Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. 4. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 12:03   #3781
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Widocznie musisz być zarejestrowana w up Rzeszów. Wyraźnie pisze w linku projektu, że trzeba być zarejestrowanym w up Rzeszów. Chyba, że coś na stronie mają pomylone i nie trzeba być zarejestrowanym w up Rzeszów.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez alexandrika Pokaż wiadomość
ja akurat jestem z tego samego regionu, też nie mieszkam w samym Rzeszowie tylko godzine drogi od Rze, nie mam zbyt wielu punktów do tego projektu, ale podanie złożyłam, może akurat się uda.
a większość ludzi z naszego regionu po prostu wyjeżdża za granicę lub dorabia sobie np robiąc kosze wiklinowe
Ja też się zapisałam na coś podobnego u mnie w mieście i w czymś podobnym już brałam udział.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 12:12   #3782
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Widocznie musisz być zarejestrowana w up Rzeszów. Wyraźnie pisze w linku projektu, że trzeba być zarejestrowanym w up Rzeszów. Chyba, że coś na stronie mają pomylone i nie trzeba być zarejestrowanym w up Rzeszów.[COLOR="Silver"]
Jestem zarejstrowana w Up Rzeszów, ale od niedawna. A skąd dokładnie jesteś?
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 12:22   #3783
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez alexandrika Pokaż wiadomość
ja akurat jestem z tego samego regionu, też nie mieszkam w samym Rzeszowie tylko godzine drogi od Rze, nie mam zbyt wielu punktów do tego projektu, ale podanie złożyłam, może akurat się uda.
a większość ludzi z naszego regionu po prostu wyjeżdża za granicę lub dorabia sobie np robiąc kosze wiklinowe
Właśnie przypomniałaś mi, że moja rodzina ma znajomych w Rzeszowie Poznali się zupełnie przypadkowo, a Ci ludzie dorabiają sobie właśnie przez robienie rzeczy z wikliny. Gdzieś jeszcze mam zrobione przez nich wiklinowe koszyki, bardzo fajne, dobrze wykonane i trwałe
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 12:25   #3784
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
hej hej dziewuszki,
podnieśliśmy tyłki po 10
teraz lenistwo z zaraz biorę się za obiadek aby był tak na 14.
plucha się zrobiła okropna i sople mi spadają na balkon...
czyżby wiosna?

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



widać u ciebie brak zdolności interpersonalnych.
niedobrze...

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



tajkuna poczytaj o tym

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



jak mieszkałam z rodzicami to za ścianą był facet - kawaler korzystający z życia i imprezy byly na porządku dziennym. ja jestem taka, że jak coś mi przeszkadza to idę i robię awanturę a moi rodzice "nie, nie, to jego mieszkanie i nie możesz" no matko! tak, lepiej było nie spać kilka nocy z rzędu

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



a gdzie miałam je nabyć?
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 12:28   #3785
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
a gdzie miałam je nabyć?
  • W szkole podstawowej i średniej
  • Podczas spotkań za znajomymi/przyjaciółmi/chłopakami
  • Podczas zajęć pozalekcyjnych, np. kółek zainteresowań, harcerstwa, oazy czy czego tam jeszcze (specjalnie wymieniam te darmowe)

Czy to nie oczywiste?
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 12:30   #3786
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Dostałam maila z eurokobiety. Przeczytałam i nic z tego nie rozumiem Idę czytać po raz kolejny...
Mam nadzieję, że też dostałyście i jakoś sobie to wyjaśnimy
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 12:32   #3787
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Nie mam znajomych, dawniej miałam ale tylko w okresie podstawówki/gimnazjum. Tyle że w szkole nie, jedynie poza nią- tacy znajomi z klatki. W szkole gimnazjalnej chciałam popełnić samobója z powodu szykanowania (byłam kozłem ofiarnym klasy i nie tylko, raz mnie nawet pobito). W szkole średniej bałam się raczej bliższych kontaktów, poza tym nikt nie interesował się zacieśnianiem więzi (byłam z innej miejscowości). No i wstydziłam się rodzinnej sytuacji, problemów.

