Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-16, 05:16   #271
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sh3girl Pokaż wiadomość
Nick jej prawdziwego profilu to iiniikaa.

Konto ukryte. Ktoś założył fale profil i wrzucil jej prywatne zdjęcia.

Ciekawostką - komentowała umiejętności taneczne Adama pod postem Earl Grey
Na Insta ma profil prywatny, ale wpisala dwie miejscowości - Gdańsk i Opole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."

agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 08:57   #272
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;87853274]Dziewczyny, w którym poście w grupie na fb jest o Adamie i jego nowej partnerce? Nie mogę znaleźć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Wczoraj później tego szukałam i już nie było, może admini usunęli albo ja źle szukałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 09:41   #273
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jakie newsy wydaje mi się teraz, że Adam gustuje w takich „zrobionych” kobietach, ostry makijaż, konturowanie, drobne poprawki, permanentne brwi itd.
A więc nic dziwnego, że Asia mu się nie podoba .
Tez tak sadze. Nie jest adonisem , ale każdy ma prawo miec jakieś swoje wymagania..

A siostra to wypisz wymaluj on , tyle ze ratuje sie czarnymi włosami , choć moze w jej przypadku nie ratuje , bo wygląda złe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 11:03   #274
Plantacja_
Raczkowanie
 
Avatar Plantacja_
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 82
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dawajcie tutaj newsy z grupy na facebooku, nie naleze do niej
Co to za spojlery? Adam ma dziewczyne w ciazy? Moze to jakies stare zdjecie, w pierwszym odcinku mowil ze mial dziewczyne ktora poronila i przez do sie zwiazek rozpadl, moze to jego byla w ciazy?
Plantacja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 11:43   #275
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Plantacja_ Pokaż wiadomość
Dawajcie tutaj newsy z grupy na facebooku, nie naleze do niej
Co to za spojlery? Adam ma dziewczyne w ciazy? Moze to jakies stare zdjecie, w pierwszym odcinku mowil ze mial dziewczyne ktora poronila i przez do sie zwiazek rozpadl, moze to jego byla w ciazy?
Brzuchol 8-9 miesiąc, więc nie ma szans, że to archiwalne. Dziewczyna zresztą coś tam pisała w tym wątku, więc aktualna. Taka se z wyglądu moim zdaniem, jakaś Ukrainka chyba i dość pyskata, bo wdaje się w dyskusje z ludźmi na Fb.
Ale ja jestem #AsiaTeam, a na widok Adama mam dreszcze obrzydzenia.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 11:44   #276
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jak mnie dziwi reakcja ludzi.
Też czekałam wczoraj na odcinek.
Też byłam nieco rozczarowana, bo mówili, że będzie, a nie było.
Ale nie było do 20:45, no trudno; obejrzałam sobie coś nieco mądrzejszego, poczytałam, na dobre mi w sumie wyszło, może zaoszczędziłam parę punktów IQ, a player kosztuje całe 10 złotych.

A ludzie się zachowują, jakby ktoś im rodzinę powybijał.
Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Tez tak sadze. Nie jest adonisem , ale każdy ma prawo miec jakieś swoje wymagania..
[/URL]
Może mieć, ale Adam to po prostu nie Asi liga, bo Asia jest kilka lig wyżej od niego.
Inny poziom umysłowy, intelektualny, styl życia.
Tu nawet nie o wygląd chodzi.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-16 o 11:45
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 12:32   #277
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jak mnie dziwi reakcja ludzi.
Też czekałam wczoraj na odcinek.
Też byłam nieco rozczarowana, bo mówili, że będzie, a nie było.
Ale nie było do 20:45, no trudno; obejrzałam sobie coś nieco mądrzejszego, poczytałam, na dobre mi w sumie wyszło, może zaoszczędziłam parę punktów IQ, a player kosztuje całe 10 złotych.

A ludzie się zachowują, jakby ktoś im rodzinę powybijał.

