Rolki:) - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 21:01   #2881
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Rolki:)

planuję rozpocząć jazdę na rolkach, ale żadne z mierzonych przeze mnie fitnessowych w sklepach nie spełniły moich oczekiwań - wszystkie wydały mi się jakieś takie miękkie w kostce ;/
w końcu zamówiłam na all rollerblade Fusion X3, ale mam pewne wątpliwości (mogę rolki zwrócić, jeśli nie będą pasowały):
-mam dość wąską stopę, czy będzie możliwość dociśnięcia tych rolek do nogi?
-czy one rzeczywiście są twardsze? jeżdżę od lat na snowboardzie i wybrałam te rolki ze względu na to, że kształt buta jakoś mi się tak skojarzył, że może trzymać w podobnym stopniu - mam na to szanse?
-czy one właściwie nadają się dla początkujących? Na innych forach pisano, że warto dołożyć trochę i kupić rolki z większą możliwością wymiany poszczególnych części i tu chyba pasują, ale chcę się upewnić

czy która z was jeździła na tym modelu?
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:18   #2882
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rolki:)

Witajcie rolkomaniaczki

Osobiście polecam rolki K2, jestem posiadaczkę Athena od dwóch lat i sobie chwalę . Niestety teraz nie jest najlepszy sezon na kupowanie. Najlepiej kupować pod koniec sierpnia, wtedy w większości sklepów są przeceny. K2 normalnie kosztują ok. 400 zł, mi udało się dorwać za ok. 250 zł.

Mam jeszcze 2 pytania do Warszawianek. Znacie jakieś miejsca do jeżdżenia z gładką powierzchnią oprócz Pola Mokotowskiego? i czy jeździcie na Night Skating ?
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:21   #2883
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Witajcie rolkomaniaczki

Osobiście polecam rolki K2, jestem posiadaczkę Athena od dwóch lat i sobie chwalę . Niestety teraz nie jest najlepszy sezon na kupowanie. Najlepiej kupować pod koniec sierpnia, wtedy w większości sklepów są przeceny. K2 normalnie kosztują ok. 400 zł, mi udało się dorwać za ok. 250 zł.

Mam jeszcze 2 pytania do Warszawianek. Znacie jakieś miejsca do jeżdżenia z gładką powierzchnią oprócz Pola Mokotowskiego? i czy jeździcie na Night Skating ?
Ja byłam na nightskateingu raz w zeszłym roku i było super, teraz jakos nie mogę się zebrać, może w wakacje się uda A z czymś poza polem mokotowskim kiepsko, ja jak mieszkałam na chomiczówce to jeździłam między blokami po prostu.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:25   #2884
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Witajcie rolkomaniaczki

Osobiście polecam rolki K2, jestem posiadaczkę Athena od dwóch lat i sobie chwalę . Niestety teraz nie jest najlepszy sezon na kupowanie. Najlepiej kupować pod koniec sierpnia, wtedy w większości sklepów są przeceny. K2 normalnie kosztują ok. 400 zł, mi udało się dorwać za ok. 250 zł.

Mam jeszcze 2 pytania do Warszawianek. Znacie jakieś miejsca do jeżdżenia z gładką powierzchnią oprócz Pola Mokotowskiego? i czy jeździcie na Night Skating ?
przy stadionie obok warszawa stadion jest fajna miescówka na jeżdżenie, jeszcze tam nie dotarłam ale kręci się tam sporo rolkarzy

a i jeszcze Park Szczęśliwicki jest całkiem przyjemny

a na nighskating się wybieram 2 czerwca są też jakieś warsztaty rolkarskie, może się wybiorę polub ich na FB to będziesz na bieżąco
https://www.facebook.com/Nightskating.Warszawa?fref=ts
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 21:28   #2885
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Rolki:)

jest na woli przy elekcyjnej park (wieczorem dobrze oświetlony) z trasą dla rolek (to jest też powód dla którego postanowiłam jeździć - mam blisko), obok park moczydło - też dużo tras.
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 22:00   #2886
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Rolki:)

O, jeszcze mi się Kępa Potocka przypomniała ^^
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:57   #2887
ninolo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 24
Dot.: Rolki:)

jakie sa jeszcze dobre miejsca na rolki w Krakowie oprócz błoń? , ogolnie rolki to super sport tylko ostatnio zastanawiam sie nad kupnem dodatkowych ochraniaczy na nadgarstki
ninolo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 10:25   #2888
kromi
Raczkowanie
 
Avatar kromi
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Rolki:)

hmm... mogę Ci polecić parkingi większych sklepów, ale tylko w święta, kiedy są opustoszałe... Bardzo fajnie jeździ się także po Bulwarach Wiślanych, polecam Ci także ścieżkę rowerową do Tyńca.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Polecam Pana zico. Nabyłam u niego rolki jakiś czas temu i jestem z nich zadowolona. Można się dogadać w kwestii ceny!
kromi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 12:05   #2889
mankamaa
Przyczajenie
 
