Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-14, 21:32   #301
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez irriaty Pokaż wiadomość
Miałam zamiar rejestrować się dopiero po otrzymaniu wyników, żeby uniknąć zbędnego wydawania kasy,, gdyby się okazało, że i tak nie ma szans, ale teraz zastanawiam się czy to na pewno dobry pomysł. Nie będzie za późno?
A co mówi o tym harmonogram rejestracji?
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 09:34   #302
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Opłata dochodzi na konto uczelni, osoby zajmujące się finansami uczelni dają znać komisji rekrutacyjnej, że z opłatą wszystko ok, a komisja rekrutacyjna mówi informatykom, że mogą wprowadzić informację o przyjętej opłacie na konto rekrutacyjne kandydata - wszystko zależy od ludzi, po części od banku
To teraz już wszystko jasne. Dzięki
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:20   #303
irriaty
Rozeznanie
 
Avatar irriaty
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 566
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
A co mówi o tym harmonogram rejestracji?
Np. na Uniwersytecie Wrocławskim "Ostatni dzień rejestracji i wnoszenia opłat rekrutacyjnych
1 lipca 2014" Nie wiem czy to jednak nie za późno logować się 27 czerwca, a dokładnej czy nie będzie problemów z wpłynięciem pieniędzy ;/.
irriaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:22   #304
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez irriaty Pokaż wiadomość
Np. na Uniwersytecie Wrocławskim "Ostatni dzień rejestracji i wnoszenia opłat rekrutacyjnych
1 lipca 2014" Nie wiem czy to jednak nie za późno logować się 27 czerwca, a dokładnej czy nie będzie problemów z wpłynięciem pieniędzy ;/.
Teoretycznie nie powinno być. A praktycznie wszystko się może zdarzyć.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:26   #305
martyska340
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Exclamation Wyższa szkoła fizjoterapii we Wrocławiu, rekrutacja 2014/2015

Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnośnie rekrutacji w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Wypełniała już któraś z Was formularz zgłoszeniowy? Płaciłyście już opłatę rekrutacyjną? Na stronie internetowej wsf wszystkie dane są sprzed roku, więc niebardzo mogę się połapać;/ Pomocy!
martyska340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 15:49   #306
askaawo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

mam do was pytanie, myślałam o tym aby wybrać się na Akademię Pedagogiki Specjalnej a dokładnie na Pedagogikę ale interesuje mnie jedynie specjalizacja "Edukacja dorosłych i BHP" potem magisterka z pedagogiki pracy, czy któraś z was to ukończyła i może podzielić się wrażeniami? czy jest po tym praca? z góry dzięki
askaawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 12:52   #307
Trochofora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 280
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cześć

W moim przypadku na WUM pieniądze doszły szybko. Aż sama się zdziwiłam. W sumie czekałam niecałe 2 dni.
Mam do Was pytanie. Otóż patrzyłam dzisiaj na moje konto na UW, UMK i UŁ i widzę, że pieniądze dotarły. Ale np. na WUM jest coś takiego, że trzeba samemu pieniądze przypisać do kierunku. Na tych uczelniach tego nie widzę i nie wiem, czy wystarczy że te pieniądze po prostu są na moim koncie? Nic już nie muszę potwierdzać?
Trochofora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 12:58   #308
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Trochofora Pokaż wiadomość
Cześć

W moim przypadku na WUM pieniądze doszły szybko. Aż sama się zdziwiłam. W sumie czekałam niecałe 2 dni.
Mam do Was pytanie. Otóż patrzyłam dzisiaj na moje konto na UW, UMK i UŁ i widzę, że pieniądze dotarły. Ale np. na WUM jest coś takiego, że trzeba samemu pieniądze przypisać do kierunku. Na tych uczelniach tego nie widzę i nie wiem, czy wystarczy że te pieniądze po prostu są na moim koncie? Nic już nie muszę potwierdzać?
Każda uczelnia może mieć inny system rekrutacji, ale też każda uczelnia ma regulamin rekrutacji, który opisuje, co trzeba po kolei zrobić. Jak czegoś w nim nie ma - to oznacza, że tego robić nie trzeba.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 12:58   #309
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Trochofora Pokaż wiadomość
Cześć

