Monsieur... - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 21:46   #751
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
Jakich konkretów jeszcze brakuje?


Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app

Raczysz żartować czy specjalnie rżniesz głupa?
Dziewczyny pytały o to czemu misje nie dojechał na seks do ciebie. Wiemy już że był w takim miejscu że nie do wiary ale szczegółów ani widu ani słychu
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 21:52   #752
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Raczysz żartować czy specjalnie rżniesz głupa?
Dziewczyny pytały o to czemu misje nie dojechał na seks do ciebie. Wiemy już że był w takim miejscu że nie do wiary ale szczegółów ani widu ani słychu
Daj jej czas zeby pomyslec. I wymyslic spojna wersje zeby znow wtopy nie bylo
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 22:27   #753
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Monsieur...

Lise, nie wychwycilas jeszcze, czyje "chcenie" jest dla mnie bodźcem do kontynuowania opowieści i że niekoniecznie Twoje...? Nie zrozumialas też tego z gospodarzem i gościem, prawda?
Mimo to spróbuję, tym razem obrazowo, odnieść się do Twojej dalszej obecności w moim wątku: Bo widzisz... dykusja z Tobą to dla mnie trochę jak gra w łapki z trędowatym.

A co z tym zrobisz...? Zobaczymy
Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
__________________
Keep movin!

Edytowane przez Salalina
Czas edycji: 2015-02-18 o 22:35
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 22:37   #754
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
Lise, nie wychwycilas jeszcze, czyje "chcenie" jest dla mnie bodźcem do kontynuowania opowieści i że niekoniecznie Twoje...? Nie zrozumialas też tego z gospodarzem i gościem, prawda?
Mimo to spróbuję, tym razem obrazowo, odnieść się do Twojej dalszej obecności w moim wątku: Bo widzisz... dykusja z Tobą to dla mnie trochę jak gra w łapki z trędowatym.


Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
Alez to musi byc męka. Tak się poswiecac w imię wątku i slawienia mesje w internetach. Pokłady Twojej serdecznosci dla biednych wizazanek sa w istocie nieprzebrane ;-)

Jeszcze trochę i dorownasz grubelli w zlotym gumoleonie
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 23:03   #755
cukier_bialy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
Cukier, a czy słowo "odradza" ma w sobie kategorycznosc zbliżoną do "nie wyraża zgody" lub "zakazuje"? I czy naprawdę wierzysz, że tzw. "potrzeba biznesowa" zostanie zablokowana słowem "odradza"? I wreszcie czy wiesz, dlaczego ministerstwo wydaje takie oświadczenie, a McDonald's umieszcza na pokrywce od kawy napisy w stylu caution-hot?
Drogie dzieci. Ministerstwo odradza ponieważ nie może zakazać.
Ministerstwo wydaje takie oświadczenie ponieważ trwa tam wojna
W czasie wojny jest niebezpiecznie. Można umrzeć na zawsze.
Czy słowo "odrealniony" ma w sobie wystarczającą precyzję,
czy też należałoby sięgnąć już po "ostra mitomania"?

Monsieurowi po paleniu opon na balkonie podczas parapetówy
wszystko się posoliło. Zjechał w koszyczku zamiast karty kredytowej,
była zima, trawy zero, a on biega tylko po trawie; zapadł w stan
tak głębokiej konfuzji, że gdy znaleziono go nad ranem na iglicy
Pałacu Kultury to jeszcze przez kilka godzin nadawał Marsyliankę alfabetem Morse'a.
cukier_bialy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 23:12   #756
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Monsieur...

Ej, Salalina, no weź. Przestań się kłócić z innymi, tylko normalnie kontynuuj wątek. Te pyskówki psują całą historię i odechciewa się czytać.

Co tam u Was teraz? Widzicie się w najbliższym czasie?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 23:21   #757
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
Drogie dzieci. Ministerstwo odradza ponieważ nie może zakazać.
Ministerstwo wydaje takie oświadczenie ponieważ trwa tam wojna
W czasie wojny jest niebezpiecznie. Można umrzeć na zawsze.
Czy słowo "odrealniony" ma w sobie wystarczającą precyzję,
czy też należałoby sięgnąć już po "ostra mitomania"?

