Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008' - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 18:11   #2761
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Mala e super Cie czytac

bylismy wczoraj zwazyc nasza kluche i.........uwaga 5700 a jutro konczy 2 misiace
co do nocek to juz pare razy spała od23 do 7, chyba ze nie pamietam ze karmiłam Wiki ma po nas spanie do południa i urzędowanie po nocy, biedna bedzie moja mama jak wróce do pracy (nocki) i bedzie ją musiała zabawiac do północy
pępuszek po p;astrowaniu ładnie sięschował, mam nadzieje ze w srodu, w brzuszku tez sie wszystko ładnie goi. Przez to pieluchowanie duzo ubranek musiałam odłożyc bo sie nie miesci i dzis juz wyslalam TZ do tesco bo body mi brakuje
zmykam kąpac niunke
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 18:17   #2762
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Smile Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

slicznosci nasz Tymcio usmiechniety od ucha do ucha oby juz wsio bylo ok ze zdrowkiem zeby tak sie smial codziennie do swojej mamci
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 18:32   #2763
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

ale te dzieciaczki sie zmieniaja z kazdym dniem sliczne zdjęcia slicznych dzieci ładne usmieszki i zawadiackie spojrzenia, normalnie mozna sie rozpłynąc ja tez wrzuce moja gwiazdę
zdjęcia robione telefonem wiec troche niewyrazne, poza tym zrób tu zdjęcie jak to żywe srebro, taka ruchliwa ze zawsze rozmazana
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....

Edytowane przez taka sobie
Czas edycji: 2008-12-15 o 19:00
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:19   #2764
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Dziołchy Bóg Wam zapłać za dobre słowo - hihihi Kurzosławko oj pućki to ja mam podjeść sobie lubię, dziś się jej pierwszy raz tak ulało że chlusnęło noskiem i zatkało jej jedną dziurkę, ale zaraz frida poszła w ruch i po problemie. Mój mały nienasyceniec Właśnie zasypia i mam nadzieję, że zaraz odpłynie

Judi... Tymcio rozbraja tym uśmiechem!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! Boski po prostu!!! Wklejaj jak najczęściej te uśmiechy. Można się zapatrzeć

Taka Sobie Wikusia cuuuuudowna, a to spojrzenie na ostatnim zdjęciu Piękne!!!

A ja dziś próbowałam małą na macie układać, ale jeszcze szybciutko się nudzi - jakieś 3 minutki patrzy
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:21   #2765
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

dziewczyny,
jestem z wątku wrześniowo-październikowych mamusiek, termin mam na sobotę, ale chodzi mi po głowie pewna rzecz...wy jako już "po" na pewno będziecie w stanie mi coś podpowiedzieć.
mam do was wazne pytanie- twardnienia brzucha są traktowane już jako skurcze przepowiadające -jak je liczyć? czy leżeć i liczyć co ile minut łapią czy normalnie egzystować i przy okazji liczyć?mój lekarz powiedział, że jak te twardnienia będą powtarzały się co 5 minut przez 2 godziny to zgłosic się do szpitala.
ja mam z tym problem, bo np na dzisiejszym spacerze łapały mnie co 5-6 minut, jak się położe na kanapię i czekam, by liczyc to przerwy się wydlużają do 10-20 minut. A gdy znowu wstanę i normalnie funkcjonuję w domu tj. chodze sobie i robię masę zwykłych domowych czynności to skurcze/twardnienia są znowu bardzo często...
nie wiem jak mam na to patrzeć??????
pomóżcie bo oszaleję, a przyznam że głupia jestem,bo jak mój gin kazał mi liczyć przerwy między twardnieniami to zapomniałam się zapytać czy mam wtedy być w pozycji leżącej czy normalnie funkcjonowac... guła ze mnie
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:46   #2766
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
dziewczyny,
jestem z wątku wrześniowo-październikowych mamusiek, termin mam na sobotę, ale chodzi mi po głowie pewna rzecz...wy jako już "po" na pewno będziecie w stanie mi coś podpowiedzieć.
mam do was wazne pytanie- twardnienia brzucha są traktowane już jako skurcze przepowiadające -jak je liczyć? czy leżeć i liczyć co ile minut łapią czy normalnie egzystować i przy okazji liczyć?mój lekarz powiedział, że jak te twardnienia będą powtarzały się co 5 minut przez 2 godziny to zgłosic się do szpitala.
ja mam z tym problem, bo np na dzisiejszym spacerze łapały mnie co 5-6 minut, jak się położe na kanapię i czekam, by liczyc to przerwy się wydlużają do 10-20 minut. A gdy znowu wstanę i normalnie funkcjonuję w domu tj. chodze sobie i robię masę zwykłych domowych czynności to skurcze/twardnienia są znowu bardzo często...
nie wiem jak mam na to patrzeć??????
pomóżcie bo oszaleję, a przyznam że głupia jestem,bo jak mój gin kazał mi liczyć przerwy między twardnieniami to zapomniałam się zapytać czy mam wtedy być w pozycji leżącej czy normalnie funkcjonowac... guła ze mnie
Dlatego zawsze mowia, zeby sie polozyc, albo wziac kapiel- i jak skurcze zwolnia
tzn. ze to falszywy alarm.
Licz jak bedziesz miala twardniejacy brzuch ale z bolem, bo tak to tylko cw. macicy. Jak to juz bedzie to to na pewno poznasz prawdziwe skurcze.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:14   #2767
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Faktycznie, wszystkie dzieciaczki są śliczne i fajniusie. Swoją drogą jak szybko się rozwijają. Niby czasami tylko miesiąc różnicy, a jak te strsze już dużo umiejętności zdobyły - SZOK.

