Nie podoba mi się żaden... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-06, 20:03   #1
Liwia850
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 25
Talking

Nie podoba mi się żaden...


Nie podoba mi się żaden mężczyzna. Moim ideałem jest facet o południowej urodzie. Niestety w Polsce ciężko takich znaleźć... Żeby nie było, że jestem powierzchowna, jeśli znalazłby się przystojny blondyn nie byłoby problemu, lecz takich też nie ma. Ogólnie rzecz biorąc, nie podobają mi się Polacy i ich słowiańska uroda. Jeśli trafi się1 przystojny na 100 to już sukces. Już sama nie wiem czy w Polsce nie ma przystojnych mężczyzn czy mam zbyt wysokie wymagania? Czy ktoś ma podobną sytuację? POZDRAWIAM cieplutko
Liwia850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:09   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez Liwia850 Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się żaden mężczyzna. Moim ideałem jest facet o południowej urodzie. Niestety w Polsce ciężko takich znaleźć... Żeby nie było, że jestem powierzchowna, jeśli znalazłby się przystojny blondyn nie byłoby problemu, lecz takich też nie ma. Ogólnie rzecz biorąc, nie podobają mi się Polacy i ich słowiańska uroda. Jeśli trafi się1 przystojny na 100 to już sukces. Już sama nie wiem czy w Polsce nie ma przystojnych mężczyzn czy mam zbyt wysokie wymagania? Czy ktoś ma podobną sytuację? POZDRAWIAM cieplutko
Ani to ani to Po prostu podobają Ci się tacy, których jest w Polsce mało - normalka. Pozostaje szukać wśród imigrantów albo czekać na takiego Polaka, który przypadnie Ci do gustu. Albo samej wyemigrować
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:09   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

przepraszam ale trochę mnie rozbawiałas swoim problemem

Jedż na południe.

Czy oznaką niepowierzchnowności jest to, że ew, bierzesz pod uwagę blondyna? hmm...
Rozejrzyj się dookoła zastanów się nad sobą bo może tu lezy problem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:14   #4
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

musisz wyjechać!!!
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:18   #5
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Autorko to co robisz w Polsce jak takie pospolite wypierdki Cię otaczają
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:37   #6
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

A znasz jakiegoś południowca w ogóle?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 20:52   #7
Liwia850
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Znam dużo, a zresztą sama mam południowe pochodzenie, a jaki ma to związek? :P
Liwia850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 21:01   #8
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Zastanawiam się zwyczajnie za co oni Ci się tak podobają, czy tylko za wygląd.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 21:26   #9
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

No tak, mi też zawsze podobali się tacy i tacy, a zakochałam się w zupełnej odwrotności mojego ideału.

Albo wyjedziesz na południe, albo.. jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 21:28   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

No spoko dla mnie to nic dziwnego, mam z tym problem od zawsze. Było tylko dwóch chłopaków, którzy podobali mi się w 100%. Mój byly i tż
Przypatruję się często w gazetach, w centrach handlowych itd i kurde nic.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 21:28   #11
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

A ja uwielbiam naszych słowiańskich chłopaków, haha .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 22:03   #12
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

W czym problem? Potrzebujesz mieć polskie obywatelstwo i musisz mieć Polaka?
Nie podobają Ci się faceci w Polsce, to szukaj na bardziej urodzajnych terenach.
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 22:16   #13
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

poludniowcy chyba wiem w czym tkwi szkopul hahahahahahaha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 22:24   #14
Mevianne
Raczkowanie
 
Avatar Mevianne
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 342
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Ja Ci powiem, że miałam podobnie. Nawet gorzej, bo ja nie miałam swojego typu, który mi się podoba. No żaden facet jakoś mi się nie chciał spodobać. I najlepszym lekarstwem okazało zakochanie się. Dopiero jak już byłam z chłopakiem to zaczynał mi się podobać jego wygląd. Zamiast na fatalny nos zwracałam uwagę na to jakie ma cudne oczy i fajną klatę
Po prostu może zacznij się umawiać z fajnymi facetami, a nie przystojniakami o wymarzonym typie urody
Mevianne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 22:45   #15
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Jeżeli odpowiada ci tylko pewien typ urody to zakręc się tam, gdzie są obcokrajowcy danego pochodzenia. Co do Portugalczyków to w Wawie jest czasem sporo spotkan organizowanych np. przez Polsko - Portugalską Izbę Gospodarczą. Sama mam południowe korzenie, a wszyscy mężczyźni, którzy mi sie kiedykolwiek podobali wyglądali jak ksero mojego ojca (południowiec). Też pytanie jaki charakter faceta ci odpowiada, bo ja np. nienawidzę Hiszpanów i mentalności.

