Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon! - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-05, 11:01   #4171
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Przyszedł mi regał do łazienki, jest wysoki no i przyszedł w wielkim kartonie a w nim było jeszcze pudełko usztywniające.
I mnóstwo folii bąbelkowej. Będzie do pakowania pierdołek do przeprowadzki

A wczoraj zamówiłam jeszcze 6 pudełek takich tekturowych bo mam mnóstwo książek a lubię kolorowe pudełka, niekoniecznie te zwykłe..
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:09   #4172
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
I to nie jest głupi pomysł spotkanie Żon 2015, weekend w spa
Jestem za
Tylko przyleciec musze :p
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:12   #4173
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Dziewczyny szukam trwałej szminki na ślub. Jakiej firmy polecacie? Wiem że Kosmetyczka coś tam nalozy, ale chciałam mieć coś w torebce
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:18   #4174
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

bourjois velvet, ale to mocne kolory
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:19   #4175
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
też to pamiętaaaam!
i jaka się wytworzyła więź z Wami przez ten czas!
To prawda, też miałabym problem, aby znaleźć kogoś, kto by wysłuchał wszystkich moich rozkmin ślubnych
No i ten wątek to kopalnia inspiracji
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:29   #4176
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam trwałej szminki na ślub. Jakiej firmy polecacie? Wiem że Kosmetyczka coś tam nalozy, ale chciałam mieć coś w torebce
Bonjours Rouge Edition velvet
mam dwie (czerwoną i różową) i są na prawdę trwałe
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2015-06-05 o 11:31
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:32   #4177
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

najlepsze na swiecie
jak bylo -49% w ross to kupilam 2 rozne z loreala, jakas z maybeline i nie umywaja sie do bourjois...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 11:38   #4178
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

ja jeszcze z Rimmela lubię
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:41   #4179
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
ja jeszcze z Rimmela lubię
ja rimella nie lubię. Raz miałam szminkę od nich i tak mi wysuszyła usta, że aż strupki mi się porobiły i się zraziłam i boje się kupować już ich szminki

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
najlepsze na swiecie
jak bylo -49% w ross to kupilam 2 rozne z loreala, jakas z maybeline i nie umywaja sie do bourjois...
ja na tej promocji kupiłam właśnie dwie Bonjours. Jedna za 26 zł
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:45   #4180
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

a ja lubię Golden Rose https://www.youtube.com/watch?v=LH6lsrwaisk
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 11:46   #4181
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
dużo osób bardzo ją chwali więc muszę wypróbować
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 11:47   #4182
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
jutro wychodzę za mąż!
To zdanie za każdym razem brzmi ekscytująco i przerażająco
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 12:28   #4183
eewelcia
Raczkowanie
 
Avatar eewelcia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 216
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cześć Dziewczynki Muszę się pochwalić - dziś odebrałam z poczty swoje skrzyneczki - na obrączki i na koperty Są takie śliczne, że jak je zobaczyłam, to aż mi łezka w oku się zakręciła z zachwytu Dodam, iż ta na obrączki to mój autorski projekt, bo dziewczyna, która je robiła, takiej wcześniej jeszcze nie miała okazji.. Ps:ta na koperty jest na kłódeczkę, a poza tym obydwie tak obmyślałam, żebyśmy mogli je jeszcze potem niejednokrotnie wykorzystać.. A że w środę zamówiliśmy mebelki do salonu z podświetlaną witryna za szkłem w komodzie, to pięknie się tam będą prezentować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150605_001.jpg (159,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150605_006.jpg (106,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150605_007.jpg (129,7 KB, 37 załadowań)
eewelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 12:36   #4184
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
a K przed chwila rozmawiał z tata i mama i co chwila slysze "zrobimy i tak bedzie dobrze" "nie wy sie tym nie musicie przejmowac" "ale to nie Twoj problem"

rodzice K. nalegaja aby gosci z niemiec przy okazji slubu w sobote kuzynki K., pozapraszac na nasz slub a nie wysylac pocztą...

dodajmy ze to nie slubny weekend tylko faktycznie spotkamy ich na slubie i weselu i koniec.

