sex - ile razy możecie :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 07:22   #31
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Serio. No jeśli tylko na tym opierać swoje przekonanie że partnerce jest przyjemnie to trochę mało.

Nie chodzi mi konkretnie o aKatię (z tego co napisała wszystko jest super) a o opieranie się TYLKO na tym czy kobieta krzyczy czy nie i jak głośno - bez rozmowy. W końcu bardzo wiele kobiet udaje żeby nie urazić swojego partnera a biedny facet zamiast próbować coś zmienić brnie dalej bo jest przekonany że jest super - przecież jego kobieta drze sie wniebogłosy

Wracając do tematu - raz a dobrze
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 11:00   #32
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Jeśli po jednym razie mam orgazm, to czuję się syta i mam dość
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 11:51   #33
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Jeśli po jednym razie mam orgazm, to czuję się syta i mam dość
Ja czasem mam po jednym razie 4 orgazmy, a po kilku godzinach znowu mam ochotę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:26   #34
normalnyfacet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 115
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Serio. No jeśli tylko na tym opierać swoje przekonanie że partnerce jest przyjemnie to trochę mało.

Nie chodzi mi konkretnie o aKatię (z tego co napisała wszystko jest super) a o opieranie się TYLKO na tym czy kobieta krzyczy czy nie i jak głośno - bez rozmowy. W końcu bardzo wiele kobiet udaje żeby nie urazić swojego partnera a biedny facet zamiast próbować coś zmienić brnie dalej bo jest przekonany że jest super - przecież jego kobieta drze sie wniebogłosy
Skoro już tak kręcisz, jak istna Kasia W. (albo jak połowa użytkowniczek tego forum), to odpowiedz sobie na pytanie: czy jeśli kobieta udaje jęki, to w rozmowie powie prawdę?
normalnyfacet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:54   #35
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Już odpowiedziałam sobie

Jeśli chcesz dalej porozmawiać na ten temat zapraszam na PW - nie róbmy tutaj off-top'u
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 16:51   #36
normalnyfacet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 115
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Już sobie odpowiedziałaś - a to ciekawe. Skoro nie piszesz, jaka była ta odpowiedź, mogłabyś równie dobrze nic nie pisać.
normalnyfacet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 17:36   #37
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: sex - ile razy możecie :)

" To odpowiedz sobie na pytanie" - Twoje słowa

Jeśli będzie jej zależało na związku to w szczerej rozmowie powie prawdę.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 19:52   #38
normalnyfacet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 115
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
" To odpowiedz sobie na pytanie" - Twoje słowa
O, jaka dosłowna. Jak jej strzelać minetę, to tylko karabinem maszynowym

Cytat:
Jeśli będzie jej zależało na związku to w szczerej rozmowie powie prawdę.
Jeśli będzie jej zależało na związku, to nie będzie udawać. Załóżmy, że facet nie widzi, że jego kobieta udaje - a udaje, że jest jej wspaniale. Skoro on myśli, że jej jest dobrze, to nie będzie jej o to pytał. Zapyta, na co ona ma ochotę itd.
Sugerowanie, że w tym przypadku rozmowa jest właściwym rozwiązaniem, to gruba przesada. Rozwiązaniem jest tutaj obserwacja. To naprawdę widać, że kobieta udaje. Nie trzeba być detektywem, żeby coś takiego zauważyć. Człowiek uczy się obserwować, zanim nauczy się mówić.
normalnyfacet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 21:42   #39
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez normalnyfacet85 Pokaż wiadomość
O, jaka dosłowna. Jak jej strzelać minetę, to tylko karabinem maszynowym


Jeśli będzie jej zależało na związku, to nie będzie udawać. Załóżmy, że facet nie widzi, że jego kobieta udaje - a udaje, że jest jej wspaniale. Skoro on myśli, że jej jest dobrze, to nie będzie jej o to pytał. Zapyta, na co ona ma ochotę itd.
Sugerowanie, że w tym przypadku rozmowa jest właściwym rozwiązaniem, to gruba przesada. Rozwiązaniem jest tutaj obserwacja. To naprawdę widać, że kobieta udaje. Nie trzeba być detektywem, żeby coś takiego zauważyć. Człowiek uczy się obserwować, zanim nauczy się mówić.
Po pierwsze to kobiety wolą udawać by nie krzywdzić i ranić faceta. Po drugie są niestety tacy faceci którzy mają tak wielkie ego że nic nie widzą