Avatar mankamaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 11
Dot.: Rolki:)

Dołączam się do bulwarów Minus jest taki, że chyba wszyscy tam jeżdżą i trzeba uważać by na kogoś nie wjechać :P
mankamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 09:57   #2890
stokra83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 107
Dot.: Rolki:)

Hej Wszystkim
A ja wciąż bez rolek.... stwierdziłam, że może jednak "używane" to nie jest taki zły pomysł, znalazłam kilka chyba "sensownych" możecie doradzić?
http://tablica.pl/oferta/rolki-salom...tml#9c72d85921
http://allegro.pl/rolki-rollerblade-...269275148.html
http://allegro.pl/rolki-fila-r-37-z-...286111364.html
http://allegro.pl/super-rolki-fila-f...285962601.html
czekam na Wasze opinie
stokra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:01   #2891
GreenSlinky
Raczkowanie
 
Avatar GreenSlinky
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 106
Dot.: Rolki:)

czy można kupić dobre rolki tak do 250 zł? Może coś polecicie? Niestety budżet mam ograniczony, ale we wakacje wyjeżdżam do Niemiec, może tam coś znajdę, tylko muszę wiedzieć za czym się rozglądać
__________________
It's okay to be any kind of woman you wanna be. I wish the world would see that.
~ LynZ Way
GreenSlinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 11:04   #2892
Anoobis
Przyczajenie
 
Avatar Anoobis
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 12
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez strawberka Pokaż wiadomość
przy stadionie obok warszawa stadion jest fajna miescówka na jeżdżenie, jeszcze tam nie dotarłam ale kręci się tam sporo rolkarzy

a i jeszcze Park Szczęśliwicki jest całkiem przyjemny

a na nighskating się wybieram 2 czerwca są też jakieś warsztaty rolkarskie, może się wybiorę polub ich na FB to będziesz na bieżąco
https://www.facebook.com/Nightskating.Warszawa?fref=ts
Byłam wczoraj na tych warsztatach - było super (choć przez chwilę padało), polecam. Dzisiaj są chyba do 15:00.
Wczoraj był jeszcze po 17:00 charytatywny przejazd po Pradze "Rolkarze dzieciom" - trasa 10 km, ludzi było zdecydowanie mniej niż na Nightskatingach, bo chyba 265 (może dlatego, że chwilę przed startem znów zaczęło padać, a może mało to rozreklamowali), ale i tak było świetnie
Ja na swój pierwszy Nightskating wybieram się 13.06.

Rzeczywiście koło Stadionu Narodowego jest taka fajna, szeeeroka, może 500-metrowa asfaltowa alejka od strony Al. Zielenieckiej, która przechodzi w parking przy dworcu Warszawa Stadion - z tego parkingu startował wczorajszy przejazd. Dalej wzdłuż Al. Zielenieckiej, aż do ul. Targowej leci droga dojazdowa do tego parkingu, również pięknie wyasfaltowana, ale nie wiem jak tam na codzień wygląda ruch samochodowy.
__________________
od 17.04.2013 --> 299,02 km na rolkach

Edytowane przez Anoobis
Czas edycji: 2013-06-02 o 11:06
Anoobis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 10:53   #2893
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Na wizażu też rolki? Jak dobrze! Bo nie mogę się odnaleźć na forach rolkowych - na razie chyba zbyt "obcy" język dla mnie i połowy nie mogę zrozumieć
Ja właśnie czekam na rolki - oby przyszły przed weekendem.
Nie jeździłam na rolkach już baaardzo długo, starych nie mogłam znaleźć a chciałam od nowa nauczyć się w nich poruszać Aerobik w domu się znudził, biegać nie znoszę to wymyśliłam, że powrót do tego sportu będzie najlepszych rozwiązaniem.
Niestety mam tak małą nogę, że nie pasują na mnie damskie rolki Przeszukałam już chyba wszystko. A budżet miałam ograniczony - zresztą do nauki nie potrzeba nic drogiego. Zostały mi rolki regulowane, oby się sprawdziły!

Mam nadzieje, że jest tutaj ktoś początkujący z Warszawy, kto będzie chciał pojeździć w okolicach Bemowa, Woli lub Jelonek
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:10   #2894
Anoobis
Przyczajenie
 
Avatar Anoobis
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 12
Dot.: Rolki:)

zico, mam pytanie - gdzie mogłabym znaleźć coś w rodzaju "Czyszczenie łożysk for dummies"?
Czy jest jakiś wątek na ten temat na Twoim forum? Albo filmik instruktażowy, który byś polecał?

