Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 10:57   #31
miss_bennet
Rozeznanie
 
Avatar miss_bennet
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 917
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Ok, mi też lekarka zdiagnozowała kiedyś nadżerkę i bardzo szybko ją wyleczyłam globulkami.
Ale spójrz na mój poprzedni post, jest tam link, który zaprzecza jakoś Twojej teorii. I szczerze mówiąc? Myślę, że ja również nie miałam wtedy nadżerki... Ale cóż, ważne, że jest po sprawie.
__________________
miss_bennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 11:16   #32
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Bo ogólnie mało widziałam przypadków "wrodzonej" nadżerki =/
Nie wiem, czy coś takiego w ogolę istnieje., ale skoro lekarz tak mowi, to jemu wierze ;]
Najważniejsze jest niebagatelizować żadnych dziwnych sygnałów i lepiej się zbadać i mieć święty spokój ^^
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:10   #33
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

błona dziewicza - cienki fałd błony śluzowej u wejścia do pochwy, wystarczy w wikipedii przeczytać: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82ona_dziewicza . na rysunku widać nawet więc istnieje możliwość zobaczenia... i tak samo stoi w podręczniku do anatomii autorstwa Bochenka. a tak jak któraś pisała mogą zostać takie strzępki przypominające mięsko postrzępione - jeśli dobrze pamiętam właśnie tak zwane: cranunculae hymenales. a wiadomo grubość i głębokość położenia to cechy osobniczo zmienne. no i w trakcie stosunku mięśniówka pod wpływem pobudzenia się rozluźnie tak więc nie bójcie się "walenia" w dno (w ścianę byłoby naprawdę trudno ) i przebicia go oczywiście anancjax3 polecam pójście do gina. a swoją drogą - książek do anatomii dla medyków czytać nie trzeba ale warto coś się o własnej budowie dowiedzieć
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 12:35   #34
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
błona dziewicza - cienki fałd błony śluzowej u wejścia do pochwy, wystarczy w wikipedii przeczytać: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82ona_dziewicza . na rysunku widać nawet więc istnieje możliwość zobaczenia... i tak samo stoi w podręczniku do anatomii autorstwa Bochenka. a tak jak któraś pisała mogą zostać takie strzępki przypominające mięsko postrzępione - jeśli dobrze pamiętam właśnie tak zwane: cranunculae hymenales. a wiadomo grubość i głębokość położenia to cechy osobniczo zmienne. no i w trakcie stosunku mięśniówka pod wpływem pobudzenia się rozluźnie tak więc nie bójcie się "walenia" w dno (w ścianę byłoby naprawdę trudno ) i przebicia go oczywiście anancjax3 polecam pójście do gina. a swoją drogą - książek do anatomii dla medyków czytać nie trzeba ale warto coś się o własnej budowie dowiedzieć
No dokładnie. Matko jedyna, za seks się zabierają, a ZEROWE pojęcie o PODSTAWACH anatomii. Szok.
Tak, błonę dziewiczą można łatwo zobaczyć, wystarczy rozchylić wargi sromowe mniejsze, bo znajduje się u wejścia do pochwy.
Jak można tego nie wiedzieć ? Po prostu, brak słów.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-09-28 o 12:37
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 22:51   #35
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez miss_bennet Pokaż wiadomość
No niestety w poprzednich wypowiedziach reprezentowałaś zgoła inne podejście. Natomiast po tym cytacie odnoszę wrażenie, jakbyś doczytała co nieco w wikipedii i tu teraz prezentujesz "nową wiedzę"
Jeśli już chodzi o całość to jestem na 3 roku medycyny - więc niedouczenie raczej nie wchodzi w grę, a wikipedia to w dziedzinie medycyny nienajlepsze źródło informacji - może faktycznie wtedy napisałam zbyt ogólnie, i mnie źle zrozumiałyście. I faktycznie, żeby nie być gołosłownym sprawdziłam dokładne zakresy w książce od fizjologii i dla potwierdzenia anatomii autorstwa Graya.

Co do wrodzonej nadżerki - nie spotkałam się z tym do tej pory, i z tego co wiem jest to bardzo rzadkie. Takie nadżerki wynikają z mutacji genetycznych, ale do tej pory słyszałam o takowych dopiero w wieku zwiększonej mutagenności, czyli po 35 r.ż. Więc tak - jest to związane z genami, ale wątpię, żeby było to wrodzone.