nie dociera ze to nie wypada i ze to nie nasz dzien i w ogole, że wspomnimy ale zaproszenia przeslemy.

nie. dzwonia od 3tygodni i namawiaja bo chcieliby miec to z glowy.. i dziwnie bo czesc rodziny zaproszona a oni jeszcze nie. -_-
ja jestem za Waszym rozwiązaniem. Co prawda ja dawalam zaproszenia przy okazji ślubu znajomych ale nie na ślubie i nie na weselu tylko w dniu poprawin i to jeszcze poza salą ogarnialiśmy znajomych w domach itp. Myslę, że lepiej jest wysłać pocztą zaproszenia niż zapraszać u kogoś na ślubie czy weselu.

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
jutro wychodzę za mąż!




Witam się wczoraj mieliśmy grilla na dzialeczce. Troche słońce mnie spaliło. Wzieliśmy się z moimi najbliższymi koleżankami i ich TŻ. I nareszcie miałam okazję je osobiście zaprosić i wreczyć zaproszenia. Więc oficjalnie wczoraj zaprosiłam Świadkową ;p hehe ale podobnie jak Świadek "musi się zastanowić" czy da radę przyjechać ;p
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 12:55   #4185
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
jutro wychodzę za mąż!






Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Co do więzi... Na prawdę z nikim nigdy nie mogłam pogadać o wszystkim. Z "przyjaciółkami" omijałyśmy niektóre tematy, z resztą one czasem omijały mnie co do spotkań

a Wy po prostu jesteście cudowne, chociaż znamy się przez internet to wiem, że mogę na Was liczyć!

Mam nadzieję, że kiedyś wszystkie lub w większości się spotkamy i zrobimy imprezę!
Takie spotkanie było by mega!
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:14   #4186
Anabele23
Zakorzenienie
 
Avatar Anabele23
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 552
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Hejka witam się po krótkiej nieobecności lece nadrabiać a tymczasem będę tu zaglądać.
Ex że też miałas czas tu dziś zajrzeć
Schmet - coś jak zjazd absolwentów Ci się marzy?
__________________
26.08.2007
15.08.2015
Anabele23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:18   #4187
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
Dobry
Nie wiem jak ja prześpię noc przed ślubem...
Późno poszłam spać a raniutko wstałam.Myśle ze to z emocji bo dziś przyjeżdża moja przyjaciółka a dwa mam próbną fryzurę ślubną na której właściwie nie wiem jak chcę wyglądać...
ja tez nie wiem jak przespie te noc, zwlaszcza, ze powinnam pojsc spac ok 22, zebym spalam 8h do 6 rano kiedy powinnam wstac, ale w zwiazku z tym, ze normalnie chodze spac ok 2 nocy moze byc ciezko z zasnieciem, zwlaszcza, ze odglosy ulicy w lato nie cichna do ok 1 w nocy, jak nie pozniej..... Chyba wyprobuje ten ziolowy preparat co ktos o nim pisal wczesniej, zamkne rolety na amen i wlacze wiatrak zeby sie nie udusic i wsadze sobie zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam trwałej szminki na ślub. Jakiej firmy polecacie? Wiem że Kosmetyczka coś tam nalozy, ale chciałam mieć coś w torebce
Matowe szminki MAC, najlepsze, ja bede miec Pink Plaid, brudny roz.


JESTEM ZALAMANA I CHCE KOMUS KRZYWDE ZROBIC :kil l:
Nie no nie moge, nie moge, bylam na probny makeupie, no zesz k**** (same przeklenstwa mi sie cisna na usta), ta babka nie powinna sie nazwywac makijazystka nigdy w zyciu, co to kuzwa mialo byc, OCHYDA OCHYDA OCHYDA

podklad za ciemny (bo na zdjeciach lepiej wychodzi ), cienie takie sobie i blendowanie? co to k**** jest?, brwi niedokladnie pomalowane jakims ochydnym cieplym cieniem, u mnie nie widac naturalnie brwi wiec to jest MUS u mnie, i mam mala obsesje na ich punkcie, roz na caly polik i skron jakis ochydny rdzawy kolor, bronzer, rozswietlacz, co to k**** jest??? konturowanie??? co to k**** jest??? kreska na oku chociaz ladny kolor, ale, niedokladna i niesymetryczna, rzesy pomalowane tak se, kepki nieee, niczym tego nie spryskala......

