Nasze obrączki - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 22:09   #751
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
A my zakochaliśmy się w tych obrączkach Szczególnie, że Pan Derecki, który je wykonuje, robi to z tak niezwykłą pasją!
Jest robiona z odlewu gumowe, dopasowana idealnie do kształtu palca. I będziemy mieć swoje odciski palców na nich Obojgu nam się podobają, a szczególnie gdy wiemy, że autor wkłada w nie serce i są jedyne takie na świecieZałącznik 2799325
Sorki ale dla mnie to odpustowe krzywe dziwactwa.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 18:55   #752
shanaz
Raczkowanie
 
Avatar shanaz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze obrączki

Jeżeli chodzi o obrączki z meteorytem , to myślę, że jest to lekka przesada... nie chcę nawet pytać skąd pan designer ma ten meteoryt Jedyne co mi przychodzi na myśl, to że znalazł na polu , bo jakoś wątpię żeby miał stałych dostawców tego minerału
Ale jak już któraś z Was tu słusznie zauważyła, o gustach się nie dyskutuje

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Mi się jakoś obrączki z Apartu nie podobają. Zresztą Apart jest strasznie przereklamowany i płaci się w nim głównie za firmę
Jeżeli chodzi o Apart, to poniekąd masz rację, ale przypadkiem mieli obrączki, które akurat nam się spodobały i są już nasze
__________________
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine.

shanaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 07:14   #753
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez shanaz Pokaż wiadomość


Jeżeli chodzi o Apart, to poniekąd masz rację, ale przypadkiem mieli obrączki, które akurat nam się spodobały i są już nasze

Bardzo ładne obrączki!!! Też będziecie mieli z bialego złota?
My jak się rozglądaliśmy w Aparcie za obrączkami to niestety nic ladnego nie było Wszystkie były jakieś strasznie wymyślne, a nam chodziło o cosik prostego i z klasą
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:08   #754
shanaz
Raczkowanie
 
Avatar shanaz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Bardzo ładne obrączki!!! Też będziecie mieli z bialego złota?
My jak się rozglądaliśmy w Aparcie za obrączkami to niestety nic ladnego nie było Wszystkie były jakieś strasznie wymyślne, a nam chodziło o cosik prostego i z klasą
A dziękuję

Tak, nasze też są z białego złota (bo takie nam się bardziej podoba ...taki skrzywiony gust ) i mają też grawer
__________________
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine.

shanaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:20   #755
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez shanaz Pokaż wiadomość
A dziękuję

Tak, nasze też są z białego złota (bo takie nam się bardziej podoba ...taki skrzywiony gust ) i mają też grawer
Też kiedyś marzyłam o obrączkach z białego złota Ale jak przyszo co do czego, to zdecydowaliśmy, że chcemy złote
Grawer też wybraliśmy, chociaż babeczka u jubilera powiedziała, że raczej na mojej obrączce napis będzie zbyt długi Miała zadzwonić, jakby trzeba było wybierać cosik nowego, ale na szczęście nie zadzwoniła i będzie to, co chcieliśmy
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:33   #756
shanaz
Raczkowanie
 
Avatar shanaz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze obrączki

My też się martwiliśmy, że wybrany przez nas tekst będzie zbyt długi ale też ostatecznie się udało i wszystko jest dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy

Ile znaków zmieściłaś na swojej obrączce (i jaki ma rozmiar)? Byłam trochę zdziwiona, że "aż tyle" tekstu można tam upchnąć
__________________
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine.

shanaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:42   #757
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez shanaz Pokaż wiadomość
My też się martwiliśmy, że wybrany przez nas tekst będzie zbyt długi ale też ostatecznie się udało i wszystko jest dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy

Ile znaków zmieściłaś na swojej obrączce (i jaki ma rozmiar)? Byłam trochę zdziwiona, że "aż tyle" tekstu można tam upchnąć
Też się strasznie cieszę, że na obrączce będzie to, co sobie wymarzyliśmy Choć jak kobietka powiedziała nam, że tekst jest za długi to się zmartwiłam potwornie, bo nie chciałam żadnego innego graweru

Obrączkę będę miała 12 i o dziwo zmieściło się na niej 16 liter
Też się zastanawiam, jak można zmieścić tyle tekstu na tak małej powierzchni, ale najwidoczniej wszystko jest możliwe
Kobieta u jubilera powiedziała nam, że w razie co będą kombinować i przenosić tekst, czyli na mojej będzie to, co mialo być na Teżeta i na odwrót. Chociaż tekst z jego obraczki różni się tylko jedną literką od tego, co ja mam mieć
A jaki grawer sobie wybraliście?
My mamy: "Ty jesteś wszystkim, wszystko jest Tobą"
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 13:03   #758
Matylda82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Nasze obrączki