I leczenie globulkami możliwe jest tylko przy małych nadżerkach - większe się np. koaguluje. Ja również jestem posiadaczką nadżerki, jednak moja pani ginekolog mówi że jest na tyle mała, i nie powiększa się, że nic nie będziemy z nią na razie robić.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 07:39   #36
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Co do wrodzonej nadżerki - nie spotkałam się z tym do tej pory, i z tego co wiem jest to bardzo rzadkie. Takie nadżerki wynikają z mutacji genetycznych, ale do tej pory słyszałam o takowych dopiero w wieku zwiększonej mutagenności, czyli po 35 r.ż. Więc tak - jest to związane z genami, ale wątpię, żeby było to wrodzone.
Jak już mowilam, wierze swojemu lekarzowi, bo
wiedza studentki << ginekologa z 15 letnim stażem pracy
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 09:03   #37
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jeśli już chodzi o całość to jestem na 3 roku medycyny - więc niedouczenie raczej nie wchodzi w grę,
Niestety, wchodzi. Twoja ignorancja w zakresie podstaw anatomii jest jednak tak powalająca (twierdzenie, że błona dziewicza znajduje się 5-8 cm od wejścia do pochwy, jest po prostu szokujące), że mam nadzieję, że rzadka wśród studentów medycyny.
Na Twoim miejscu bym się nie przyznała, że jestem 3 rok na medycynie

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-09-29 o 09:11
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 13:17   #38
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jeśli już chodzi o całość to jestem na 3 roku medycyny - więc niedouczenie raczej nie wchodzi w grę, a wikipedia to w dziedzinie medycyny nienajlepsze źródło informacji
wikipedia ze źródłem w postaci Anatomii Bochenka to chyba niezłe źródło - przynajmniej nas anatomii na medycynie uczyli właśnie z tego podręcznika...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:15   #39
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez anencjax3 Pokaż wiadomość
-
a miss_bennet ma rację niektóre kobiety mają długość jedynie 8 cm i nie zmieści im się tam cały penis a np. tylko połowa bo inaczej czują ból, każda z nas ma inaczej wykształcone wszystko jedna zmieści 15, 18 a ina tylko 9 :P
Pochwa się też rozluźnia jeśli atmosfera się podgrzewa do białości ja tam nie wierzę że komuś się na 9 cm nie mieści...
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 20:02   #40
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
wikipedia ze źródłem w postaci Anatomii Bochenka to chyba niezłe źródło - przynajmniej nas anatomii na medycynie uczyli właśnie z tego podręcznika...
Nie chodzi mi konkretnie o anatomię, ta jest opisana przyzwoicie, ale np. w dziedzinach molekularnych czy genetycznych to czasami zdarzają się błędy albo uogólnienia.

Ja nawet nie wiem co u nas było podstawowym podręcznikiem bo uczyłam się z Graya, skoro już go miałam w domu - łacina wszędzie taka sama
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 23:39   #41
zlosliwe_straszydelko
Raczkowanie
 