W moim przypadku na WUM pieniądze doszły szybko. Aż sama się zdziwiłam. W sumie czekałam niecałe 2 dni.
Mam do Was pytanie. Otóż patrzyłam dzisiaj na moje konto na UW, UMK i UŁ i widzę, że pieniądze dotarły. Ale np. na WUM jest coś takiego, że trzeba samemu pieniądze przypisać do kierunku. Na tych uczelniach tego nie widzę i nie wiem, czy wystarczy że te pieniądze po prostu są na moim koncie? Nic już nie muszę potwierdzać?
dobrze mówisz - na WUM przypisujesz sobie pieniądze (ja w zeszłym roku robiłam po wynikach matury i wszystko okej było ), a gdzie indziej wystarczy żeby było na koncie (tak jak UMP, UMK itp.) - potwierdzone info, w zeszłym roku wszystko było w porządku a że się nie dostałam, to swoją drogą
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:54   #310
olka19_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Pomożcie mi, proszę. Nie mam zielonego pojęcia o rekrutacji na studia.
Ze szkoły mam login i hasło do OKE, po co to? Czy to ma coś wspólnego z rekrutacją?
Czy po rejestracji na danej uczelni mam od razu zawieźć podanie? A co z wynikami matur? Kiedy mam je podać?
olka19_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:59   #311
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez olka19_19 Pokaż wiadomość
Pomożcie mi, proszę. Nie mam zielonego pojęcia o rekrutacji na studia.
Ze szkoły mam login i hasło do OKE, po co to? Czy to ma coś wspólnego z rekrutacją?
Czy po rejestracji na danej uczelni mam od razu zawieźć podanie? A co z wynikami matur? Kiedy mam je podać?
Login i hasło do OKE jest po to, żeby sprawdzić sobie wyniki matur, które publikuje OKE Nie pytałaś co to, kiedy to dostawałaś?

A kiedy masz wpisać wyniki czy zawozić podanie - sprawdź w harmonogramie rekrutacji na uczelniach, na które aplikujesz, tam są podane wszystkie daty i czynności jakie powinnaś wykonać
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 18:11   #312
olka19_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

cZY Za każdy kierunek na jaki się zapisze będę musiala zapłacić ?
olka19_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:13   #313
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez olka19_19 Pokaż wiadomość
cZY Za każdy kierunek na jaki się zapisze będę musiala zapłacić ?
Wszystko jest podane w regulaminach, żadna z nas też nie miała pojęcia o rekrutacji przed nią...
Tak, za każdy.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 12:13   #314
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Wszystko jest podane w regulaminach, żadna z nas też nie miała pojęcia o rekrutacji przed nią...
Tak, za każdy.
Nie na każdej uczelni płaci się za każdy kierunek. Rok temu była jedna czy dwie uczelnie gdzie płaciło się coś koło 80 zł i można było wybrać sobie do 3/ 5 kierunków. Ale czy tak dalej jest nie mam pojęcia.

W każdym razie warto przeczytać regulamin bo tam będzie pisać.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 12:59   #315
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Nie na każdej uczelni płaci się za każdy kierunek. Rok temu była jedna czy dwie uczelnie gdzie płaciło się coś koło 80 zł i można było wybrać sobie do 3/ 5 kierunków. Ale czy tak dalej jest nie mam pojęcia.