Monsieurowi po paleniu opon na balkonie podczas parapetówy
wszystko się posoliło. Zjechał w koszyczku zamiast karty kredytowej,
była zima, trawy zero, a on biega tylko po trawie; zapadł w stan
tak głębokiej konfuzji, że gdy znaleziono go nad ranem na iglicy
Pałacu Kultury to jeszcze przez kilka godzin nadawał Marsyliankę alfabetem Morse'a.

Płaczę
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 23:27   #758
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Monsieur...

Niektóre z was zarzucają autorce, że wchodzi na swój własny wątek pomimo tego, że jej się nie chce odpisywać. A Wy co robicie? Wchodzicie na wątek, którego Wam się nie chce czytać
Już chyba wszystko, co miałyście napisać, zostało napisane. Niektóre "szydery" i ironie są poniżej jakiegokolwiek poziomu... Skoro mi coś nie pasuje/uważam, że to bajkopisarstwo/beznadzieja to nie wchodzę i nie czytam, a wręcz olewam (po co się denerwować?). A w Was (nie wszystkich) takie emocje wyzwala ta historia (prawdziwa czy też nie). Żeby nie było, nie bronię autorki, ale uważam, że ma prawo w swoim wątku pisać, co jej sie podoba dopóki nikogo nie obraża. Chętnie bym poczytała dalszą historię (nawet zmyśloną) niż wasze słowne przepychanki i uświadamianie jedna przez drugą 'niewiadomoczego'.

Wyluzujcie.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 23:31   #759
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Niektóre z was zarzucają autorce, że wchodzi na swój własny wątek pomimo tego, że jej się nie chce odpisywać. A Wy co robicie? Wchodzicie na wątek, którego Wam się nie chce czytać
Już chyba wszystko, co miałyście napisać, zostało napisane. Niektóre "szydery" i ironie są poniżej jakiegokolwiek poziomu... Skoro mi coś nie pasuje/uważam, że to bajkopisarstwo/beznadzieja to nie wchodzę i nie czytam, a wręcz olewam (po co się denerwować?). A w Was (nie wszystkich) takie emocje wyzwala ta historia (prawdziwa czy też nie). Żeby nie było, nie bronię autorki, ale uważam, że ma prawo w swoim wątku pisać, co jej sie podoba dopóki nikogo nie obraża. Chętnie bym poczytała dalszą historię (nawet zmyśloną) niż wasze słowne przepychanki i uświadamianie jedna przez drugą 'niewiadomoczego'.

Wyluzujcie.
Generalnie nie czytałam wątku, przeczytałam może 2 ostatnie strony. Autorka jest wielce 'ąę' a przy całym swoim 'geniuszu' nie potrafi wymyślić spójnej historii. Chyba o to się tutaj rozchodzi dziewczynom, które piszą krytyczne komentarze.
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 23:53   #760
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Generalnie nie czytałam wątku, przeczytałam może 2 ostatnie strony. Autorka jest wielce 'ąę' a przy całym swoim 'geniuszu' nie potrafi wymyślić spójnej historii. Chyba o to się tutaj rozchodzi dziewczynom, które piszą krytyczne komentarze.
Ekhem, dokładnie.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 01:29   #761
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Monsieur...

Dziewczyny,
Tylko co jest tu jeszcze niespójne, czego nie wyjasnilam?
Wczujcie się na chwilę w moją sytuację, albo chociaż zalozcie na moment, bo nie musicie wierzyć, że ta historia jest prawdziwa - w ramach ćwiczenia wyobraźni. Zatem jak to wygląda z mojej perspektywy? Opowiedzialam historię, która mi się przydarzyla w wakacje i która ma do dziś swoją kontynuację. Oczywiście wszystkie wrażenia i emocje są subiektywne. Mój wiek jest zakamuflowany. Wydarzenia są prawdziwe. I teraz kolejne posty, że 'nie umiem wymyślić spójnej historii'. "Przeczytajcie" teraz taki post moimi oczyma. I doradzcie mi - co byście napisały niedowiarkom, które potrafią widzieć tu zmyslenia? Wyjasnilam już wszystkie zarzucane mi niespojnosci. Nie mam nic do ukrycia, oprócz tego, co pozwoliłoby mnie zidentyfikować.
Na początku było dla mnie oczywiste, że prawda obroni się sama i ignorowalam w dużej mierze posty 'niedowiarkow'. Te posty wciąż się pojawiają - co mnie szczerze dziwi, bo w moim odczuciu wyjasnilam już wszystko, co mogło poddawać w wątpliwość prawdziwość historii.
Mam propozycję: zróbcie tak, jak Cukier. Przytoczcie niespojne wg Was fragmenty. Wtedy mogę się uporać z tematem raz-dwa. Bo póki co to wszystkie marnujemy energię.