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Nie, nie jest to dla mnie oczywiste.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 13:07   #3788
spadajaca_gwiazda
Raczkowanie
 
Avatar spadajaca_gwiazda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: o, jak ja kocham to miejsce...
Wiadomości: 367
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Szakal, Tajkuna: Wasz główny problem to nie brak pracy, to przede wszystkim zła sytuacja w domu i co za tym idzie coraz większe izolowanie się i zamykanie się w sobie. Absolutnie Was za to nie potępiam, ale nie ma się co dziwić, że brak Wam siły przebicia i to wychodzi na rozmowach...
Ja w tej sytuacji już dawno zdecydowałabym się na wyjazd za granicę do jakiejkolwiek (sprawdzonej) pracy z zakwaterowaniem. Bo niestety w Waszej sytuacji nie liczyłabym, że będzie lepiej, wręcz przeciwnie

Dostałam staż z PUP-u na 5 miesięcy, w moim zawodzie Niestety bez gwarancji zatrudnienia, ale i tak się cieszę, bo w końcu zacznę zdobywać jakieś doświadczenie. Minusem są oczywiście finanse i dość długie dojazdy, ale staram się być optymistką. Kopnijcie mnie w cztery litery, żebym zapisała się też na angielski, bo jestem już o krok od tej decyzji!
__________________
"Po szyje w chmurach, po kolana w oceanach..."

Nie możesz mieć wszystkiego. Gdzie byś to położył?
spadajaca_gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:14   #3789
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Ja to rzadko kiedy na rozmowy chodzę. Raz na wieki i czasami trafiam na oszustów , którzy podają w necie co innego a na rozmowie wychodzi co innego chyba, żeby jeszcze policzył rozmowę przez tel, która miałam ostatnia . Ale taka rozmowa pierwszy raz mi sie trafiła. I ostatnią rozmowę w gminie, ale tam liczyły się znajomości, byłam bez szans. Na razie z tej rozmowy przez tel do call center w Rzeszowie się nie odezwali . Ciekawe czy jeszcze zadzwonią.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2013-02-24 o 13:17
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:14   #3790
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez spadajaca_gwiazda Pokaż wiadomość
Szakal, Tajkuna: Wasz główny problem to nie brak pracy, to przede wszystkim zła sytuacja w domu i co za tym idzie coraz większe izolowanie się i zamykanie się w sobie. Absolutnie Was za to nie potępiam, ale nie ma się co dziwić, że brak Wam siły przebicia i to wychodzi na rozmowach...
Ja w tej sytuacji już dawno zdecydowałabym się na wyjazd za granicę do jakiejkolwiek (sprawdzonej) pracy z zakwaterowaniem. Bo niestety w Waszej sytuacji nie liczyłabym, że będzie lepiej, wręcz przeciwnie

Dostałam staż z PUP-u na 5 miesięcy, w moim zawodzie Niestety bez gwarancji zatrudnienia, ale i tak się cieszę, bo w końcu zacznę zdobywać jakieś doświadczenie. Minusem są oczywiście finanse i dość długie dojazdy, ale staram się być optymistką. Kopnijcie mnie w cztery litery, żebym zapisała się też na angielski, bo jestem już o krok od tej decyzji!
Wiesz, pewnie że masz rację. Moja znajoma, jak rozmawiałam z nią na facebooku, napisała mi, że mam za mało energii.
A co do wyjazdu, trzeba mieć na bilet, ja już miałam fajną propozycję ale pani zadzwoniła na 2 dni przed wyjazdem
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:39   #3791
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Hej czy mogę dołączyć?

Od piątku wracam na bezrobocie, po półrocznym stażu w przedszkolu.
Studiuję pedagogikę: socjoterapię i promocję zdrowia i szukam pracy w tym kierunku bądź właśnie pracy z dzieciakami

na razie zaczynam szukanie i myślę, że muszę się uzbroić w masę pozytywnej energii i ... cierpliwości. Przyjmiecie mnie?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 13:45   #3792
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez spadajaca_gwiazda Pokaż wiadomość
Ja w tej sytuacji już dawno zdecydowałabym się na wyjazd za granicę do jakiejkolwiek (sprawdzonej) pracy z zakwaterowaniem. Bo niestety w Waszej sytuacji nie liczyłabym, że będzie lepiej, wręcz przeciwnie

Dostałam staż z PUP-u na 5 miesięcy, w moim zawodzie Niestety bez gwarancji zatrudnienia, ale i tak się cieszę, bo w końcu zacznę zdobywać jakieś doświadczenie. Minusem są oczywiście finanse i dość długie dojazdy, ale staram się być optymistką. Kopnijcie mnie w cztery litery, żebym zapisała się też na angielski, bo jestem już o krok od tej decyzji!
Albo poszukać pracy z zakwaterowaniem w Polsce, np. w górach, nad morzem...

