Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 10:17   #1081
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

a ja mam do Was pytanie odnośnie pieluch.
robię właśnie listę na jutrzejsze zakupy i tak się zastanawiam jak Wy planujecie. czy od początku będziecie używać samych pampersów czy może na przemian z tetrą?
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:18   #1082
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Nasza Pati
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pati.jpg (31,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pati2.jpg (30,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pati 4.jpg (25,6 KB, 14 załadowań)
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:19   #1083
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

A to moje słodkości śpiące teraz grzeczniutko i zdjęcie z serii ,,Nie lubię paparazzich''
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asee.JPG (30,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1swaw.jpg (30,6 KB, 32 załadowań)
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:25   #1084
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

A tu jakby był Mati
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mati.jpg (21,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mati 1.jpg (25,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mati 2.jpg (24,5 KB, 1 załadowań)
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:28   #1085
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
a ja mam do Was pytanie odnośnie pieluch.
robię właśnie listę na jutrzejsze zakupy i tak się zastanawiam jak Wy planujecie. czy od początku będziecie używać samych pampersów czy może na przemian z tetrą?

no ja zakładałam do tej pory, że tylko tetry, ale stwierdziłam, że to nie ma sensu...
pranie, gotowanie, prasowanie pieluch, kiedy znaleźć na to czas...tym bardziej jak się samemu z maleństwem w domu zostanie, a pampersy nie wychodzą drogo, jeśli się przekalkuluje zużycie wody, proszku, prądu przy praniu i prasowaniu...a wiadomo, że jak się dziecko w tetrę zleje, to trzeba odrazu przebrać, a w pampersie troszkę poleży...
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:32   #1086
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
a ja mam do Was pytanie odnośnie pieluch.
robię właśnie listę na jutrzejsze zakupy i tak się zastanawiam jak Wy planujecie. czy od początku będziecie używać samych pampersów czy może na przemian z tetrą?
Ja tam od razu bedę używać pampersów, tetra tylko do pieluszkowania żeby z bioderkami było wszystko ok no i do wycierania, podkładania pod łepek w rożku itp.

Odczopowane - czekam z niecierpliwością na jakieś ruchy z waszej strony bo chociaż Szymonek jest przecudny to jednak chętnie zobaczę już kolejne wątkowe bobasy
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 10:51   #1087
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
A to moje słodkości śpiące teraz grzeczniutko i zdjęcie z serii ,,Nie lubię paparazzich''
śliczności
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 10:52   #1088
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Tak wyczekujecie obnizonych brzuchów, a ja sie zaczełam zastanawiac, bo mój w tej chwili jest tak nisko, ze jak przyjdzie mu sie obnizac to chyba będe go miała w kolanach...
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:00   #1089
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Żabulko no będę się powtarzać, ale synek uroczy

sms od Anuli:
„hej dziewczyny.wczoraj stuknął mi termin, ale coś mój synuś nie śpieszy się na nasz świat. ja jestem już umęczona jako chyba jedna z nielicznych mam od początku do końca zgagę i wymioty. oby poród nie był za ciężki. a co u Was? szkoda, że nie mam neta. buziaczki"

a ja się przed chwilą wystraszyłam. siedziałam przed komputerem i wstałam do kuchni a tu czuję, że mam mokrawo coś....i kurde strach, ale to chyba znowu jakaś chol....na infekcja bo leci ze mnie taki bardzo rzadki, ale białawy śluz i chyba stąd to uczucie mokrości bo nic innego nie widzę.
ale panika na początku w myślach nie zła (jeszcze 69 dni przecież)
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:04   #1090
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Izzi, Kaolinait, agnes23 - brzuchalki sliczne!!!

Zabulko - przesliczny ten Twoj Szymonek i taki grzeczny.... - tylko pozazdroscic
A mnie sie dzisiaj snila moja corcia, ze ja nosilam w rozku i karmilam piersia a ona taka spokojniutka lezala... I oczka miala wielkie, piwne jak mamusia Mam nadzieje, ze wlasnie taka bedzie...

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
... tetra tylko do pieluszkowania żeby z bioderkami było wszystko ok...
Dziewczyny wytlumaczcie mi o co chodzi z tymi bioderkami bo ja kompletnie nie wiem o co chodzi...

Pozdrawiam
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:11   #1091
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Lija28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wytlumaczcie mi o co chodzi z tymi bioderkami bo ja kompletnie nie wiem o co chodzi...

