Przebarwienia, blizny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-05, 23:12   #1
jmola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9

Przebarwienia, blizny


Poszukuje czegos co sprawdzi sie przy problemach takich jak w temacie. Niestety malo jest informacji o kosmetykach tego typu. Ktos ma jakies doswiadczenia i chce pomoc?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jmola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 07:09   #2
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Przebarwienia, blizny

z typowych kosmetyków drogeryjnych nie moge Ci nic polecić. z maści dermatologicznych miałam Skinoren, dość duze opakowanie, bez recepty, kosztuje ok. 50 zł. uzywalam go zbyt krotko, zeby zauwazyc jakies efekty, nawet nie caly miesiac, ale ogolnie ma dobre opinie. mi przeszkadzalo to, ze tworzyl biala powloke na twarzy i bardzo sciagal skore. z tego co wiem ma jakis tanszy odpowiednik
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 14:50   #3
sylwia_96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 59
Dot.: Przebarwienia, blizny

Ja stosowałam dermabliz silikon to jest taki żel na blizny. Stosowałam go chyba 3 miesiące, co wieczór. Zużyłam 2 opakowania, koszt około 40 zł . I powiem szczerze, że przebarwienia wyblakły ale tylko troszkę, i tak są widoczne ale bardzo dobrze sprawdził się na blizny. Miałam dość dużo blizn, taki dziurek po trądziku (nie pory!) i bardzo się zmniejszyły, są prawie niewidoczne. A na przebarwienia słyszałam że dobry jest Glyco A krem z kwasem glikolowym 12% ale nie powiem Ci jak działa bo ja dopiero się przyczajam na jego kupno ale słyszałam opinie innych i jest ok, chyba że masz wrażliwą cerę to uważaj.
sylwia_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 21:20   #4
jmola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Przebarwienia, blizny

Cytat:
Napisane przez sylwia_96 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam dermabliz silikon to jest taki żel na blizny. Stosowałam go chyba 3 miesiące, co wieczór. Zużyłam 2 opakowania, koszt około 40 zł . I powiem szczerze, że przebarwienia wyblakły ale tylko troszkę, i tak są widoczne ale bardzo dobrze sprawdził się na blizny. Miałam dość dużo blizn, taki dziurek po trądziku (nie pory!) i bardzo się zmniejszyły, są prawie niewidoczne. A na przebarwienia słyszałam że dobry jest Glyco A krem z kwasem glikolowym 12% ale nie powiem Ci jak działa bo ja dopiero się przyczajam na jego kupno ale słyszałam opinie innych i jest ok, chyba że masz wrażliwą cerę to uważaj.
Kurcze. Wlasnie potrzebne mi cos bardziej na przebarwienia niz blizny. Niestety glupota nie boli i opalanie bez filtrow zrobilo swoje. Strasznie sobie za to pluje w brode bo jezeli chodzi o tradzik to na szczescia nie mam duzego problemu.

Jak juz cos zakupisz to daj znac





Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
z typowych kosmetyków drogeryjnych nie moge Ci nic polecić. z maści dermatologicznych miałam Skinoren, dość duze opakowanie, bez recepty, kosztuje ok. 50 zł. uzywalam go zbyt krotko, zeby zauwazyc jakies efekty, nawet nie caly miesiac, ale ogolnie ma dobre opinie. mi przeszkadzalo to, ze tworzyl biala powloke na twarzy i bardzo sciagal skore. z tego co wiem ma jakis tanszy odpowiednik
O skinorenie cos tam slyszalam. A uzywalas go bardziej ze wzgledu na blizny czy przebarwienia?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jmola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 07:41   #5
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Przebarwienia, blizny

ja myślę że Glyco A krem z kwasem glikolowym 12% będzie bardzo dobrym rozwiązaniem ponieważ kwasy uzywane w salonach kosmetycznych przeznaczone dla cery z tradzikiem i po tradzikowej głównie składają się z kwasu glikolowego który leczy trądzik, rozjaśnia, spłyca blizny. Ja uzywam kwasy w domu sama dla siebie z kwasem glikolowym i jest super efekt. nie mam ani jednej plamki, a blizny się trochę spłyciły
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 11:22   #6
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Przebarwienia, blizny

U mnie skinoren nic nie zdziałał. Sporo osób chwali sobie kwasy, więc jeśli możesz spróbwać, ale uważaj jeśli jesteś wrażliwcem. Leczę trądzik - straszny to on nie jest - teraz zostały mi przebarwienia i stosuję Epiduo i jest ciut lepiej. Jeśli chcesz odpowiednik Skinorenu to jest to Acne Derm - kosztuje ok 20 zł a nie ponad 40 jak Skinoren
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 17:47   #7
jmola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Przebarwienia, blizny

@asiunia_28 Ten Glyco A krem brzmi zachęcająco jednak boje się jak mogłaby zareagować moja skóra. Zazwyczaj nie używam produktów, które mają mocne działanie. Dzięki za odpowiedź

@mycha94 Ooo, 2 dyszki zawsze brzmią lepiej niż 4 Dzięki!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cy.html&next=1 A czy ktoś może powiedzieć coś na temat tego kosmetyku?
jmola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-08, 15:08   #8
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Przebarwienia, blizny

nie przeszkadza cera wrażliwa. wtedy zamiast kwasu glikolowego stosuje się migdałowy- przeznaczony jest dla cer wrażliwych ale również ma dzialanie rozjaśniające, w końcu to kwas
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 21:07   #9
jmola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Przebarwienia, blizny

A wlasciwie gdzie moge kupic te kwasy? W aptekach?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jmola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:12   #10
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Przebarwienia, blizny

nie nie. możesz zamówić przez internet albo w profesjonalnych hurtowniach ale trzeba liczyc sie z tym ze w hurtowni dasz o ok 30% więcej kasy niz przez internet. Ja moje z ziajii zamówilam na allegro i za 35% dałam 100 zł plus przesyłka
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 20:37   #11
jmola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Przebarwienia, blizny

Tak trochę poczytałam o tym kwasie migdałowym i wydaje mi się, że spokoje wystarczyłoby mi jakieś małe stężenie. Z tego co widzę to można też dostać jakieś serum na biochemii, a w zrób sobie krem jest 10g za 7.50 zł.
Może najpierw wypróbuję coś stamtąd i sama pokombinuję?
jmola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:04   #12
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Przebarwienia, blizny

no pewnie, tylko rób to rozsądnie bo kwas to nie zwykły krem. i ja dlatego wybrałam stężenie 35 % z ziaji bo do niego nie trzeba neutralizatora natomiast do innych potrzeba
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 14:14   #13
jmola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Przebarwienia, blizny

Dzieki za pomoc Mysle, ze zrobie to zgodnie z instrukcjami na blogach. Znalazlam kilka ciekawych materialow na temat tego jak sie powinno to wszystko zrobic Jeszcze raz dzieki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jmola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-11 15:14:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.