Anty aging - plotkowo - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-26, 12:10   #1291
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja tylko z igłami działam, ale opis urzadzenia ciekawy, jak przetestujesz zdaj relację
Mam do Was inne pytanie z serii anty aging: czy któraś miała doświadczenie z botoksem na kurze łapki?Mam w sumie niewielki problem ,a głównie to nie o same kurze łapki chodzi a o zmarszczki "senne" , kilka kreseczek, które przecinają skórę pionowo .Nie wiem czy botoks ich nie pogłębi....?Mam je tylko na lewej stronie, na której zazwyczaj nieświadomo śpię, walczę z tym , zasypiam na plecach,ale i tak ląduje na lewej stronie ..
Ps. śpie na poduszce ortopedycznej, mimo wszystko zmarcha nadal jest...
ale takie zmarszczki nie powstają na tle "mimicznym", więc botoks to raczej nie na to
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 06:41   #1292
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ale takie zmarszczki nie powstają na tle "mimicznym", więc botoks to raczej nie na to
No właśnie wiem, tylko znajdują się w okolicy , którą chciałabym ewentualnie unieruchomić...dlatego pytam czy botoks ich by nie pogłębił...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 08:23   #1293
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
No właśnie wiem, tylko znajdują się w okolicy , którą chciałabym ewentualnie unieruchomić...dlatego pytam czy botoks ich by nie pogłębił...
no to nie wiem, pogadaj z osobą u której będziesz robić ten zabieg.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 19:33   #1294
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Może żel z arniką pomoże?Świetnie wchłania siniaki i obkurcza naczynka
Nie mieli żelu w aptece (chyba w Polsce za PRL był większy wybór niż w irlandzkich aptekach), dali mi maść. Nic to nie pomaga. Używam 3-4 razy dziennie od ponad tygodnia i nie widzę efektów.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-03, 08:54   #1295
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Nie mieli żelu w aptece (chyba w Polsce za PRL był większy wybór niż w irlandzkich aptekach), dali mi maść. Nic to nie pomaga. Używam 3-4 razy dziennie od ponad tygodnia i nie widzę efektów.
Arnika nie pomoże, jest dobra na siniaki, stłuczenia. Naczynka mogą same wrócić do normy lub nie, to bardzo indywualna kwestia.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-03, 12:15   #1296
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Anty aging - plotkowo

Czy ktoś kupował retinal od Ph. Doctor? Są na niego co jakiś czas zniżki czy nie ma co czekać?
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-04, 06:52   #1297
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89682097]Arnika nie pomoże, jest dobra na siniaki, stłuczenia. Naczynka mogą same wrócić do normy lub nie, to bardzo indywualna kwestia.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Arnika jak najbardziej na rozszerzone naczynka, tylko musi być w formie bardziej penetrującej (właśnie dobry jest żel).

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupował retinal od Ph. Doctor? Są na niego co jakiś czas zniżki czy nie ma co czekać?
Na Black Friday mieli 15% rabatu
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-04, 07:13   #1298
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

[/COLOR]

Na Black Friday mieli 15% rabatu
Oo, ale 2 miesiące to jednak nie będę czekać. Dzięki za info.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-04, 14:33   #1299
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Oo, ale 2 miesiące to jednak nie będę czekać. Dzięki za info.
No tak, a niestety u nich rzadko rabaty są, zaglądam czasem i nic...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 06:42   #1300
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja tylko z igłami działam, ale opis urzadzenia ciekawy, jak przetestujesz zdaj relację
No więc jestem po pierwszym zabiegu (mezoterapia bezigłowa robiona w domu samodzielnie) i powiem Wam, że rewelacja. Włączyłam sobie najpierw program Lifting - cztery minuty na twarz i cztery kolejne na szyję i dekolt, a na koniec dwie minuty program Eye Care dwie minuty. Wcześniej nałożyłam dość grubo żelu do ultradżwięków z peptydami i on mi się wchłonął w trakcie zabiegu dosłownie cały. Tak że po kilku minutach po zabiegu nałożyłam jeszcze cieniutką warstwę kremu na noc. W kolejne dni skóra super, jakby napita od wewnątrz. Nie czuję ściągnięcia skóry pod oczami, co mi się normalnie bardzo często zdarza, tak że w pracy mam w szufladzie krem pod oczy i w ciągu dnia muszę dokładać. Oczywiście zmarszczki i inne atrakcje nie zniknęły ale to dopiero pierwszy zabieg. No i nawet po całej serii nie oczekuję cudów, ale jak dla mnie jest super. Będę robiła zabiegi raz w tygodniu. Jak mi się ten żel Apis skończy, to kupię sobie jakieś ampułki z innym składnikiem aktywnym, jest tego mnóstwo jak poszperałam
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 07:38   #1301
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
No więc jestem po pierwszym zabiegu (mezoterapia bezigłowa robiona w domu samodzielnie) i powiem Wam, że rewelacja. Włączyłam sobie najpierw program Lifting - cztery minuty na twarz i cztery kolejne na szyję i dekolt, a na koniec dwie minuty program Eye Care dwie minuty. Wcześniej nałożyłam dość grubo żelu do ultradżwięków z peptydami i on mi się wchłonął w trakcie zabiegu dosłownie cały. Tak że po kilku minutach po zabiegu nałożyłam jeszcze cieniutką warstwę kremu na noc. W kolejne dni skóra super, jakby napita od wewnątrz. Nie czuję ściągnięcia skóry pod oczami, co mi się normalnie bardzo często zdarza, tak że w pracy mam w szufladzie krem pod oczy i w ciągu dnia muszę dokładać. Oczywiście zmarszczki i inne atrakcje nie zniknęły ale to dopiero pierwszy zabieg. No i nawet po całej serii nie oczekuję cudów, ale jak dla mnie jest super. Będę robiła zabiegi raz w tygodniu. Jak mi się ten żel Apis skończy, to kupię sobie jakieś ampułki z innym składnikiem aktywnym, jest tego mnóstwo jak poszperałam
a jakie urządzenie masz?
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-05, 08:24   #1302
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Anty aging - plotkowo

