mamuski styczniowo-lutowe 2009 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 06:18   #2851
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Witam nową mamusię
Kobiety, jesteście niemożliwe! O tak barbarzyńskich porach to ja już dawno śpię, a Wy na necie! No szok
I po raz kolejny jestem przerażona, bo Wy tu o pościeli a ja znów nic nie wiem i nic nie mam! O rajusiu....moje zakupy to chyba będą na wariackich papierach. Polecę doskepu i kupię wszystko co mi wpadnie w ręce
Buźka i miłego dnia dla wszystkich!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:13   #2852
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Dzień dobry dziewczynki moje kochane Ja pędzę do lasu na grzyby a wam zycze milego dnia
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:00   #2853
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Witam nową mamusię
Kobiety, jesteście niemożliwe! O tak barbarzyńskich porach to ja już dawno śpię, a Wy na necie! No szok
I po raz kolejny jestem przerażona, bo Wy tu o pościeli a ja znów nic nie wiem i nic nie mam! O rajusiu....moje zakupy to chyba będą na wariackich papierach. Polecę doskepu i kupię wszystko co mi wpadnie w ręce
Buźka i miłego dnia dla wszystkich!
Nie przejmuj się - ja nie mam ani wybranego wózka (nawet ich "na żywo" nie oglądałam), ani nie myślę o pościeli czy łóżeczku.
Myślę, że z takimi poważniejszymi zakupami poczekam do końca października - listopada, bo po pierwsze musimy przygotować pokój dla małej (na naszych 35 metrach), po drugie mój TŻ jest nieco przesądny, woli takie zakupy robić później.

(Już kiedyś pisałam, ze on najchętniej kupiłby WSZYSTKO jak będę rodzić w szpitalu, ale po mojej minie od razu wiedział, że to nie przejdzie).

A dzisiaj jestem dokładnie w połowie ciąży
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:11   #2854
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

A ja juz sie pogubilam w tyg ... az wstyd sie przyznac wiem tylko ze juz mamy 18 skonczony heh z kazdych obliczen co innego mi wychodzi ?
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:15   #2855
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
A ja juz sie pogubilam w tyg ... az wstyd sie przyznac wiem tylko ze juz mamy 18 skonczony heh z kazdych obliczen co innego mi wychodzi ?
To tak jak ja
freshono, dzięki za pocieszenie.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:17   #2856
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
A ja juz sie pogubilam w tyg ... az wstyd sie przyznac wiem tylko ze juz mamy 18 skonczony heh z kazdych obliczen co innego mi wychodzi ?
Ja mam do pomocy mój suwak i kartę ciąży z 28dni więc zawsze wiem, że to np. 19t7 d. Dziś właśnie mam 20 tydzień za sobą i 20 przed
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:23   #2857
AMILAMIJA
Zadomowienie
 
Avatar AMILAMIJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
GG do AMILAMIJA Send a message via Skype™ to AMILAMIJA
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

freshona, to nie sa muujące tabletki (choc takie tez są). Sa białe, bez smaku i nie za duże. Oprócz magnezu jest też witamina B6, ktora ułatwia jego wchłanianie. Zalecil mi je lekarz.

Ja mialam problem z liczeniem tygodni i zapisaniem sie na polówkowe. Wiem, że mam skończony 18 tc i zaczęty 19, ale tam to trzeba dokładnie wiedziec, bo nie może byc za późno, a z drugiej strony maksymalnie blisko 22 tc - bo badanie jest wtedy najdokładniejsze. Raz się pomyliłam i jak się zorientowalam, to musialam sie przepisywać

O remontach ani słowa, bo mi humor popsujecie
__________________
MATYLDA 03.02.2009
MATYLDOWE ZĄBKI
AMILAMIJA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 08:35   #2858
Nika.83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 970
GG do Nika.83
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Witam! A ja od poniedziałku mam urlop ale załatwiania tyle, że nawet nie odczuwam tego wolnego - no co zrobic... Dzis na 10.30 idziemy na USG aż się boje ale mam nadzieje ze wszystko z dzidzą będzie oki... i może ujawni już swoja płeć w końcu to już 21 tydz - jejku jak ten czas leci... Napiszę potem co wyszło z USG... Pozdrawiam i miłego dnia!!
Nika.83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:37   #2859
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009





