co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-11, 13:36   #61
pati280194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
GG do pati280194
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Mam ten sam problem, bo jestem potwornie chuda. Wg BMI jestem wręcz wychudzona. Nie wiem co mam zrobić, bo dokuczają mi w szkole mam 16 lat, 161cm wzorstu i waże 44kg. Zastanawiam się nad pójściem do dietetyka ale boje się, że mnie wyśmieje, że z takim problemem przychodzę ;/
Zna ktoś jakąś dietę lub tabletki, które pomogły by mi przytyć tak do 50kg?
Poniżej moje zdjęcie, na którym widać moje "patyczki".

Edytowane przez pati280194
Czas edycji: 2010-04-11 o 13:43
pati280194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 11:06   #62
mparadyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Ja również chciałabym przytyć. Mam 157 cm wzrostu i ważę 37 kg... Podobnie jak poprzedniczki jem dużo, niemalże cały czas coś jem i przytyć nie mogę. Chciałabym przytyć do 50 kg gdyż jest to waga minimalna jeśli chce się oddawać krew. A poza tym wyglądałabym dużo lepiej niż teraz. Jakieś rady odnośnie diety? Albo wskazówki na temat produktów które powinnam jeść?
mparadyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 12:38   #63
S aszka
Raczkowanie
 
Avatar S aszka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 117
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Cytat:
Napisane przez mparadyz Pokaż wiadomość
Ja również chciałabym przytyć. Mam 157 cm wzrostu i ważę 37 kg... Podobnie jak poprzedniczki jem dużo, niemalże cały czas coś jem i przytyć nie mogę. Chciałabym przytyć do 50 kg gdyż jest to waga minimalna jeśli chce się oddawać krew. A poza tym wyglądałabym dużo lepiej niż teraz. Jakieś rady odnośnie diety? Albo wskazówki na temat produktów które powinnam jeść?
z tego co czytałam w internecie to powinnaś jeść dużo węglowodanów i białka.Jak będziesz jadła słodycze to nic Ci to nie da chyba że chcesz mieć oponkę na brzuchu jedzcie więcej ryb i mięsa chudego, no i te makarony, kasze itp. Jeśli dalej nie będziesz mogła przytyć to idź do lekarza na badania. Może masz problemy z tarczycą

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pati280194 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem, bo jestem potwornie chuda. Wg BMI jestem wręcz wychudzona. Nie wiem co mam zrobić, bo dokuczają mi w szkole mam 16 lat, 161cm wzorstu i waże 44kg. Zastanawiam się nad pójściem do dietetyka ale boje się, że mnie wyśmieje, że z takim problemem przychodzę ;/
Zna ktoś jakąś dietę lub tabletki, które pomogły by mi przytyć tak do 50kg?
Poniżej moje zdjęcie, na którym widać moje "patyczki".
pati Ty masz 16 lat i ważysz 44 kg a ja mam 20 i waże 46 nie radziłabym Ci brać tabletek antykoncepcyjnych jak pisały poprzednie dziewczyny.Na pewno nie na przytycie.To głupota.Jedz to co napisałam w poprzednim poście czyli białko i węglowodany.Co do tabletek- mi kiedyś mój rodzinny lekarz przepisał taki syrop chyba tylko nie pamietam jak sie nazywał- mianowicie on był na zwiększenie łaknieniaidź może do swojego rodzinnego myśle że coś takiego mógłby Ci przepisać. A kto wie może nawet dostępne jest bez recepty
S aszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 12:46   #64
mparadyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

[QUOTE=S aszka;18520044]z tego co czytałam w internecie to powinnaś jeść dużo węglowodanów i białka.Jak będziesz jadła słodycze to nic Ci to nie da chyba że chcesz mieć oponkę na brzuchu jedzcie więcej ryb i mięsa chudego, no i te makarony, kasze itp. Jeśli dalej nie będziesz mogła przytyć to idź do lekarza na badania. Może masz problemy z tarczycą[COLOR="Silver"]


Właśnie chodzi o to, że nie jem dużo słodyczy a raczej rybki i chude wędlinki makaronem, kaszą i ryżem też nie gardzę. Tarczyce mam w porządku bo co jakiś czas ją kontroluję ze względu na wagę i na to, że podobno ja widać ale wszystkie badania (łącznie z usg) wychodzą bardzo dobrze.
mparadyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:06   #65
S aszka
Raczkowanie
 
Avatar S aszka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 117
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

