ja HBS robiłam zaraz napoczątku ciąży w 5 tygodniu jak w szpitalu byłam, potem zmieniłam lekarza i robiłam 2 raz i podobno przed samym porodem też się robi.

Liatris włosów nie skracałam, może tak się wydaje bo jakoś tak mi się klamrą spięły

a mam pytanie o te podkłady ceratowe na łóżko. ile sztuk ich kupujecie??
o tych pieluszkach z Belli to myślałam o 2 paczkach po 10 szt. tylko nie wiem jeszcze jak z majtkami. czy kupujecie jednorazowe czy wielokrotnego użytku? ile sztuk?
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 22:12   #349
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość
A pokazesz fotki? Robil je Wam ktos znajomy czy normalnei poszliscie do fotografa?
Ja tez juz jakis czas mysle nad taka sesja, a potem bym chciala taka z Coreczka


Jasne ze sie pochwale
Nasza znajoma jest fotografem, sama nam zaproponowala ze nam zrobi sesje. Podobno do tygodnia bedziemy miec zdjecia, bo teraz je obrabia, sama czekam z niecierpliwoscia na efekt koncowy.

Chcielismy zrobic taka pamiatke dziadkom, bo nie widzialam moich rodzicow juz od roku (maja przyjechac jak sie malutka urodzi) zeby sobie oprawili i mogli na nas zerkac no i oczywiscie pamiatka dla nas i samej Amelki
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 22:30   #350
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

aaaaaaaaaaaaaaaa odchodzą mi wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 22:31   #351
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Ja dzisiaj byłam w aptece odebrać moje internetowe zamówienie i nie wszystko przyszło, nie wiem dlaczego na ich stronie po zalogowaniu się nie ma na ten temat informacji... a chciałam drugim razem zamówić więcej rzeczy...
__________________
A kiedy Go ujrzałam...

4n3t4 - po prostu Aneta!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 22:50   #352
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Rety żabulka NAPRAWDĘ???? MAM NADZIEJĘ ZE NIE ŻARTUJESZ BO MI CIŚNIENIE PODNIOSŁAŚ... Chociaż mi to pewnie nei zaszkodzi bo na każdej wizycie mam 110/60...
Matko to pewnie już w drodze na porodówkę jesteś? A nie, widzę ze jestes jeszcze. To pisz co się dzieje!
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 05:30   #353
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez 4n3t4 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam w aptece odebrać moje internetowe zamówienie i nie wszystko przyszło, nie wiem dlaczego na ich stronie po zalogowaniu się nie ma na ten temat informacji... a chciałam drugim razem zamówić więcej rzeczy...
ja się też skusiłam na zakupy w Internetowej aptece, na początek wzięłam Rennie, majtki poporodowe 7 sztuk i gaziki Leko 10 szt., za wszystko zapłaciłam 22 zł, więc się bardzo opłaca po cenie hurtowej, zamówiłam to w poniedziałek ok. 18 i wczoraj przed południem odebrałam, akurat niczego nie brakowało w moim zamówieniu.

Wczoraj byłam w TESCO i są fajne body z długim rękawem za 5,60 zł z 8,00 zł, z tego co widziałam w 3 rozmiarach: newborn, 0-3, 3-6, takie kolorowe w paski,kwiaty i takie tam....naoglądałam się ciuszków z nowej kolekcji CHEROKEE - boskie no i wanienkę sobie upatrzyłam dla małej - taką malutką, plastikową za 25,99 zł, chyba wezmę uniwersalną żółtą, przyda się na kiedyś, chociaż różowa też była....
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 05:46   #354
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Zabulka Jestem z Toba myslami, ciekawa jestem jak sobie radzisz ojojoj! Pierwsze bobo bedzie na wateczku juuupiiiii!!!
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 07:13   #355
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

No to się zaczeło teraz się posypią bobaski Żabulka, trzymam kciuki!!!!!!!!!
gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 07:38   #356
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaa odchodzą mi wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Kochana no to teraz już z górki, jak wody odeszły to już nikt nie odbierze Ci złota . A tak na poważnie to życzę Ci kochana pomyślnego rozwiązania i z niecierpliwością czekamy tu wszystkie na Was już rozdwojonych.

Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
ja się też skusiłam na zakupy w Internetowej aptece, na początek wzięłam Rennie, majtki poporodowe 7 sztuk i gaziki Leko 10 szt., za wszystko zapłaciłam 22 zł, więc się bardzo opłaca po cenie hurtowej, zamówiłam to w poniedziałek ok. 18 i wczoraj przed południem odebrałam, akurat niczego nie brakowało w moim zamówieniu.

Wczoraj byłam w TESCO i są fajne body z długim rękawem za 5,60 zł z 8,00 zł, z tego co widziałam w 3 rozmiarach: newborn, 0-3, 3-6, takie kolorowe w paski,kwiaty i takie tam....naoglądałam się ciuszków z nowej kolekcji CHEROKEE - boskie no i wanienkę sobie upatrzyłam dla małej - taką malutką, plastikową za 25,99 zł, chyba wezmę uniwersalną żółtą, przyda się na kiedyś, chociaż różowa też była....
Jeśli chodzi o zakupy w aptece internetowej to u mnie też był komplet .
Wanienkę właśnie taką kupiłam w Tesco w poniedziałek, fajna mała i nie miałam problemu ze znalezieniem jej miejsca w łazience - bo zagości u nas na dłużej.
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 07:42   #357
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaa odchodzą mi wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
to juuuuż???