No i co ja mam teraz zrobic, ryczec mi sie chce jak glupia, ona mi mowi, ze dzisiaj to tylko zeby zobaczyc stan mojej cery i odcienie, ze w dniu slubu nalozy mi jakas ampulke zeby skora lepiej makijaz trzymala, ze mi podreci rzesy (a dzisiaj nie mogla????) itp itd ale nie ufam jej juz, a jakie mam alternatywy??? no zadne, ZADNE, biore slub o kosmicznej godzinie 11, w okolicy nic nie ma, zreszta ona jest obok fryzjera i z nim bedzie wspolpracowac czasowo, moj fryzjer mi sie podoba, nie chce go zmieniac, i co teraz mam szukac kogos innego, gdzie mi zrobi ten makijaz, w domu? do domu przyjade ok 10, a o 10.30 powinnismy wychodzic juz.....


Ja chyba zastrzele tego pieprzonego urzedasa przez ktorego tak pozno moglismy wybrac date slubu i to ze juz innych godzin nie bylo, ON CHYBA NIE JEST SWIADOMY ZE ZRUJNOWAL MI TAKI PIEKNY DZIEN :help :
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:22   #4188
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
jutro wychodzę za mąż!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez eewelcia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki Muszę się pochwalić - dziś odebrałam z poczty swoje skrzyneczki - na obrączki i na koperty Są takie śliczne, że jak je zobaczyłam, to aż mi łezka w oku się zakręciła z zachwytu Dodam, iż ta na obrączki to mój autorski projekt, bo dziewczyna, która je robiła, takiej wcześniej jeszcze nie miała okazji.. Ps:ta na koperty jest na kłódeczkę, a poza tym obydwie tak obmyślałam, żebyśmy mogli je jeszcze potem niejednokrotnie wykorzystać.. A że w środę zamówiliśmy mebelki do salonu z podświetlaną witryna za szkłem w komodzie, to pięknie się tam będą prezentować

piękne

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

oleandra
a może jak emocje opadną idź do niej jeszcze raz, ale już na taki ślubny makijaż, a nie na próbny, żeby zobaczyć co i jak? Pokaż jej jakieś zdjęcia, powiedź na czym Ci zależy?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

jedziemy dziś odebrać obrączki
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:30   #4189
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam trwałej szminki na ślub. Jakiej firmy polecacie? Wiem że Kosmetyczka coś tam nalozy, ale chciałam mieć coś w torebce
Mi moja malowała Bobbi Brown, swietnie sie trzymała . Kupiłam dokładnie taka sama, użyłam już ze 2 razy, jest genialna .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 13:33   #4190
eewelcia
Raczkowanie
 
Avatar eewelcia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 216
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------




piękne

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

jedziemy dziś odebrać obrączki
Dziękuję A co do obrączek, to my właśnie mamy problem z doborem rozmiarów Ja mam serdelki i nie wiem, czy lepsza normalnie leżąca i lekko ściskająca, gdy palce spuchną, czy tak troszkę niby większa, ale normalnie leżąca, gdy palce spuchną.. A u TŻ - ciaśniej przechodząca przez kostkę, ale w miarę normalnie leżąca na palcu, czy normalniej przechodząca przez kostkę i troszkę luźniejsza na palcu.. No masakra - nawet nie spodziewałam się, że obrączki przysporzą nam tyle problemów Już myślałam, że największym moim problemem będzie dobór sukni do mojej figury
eewelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:42   #4191
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Śliczne to pudełeczko, ale moje koperty by się chyba do niego nie zmieściły Większość była większego formatu.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 13:57   #4192
eewelcia
Raczkowanie
 