[QUOTE=mparadyz;18520298]
Cytat:
Napisane przez S aszka Pokaż wiadomość
z tego co czytałam w internecie to powinnaś jeść dużo węglowodanów i białka.Jak będziesz jadła słodycze to nic Ci to nie da chyba że chcesz mieć oponkę na brzuchu jedzcie więcej ryb i mięsa chudego, no i te makarony, kasze itp. Jeśli dalej nie będziesz mogła przytyć to idź do lekarza na badania. Może masz problemy z tarczycą[COLOR="Silver"]


Właśnie chodzi o to, że nie jem dużo słodyczy a raczej rybki i chude wędlinki makaronem, kaszą i ryżem też nie gardzę. Tarczyce mam w porządku bo co jakiś czas ją kontroluję ze względu na wagę i na to, że podobno ja widać ale wszystkie badania (łącznie z usg) wychodzą bardzo dobrze.
to idź do lekarza po cos na pobudzenie łaknienia to chyba jedyne rozwiązanieja też mam problemy z przytyciem i to spore.Może nawet gorsze bo ja chudneprzez tydzień schudłam 5 kg. i to po świętach...
S aszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:42   #66
pati280194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
GG do pati280194
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

znam ten syrop ale on nie pomaga, ja nie jem mało, uwielbiam ryż, rzadko jem kasze ale przynjamniej raz w tygodniu jem makaron. Podobno jak chce się przytyć to powinno się dużo jajek jeść, ale mam alergie na jajka i jem tylko w weekendy, chociaż je uwielbiam Jeśli moja mama miała problemy z tarczycą, to ja też moge mieć? Chociaż, gdy spojrzałam na objawy nadczynności to mam tylko jeden objaw: utrata masy ciała. Więc to chyba nie to

Edytowane przez pati280194
Czas edycji: 2010-04-12 o 15:47
pati280194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:15   #67
S aszka
Raczkowanie
 
Avatar S aszka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 117
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Cytat:
Napisane przez pati280194 Pokaż wiadomość
znam ten syrop ale on nie pomaga, ja nie jem mało, uwielbiam ryż, rzadko jem kasze ale przynjamniej raz w tygodniu jem makaron. Podobno jak chce się przytyć to powinno się dużo jajek jeść, ale mam alergie na jajka i jem tylko w weekendy, chociaż je uwielbiam Jeśli moja mama miała problemy z tarczycą, to ja też moge mieć? Chociaż, gdy spojrzałam na objawy nadczynności to mam tylko jeden objaw: utrata masy ciała. Więc to chyba nie to
nie chcę Cię niepokoić ale niestety problemy z tarczycą bardzo ale to bardzo często są genetyczne. Moja mama ma i moja siostra- no i ja też ja mam akurat niedoczynność. Przy niedoczynności najczęstszymi objawami są: ciągłe poczucie chłodu, wzrost masy ciała (ale nie zawsze.ja akurat mam spadek), drażliwość, senność w dzień a w nocy często bezsenność, szybkie zmiany natstroju i takie tam jeśli Twoja mama ma problemy z tarczycą to Ty lepiej idź do lekarza
S aszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 14:27   #68
pati280194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
GG do pati280194
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Cytat:
Napisane przez S aszka Pokaż wiadomość
nie chcę Cię niepokoić ale niestety problemy z tarczycą bardzo ale to bardzo często są genetyczne. Moja mama ma i moja siostra- no i ja też ja mam akurat niedoczynność. Przy niedoczynności najczęstszymi objawami są: ciągłe poczucie chłodu, wzrost masy ciała (ale nie zawsze.ja akurat mam spadek), drażliwość, senność w dzień a w nocy często bezsenność, szybkie zmiany natstroju i takie tam jeśli Twoja mama ma problemy z tarczycą to Ty lepiej idź do lekarza
no okey ale jak się ma problemy z tarczycą to to widać takie jakby zmiany są na szyji, nie wiem jak to nazwać, spytałam się mamy czy to możliwe bym była tak chuda z powodu tarczycy to powiedziała, że nie bo u mnie tego nie widać, że to genetycznie, ale u mnei w rodzinie nie ma tak chudej osoby jak ja
pati280194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:08   #69
S aszka
Raczkowanie
 