Coffee, Nie widzimy się w najbliższym czasie. Tzn. nie mamy ustaleń poczynionych że tak powiem Spotykamy się teraz dość rzadko i raczej spontanicznie - czas się skurczyl chyba jeszcze bardziej. No i na pewno opadły emocje, które towarzyszyly pierwszym miesiacom znajomości. Im bardziej poznaję P., tym bardziej się przekonuje, że to człowiek z kompletnie innej planety Jest dla mnie jakimś egzotycznym akcentem w życiu. Bardzo go lubię. Ale to już nie ta sama szuflada, że tak powiem. Chyba na każdym kroku bym się o niego martwila i sama nie czulabym się bezpieczenie nie mogąc przewidzieć jego zachowań. Coś tam planowalismy, by w któryś lutowy weekend wybrać się razem poimprezowac do Berlina. Ale z tych planów nic już nie wyjdzie - weekendy spędzam z rodzicami, bo u mojego taty pojawiły się problemy zdrowotne :-(. No i znowu za dużo pracuję, by zamknąć stary projekt, więc nie bardzo mam ochotę się rozpraszac, więc zasugerowalam, by zamrozić ten pomysł. Czas pokaże.
Pozdrawiam ciepło.

PS. Cukier, Twoje pojmowanie związku pomiędzy wojną a ekonomią jest w moim odczuciu mocno infantylne czy wręcz naiwne, żeby nie nazwać tego ignorancja. Więc niestety nie za bardzo mamy o czym dyskutować. Ale - tak, to tylko moja OPINIA.

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:32 ----------

PS 2 Znalazłam na poczcie zdjęcie, które kolega zrobił mnie i P. o poranku, tuż po tej nocy, gdy się poznaliśmy. To właśnie wtedy odbyło się słynne bieganie po trawie na boso i zrywanie kwiatów
- P. nawet trzyma w ręce "bukiecik", który udało mu się sklecic... :-D
Mogę je wrzucić na chwilę, bez twarzy, jeśli nie skończy się to banem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep movin!

Edytowane przez Salalina
Czas edycji: 2015-02-19 o 01:09
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 01:40   #762
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Monsieur...

A ja nie rozumiem dlaczego polowa watkow na wizazu jest uwazana za zmyslone historie? Rozne rzeczy sie w zyciu dzieja, sama widzialam i jstem w stanie chyba we wszystko uwierzyc.. Salalina wrzuc to zdjecie
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 01:46   #763
maxwell123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 56
Dot.: Monsieur...

Wrzuc wrzuc , czytam wątek tak teraz i nie widzę żadnych niespójności, według mnie historia realna
maxwell123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 06:17   #764
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość

[/COLOR]PS 2 Znalazłam na poczcie zdjęcie, które kolega zrobił mnie i P. o poranku, tuż po tej nocy, gdy się poznaliśmy. To właśnie wtedy odbyło się słynne bieganie po trawie na boso i zrywanie kwiatów
- P. nawet trzyma w ręce "bukiecik", który udało mu się sklecic... :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak to nie nenufary to sie nie liczy

