Rolki:) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-27, 08:42   #3001
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Odp: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez liseczek_rudy Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Na jakich wy kółkach jeździcie po chodniku i jak sobie z tym chodnikiem dajecie radę?

Mam wrażenie, że moje rolki nie nadają się na chodnik (mają 68mm kółka, śmiech na sali...). Zastanawiam się nad zmianą rolek na Rollerblade Fusion x3. Czytałam, że są dobre do Urban Skatingu (co bardzo mnie nęci), więc chyba powinnam się w końcu nauczyć jeździć po chodnikach?
Ja mam rolki firmy Tempish, model Next:
kółka mają następujące parametry
TEMPISH –CATCH 80 mm, 82 A
jeździ mi się w nich wyśmienicie
a tutaj zacytuję mała radę od niecodziennych

Wielkość oraz twardość koła
Wielkość koła podaje się zazwyczaj na kole jako liczba wyrażona w milimetrach [mm]. Im większe kółko tym łatwiej uzyskać większe prędkości, ale z kolei posiadają mniejsza skrętność i na odwrót. Większe koło ułatwia jazdę po nierównościach (np. chodnikach), środek ciężkości jest też wyżej - przez co możesz mieć trudności ze stabilnością na początku.

do 65 mm wielkość zarezerwowana głownie dla rolek agresywnych typu street – koło jest zdecydowanie szersze i twarde. Jego celem jest wytrzymałość i stabilizacja, całkowite przeciwieństwo szybkości.
powyżej 65mm do 80 mm koła o średniej twardości, są stosowane głownie w rolkach dziecięcych.
od 78 mm do 90 mm stosowane najczęściej w szerokiej gamie rolek fitnesowych/ Rekreacyjnych im wyższe koło tym większa prędkość i lepszy komfort jazdy (np. po chodnikach). Twardość waha się tutaj w przedziale od 78A (miękkie koła dobrze amortyzują wstrząsy) – 84A (stosunkowo twarde pozwalają na pokonywanie dłuższych tras z większą prędkością).


chyba wszystko wiadomo już a swoje rolki udało mi się kupić na promocji, gdyby nie wizyta w sklepie zamawiałabym ten sam model przez internet o ok 200zł więcej także udało się


Cytat:
Napisane przez ThankGodImWoman Pokaż wiadomość
U mne dzis tylko 4,83 bo miala byc burza wiec skonczylam wczesniej, a burzy w koncu nie bylo. :P Mam taki plan zeby codziennie robic 10km przez caly sierpien. Czy to sie uda? Zobaczymy.

Ach btw. czy faktycznie roleczki wyplynely korzystnie na wasze nogi? Potrzebuje zywych dowodow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie umiem rozsądnie się wypowiedzieć nt temat, ponieważ rolki to tylko dodatek do moich codziennych treningów jako cardio
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 09:25   #3002
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: Rolki:)

Dzisiaj błonia od 8 rano 19 km zrobione Fajnie jest rano, chociaż dzisiaj już koło 9 był niesamowity upał.

No i parkrun znowu dzisiaj o 9.00 biegł.
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 09:30   #3003
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez orisha Pokaż wiadomość
Dzisiaj błonia od 8 rano 19 km zrobione Fajnie jest rano, chociaż dzisiaj już koło 9 był niesamowity upał.

No i parkrun znowu dzisiaj o 9.00 biegł.
super z rańca tak ja nie mam jak, bo rolki trzymam u siostry 20min z domu z resztą z tego powodu, że koło mnie nie mam żadnej trasy
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 11:17   #3004
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Odp: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez siostraelwa Pokaż wiadomość
Ja mam rolki firmy Tempish, model Next:
kółka mają następujące parametry
TEMPISH –CATCH 80 mm, 82 A
jeździ mi się w nich wyśmienicie
a tutaj zacytuję mała radę od niecodziennych

Wielkość oraz twardość koła
Wielkość koła podaje się zazwyczaj na kole jako liczba wyrażona w milimetrach [mm]. Im większe kółko tym łatwiej uzyskać większe prędkości, ale z kolei posiadają mniejsza skrętność i na odwrót. Większe koło ułatwia jazdę po nierównościach (np. chodnikach), środek ciężkości jest też wyżej - przez co możesz mieć trudności ze stabilnością na początku.