Avatar S aszka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 117
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Cytat:
Napisane przez pati280194 Pokaż wiadomość
no okey ale jak się ma problemy z tarczycą to to widać takie jakby zmiany są na szyji, nie wiem jak to nazwać, spytałam się mamy czy to możliwe bym była tak chuda z powodu tarczycy to powiedziała, że nie bo u mnie tego nie widać, że to genetycznie, ale u mnei w rodzinie nie ma tak chudej osoby jak ja
jeśli nie ma tak chudej osoby jak Ty to idź do lekarza rodzinnego i powiedz mu jaki masz problem. być może to coś innego niż tarczyca. jest dużo chorób przez które się chudnie. myślę że powinnaś iść do lekarza
S aszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:12   #70
AlexVico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Idz do lekarza i tyle. A dietetyk na pewno Cie nie "wysmieje", zapewniam Cie ze ludzie zwracaja sie do niego z duzo mniej waznymi sprawami.
Poza tym wiadomo, zeby przytyc potrzeba nadwyzki energetycznej i tyle. Mozesz pic sporo mleka, jesc slodycze przed snem i tego typu rzeczy, powinno dac jakies efekty.
AlexVico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:48   #71
pati280194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5
GG do pati280194
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

nie dość, że nie lubie pić mleka to czasami dostaje po nim uczulenia lub poprostu źle się czuje, ale
z tymi słodyczami przed snem.... niezły pomysł już zaczynam więc
we will see
pati280194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 19:53   #72
dorotka0728
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

mam podobny problem do was... wzrost 164, waga 47 kg. Mam strasznie szczupłe ręce, nogi już mogą nawet być, w biodrach jestem wąska i brzuch mam strasznie płaski, za to tyłek trochę przyokrąglony a jakby tego było mało to biust miseczka C/D. Już próbowałam wszystkiego żeby przytyć ale to nic nie pomaga Chociaż dużo jem to nawet tego nie widać po mnie...
dorotka0728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:45   #73
akshyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Question Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
My chuderlaki nie mamy tak latwo Mam 1.58 m i waze 41 kg..... Ja chcemt tylko 5 kg przytyc i mam od zawsze problem....
Ja mam jeszcze gorzej mam 1,65 a waże tylko 40kg. Każdy w szkole mnie zaczepia i mówi "ale z ciebie chydzinka, chyba nic nie jesz" naszczęście moja kumpela wie ile jem i wszystkim to mówi ale oni i tak nie chcą wierzyć. Zawsze chciałam przytyć ale jakoś mi nie wychodzi. Mama mówi że jak miała 12 lat to też była chuda ale potem zgrubła a ja mam już 14 i nic. Babcia mówiła że jak dostane okres to przytyje a tu dalej nic. Już nie wiem co mam robić.
akshyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 09:04   #74
wisienka_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 9
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

ja ważę 44 kg przy wzroście 1,64 . też bardzo duzo jem zwłaszcza słodyczy i waga ani drgnie. Mój rekord to wybicie się do 46 kg ale potem nie wiadomo czemu wróciło do normy. Juz nie wiem co mam robić. chciałabym ważyć chociaż 48-50 kg
wisienka_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:48   #75
klaudiaczarna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

ja mam ten sam problem mam 171 cm i waże 44 kg. to jest koszmar bo nie moge przytyć i do tego cały czs słysze ale ty chuda jesteś.. czy ty w ogóle coś jesz..

a ja jem i to sporo, tylko tego nie widać

mam już dość tego !

Edytowane przez klaudiaczarna
Czas edycji: 2011-01-24 o 19:55
klaudiaczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:22   #76
sandrusiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

A ja mam 15 lat i strasznie staram się przytyć. Chciałabym ważyc co najmniej 4kg. więcej.
Mam 170cm wzrostu i ważę 53-54kg. Często ludzie (lekarze) się mnie czepiają, że mam niedowagę, a mnie to wkurza.
Macie jakieś sprawdzone sposoby na przytycie?
sandrusiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:24   #77
apsik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Hej dziewczyny