Forget - klasyczne, proste obrączki są w kolekcji Spojrzenie i Bliskość Apartu.
Matylda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 15:37   #759
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: Nasze obrączki

ja ze swoim misiem kupujemy białe złoto mieszane z tradycyjnym żółtym. Super to wygląda. I chyba zdecydujemy się na jubilera YES, chodzi mi konkretnie o te obrączki ślubne, które dostępne są nie tylko przez internet, ale i w tradycyjnym sklepie YES. Szczerze mówiąc to przez neta trochę się boję kupować.
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:08   #760
kotek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: Nasze obrączki

a ja dzisiaj odebrałam nasze obrączki, przypomne że miałam matowe i dałam do polerki i wyszło super!!są gładkie, błyszczące i z dwoma paseczkami po jednej stronie) warto było a jeżeli chodzi o grawer w srodku to my mamy standardowo: datę ślubu i imiona tak jak do siebie mówimy zdrobniale) mi to wystarczyło bo wiadomo że się kochamy a tekst w obrączce uznałam jako zbędne)
kotek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 18:36   #761
shanaz
Raczkowanie
 
Avatar shanaz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez kotek23 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj odebrałam nasze obrączki, przypomne że miałam matowe i dałam do polerki i wyszło super!!są gładkie, błyszczące i z dwoma paseczkami po jednej stronie) warto było a jeżeli chodzi o grawer w srodku to my mamy standardowo: datę ślubu i imiona tak jak do siebie mówimy zdrobniale) mi to wystarczyło bo wiadomo że się kochamy a tekst w obrączce uznałam jako zbędne)
kotek23 wrzuć foty, chętnie popodziwiamy efekt końcowy Jak masz taką możliwość, to może być "przed" i "po"
__________________
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine.

shanaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 19:43   #762
irma84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 102
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez kaaasiaaa_90 Pokaż wiadomość
hej,
co myślicie o tych obrączkach?
Mi bardzo się podobają, jak przeglądałam stronę Apartu też wpadły mi w oko.Były na jednej stronie z klasycznie pięknymi, najładniejszymi tradycyjnymi obrączkami jakie widziałam.
irma84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 07:08   #763
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Nasze obrączki

Gdzie mierzyłyście rozmiar swoich palców? My mierzyliśmy w Aparcie stalowymi formami. Mi wyszła 9, a TŻ 18. Jest zima, palce są niespuchnięte, latem może być inaczej. Doradźcie jak dobrze dobrać rozmiar. Wspomnę że te rozmiary są na styk. Musimy dobrze to wykalkulować, bo chcemy tytanowe obrączki. Podobno trudno później zmienia się ich rozmiar.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 07:45   #764
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Matylda82 Pokaż wiadomość
Forget - klasyczne, proste obrączki są w kolekcji Spojrzenie i Bliskość Apartu.
Uwierz, że jak chodziliśmy po galerii w Poznaniu nic fajnego nam w oko nie wpadło Po drugie te ceny z kosmosu!!! Za taką samą obrączkę, tylko wykonaną w mały sklepiku jubilerskim zapłaci się raz mniej!!! W Aparcie się płaci za firmę, a na końcu i tak nie można poznać czy to wielki Apart wykonywał obrączki, czy jakiś inny sklep

Cytat:
Napisane przez kotek23 Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj odebrałam nasze obrączki, przypomne że miałam matowe i dałam do polerki i wyszło super!!są gładkie, błyszczące i z dwoma paseczkami po jednej stronie) warto było a jeżeli chodzi o grawer w srodku to my mamy standardowo: datę ślubu i imiona tak jak do siebie mówimy zdrobniale) mi to wystarczyło bo wiadomo że się kochamy a tekst w obrączce uznałam jako zbędne)
Dawaj lepiej foto, żebyśmy wiedziały, o czym mowa

Cytat:
Napisane przez margaryt Pokaż wiadomość
Gdzie mierzyłyście rozmiar swoich palców? My mierzyliśmy w Aparcie stalowymi formami. Mi wyszła 9, a TŻ 18. Jest zima, palce są niespuchnięte, latem może być inaczej. Doradźcie jak dobrze dobrać rozmiar. Wspomnę że te rozmiary są na styk. Musimy dobrze to wykalkulować, bo chcemy tytanowe obrączki. Podobno trudno później zmienia się ich rozmiar.
My mierzyliśmy u jubilera Gdzieś czytałam, że przed wyborem obraczki należy kilka razy odwiedzić sklep, najlepiej zimą i latem, żeby dobrze określić rozmiar palca
My byliśmy tylko zimą i bardzo pomogła nam kobietka w sklepie
Obrączkę nie mam taką w sam raz, tylko taką, która się bez problemu nakłada na palec, ale też z niego nie spada Gdyby była taka na w sam raz, to potem latem rzeczywiście mógłby być problem
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 08:32   #765
shanaz
Raczkowanie
 