Poszukaj grupy na fb np. portuges na polonia/ em Varsovia itp. Zależy od miasta i od narodowości, warto sprawdzić hiszpańskie nazwy grup. Tutaj jest grupa Francuzów we Wrocławiu - https://www.facebook.com/groups/281072100837/ a tutaj wszyscy expaci mieszkający we Wrocku https://www.facebook.com/groups/25964246149/ Np. w Portugalii jest http://lizbona.biz/ więc być może jest w Polsce takie towarzystwo zajmujące się Włochami, Hiszpanami? Poszukaj interesujace cię miasto pod kątem takich grup. O jeszcze tutaj Włosi we Wrocku https://www.facebook.com/groups/Italianiawroclaw/ a tutaj we Warszawie
https://www.facebook.com/groups/itavarsavia/ Mnóstwo jest grup. Poszukaj też jakieś fora dla expatów. https://www.facebook.com/groups/italiapolonia/ https://www.facebook.com/groups/itavarsavia/ https://www.facebook.com/groups/221679121261121/ https://www.facebook.com/groups/643495175665949/


Sporo w Polsce jest także erasmusów z południa Europy, ale to głównie młodzi chłopcy teraz Nie wiem ile masz lat. Albo zarejestruj się na couchsurfingu.

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2013-10-06 o 22:51
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 04:12   #16
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Mi też nie za bardzo podoba się uroda naszych polskich panów. Owszem, trafi się od czasu do czasu jakiś przystojniak, ale większość z nich niestety ani nie potrafi o siebie zadbać, ani się ubrać... na szczęście serca dobre mają, zaradni są i mają wiele innych cech za które idzie ich kochać
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:17   #17
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Musisz wyjechać do Włoch
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 18:22   #18
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Jest wielu przystojnych Polaków, ale zaniedbanych W końcu trafisz na swój ideał w Polsce... Albo polecisz do Hiszpanii i znajdziesz wcześniej
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 12:33   #19
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez Liwia850 Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się żaden mężczyzna. Moim ideałem jest facet o południowej urodzie. Niestety w Polsce ciężko takich znaleźć... Żeby nie było, że jestem powierzchowna, jeśli znalazłby się przystojny blondyn nie byłoby problemu, lecz takich też nie ma. Ogólnie rzecz biorąc, nie podobają mi się Polacy i ich słowiańska uroda. Jeśli trafi się1 przystojny na 100 to już sukces. Już sama nie wiem czy w Polsce nie ma przystojnych mężczyzn czy mam zbyt wysokie wymagania? Czy ktoś ma podobną sytuację? POZDRAWIAM cieplutko
przestan wymagac

inaczej nikogo nie znajdziesz ... znam taka co wymagania ma podobne do twoich, ten za niski, ten z tej samej wioski, ten zbyt przy tuszy.....

w efekcie ma 28 lat i jest sama
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 13:47   #20
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
znam taka co wymagania ma podobne do twoich, ten za niski, ten z tej samej wioski, ten zbyt przy tuszy.....

w efekcie ma 28 lat i jest sama
ja znam taką, co ma takie same wymagania, jest też sama i ma 10 lat więcej i Póki co nie zanosi się na to, żeby kogoś miała w najbliższym czasie, bo jej codzienny harmonogram to praca - dom - sen - praca - dom - sen ...


a tak poważnie.... Moim ideałem zawsze był wysoki brunet o ciemnych oczach, ubóstwiałam wszystkich mężczyzn w brazylijskich telenowelach
A trafił mi się nie za wysoki blondyn w dużymi niebieskimi oczami i przepadłam
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 14:02   #21
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Chciałabym mieć tylko takie problemy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 15:34   #22
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
przestan wymagac

inaczej nikogo nie znajdziesz ... znam taka co wymagania ma podobne do twoich, ten za niski, ten z tej samej wioski, ten zbyt przy tuszy.....