Avatar eewelcia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 216
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Śliczne to pudełeczko, ale moje koperty by się chyba do niego nie zmieściły Większość była większego formatu.
Dzięki Ale właśnie o to chodzi, że ono jest sporych rozmiarów - jakby kłaść coś na dno, to spokojnie zmieściłaby się normalna teczka i jeszcze trochę luzu by zostało Wysokościowo też jet super, a po bokach są otwory do przenoszenia i jest leciutka..
eewelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 14:24   #4193
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
jutro wychodzę za mąż!
aaaaaaaa!!!!!
Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
Co do więzi... Na prawdę z nikim nigdy nie mogłam pogadać o wszystkim. Z "przyjaciółkami" omijałyśmy niektóre tematy, z resztą one czasem omijały mnie co do spotkań

a Wy po prostu jesteście cudowne, chociaż znamy się przez internet to wiem, że mogę na Was liczyć!

Mam nadzieję, że kiedyś wszystkie lub w większości się spotkamy i zrobimy imprezę!
ja się piszę na taką imprezkę
Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam trwałej szminki na ślub. Jakiej firmy polecacie? Wiem że Kosmetyczka coś tam nalozy, ale chciałam mieć coś w torebce
golden rose, sleek matte me
Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
ja tez nie wiem jak przespie te noc, zwlaszcza, ze powinnam pojsc spac ok 22, zebym spalam 8h do 6 rano kiedy powinnam wstac, ale w zwiazku z tym, ze normalnie chodze spac ok 2 nocy moze byc ciezko z zasnieciem, zwlaszcza, ze odglosy ulicy w lato nie cichna do ok 1 w nocy, jak nie pozniej..... Chyba wyprobuje ten ziolowy preparat co ktos o nim pisal wczesniej, zamkne rolety na amen i wlacze wiatrak zeby sie nie udusic i wsadze sobie zatyczki do uszu.



Matowe szminki MAC, najlepsze, ja bede miec Pink Plaid, brudny roz.


JESTEM ZALAMANA I CHCE KOMUS KRZYWDE ZROBIC :kil l:
Nie no nie moge, nie moge, bylam na probny makeupie, no zesz k**** (same przeklenstwa mi sie cisna na usta), ta babka nie powinna sie nazwywac makijazystka nigdy w zyciu, co to kuzwa mialo byc, OCHYDA OCHYDA OCHYDA

podklad za ciemny (bo na zdjeciach lepiej wychodzi ), cienie takie sobie i blendowanie? co to k**** jest?, brwi niedokladnie pomalowane jakims ochydnym cieplym cieniem, u mnie nie widac naturalnie brwi wiec to jest MUS u mnie, i mam mala obsesje na ich punkcie, roz na caly polik i skron jakis ochydny rdzawy kolor, bronzer, rozswietlacz, co to k**** jest??? konturowanie??? co to k**** jest??? kreska na oku chociaz ladny kolor, ale, niedokladna i niesymetryczna, rzesy pomalowane tak se, kepki nieee, niczym tego nie spryskala......

No i co ja mam teraz zrobic, ryczec mi sie chce jak glupia, ona mi mowi, ze dzisiaj to tylko zeby zobaczyc stan mojej cery i odcienie, ze w dniu slubu nalozy mi jakas ampulke zeby skora lepiej makijaz trzymala, ze mi podreci rzesy (a dzisiaj nie mogla????) itp itd ale nie ufam jej juz, a jakie mam alternatywy??? no zadne, ZADNE, biore slub o kosmicznej godzinie 11, w okolicy nic nie ma, zreszta ona jest obok fryzjera i z nim bedzie wspolpracowac czasowo, moj fryzjer mi sie podoba, nie chce go zmieniac, i co teraz mam szukac kogos innego, gdzie mi zrobi ten makijaz, w domu? do domu przyjade ok 10, a o 10.30 powinnismy wychodzic juz.....