Też myślę nad zapisaniem się na prywatne lekcje angielskiego.



Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Hej czy mogę dołączyć?

Od piątku wracam na bezrobocie, po półrocznym stażu w przedszkolu.
Studiuję pedagogikę: socjoterapię i promocję zdrowia i szukam pracy w tym kierunku bądź właśnie pracy z dzieciakami

na razie zaczynam szukanie i myślę, że muszę się uzbroić w masę pozytywnej energii i ... cierpliwości. Przyjmiecie mnie?
Witamy
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:52   #3793
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Przyjmiecie mnie?
witamy

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez spadajaca_gwiazda Pokaż wiadomość

Dostałam staż z PUP-u na 5 miesięcy, w moim zawodzie Niestety bez gwarancji zatrudnienia, ale i tak się cieszę, bo w końcu zacznę zdobywać jakieś doświadczenie. Minusem są oczywiście finanse i dość długie dojazdy, ale staram się być optymistką. Kopnijcie mnie w cztery litery, żebym zapisała się też na angielski, bo jestem już o krok od tej decyzji!
zapisz się na angielski
gratuluję stażu!

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość

Też myślę nad zapisaniem się na prywatne lekcje angielskiego.

:
ja robię ten hiszpańsi, kumam słówka ale za cholerę zdania nie zbuduję

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
  • W szkole podstawowej i średniej
  • Podczas spotkań za znajomymi/przyjaciółmi/chłopakami
  • Podczas zajęć pozalekcyjnych, np. kółek zainteresowań, harcerstwa, oazy czy czego tam jeszcze (specjalnie wymieniam te darmowe)

Czy to nie oczywiste?
nawet w sklepie, rozmowie przez telefon....
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 13:55   #3794
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

W sklepie to ja mówię dzień dobry, dziękuję i do widzenia
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:03   #3795
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

szakal, proszę Cię, nie rób z siebie ofiary
Każda z nas ma za sobą ciężkie chwile, ale teraz jesteśmy dorosłe i najwyższy czas wziąć życie w swoje ręce.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
W sklepie to ja mówię dzień dobry, dziękuję i do widzenia
No to włącz sobie jakiś serial w tv, tam też ludzie ze sobą rozmawiają i załatwiają różne sprawy. Jak nie masz tv, to jest opcja darmowa, tvn player, mnóstwo seriali.
Sorry, ale już naprawdę nie mogę tego czytać i się nie denerwować
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:12   #3796
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

szakal każde miejsce i każda okazja jest dobra by pytać o pracę
ja się wpycham z pytaniem wszędzie gdzie możliwe.
Ostatnio dowiedziałam się, że od września ma być otwarta nowa szkoła w moim mieście, więc zdobyłam nr do tej babki co otwiera i choć nie było ogłoszenia zaraz ją o pracę zapytałam.
Tak samo z przedszkolem, które się ma otwierać. Poszłam na budowę no nikogo tam nie było z dyrekcji, ale już wiem kto buduje i w tygodniu będę się do tych osób dobijać o pracę
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:28   #3797
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość
szakal, proszę Cię, nie rób z siebie ofiary
Każda z nas ma za sobą ciężkie chwile, ale teraz jesteśmy dorosłe i najwyższy czas wziąć życie w swoje ręce.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------



No to włącz sobie jakiś serial w tv, tam też ludzie ze sobą rozmawiają i załatwiają różne sprawy. Jak nie masz tv, to jest opcja darmowa, tvn player, mnóstwo seriali.
Sorry, ale już naprawdę nie mogę tego czytać i się nie denerwować
A co wg ciebie powinnam zrobić, by zasłużyć na miano "wzięła swoje życie w swoje ręce"? Bom ciekawa.
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 16:56   #3798
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
A co wg ciebie powinnam zrobić, by zasłużyć na miano "wzięła swoje życie w swoje ręce"? Bom ciekawa.
Iść na terapię. Piszę zupełnie poważnie. Albo samej wziąć się za pracę nad sobą, ale to jest długa i żmudna praca, jeśli nie ma się wsparcia.