Avatar zlosliwe_straszydelko
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z szafy, czasami spod łóżka
Wiadomości: 202
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Nie chodzi o genetykę tylko o anatomię ... błona dziewicza umiejscowiona jest przy samym wejsciu do pochwy i bez wiekszego problemu można ją zobaczyć przy pomocy lusterka. Nie wiem jak na trzecim roku medycyny można tego nie wiedzieć, zwłaszcza jeśli jest się kobietą
__________________
"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci przytyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię ***ał,
bo to mezalians byłby dla psa."
zlosliwe_straszydelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 13:10   #42
monis989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez anencjax3 Pokaż wiadomość
Jestem załamana. W sumie nigdy się nie spodziewałam że będę mieć taki problem. Postanowiłam rozpocząć współżycie z chłopakiem, kocham go nad życie on mnie też. Teraz wspiera mnie niesamowicie, naprawdę cud chłopak. Zabezpieczenie mieliśmy jak należy. W domku sami, bez ograniczeń. Pierwsza próba włożenia czołonka nieudana .. jakby jego penis nie mieścił się we mnie i ból, okropny rozrywający ból. Próbowaliśmy tego dnia jeszcze kilka razy w 5 pozycjach i nic ;/ Zaczekaliśmy 2 dni by znowu spróbować i ... Wszedł jedynie prawie swoim członkiem do połowy, jakaś częścią we mnie był (dodam że jest chojnie odbarzony przez naturę, 19 cm.). I cały od razu we krwi, pełno krwi ale dalej nie mógł bo ja aż skecałam się z bólu. Myślałam że umrę .. nic mnie ejszcze tak nie bolało. Potem tylko byłam tam zakrwawiona, ale błona nadal jest... jedynie taka troszkę poszarpana jakby .. i z taką ranką. No i jak zawsze wchodził tylko 1 palec to teraz wchodzą 2. No ale teraz mam rankę i chcę żeby się to zagoiło bo boli i jeszcze troszkę krew poleci. Ale jak to możliwe że tej błodny choler** ie da się przebić ! Jest w okół wejśća do pochwy. Byłam już raz u ginekologa to nic nie powiedział, jedynie że wszystko mam jak należy idealnie.

A teraz takie problemy... Chcemy jak się zagoi znowu spróbować, ale ja już nie wiem co robić. Pomóżćie !
Któraś tak miała ?

Też tak miałam. Strasznie mnie bolało gdy mój chłopak chciał we mnie wejść. Myślałam że nie wytrzymam .Próbowaliśmy 2 razy. Myślałam że coś ze mną jest nie tak. Gdy chciał jednym pchnięciem przebić błonę to mu się nie udawalo, a ja skręcałam się z bólu.Zacisnęłam jednak zęby i próbowaliśmy jeszcze raz.Potem zaczął napierać na błonę powoli, stopniowo, aż wchodzil co raz głębiej i ... w końcu się udało. Krwi nie było dużo ale ból potworny.
monis989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 12:13   #43
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

witam
oto moja historia.

niedawno z moich chlopakiem po 7 miesiacach znajomosci chcielismy zaczac wspolrzyc.
dlugo z tym zwlekalismy poniewaz jestem dziewica.on dobrze o tym wie

wiec wszystko bylo przygotowane tak jak sobie wymarzylam
oczywiscie mialam stres nogi mi sie trzesly ,
gra wstepna super i gdy juz nadszedl ten moment gdy juz chcial we mnie "wejsc" poprostu nie mogl bylo tak ciasno i wgl strasznie mnie to bolalo i zaczelam go odpychac rekoma.probowalismy roznych pozycji i dalej nic.moze dlatego ze byl zbyt delikatny ...nieiwem ...
postanowilismy przelozyc to na inny raz
weszlo moze we mnie 1/3 czlonka wiec chyba dalej jestem dziewica krwi tez nie bylo.
lecz teraz mam inny problem brak okresu poszlam z tym do ginekologa powiedzialam ze nie mam okresu moje cyckle ogolnie trwaly 30 dni.ostatni okres mialam 13 maja
moj nieudany pierwszy raz byl 16 czerwca wtedy tez nie mialam okresy ale myslalam ze to normalne ze pare dni sie moze spoznic.
gdy bylam u lekarza to ginekolog sie mnie spytal czy jestem dziewica to powiedialam ze tak i nawet mnie nie zbadal przepisal mi jakies drogie tabletki na wywolanie okresu byly strasznie drogie wiec ich nie kupilam. poprosilam tez o tabletki antykoncepcyjne przepisal mi cilest oczywiscie tez bez badania....
kupilam soebie ziolka :kwiat czarnej malwy i pije ju zpare dni i dalej nie mam okresu nieiwem co robic przeciez to jest niemozliwe ze moge byc w ciazy!;//
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 11:03   #44
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez kwiatek10_9 Pokaż wiadomość
witam
oto moja historia.

