Nasze obrączki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-03, 10:48   #91
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Nasze obrączki

na prawde swietne te obraczki takie skromne, ale zarazem eleganckie bardzo mi sie podobaja gratuluje wyboru
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 11:19   #92
magda2482
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze obrączki

Dziękuję Lubię proste formy... Środek z białego złota jest diamentowany (jest to trwałe) i ładnie błyszczy
magda2482 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 11:28   #93
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Nasze obrączki

a co myslicie o tytanowych obraczkach? moze, ktoras z was takie ma? ciekawi mnie czy sa trwale... w ogole chcialabym wiedziec o ich iwadach i zaletach slubu co prawda nie biore, ale podobaja mi sie takie po prostu
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 14:28   #94
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez magda2482 Pokaż wiadomość
Dziękuję Lubię proste formy... Środek z białego złota jest diamentowany (jest to trwałe) i ładnie błyszczy

co do trwalosci diamentowanych obraczek mam pewna watpliwosc ponosc sciera sie to i z cazem matowieje, ale co tam nie ma co przejmowac sie na zapas
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 15:34   #95
magda2482
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze obrączki

Być może, ale dowiadywałam się u kilku jubilerów i powiedziano mi, że jest to najtrwalsze i odnawialne bez ubytków, podobają mi się tez piaskowane, ale to podobno ściera się po 2-3 m-cach
magda2482 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 12:22   #96
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez magda2482 Pokaż wiadomość
Być może, ale dowiadywałam się u kilku jubilerów i powiedziano mi, że jest to najtrwalsze i odnawialne bez ubytków, podobają mi się tez piaskowane, ale to podobno ściera się po 2-3 m-cach

no tak zapomnialam ze diamentowanie to co innego niz piaskowanie mnie tez sie takie podobaja, ale wybralam calkiem gladnie, ze wzgledu na TZ
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:13   #97
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Nasze obrączki

dla mnie w ogole sa piekne wszystkie obraczki, ktore sa srebrne, tytanowe, z bialego zlota i w ogole
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 13:58   #98
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Nasze obrączki

Ostatnio z ciekawosci zalozylam na palec obraczke kolezanki z bialego zlota - i mimo ze ksztalt niemal jak moj, gladka i bez zdobien, to wygladala starsznie. Byla ciemnoszara a nie jasna. Chcialam zmienic moja zolta obraczke za jakis czas na biala - ale teraz mam mieszane uczucia. Ich obraczki maja niewiele ponad rok !
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 19:16   #99
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez freshona Pokaż wiadomość
Wklejam moje -choć zdjęcie czarno-białe. Obrączki były kupowane w Schubercie, ale z kolekcji firmy Łazur. Żółte i białe złoto.
nie widze za bardzo obraczek ale nie moge sie napatrzec na twore pazurki sliczne

a to nasze obraczki, zamowilismy w ten weekend....nie mamy jeszcze daty ale obraczki zamowione hehehe troszke wygladaja jak sruby czy uszczelki ale to chyba jedyne ktore nam sie podobaly do pary, mi - damska, tz - meska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 229.jpg (17,6 KB, 269 załadowań)
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:45   #100
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Nasze obrączki

jejku dziewczyny, tak ogladam te wasze slicznosci i nie macie pojecia jak bardzo chcialabym wyjsc za maz juz mam nawet kilka modeli upatrzonych, ktore rowniez podobaja sie mojemu TZ-owi i ponawiam moje pytanie: co sadzicie o tytanowych?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:55   #101
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
nie widze za bardzo obraczek ale nie moge sie napatrzec na twore pazurki sliczne

a to nasze obraczki, zamowilismy w ten weekend....nie mamy jeszcze daty ale obraczki zamowione hehehe troszke wygladaja jak sruby czy uszczelki ale to chyba jedyne ktore nam sie podobaly do pary, mi - damska, tz - meska
Dzięki Wiem, że zdjęcie kolorowe byłoby lepsze. No cóż... Tylko na takim w miarę dokładnie widać obrączki. Środek to białe złoto, reszta żółte.

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
jejku dziewczyny, tak ogladam te wasze slicznosci i nie macie pojecia jak bardzo chcialabym wyjsc za maz juz mam nawet kilka modeli upatrzonych, ktore rowniez podobaja sie mojemu TZ-owi i ponawiam moje pytanie: co sadzicie o tytanowych?
Bardzo długo "chorowałam" na tytanowe, póki nie zobaczyłam ich na żywo. Wyglądały niezbyt ciekawie - no i na pewno nie na moją łapę. Do tytanowych pasują chyba bardziej masywne ręce. Przy moich małych palcach tytanowe wyglądały jak jakieś nakrętki ze śruby
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 11:07   #102
SiaS
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 149
Dot.: Nasze obrączki