No to trzymam mocno kciuki za naszego pierwszego wątkowego malucha i jego mamusię!
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 07:58   #358
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Żabulka jestem szoku to juzzzz - jezu trzymam mocno kciukasy i czekamy na wieści - zresztą pewnie to przeczytasz już z bobaskiem. Jezu 14 sierpnia a nasza pierwsza się rozpakowuje

To trzymamy kciukaski za naszego pierwszego bobaska

Niobe herbtke włąsnie podobno od 36 tc, własnie mam tą z herbapolu bo faktycznie podobno najlepsza i w sumie najtańsza - 2,80 przynajmnmniej u nas...
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:02   #359
nabuko
Zadomowienie
 
Avatar nabuko
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 410
GG do nabuko
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
PS: czy może któraś z Was ma informacje w jaki sposób mąż pozyskuje zwolnienie lekarskie na opiekę nad żoną po porodzie????
lekarz nam mówił, że każdej osobie przysługują w roku dwa tyg. zwolnienia na kogoś z rodziny. żaświadczenie wystawia wtedy lekarz prowadzący chorego. nam po porodzie lekarz wystawia zwolneinie na 16tyg, a mężom na 2.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
a i zapomniałam wam napisać, że postanowilismy z tż iść na ślub do znajomych w nastepną sobotę tzn na slub i tak mieliśmy iść, ale pójdziemy tez na weselicho. Impreza jest ok 15km za Olsztynem, więc jak coś to na sygnale na porodówkę dojedziemy a w następną sobote akurat już będzie koniec 37 tyg, więc co ma być to będzie! Szaleć nie zamierzam, ale wyżerki nie przepuszczę Posiedzimy z 3-4 godz i wrócimy do domku.
my mamy zaproszenie na 4. sierpnia, ale chyba odpuścimy

Cytat:
Napisane przez kasieek23 Pokaż wiadomość
Mi Polozna dala skierowanie bo powiedziala ze to badanie trzeba zrobic w 32 tyg no o tydzien sie spoznilam ale ide jutro je zrobic ponoc obowiazkowe ale nie jestem tego pewna no ja dostalam skierowanie czyli cos w tym musi byc.

a i dostalam skierowanie na ALAT
ee, ja nic nie dostałam...

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
a mam pytanie o te podkłady ceratowe na łóżko. ile sztuk ich kupujecie??
o tych pieluszkach z Belli to myślałam o 2 paczkach po 10 szt. tylko nie wiem jeszcze jak z majtkami. czy kupujecie jednorazowe czy wielokrotnego użytku? ile sztuk?
wkładów kupiłam 30 sztuk i do tego 10 par majtek jednorazowych. jeszcze dokupię tych kabaretek. w razie czego macieja wyślę do apteki po tę seksowną bieliznę

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaa odchodzą mi wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
no to Żabulka rules dawaj znać kochana jak tam sprawy się mają, bo my tu z niecierpliwością czekamy na jakieś informacje
nabuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:09   #360
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
Wracam od lekarza, chyba oddam komus brązowy medal, zero skrócenia, zero rozwarcia, podobno na razie na poród się nie zanosi poza tym pocieszył mnie że jak miałam za pierwszym razem bóle krzyżowe to teraz pewnie też bo to kwestia jakiś krótkich wiązadełek macicy czy coś masakra jakaś ja nie chce rodzić już więc przepuszczam nawet pażdziernikowe...a poza tym wszytsko w normie juz nie mam wizyty tyklo jak nie urodze do 10 wrzesnia to przyjsc, no i jak cokolwiek mnie zaniepokoji to do szpitala...
heh, mój lekarz powiedział kolezance że za nic nie urodzi w najbliższym czasie, bo sie na to nie zanosi, dwa dni póżniej dziewuszka miała juz swojego małego człowieczka na świecie
Jak sie okazuje tu nic a nic nie ma pewności

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Magflieg, kochana nie martw się na zapas! Każdy poród jest inny nawet u tej samej kobiety! A pan doktor lepiej niech Cię tak nie ,,pociesza" bo wczoraj była u mnie przyjaciółka i jej też 2 dni przed porodem lekarz powiedział że ma zamkniętą, twardą i wcale nie skróconą szyjkę i kazał jej przyjść za tydzień a ona już na drugi dzień wylądowała na porodówce! Nie ma reguły
no własnie

Cytat:
Napisane przez Liatris Pokaż wiadomość
nic tylko do baletu....


Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
jutro wkleję wam zdjęie mojego arbuza (wiem, wiem... nudy) ale wydaje mi się, że urósł ostatnio
Dawaj arbuza!

Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Wiktorynko, piękne i dizajnerskie mieszkanko! Super oryginalny pomysł, bardzo mi się podoba
Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
Wiktorynko - dziewczyno, Ty to masz duszę artystki. Zawsze chciałam tak umieć . Pokój też ślicznie się prezentuje - kolorki w sam raz...
Cytat:
Napisane przez Liatris Pokaż wiadomość
bajer!!!!!!! te wzory czerwone to tapeta/jakiś szablon ??????? Pokój Ignasia idealny, wcale nie ciemny. Piękny odcień brązu, w połączeniu z bielą i tak nie będzie sprawiał wrażenie chłodnego jak pojawią się kolorowe akcesoria Ignasiowe
Normalnie rosnę w dumę ... alez mi miło
Szablon... wszystkie (jest ich wiecej ), z wyjątkiem tego jednego(czerwonego), wymyślałam sama. Ten tez miałbyc mojej produkcji, ale Ignaś zaprotestował, i musiałam dac za wygraną...

Cieszę się, że Ignasiowy pokój zebrał takie miłe opinie, bo na prawde bardzo sie wahałam, czy nie wyjdę na matkę sadystkę, co to zadręcza swoje dziecię ciemnymi kolorami ...
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.