Twoj sposob pisania i myslenia o mesje sprawia, ze jawisz sie jako odmóżdżona Ania Shirley, ktorej wystarczy gowno w sreberku, zeby sie zachwycac. I z takim infantylnym zapałem tlumaczysz sie na forum udajac, ze nic Cie to nie obchodzi jakby od opinii randomowych wizazanek zalezala Twoja kariera. I w sumie to smutne jest, ze taki smieszny podstarzaly pajac jaki wyłania sie z Twoich opisow mesje jest ''egzotycznym akcentem'' w Twoim zyciu. Slabe to Twoje zycie w takim razie-mimo, ze nieudolnie usilujesz przekonac wizazanki, ze jest inaczej i ze dzieki serdecznosci dla ludzi (lol) spotykaja Cie same niesamowitosci.
Zdradze Ci sekret-ludzie, ktorzy tak zyja naprawde nie maja potrzeby histeryzowac i pisac o tym na forach dyskusyjnych.
Zaklinanie rzeczywistosci - ale pisz tam sobie dalej-jest na forum miejsce dla Greya i tvnowskich programow niskich lotow - to idealnie sie wpasowujesz.
Pozdrawiam oczywiscie bardzo serdecznie zyczac kolejnego niesamowitego dnia
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 06:23   #765
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Generalnie nie czytałam wątku, przeczytałam może 2 ostatnie strony.
Szkoda. Jak znajdziesz czas przeczytaj początek, polecam. Zapowiadała się fajna historia. I piszę to serio. Sama chętnie zabalowałabym z jakimś fajnym Francuzem
Tylko potem się popsuło, kiedy Pan F. jakoś znikał, ale najgorsze były te jego ściemy, dlaczego się nie odzywał. Nie wiem kto wierzy w tekst, że facet, który prowadzi swoją firmę znika na kilka tygodni i nie ma z nim kontaktu, bo zapomniał ładowarki. W dzisiejszych czasach? I myślę, że gdyby Autorka tak zajadle go nie broniła i nie tłumaczyła przed nami, to zapewne zachowałaby naszą sympatię.
Salalina szkoda, że dalej tego nie rozumiesz.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 07:43   #766
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
Lise, nie wychwycilas jeszcze, czyje "chcenie" jest dla mnie bodźcem do kontynuowania opowieści i że niekoniecznie Twoje...? Nie zrozumialas też tego z gospodarzem i gościem, prawda?
Mimo to spróbuję, tym razem obrazowo, odnieść się do Twojej dalszej obecności w moim wątku: Bo widzisz... dykusja z Tobą to dla mnie trochę jak gra w łapki z trędowatym.

A co z tym zrobisz...? Zobaczymy
Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app


Jezu dziewczyno, o czym ty piszesz? Jakie łapki? Jaki trędowaty? Jaki gosc i gospodarz? Zrobić co z czym? Jakieś konkrety może w końcu?

To jest zwykle forum. Publiczne. W internecie.

Poza tym pisałam wyraźnie że ja mam w nosie gdzie był mesje ale ty masz tu "swoje" czytelniczki które póki co olewasz ciepłym moczem. Tyle twojej dobrej energii i szerzenia serdeczności.

Pozdrawiam uśmiechając się ciepło!



A i jeszcze edit: Cukier, ty ignorantko, ogarnij się, jeszcze nie jest za późno!
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

Edytowane przez liselotta
Czas edycji: 2015-02-19 o 07:48
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 08:01   #767
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Monsieur...

Cukier, nie opuszczaj nas. Bez Ciebie to nie to samo
Ty jedyna umiesz nam przetłumaczyć wyszukany język Autorki na nasz zwykły ojczysty, a wiesz my zwykłe dziewczyny jesteśmy i potem dużo nam umyka
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 08:47   #768
cukier_bialy2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Monsieur...

Nie martwcie się. Nie odeszłam. Ażeby pogłębić swoją wiedzę na temat związku między wojną a ekonomią medytuję nad tym, jak fakt że Mcdonald umieszcza na kubku napis "uwaga hot" łączy się z tym że odradza się podróżowanie do terenów działań wojen...
Przyznaję, to może trochę potrwać. Niektóre rzeczy potrzebują czasu. Świt już nigdy nie będzie taki sam. Być może czegoś nie chciałam widzieć.
W międzyczasie szlifuję trochę angielski, więc naprawdę wybaczcie, jeśli pojawię się tu dopiero w przyszłym tysiącleciu.
On 18 June, ISIL attacked the refinery with mortars and machine guns. An official from inside the refinery stated the militants had captured 75 percent of the facility, while a military spokesman claimed the attack had been repelled with 40 insurgents being killed.


BTW....Paris Hilton znowu pisze na forum. Wstawiła zdjęcia swoich łazienek i z podróży do Abu-dabi.
Dziewczyny znowu jej nie wierzą. Obiecała że opisze tą imprezę na odrzutowcu, jak tylko wróci ze złocenia cellulitu. Napisała Hi girls why don't you believe me.

