co zrobić aby facet był podniecony tak żeby kompletnie zwariował - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-05, 22:14   #31
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

każdy facet jest inny, nie ma na to złotego środka
musisz po prostu wiedzieć co lubi, co go kręci.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 19:05   #32
pannanikita
Raczkowanie
 
Avatar pannanikita
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 71
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Nie oszukujmy się - bardzo dużo zależy od atrakcyjności kobiety. Jeśli jest to dajmy na to śliczna, długonoga blondynka z dużymi piersiami, to wierz mi moja Droga, nie będzie trzeba zbyt wiele aby facet oszalał :P Wystarczył mu będzie widok jej nagiego biustu Poza tym, mój facet np. lubi dokładnie "tam" mnie oglądać i zauważyłam, że lubi jak ma możliwość obserwowania mnie "od tyłu" Jeśli nic nie pomoże, obejrzyjcie razem jakiś dobry film erotyczny z ładnymi paniami Buziaki!
pannanikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 07:39   #33
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez pannanikita Pokaż wiadomość
Nie oszukujmy się - bardzo dużo zależy od atrakcyjności kobiety. Jeśli jest to dajmy na to śliczna, długonoga blondynka z dużymi piersiami, to wierz mi moja Droga, nie będzie trzeba zbyt wiele aby facet oszalał :P Wystarczył mu będzie widok jej nagiego biustu Poza tym, mój facet np. lubi dokładnie "tam" mnie oglądać i zauważyłam, że lubi jak ma możliwość obserwowania mnie "od tyłu" Jeśli nic nie pomoże, obejrzyjcie razem jakiś dobry film erotyczny z ładnymi paniami Buziaki!
Ok, a co jeśli facet po prostu nie lubi długonogich blondynek? Twój obraz podniecającej kobiety różni się od tego, którym jestem ja sama. Mój TŻ szaleje za mną jeszcze "gorzej" niż to Ty opisałaś. Nie zgodzę się, że aby być podniecającą i seksowną trzeba mieć blond włosy i długie nogi.
Obejrzeć dobry film erotyczny z ładnymi paniami? Co to wnosi? Jeśli kobieta czuje się atrakcyjna i pożądana to takie filmy nie robią na niej wrażenia. Na facecie również.

Pogrubione: Jeśli nic nie pomoże? Czyli jak facet nie podnieca się na nasz widok to ma obejrzeć sobie "ładniejsze panie" w internecie? Wygląda na to, że dajesz nam przepis jak się zdołować poziom 100%.
Jeśli facet ma oglądać takie filmy byleby się podniecić i jakoś "pokochać się z tą panią obok, mimo że że nie jest taka ładna" to ja bym podziękowała.
__________________
Pole dance
3 l oddane

Edytowane przez mirabelka3690
Czas edycji: 2017-09-24 o 07:42
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 08:16   #34
pannanikita
Raczkowanie
 
Avatar pannanikita
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 71
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

[QUOTE=mirabelka3690;77403 991]Ok, a co jeśli facet po prostu nie lubi długonogich blondynek? Twój obraz podniecającej kobiety różni się od tego, którym jestem ja sama. Mój TŻ szaleje za mną jeszcze "gorzej" niż to Ty opisałaś. Nie zgodzę się, że aby być podniecającą i seksowną trzeba mieć blond włosy i długie nogi.

Ten przykład z długonogą blondynką był czysto hipotetyczny Równie dobrze mogę napisać - zgrabna brunetka z ciemną karnacją, ale po prostu "dobitniej" brzmi długonoga blondynka, bo taki funkcjonuje obraz STEREOTYPOWEJ piękności Co do filmu - no przecież wiadomo, że z brzydkimi paniami seans nie będzie tak miły Podobnie jak z brzydkimi mężczyznami
pannanikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 08:49   #35
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Każdy facet jest inny i co innego go kręci, zależy też od jego doświadczenia łóżkowego..... mam kilka propozycji;
najprostsza - jak wychodzi do pracy można mu powiedzieć co będzie na kolację i jak mu ją przyrządzimy do tego ze 2-3 inspirujące fotki a facet przez 8 godzin sam się nakręci......
albo zadzwoń do niego jak jest w pracy i poproś aby ci kupił na wieczór coś z bielizny ......
można też przygotować mały striptizik na wieczór z tobą w roli głównej;
z bardziej skomplikowanych;
obejrzeć seks na żywo w intrnecie ( solo albo para),
wynająć striptizerkę na wieczór i zatańczyć w duecie dla swojego faceta,
wizyta w klubie go-go......
chyba, że rozchodzi się o jakiś konkretny rodzaj pieszczot dla twojego faceta......
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 10:08   #36
agiszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 237
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ok, a co jeśli facet po prostu nie lubi długonogich blondynek? Twój obraz podniecającej kobiety różni się od tego, którym jestem ja sama. Mój TŻ szaleje za mną jeszcze "gorzej" niż to Ty opisałaś. Nie zgodzę się, że aby być podniecającą i seksowną trzeba mieć blond włosy i długie nogi.
Obejrzeć dobry film erotyczny z ładnymi paniami? Co to wnosi? Jeśli kobieta czuje się atrakcyjna i pożądana to takie filmy nie robią na niej wrażenia. Na facecie również.