do 65 mm wielkość zarezerwowana głownie dla rolek agresywnych typu street – koło jest zdecydowanie szersze i twarde. Jego celem jest wytrzymałość i stabilizacja, całkowite przeciwieństwo szybkości.
powyżej 65mm do 80 mm koła o średniej twardości, są stosowane głownie w rolkach dziecięcych.
od 78 mm do 90 mm stosowane najczęściej w szerokiej gamie rolek fitnesowych/ Rekreacyjnych im wyższe koło tym większa prędkość i lepszy komfort jazdy (np. po chodnikach). Twardość waha się tutaj w przedziale od 78A (miękkie koła dobrze amortyzują wstrząsy) – 84A (stosunkowo twarde pozwalają na pokonywanie dłuższych tras z większą prędkością).


chyba wszystko wiadomo już a swoje rolki udało mi się kupić na promocji, gdyby nie wizyta w sklepie zamawiałabym ten sam model przez internet o ok 200zł więcej także udało się
Dziękuję! Faktycznie rozjaśniło mi to umysł Czytałam co nieco o kółkach, wielkości i twardości ale nie było tych wzmianek, do czego są one dobre (np. chodniki).
Jednak dobrze myślałam o tej wielkości kółek. Teraz pora utwierdzić się w fakcie, że Rollerblade Fusion x3 będą dla mnie dobre Chyba zarezerwuje sobie czas na przymiarkę w poniedziałek, a co! Wydatek spory, ale może w końcu będę śmigać
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 13:24   #3005
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Odp: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez liseczek_rudy Pokaż wiadomość
Dziękuję! Faktycznie rozjaśniło mi to umysł Czytałam co nieco o kółkach, wielkości i twardości ale nie było tych wzmianek, do czego są one dobre (np. chodniki).
Jednak dobrze myślałam o tej wielkości kółek. Teraz pora utwierdzić się w fakcie, że Rollerblade Fusion x3 będą dla mnie dobre Chyba zarezerwuje sobie czas na przymiarkę w poniedziałek, a co! Wydatek spory, ale może w końcu będę śmigać
no to Ci pomogłam
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 15:44   #3006
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Rolki:)

Ja mam właśnie Rollerblade Fusion x3 i jestem nimi zachwycona wszędzie wjadą - umiem już nawet przejeżdżać po zabytkowym bruku (używam rolek nie tylko do jazdy w parku, ale także do dojazdów... daje po nogach, ale już widzę efekty - zaczyna mi się kształtować całkiem zgrabna pupa).
Nie wiem jednak czy nie zainwestować w trochę większe kółka, niż standardowe - co o tym sadzicie? Chciałabym jechać jeszcze szybciej
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:45   #3007
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rolki:)

Ja mam kółka 84 mm i dla mnie taka wielkość jest obecnie optymalna.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 17:05   #3008
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie Rollerblade Fusion x3 i jestem nimi zachwycona wszędzie wjadą - umiem już nawet przejeżdżać po zabytkowym bruku (używam rolek nie tylko do jazdy w parku, ale także do dojazdów... daje po nogach, ale już widzę efekty - zaczyna mi się kształtować całkiem zgrabna pupa).
Właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką Fusion x3! Rozmiar idealny, but idealny Jestem ciekawa jak mi teraz będzie szło Ja nawet w tych zwykłych roleczkach czułam dużą poprawę kondycji, a co dopiero wyglądu! Mam nadzieję, że będę śmigać jak Ty


Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
Nie wiem jednak czy nie zainwestować w trochę większe kółka, niż standardowe - co o tym sadzicie? Chciałabym jechać jeszcze szybciej
W Fusion x3 da się większe kółka niż 80? Jakoś nie zwracałam na to uwagi
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:38   #3009
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Rolki:)

Liseczek, może jakaś wspólna przejażdżka? Wczoraj ściągnęłam appkę na telefon, która będzie mi mierzyć przebyte odległości i średnie prędkości - czuję, że szybko się rozwijam więc myślę, że fajnie będzie to zobaczyć na przykład na jakimś wykresiku