Ja mam kilka pytań i proszę o odpowiedzi jeśli cos wiecie.
1. Czy moge podawac herbatke z kopru włoskiego Hippa, nawet jak Hubert
(odpukac) nie ma problemów z brzuszkiem? - Bo chciałabym przykładem Anisi
zabierac herbatkę na spacer, żeby cyca nie wyciągac w miejscu publicznym
2. Dzieczyny, które podają witaminę D dzieciaczkom - ja podaję Vigantol i
słyszałam, że trzeba te kopelki podac razem z pokarmem, ale lakarz nic o tym
nie wspominał. Jak wy robicie??
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 20:20   #2768
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Igusia śpi dziś kolejny spokojny dzień, nie ma to jak mąż na urlopie na wszystko jest czas i chwila dla siebie się znajdzie. jeszcze 3 tygodnie takiej laby mam, a potem pod koniec urlopu mąż zawiezie nas do moich rodziców na tydzień mój tata nas po kilku dniach odwiezie. git jednym słowem.

śliczne zdjęcia wstawiłyście, dzieciaczki boskie. Mała dobrze, że już jesteś. I cieszę się ogromnie, że z naszym Tymciem coraz lepiej

ja już kupiłam drugą paczkę pamków 3, super są

któraś pytała kiedy dzieci więcej widzą. u nas było tak, że Iga najpierw zaczęła dostrzegać karuzelę- w 4tym tygodniu jakoś. potem na przełomie 5/6 zaczęła wodzić wzrokiem za przedmiotem.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:23   #2769
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Faktycznie, wszystkie dzieciaczki są śliczne i fajniusie. Swoją drogą jak szybko się rozwijają. Niby czasami tylko miesiąc różnicy, a jak te strsze już dużo umiejętności zdobyły - SZOK.
oj tak, różnicę widać z tygodnia na tydzień i niesamowite to jest

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
1. Czy moge podawac herbatke z kopru włoskiego Hippa, nawet jak Hubert
(odpukac) nie ma problemów z brzuszkiem? - Bo chciałabym przykładem Anisi
zabierac herbatkę na spacer, żeby cyca nie wyciągac w miejscu publicznym
2. Dzieczyny, które podają witaminę D dzieciaczkom - ja podaję Vigantol i
słyszałam, że trzeba te kopelki podac razem z pokarmem, ale lakarz nic o tym
nie wspominał. Jak wy robicie??
1. myślę, że możesz podawać koper, możesz też parzyć delikatny rumianek na przykład. albo kupić inne herbatki hippa - mają ich kilka zdaje się.
2. ja daję codziennie po kąpieli przed ostatnim karmieniem. i potem od razu cycek.

edit. wrzucam jeszcze raz link do herbatek, któraś wcześniej go podawała:
http://www.hipp.pl/index.php?id=34
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:43   #2770
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Faktycznie, wszystkie dzieciaczki są śliczne i fajniusie. Swoją drogą jak szybko się rozwijają. Niby czasami tylko miesiąc różnicy, a jak te strsze już dużo umiejętności zdobyły - SZOK.