Pozdrawiam
Na pampersa zakładasz jeszcze pieluchę tetrową żeby nóżki były szeroko rozstawione. Położna radziła tak robić aż do momentu prześwietlenia w kierunku dysplazji - podobno dzięki peluszkowaniu nawet jak coś jest nie tak to szybko się prawidłowo bioderka ukształtują. Ponoć dysplazje ma po urodzeniu ok 90% dziewczynek ale łatwo to skorygować właśnie przez pieluszkowanie. Z resztą pewnie jak urodzisz to w szpitalu pokażą Ci co i jak
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 11:11   #1092
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez mandarynka719 Pokaż wiadomość
u mnie już piaty dzień po odejściu tego czopa i nadal cisza, nic się nie dzieje. wczoraj nawet zaczełam namawiać TŻ na przytulanki ale jak tylko położyl mi rękę na brzuchu to mały tak się rozszalał że ten odskoczyl na drugi koniec łóżka i wystraszony powiedział abym zapomniała bo on się boi i takie tam. i cóż mi pozostaje
Nie chce Cie martwic ale u moich dwoch znajomych czop odchodzil powolutku, co jakis czas i urodzily ... 5 tyg po! wiec to nie tak chop siup zawsze... trzeba czasem sie w cierpliowsc uzbroic

Cytat:
Napisane przez żabulka21 Pokaż wiadomość
A to moje słodkości śpiące teraz grzeczniutko i zdjęcie z serii ,,Nie lubię paparazzich''
OJOJOJ!!! Boski, cudny....ahhh...slow brak...

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Tak wyczekujecie obnizonych brzuchów, a ja sie zaczełam zastanawiac, bo mój w tej chwili jest tak nisko, ze jak przyjdzie mu sie obnizac to chyba będe go miała w kolanach...
buahahahahaha toz mnie ubawilas przed samym snem kochana
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:14   #1093
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Żabulko no będę się powtarzać, ale synek uroczy

sms od Anuli:
„hej dziewczyny.wczoraj stuknął mi termin, ale coś mój synuś nie śpieszy się na nasz świat. ja jestem już umęczona jako chyba jedna z nielicznych mam od początku do końca zgagę i wymioty. oby poród nie był za ciężki. a co u Was? szkoda, że nie mam neta. buziaczki"

a ja się przed chwilą wystraszyłam. siedziałam przed komputerem i wstałam do kuchni a tu czuję, że mam mokrawo coś....i kurde strach, ale to chyba znowu jakaś chol....na infekcja bo leci ze mnie taki bardzo rzadki, ale białawy śluz i chyba stąd to uczucie mokrości bo nic innego nie widzę.
ale panika na początku w myślach nie zła (jeszcze 69 dni przecież)
ja taki właśnie rzadki bialawy śluz mam od jakiś 2 tygodni i nie wydaje mi się,by była to jakaś infekcja . Też czasami mialam wrażenie, że to wody mi odchodzą, bo takie dziwne nagłe uczucie wilgoci, ale cóż- to tylko śluz
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:15   #1094
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez izuxyz Pokaż wiadomość
Na pampersa zakładasz jeszcze pieluchę tetrową żeby nóżki były szeroko rozstawione. Położna radziła tak robić aż do momentu prześwietlenia w kierunku dysplazji - podobno dzięki peluszkowaniu nawet jak coś jest nie tak to szybko się prawidłowo bioderka ukształtują. Ponoć dysplazje ma po urodzeniu ok 90% dziewczynek ale łatwo to skorygować właśnie przez pieluszkowanie. Z resztą pewnie jak urodzisz to w szpitalu pokażą Ci co i jak
Dziekuje za odpowiedz, ja pierwszy raz o czyms takim slysze... ani nie zauwazylam zeby, ktoras z kolezanek tak robila...
Pieluszek tetrowych kupilam sporo wiec bede tak robic a w razie czego bede Was jeszcze podpytywac co i jak
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:19   #1095
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Nie chce Cie martwic ale u moich dwoch znajomych czop odchodzil powolutku, co jakis czas i urodzily ... 5 tyg po! wiec to nie tak chop siup zawsze... trzeba czasem sie w cierpliowsc uzbroic
nie dobijaj nas... 5 tygodni??????? tyle to ja cierpliwości chyba nie mam
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:34   #1096
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Witam piękne i okrągłe panie

Anuhaaa, Anisiu - dziękuję za pochwały brzucha hehe chyba większy już nie będzie bo tylko tydzień mi został

Anah - myśl pozytywnie! Jesteś już zahartowana w boju a ja idę w nieznane ... Będzie dobrze, najważniejsze żeby maluch był cały i zdrowy

Kaolinait! Pięknie wyglądasz i faktycznie z przodu to bym Cię nie podejrzewała o ciążę w ogóle
A maleństwo Ewelci cudne