Pogrubione: Jeśli nic nie pomoże? Czyli jak facet nie podnieca się na nasz widok to ma obejrzeć sobie "ładniejsze panie" w internecie? Wygląda na to, że dajesz nam przepis jak się zdołować poziom 100%.
Jeśli facet ma oglądać takie filmy byleby się podniecić i jakoś "pokochać się z tą panią obok, mimo że że nie jest taka ładna" to ja bym podziękowała.
Dokładnie co to za frajda kochać się z facetem, który podniecił się patrząc na inne kobiety a nie na mnie..
agiszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 16:58   #37
pannanikita
Raczkowanie
 
Avatar pannanikita
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 71
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Eh... Dziewczyny Pytanie było jak go totalnie podniecić, więc odpowiedziałam: faceta powinien całkowicie rozpalić widok atrakcyjnej partnerki, a jeśli tak nie jest to zapewniam, że podnieci go wspólny seans przed jakimś dobrym erotycznym filmem. Chyba kłamstw nie wypisuję? Mało którego heteroseksualnego mężczyznę nie rozpali widok nagich, pięknych kobiet, czy to jego własna czy to ta z ekranu
pannanikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 23:48   #38
iluvsmygun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Seattle
Wiadomości: 22
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Serio dziewczyny? To może ja mam swoją zostawić, bo lubi w trakcie seksu popatrzeć na ekran na którym leci jakiś film z blacked albo tushy na którym mudżyn z afryka obraca jakąś niewiaste.

Kręci ją ten temat, ja jej lubię sprawiać przyjemność, więc to, że ona się podnieca czarną pałką z ekranu wcale mi nie przeszkadza. Czasem nawet kręci, szczególnie wymiany zdań na ten temat.
iluvsmygun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 11:30   #39
Justyna43300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Fakt, że jesteś napalona już facetowi czasami wystarczy aby jego wyobraźnia zaczęła pracować.
Justyna43300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 15:04   #40
maxrsd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 7
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

ja omało nie zemdlałem jak usłyszałem "spuść mi się na twarz". wtedy oszalałem, bo nigdy wcześniej tego nie słyszałem.

po tym "zabiegu" pary starczyło na jeszcze kilka "rund".

do dziś to na mnie działa jak płachta na byka.
maxrsd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 15:19   #41
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez Flor-kinga Pokaż wiadomość
no wiec drogie panie co mozecie powiedziec o sposobach na doprowadzanie faceta ,,do szalenstwa"? moze niektore z was zechca sie podzielic wrazeniami i doswiadczeniami
Schowac mu Play Station?
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 09:49   #42
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez pannanikita Pokaż wiadomość
Eh... Dziewczyny Pytanie było jak go totalnie podniecić, więc odpowiedziałam: faceta powinien całkowicie rozpalić widok atrakcyjnej partnerki, a jeśli tak nie jest to zapewniam, że podnieci go wspólny seans przed jakimś dobrym erotycznym filmem. Chyba kłamstw nie wypisuję? Mało którego heteroseksualnego mężczyznę nie rozpali widok nagich, pięknych kobiet, czy to jego własna czy to ta z ekranu
Ty tak na serio?
Facet ma oglądać babki w internecie aby się podniecić i móc wyciupciać swoją Panią?
Dla mnie to śmieszne. Nie wyobrażam sobie, żeby przed stosunkiem puścić TŻtowi film i powiedzieć "Masz, oglądaj. Jak ci stanie to mnie zawołaj i do dzieła"

