dołaczysz? cel ? 2kg do świat !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-11, 21:20   #1
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296

dołaczysz? cel ? 2kg do świat !!


witam was dziewczyny, moze macie ochote dołaczyc do mnie?? chcialam schudnac 2kg do świat?? zdrowo i racjonalnie?? jedzac 1000kcl dziennie i cwiczac.. ja wyelimmnowalam słodycze, pieczywo, makaron i ziemniaki. Dzis zjadlam 1000kcl i cwiczylam 45min aerobic i 45 yoga.. zapraszam do wspolnego wspierania sie
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 22:36   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: dołaczysz? cel ? 2kg do świat !!

Cytat:
Napisane przez drea Pokaż wiadomość
witam was dziewczyny, moze macie ochote dołaczyc do mnie?? chcialam schudnac 2kg do świat?? zdrowo i racjonalnie?? jedzac 1000kcl dziennie i cwiczac.. ja wyelimmnowalam słodycze, pieczywo, makaron i ziemniaki. Dzis zjadlam 1000kcl i cwiczylam 45min aerobic i 45 yoga.. zapraszam do wspolnego wspierania sie
1000 kcal i racjonalna dieta - to brzmi poprostu śmiesznie
Do tego jeszcze ćwiczenia

Nie wiem ile masz lat, ale jeśli młodziutka jesteś to nie niszcz sobie zdrowia Nie skupiaj się też tak na wadze, bo 2 kg w tą czy w tamtą - jakie to ma znaczenie. Skup się bardziej na figurze niż na cyferkach na wadze

Przy tak mało kalorycznej diecie i intensywnych ćwiczeniach możesz stracić te dwa kilogramy ale w skutek odwodnienia organizmu i poświęcenia mięśni.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 05:57   #3
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: dołaczysz? cel ? 2kg do świat !!

Drea, słoneczko. Milka ma rację. 1000kcal, to racjonalna dieta, przy założeniu że masz ogólnie niskie zapotrzebowanie kaloryczne (to da się sprawdzić), że prowadzisz mało aktywny tryb żeycia i że nie ćwiczysz. Przy takich ćwizeniach jak Ty piszesz, że wykonujesz, to 1000kcal jest porcją głodową i równie dobrze mogłabyś zacząć głodówkę a ćwiczenia sobie darować. Na wadze do świąt pewnie stracisz więcej niż 2kg, ale to tylko puste cyfry. W rze3czywistości spalisz tylko mięsnie, odwodnisz i osłabisz organizm, a po świąteczniej wyżerce dopadnie Cię jo-jo. Więc nie złość się, ale jeśli dlaej chcesz tyle ćwiczyć, to musisz jeść więcej Dla zdrowia i urody .... 3Maj się
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:24   #4
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: dołaczysz? cel ? 2kg do świat !!

nie pisałam, bo bardzo mnie skrytykowaliscie ........ po pierwsze biore hormony, ktore wiadomo obnizaja metabolizm...( i nie mowie tu o tabletkach anty) po drugie to mam naprawde wolny metabolizm, 3 dni jem wiecej i w spodniach ciasno. cwicze juz od kilku lat po ok 5h tygodniowo wiec dla mnie gdybym nie cwiczyla to bylabym chora i dostala bialwej goraczki, co wiecej waze 60kg przy wzroscie 168.. niby ok, prawda?? ale ja nie chce schudnac 2 kg. tak napisałam, nie waze sie i wazyc sie nie bede , chcialam stracic centymetr lub 2 w biodrach i udach i wcisnac sie na swieta w spodnie za ktore zaplacilam 450 zł i leza nadal z metkami bo sa za obcisle. dla mnie dieta 1000 kcl jest ok, nie chodze glodna i nie czuje sie zle....
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:27   #5
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: dołaczysz? cel ? 2kg do świat !!

aha i jeszcze jedno.....kiedys wazylam 72kg to co osiaglam to tylko dzieki diecie 1000 kcl i cwiczeniom, pozdrawiam
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:30   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: dołaczysz? cel ? 2kg do świat !!

