Twardy brzuch, wzdęcia, brak okresu, na pewno nie ciąża! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-24, 21:06   #1
ellastark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1

Twardy brzuch, wzdęcia, brak okresu, na pewno nie ciąża!


Hej kobietki, mam problem. Okres spóźnia mi się już 8 dzień, nigdy nie spóźniał mi się tak długo. Zauważyłam dzisiaj, że mam twardy brzuch nad pępkiem, a od kilku dni towarzyszą mi wzdęcia, uczucie jeżdżenia w brzuchu. Nie mam biegunki, ani nic z tych rzeczy. I na pewno mogę wykluczyć ciąże. Dodam, że przez ostatni miesiąc miałam bardzo dużo stresujących sytuacji, więc możliwe, że spóźnia mi się przez stres. Nie mam pojęcia. Któraś z was może miała coś takiego i jest w stanie mi powiedzieć co może mi dolegać? Zamierzam się udać do lekarza, jeśli w ciągu dwóch tygodni nie dostanę miesiączki, ale narazie chciałabym się was spytać czy jestem jedyna, której coś takiego się przytrafiło.
ellastark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-25, 21:46   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Twardy brzuch, wzdęcia, brak okresu, na pewno nie ciąża!

Cytat:
Napisane przez ellastark Pokaż wiadomość
Hej kobietki, mam problem. Okres spóźnia mi się już 8 dzień, nigdy nie spóźniał mi się tak długo. Zauważyłam dzisiaj, że mam twardy brzuch nad pępkiem, a od kilku dni towarzyszą mi wzdęcia, uczucie jeżdżenia w brzuchu. Nie mam biegunki, ani nic z tych rzeczy. I na pewno mogę wykluczyć ciąże. Dodam, że przez ostatni miesiąc miałam bardzo dużo stresujących sytuacji, więc możliwe, że spóźnia mi się przez stres. Nie mam pojęcia. Któraś z was może miała coś takiego i jest w stanie mi powiedzieć co może mi dolegać? Zamierzam się udać do lekarza, jeśli w ciągu dwóch tygodni nie dostanę miesiączki, ale narazie chciałabym się was spytać czy jestem jedyna, której coś takiego się przytrafiło.
Pewnie wielu kobietom spóźniał się okres. Najprawdopodobniej nic ci nie dolega i okres się pojawi. Jak nie, to faktycznie warto udać się do ginekologa.
Mi osobiście zdarzało się, że nagle przez 2-3 miesiące cykl trwał 45 dni. Potem wracało to do normy. Organizm to nie maszyna .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 21:39   #3
viridana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Twardy brzuch, wzdęcia, brak okresu, na pewno nie ciąża!

Miałam podobne objawy, w końcu nagle dostałam tak strasznego bólu, ze poszłam do lekarza, okazało się, ze to torbiel krwotoczna. Trudno powiedzieć co Tobie dolega, monitoruj sytuacje i jakby coś się działo, idź do lekarza.
viridana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-28 22:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.