Jestem chłopakiem i podzielę się tutaj moim doświadczeniem.
Wasze problemy z przytyciem mogą się wiązać z szybkim metabolizmem a nawet hipermetabolizmem. U chłopców jest łatwiej przybrać na masie bo wystarczą suplementy diety typu gainer(choć znam dziewczyny co też je stosują) i trening na masę mięsiową na siłowni. U dziewczyn będzie kłopot. Tak więc młode dziewczyny często z wiekiem nabierają ciała tak było u moich sióstr były chude , ręce jak patyki a teraz zbijają kilogramy Napewno ważna jest dieta wysokobiałkowa, Wszelkiego rodzaju mięsa , kasze , ryż , ryby, jogurty, z tłuszczu polecam brać 2 łyżeczki oleju lnianego budwigowego . Trzeba dostarczyć również odpowiednie witaminy więc jemy dużo warzyw i owoców, min 1,5l wody mineralnej niegazowanej . Posiłki ważna jest systematyka i jemy "ile wejdzie'' 4 -5 razy w dniu z czym ostatni posiłek późnym wieczorem, wtedy jest zmniejszony metabolizm. Co do słodyczy to nie polecam gdyż są pełne weglowodanów prostych(zrobi się tylko oponka). Pomóc może rownież siłownia, tylko trenujemy małymi ciężarmi wzmacniając mięśnie np. arnoldki, wzmacniamy bicepsy brzuch łydki nogi, trzeba poszukać odpowiednie ćwiczenia.
Przybranie masy ciała nie jest procesem szybkim i trzeba się uzbroić w cierpliwość. I ważnym elementem jest aby robić to zdrowo, żeby nie nawabić się przy tym innych chorób jak cukrzyca czy miażdzyca, więc ja nie polecam w nadmiarze słodyczy.

Pytania możecie kierować na PW
pozdrawiam

Edytowane przez apsik_
Czas edycji: 2011-02-18 o 17:33
apsik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 16:03   #78
whateverman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Też chcę przytyc, zeby sie podobać bardziej dziewczynie. Nie ma co, bo panie poprostu nie lubią chudzielców. Mam 189 cm a waże tylko 70kg. Wyglądam za chudo. Zmagam się z tym już dosyć długo tak jak i inni. Znalazłem ciekawy artykuł ale nie wiem czy mogę go tu wkleić ?? http://artelis.pl/artykuly/31766/jak...ostych-krokach
whateverman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:26   #79
19siwy93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Jedz dużo makaronu i ryżu. To pomaga i szybko można przytyć.
19siwy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 21:35   #80
marta90mg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
My chuderlaki nie mamy tak latwo Mam 1.58 m i waze 41 kg..... Ja chcemt tylko 5 kg przytyc i mam od zawsze problem....
ja mam 1.75 cm wzrostu i waze 58 kg
i powiem wam szczerze ze nie przeszkadza mi to ze jestem szczupła
marta90mg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:56   #81
SKIPIX
Przyczajenie
 
Avatar SKIPIX
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4
GG do SKIPIX Send a message via Skype™ to SKIPIX
Thumbs down Dot.: Re: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Cytat:
Napisane przez angiep Pokaż wiadomość
tak mam fotki tu tak nie widac na zdjeciach wychodze troche grubiej jakoś ale ogłem tragedia nie nadaje się do noszenia spudniczek i te kości rece chude jak patyczki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon9.gif
wcale nie jesteś taka chuda.
__________________
~ SANDERS ~
SKIPIX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:50   #82
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Re: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

hej, nie wgłębiałam sie wątek ale po przeczytaniu pierwszego posta od razu zobaczyłam siebie sprzed dobrych paru lat zawsze była chudzinka i nie mogłam przytyc. Z nadzieją czekałam na spelnienie proroctwa mojej mamy przytyjesz po 18 NIC, przytyjesz jak urodzisz dziecko NIC, przytyjesz po 30 moj problem polegał moze na tym ze jadłam małe porcje ale bardzo często, to podobno bardzo zdrowy sposób odzywiania no ale nie zanudzam wiecie co pomogło mi przytyc? kaszki dla dzieci probowałyscie? mówię o takich mleczno-ryzowych, lub mleczno-pszennych, dodaje sie do wody, miesza i gotowe. /jadłam 2 miski dziennie, rano i wieczorem, do tego standardowo to co dotychczas i w ciągu miesiaca przytyłam 5 kg mi pomogło, moze i Wam sie uda

trzymam kciuki chudzinki
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 10:32   #83
SKIPIX
Przyczajenie
 