GoniaJ - dziękuję za miłe słowo Bardzo się cieszę że dobrze wyszły Ci wyniki!!! ale to nie zwalnia Cię z obowiązku oszczędzania sił

Gosiaizbyszek - witamy w gronie nękanych przez własną fredzię A akcja z Twoim TŻ-tem mnie rozbroiła

Magflieg - zaglądaj tu częściej bo rzeczywiście gotowe jesteśmy posądzać Cię o tajne i bezkolejkowe rozpakowanie

Wiktorynko- no widzę że obaj panowie bawili się wyśmienicie na szkole rodzenia!!!! Ale to chyba norma, w końcu nie bez powodu mówi się że mężczyźni to duże dzieci
A brzuch w kolanach mnie rozwalił

Żabuleńko, ale to Twoje małe cudo jest wspaniałe!!!! I do tego taaaaki grzeczny chłopczyk! Tylko pozazdrościć.

Izuxyz - hehe ja jeszcze nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży a już mi taka niebieska żyła na boku brzucha wylazła... pamiętam że nieźle się wtedy przestraszyłam
Czekamy na zdjęcie karety

Dorotko - no kochana to gratuluję odczopowania i przybijam piąteczkę jako żylasta U mnie też rozstępów jeszcze nie widać ... echh może jeszcze ten tydzień mój brzuch wytrzyma i nie sprezentuje mi takiej ozdobnej niespodzianki
Tekst męża - powalający .... hehe powiedz mu że nic mu nie grozi bo niemowlę nie ma zębów

Agnes - ale masz ładne fotki!!! No i zazdroszczę tych wakacji... ja już nawet do sklepu po bułki nie dam rady pójść... no może przesadziłam ale strasznie szybko się męczę...

Anuhaaa - tańcuj, tańcuj na weselichu może Piotrusia zmobilizujesz do wyjścia na parkiet


U mnie dziś ciąg dalszy efektów syndromu gniazda u TŻ-ta... - dziś odcinek pod tytułem pranie dywanów....

Kochane, lecę po jakieś zakupy jedzeniowe na bazar, miłego dnia ...... Echhh czyżby dziś miały być dla odmiany placki z jabłkami????
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:38   #1097
ania_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stoke-On-Trent (uk)
Wiadomości: 208
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

czesc wszystkim ale zescie naprodukowaly tych postow od wczoraj

kaolinat alez Ty masz zgrabniutki ten brzucholek

gonia dobrze ze wyniki ok

dorotka gratulacje czopa, teraz tylko czekac na dalsze wiadomosci

agnes ale Ci dobrze a brzuszek pierwsza klasa

iwa ja od poczatku planuje uzywac tylko pampersy, bo jak to sobie wszytsko policzylam to stwierdzilam ze nie warto mi sie grzebac z ta tetrowka

zabulka synus przeslodziachny

izzi fajnie masz z tym swoim tz, moj jakos nie ma na razie syndromu wicia gniazda, ale moze jeszcze to podlapie

a w ogole moj tz sie przeziebil i caly czas sie faszeruje czosnkiem i jeszcze wczoraj dolozyl do tego smarowanie amolem, normalnie
ania_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 11:57   #1098
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Iwa, ja zamierzam używać trochę tetry, ale tylko do pieluszkowania. Połóżna mówiła na szkole rodzenia, że można też pieluszkować wkłądając tetrę do pampersa. Też nóżki są szerzej a dodatkowo, wyciągasz tetre a pampers zostaje jeszcze troche. Ale tak tylko na początku, jak będzie dobrzez z bioderkami to potem tylko pampersy. a tetra do wycierania, przykrywania itd.
ja mam strasznie nisko brzuch od początku ciąży, teraz jak siedze to mi wisi prawie nad fredką a co będzie jak jeszcze opadnie, nie wyobrażam sobie
też byliśmy wczoraj na szkole rodzenia, było o kąpieli noworodka. Bardzo fajnie położna tłumaczyła. Mót tz stwierdził, że będziemy tylko we dwoje kąpać, żadnej teściowej zbliżyć się nie pozwoli) i że będzie pielęgnował pępuszek. he he, ciekawe jak to w pratyce wyjdzie,
ajjj....właśnie Adaś włożył mi nogę pod żebro.......
gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 12:04   #1099
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