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Schowac mu Play Station?
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 10:17   #43
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ty tak na serio?
Facet ma oglądać babki w internecie aby się podniecić i móc wyciupciać swoją Panią?
Dla mnie to śmieszne. Nie wyobrażam sobie, żeby przed stosunkiem puścić TŻtowi film i powiedzieć "Masz, oglądaj. Jak ci stanie to mnie zawołaj i do dzieła"[COLOR="Silver"]
Ja też sobie nie wyobrażam żeby mój tż najpierw podniecał się laskami w necie, a potem jak już będzie gotowy, to będziemy się kochać. To jest chyba najdurniejszy pomysł..
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 10:26   #44
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
Ja też sobie nie wyobrażam żeby mój tż najpierw podniecał się laskami w necie, a potem jak już będzie gotowy, to będziemy się kochać. To jest chyba najdurniejszy pomysł..
Zgadzam się
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 15:47   #45
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Facet zwariuje/oszaleje jak mu coś na prawdę konkretnego zaserwujecie a nie jakieś zabawy w kotka i myszkę Faceci to wzrokowcy, lubią się napatrzeć, powsadzać palce tu i tam, spuścić się na plecy,brzuch itp. Kupcie jakieś zabawki, majtki lub rajstopy z dziurką itp. Do extra zabawy trzeba mieć otwartą głowę. Więcej konkretów nie podam bo co niektóre tutaj chyba by się zgorszyły Ja z moim TŻ jestem już 11 lat i nadal mamy coraz większy ogień w łóżku
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 17:57   #46
201710231141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 485
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez Ważka Pokaż wiadomość
Facet zwariuje/oszaleje jak mu coś na prawdę konkretnego zaserwujecie a nie jakieś zabawy w kotka i myszkę Faceci to wzrokowcy, lubią się napatrzeć, powsadzać palce tu i tam, spuścić się na plecy,brzuch itp. Kupcie jakieś zabawki, majtki lub rajstopy z dziurką itp. Do extra zabawy trzeba mieć otwartą głowę. Więcej konkretów nie podam bo co niektóre tutaj chyba by się zgorszyły Ja z moim TŻ jestem już 11 lat i nadal mamy coraz większy ogień w łóżku
Sorry ale

Jakby mojego faceta podniecały do szaleństwa wszystkie powyższe rzeczy (o ładnych paniach z tv nie wspomnę), to bym się zaplakala. Bo to by oznaczało, że może go podjarać pierwsza lepsza dziunia.
Mojego do szaleństwa powinno podniecać kiedy złapie go za rękę. Bo łapie go ja. I on już wie ci ten dotyk ze sobą niesie. Seks nie zaczyna się w łóżku.
201710231141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 20:08   #47
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez Spanish_Girl Pokaż wiadomość
Mojego do szaleństwa powinno podniecać kiedy złapie go za rękę.
Sorry Takie rzeczy może na mnie działały jak miałam 18 lat

Ja rozumiem,że każdy jest inny i ma różne potrzeby. Nikt nie mówi, że trzeba zapewniać te wszystkie, wymienione przeze mnie "atrakcje" - to tylko przykłady. Naprawdę nie wiem czego Wy oczekujecie i jak chcecie żeby facet zwariował z podniecenia.
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 20:24   #48
201710231141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 485
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez Ważka Pokaż wiadomość
Sorry Takie rzeczy może na mnie działały jak miałam 18 lat
A na mnie działają jak mam prawie 40. I to milion razy bardziej. Zdarza mi się mieć orgazm od tego. Co wiecej... Uważam, że dopiero teraz zrozumiałam co to seks.
201710231141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 20:39   #49
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Nie no spoko, jak pisałam każdy jest inny. Tylko tu chodzi o facetów, mizianiem po rączce za wiele nie osiągniesz. Masz 35 lat ja 33 i też im jestem starsza tym lepszy mam sex, ale ja lubię nowe doznania
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie

Edytowane przez Ważka
Czas edycji: 2017-09-28 o 20:41
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 22:30   #50
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez Spanish_Girl Pokaż wiadomość
Mojego do szaleństwa powinno podniecać kiedy złapie go za rękę. Bo łapie go ja.
O panie Boże. Nie wiedziałam, że kogoś złapanie za ręke może doprowadzić do orgazmu i niesamowitego podniecenia.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 06:45   #51
201710231141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 485
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez Ważka Pokaż wiadomość
Nie no spoko, jak pisałam każdy jest inny. Tylko tu chodzi o facetów, mizianiem po rączce za wiele nie osiągniesz. Masz 35 lat ja 33 i też im jestem starsza tym lepszy mam sex, ale ja lubię nowe doznania
Otwarta głowa to podstawa.

Cytat:
Napisane przez Memories90 Pokaż wiadomość
O panie Boże. Nie wiedziałam, że kogoś złapanie za ręke może doprowadzić do orgazmu i niesamowitego podniecenia.
Ale czego w tym nie rozumiesz?