W każdym razie warto przeczytać regulamin bo tam będzie pisać.
Dlatego napisałam, że najlepiej czytać regulamin.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 14:07   #316
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Wiem że moje pytanie niewiele ma związanego z rekrutacją, ale pewnie będziecie zorientowane bardziej niż maturzyści.
Jeśli zdawałam maturę rok temu i w przyszłym roku chciałabym zdać geografię R (nie podchodziłam do geografii ani razu), egzamin będzie według norm przed reformą? Niby to oczywiste, ale jednak ostatnie zmiany w szkolnictwie pokazują, że nic nie należy brać za pewnik
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 14:12   #317
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Wiem że moje pytanie niewiele ma związanego z rekrutacją, ale pewnie będziecie zorientowane bardziej niż maturzyści.
Jeśli zdawałam maturę rok temu i w przyszłym roku chciałabym zdać geografię R (nie podchodziłam do geografii ani razu), egzamin będzie według norm przed reformą? Niby to oczywiste, ale jednak ostatnie zmiany w szkolnictwie pokazują, że nic nie należy brać za pewnik
jeżeli nigdy wcześniej nie pisałaś tego przedmiotu to będziesz pisać już na nowych zasadach
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 20:01   #318
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Mam problem, opisze szybciuuuutko
1. dietetyka UMK (200 km od domu, nie lubię tego miasta, odległość mnie irytuje, zwłaszcza, że dojazd jest masakryczny. 0 znajomych. dietetyka natomiast to coś co kocham i bardzo mnie fascynuje)
2. logopedia ogólna i kliniczna UW (bardziej humanistycznie, dobry uniwerek, miasto uwielbiam)
3. logopedia ogólna i kliniczna WUM (bardziej medycznie, spełnienie moich marzeń z dzieciństwa)
4. audiofonologia WUM (denerwuje mnie, że nie można znaleźć prawie nic o tym kierunku w internecie, nie do końca wiem na czym to miałoby polegać, przecież nie mogłabym być lekarzem bo to nie medycyna).

Którą z 4 opcji wybrać?
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 20:19   #319
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez alex24112 Pokaż wiadomość
Mam problem, opisze szybciuuuutko
1. dietetyka UMK (200 km od domu, nie lubię tego miasta, odległość mnie irytuje, zwłaszcza, że dojazd jest masakryczny. 0 znajomych. dietetyka natomiast to coś co kocham i bardzo mnie fascynuje)
2. logopedia ogólna i kliniczna UW (bardziej humanistycznie, dobry uniwerek, miasto uwielbiam)
3. logopedia ogólna i kliniczna WUM (bardziej medycznie, spełnienie moich marzeń z dzieciństwa)
4. audiofonologia WUM (denerwuje mnie, że nie można znaleźć prawie nic o tym kierunku w internecie, nie do końca wiem na czym to miałoby polegać, przecież nie mogłabym być lekarzem bo to nie medycyna).

Którą z 4 opcji wybrać?
trochę nie w temacie, ale...
odrzuciłabym opcję nr 1, dietetykiem możesz być z zamiłowania.
wybrałabym opcję nr 3, jednak nie wiem nic o kierunku nr 4.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 08:59   #320
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Nie wiem czy to tu pasuje, ale nie mam pomysłu gdzie indziej, a nie chce śmiecić nowym tematem

Zgubiłam świadectwo maturalne z zeszłego roku. W tym roku poprawiałam. W rejestracji muszę podać datę otrzymania i numer świadectwa. Skoro poprawiałam, to potrzebna mi ta stara, czy wszystko będzie na nowym świadectwie?
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 11:48   #321
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to tu pasuje, ale nie mam pomysłu gdzie indziej, a nie chce śmiecić nowym tematem

Zgubiłam świadectwo maturalne z zeszłego roku. W tym roku poprawiałam. W rejestracji muszę podać datę otrzymania i numer świadectwa. Skoro poprawiałam, to potrzebna mi ta stara, czy wszystko będzie na nowym świadectwie?
Nie dostaniesz nowego świadectwa tylko aneks do starego.
Podejrzewam, że datę i nr będziesz musiała podać z tego, z którego masz wyższy wynik - ale zgaduję, pewności nie mam.
Myślę, że jak zgłosisz to do OKE, to otrzymasz duplikat starego świadectwa, tylko nie wiem ile to może trwać.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 13:47   #322
illeane
Raczkowanie
 