Muszę lepiej zadbać o te moje rolki, a nie wiem nawet jak to wszystko w środku wygląda i jak się do takiego czyszczenia zabrać.
Co będzie mi potrzebne (jakiś specjalny smar?) i gdzie można te rzeczy dostać?

W sobotę byłam na przejeździe po Pradze 10 km i w międzyczasie padało, dzisiaj z kolei wyszłam pojeździć koło domu (również po deszczu) i okazało się, że ciężarówki, które wyworzą piach z jakiejś okolicznej budowy zostawiły po sobie tony jakiejś gliny na asfalcie Nieciekawie to wygląda.



liseczek_rudy, ja jestem z tych okolic, ale mieszkam pod Warszawą i nie wiem kiedy miałabym czas, żeby tak się wybrać do W-wy pojeździć. A tak na marginesie, gdzie tam jeździsz?
Korci mnie, żeby kiedyś wybrać się do Parku Szymańskiego zobaczyć jak tam wygląda ścieżka rolkowa.
BTW, zico, przeczytałam przed chwilą na Twoim forum o jakiś warsztatach, które są w tym parku planowane na kilka najbliższych weekendów? Czy mógłbyś napisać z grubsza, co jest przewidziane w programie dla początkujących?
__________________
od 17.04.2013 --> 299,02 km na rolkach

Edytowane przez Anoobis
Czas edycji: 2013-06-03 o 13:18
Anoobis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 14:12   #2895
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Anoobis na razie nie jeżdżę - czekam na rolki i będę się od początku uczyć jeździć Ja też z okolic Warszawy (Babice), tutaj jest tylko ścieżka rowerowo-piesza. Nad Parkiem Szymańskiego również się zastanawiam, ale chyba na początek będę stwarzać zagrożenie
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 15:06   #2896
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez Anoobis Pokaż wiadomość
zico, mam pytanie - gdzie mogłabym znaleźć coś w rodzaju "Czyszczenie łożysk for dummies"?
Czy jest jakiś wątek na ten temat na Twoim forum? Albo filmik instruktażowy, który byś polecał?

Muszę lepiej zadbać o te moje rolki, a nie wiem nawet jak to wszystko w środku wygląda i jak się do takiego czyszczenia zabrać.
Co będzie mi potrzebne (jakiś specjalny smar?) i gdzie można te rzeczy dostać?

Korci mnie, żeby kiedyś wybrać się do Parku Szymańskiego zobaczyć jak tam wygląda ścieżka rolkowa.
BTW, zico, przeczytałam przed chwilą na Twoim forum o jakiś warsztatach, które są w tym parku planowane na kilka najbliższych weekendów? Czy mógłbyś napisać z grubsza, co jest przewidziane w programie dla początkujących?

http://wrotkarstwo.pl/forum/viewtopic.php?f=34&t=500

http://wrotkarstwo.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=7173
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:37   #2897
stokra83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 107
Dot.: Rolki:)

zico a mógłbyś doradzić mi w wyborze pomiędzy:
http://allegro.pl/rolki-rollerblade-...269275148.html
a
http://tablica.pl/oferta/rolki-salom...tml#9c72d85921
??
tak jak pisałam: rolki dla początkujących, aby się zachęcić a nie zniechęcić ale tylko w ramach zwykłego treningu/ruchu/fitnessu...
Będę bardzo wdzięczna za poradę
stokra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 20:55   #2898
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez stokra83 Pokaż wiadomość
zico a mógłbyś doradzić mi w wyborze pomiędzy:
http://allegro.pl/rolki-rollerblade-...269275148.html
a
http://tablica.pl/oferta/rolki-salom...tml#9c72d85921
??
tak jak pisałam: rolki dla początkujących, aby się zachęcić a nie zniechęcić ale tylko w ramach zwykłego treningu/ruchu/fitnessu...
Będę bardzo wdzięczna za poradę
Brałbym te Rollerblade.
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:03   #2899
stokra83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 107
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez zico Pokaż wiadomość
Brałbym te Rollerblade.
ok - bardzo dziękuję
stokra83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 22:29   #2900
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Rolki:)

Liseczek_rudy: ja wlasnie w zeszlym tygodniu zamowilam swoje pierwsze rolki i jezdze na woli, jeszcze nie umiem hamowac, ale mysle ze to kwestia czasu ^^
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 22:44   #2901
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

chochol na pewno kwestia czasu. Ja to bojaźliwa jestem więc nauczenie się od początku będzie wymagało dużo ćwiczeń.
Jeszcze muszę się rozejrzeć po ochraniacze, bo jak ich nie miałam kiedyś to strasznie bałam się wywrócić, a co za tym idzie - jeździć. Miejmy nadzieje, że kurier nie zawiedzie i rolki będą jutro