BEAUTIFLY B-Gloosy Blush

Jeszcze tak się podzielę: w tym roku od stycznia sumiennie codziennie nakładam na twarz spf50. Wcześniej filtra na twarz używałam tylko w czasie wakacji nad morzem, a w pozostałym czasie w ciągu roku jakiś zwykły krem na dzień + krem bb Missha z spf 47. I powiem wam, że to jest pierwszy rok w moim życiu, że po lecie nie mam nowych przebarwień na twarzy. Zawsze było tak, że przez całą jesień i zimę walczyłam z przebarwieniami na policzkach, przychodziło lato, pojawiały się nowe przebarwienia, a na jesień zaczynałam nową bitwę. I tak w kółko a teraz nie mam z czym walczyć! Jak żyć?
Tak że filtry też działają, jakby co

Edytowane przez Dorasek
Czas edycji: 2023-10-05 o 08:33
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 13:37   #1303
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Anty aging - plotkowo

Próbowałyście może tapingu? Jest na to teraz szał, w końcu stwierdziłam, że spróbuję, co mi tam. Robię botoks na lwią od kilku lat, więc jak zaczynałam się tapować, to byłam bardzo sceptycznie nastawiona: botoksu na pewno to nie zastąpi, a upierdliwe i jeszcze się idzie spać jak mumia. Teraz jestem po tygodniu i zmieniam zdanie. Kurde, to chyba faktycznie działa, jestem w szoku. Czoło mam po nocy zrelaksowane i efekt się utrzymuje dość dobrze w ciągu dnia. Ostatni botoks miałam w kwietniu, powinnam już go powtórzyć, ale chyba się wstrzymam i będę dalej obserwować.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 16:06   #1304
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Próbowałyście może tapingu? Jest na to teraz szał, w końcu stwierdziłam, że spróbuję, co mi tam. Robię botoks na lwią od kilku lat, więc jak zaczynałam się tapować, to byłam bardzo sceptycznie nastawiona: botoksu na pewno to nie zastąpi, a upierdliwe i jeszcze się idzie spać jak mumia. Teraz jestem po tygodniu i zmieniam zdanie. Kurde, to chyba faktycznie działa, jestem w szoku. Czoło mam po nocy zrelaksowane i efekt się utrzymuje dość dobrze w ciągu dnia. Ostatni botoks miałam w kwietniu, powinnam już go powtórzyć, ale chyba się wstrzymam i będę dalej obserwować.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Tak, działa jak balsam na moje napięte szczęki wstaje rano bez bitchy face i bez zgrzytu zębów
Obecnie próbuje pod oczami i tez przymierzam się do lwa.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 16:38   #1305
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Tak, działa jak balsam na moje napięte szczęki wstaje rano bez bitchy face i bez zgrzytu zębów

Obecnie próbuje pod oczami i tez przymierzam się do lwa.
Jak się obklejasz na zaciśnięte szczęki?

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 17:20   #1306
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Arnika jak najbardziej na rozszerzone naczynka, tylko musi być w formie bardziej penetrującej (właśnie dobry jest żel).