Moim zdaniem seksu nie można traktować lokalnie, ograniczać go do samego aktu. Seks buduje się globalnie, przynajmniej ja taki lubię. Wszystko jest w głowie. To, że dobrze zrobisz fellatio, dasz sie zwiazac, pozwolisz spuścić się w tylek czy ubierzesz ładna bieliznę to raczej detale. Standardowe. To może każda. Dla mnie ważne, żeby zbudować wyjątkowa intymna relacje, gdzie seks zaczyna się tam, gdzie pozornie go nie widać a dotyk dłoni jest obietnica i preludium tego co się wydarzy.

Edytowane przez 201710231141
Czas edycji: 2017-09-29 o 07:59
201710231141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 09:42   #52
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez Spanish_Girl Pokaż wiadomość
Ale czego w tym nie rozumiesz?

Moim zdaniem seksu nie można traktować lokalnie, ograniczać go do samego aktu. Seks buduje się globalnie, przynajmniej ja taki lubię. Wszystko jest w głowie. To, że dobrze zrobisz fellatio, dasz sie zwiazac, pozwolisz spuścić się w tylek czy ubierzesz ładna bieliznę to raczej detale. Standardowe. To może każda. Dla mnie ważne, żeby zbudować wyjątkowa intymna relacje, gdzie seks zaczyna się tam, gdzie pozornie go nie widać a dotyk dłoni jest obietnica i preludium tego co się wydarzy.
Wybacz ale trochę zabawnie to brzmi. Nie zdarzyło mi się jeszcze spowodować erekcji samym trzymaniem za ręce. Może moja relacja nie jest tak głęboka
To jest wątek o tym co kręci facetów, a ty piszesz o łapaniu za ręce i budowaniu relacji. Chyba nie o to chodzi. Pytanie było co zrobić żeby podniecić faceta, a każdego kręci coś innego - szpilki, rajstopy, seksowna bielizna czy przebieranki, bondage, dirty talk, seks oralny czy miliony innych rzeczy. Ja wiem że mój facet może mieć taki sam czy podobny seks z kimś innym kto spełni jego fantazje i nie jestem jedyną kobietą na świecie która go zadowoli ale z jakiegoś powodu jest ze mną, więc w tej chwili to chyba jednak ma znaczenie czy uprawia seks ze mną czy z kimś innym. Po prostu piszemy o fetyszach, a z tego co można zrozumieć fetysz twojego faceta to trzymanie się za ręce. Spoko.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 10:26   #53
201710231141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 485
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Może moja relacja nie jest tak głęboka
To nie jest kwestia głebokości relacji. Raczej podejścia do seksu.

I rozumiem o czym jest ten wątek. Chciałam przedstawić swój punkt widzenia. I nie fetyszem mojego partnera nie jest trzymanie się za rączki, ale moje orgazmy i owszem. I jeśli facet widzi, ze tak na Ciebie działa to może oszaleć
201710231141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 09:49   #54
MASTURBATORKA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: PODLASKIE
Wiadomości: 6
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
ty tak na serio?
Facet ma oglądać babki w internecie aby się podniecić i móc wyciupciać swoją panią?
Dla mnie to śmieszne. Nie wyobrażam sobie, żeby przed stosunkiem puścić tżtowi film i powiedzieć "masz, oglądaj. Jak ci stanie to mnie zawołaj i do dzieła"

---------- dopisano o 10:49 ---------- poprzedni post napisano o 10:48 ----------



[b]

czwsc ja ze swoim oglo
adam porno

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez masturbatorka Pokaż wiadomość
[b]

czwsc ja ze swoim oglo
adam porno
przeciez nic w tym zlego
MASTURBATORKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 14:40   #55
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: co zrobic aby facet byl podniecony tak zeby kompletnie zwariowal

Cytat:
Napisane przez Memories90 Pokaż wiadomość
O panie Boże. Nie wiedziałam, że kogoś złapanie za ręke może doprowadzić do orgazmu i niesamowitego podniecenia.
Może nie do orgazmu, ale mnie to podnieca na początku znajomości, jeżeli jest wielka chemia. Wystarczy złapanie za rękę, zapach, wzrok i już nie mogę się skupić na rozmowie. Ostatni chłopak patrzył na mnie jak na wariatkę, gdy to odkrył...

A co do tematu, to po prostu bądź seksowna i nie bój się inicjować. Sama powinnaś wiedzieć, co on lubi.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 15:40:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.