Człowiek uczy się obserwować aczkolwiek faceci na ogół widzą znacznie mniej niż kobiety i niestety potrzebują krótszego czasu by dojść i poczuć się spełnionym. I tylko czysta sympatia sprawia że się nie mówi głośno bo nie chce się ranić faceta.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 01:58   #40
normalnyfacet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 115
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Produkować się i oszukiwać, żeby nie ranić i nie krzywdzić krótkodystansowca z wielkim ego? Coś mi tu nie pasuje.
normalnyfacet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 08:20   #41
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez normalnyfacet85 Pokaż wiadomość
Produkować się i oszukiwać, żeby nie ranić i nie krzywdzić krótkodystansowca z wielkim ego? Coś mi tu nie pasuje.
Prócz ego facet musi mieć coś w sobie, niekoniecznie musi chodzić o seks czy nawet atrakcyjny wygląd. Są inne ciekawe rzeczy u faceta, ważniejsze niż długość i wielkość
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 09:39   #42
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez normalnyfacet85 Pokaż wiadomość
O, jaka dosłowna. Jak jej strzelać minetę, to tylko karabinem maszynowym


Jeśli będzie jej zależało na związku, to nie będzie udawać. Załóżmy, że facet nie widzi, że jego kobieta udaje - a udaje, że jest jej wspaniale. Skoro on myśli, że jej jest dobrze, to nie będzie jej o to pytał. Zapyta, na co ona ma ochotę itd.
Sugerowanie, że w tym przypadku rozmowa jest właściwym rozwiązaniem, to gruba przesada. Rozwiązaniem jest tutaj obserwacja. To naprawdę widać, że kobieta udaje. Nie trzeba być detektywem, żeby coś takiego zauważyć. Człowiek uczy się obserwować, zanim nauczy się mówić.
Sam wziąłeś moje słowa bardzo dosłownie.

Obserwacja doprowadza do rozmowy więc jesteśmy w punkcie wyjścia. Ta dyskusja nie ma sensu - będziesz prowadził do tego aby ktoś przyznał Ci rację. Nie wiem, potrzebujesz nakarmić swoje ego?
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 10:22   #43
Belmondokrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Chyba najlepszą i "salomonową" odpowiedzią na zadane w pierwszym poście pytanie jest odpowiedź, która już padła:
"Nie liczy się ilość, ale jakość"

Ile razy "można"? - to wszystko zależy od dnia... Raz będzie to jeden raz, a w innym dniu trzy razy będzie OK
Wydaje mi się, że dotyczy to zarówno facetów, jak i kobiet.

Wszystko zależy od "dnia", oraz ogólnie preferencji partnerów, ich kondycji fizycznej, nawilżenia, ilości czasu do dyspozycji, wcześniejszej abstynencji i pewnie paru innych kwestii.
Maratony, podczas których partner, lub partnerka "na siłę" udowadniają sobie, że mogą na przykład trzy, albo cztery razy - są bez sensu - tak jak napisałem na początku - liczy się jakość, a nie ilość.
Normalnym jest (chyba), że jeden satysfakcjonujący stosunek, który kończy się orgazmem, albo orgazmami wystarcza obojgu partnerom i żadne z nich nie czuje niedosytu z powodu braku powtórki.

To bardzo "indywidualna" kwestia!
__________________
Homo sum; humani nihil a me alienum puto
Belmondokrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 10:42   #44
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez Belmondokrk Pokaż wiadomość
Chyba najlepszą i "salomonową" odpowiedzią na zadane w pierwszym poście pytanie jest odpowiedź, która już padła:
"Nie liczy się ilość, ale jakość"

Ile razy "można"? - to wszystko zależy od dnia... Raz będzie to jeden raz, a w innym dniu trzy razy będzie OK
Wydaje mi się, że dotyczy to zarówno facetów, jak i kobiet.