niedawno z moich chlopakiem po 7 miesiacach znajomosci chcielismy zaczac wspolrzyc.
dlugo z tym zwlekalismy poniewaz jestem dziewica.on dobrze o tym wie

wiec wszystko bylo przygotowane tak jak sobie wymarzylam
oczywiscie mialam stres nogi mi sie trzesly ,
gra wstepna super i gdy juz nadszedl ten moment gdy juz chcial we mnie "wejsc" poprostu nie mogl bylo tak ciasno i wgl strasznie mnie to bolalo i zaczelam go odpychac rekoma.probowalismy roznych pozycji i dalej nic.moze dlatego ze byl zbyt delikatny ...nieiwem ...
postanowilismy przelozyc to na inny raz
weszlo moze we mnie 1/3 czlonka wiec chyba dalej jestem dziewica krwi tez nie bylo.
lecz teraz mam inny problem brak okresu poszlam z tym do ginekologa powiedzialam ze nie mam okresu moje cyckle ogolnie trwaly 30 dni.ostatni okres mialam 13 maja
moj nieudany pierwszy raz byl 16 czerwca wtedy tez nie mialam okresy ale myslalam ze to normalne ze pare dni sie moze spoznic.
gdy bylam u lekarza to ginekolog sie mnie spytal czy jestem dziewica to powiedialam ze tak i nawet mnie nie zbadal przepisal mi jakies drogie tabletki na wywolanie okresu byly strasznie drogie wiec ich nie kupilam. poprosilam tez o tabletki antykoncepcyjne przepisal mi cilest oczywiscie tez bez badania....
kupilam soebie ziolka :kwiat czarnej malwy i pije ju zpare dni i dalej nie mam okresu nieiwem co robic przeciez to jest niemozliwe ze moge byc w ciazy!;//

Podstawowe pytanie: zabezpieczaliście się??
Dziwne, że lekarz Cie nie zbadał, ale najwyraźniej nie brał pod uwagę, że możesz być w ciąży. W sumie to go rozumiem, że nie brał pod uwagę, że jesteś w ciąży no bo niby jak osoba, która nie miała kontaktu seksualnego (powiedziałaś, że jesteś dziewicą) ma być w ciąży.
Doradzam zrobienie testu ciążowego.

__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 11:56   #45
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez Mamba4 Pokaż wiadomość
Podstawowe pytanie: zabezpieczaliście się??
Dziwne, że lekarz Cie nie zbadał, ale najwyraźniej nie brał pod uwagę, że możesz być w ciąży. W sumie to go rozumiem, że nie brał pod uwagę, że jesteś w ciąży no bo niby jak osoba, która nie miała kontaktu seksualnego (powiedziałaś, że jesteś dziewicą) ma być w ciąży.
Doradzam zrobienie testu ciążowego.

tak zabezpieczylismy sie prezerwatywą

wiec raczej nie jestem w ciazy.
ale tylko nieiwem teraz co z tym okresem?;(
dalej go niemam

dzieki ze odpisalas
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:24   #46
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Błonę dziewiczą można spokojnie oglądać w lusterku.
Autorko, moja koleżanka pozbyła się jej u ginekologa, przeciął po paru jej nieudanych próbach. Może to by było najprostsze?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:35   #47
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Błonę dziewiczą można spokojnie oglądać w lusterku.
Autorko, moja koleżanka pozbyła się jej u ginekologa, przeciął po paru jej nieudanych próbach. Może to by było najprostsze?
jak ja widac w lusterku? pieerwsze slysze;D przeciez ona jest gleboko

wolalabym sie pozbyc tej blony naturalnie z chlopakiem

moze wtedy bylam za bardzo zestresowana pobrobujemy jeszcze pare razy
i w razie koniecznosci skorzystamy z ginekologa.
ale przeciez tyle kobiet nie ma z tym problemu by to przebic? ja to zawsze jestem jakis odludek
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 14:07   #48
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Wyszłam na niewyedukowaną dziewczynkę
No. Pytasz, jak dziewice mogą używać tamponów... A jak u dziewic wydostaje się krew miesiączkowa??
Masakra.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 16:57   #49
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez kwiatek10_9 Pokaż wiadomość
jak ja widac w lusterku? pieerwsze slysze;D przeciez ona jest gleboko

wolalabym sie pozbyc tej blony naturalnie z chlopakiem

moze wtedy bylam za bardzo zestresowana pobrobujemy jeszcze pare razy
i w razie koniecznosci skorzystamy z ginekologa.
ale przeciez tyle kobiet nie ma z tym problemu by to przebic? ja to zawsze jestem jakis odludek
Oby było dobrze. Jednak moja koleżanka musiała błonę przeciąć u lekarza. Lekarka powiedziała, że dobrze, że na siłę facet nie włożył członka, bo by krwotok był. Taka budowa.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 17:11   #50
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Oby było dobrze. Jednak moja koleżanka musiała błonę przeciąć u lekarza. Lekarka powiedziała, że dobrze, że na siłę facet nie włożył członka, bo by krwotok był. Taka budowa.


