Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 22:00   #121
jadzkaguguga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Heja
Ja usuwałam usemki na ul Łuczek w warszawie w face clinic. Zabieg był przeprowadzony sprawnie i obyło się bez komplikacji. Operował mnie dr Konrad Walerzak.
jadzkaguguga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 12:34   #122
taka_aga
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Kurde mnie tez to czeka, bardzo was bolało? Miałyście szwy, jeżeli tak to po jakim czasie je zdjęli, bardzo krwawiło? Kurdę, trochę się denerwuję, nie wiem czy mam brać zwolnienie, czy nie. Będą mi niedługo usuwać, stąd ten mętlik w głowie a babeczka w prima- dencie, zasugerowano mi abym po zabiegu lepiej nie szła do pracy. Podobno ludzie różnie reagują. W ogóle, jaki wy miałyście problem? Bo u mnie jeden ząb wrasta się i krzywi pozostałe, z lewej strony już wyszedł , ale ten drugi jeszcze nie i chirurgicznie trzeba go usunąć. Tak naprawdę, to oba kwalifikują się do usunięcia bo nie mieszczą się w luku, a co gorsza czeka mnie aparat ortodontyczny. Boszzz, beznadzieja
taka_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 07:08   #123
koralpaul
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Spokojnie… nie martw się tym tak. O widzę, że prima dent? Ja tez tam byłam, to dobra klinika. Ja maiłam dawno wyrywane i w sumie nie pamiętam, jak to było. Z pewnością trochę bolało, ale mało no i zabieg robią na znieczuleniu. Nie wiadomo jaki ci szwy założą, są różne przecież. Zapytaj dentystki. Idz do nich przed zabiegiem, albo zadzwoń, poproś o dentystkę do słuchawki i wypytaj o wszystko. Nie denerwuj się tym tak. Będzie dobrze.
koralpaul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 13:58   #124
milka_mleczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 30
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Tak tak, zwolnienie z pracy będzie koniecznie. Nie znam osoby, która po usunięciu przez tydzień nie wyglądałaby jak po pobiciu albo ukąszeniu pszczoły. Oczywiście reguły nie ma. Ale jest też ryzyko, że wystąpi jakiś krwotok pod wpływem wysiłku, jeśli ktoś miał trudny przypadek i rozcinane dziąsło. Sam zabieg był znośny, bo nie bolał. Usuwałam w Bonelli Dental, lekarz już trochę starej daty, ale widać było, jakie ma doświadczenie. Ból po zabiegu też jakoś specjalnie mi nie dokuczał, bo faszerowałam się lekami przeciwbólowymi, jak tylko coś zaczynało mnie ćmić. Wiem... bohaterka ze mnie ;p
milka_mleczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 12:38   #125
annaannnnnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Odradzam dr Monikę Pordes na ul. bukowińskiej 22a lok 6 w warszawie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak totalnym brakiem szacunku jak ze strony dr Moniki Pordes. Lekarz tylko mechanicznie wszystko wykonuje zero kontaktu z jego strony. Ludzi traktuje jak śmieci i tylko szybko i następnym. Jestem bardzo rozczarowana taką postawą. Nigdy więcej tam nie wrócę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Beznadziejna
annaannnnnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 13:38:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.