w efekcie ma 28 lat i jest sama
Bez przesady. Co w tym złego, że podobają jej się faceci o konkretnym typie urody? Poza tym wspomniała, że nie ogranicza się tylko do takich. Ma brać to, co jej się nawinie, nawet jeśli w ogóle jej się taki mężczyzna nie podoba, bo inaczej zostanie sama do końca życia?
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 19:01   #23
Liwia850
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 25
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Właśnie o to chodzi
Liwia850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 19:40   #24
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
przestan wymagac

inaczej nikogo nie znajdziesz ... znam taka co wymagania ma podobne do twoich, ten za niski, ten z tej samej wioski, ten zbyt przy tuszy.....

w efekcie ma 28 lat i jest sama
No tak... bo bycie samemu singlem to jakaś tragedia życiowa. I lepiej być z kimś, kto nas totalnie nie pociaga niz samemu. Juz wyobrażam sobie ten dziki seks... Chyba za twoją radą poszły setki tysięcy kobiet, które rozwodziły się kilka lat po ślubie bo seks był raz na 2 miesiące, a faceta znalazły sobie bo czuły silny instynkt macierzyński.

Poza tym 28 lat to nie jest starość. Zależy od kraju. U mnie 28 lat to ludzie kończą uniwerki, niektórzy szukają pierwszej pracy (!). Związki zaczynają się koło 30, małżeństwa ok. 35.

W życiu nie chodzi o to, aby brać pierwszego lepszego, który się nawinie, ale takiego, który wyglądem i charakterem nam odpowiada. A jej wymagania nie są jakieś z kosmosu. Po prostu południowy wygląd. Większy problem byłby gdyby ona miała np. 183 cm wzrostu i chciała faceta o 10-15 cm wyższego od niej i koniecznie z zielonymi oczami oraz znający serbski.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 19:47   #25
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
przestan wymagac

inaczej nikogo nie znajdziesz ... znam taka co wymagania ma podobne do twoich, ten za niski, ten z tej samej wioski, ten zbyt przy tuszy.....

w efekcie ma 28 lat i jest sama
Te 28 lat to jakiś magiczny wiek i jeśli się do tego czasu nikogo nie ma, to wróży to pewne staropanieństwo?
A szczerze mówiąc, ja wolałabym być wymagająca niż zadowalać się byle czym
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 21:48   #26
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

moja wypowiedź była z nutą ironii


bo jak ma kogoś fajnego poznać jak na samym początku skreśla facetów za sam wygląd??? W ogole jak poznawanie kogos mozna zaczynac od oceny jego wygladu? ok nie mowie o zaniedbanych niechlujach ale o tym ze ktos jest blodyn a nie brunet to chyb przesada mozna byc zachwyconym charyzma, charakterem, poczuciem humoru, usmiechem, oczami ale wygladem? Chyba te rzeczy bardziej sie licza, nawet jesli chodzi o sprawy lozkowe no jesli ktos potrafi isc do lozka z zupelnie beznadziejnym facetem ale "ladnie wygladajacym" to zycze powodzenia w zyciu i znajdywaniu tego "jedynego"

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
No tak... bo bycie samemu singlem to jakaś tragedia życiowa. I lepiej być z kimś, kto nas totalnie nie pociaga niz samemu. Juz wyobrażam sobie ten dziki seks... Chyba za twoją radą poszły setki tysięcy kobiet, które rozwodziły się kilka lat po ślubie bo seks był raz na 2 miesiące, a faceta znalazły sobie bo czuły silny instynkt macierzyński.
gdyby za moja rada poszly setki tysiecy kobiet to bylyby juz 11 rok zadowolne z tym samym facetem, po slubie, bez dzieci, "na swoim" ze szczesliwym zyciem