Gdzieś czytałam, że można wymienić płozę i włożyć większe koła. Nie jestem pewna, czy do tej większe by się zmieściły (wczoraj jeszcze wydawało mi się, że tak, ale jak patrzę w rolki to nie mam pomysłu gdzie miałyby wejść). Póki co nie jest mi to potrzebne, ale może za 2 lata się na to zdecyduję. Na razie jest super, szkoda tylko że trochę zniszczyłam łożyska jazdą po mokrej nawierzchni po deszczu
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:05   #3010
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
Liseczek, może jakaś wspólna przejażdżka? Wczoraj ściągnęłam appkę na telefon, która będzie mi mierzyć przebyte odległości i średnie prędkości - czuję, że szybko się rozwijam więc myślę, że fajnie będzie to zobaczyć na przykład na jakimś wykresiku

Gdzieś czytałam, że można wymienić płozę i włożyć większe koła. Nie jestem pewna, czy do tej większe by się zmieściły (wczoraj jeszcze wydawało mi się, że tak, ale jak patrzę w rolki to nie mam pomysłu gdzie miałyby wejść). Póki co nie jest mi to potrzebne, ale może za 2 lata się na to zdecyduję. Na razie jest super, szkoda tylko że trochę zniszczyłam łożyska jazdą po mokrej nawierzchni po deszczu

Bardzo chętnie się przejadę Musiałabym tylko autobusem do Wawy podjechać i śmig, śmig. Jutro z samego rana ujarzmiam nowe rolki na skateparku w Ożarowie

Wola i Park Szymańskiego to chyba dobre miejsce na wspólne jeżdżenie?

Właśnie sprawdziłam, że Fusion x3 ma max kółka o wielkości 80mm. Na płozie jest napisane, a ja po necie szukałam
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:45   #3011
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez liseczek_rudy Pokaż wiadomość
Właśnie sprawdziłam, że Fusion x3 ma max kółka o wielkości 80mm. Na płozie jest napisane, a ja po necie szukałam
a no wlasnie. a mi jakos sie uroilo, ze niby sie da wieksze.
proponuje weekendzik i zaczac od Woli - zapraszam wszystkie chetne
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 20:48   #3012
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Weekend masakra bo pracuje te całe dwa dni
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 20:13   #3013
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Rolki:)

to może coś zaproponuj, jeśli jesteś zainteresowana :P
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 14:57   #3014
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
to może coś zaproponuj, jeśli jesteś zainteresowana :P
Jestem za przyszłym tygodniem, tylko dam znać kiedy będę wolna (dostanę grafik). Tobie pasuje bardziej tydzień czy weekend? Nie ukrywam, że bardziej w tygodniu jestem dostępna


Właśnie zaczęłam testować Endomondo - cholerstwo nie łapie zasięgu jak śmigam w kółko na skateparku Aaa.. i właśnie uczę się pomału skoków. Tak żeby dać sobie radę przeskakując krawężnik. Marnie idzie
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 16:29   #3015
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Rolki:)

wreszcie nabyliśmy rolki - K2 trochę na spontanie, ale fajnie, że są okazuje się, że umiejętność hamowania przez te 15 lat kiedy nie jeździłam u mnie zaginęła ale co tam, będę próbować, bo póki co to ślimaczę się za mężem i psem
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:09   #3016
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez Marudna Krolewna Pokaż wiadomość
wreszcie nabyliśmy rolki - K2 trochę na spontanie, ale fajnie, że są okazuje się, że umiejętność hamowania przez te 15 lat kiedy nie jeździłam u mnie zaginęła ale co tam, będę próbować, bo póki co to ślimaczę się za mężem i psem
Też bym chciała z psem :/ Ale moja ślicznotka tylko ciągnie i wszystko wywąchuje więc zaraz znalazłabym się w rowie
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 19:17   #3017
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Rolki:)

dziewczyny byłam wczoraj na nightskatingu z okazji rocznicy powstania warszawskiego (przebrania, flagi na ramionach, te sprawy). Było super! jestem pewna, że na następne też pójdę
Liseczek ja pracuję pon-pią do 16, wieczorami jak najbardziej mogę
chochol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 07:32   #3018
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Mówisz, że dobrze było? Ja się ciągle boję, że ktoś na mnie wjedzie/ja na kogoś wjadę. Że będzie z dużej górki a ja nie umiem jeszcze z takich zjeżdżać. Że będę wolno jechać, że nie wyhamuje xD
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 07:57   #3019
veni83
Evv_hn
 