Edytowane przez cukier_bialy2
Czas edycji: 2015-02-19 o 08:48 Powód: nieznany
cukier_bialy2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 08:53   #769
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
Nie martwcie się. Nie odeszłam. Ażeby pogłębić swoją wiedzę na temat związku między wojną a ekonomią medytuję nad tym, jak fakt że Mcdonald umieszcza na kubku napis "uwaga hot" łączy się z tym że odradza się podróżowanie do terenów działań wojen...
Przyznaję, to może trochę potrwać. Niektóre rzeczy potrzebują czasu. Świt już nigdy nie będzie taki sam. Być może czegoś nie chciałam widzieć.
W międzyczasie szlifuję trochę angielski, więc naprawdę wybaczcie, jeśli pojawię się tu dopiero w przyszłym tysiącleciu.
On 18 June, ISIL attacked the refinery with mortars and machine guns. An official from inside the refinery stated the militants had captured 75 percent of the facility, while a military spokesman claimed the attack had been repelled with 40 insurgents being killed.


BTW....Paris Hilton znowu pisze na forum. Wstawiła zdjęcia swoich łazienek i z podróży do Abu-dabi.
Dziewczyny znowu jej nie wierzą. Obiecała że opisze tą imprezę na odrzutowcu, jak tylko wróci ze złocenia cellulitu. Napisała Hi girls why don't you believe me.
buahahahahahhaha--

Ja jej wierzę...
Przecież przyznała się, że tak naprawdę ma ten cellulit a gdyby byla trollem to po co miałaby się przyznawać Mogła pozostawić w naszej wyobraźni obraz jej idealnie gładkich ud ... nakrytych rosą o poranku gdy biegała w trawie.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 09:03   #770
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
Nie martwcie się. Nie odeszłam. Ażeby pogłębić swoją wiedzę na temat związku między wojną a ekonomią medytuję nad tym, jak fakt że Mcdonald umieszcza na kubku napis "uwaga hot" łączy się z tym że odradza się podróżowanie do terenów działań wojen...
Przyznaję, to może trochę potrwać. Niektóre rzeczy potrzebują czasu. Świt już nigdy nie będzie taki sam. Być może czegoś nie chciałam widzieć.
W międzyczasie szlifuję trochę angielski, więc naprawdę wybaczcie, jeśli pojawię się tu dopiero w przyszłym tysiącleciu.
On 18 June, ISIL attacked the refinery with mortars and machine guns. An official from inside the refinery stated the militants had captured 75 percent of the facility, while a military spokesman claimed the attack had been repelled with 40 insurgents being killed.


BTW....Paris Hilton znowu pisze na forum. Wstawiła zdjęcia swoich łazienek i z podróży do Abu-dabi.
Dziewczyny znowu jej nie wierzą. Obiecała że opisze tą imprezę na odrzutowcu, jak tylko wróci ze złocenia cellulitu. Napisała Hi girls why don't you believe me.
Rzeczywiście dziwne połączenie Może to jakiś tajny kod dla super tajnych grup, które w Macu mają swoje kanały przerzutowe? To tłumaczyłoby regularne zmiany zabawek w zestawach dla dzieci.
Co do Paris, to oczywiście nie wierzą przez zazdrość o wspaniałe życie, pełne momentów i przygód. Ludzie to teraz są. Na prawdę, aż wstyd.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 09:17   #771
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Monsieur...

Ja poproszę o streszczenie historii
Nie przeczytam 26 stron, a chciałabym wiedzieć o c chodzi.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 09:43   #772
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
buahahahahahhaha--

Ja jej wierzę...
Przecież przyznała się, że tak naprawdę ma ten cellulit a gdyby byla trollem to po co miałaby się przyznawać Mogła pozostawić w naszej wyobraźni obraz jej idealnie gładkich ud ... nakrytych rosą o poranku gdy biegała w trawie.

No właśnie. Po co?

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ja poproszę o streszczenie historii
Nie przeczytam 26 stron, a chciałabym wiedzieć o c chodzi.
oj nie kuś Ema, nie kuś
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 09:52   #773
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście dziwne połączenie Może to jakiś tajny kod dla super tajnych grup, które w Macu mają swoje kanały przerzutowe? To tłumaczyłoby regularne zmiany zabawek w zestawach dla dzieci.
Co do Paris, to oczywiście nie wierzą przez zazdrość o wspaniałe życie, pełne momentów i przygód. Ludzie to teraz są. Na prawdę, aż wstyd.
Mac przegrał proces z kobietą, która wylala gorącą kawę na siebie i teraz ma napis ostrzegawczy = rząd ostrzega przed wyjazdem do Iraku, bo musi.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 09:57   #774
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Mac przegrał proces z kobietą, która wylala gorącą kawę na siebie i teraz ma napis ostrzegawczy = rząd ostrzega przed wyjazdem do Iraku, bo musi.
Zrobiłaś mi dzień , dzięki

Ema, zajrzałam dla Ciebie na początek wątku. Wystarczy, gdy poczytasz 4 pierwsze strony. Tam jest sedno. Dziewczyno gdzie Ty w ogóle byłaś, gdy tutaj drama się odbywała?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.