Avatar shanaz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez margaryt Pokaż wiadomość
Gdzie mierzyłyście rozmiar swoich palców? My mierzyliśmy w Aparcie stalowymi formami. Mi wyszła 9, a TŻ 18. Jest zima, palce są niespuchnięte, latem może być inaczej. Doradźcie jak dobrze dobrać rozmiar. Wspomnę że te rozmiary są na styk. Musimy dobrze to wykalkulować, bo chcemy tytanowe obrączki. Podobno trudno później zmienia się ich rozmiar.
My też mierzyliśmy tymi stalowymi wzornikami i wybralismy taki toszkę luźnieszy rozmiar (właśnie ze względu na to, że pomiar był w zimie ale też dlatego, że obrączki są na całe życie, a jak wiadomo wiele osób ma tendencje do tycia wraz z wiekiem i zapobiegawczo wzięłam luźniejszą ).

W ogóle muszę powiedzieć, że jakoś wszystkie macie takie małe rozmiary paluszków
__________________
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine.

shanaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 16:43   #766
irma84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 102
Dot.: Nasze obrączki

My też tak mierzyliśmy, mój uparł sie że chce luźniejszą, a ja wolałam dopasowaną
irma84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:53   #767
pm1408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Nasze obrączki

Witam, nasze obrączki bedą dopiero za miesiąc...wybraliśmy klasyczne żółte złoto, szerokość na 6mm oczywiście trapezowe...Ja mam dość duży rozmiar-16 mój TŻ-21...łacznie będzie to 12 g złota...zapłaciliśmy za nie 1500zł
pm1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 07:38   #768
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez pm1408 Pokaż wiadomość
Witam, nasze obrączki bedą dopiero za miesiąc...wybraliśmy klasyczne żółte złoto, szerokość na 6mm oczywiście trapezowe...Ja mam dość duży rozmiar-16 mój TŻ-21...łacznie będzie to 12 g złota...zapłaciliśmy za nie 1500zł
Jak już je odbierzecie, to koniecznie wrzuć foto
My odbieramy nasze jakoś w tym tygodniu Doczekać się już nie mogę A w ogóle to chyba bedziemy miały podobne obrączki, tak przynajmniej wnioskuję z opisu
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 09:46   #769
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez shanaz Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Apart, to poniekąd masz rację, ale przypadkiem mieli obrączki, które akurat nam się spodobały i są już nasze
Shanaz gdyby te obrączki były z żółtego złota to byłyby nasze, są piękne.. i obojgu nam sie podobały.. co było rzadkością przy wybieraniu obrączek, bo jak mi się jakieś podobały to mojemu TZ nie i na odwrót..
Wybraliśmy podobne, bardzo klasyczne..
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 11:36   #770
shanaz
Raczkowanie
 
Avatar shanaz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez milka_kamilka Pokaż wiadomość
Shanaz gdyby te obrączki były z żółtego złota to byłyby nasze, są piękne.. i obojgu nam sie podobały.. co było rzadkością przy wybieraniu obrączek, bo jak mi się jakieś podobały to mojemu TZ nie i na odwrót..
Wybraliśmy podobne, bardzo klasyczne..
milka_kamilka dziękuję
A tak szczerze mówiąc, to gdyby Twoje były z białego złota, to byłyby nasze Na początku bardzo mi się spodobał wzór, który Wy wybraliście (były to pierwsze obrączki jakie wpadły nam w oko i pierwsze jakie oglądaliśmy), ale niestety nie można go było zamówić w białym złocie, więc odpadł ...a później rzuciły mi się na oczy te obrączki, których foty wkleiłam wyżej i już wiedziałam, że to będą te jedyne (innych nawet nie oglądaliśmy ).
__________________
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine.

shanaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 07:56   #771
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Nasze obrączki

Witam serdecznie, my też mamy już wybrane obrączki, w tym tyg idziemy je zamówić, zastanawiamy sie jeszcze nad grawerem
Oto one:
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 07:59   #772
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Nasze obrączki