Edytowane przez chochol
Czas edycji: 2013-02-24 o 16:58
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 17:59   #3799
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
Iść na terapię. Piszę zupełnie poważnie. Albo samej wziąć się za pracę nad sobą, ale to jest długa i żmudna praca, jeśli nie ma się wsparcia.
jaka diagnoza, pani doktór?
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 18:12   #3800
Selaine
Przyczajenie
 
Avatar Selaine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

szakal tu nie ma się z czego śmiać. Dziewczyny mają rację!
Wiem z własnego doświadczenia, że jeśli ktoś będzie Ci mówił "idź do psychologa", a sama nie będziesz wiedziała co z Tobą jest właściwie nie tak, to nie pójdziesz. Sama musisz tego chcieć i potrzebować. W dzisiejszych czasach wizyty na terapiach to nie wstyd, możesz mi wierzyć.
Selaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:18   #3801
Nina343
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Właśnie próbuje przerobić swoje cv. W związku z tym mam pytanie czy wpisać do rubryk kursy,warsztat organizowany przez urząd pracy pt: mowa ciała na rozmowie kwalifikacyjnej? był on 3 godzinny. Nie wiem czy nie będzie traktowany jako zapchajdziurę.
Nina343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:23   #3802
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Śmieszy mnie ocena w internecie, że ktoś jest chory
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:23   #3803
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

nie wpisałabym tego kursu.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:25   #3804
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Hej Kobietki

Wczoraj wieczorem, około 19:00 zadzwonił do mnie koleś, bo wysłałam CV na Konsultanta ds. sprzedaży w jednej sieci klubów fitness. Przeprowadził ze mną wstępną rozmowę i zaprosił na rozmowę - na dzisiaj na 13:00. CV wysłałam w sumie od niechcenia, byleby coś wysłać, bo od dłuższego czasu nie znalazłam żadnego ogłoszenia sensownego. No i w sumie byłoby ok wszystko, ale wlazłam potem na neta i opinie były jedne - że praca ta polega tak naprawdę na byciu hostessą łażącą po centrum handlowym (bo ten klub właśnie jest w centrum) i wyłudzaniu od ludzi numerów telefonów, by później ich namówić na kartę członkowską lipa... w ogóle tam nie pojechałam...


Z pozytywnych rzeczy - znalazłam super ofertę, po części dotyczącą mojego wykształcenia - doradca zawodowy w fundacji dla osób niepełnosprawnych. Jest tam mile widziana znajomość języka migowego więc u mnie na plus, że zaczęłam się go uczyć, umiejętność współpracy z osobami niepełnosprawnymi, więc też spoko bo mam doświadczenia, praca zaczęłaby się w kwietniu, zastanawia mnie tylko punkt - mobilność (dojeżdżanie do beneficjentów) - i nie wiem jak go rozumieć - czy chodzi o posiadanie własnego auta czy czynnego prawa jazdy. No nic, zobaczymy czy się w ogóle odezwą, ale powiem Wam, że się napaliłam, cieszyłam się że znalazłam tą ofertę - okaże się w praniu co z tego wyjdzie
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:35   #3805
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
jaka diagnoza, pani doktór?
Jedyna osoba, która napisała słowo 'choroba' to Ty sama. Od tego są psychiatrzy. Ja piszę o psychologu. Masz problem, sama przyznałaś, z rodziną. Nie masz znajomych. Nie umiesz nawiązywać relacji. To są rzeczy, nad którymi pracuje się u psychologów.

Gwiazdeczka172 -> wygląda super! Trzymam kciuki jak nie wiesz o co chodzi z mobilnością to idź w zaparte, że jesteś mobilna, przecież nie podali precyzyjnie o co im chodzi )
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:43   #3806
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
Jedyna osoba, która napisała słowo 'choroba' to Ty sama. Od tego są psychiatrzy. Ja piszę o psychologu. Masz problem, sama przyznałaś, z rodziną. Nie masz znajomych. Nie umiesz nawiązywać relacji. To są rzeczy, nad którymi pracuje się u psychologów.

Gwiazdeczka172 -> wygląda super! Trzymam kciuki jak nie wiesz o co chodzi z mobilnością to idź w zaparte, że jesteś mobilna, przecież nie podali precyzyjnie o co im chodzi )
Mnie też się spodobało właśnie
Oby chociaż mnie zaprosili na rozmowę
Jakby co jestem mobilna w sensie prowadzenia auta, z posiadaniem już gorzej no zoooobaczymy

A powiedzcie mi - fatygować się do nich osobiście, jeśli w ogłoszeniu napisali, że na maila wysyłać CV? Nie chciałabym być nachalna jakaś. Zgłoszenia zbierają do 11 marca i tak sobie myślę, że może jak przez tydzień nie zadzwonią to może bym do nich pojechała?