pewno bolesny jest taki zabieg i nie konfortowy badz tez napewno nie przyjemny

wiesz moze czy taki zabieg jest bolesny i on jest platny?
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 07:32   #51
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

koleżanka szła prywatnie. Ale sądzę, że jak pójdziesz z NFZ to może być w ramach wizyty. Pod miejscowym znieczuleniem miała robione.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 20:42   #52
namas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 27
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

kwiatek10_9 a czy Twój chłopak doszedł w Tobie? To jest naprawdę dziwne, że od 3 miesięcy nie masz okresu, wydaje mi się, że powinnaś się przebadać, a jeśli partner w Tobie doszedł to powinnaś zrobić test ciążowy.
namas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 12:54   #53
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez namas Pokaż wiadomość
kwiatek10_9 a czy Twój chłopak doszedł w Tobie? To jest naprawdę dziwne, że od 3 miesięcy nie masz okresu, wydaje mi się, że powinnaś się przebadać, a jeśli partner w Tobie doszedł to powinnaś zrobić test ciążowy.
nie nie doszedl. wgl nie mogl wejsc we mnie moze weszlo niecale 3/4 czlonka bo mnie strasznie bolalo a pozatym zabezpieczylismy sie prezerwatywa.wiec ciaza raczej wykluczona bo nadal jestem dziewica
no ale okresu dalej brak;(
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 14:04   #54
stroffka
Przyczajenie
 
Avatar stroffka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warsaw.
Wiadomości: 10
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Droga Autorko tematu
ja miałam tak samo podczas mojego pierwszego razu - dosłownie myślałam, że umrę. nie sądziłam, że pierwszy raz w moim wypadku będzie, aż tak bolesny. dodatkowo krwawiłam jeszcze chyba przez dwa dni, co prawda nie obficie ale trochę.

myślę też, że ten ogromny ból jaki towarzyszył mi podczas pierwszego stosunku miał jakiś wpływ na moje obecne podejście do seksu. gdy zaczęłam współżyć z kolejnym chłopakiem w chwili, gdy "miał we mnie wejść" znów pojawiła się myśl, że będzie boleć i oczywiście zaciskałam mięśnie jakbym się przed tym broniła. ale to mija z czasem, potem już o tym wcale nie myślę.

natomiast teraz jestem sama i obawiam się, że gdy znów ktoś kiedyś pojawi się w moim życiu to będę miała takie same obawy i lęki.
stroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 14:11   #55
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez stroffka Pokaż wiadomość
Droga Autorko tematu
ja miałam tak samo podczas mojego pierwszego razu - dosłownie myślałam, że umrę. nie sądziłam, że pierwszy raz w moim wypadku będzie, aż tak bolesny. dodatkowo krwawiłam jeszcze chyba przez dwa dni, co prawda nie obficie ale trochę.

myślę też, że ten ogromny ból jaki towarzyszył mi podczas pierwszego stosunku miał jakiś wpływ na moje obecne podejście do seksu. gdy zaczęłam współżyć z kolejnym chłopakiem w chwili, gdy "miał we mnie wejść" znów pojawiła się myśl, że będzie boleć i oczywiście zaciskałam mięśnie jakbym się przed tym broniła. ale to mija z czasem, potem już o tym wcale nie myślę.

natomiast teraz jestem sama i obawiam się, że gdy znów ktoś kiedyś pojawi się w moim życiu to będę miała takie same obawy i lęki.
wiem co czulas bol nie do opisania ;(le chya jak krwawilas to raczej przerwalo Ci juz blone dziewicza i mysle ze niemasz sie teraz czego bac i powinno juz byc coraz lepiej glowa do gory najgorsze masz juz za soba

a my dalej musimy sie meczyc by przepic ten mur berlinski;D;(

a czy po pierwszym razie spoznial Ci sie okres?
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:25   #56
stroffka
Przyczajenie
 