Ja chyba zastrzele tego pieprzonego urzedasa przez ktorego tak pozno moglismy wybrac date slubu i to ze juz innych godzin nie bylo, ON CHYBA NIE JEST SWIADOMY ZE ZRUJNOWAL MI TAKI PIEKNY DZIEN :help :
poszukaj jakiś wizazystek działających na własną rękę, jak nie to ja mogę przyjechać już raz jechałam na drugi koniec Polski ratować PM-kę z moim magicznym kufrem
Cytat:
Napisane przez eewelcia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki Muszę się pochwalić - dziś odebrałam z poczty swoje skrzyneczki - na obrączki i na koperty Są takie śliczne, że jak je zobaczyłam, to aż mi łezka w oku się zakręciła z zachwytu Dodam, iż ta na obrączki to mój autorski projekt, bo dziewczyna, która je robiła, takiej wcześniej jeszcze nie miała okazji.. Ps:ta na koperty jest na kłódeczkę, a poza tym obydwie tak obmyślałam, żebyśmy mogli je jeszcze potem niejednokrotnie wykorzystać.. A że w środę zamówiliśmy mebelki do salonu z podświetlaną witryna za szkłem w komodzie, to pięknie się tam będą prezentować
piękne

Udało mi się zapisać do fryzjera! co prawda na 7.30, ale w bloku moich rodziców, więc w kapciach mogę nawet zejść i żebym tyle czasu z welonem nie chodziła to mi Pani przybiegnie go przed wyjściem przypiąć w piątek robię próbną, zobaczymy czy spełni moje oczekiwania
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 14:29   #4194
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez eewelcia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki Muszę się pochwalić - dziś odebrałam z poczty swoje skrzyneczki - na obrączki i na koperty Są takie śliczne, że jak je zobaczyłam, to aż mi łezka w oku się zakręciła z zachwytu Dodam, iż ta na obrączki to mój autorski projekt, bo dziewczyna, która je robiła, takiej wcześniej jeszcze nie miała okazji.. Ps:ta na koperty jest na kłódeczkę, a poza tym obydwie tak obmyślałam, żebyśmy mogli je jeszcze potem niejednokrotnie wykorzystać.. A że w środę zamówiliśmy mebelki do salonu z podświetlaną witryna za szkłem w komodzie, to pięknie się tam będą prezentować
ooo jakie śliczne

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
jutro wychodzę za mąż!
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 14:59   #4195
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Dla wszystkich, które nie mają pomysłu na sesję ślubną



__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 15:08   #4196
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

O matko viva

Wysłane z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 15:20   #4197
eewelcia
Raczkowanie
 
Avatar eewelcia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 216
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

ferb, pati, dziękuję bardzo
eewelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 15:21   #4198
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez farbstiftka Pokaż wiadomość
golden rose, sleek matte me

poszukaj jakiś wizazystek działających na własną rękę, jak nie to ja mogę przyjechać już raz jechałam na drugi koniec Polski ratować PM-kę z moim magicznym kufrem
farb dzieki za propozycje, a na koniec Europy nie chcesz przyjechac, bo ja slub w Madrycie biore

wiedzialam, ze to ryzykowne, bo co jak co, ale w PL, ogolnie mowiac, wszystko co zwiazane z uroda, wizazem, wizerunkiem jest milion razy lepsze niz w Hiszpanii, dlaczego ja sie jeszcze dziwie temu wystaczy spojrzec na pierwsza lepsza dziewczyne z ulicy, pazury obdarte, podkladu brak, czarna krecha na oko (bo do ich typu urody to pasuje) i ew czerwone usta i tyle..... Czego sie wiec spodziewac po makijazystkach
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 15:23   #4199
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Śliczne to pudełeczko, ale moje koperty by się chyba do niego nie zmieściły Większość była większego formatu.
a jakiego formatu były te koperty? Serio, nie mam pojęcia to nie daje się w takich zwykłych?
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-05, 15:23   #4200
eewelcia
Raczkowanie
 
Avatar eewelcia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 216
Dot.: Żony i Panny Młode 2015 część 45- nasz sezon!

viva, mi to kojarzy się ze świnkami taplającymi się w błocie.. pewnie miny babć, cioć,wujków i dziadków były bezcenne jak zobaczyli te "pamiątkowe" zdjęcia...
eewelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-09 14:49:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.