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------





Na Black Friday mieli 15% rabatu
Rozszerzone naczynko to potluczenie/ siniak na które arnika jak najbardziej pomaga. Mathbeth pisała o popękanych, (czerwone pajaczki) na takie to tylko laser, żadne maści, cuda wianki nie pomogą

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 17:32   #1307
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Jak się obklejasz na zaciśnięte szczęki?

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Tak jak na tym filmiku:
https://www.youtube.com/shorts/YDlgmmECdAY
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 19:02   #1308
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Dzięki W stresujących okresach też mam z tym problem

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-05, 19:22   #1309
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Dzięki W stresujących okresach też mam z tym problem

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Proszę bardzo mam nadzieje, ze przyniesie ulgę.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-06, 10:19   #1310
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Próbowałyście może tapingu? Jest na to teraz szał, w końcu stwierdziłam, że spróbuję, co mi tam. Robię botoks na lwią od kilku lat, więc jak zaczynałam się tapować, to byłam bardzo sceptycznie nastawiona: botoksu na pewno to nie zastąpi, a upierdliwe i jeszcze się idzie spać jak mumia. Teraz jestem po tygodniu i zmieniam zdanie. Kurde, to chyba faktycznie działa, jestem w szoku. Czoło mam po nocy zrelaksowane i efekt się utrzymuje dość dobrze w ciągu dnia. Ostatni botoks miałam w kwietniu, powinnam już go powtórzyć, ale chyba się wstrzymam i będę dalej obserwować.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Ja jakiś rok temu zaczęłam naklejać plasterki typu Frownies tylko tańsze (Many Beauty), czasem przycinam , czasem nakładam w całości, bo mam różne kształty. Nakładam w dwóch miejscach na czoło i w okolice jedengo oka , gdzie tworzy mi się zmarszczka senna. Efekty serio są, tylko tak po około 2 tyg stosowania non stop na noc. Skończyłam kilka opakowań i jakoś je porzuciłam...Wróciłam tydzień temu i na razie czekam na efekty. Lipa jest tylko jedna:Nadal mam opaleniznę na ciele z lata i żeby to jakoś wyglądało to na moją filtrowaną bladą twarz kładę co drugi dzień lekki samoopalacz. Przy plasterkach położonych minimum po 2 h od kremu, powstają niestety rano bielsze placki w tych miejscach...Jakoś podkładem udaje się to wyrównać ,ale tak, to jedyna wada jaką znalazłam w plasterkach...Teraz przymierzam się do taśm ogladając Pondi
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 18:44   #1311
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 337
Dot.: Anty aging - plotkowo

Pytałam tu jakiś czas temu o wrażenia po laserze frakcyjnym ablacyjnym (resurfacing) i kontynuując rozmowę sama z sobą chciałam podzielić się wrażeniami po:

Miałam dzisiaj, intensywność średnia (2/3). I było to... naprawdę bolesne. Może to kwestia tego, że miałam na twarzy, szyi i dekolcie (był taki pakiet), ale jak kosmetyczka zaczęła to myślałam, że nie dam rady tak bolało.

W tym momencie jest mocne zaczerwienienie i pieczenie, ale na to byłam przygotowana. Liczę, że chociaż trochę mi to polepszy stan cery i że ból nie był na marne.

Edytowane przez avocado77
Czas edycji: 2023-10-13 o 18:50
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-13, 05:31   #1312
Lady_Vetinari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Dot.: Anty aging - plotkowo

Oczywiście, że botulinę można na kurze łapki, podaje się w 1-3 pkt bocznie 1cm od krawędzi oczodołu śródskórnie. Daje fajny efekt, choć bardziej spektakularny jest na czole, ale przy uśmiechu przynajmniej się nie marszczę w okolicach oczu. Myślę jeszcze nad mezobotoksem pod oczy. Kurze łapki są jak najbardziej zmarszczkami mimicznymi. Botulina plus co 6-12 miesięcy, krem na receptę Aklief z tifarotenem (pochodna witaminy A) plus kosmetyki z BasicLab, codziennie SPF 50 dają u mnie spektakularne efekty prewencji przeciwzmarszczkowej, ale z retinoidami jestem obeznana od wieku nastoletniego- najpierw doustne do leczenia trądziku, potem zewnętrzne jako prewencja trądziku i zmarszczek, a toksynę stosuję od 3 lat, ponadto peelingi kwasowe, myślę nad mezoterapią, na razie nie potrzebuję bardziej inwazyjnych zabiegów.
Lady_Vetinari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-22, 20:33   #1313
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Anty aging - plotkowo

Czy ktoś może używa Foreo Bear lub Foreo Bear 2 i wypowie się czy warto? Czy aplikacja do urządzenia działa sprawnie na każdym telefonie?
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-22 21:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.