Wszystko zależy od "dnia", oraz ogólnie preferencji partnerów, ich kondycji fizycznej, nawilżenia, ilości czasu do dyspozycji, wcześniejszej abstynencji i pewnie paru innych kwestii.
Maratony, podczas których partner, lub partnerka "na siłę" udowadniają sobie, że mogą na przykład trzy, albo cztery razy - są bez sensu - tak jak napisałem na początku - liczy się jakość, a nie ilość.
Normalnym jest (chyba), że jeden satysfakcjonujący stosunek, który kończy się orgazmem, albo orgazmami wystarcza obojgu partnerom i żadne z nich nie czuje niedosytu z powodu braku powtórki.

To bardzo "indywidualna" kwestia!

Uważam że masz trochę racji ale nie trzeba wybierać między jakością a ilością. Jasne że czasem raz wystarczy ale jeśli fizycznie da się więcej to czemu nie? Jeden długi, satysfakcjonujący stosunek jest fajny ale trzy są jeszcze lepsze. Ale może tylko ja tak myślę.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 11:28   #45
normalnyfacet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 115
Dot.: sex - ile razy możecie :)

[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;42622325]Prócz ego facet musi mieć coś w sobie, niekoniecznie musi chodzić o seks czy nawet atrakcyjny wygląd. Są inne ciekawe rzeczy u faceta, ważniejsze niż długość i wielkość [/QUOTE]
Co nie zmienia faktu, że wysoce wątpliwym jest, aby jakakolwiek kobieta celowo utwierdzała faceta w błędzie, w którym on trwa tyko przez swoje wielkie ego.


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Sam wziąłeś moje słowa bardzo dosłownie.
A można było inaczej w tamtym przypadku?

Cytat:
Obserwacja doprowadza do rozmowy więc jesteśmy w punkcie wyjścia.
Obserwacja doprowadza do konkluzji, że partnerka udaje. Rozmowa takiej konkluzji najprawdopodobniej nie da. Tobie chodzi o to, że po obserwacji będzie rozmowa. A co, miałoby być milczenie na wieki?

Cytat:
Ta dyskusja nie ma sensu - będziesz prowadził do tego aby ktoś przyznał Ci rację. Nie wiem, potrzebujesz nakarmić swoje ego?
Nikt nie musi mi przyznawać racji, ale mogę coś skrobnąć, jeśli odpiszesz mi, że "nie, bo świnie latają".
normalnyfacet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 14:24   #46
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: sex - ile razy możecie :)

No to chyba w Twoim przypadku Jeśli każde słowo kobiety która udaje weźmie się dosłownie i nie zauważa specyficznej otoczki która rozmowie towarzyszy to oczywiście że do niczego to nie doprowadzi i lepiej sobie odpuścić. Kobiety wysyłają tysiące sygnałów - do zorientowania się że coś jest nie tak wystarczy wyczucie tonu wypowiedzi. Oczywiście tego nie popieram (lepiej mówić sobie wprost) ale skoro jesteśmy już na etapie gdzie mężczyźni co nieco znają psychikę kobiet i vice versa to może warto się wgłębić i zastanowić. Np. skoro mówi że jest dobrze ale sprawia wrażenie obrażonej i odpowiada zdawkowo to można się domyślić że jednak coś jest na rzeczy.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 17:44   #47
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez normalnyfacet85 Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że wysoce wątpliwym jest, aby jakakolwiek kobieta celowo utwierdzała faceta w błędzie, w którym on trwa tyko przez swoje wielkie ego.



A można było inaczej w tamtym przypadku?

Obserwacja doprowadza do konkluzji, że partnerka udaje. Rozmowa takiej konkluzji najprawdopodobniej nie da. Tobie chodzi o to, że po obserwacji będzie rozmowa. A co, miałoby być milczenie na wieki?