Może mieć, ale Adam to po prostu nie Asi liga, bo Asia jest kilka lig wyżej od niego.
Inny poziom umysłowy, intelektualny, styl życia.
Tu nawet nie o wygląd chodzi.
Ale wiesz, to nie chodzi o te 10 zł tylko politykę Player... Faktycznie cały tydzień wisiała data emisji finału na wczoraj. Powiedzmy, że tysiąc ludzi minimum wykupiło dostęp tylko po to, żeby obejrzeć wcześniej ten finał, a okazało się, że ta data była zmyłką. To już do Playera wpada 10 tys zl zysku za swoje manipulacje. Moim zdaniem takie praktyki należy tępić. Bo dziś oszukali klientów na 10 zł od łebka a jutro to może być już 50zł...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

A ogólnie to Player w jednym z komentarzy odpisał tak:

Player odpisał:
Witaj,

Publikujemy materiały Player tak szybko jak to możliwe.
Odcinek zostanie wkrótce udostępniony.
Przepraszamy za związane z tym niedogodności i z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Paulina / player.pl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 12:38   #278
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87853988]Ale wiesz, to nie chodzi o te 10 zł tylko politykę Player... Faktycznie cały tydzień wisiała data emisji finału na wczoraj. Powiedzmy, że tysiąc ludzi minimum wykupiło dostęp tylko po to, żeby obejrzeć wcześniej ten finał, a okazało się, że ta data była zmyłką. To już do Playera wpada 10 tys zl zysku za swoje manipulacje. Moim zdaniem takie praktyki należy tępić. Bo dziś oszukali klientów na 10 zł od łebka a jutro to może być już 50zł...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No nie, niefajnie się zachowali, ale ludzie w ogóle nie zastanawiają się dlaczego; podejrzewam, że:
- ktoś się zagapił, nie każdy ogląda "ŚoP", nie wiedzieli, że to finał i dlatego zamieścili taką datę. Pomylić się ludzka rzecz;
- sama pracuję w takiej branży, że wiem, że czasami serwer nie domaga; u nich ewidentnie tak jest, bo odcinki odtwarzają się wolno i tną. No powinni o to zadbać, ale podejrzewam, że ich platforma cieszy się większym zainteresowaniem, jak jest ta sytuacja.

I można napisać reklamację; ale wyzwiska, wyzywanie od razu od złodziejów itd. mnie się nie podoba. Sama wczoraj czekałam na odcinek, ale nie było - no trudno, obejrzę sobie za tydzień .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 12:49   #279
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No nie, niefajnie się zachowali, ale ludzie w ogóle nie zastanawiają się dlaczego; podejrzewam, że:
- ktoś się zagapił, nie każdy ogląda "ŚoP", nie wiedzieli, że to finał i dlatego zamieścili taką datę. Pomylić się ludzka rzecz;
- sama pracuję w takiej branży, że wiem, że czasami serwer nie domaga; u nich ewidentnie tak jest, bo odcinki odtwarzają się wolno i tną. No powinni o to zadbać, ale podejrzewam, że ich platforma cieszy się większym zainteresowaniem, jak jest ta sytuacja.

I można napisać reklamację; ale wyzwiska, wyzywanie od razu od złodziejów itd. mnie się nie podoba. Sama wczoraj czekałam na odcinek, ale nie było - no trudno, obejrzę sobie za tydzień .
No mi też się nie podoba ta fala hejtu. I też uważam, że oglądanie finałowego odcinka to nie jest sprawa życia, ale mimo wszystko nie będę naiwna, nie wierzę w "pomyłki firmy" i "pomylić się ludzka rzecz". Oni biorą za to prawdziwy hajs od tych ludzi, nieważne czy 1 zł czy 10 czy 100... Skoro napisali, że odcinek miał był wczoraj, to nawet jesli się pomylili, to powinni go teraz wrzucić.

Tak jak pisałam wyżej, Player napisał, że wrzuci odcinek wkrótce, więc zapewne pracuja już nad naprawieniem swojej "pomyłki" (czy też nazwijmy sprawy po imieniu: swojego zaniedbania).

Nie zdziwiłabym się, jakby odcinek nie był nawet jeszcze gotowy w całości, może montaż lub ostatnie szlify robione są na ostatnią chwilę przed emisją? :-D i dlatego nie mają jeszcze co wrzucić na Player?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 12:53   #280
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87854038]No mi też się nie podoba ta fala hejtu. I też uważam, że oglądanie finałowego odcinka to nie jest sprawa życia, ale mimo wszystko nie będę naiwna, nie wierzę w "pomyłki firmy" i "pomylić się ludzka rzecz". Oni biorą za to prawdziwy hajs od tych ludzi, nieważne czy 1 zł czy 10 czy 100... Skoro napisali, że odcinek miał był wczoraj, to nawet jesli się pomylili, to powinni go teraz wrzucić.