Cytat:
Napisane przez drea Pokaż wiadomość
nie pisałam, bo bardzo mnie skrytykowaliscie ........ po pierwsze biore hormony, ktore wiadomo obnizaja metabolizm...( i nie mowie tu o tabletkach anty) po drugie to mam naprawde wolny metabolizm, 3 dni jem wiecej i w spodniach ciasno. cwicze juz od kilku lat po ok 5h tygodniowo wiec dla mnie gdybym nie cwiczyla to bylabym chora i dostala bialwej goraczki, co wiecej waze 60kg przy wzroscie 168.. niby ok, prawda?? ale ja nie chce schudnac 2 kg. tak napisałam, nie waze sie i wazyc sie nie bede , chcialam stracic centymetr lub 2 w biodrach i udach i wcisnac sie na swieta w spodnie za ktore zaplacilam 450 zł i leza nadal z metkami bo sa za obcisle. dla mnie dieta 1000 kcl jest ok, nie chodze glodna i nie czuje sie zle....
Oj drea... ale tego wszystkiego nie napisałaś Napisałaś za to, że do świąt chcesz schudnąć 2 kg racjonalnie z dietą 1000 kcal i ćwicząć

Nie będę się spierać o to dla kogo jaka dieta jest OK, bo nie czuję się do tego kompetentna Ale dla mnie dieta 1000 kcal przy wysiłku fizycznym 5 h w tygodniu dla młodej osoby (nie wiem ile masz lat) to jakaś pomyłka.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:33   #7
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: dołaczysz? cel ? 2kg do świat !!

Cytat:
Napisane przez drea Pokaż wiadomość
aha i jeszcze jedno.....kiedys wazylam 72kg to co osiaglam to tylko dzieki diecie 1000 kcl i cwiczeniom, pozdrawiam
Nie twierdze, że przy tej diecie stracić na wadzę nie można, ale spowalnia ona bardzo metabolizm. Zastanawiam się skąd te hormony Czy aby nie ma to nic wspólnego z dietami
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 11:14   #8
drea
Raczkowanie
 
Avatar drea
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 296
Dot.: dołaczysz? cel ? 2kg do świat !!

a wiec tak : mam 21 lat .......a hormony biore bo po dwoch latach brania tabletek antykoncepcyjnych odstawilam je i okres spoznia mi sie ponad miesoiac czasu .....wiec jestem na kuracji hormonalnej... a poza tym po tej waszej krytyce moge stwierdzic , ze i tak jak wyznaczam sobie 1000kcl dziennie to koncze na 1400-1500
drea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 11:23   #9
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: dołaczysz? cel ? 2kg do świat !!

Cytat:
Napisane przez drea Pokaż wiadomość
a wiec tak : mam 21 lat .......a hormony biore bo po dwoch latach brania tabletek antykoncepcyjnych odstawilam je i okres spoznia mi sie ponad miesoiac czasu .....wiec jestem na kuracji hormonalnej... a poza tym po tej waszej krytyce moge stwierdzic , ze i tak jak wyznaczam sobie 1000kcl dziennie to koncze na 1400-1500
Jesteś w moim wieku Też biorę hormony, ale dlatego, że "kombinowałam" z jedzeniem i bardzo sobie zaszkodziłam. Teraz bez faszerowania się lekami mój organizm normalnie nie funkcjonuje. Dlatego tak odradzam Ci tak nisko kaloryczną dietę. Wiem z własnego doświadczenia, że przynosi ona więcej szkody niż pożytku. W tym wieku nie ma co sobie spowalniać przemiany materii, bo to może się źle skończyć. Ja bym postawiła na aktywność fizyczną. Ja sama zwiększałam stopniowo kaloryczność i ćwiczyłam i to daje najlepsze rezultaty
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.