Wiesz to zależy. Jak wykonuje je zwykły doktor to ocenia ogólną kondycję dziecka. Mierzy kość udowe, główkę i bardzo dokładnie ogląda serduszko.
Ja jeżdżę na te ważne usg (12tc, 22 tc i ok. 30 tc) do pracowni, gdzie usg robią specjaliści z poradni genetycznej - wkleję Ci co jest napisane jako składowa takiego badania:
"Badanie 18-23 tyg. inaczej zwanym badaniem genetycznym USG ma na celu szczegółową ocenę narządową płodu. Ocenia się twarzoczaszkę płodu (rozstawienie gałek ocznych, ciągłość górnej wargi i podniebienia pierwotnego), profil twarzy płodu wysklepienie czoła, potylicy, kość nosową, ruchy mlaskania, ziewanie płodu, otwieranie ust ,płodu
Kolejnym etapem jest ocena szyi płodu, ciągłości kręgosłupa, krzywizn kręgosłupa. Następnie ocenia się układ kostny żebra, kończyny górne, dolne, ilość palców we wszystkich kończynach. Ważnym etapem jest ocena struktur klatki piersiowej płuc i serca. W badaniu położniczym każdy położnik zobligowany jest do uwidocznienia obrazu 4-jam serca, rytmu serca i jego położenia
Celowane badanie USG pozwalające na szczegółową diagnostykę układu krążenia jego budowy, wydolności i funkcji nazywa się badaniem echokardiograficznym serca płodu.
Kolejną częścią badania jest ocena płuc, ciągłości przepony oraz badanie narządów jamy brzusznej i miednicy płodu. Powinno się uwidocznić wypełniony żołądek płodu, pęcherzyk żółciowy, nerki i wypełniony podczas badania.
W badaniu tym oceniamy prawidłowość budowy pępowiny (ilość naczyń, przyczep brzuszny i łożyskowy), położenie łożyska, biometrię płodu (zgodność rozwoju z wiekiem ustalonym wg daty ostatniej miesiączki), ilość wód płodowych oraz przepływy obwodowe i dobrostan płodu. Ważna jest ocena ruchliwości płodu która zależy od fazy aktywnej lub snu płodu.

Echokardiografia płodowa
Echokardiografia płodowa jest techniką umożliwiającą ocenę rozwijającego się ludzkiego układu krążenia przed urodzeniem za pomocą ultradźwięków. Należy do metod nieinwazyjnych, wysoce dokładnych, jeżeli jest wykonywana przez osobę przeszkoloną w tym zakresie i uznana jest obecnie za metodę standardową do rozpoznawania chorób układu krążenia.
Pełna ultrasonograficzna ocena układu sercowo-naczyniowego płodu głowica przezbrzuszą możliwa jest pomiędzy 18-22 tygodniem ciąży"


Dokladnie to co tu opisalas mialam robione ostatnio takze nie wiem co bedzie teraz robione(byleby cipcie zobaczyl)ale zdam relacje jak wroce,albo nastepnego dnia,jak wroce za pozno

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
Cos takiego zakupilam http://www.allegro.pl/item425068638_...er_jakosc.html kolor zielony
Juz nie moge sie doczekac niedzieli jedziemy do Wrocka wiec ... zakupy beda sasasasa oczywiscie dla Robaczka mego
Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
Witaj
A mi właśnie dziś nie chcieli sprzedać magnezu w aptece (powiedziałam, że jestem w ciąży i mam skurcze łydek) - dopiero po konsultacji z lekarzem
Ojejku ogladalam wczoraj ten komplecik i podoba mi sie lososiowy,bo juz i tak mam full ''rozowej landrynki''Zeby tylko Moniczka nie zrobila numeru i nie wyrosl jej fiutek
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:41   #2860
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

A! Wiecie co zauważyłam? Że mam bardzo płytki pępek Wcześniej miałam strasznie głęboki,a teraz tylko minimalnie wewnątrz jest. Ciekawe czy wylezie mi na zewnątrz jak niktórym kobietom w ciaży!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:48   #2861
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
freshona, to nie sa muujące tabletki (choc takie tez są). Sa białe, bez smaku i nie za duże. Oprócz magnezu jest też witamina B6, ktora ułatwia jego wchłanianie. Zalecil mi je lekarz.

Ja mialam problem z liczeniem tygodni i zapisaniem sie na polówkowe. Wiem, że mam skończony 18 tc i zaczęty 19, ale tam to trzeba dokładnie wiedziec, bo nie może byc za późno, a z drugiej strony maksymalnie blisko 22 tc - bo badanie jest wtedy najdokładniejsze. Raz się pomyliłam i jak się zorientowalam, to musialam sie przepisywać

O remontach ani słowa, bo mi humor popsujecie
Skoro polecił Ci je lekarz, to ja sobie też kupię
Owszem, z tym umawianiem sie na badania połowkowe, trzeba dobrze sie "wkręcić". Ja idę w 21t 1d do naprawdę super specjalistki, pięć dni później mam wizytę u swojego gina i też mi pewnie takie połówkowe (choć mniej dokładne) zrobi

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
A! Wiecie co zauważyłam? Że mam bardzo płytki pępek Wcześniej miałam strasznie głęboki,a teraz tylko minimalnie wewnątrz jest. Ciekawe czy wylezie mi na zewnątrz jak niktórym kobietom w ciaży!
U mnie pępol bez zmian - nadal głęboki, ciemnej krechy też nie mam.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 10:06   #2862
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
U mnie pępol bez zmian - nadal głęboki, ciemnej krechy też nie mam.
Ja krechy też nie mam i mam nadzieje, że nie będe. Moja mam nie miała więc może genetycznie obędzie się bez.