Nikt nie musi mi przyznawać racji, ale mogę coś skrobnąć, jeśli odpiszesz mi, że "nie, bo świnie latają".
Celowo oczywiście żadna dziewczyna nie utwierdza w przekonaniu faceta że jest bogiem seksu jak nie jest. Ale zwyczajnie odpowiada wymijająco, bo nie ma sensu krzywdzić dobrego faceta, który jest kiepski. Bo on też widzi gdy jest za krótko i następnym razem próbuje to zmienić. Słowa nie są potrzebne, bo jak ludzie się spotykają to poznają siebie i swoje oczekiwania.
Kobiety udają i udawać będą. Na swoim przykładzie powiem że zdarzył mi się kiedyś tak szybki seks, że to była porażka i facet na szczęście nie zapytał, bo wiedział dokładnie że był beznadziejny. A poza tym jak następny raz chciało to mu odmówiłam, i również przez to że nie dogadywaliśmy się w tej kwestii, nie mogliśmy być razem.


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
No to chyba w Twoim przypadku Jeśli każde słowo kobiety która udaje weźmie się dosłownie i nie zauważa specyficznej otoczki która rozmowie towarzyszy to oczywiście że do niczego to nie doprowadzi i lepiej sobie odpuścić. Kobiety wysyłają tysiące sygnałów - do zorientowania się że coś jest nie tak wystarczy wyczucie tonu wypowiedzi. Oczywiście tego nie popieram (lepiej mówić sobie wprost) ale skoro jesteśmy już na etapie gdzie mężczyźni co nieco znają psychikę kobiet i vice versa to może warto się wgłębić i zastanowić. Np. skoro mówi że jest dobrze ale sprawia wrażenie obrażonej i odpowiada zdawkowo to można się domyślić że jednak coś jest na rzeczy.
Dokładnie faceci w dzisiejszych czasach jeśli chcą potrafią odczytywać sygnały wysyłane przez kobiety. W czasach gdzie są setki portali randkowych, poradników, mężczyźni naprawdę są w stanie ogarnąć jak zachowywać się względem płci przeciwnej.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 11:51   #48
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Ile oni mogą ?

Spytam się z ciekawości - nie wiecie ile facet jest w stanie robić tego na dzień ? Chciałabym rozwiać ewentualne , głupie i naiwne oczekiwania wobec partnera...
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 12:29   #49
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Ile oni mogą ?

Więc zacznij od puknięcia się w głowę, może wtedy odkryjesz niesamowitą życiową prawdę - każdy facet jest inny i może/chce inaczej.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 13:14   #50
Kareena38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 31
Dot.: Ile oni mogą ?

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Więc zacznij od puknięcia się w głowę, może wtedy odkryjesz niesamowitą życiową prawdę - każdy facet jest inny i może/chce inaczej.
popieram
Kareena38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 13:41   #51
bosman69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 273
Dot.: Ile oni mogą ?

To chyba jakaś gimnazjalistka
bosman69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 18:56   #52
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Ja tam uważam, że lepiej jest raz a długo i porządnie.
Nie 5 stosunków po pół godziny, tylko jeden długi, podczas którego mam kilka orgazmów.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 20:24   #53
Dopamine99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 017
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Ja najwięcej 3 razy pod rząd.
Przy czym zależy to od partnerki. Przy jednej kobiecie ma się ochotę na te kilka razy, a przy innej nie ma się ochoty na drugi raz. Nie zgadzam się też z rozróżnieniem, że jeśli uprawia się seks kilka razy pod rząd, to jest on słaby jakościowo. Uważam że z jedną osobą każdy seks może być dobry jakościowo, a z inną może być bardzo słaby, pomimo, że teoretycznie powinno być 'raz a dobrze'.
Dopamine99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 20:38   #54
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez Mirrranda Pokaż wiadomość
Ja tam uważam, że lepiej jest raz a długo i porządnie.
Nie 5 stosunków po pół godziny, tylko jeden długi, podczas którego mam kilka orgazmów.
pół godziny to dla ciebie krótko? nie wyobrażam sobie w takim razie ile godzin potrzebujesz, ja bym chyba umarła po godzinie seksu, nie mówiąc już o większej liczbie godzin