bycie singlem moze byc tragedia zyciowa jesli ktos strasznie chce miec ta druga polowke nie wszyscy sa singlami z wyboru a przytoczony przeze mnie przyklad pragnie znalezc sie w koncu w czyichs ramionach
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2013-10-09 o 21:50
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 21:52   #27
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
bo jak ma kogoś fajnego poznać jak na samym początku skreśla facetów za sam wygląd??? W ogole jak wyglad moze "krecic"?
Normalnie. Są cechy fizyczne, które konkretne osoby odrzucają i są takie cechy, które są gwarancją tego że człowiek będzie danego kogoś kręcić. Na wygląd zewnętrzny składają się oczywiście nie tylko takie cechy jak kolor włosów albo postura, ale mogą grać bardzo ważną rolę i nie widzę w tym niczego dziwnego.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 11:25   #28
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
no jesli ktos potrafi isc do lozka z zupelnie beznadziejnym facetem ale "ladnie wygladajacym" to zycze powodzenia w zyciu i znajdywaniu tego "jedynego"
Przecież nie każdy facet, który jest przystojny i który dobrze wygląda musi mieć od razu pustkę w głowie i beznadziejny charakter

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Normalnie. Są cechy fizyczne, które konkretne osoby odrzucają i są takie cechy, które są gwarancją tego że człowiek będzie danego kogoś kręcić. Na wygląd zewnętrzny składają się oczywiście nie tylko takie cechy jak kolor włosów albo postura, ale mogą grać bardzo ważną rolę i nie widzę w tym niczego dziwnego.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 12:18   #29
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Normalnie. Są cechy fizyczne, które konkretne osoby odrzucają i są takie cechy, które są gwarancją tego że człowiek będzie danego kogoś kręcić. Na wygląd zewnętrzny składają się oczywiście nie tylko takie cechy jak kolor włosów albo postura, ale mogą grać bardzo ważną rolę i nie widzę w tym niczego dziwnego.
no tak ale kolezanka tutaj wyraznie zaznaczyla ze ma byc przystojny... przystojny czyli co oprocz ladnego wygladu moglby miec... ladnego?

owszem w mezczyznie musi cos pociagac zeby zwiazek byl zdrowy, ale nie zgodze sie z tym ze przystojny facet musi pociagac. Zobacze przystojneego faceta typu tom cruise, popatrze i pojde dalej.... Wg mnie zauroczyc moga oczy, usmiech, rece a reszta moze sie nei liczyc...

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Przecież nie każdy facet, który jest przystojny i który dobrze wygląda musi mieć od razu pustkę w głowie i beznadziejny charakter
tego nie powiedzialam mialam na mysli to ze uroda nie jest najwazniejsza ... bo gdyby miala wybierac miedzy fajnym pod wzgledem charakteru nie-idealnym facetem a tym wymarzonym ale glupim to wybralaby glupiego bo jest jej idealem pod wzgledem wygladu?



Anyway, niwazne.... temat chyba zamkniety skoro kolezankia w innym poscie pyta o sposoby poznania pilakrza z klubu sportowego. Ktora nota bene musi byc chyba bardziej rozchwytywany i uwielbiany bo napisala ze jest jedna z wielu dziewczyn ktore chca go pzonac
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 17:15   #30
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nie podoba mi się żaden...

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
no tak ale kolezanka tutaj wyraznie zaznaczyla ze ma byc przystojny... przystojny czyli co oprocz ladnego wygladu moglby miec... ladnego?

owszem w mezczyznie musi cos pociagac zeby zwiazek byl zdrowy, ale nie zgodze sie z tym ze przystojny facet musi pociagac. Zobacze przystojneego faceta typu tom cruise, popatrze i pojde dalej.... Wg mnie zauroczyc moga oczy, usmiech, rece a reszta moze sie nei liczyc...
Przystojny, czyli atrakcyjny fizycznie. Dla autorki, nie dla ogółu, bo nie istnieją ludzie którzy podobają się wszystkim. Autorka chce mieć faceta, który będzie jej w 100% odpowiadał fizycznie, i nie ma w tym nic dziwnego. Np. mnie u TŻ zauroczyły oczy, ale poza nimi reszta również mi odpowiada - gdyby mi nie odpowiadała, to oczy by nie wystarczyły Poza tym "przystojny" to dla każdego coś innego. Taki przykład: według mojej koleżanki przystojny jest Brad Pitt, a według mnie Michael Douglas - u obu z nas jest to kwestia gustu. I skoro dla mnie Michael Douglas jest przystojny, to z nim mogłabym być, za to nie mogłabym być z Bradem Pittem mimo, że ma całkiem ładny uśmiech.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-18 12:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.