Avatar illeane
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 58
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

jak myślicie, a może ktoś wie bo studiuje, jak lingwistyce dla biznesu na UŁ jeśli wybrałam specjalność z niemieckim (jako drugi język) i jest napisane ze wymagana jest znajomosc na poziomie A2 to faktycznie bedzie taki poziom czy może jest szansa ze bedzie nauka od podstaw?
illeane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 14:50   #323
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie dostaniesz nowego świadectwa tylko aneks do starego.
Podejrzewam, że datę i nr będziesz musiała podać z tego, z którego masz wyższy wynik - ale zgaduję, pewności nie mam.
Myślę, że jak zgłosisz to do OKE, to otrzymasz duplikat starego świadectwa, tylko nie wiem ile to może trwać.
A myślisz, że w szkole, w której się uczyłam mają gdzieś te numery zapisane? Czy bez duplikatu nie da rady?
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 16:17   #324
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez illeane Pokaż wiadomość
jak myślicie, a może ktoś wie bo studiuje, jak lingwistyce dla biznesu na UŁ jeśli wybrałam specjalność z niemieckim (jako drugi język) i jest napisane ze wymagana jest znajomosc na poziomie A2 to faktycznie bedzie taki poziom czy może jest szansa ze bedzie nauka od podstaw?
Jeśli będzie sporo osób, które nie miały w ogóle styczności z tym językiem, to może utworzą grupę od podstaw.
Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
A myślisz, że w szkole, w której się uczyłam mają gdzieś te numery zapisane? Czy bez duplikatu nie da rady?
Nie wiem, czy szkoła robi coś z dokumentami z OKE, poza przekazaniem ich maturzyście.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 16:22   #325
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Wyniki matur wpisujesz w momencie wypełniania internetowego podania na stronie uczelni. A to kiedy się zawozi dokumenty zależy już od konkretnej uczelni - czasami dopiero jak już zostaniesz przyjęta na studia, a czasami już w trakcie rekrutacji.
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 18:35   #326
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
UMK Toruń PRAWO - rekrutacja

Mam pytanie co do rekrutacji na UMK w Toruniu. Na prawo (nowa matura od 2010r.) liczą j.polski, j. obcy i matematykę. Ale przeliczniki są tylko dla poziomu podstawowego... https://irk.umk.pl/2014/katalog.php?...goria=studia_1 Wszystkie te przedmioty zdawałam na poziomie rozszerzonym, więc nie będą one brane pod uwagę? Tylko podstawy? Dziwne bardzo... proszę oświećcie mnie..
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:09   #327
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

oczywiście, że poziom rozszerzony będzie brany pod uwagę - przeczytaj dokładnie, masz przeliczniki dla poziomu podstawowego, np. 0,5 a to oznacza, że jeśli miałaś z poziomu rozszerzonego np. 65% to tyle jest brane pod uwagę, a jak zdawałaś poziom podstawowy i miałaś 90% to brane jest pod uwagę 0,5 x 90%
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:39   #328
cold one
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 262
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

to jak jedna osoba ma 65% z podstawy, a druga 65% z rozszerzenia to wychodzi im po tyle samo punktów..? :/ to chyba byłoby niesprawiedliwe..
cold one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:45   #329
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cold one Pokaż wiadomość
to jak jedna osoba ma 65% z podstawy, a druga 65% z rozszerzenia to wychodzi im po tyle samo punktów..? :/ to chyba byłoby niesprawiedliwe..
ale czytaj ze zrozumieniem. wynik podstawowy mnożysz razy odpowiedni przelicznik, np. 0,5.
czyli z podstawy masz 32,5 pkt, a z rozszerzenia 65 pkt.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:52   #330
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

no może faktycznie niefortunny przykład dałam - jak masz z rozszerzonego 65% to tyle biorą pod uwagę, a jak z podstawowego 65% to biorą: (przelicznik) 0,5 x 65%
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-24 16:27:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.