tak odnośnie tematu to po dłuższej przerwie [praca, zmęczenie, brak czasu] potrafimy nie wychodzić z łóżka cały dzień, mój rekord z byłym to 6 razy przez 5h, ale nigdy więcej się nie powtórzył ten rekord, bo potem ledwo chodziłam
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 21:51   #55
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
pół godziny to dla ciebie krótko? nie wyobrażam sobie w takim razie ile godzin potrzebujesz, ja bym chyba umarła po godzinie seksu, nie mówiąc już o większej liczbie godzin


tak odnośnie tematu to po dłuższej przerwie [praca, zmęczenie, brak czasu] potrafimy nie wychodzić z łóżka cały dzień, mój rekord z byłym to 6 razy przez 5h, ale nigdy więcej się nie powtórzył ten rekord, bo potem ledwo chodziłam
Ja nie tak dawno zaliczyłam imprezę i z kolegą po delikatnej dawce alkoholu ze 3 h się kochaliśmy co było śmieszne trochę bo wiadomo jak alkohol działa. Ale to wszystko zależy od tego jak ludzie się dobiorą, taka prawda. I zależy co się konkretnie robi.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 22:40   #56
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Ja tam wolę jak facet przedłuża stosunek.
No ale wliczam w to długą grę wstępną i to jak mnie pieści oralnie.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 01:39   #57
DarioI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 61
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Jako facet napisze ze najwięcej to zależy od wieku. Jak miałem z 16-19 to mogłem na okrągło, był jak żołnierz "baczność" i stał a teraz kiedy mam ponad 20 to zależy i różnie z tym bywa. Jako nastolatek można dużo bo i człowiek niema za bardzo w tym wieku czym się zmęczyć i zmartwień też niema. W dorosłym życiu jest już inaczej i tu bym stwierdził że największy na to ma wpływ pracy i stresu, osobiście pracuje ciężko i po powrocie do domu często seks nie jest nr.1. Ale maja na to wpływ też większe i mniejsze problemy o których się myśli np. remont czy naprawa auta itp.

Zależy też od człowieka.

Edytowane przez DarioI
Czas edycji: 2013-11-02 o 01:41
DarioI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 10:53   #58
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez Mirrranda Pokaż wiadomość
Ja tam wolę jak facet przedłuża stosunek.
No ale wliczam w to długą grę wstępną i to jak mnie pieści oralnie.
A widzisz, ja nie znosze dlugich stosunkow, nie potrzebuje gry wstepnej (no moze max 3 min pieszczot), oral mnie wkurza (ale sama lubie robic).
Pol godziny to dla mnie meka oczywiscie potrzebuje kilku/kilkunastu minut, by dojsc tylko pochwowo, ale po tym jestem padnieta. Z moim bylym czasem kochalismy sie dluzej, dochodzilam pochwowo kilka razy (zdaje sie, ze raz doszlam 5 razy ).
To zalezy od faceta, od nastroju, od zmeczenia, jak seks jest dobry, to nie potrzebuje wiecej, a nawet mnie to denerwuje, ot co
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 13:33   #59
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A widzisz, ja nie znosze dlugich stosunkow, nie potrzebuje gry wstepnej (no moze max 3 min pieszczot), oral mnie wkurza (ale sama lubie robic).
Pol godziny to dla mnie meka oczywiscie potrzebuje kilku/kilkunastu minut, by dojsc tylko pochwowo, ale po tym jestem padnieta. Z moim bylym czasem kochalismy sie dluzej, dochodzilam pochwowo kilka razy (zdaje sie, ze raz doszlam 5 razy ).
To zalezy od faceta, od nastroju, od zmeczenia, jak seks jest dobry, to nie potrzebuje wiecej, a nawet mnie to denerwuje, ot co
Ja tam wole dłuuugo, spokojnie i romantycznie
Ale to chyba kwestia charakteru
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 14:06   #60
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: sex - ile razy możecie :)

Cytat:
Napisane przez Mirrranda Pokaż wiadomość
Ja tam wole dłuuugo, spokojnie i romantycznie
Ale to chyba kwestia charakteru
Nie wiesz, co dobre Żartuję
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.