Jeżeli chodzi o obrączki tytanowe mój TŻ bardzo chce mieć takową bo są trwałe.Wszystko zależy od modelu, ale myślę, że przeważnie tytanowe obrączki są bardziej masywne od złotych czy platynowych.Poza tym trudno jest dobrać złotą obrączkę do tytanowej bo wzory bardzo się różnią, a nie widziałam jeszcze ładnego tytanowego modelu dla Pań.Jest jeszcze kwestia trwałości, cała ta "niezniszczalność" może być problemem w razie wypadku, i nie ma nawet mowy o poszerzaniu czy zmniejszaniu rozmiaru.Osobiście bardzo podobają mi się obrączki z czarnego tytanu, ale raczej jako "codzienne" a nie ślubne.Dla porównania koloru białego złota i tytanu wklejam zdjęcie tytanowej obrączki z paskiem z 18K białego złota.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tiyginlay7round.jpg (7,6 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2028B-b.jpg (9,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tiplinlay6round.jpg (5,8 KB, 76 załadowań)
SiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 13:22   #103
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Nasze obrączki

Dziewczyny a my chodzimy po jubilerach i nic, przeglądamy katalogi i znowu nic.To co nam się podobało jeszcze pół roku temu już nam się odwidziało.I nie mamy typu obrączek a czas leci . Oj będziemy marudzić.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 14:39   #104
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Nasze obrączki

Jej, ślub macie za rok, to co się przejmujecie upływającym czasem
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 16:41   #105
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nasze obrączki

My nasze obrączki kupiliśmy w firmie Red Rubin - do dziś uważam, że nie mogłam dokonac lepszego wyboru jeśli chodzi o wzór obrączek
Ale niestety okazało się, ze zostaliśmy w pewien sposób przy zakupie obrączek wprowadzeni w błąd. Mój mąż ma bardzooooo duży rozmiar obrączki, takie ma chłopak "paluszki" i już Do tego te jego palce mają tendencję do puchnięcia. I przy zakupie obrączki pytaliśmy jak jest z powiększeniem, powiedziano nam że spokojnie o 2 numery ten model można powiększyć. Więć spoko. Ale teraz jak przyszło co do czego okazało się, że nawet powiększenie o 1 numer jest bardzoooo trudne w przypadku tego wzoru i więcej już się nie da! A to powiększenie to i tak na zasadzie wypiłowania złota od środka obrączki, coi znacznie ja pocieniło!Bardzooooo się zdenerwowałm bo obrączkę kupuje się na całe życia, a za chwilę może się okazać, ze obrączka mojego męża będzie na niego za mała! Gdyby nie wprowadzono nas w błąd zamówilibyśmy luźniejszą obrączkę dla niego..teraz niestety jest już "po ptakach" a ja martwię się ze za rok, obrączka moze być za wąska..
Do tego pani w sklepie stwierdziła, ze możemy sobie kupić nowe!!!!!!!!!! Myślałam, że mnie coś trafi jak to usłyszałam! Nowe??!!?? Przeciez to coś więcej niż kawałek metalu!
Echhhhh czasem wydaje mi się, ze do nikogo nie można mieć zaufania, jak człowiek sam nie sprawdzi, sam się nie dowie to taki kit ludziom wciskają, że głowa mała! A przecież nie można znać się na wszystkim..

A to fotka naszych obrączek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obrączka.jpg (14,9 KB, 426 załadowań)
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 18:59   #106
SiaS
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 149
Dot.: Nasze obrączki

A mi się wydaje,że obrączki nie powinny być na całe życie, tylko wraz z większymi rocznicami powinno się je wymieniać na lepszy model i my mamy zamiar tak zrobić
SiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 19:09   #107
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez SiaS Pokaż wiadomość
A mi się wydaje,że obrączki nie powinny być na całe życie, tylko wraz z większymi rocznicami powinno się je wymieniać na lepszy model i my mamy zamiar tak zrobić
Moje przekonanie jest inne To tą konkretną obrączkę założyłam mężowi na palec w dniu ślubu To nią przypieczętowałam naszą przysięgę to ona została poświęcona w kościele nie jest to zwykły krążek złota..
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 20:57   #108
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Nasze obrączki

dziewczyny licze na wasza pomoc odebralismy 3 dni temu obraczki, sa sliczne, ale mam maly problem wydaje mi sie, ze ta moja jest ciut za duza. nie wiem jak mierzylam, podawalam rozmiar, moze mialam troche palce spuchniete. i niestety zlotnik powiedzial, ze z ta moja, z racji ze sa oczka nic sie nie da zrobic. miala ktoras z was taki problem? ??
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 07:56   #109
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez SiaS Pokaż wiadomość
A mi się wydaje,że obrączki nie powinny być na całe życie, tylko wraz z większymi rocznicami powinno się je wymieniać na lepszy model i my mamy zamiar tak zrobić
Cytat:
Napisane przez kulbit Pokaż wiadomość
Moje przekonanie jest inne To tą konkretną obrączkę założyłam mężowi na palec w dniu ślubu To nią przypieczętowałam naszą przysięgę to ona została poświęcona w kościele nie jest to zwykły krążek złota..