My też już zamówiliśmy, bezposrednio u projektanta. Tytan z białym złotem. Odbiór 28.02 Wzięliśmy trochę lużniejszy rozmiar. Dziękuję Wiżanką, które mi pomogły i odpowiedziały na pytania związane z tytanowymi obrączkami.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 09:36   #773
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez shanaz Pokaż wiadomość
milka_kamilka dziękuję
A tak szczerze mówiąc, to gdyby Twoje były z białego złota, to byłyby nasze Na początku bardzo mi się spodobał wzór, który Wy wybraliście (były to pierwsze obrączki jakie wpadły nam w oko i pierwsze jakie oglądaliśmy), ale niestety nie można go było zamówić w białym złocie, więc odpadł ...a później rzuciły mi się na oczy te obrączki, których foty wkleiłam wyżej i już wiedziałam, że to będą te jedyne (innych nawet nie oglądaliśmy ).
swoją drogą zastanawiam się dlaczego nie mogą zamienić koloru złota, przecież ich kształt jest taki sam tylko układ brylancików inny.. Wiadomo mają swoje wzory, ale powinni byc bardziej elastyczni.. łatwiej by było parom młodym coś wybrać, gdyby mieli możliwość lekkiej modyfikacji..
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 12:58   #774
Asieq
Raczkowanie
 
Avatar Asieq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
GG do Asieq
Dot.: Nasze obrączki

Czy któraś z Was przerabiała obrączki w Krakowie?
Szukam dobrego złotnika, bo dostaliśmy obrączki w kształcie beczki, który to kształt w ogóle mi nie odpowiada, poza tym musimy rozmiary dopasować do naszych palców. Jaki jest koszt takich przeróbek? Jeśli się orientujecie, to pomóżcie, proszę
__________________

Asieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:09   #775
Mariam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze obrączki

na Sławkowskiej 4, p. Bielak robi fajne obraczki
Mariam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:11   #776
Matylda82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez milka_kamilka Pokaż wiadomość
Shanaz gdyby te obrączki były z żółtego złota to byłyby nasze, są piękne.. i obojgu nam sie podobały.. co było rzadkością przy wybieraniu obrączek, bo jak mi się jakieś podobały to mojemu TZ nie i na odwrót..
Wybraliśmy podobne, bardzo klasyczne..
Bardzo ładne. Męska taka klasyczna (jak preferuje większość facetów ), a damska przyciąga oko
Matylda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:27   #777
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Nasze obrączki

Ja dostalam obraczki,ale wydaje mi sie ze sa brzydkie:/ Co o nich sadzicie? Chetnie bym je przerobila na pełne bo ten przeswit w tym szlaczku mnie dobija... Jaka jest cena przerobienia?
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 07:34   #778
Mariam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze obrączki

zielona - no nie są zbyt piękne, to jedno, druga sprawa to funkcjonalność, w tych obrączkach będzie zbierał się brud
Mariam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:29   #779
lula177
Zakorzenienie
 
Avatar lula177
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kraina snów:)
Wiadomości: 3 917
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Ja dostalam obraczki,ale wydaje mi sie ze sa brzydkie:/ Co o nich sadzicie? Chetnie bym je przerobila na pełne bo ten przeswit w tym szlaczku mnie dobija... Jaka jest cena przerobienia?
koszt przzerobienia to jesli macie swoje zloto bo pewnie bedzieci emusieli dac cos jeszcze do tych obraczek to bynajmniej w moich okolicach u zwyklego jubilera ok 250 - 300 zl (wiem bo moi rodzice sobie przerabiali niedawno) mozesz wtedy sobie wybrac jakie tylko chcecie i jubiler sprawdza jaka te wybrane maja gramature i tyle potrzebuje zlota jezeli nei macie tyle zlota to on wtedy daje swoje ale wiadomo drozej jest my np mamy swoje zloto i tez bedzimey robic obraczki bo nie zalezy nam na firmei (wolimy dac 300 zl a nie 3000 tylko dlatego ze sa np z Apartu ale to tylko nasze zdanie )
__________________
Kochać- to utracić panowanie nad sobą....

lula177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:00   #780
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez zielona1911 Pokaż wiadomość
Ja dostalam obraczki,ale wydaje mi sie ze sa brzydkie:/ Co o nich sadzicie? Chetnie bym je przerobila na pełne bo ten przeswit w tym szlaczku mnie dobija... Jaka jest cena przerobienia?
Rzeczywiście te obrączki szału nie robią Do tego zgodzę się z poprzedniczką, że będą one bardzo zbierać brud!!!
Nie orientuję się niestety, jaka jest cena przerobienia.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 23:50:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.