Edit: I są!! <3
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/

Edytowane przez liseczek_rudy
Czas edycji: 2013-06-04 o 11:20
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 14:01   #2902
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Rolki:)

zdecydowanie hamowanie i wytrącanie prędkości jest najtrudniejsze ja ciągle po tym mam delikatne zakwasy w udach ale wiecie co? lubie to
jeżdżę rekreacyjnie, bardziej wlasnie żeby umięśnić ciało i zyskać kondycję, moim marzeniem jest zeby zamknęli kiedyś obwodnice w moim mieście i mogłabym pośmigac nocą chociaż;p ale nocą szaleją tam motocykle
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 14:08   #2903
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Rolki:)

pamiętajcie, że kask na głowie to podstawa !!!
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:53   #2904
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Rolki:)

wiem wiem, wlasnie musze kupić dlatego jak na razie staram się jeździć w miejscu gdzie nie ma samochodow
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 16:58   #2905
confusion
Rozeznanie
 
Avatar confusion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 621
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez GreenSlinky Pokaż wiadomość
czy można kupić dobre rolki tak do 250 zł? Może coś polecicie? Niestety budżet mam ograniczony, ale we wakacje wyjeżdżam do Niemiec, może tam coś znajdę, tylko muszę wiedzieć za czym się rozglądać
Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
pamiętajcie, że kask na głowie to podstawa !!!
Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
wiem wiem, wlasnie musze kupić dlatego jak na razie staram się jeździć w miejscu gdzie nie ma samochodow
Potwierdzam!

I dzień dobry wszystkim rolkarkom Ja też trochę jeżdżę. Plan na ten tydzień - ogarnąć jakoś lepiej hamowanie
confusion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 18:48   #2906
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Hmmm... "Plan na tydzień" to dobry pomysł
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-05, 19:55   #2907
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Rolki:)

kochane przed chwila wrocilam z jazdy i nie wiem... bylo dosc mokro wiec rolki sa upaprane w takim mokrym piachu - czy powinnam je wyplukac? wyjelam but i przetarlam skorupe ale nie wiem czy zmyc piach woda czy jakos inaczej, a nie chcialabym zniszczyc lozysk. jakies rady?
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-06, 09:16   #2908
monia_l
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świerklany ŚLĄSK
Wiadomości: 305
Dot.: Rolki:)

witam
ja też bardzo lubie jazdę na rolkach obecnie jeżdże na takich z supermarketu ale planuję kupic coś lepszego wczoraj mierzyłam Rollerblade http://www.decathlon.pl/sirio-lady-id_8246216.html i bardzo mi saię spodobały bardzo wygodne no i ja je widziałam w cenie 350zł
ale siedze i szukam na necie jeszcze moze jakis innych do tej ceny ale żeby były ok
czy moglibyście cos mi polecic do ceny 350zł
?
__________________
było 81,2
jest 63,3
będzie 57

Edytowane przez monia_l
Czas edycji: 2013-06-06 o 09:26
monia_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 09:07   #2909
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
kochane przed chwila wrocilam z jazdy i nie wiem... bylo dosc mokro wiec rolki sa upaprane w takim mokrym piachu - czy powinnam je wyplukac? wyjelam but i przetarlam skorupe ale nie wiem czy zmyc piach woda czy jakos inaczej, a nie chcialabym zniszczyc lozysk. jakies rady?
W instrukcji do moich rolek wyczytałam, że nie powinno moczyć się ich wodą. Przetrzeć zwilżoną szmatką - tak. Chyba trochę gimnastyki będzie to wymagać

Ja już stawiam swoje pierwsze (od dawna) kroki na rolkach Zapomniałam wszystkiego O_O Najgorzej skręca mi się w prawo...
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-08, 16:52   #2910
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Rolki:)

rozpadły mi sie dziś dwa kółka w starych rolkach co upewniło mnie w konieczności zakupu nowych.. i teraz przeglądam i oglądam i zastanawiam się czy ryzykować zakupy w necie bez mierzenia i testowania, bo decathlonie nie widzę nic szczególnie ciekawego coś fajnego w cenie max 350-450zł polecicie? mężowi też sprawię, ale taniochę jakąś, bo on jest łyżwiarz więc na wszystkim pojedzie, a muszę mieć choć cień szansy nadążyć
męskie:
http://www.decathlon.pl/fit-5-mskie-id_8125066.html
http://niecodzienni.pl/rolki-rekreac...2-2013-id-2801

damskie:
http://www.decathlon.pl/rolki-freeri...d_8089027.html
http://www.decathlon.pl/rolki-fit5-d...d_8125067.html
http://www.decathlon.pl/sirio-lady-id_8246216.html
http://niecodzienni.pl/rolki-rekreac...a-2013-id-2813

coś o tych modelach ktoś wie?
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP

Edytowane przez Marudna Krolewna
Czas edycji: 2013-06-08 o 17:08
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 18:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.