Ja mam kilka pytań i proszę o odpowiedzi jeśli cos wiecie.
1. Czy moge podawac herbatke z kopru włoskiego Hippa, nawet jak Hubert
(odpukac) nie ma problemów z brzuszkiem? - Bo chciałabym przykładem Anisi
zabierac herbatkę na spacer, żeby cyca nie wyciągac w miejscu publicznym
2. Dzieczyny, które podają witaminę D dzieciaczkom - ja podaję Vigantol i
słyszałam, że trzeba te kopelki podac razem z pokarmem, ale lakarz nic o tym
nie wspominał. Jak wy robicie??

1- ja akurat karmie piersia na dworze, ale tak na wszelki wypadek kupilam dzis z hippa herbatke uspokajajaca od 1 mies.- wydaje mi sie ze ona bedzie lepsza niz koper, bo on jest wiatropedny a przeciez to niepotrzebne maluszkowi.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:53   #2771
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Niby NIc kup herbatke rumiankowa albo ułatwiająca karmienie, ona zawiera rumianek, anyż i koper wloski, jest delikatna w smaku i dzieci po niej tak nie pierdziusiaja, takze smialo mozesz zabierac te herbatke na spacer. Choc ja juz karmilam w parku na lawce, mozna to zrobic bardzo dyskretnie tak ze nikt nic nie widzi, u mnie byla pelna konspiracja
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 21:42   #2772
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Niby NIc kup herbatke rumiankowa albo ułatwiająca karmienie, ona zawiera rumianek, anyż i koper wloski, jest delikatna w smaku i dzieci po niej tak nie pierdziusiaja, takze smialo mozesz zabierac te herbatke na spacer. Choc ja juz karmilam w parku na lawce, mozna to zrobic bardzo dyskretnie tak ze nikt nic nie widzi, u mnie byla pelna konspiracja
A ja wlasnie ostatnio znalazlam u mnie w ciuchlandzie 2 swietne bluzki z dlugim rekawem- H&Mmama- maja takie lufciki do karmienia piersia, zaplacilam za nie po 12 zl i jestem z nich super zadowolona
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 06:54   #2773
Kurzoslawa
Wtajemniczenie
 
Avatar Kurzoslawa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe...
Wiadomości: 2 395
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Co to wszyscy śpią?

Nastka dzisiaj odsypiała ostatnia kolkowa noc.
Padła tuz po kapieli.Spała od 20-24 i od 1.30-6
Teraz połozyłam ją do łózeczka,nakreciłam karuzele,troche pogadała i znów zasnęla.

Jolu Tymuś ten usmiech ma powalajacy wklejaj wiecej takich zdjęc
__________________

Kurzoslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:11   #2774
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Dlatego zawsze mowia, zeby sie polozyc, albo wziac kapiel- i jak skurcze zwolnia
tzn. ze to falszywy alarm.
Licz jak bedziesz miala twardniejacy brzuch ale z bolem, bo tak to tylko cw. macicy. Jak to juz bedzie to to na pewno poznasz prawdziwe skurcze.
dziękuje Ci ślicznie za pomoc! teraz juz na 100% będę spokojniejsza...
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 07:47   #2775
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Cytat:
Napisane przez Kurzoslawa Pokaż wiadomość
Co to wszyscy śpią?

Nastka dzisiaj odsypiała ostatnia kolkowa noc.
Padła tuz po kapieli.Spała od 20-24 i od 1.30-6
Teraz połozyłam ją do łózeczka,nakreciłam karuzele,troche pogadała i znów zasnęla.