Avatar veni83
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 29
GG do veni83
Dot.: Rolki:)

ale bym sobie na rolkach pojeździła!
__________________
Mój blog
veni83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 13:21   #3020
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez liseczek_rudy Pokaż wiadomość
Że będzie z dużej górki a ja nie umiem jeszcze z takich zjeżdżać.
też się boję górek. Chciałam przejechać się do Wola Park, ale przeraża mnie wiadukt

ps też jestem z Babic
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-04, 22:37   #3021
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
też się boję górek. Chciałam przejechać się do Wola Park, ale przeraża mnie wiadukt

ps też jestem z Babic

Ten wiadukt muszę zaliczyć i się go nauczyć bo bym sobie spokojnie jeździła do i z pracy

Jutro zamierzam jeździć w naszej miejscowości więc jak coś to rano zapraszam Zapewne to będzie główna Warszawska, a później zastanawiam się nad ścieżką przy Sikorskiego. Ewentualnie w drugą mańkę - w stronę Borzęcina.



chochol, czy jutro w godzinach 17-18 masz czas pojeździć? Bo będę miała godzinkę na jazdę
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/

Edytowane przez liseczek_rudy
Czas edycji: 2013-08-05 o 18:28
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 18:52   #3022
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez liseczek_rudy Pokaż wiadomość
Ten wiadukt muszę zaliczyć i się go nauczyć bo bym sobie spokojnie jeździła do i z pracy

Jutro zamierzam jeździć w naszej miejscowości więc jak coś to rano zapraszam Zapewne to będzie główna Warszawska, a później zastanawiam się nad ścieżką przy Sikorskiego. Ewentualnie w drugą mańkę - w stronę Borzęcina.



chochol, czy jutro w godzinach 17-18 masz czas pojeździć? Bo będę miała godzinkę na jazdę
dopiero przeczytałam. A jutro jeździsz?
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:14   #3023
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

No właśnie o jutro mi chodzi tylko zapomniałam dopisać, że edytowałam post
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:32   #3024
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Rolki:)

to ja się chęnie piszę na jutro

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez liseczek_rudy Pokaż wiadomość
Ten wiadukt muszę zaliczyć i się go nauczyć bo bym sobie spokojnie jeździła do i z pracy

Jutro zamierzam jeździć w naszej miejscowości więc jak coś to rano zapraszam Zapewne to będzie główna Warszawska, a później zastanawiam się nad ścieżką przy Sikorskiego. Ewentualnie w drugą mańkę - w stronę Borzęcina.



chochol, czy jutro w godzinach 17-18 masz czas pojeździć? Bo będę miała godzinkę na jazdę

tylko, że już zgłupiałam i nie wiem o którą godzinę Ci chodzi... u mnie rano odpada- mam robotę. Ale 17-18 jak najbardziej mi pasuje.
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 20:10   #3025
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez chochol Pokaż wiadomość
a no wlasnie. a mi jakos sie uroilo, ze niby sie da wieksze.
proponuje weekendzik i zaczac od Woli - zapraszam wszystkie chetne
Wejdą do Fusion X3 kółka 84mm.
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 20:14   #3026
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
to ja się chęnie piszę na jutro

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------




tylko, że już zgłupiałam i nie wiem o którą godzinę Ci chodzi... u mnie rano odpada- mam robotę. Ale 17-18 jak najbardziej mi pasuje.
Właśnie 17-18 Gdzie mogłybyśmy się spotkać?
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 16:33   #3027
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Rolki:)

Hej hej, co tak cicho? Ja mimo połowy listopada pojechałam dziś całkiem spory kawałek (całe szczęście akurat gdy sie rozpadało byłam w budynku, a wychodząc już przestało) teraz mam zamiar włączyć fitnessblender i troszkę poćwiczyć
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 19:51   #3028
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Rolki:)

Moje rolki to już zapadły w sen zimowy - teraz szykujemy się do sezonu zimowego i czekamy z niecierpliwością na pierwszy śnieg: ja i moja decha!
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:25   #3029
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

A ja byłam w sobotę na rolkach Ale strasznie źle mi się jeździło ze względu na to, że w kurcie za gorąco. A gdybym kurtkę zdjęła to przeziębienie gwarantowane!
Chcę już wiosnę, ochraniacz na tyłek i ziuuuu w drogę!
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:19   #3030
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rolki:)

Ja też czekam na wiosnę. Żeby się za bardzo nie zasiedzieć postanowiłam w zimniejszych miesiącach biegać, ale stan powietrza trzyma mnie w domu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 18:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.