A, zapomniałam powiedzieć Od wczoraj mam takie uczucie jakby coś mnie łaskotało w brzuchu. Takie delikatne gilgotki. Czy to może być dzidek? To sie dzieje strasznie często, praktycznie co chwila w innym miejscu w okolicach pępka.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:10   #2863
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

A ja wlasnie przyszlam do domu z pracy po godzinie ... siedze sobie az tu nagle pot mnie oblal i w glowie zaczelo mi sie krecic jakbym cos chlapnela a duszno mi bylo ze szok szefowa mnie zobaczyla zorganizowala zastepstwo i przywiozla do domu.W domu sie jakos lepiej czuje Tz spanikowal i kazal umowic sie do lekarza hmmm byla by okazja do zwolnienia ... tylko isc do pierwszego kontaktu ... ? wogole isc ... ?
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:14   #2864
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Ja krechy też nie mam i mam nadzieje, że nie będe. Moja mam nie miała więc może genetycznie obędzie się bez.

A, zapomniałam powiedzieć Od wczoraj mam takie uczucie jakby coś mnie łaskotało w brzuchu. Takie delikatne gilgotki. Czy to może być dzidek? To sie dzieje strasznie często, praktycznie co chwila w innym miejscu w okolicach pępka.
Jak najbardziej Nieco później już wyraźnie poczujesz, jak się dzidzia rozciąga
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:15   #2865
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

a ja mam zachcianki na słodkie!zaczyna sie,dobrze że w waga nie działa,po co sie stresowac!potem o tym pomysle.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:16   #2866
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
Jak najbardziej Nieco później już wyraźnie poczujesz, jak się dzidzia rozciąga
heheh, smieszne to uczucie! Normalnie mam ochotę się podrapać wewnątrz brzucha
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:20   #2867
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
heheh, smieszne to uczucie! Normalnie mam ochotę się podrapać wewnątrz brzucha
Najlepiej wyczuć dzidzię wieczorem, jak się leży płasko na plecach - wtedy brzuch jest nieco bardziej napięty i wtedy czuję jak moja Hanna szaleje
Najśmieszniejsze, że jak mój TŻ przykłada wtedy rękę do brzucha, to mała przestaje fikać
Zresztą chyba za wcześnie na to, żeby TŻ przez brzuch coś wyczuwał - te fikołki są za słabe, żeby brzuch falował, ja za to je czuję wyraźnie.
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:23   #2868
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
Najlepiej wyczuć dzidzię wieczorem, jak się leży płasko na plecach - wtedy brzuch jest nieco bardziej napięty i wtedy czuję jak moja Hanna szaleje
Najśmieszniejsze, że jak mój TŻ przykłada wtedy rękę do brzucha, to mała przestaje fikać
Zresztą chyba za wcześnie na to, żeby TŻ przez brzuch coś wyczuwał - te fikołki są za słabe, żeby brzuch falował, ja za to je czuję wyraźnie.
Ja zauwazyłam, że jak przestaje się ruszać i oddychać to od razu jest w moim brzuchu cisza Chyba ktoś bawi się ze mną w kotka i myszkę!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:26   #2869
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Ja zauwazyłam, że jak przestaje się ruszać i oddychać to od razu jest w moim brzuchu cisza Chyba ktoś bawi się ze mną w kotka i myszkę!
U mnie to samo - jak specjalnie czekam, żeby mała dała znać o sobie, to jest cisza
Wczoraj za to brykała prawie cały dzień. Wiadomo, tatusia nie było

A ja nie wiem, czy nie kupić Lactovaginalu. Wprawdzie nic mnie nie swędzi, ale wydzielina jakaś taka biała i dość obfita ????
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 10:27   #2870
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

a ja mam zachcianki na słodkie!zaczyna sie,dobrze że w waga nie działa,po co sie stresowac!potem o tym pomysle.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:29   #2871
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
U mnie to samo - jak specjalnie czekam, żeby mała dała znać o sobie, to jest cisza
Wczoraj za to brykała prawie cały dzień. Wiadomo, tatusia nie było