Edytowane przez Karena 73
Czas edycji: 2015-02-19 o 09:59
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:02   #775
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Mac przegrał proces z kobietą, która wylala gorącą kawę na siebie i teraz ma napis ostrzegawczy = rząd ostrzega przed wyjazdem do Iraku, bo musi.
BRAWO!
Rozgryzłaś zawiłą zagadkę autorki!

Dać jej wódki!

/ w życiu bym na to nie wpadła
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:40   #776
Lady Jane
Raczkowanie
 
Avatar Lady Jane
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Małe miasteczko nad Kanałem Angielskim
Wiadomości: 359
Dot.: Monsieur...

Ej, dziewczyny, przestańcie spamować. Ta historie fajnie sie czyta i to w sumie obojętnie czy jest prawdziwa czy nie.
Czekam na kolejne części opowieści. W sumie lepiej jakby była zmyślona, bo można by liczyć, z jak sie autorka rozkręci, to sie zaczną wpisy cześciej pojawiać.
PS. Ja tez znam takiego człowieka. W sumie prawie jak z opisu Monsieu, nawet myślałam, ze to właśnie on, ale sobie przypomniałam, ze ten mój znajomy jest homo, wiec chyba raczej nie... :-D
__________________

Lady Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:43   #777
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Lady Jane Pokaż wiadomość
Ej, dziewczyny, przestańcie spamować. Ta historie fajnie sie czyta i to w sumie obojętnie czy jest prawdziwa czy nie.
Czekam na kolejne części opowieści. W sumie lepiej jakby była zmyślona, bo można by liczyć, z jak sie autorka rozkręci, to sie zaczną wpisy cześciej pojawiać.
PS. Ja tez znam takiego człowieka. W sumie prawie jak z opisu Monsieu, nawet myślałam, ze to właśnie on, ale sobie przypomniałam, ze ten mój znajomy jest homo, wiec chyba raczej nie... :-D
Ależ dlaczego nie! Przecież w telenowelach zawsze są takie pikantne wątki!
Ja bym na miejscu autorki wykorzystała pomysł i pociągnęła historię w tym kierunku.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:44   #778
chic_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: Monsieur...

Właśnie nie rozumiem tego całego hejtu, jeśli nawet historia nie jest prawdziwa, to krzywda Wam się jakaś dzieje z tego powodu? Dajcie sobie siana i nie wchodźcie skoro tak Was to bulwersuje
chic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:44   #779
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Monsieur...

Cytat:
Napisane przez Lady Jane Pokaż wiadomość
Ej, dziewczyny, przestańcie spamować. Ta historie fajnie sie czyta i to w sumie obojętnie czy jest prawdziwa czy nie.
Czekam na kolejne części opowieści. W sumie lepiej jakby była zmyślona, bo można by liczyć, z jak sie autorka rozkręci, to sie zaczną wpisy cześciej pojawiać.
PS. Ja tez znam takiego człowieka. W sumie prawie jak z opisu Monsieu, nawet myślałam, ze to właśnie on, ale sobie przypomniałam, ze ten mój znajomy jest homo, wiec chyba raczej nie... :-D
to by wyjaśniało jego niechęć do spędzania nocy z autorką
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 10:46   #780
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Monsieur...

Kilka razy podchodziłam do usunięcia subskrypcji tego wątku, ale Wasze kłótnie są zbyt ciekawe

Poza drobnymi szczegółami, to nawet jestem w stanie w tą historię Autorki uwierzyć. A co tam, mało to wariatów po świecie chodzi

Salalina chyba jednak zapomniałaś, co to jest forum publiczne. To nie jest Twoja własna, prywatna strona, z której możesz sobie wyrzucać, zapraszać i obrażać się o każde słowo krytyki. Tutaj każdy może się wypowiedzieć. Chociaż zgadzam się, że niektóre posty były zbyt ostre, ale to już działka modów, nie Twoja Tak jak radziły niektóre dziewczyny, załóż sobie bloga. Wtedy będziesz miała władzę absolutną nad tym kto i co tam umieszcza.
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-06 14:05:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.