Tak jak pisałam wyżej, Player napisał, że wrzuci odcinek wkrótce, więc zapewne pracuja już nad naprawieniem swojej "pomyłki" (czy też nazwijmy sprawy po imieniu: swojego zaniedbania).

Nie zdziwiłabym się, jakby odcinek nie był nawet jeszcze gotowy w całości, może montaż lub ostatnie szlify robione są na ostatnią chwilę przed emisją? :-D i dlatego nie mają jeszcze co wrzucić na Player?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie oglądam za bardzo innych programów TVN'u, ale podobno żaden finał nie jest wcześniej na playerze? Nie wiem, czy to prawda, ale gdzieś tak przeczytałam.

Pomylić w takim sensie, że nie wiedzieli, że to finał. A podejrzewam, że będą musieli zwrócić pieniądze w ramach reklamacji tym ludziom, za to jest to dla nich złe wizerunkowo.

Montaż tej edycji jest po łebkach, więc nawet jestem w stanie w to uwierzyć, że odcinek nie jest do końca zmontowany. No ale nie popisali się, to fakt, po prostu uważam, że reakcja ludzi jest nieadekwatna.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 13:00   #281
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie oglądam za bardzo innych programów TVN'u, ale podobno żaden finał nie jest wcześniej na playerze? Nie wiem, czy to prawda, ale gdzieś tak przeczytałam.

Pomylić w takim sensie, że nie wiedzieli, że to finał. A podejrzewam, że będą musieli zwrócić pieniądze w ramach reklamacji tym ludziom, za to jest to dla nich złe wizerunkowo.

Montaż tej edycji jest po łebkach, więc nawet jestem w stanie w to uwierzyć, że odcinek nie jest do końca zmontowany. No ale nie popisali się, to fakt, po prostu uważam, że reakcja ludzi jest nieadekwatna.
Rozumiem cię odnośnie tego, że reakcja jest nieadekwatna, ale dalej uważam, że nie chodzi o 10 zł, że to mało. Tylko o fakt zaniedbania przez firmę. Jak raz poleje się na nich fala hejtu, to może zrozumieją coś z tego na przyszłość, że sprawę zaniedbali.

Ja też nie wiem, jak jest z innymi programami, ale to nie ma znaczenia. Jeśli pracownicy Player nie wiedzą, ile odcinków ma jaki program ani kiedy jest finał, to moim zdaniem to jest zaniedbanie a nie "pomyłka"... Powinni takie rzeczy wiedzieć i koniec. W końcu tam pracują i się tym zajmują na co dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 13:22   #282
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 13:30   #283
Plantacja_
Raczkowanie
 
Avatar Plantacja_
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 82
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Brzuchol 8-9 miesiąc, więc nie ma szans, że to archiwalne. Dziewczyna zresztą coś tam pisała w tym wątku, więc aktualna. Taka se z wyglądu moim zdaniem, jakaś Ukrainka chyba i dość pyskata, bo wdaje się w dyskusje z ludźmi na Fb.
Ale ja jestem #AsiaTeam, a na widok Adama mam dreszcze obrzydzenia.
Hmm to musiał się z nią spotykać zaraz po nagrywaniu programu, niby facet niegotowy na związek a tutaj po krótkiej znajomości już ciąża? Biedna Asia, może się z nią spotykał w trakcie programu.
Plantacja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 15:27   #284
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Plantacja_ Pokaż wiadomość
Hmm to musiał się z nią spotykać zaraz po nagrywaniu programu, niby facet niegotowy na związek a tutaj po krótkiej znajomości już ciąża? Biedna Asia, może się z nią spotykał w trakcie programu.
TO może wyjaśniać kwestię tego tajemniczego pudełka I tego, że z siostrą zerwał relację
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 15:32   #285
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:24
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 15:41   #286
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale to już tyle czasu minęło, że mógł poznać kogoś 100 razy. Ja mam wrażenie od początku, że to koleś, który wyrywa laskę na dyskotece. W ostatnim odcinku mówił, że nigdy nie był na randce. Nie zdziwię się jeśli poprzednią dziewczynę i tę obecną wyrwał na dyskotece, a po fakcie jakoś to było/jest Może nawet od razu w dwupaku bierze na chatę (do zamieszkania razem), hehe
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 15:46   #287
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Plantacja_ Pokaż wiadomość
Hmm to musiał się z nią spotykać zaraz po nagrywaniu programu, niby facet niegotowy na związek a tutaj po krótkiej znajomości już ciąża? Biedna Asia, może się z nią spotykał w trakcie programu.
W ogóle na jej profilu podobno jest napisane że jest w związku od stycznia czy lutego 2019 Jeśli tak faktycznie by było to on już był z tą laską przed ich ślubem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 15:53   #288
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Chyba rzeczywiście musieli dostać wiele komentarzy i wiadomości od niezadowolonych ludzi, bo wlasnie dostałam takiego maila:

Szanowny Użytkowniku,

Ogromnie przepraszamy za brak publikacji na czas ostatniego odcinka „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Obiecaliśmy prapremierę, na którą czekali fani programu. Jesteśmy świadomi, że Cię zawiedliśmy. Rozumiemy, że brak dostępu do ulubionego programu może być frustrujący. Pracujemy nad tym, żeby finałowy odcinek pojawił się w serwisie jak najszybciej. Będziemy robić wszystko, żeby odbudować Twoje zaufanie.

Jako rekompensatę dostalam voucher na film (który juz widziałam, ale mama sobie obejrzy )

Wygląda na to, ze odcinek wrzucą wcześniej niż w piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 17:30   #289
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A mi się wydaje że będzie w piątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-16, 17:39   #290
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
W ogóle na jej profilu podobno jest napisane że jest w związku od stycznia czy lutego 2019 Jeśli tak faktycznie by było to on już był z tą laską przed ich ślubem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba, że to też nakręcanie atmosfery i ściemy jak "zaręczynowy pierścionek" Agaty z zeszłej edycji itp.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 18:35   #291
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
Chyba rzeczywiście musieli dostać wiele komentarzy i wiadomości od niezadowolonych ludzi, bo wlasnie dostałam takiego maila:

Szanowny Użytkowniku,

Ogromnie przepraszamy za brak publikacji na czas ostatniego odcinka „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Obiecaliśmy prapremierę, na którą czekali fani programu. Jesteśmy świadomi, że Cię zawiedliśmy. Rozumiemy, że brak dostępu do ulubionego programu może być frustrujący. Pracujemy nad tym, żeby finałowy odcinek pojawił się w serwisie jak najszybciej. Będziemy robić wszystko, żeby odbudować Twoje zaufanie.

Jako rekompensatę dostalam voucher na film (który juz widziałam, ale mama sobie obejrzy )

Wygląda na to, ze odcinek wrzucą wcześniej niż w piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na jaki film film wystawili voucher? ;-)

Myślę, że akcja już jest na tyle gruba, że wrzucą odcinek wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 18:37   #292
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Chyba, że to też nakręcanie atmosfery i ściemy jak "zaręczynowy pierścionek" Agaty z zeszłej edycji itp.
Zdjęcia z brzuchem prawdziwe,żadna ściema. Fejkowy profil na Instagramie to fakt, ale foty prawdziwe.
Laska na grupie też sie wykłócała ze Adam jest inny w rzeczywistości niż w TV.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 18:48   #293
miziakizia
Zadomowienie
 
Avatar miziakizia
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 888
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Zdjęcia z brzuchem prawdziwe,żadna ściema. Fejkowy profil na Instagramie to fakt, ale foty prawdziwe.
Laska na grupie też sie wykłócała ze Adam jest inny w rzeczywistości niż w TV.
Gdzie można zobaczyć te zdjecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miziakizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 18:49   #294
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez miziakizia Pokaż wiadomość
Gdzie można zobaczyć te zdjecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na grupie na FB ale musisz szukać w komentarzach pod którymś wątkiem, to nie był oddzielny post
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 18:55   #295
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja mam tego screena, jesli chcecie mogę tutaj wrzucić, bo na fb post zniknął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 19:07   #296
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Wrzucaj
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 19:08   #297
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
Ja mam tego screena, jesli chcecie mogę tutaj wrzucić, bo na fb post zniknął.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie, że wrzuć.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 19:27   #298
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

to wrzucam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 97020575_670163170433122_3178747880370339840_n_LI.jpg (59,2 KB, 316 załadowań)
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 19:40   #299
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Zdjęcie z wanny 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-16, 19:56   #300
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87854918]Na jaki film film wystawili voucher? ;-)

Myślę, że akcja już jest na tyle gruba, że wrzucą odcinek wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]1800 gramów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro są w związku niby od stycznia to może dziecko nie jego?

Edytowane przez Sheena_
Czas edycji: 2020-05-16 o 20:16
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.