Avatar SKIPIX
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4
GG do SKIPIX Send a message via Skype™ to SKIPIX
Dot.: Re: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
hej, nie wgłębiałam sie wątek ale po przeczytaniu pierwszego posta od razu zobaczyłam siebie sprzed dobrych paru lat zawsze była chudzinka i nie mogłam przytyc. Z nadzieją czekałam na spelnienie proroctwa mojej mamy przytyjesz po 18 NIC, przytyjesz jak urodzisz dziecko NIC, przytyjesz po 30 moj problem polegał moze na tym ze jadłam małe porcje ale bardzo często, to podobno bardzo zdrowy sposób odzywiania no ale nie zanudzam wiecie co pomogło mi przytyc? kaszki dla dzieci probowałyscie? mówię o takich mleczno-ryzowych, lub mleczno-pszennych, dodaje sie do wody, miesza i gotowe. /jadłam 2 miski dziennie, rano i wieczorem, do tego standardowo to co dotychczas i w ciągu miesiaca przytyłam 5 kg mi pomogło, moze i Wam sie uda

trzymam kciuki chudzinki
kurczę ale ja nie lubię kaszek dla dzieci.. mleka też nie lubię, jednak produkty mleczne okej, oprócz sera & twarogu wiec czym mozna zastąpić kaszkę?
__________________
~ SANDERS ~
SKIPIX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 17:00   #84
bobasy1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Miechów
Wiadomości: 2
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

tez nie lubię kaszek dla dzieci ale poświęce się bo bardzo chciałabym przytyć. mam 17 lat ważę niecałe 45 kg a mam 166 cm wzrostu . Miałam jeszcze gorsze problemy niż wy tutaj , ponieważ zaczęłam chodzić w gertach pod spodnie żeby nie wstydzić się tego jaka jestem chuda.. chodziłam w nich i nic mi to nie dawało.. więc zaczęłam ubierać ich więcej i więcej .. potrafiłam ubrać 6 par getrów i na to spodnie żeby wyglądać grubiej.. chodziłam w nich czy była zima czy upał 35 stopni.. nie potrafiłam bez getrów ruszyć się z domu .. od niedawna zaczęłam chodzić w 1 parze lecz moja kolezanka Laura pogadała ze mną i powiedziała zebym nie wstydziła się tego jaka jestem bo taką stworzył mnie Pan Bóg .. i przestałam w nich chodzić choć to bardzo trudne ! Może myślicie że jestem jakąś idiotką bo chodziłam w tylu parach getrów.. ale miałam dośc już mówienia jaka ty jesteś chuda popadniesz w anoreksję .. te słowa prawiały mi przykrość dlatego tak to się skończyło.. mówili żebym jadła więcej iwgl. ale ja jadłam dużo jadłam i dalej dużo jem .. lubię podjadać .. jem dużo słodkiego a mimo to nie odechciewa mi się jeść.. więc muszę znalezc inne sposoby na przytycie. pomożecie ?

Edytowane przez bobasy1000
Czas edycji: 2012-05-23 o 17:07
bobasy1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 21:07   #85
antylopa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

dziewczyny!
mam 1,71 i waze 45 kilo! to jest problem. a nie 1,58 i 44 kilo
jak rzuciłam palenie i zaczelam pic mleko w proszku przytylamm 8 kilo w 6 miesiecy niestety zaczelam znowu palic i schudlam w 2 miesiace 6 kilo!! rzucajcie palenie!!!!!!!!!!!!!!! i pijcie mleko!!!!
antylopa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 19:40   #86
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

Cytat:
Napisane przez angiep Pokaż wiadomość
Mój problem tkwi w tym że zawsze byłam taką szczupła dziewczyna lecz źle się z tym czyje mam 1,66wzrostu a waże niecałe 45kilo!!TRAGEDIA lecz muszę powiedzieć że moja starsza siostra ważyła w moim wieku tyle co ja dopiero po urodzeniu dziecka przytyła.Wcale się niegłodze lubię sobie podjadać miedzy posiłkami i jestem taką typową słodką dziurka, ale co mogę zrobić żeby przytyć chociaż z 5kilogramów licze na odpowiedź także pana DR Waldemara .pozdrawiam .
Taką już masz urodę ciała. Niektórzy chcą schudnąć a nie mogą, Ty odwrotnie. Ja chciałabym zrzucić kilka kilogramów mojego tłuszczyku ale niestety nie udaje mi się. Zawsze byłam troszkę kraglejsza ale jakoś nie miałam z tym problemów. Grunt to zaakceptować siebie. Może wizyta u dietetyka?
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 16:57   #87
bobasy1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Miechów
Wiadomości: 2
Dot.: co zrobić żeby przytyć, jestem za szczupła!!

jem kaszki dla dzieci tak jak tutaj doradziłyście :P staram się je jeśc jak najczęściej ale czasami mi się nie udaje no bo wiece szkoła, lekcje i tak dalej oprócz tych kaszek są jeszcze jakies inne sprawdzone sposoby na to zeby przytyć ! pomóżcie ! Pozdrawiam :P
bobasy1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.