Najlepsze jest to, że w CV miałam wpisany adres zamieszkania TŻta, no bo ja od B. mieszkam 40 km. I ta fundacja mieści się na jego ulicy nie chciałam kłamać i wpisałam swój adres, ale w wiadomości napisałam im, że jestem gotowa do przeprowadzki. Trochę stchórzyłam z tym adresem, może błąd, że zmieniłam, ale nie chciałam wpadki - mam nadzieję, że mnie przez to nie skreślą gdyby np. ta fundacja była na innej ulicy, innej dzielnicy niż mieszkanie TŻta to bym zostawiła, ale skoro na tej samej to trochę speniałam
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:45   #3807
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez Selaine Pokaż wiadomość
szakal tu nie ma się z czego śmiać. Dziewczyny mają rację!
Wiem z własnego doświadczenia, że jeśli ktoś będzie Ci mówił "idź do psychologa", a sama nie będziesz wiedziała co z Tobą jest właściwie nie tak, to nie pójdziesz. Sama musisz tego chcieć i potrzebować. W dzisiejszych czasach wizyty na terapiach to nie wstyd, możesz mi wierzyć.
Ja nawet do dwoch psychologów chodziłam, bo jeden dziwny był i jego rady mnie drażniły :P

Cytat:
Napisane przez Nina343 Pokaż wiadomość
Właśnie próbuje przerobić swoje cv. W związku z tym mam pytanie czy wpisać do rubryk kursy,warsztat organizowany przez urząd pracy pt: mowa ciała na rozmowie kwalifikacyjnej? był on 3 godzinny. Nie wiem czy nie będzie traktowany jako zapchajdziurę.
Nie wpisuj tego. W sumie to szkolenie "miekkich umiejętności"

szakal kto Cię tutaj ocenia
Sama wydajesz się być najmądrzejsza, na wszystkie rady o wizażanek masz swoje "ale" po czym pytasz jak masz zmienić swoje życie.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 18:46   #3808
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez Nina343 Pokaż wiadomość
Właśnie próbuje przerobić swoje cv. W związku z tym mam pytanie czy wpisać do rubryk kursy,warsztat organizowany przez urząd pracy pt: mowa ciała na rozmowie kwalifikacyjnej? był on 3 godzinny. Nie wiem czy nie będzie traktowany jako zapchajdziurę.
Ja bym nie wpisywała, nie wnosi to nic korzystnego do CV.
mikados jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 19:10   #3809
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Gwiazdeczka172 koniecznie załącz list motywacyjny! Po samym CV niewiele wywnioskują tylko unikaj powtarzania życiorysu, raczej skup się na swoich umiejetnościach miękkich, na tym, że pasja, że jesteś taka społeczna, że lubisz organizować, że prowadzisz bloga (koniecznie załącz link), że się rozwijasz... hej do przodu!
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 19:15   #3810
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.4.

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
A co wg ciebie powinnam zrobić, by zasłużyć na miano "wzięła swoje życie w swoje ręce"? Bom ciekawa.
Przestać zachowywać się jak mała dziewczynka
Zgadzam się z dziewczynami, na Twoim miejscu wybrałabym się psychologa. No, chyba, że to co piszesz to jakaś "kreacja" stworzona na potrzeby wątku... Tylko nie wiem co chciałabyś w ten sposób osiągnąć.


Cytat:
Napisane przez Nina343 Pokaż wiadomość
Właśnie próbuje przerobić swoje cv. W związku z tym mam pytanie czy wpisać do rubryk kursy,warsztat organizowany przez urząd pracy pt: mowa ciała na rozmowie kwalifikacyjnej? był on 3 godzinny. Nie wiem czy nie będzie traktowany jako zapchajdziurę.
Nie wpisywałabym tego
Co innego np. szkolenie "Umiejętności interpersonalne" Akademii PARP - czasami nawet w ogłoszeniu wymagają zdolności interpersonalnych, wtedy takie szkolenie chyba nie zaszkodzi w CV
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.