NABUKO BAARDZO SIE CIESZE ZE U WAS TAKIE WSPANIALE WIESCI!!!! JESTESMY Z TOBA OD SAMEGO POCZATKU I ZAWSZE MOZESZ NA NAS LICZYC. TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA ANIELKE!!!!!!!!!!!!!!!!
zMIENILAM kolor czcionki i teraz nie chce wrocic do czarnego wrrr

u nas wszystko ok mialam w nocy straszna zgage i jak na zlosc reni mi sie skonczylo do tego coraz czesciej mam bole jak na miesiaczke,wczoraj powtarzaly mi sie co 15min ale ustapily. dzis strasznie sie poce jestem jkas taka flakowata moze przez to ze goraco jest.

wizyte u ginki mam dopiero 27.08 jak ja wytrzymam do tego czasu ie wiem.

zabulka Szymek pierwsza klasa
anuhaaaa no niezlego tego babla masz taaaaki duuuzy

tez mam bole fredki ale jak sie podcieram to mnie bolii jest taka jakas spochnieta:/

Olus ostatnio zrobil sie bardzo ruchliwy,kopie mnie coraz bardziej bolesniej dzis jak lezalam rano na prawym boku to nozka mi jezdzi po flakach paskudne uczucie..
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 12:11   #1100
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

mam jeszcze takie pytanie:
w dziecinstwie mialam Zapasc czy to moze miec jakis wplyw na porod....?
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:21   #1101
Sawyer
Raczkowanie
 
Avatar Sawyer
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 157
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

U mnie cały czas żmudne leżakowanie.
Sawyer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:27   #1102
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Wiecie co Laseczki ja wlasnie spakowalam sobie torbe hehehe oczywiscie nie wszystko ale najwazniejsze rzeczy teraz bede mogla spac spokojnie.No chyba ze znowu zgaga mnie bedzie meczyc tak jak dzis w nocy
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:40   #1103
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Ja na szczęscie nigdy zgagi nie miałam, nie zapeszając ale słyszałam o domowym sposobie na zgagę- wypróbowanym przez moją babcię. Soda spożywcza zalana wodą, proporcje 2 łyżeczki sody pół szklanki wody.Może , którejś z Was pomoże
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:43   #1104
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

A jesli chodzi o kpoanie to chyba jakaś zmowa panuje... Moja Emi tak mnie w nocy kopała, że prawie nie spałam i dziś od rana też się gimnastykuje, może ta olimpiada tak na nią działa
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:45   #1105
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Kasiek ja też mam spuchniętą frede już od jakiegoś czasu. Tzn taką jakąś wypasioną raczej Wygląda to tak jakby odłożyło się tam duużo tkanki tłuszczowej... może ten tłuszczyk ma zadziałać trochę jak amortyzator podczas porodu hehe
A torba od wczoraj leży spakowana i czeka.

Właśnie umyłam kilka okien i posprzątałam chałupę... wczoraj czy przedwczoraj tyle z was pisało o porządkach że mnie sumienie ruszyło i też się wzięłam za robotę. Mój tz niestety nie wykazuje się w tej m,aterii inicjatywą. Owszem, jest wielbicielem porządku ale raczej takim biernym - lubi jak jest czysto, zawsze u kogoś zauważy bałagan ale sam to do sprzątania się nie garnie No ale chociaz syfu wokół siebie nie robi i jak poproszę to pomoże to chyba nie jest tak źle.
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:48   #1106
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Kasieek spróbuj na zgagę marchewkę. w trakcie gryzienia tak ją trzeba jakby wyssać trochę. teść mi kiedyś polecił i rzeczywiście pomogło..
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:50   #1107
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

moja torba ciągle bardziej pusta niż pełna, ale właśnie dorzyciłam do niej dwie wody z dziubkiem i sucharki.

byłam na zakupach i miałam wrazenie, ze ludzie patrzą na mnie prawie, że z przerażeniem żadnych tam miłych uśmiechów, tylko oczy jak spodki, gały na wierzchu... ja wiem, że ostatnio mój brzuchol osiągnął ogromne rozmiary, a ja chodzę jak pingwin, czy ja już zaczynam straszyć???

kupiłam sobie na wypróbowanie wkładki laktacyjne z rossmana, ale chyba nie polecam - jakieś takie grube i "waciane" w porównaniu z tymi co wcześniej stosowałam.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:51   #1108
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Moja mała Emilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mała emilka.jpg (34,8 KB, 19 załadowań)
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:54   #1109
agawiecka
Raczkowanie
 
Avatar agawiecka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

Zastanawiam się tylko po kim ma brązowe oczka... Bo my oboje mamy błekitne...
agawiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 13:54   #1110
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! Część 3!!!

wiecie co, te dzieci to wszystkie wychodzą takie same, wszystkie do siebie podobne. I nie wiem czemu, ale jak na nie patrze to jakbym Iwe_iw widziała hihihi
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.