Avatar stroffka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warsaw.
Wiadomości: 10
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

no tak błona została wtedy przebita, ale co z tego to wcale nie oznacza, że później jest dużo lepiej i łatwiej ale tak jak mówię po kilku razach i ty przestaniesz czuć ból

od zawsze mam problemy z nieregularnymi miesiączkami więc może i Ty masz ten sam problem dlatego spóźnia Ci się okres. ja po pierwszym razie miałam jakby namiastkę okresu ponieważ było to tylko lekkie plamienie więc nawet nie wiem czy można to nazwać okresem
stroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 16:37   #57
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez stroffka Pokaż wiadomość
no tak błona została wtedy przebita, ale co z tego to wcale nie oznacza, że później jest dużo lepiej i łatwiej ale tak jak mówię po kilku razach i ty przestaniesz czuć ból

od zawsze mam problemy z nieregularnymi miesiączkami więc może i Ty masz ten sam problem dlatego spóźnia Ci się okres. ja po pierwszym razie miałam jakby namiastkę okresu ponieważ było to tylko lekkie plamienie więc nawet nie wiem czy można to nazwać okresem
Zdazalo ze spoznial mi sie pare dni okres czasem nawet miesiac ale teraz juz nie mam pare mieisiecy;/
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 19:03   #58
stroffka
Przyczajenie
 
Avatar stroffka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warsaw.
Wiadomości: 10
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

skoro nie miałaś okresu także przed pierwszym razem to jego brak po pierwszym stosunku nie ma nic z tym wspólnego.

wybierz się do ginekologa, on pewnie da Ci jakieś tabletki, a jeśli masz plan współżyć regularnie to możesz go poprosić o tabletki antykoncepcyjne - tak było w moim przypadku, chociaż ja odstawiłam je dość szybko więc żałuję, że w ogóle zaczynałam :/
stroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:49   #59
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Cytat:
Napisane przez stroffka Pokaż wiadomość
skoro nie miałaś okresu także przed pierwszym razem to jego brak po pierwszym stosunku nie ma nic z tym wspólnego.

wybierz się do ginekologa, on pewnie da Ci jakieś tabletki, a jeśli masz plan współżyć regularnie to możesz go poprosić o tabletki antykoncepcyjne - tak było w moim przypadku, chociaż ja odstawiłam je dość szybko więc żałuję, że w ogóle zaczynałam :/
no ale to nie mozna powiedziec ze nie byl pierwszy raz bo jeszcze jestem dziewica. bylam z tym u lekarza mowie mu ze spoznia mi sie okres on mowi czy jestem w ciazy ja mowie ze nie bo jestem dziewica to przepisal mi tabletki na wywolanie okresu nie badal mnie wtedy poprosilam tez o tabletki anty to tez bez badania przepisal mi cilest. poszlam do apteki te na wywolanie kosztowaly 30 zl wiec ich nie kupilam z braku funduszy z mojej glupoty postanowilam poczekac myslalam ze moze za tydzien dostane okres i przy okazji zaoszczedze a tu du*a okresu nie ma kupilam tylkko ten cilest i myslalam ze jak zaczne je brac gdy dostane okres to sie jakos to unormuje.
nie chce mi sie isc do lekarza skoro on ma takie podejscie do ludzi...
a ty dlaczego odstawilas tabletki anty?
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 02:16   #60
amarenka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwszy (nieudany) raz. Straszny ból, krew ... ;(

Witam, mam problem niedawno próbowałam uprawiać seks z moim chłopakiem niestety ból był na tyle silny że nie daliśmy rady nic zrobić w sumie to próbowaliśmy dwa razy... nie sądziłam że będzie to aż tak boleć ponieważ wibrator wkładam bez problemu, włożyłam tam sobie palca i wydaje mi się że moja błona dziewicza jest za gruba dodam jeszcze że penis jest dość duży... nie wiem co robić pomóżcie. Zrozpaczona18
amarenka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 12:05:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.