Zgadzam się z kulbit w 100% .
__________________

aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 19:50   #110
gosiek82
Raczkowanie
 
Avatar gosiek82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 373
Dot.: Nasze obrączki

Dziewczyny a ja mam trochę inny problem... mianowicie zamówiliśmy 1,5 tyg temu obrączki i spodobały mi się od razu, specjalnie się nie zastanawiając kupiliśmy je. Oczywiście ja się napaliłam na nie, bo moja była z kamyczkami tak jak sobie ubzdurałam...

Niestety nie mam żadnego zdjęcia ale są podobne do pokazywanych tu już wcześniej, tzn. są z żółtego złota a przez środek mają rowek z białego (a w moim rowku są dookoła kamyczki).

No i tu zaczyna się problem, bo koleżanka zasiała ziarno niepewności, że to niepraktyczny wzór i trzeba będzie je ciągle czyścić, bo w tym rowku będzie się zbierał bród itp.

Czy ma ktoś już doświadczenie z takimi obrączkami? czy faktyczne kłopotliwe są w użytkowaniu?

Bardzo chciałam aby były na tyle dopasowane by móc w nich chodzić 24h/dobę a nie ściągać przy każdej czynności tak jak to robie teraz z pierścionkami...:rolleyes :
__________________
wielki remontowiec od 03-03-2008, data zakończenia odległa

Miłość to ból - powiedział zając jeża ściskając


gosiek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 19:55   #111
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez SiaS Pokaż wiadomość
A mi się wydaje,że obrączki nie powinny być na całe życie, tylko wraz z większymi rocznicami powinno się je wymieniać na lepszy model i my mamy zamiar tak zrobić
Pierwszy raz spotykam sie z takim pomysłem .
Osobiście wolałabym do grobowej deski nosić tą jedyną nałożoną w chwili ślubowania.Taka obrączka nabiera magicznego znaczenia, jest jedyna w swoim rodzaju.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:22   #112
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Nasze obrączki

Moja koleżanka z pracy jest już ze 30 lat po ślubie. Razem z mężem noszą srebrne obrączki, bo te ślubne są dla nich niewygodne, a w dodatku mają wzór, który w trakcie noszenia z upływem lat się ścierał.
Za to moi rodzice mają wciąż te same. Pewnie dlatego, że to zwykłe obrączki z żółtego złota.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 09:14   #113
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez muszka66 Pokaż wiadomość
dziewczyny licze na wasza pomoc odebralismy 3 dni temu obraczki, sa sliczne, ale mam maly problem wydaje mi sie, ze ta moja jest ciut za duza. nie wiem jak mierzylam, podawalam rozmiar, moze mialam troche palce spuchniete. i niestety zlotnik powiedzial, ze z ta moja, z racji ze sa oczka nic sie nie da zrobic. miala ktoras z was taki problem? ??
my jak zamawialismy to mialam wrazenie ze 11 jest za mala a 12 za duza zamowilam 12 bo tezet mi wmawia, ze po slubie sie roztyje... hehe
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 11:30   #114
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
my jak zamawialismy to mialam wrazenie ze 11 jest za mala a 12 za duza zamowilam 12 bo tezet mi wmawia, ze po slubie sie roztyje... hehe
a wiesz co mi powiedzial zlotnik? bedzie pani w ciazy to palce pani spuchna
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 23:29   #115
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Nasze obrączki

Kulbit, pójdź do www.goldcommerce.pl, oni tam powiększają (podobno) wszystkie obrączki, nawet te z kamieniami.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 08:31   #116
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Kulbit, pójdź do www.goldcommerce.pl, oni tam powiększają (podobno) wszystkie obrączki, nawet te z kamieniami.
Dziękuje
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:10   #117
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Nasze obrączki

My zamowilismy takie obraczki,postawilismy na klasyczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kaska222.JPG (16,2 KB, 282 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:50   #118
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Nasze obrączki

My kupiliśmy takie. Jednogłośnie. Nawet przez chwilę zadne z nas nie spojrzalo w kierunku choć odrobinę zdobionych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto.jpg (15,8 KB, 266 załadowań)
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:51   #119
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Nasze obrączki

Kaska222 właśnie o takich obrączkach myślimy... Twoje są zupełnie płaskie? Bo zastanawiamy się nad półpłaskimi i chyba ja będę miałą duuużo węższą od mojego TŻ bo mam drobne dłonie. Ale taka klasyka przemawia do mnie najbardziej. Gratuluje wyboru!
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:26   #120
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Nasze obrączki

kaska222 piekne i szerokie-takie jakie ja kocham nie lubie zlota co prawda, wiec wzielabym takie szerokie tylko srebrne, biale zloto lub tytan
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 23:50:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.