Jolu Tymuś ten usmiech ma powalajacy wklejaj wiecej takich zdjęc
A gdzie tam... ja zombie jestem... spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ać
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:09   #2776
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Smile Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

hello
ktoras z mamus zakupila wkladki wielorazowe silikonowe
http://www.allegro.pl/item426142147_...wy_gratis.html
czy one sie sprawdzaja w uzytkowaniu?
pytam bo zuzywam stada jednorazowych, a coraz mniej promocji na 50 szt. johnsona za 13 zl w rossmanie
ide przebierac Mikiego bo cos straaaaasznie zabulgotalo w pampersie ,mam nadzieje ze nie bedzie mycia od stop do glow
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 08:29   #2777
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Hihihi Aniu ja właśnie przebrałam Olę, ale na szczęście wszystko zostało w pieluszce tylko aromaty się rozniosły
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:28   #2778
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Hej baby

Piszę tego posta a moja noga rusza się rytmicznie i buja wózkiem Moje dziecię dziś zastrajkowało i spać w łóżeczku nie będzie... no cóż

Kasiulko
, Olcia z irokezem na głowie wygląda przeobłędnie

Judi, wspaniale oglądać takie foteczki. Widać że Tymuś jest szczęśliwy i zadowolony Oby więcej takich uśmiechniętych chwil

taka sobie, uwielbiam oglądać zdjęcia Twojej córci, pewnie dla tego że ma tak bujne owłosienie jak moja Mati Prześliczna jest

marticia, ta zgaga to zapewne refluks? Czytałam o tym i stwierdziłam, że moja córcia chyba to ma. Podobno dzieciaki muszą po prostu z tego wyrosnąć. Ale Ty mówisz, że masz jakieś kropelki... pomagają??? Jeśli tak to bardzo Cię proszę napisz co to za krople, pewnie są na receptę, ale przynajmniej będę w razie czego wiedzieć o co poprosić pediatrę.

Cytat:
Napisane przez anka1900
ktoras z mamus zakupila wkladki wielorazowe silikonowe
http://www.allegro.pl/item426142147_...wy_grati s.html
czy one sie sprawdzaja w uzytkowaniu?
O ile dobrze pamiętam to ver_ona je zamawiała. Ja też poproszę o opinię bo powoli bankrutuję przez jednorazowe wkładki
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:32   #2779
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
hello
ktoras z mamus zakupila wkladki wielorazowe silikonowe
http://www.allegro.pl/item426142147_...wy_gratis.html
czy one sie sprawdzaja w uzytkowaniu?
pytam bo zuzywam stada jednorazowych, a coraz mniej promocji na 50 szt. johnsona za 13 zl w rossmanie
ide przebierac Mikiego bo cos straaaaasznie zabulgotalo w pampersie ,mam nadzieje ze nie bedzie mycia od stop do glow
Wiesz ja kupilam, ale nie bede Ci ich polecac. Nie wiem, czy ja mam za duzo pokarmu czy jak, ale mi one wciaz przeciekaja i znow wrocilam do jednorazowek. Najgorzej jest jak karmie, to z drugiej piersi normalnie wyplywa spod tej wkladki. Nie nosilam ich 3 dni i dzis znow sprobuje, bo wkurza mnie ze tyle kaski na to wywalilam, a to kicha jest. Chociaz czytalam na innych forach, ze sie sprawdzaja- wiec bede probowac dalej i napisze co i jak.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 09:42   #2780
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.
Tez już karmiłam na ławce i raz w przymieżalni, średnia przyjemnośc pomimo pełnej konspiracji, mój stres opłacony nerwami Huberta, ale to nic biorąc pod uwagę to, że ławek ograniczona ilośc, pozostają przystanki i ciekawski spojrzenia emerytek (swoją drogą zauważyłam że tylko emerytki z takim zaciekawiem patrzą, poza nimi nikt nie zwraca uwagi)
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 09:53   #2781
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

rozwlaiło mnie zdj Oli z czubkiem
Kasiulko guess są właśnie ze srebrną nakrętką, jasnofioletowe. ale ujawniły bergamotkową nutę
polarku nie kupiłam tylko bluzę w jabłuszka, bo tylko męskie były