A ja nie wiem, czy nie kupić Lactovaginalu. Wprawdzie nic mnie nie swędzi, ale wydzielina jakaś taka biała i dość obfita ????
W przyszłym tygodniu idę do lekarza to może jakiegoś Big Brothera mi zrobi i podejrzymy dzidzołka i co on/ona tam wyprawia

Nie wiem czy można lactovaginal w ciąży . Ale biała i obfita wydzielina to ponoć norma w ciązy. Byle nie była twarożkowata.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:45   #2872
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

witam nowa mamulke, udzielaj sie czesto


u mnie tez wydzielina czasem mniej a czassem duzooooo, dopoki biala, nie twarozokowata i nie smierdzaca to wszystko ok.

ide wieczorem na szkole rodzenia lalalalalalalalaaaaa
ciekawe czy TZ pojdzie ze mna bo sie pozarlismy ostro wczoraj i nie gadamy do siebie

Poline mozna juz wyczuc na zew, no bawi sie w chowanego z tatusiem
wczoraj jak bylam wkurzona to tak kopala
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:46   #2873
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu idę do lekarza to może jakiegoś Big Brothera mi zrobi i podejrzymy dzidzołka i co on/ona tam wyprawia

Nie wiem czy można lactovaginal w ciąży . Ale biała i obfita wydzielina to ponoć norma w ciązy. Byle nie była twarożkowata.
W takim razie lecę do apteki sie dopytać.
Też będę podgladać małą 11 września
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:52   #2874
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu idę do lekarza to może jakiegoś Big Brothera mi zrobi i podejrzymy dzidzołka i co on/ona tam wyprawia

Nie wiem czy można lactovaginal w ciąży . Ale biała i obfita wydzielina to ponoć norma w ciązy. Byle nie była twarożkowata.
jezeli chodzi o srodki dopchwowe to wiem ,ze tylko lekarz moze przepisac,nawet te łagdne!miałam podobny problem w pierwszej ciazy i lekarz mówił ,ze z tym nie ma zartów.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:53   #2875
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Mała zmiana tematu:
Maybelline szuka pań do testowania kosmetyków. jeśli chcecie wziąć w tym udział, wyślijcie mi na priva adres mailowy. dostaniecie maila od maybelline , zaprosicie 10 dziewczyn i co miesiąc dostaniecie pakiecik: maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml)
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 11:01   #2876
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
Mała zmiana tematu:
Maybelline szuka pań do testowania kosmetyków. jeśli chcecie wziąć w tym udział, wyślijcie mi na priva adres mailowy. dostaniecie maila od maybelline , zaprosicie 10 dziewczyn i co miesiąc dostaniecie pakiecik: maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml)
agnes, nie gniewaj się ale na wizażu non stop ktoś pisze o tym maybelline. Wiem, że musisz znaleźć te 10 dziewczyn ale kurde ja już mam dosyć czytania o tym.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 11:38   #2877
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

byłam wczoraj u gina, z dzidzia wszystko ok
tz był ze mna, ale nie jestem pewna na ile dopatrzył sie dzidziusia na monitorze

a dziecie wypieło sie na nas dupskiem i nie ujawniło kim jest

wapno i magnez [zwłaszcza] jak najbardziej mozna zazywac w ciazy, moj gin poleca to musujace bo podobno łatwiej przyswajalne...

i zalecił mi zaszczepienie sia na grype, mowi ze dziecku to w zaden sposob nie zaszkodzi
jeszcze moge zazywac tran w kapsułkach , przez ostatnie 3 lata brałam regularnie i nie chorowałam ani razu, a dawniej to u mnie była masakra, co miesiac jakies przeziebienie, anginy, grypy i wszelkie wirusy sie mnie czepiały teraz wolałabym uniknac antybioykow i innych lekow ze wzgledu na dziecko

no i nie czuje jeszcze ruchów, choc juz zaczełam 19 tydz. , ale ja ma spora amortyzacje tłuszczykowa cała szczescie ze narazie waga stoi w miejscu a własciwie jeszcze 1 kg schudłam

pozdrowionka dla wszystkich mamusiek i dzidziusiow
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 11:40   #2878
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

A tam ... zarejestrowalam sie do lekarza pierwszego kontaktu mam byc miedzy 15 a 18 poprosze choc tydz wolnego
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 11:42   #2879
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Cytat:
Napisane przez jukol Pokaż wiadomość
A tam ... zarejestrowalam sie do lekarza pierwszego kontaktu mam byc miedzy 15 a 18 poprosze choc tydz wolnego
i bardzo dobrze
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 11:59   #2880
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: mamuski styczniowo-lutowe 2009

Pani z herbata - prosze o zmianie w polu

Bezsenność (Basia,25 lat) Boleslawiec tp. 26/01/09 Gabriela lub Mateusz
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.