Antonina zwinęła dziś Sofijce smoka i z nim łazi w pysku tż zrobił jej zdj to wkleję jak płodzianka zaśnie


powiem szczerze, że od zawsze mnie drażniły matki karmiące publicznie i nie zmieniło tego to, że sama już karmiąca jestem (byłam ). chodzi mi o babki, które na środku centrum handlowego wywalają białe sflaczałe cycki i demonstracyjnie karmią jakby każdy musiał się natykać na swej drodze na nie zazwyczaj można znaleźć jakieś ustronne miejsce.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:07   #2782
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

bry
kolanem hustam wozek, lewa reka trzymam laktator, prawa pisze do was

my noc mielismy w miare, oczywiscie pół nocy młody spał na mnie... co dopowadza mnie do szału... ale co zrobic... oduczac bedziemy jak kolki sie skończa, teraz ma dosc stresow tymek wazy 5660 wiec w tydzien przybral 300 g, myslalam ze lekarka powie ze za duzo ale cisza

wersta tez mnie to zawsze drazniło dka mnie plusem karmienia butla jest wlasnie to ze nie musze nigdzie cyca wyciagac-czy jak sa goscie, czy w centrum handlowym, nie wiem ale juz taka zryta jestem pod tym wzgledem:
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:37   #2783
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Smile Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

dzieki veronka za streszczenie
dziwne dziewczynki jestescie, mi publiczne karmienie nic a nic nie przeszkadza, uciazliwym dla mnie jest tylko jego czestotliwosc w przypadku mojego Mikolaja
ja zauwazylam ze na matki karmiace najbardziej zasadzaja sie male dzieci, pytaja czasami czy moga poglaskac malego, przywitac sie, czy to boli jak on ssie
ps w przypadku sklepow ktore odwiedzam, nie ma kacika dla matki z dzieckiem aby bylo intymnie
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:42   #2784
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

no nie wiem dla mnie to intymna sprawa. to tak jak zdjąć majtki na środku i załatwić się przy wszystkich
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:45   #2785
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Smile Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Judi mam pytanie, w czym mrozisz pokarm?
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:55   #2786
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
Judi mam pytanie, w czym mrozisz pokarm?
http://www.allegro.pl/search.php?str...personal_rec=0
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 10:59   #2787
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

.

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-09-04 o 09:25 Powód: Spam
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 12:17   #2788
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Smile Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

dzieki Jolu
mam wlasnie we wrzesniu pare spraw do zalatwiania na miescie, wiec musze nazbierac jedzonka dla ssaka, a czasami mam na zbyciu mega ilosc w piersi, ze cieknie do wkladki
maly wisi mi na cycu, za nic nie chce spac, godzinny spacer po ogrodzie za nic nie uspil malego zlosnika
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 12:26   #2789
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
no nie wiem dla mnie to intymna sprawa. to tak jak zdjąć majtki na środku i załatwić się przy wszystkich
te pokaz Tosie ze smoczkiem

A ja dzis rano bylam z Piterkiem u dentysty, zrobiłam sobie jednego zęba, bo mała dziura była. A tak to szczena git, zero ubytków, dziur i kamienia dentystka była zdziwiona że w ciąży nie "poleciały" mi zęby, bo inne panie ponoć to armagedon mają w szczęce po porodzie a ja dokonczyłam zęba, którego leczyć miałam w październiku, ale że byłam ciążowa wtedy to przesunięto to na dziś

Piter śpi... odsypia wczorajszy dzień bo moje dziecko padło dopiero po kąpieli.. a na spacerze spał 40 min... potem wył ze zmęczenia.. bidulek

A dziś obesrane zaś plecy (pierniczone pampki 2) skończe je i żegnam się z nimi na zawsze.. kupa dotarła dziś do włosów na głowie, a że mały ruchliwy to upaćkał se ręce i nogi... ledwo opanowałam hardcore kupowy

a po za tym śpiącam cosik...

no i nagrałam Piterka jak gada chyba sobie jego głosik i słynne aguuuu przerobie i będzie moim dźwiękiem na sms jak która chce posłuchać to moge pociś plik na maila
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 12:56   #2790
Kurzoslawa
Wtajemniczenie
 
Avatar Kurzoslawa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe...
Wiadomości: 2 395
Dot.: Od Płodzianki do Mlekopijcy - Nasze Słodkie Letnie Wyjce 2008'

Anisu ja jestem ciekawa jak brzmi gaworzenie piterka wiec prosze o przesłanie
__________________

Kurzoslawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.