Tampony i podpaski - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-15, 11:51   #391
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Tampony i podpaski

A może doradzicie jakiś tańszy zamiennik cieniutkich always ze skrzydełkami? Czy coś tak pewnego jak always w ogoóle istnieje?
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 14:59   #392
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Tampony i podpaski

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
A może doradzicie jakiś tańszy zamiennik cieniutkich always ze skrzydełkami? Czy coś tak pewnego jak always w ogoóle istnieje?
naturella ultra, dawno temu uzywalam takich cienkich z plusa nie wiem czy sa jescze ale byly dobre, libresse, jest tego duzo wystarczy poszukac, prawie kazda marka ma cieniutka wersje.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 15:15   #393
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Tampony i podpaski

Tampony OB. najlepsze chyba ze wszytskich jakie w ogóle są.
A na noc podpaski bella :P
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 20:27   #394
Kama1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: Tampony i podpaski

"A może doradzicie jakiś tańszy zamiennik cieniutkich always ze skrzydełkami? Czy coś tak pewnego jak always w ogoóle istnieje? "
nturella ultra, libresse, bella,
Kama1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 07:26   #395
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Tampony i podpaski

co do cienkich podpasek polecam facelle z rossmanna w żółto-zielonym opakowaniu. tanie a dobre. wprawdzie preferuję tampony ale podpaski też się nieraz przydają.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 10:47   #396
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Tampony i podpaski

Dziękuję za Wasze typy. Wiem, że jest dużo cienkich z różnych firm, ale chodziło mi właśnie o Wasze sprawdzone już typy
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 16:25   #397
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Tampony i podpaski

wczoraj uzylam pierwszy raz tampona i wsyztko sie udalo, nosilam normalnie, ale przy wyciaganiu bardzo boli, czy zawsze tak jest?
bo naprawde bardzo wygodnie ale jak mysle ze mam to wyciagac to juz wole wcale nie uzywac....
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 16:34   #398
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Tampony i podpaski

o.b. pro comfort z otoczką silk touch
podpaski always ultra

Zielone_korale, jeśli zbyt krótko trzymałaś, to mogło Cię boleć, bo tampon nie nasiąkł dobrze. Ale powiem Ci, że ogólnie dla wielu kobiet wyciąganie tampona to nieprzyjemna czynność, szczególnie pod koniec. Trzymaj tyle, żeby dobrze nasiąkł, potem zaciskasz zęby i jedziesz Tylko się nie spinaj, max rozluźnienie i jakoś pójdzie.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 15:00   #399
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Tampony i podpaski

trzymalam okolo 4-5 godzin, byl nasiakniety, bo juz troche przeciekal, moze to kwestia przyzwyczejenia, a ja to robilam pierwszy raz
myslalam, ze bede tamponow caly czas uzywac, ale chyba zostane przy tym, ze w wyjatkowych sytuacjach, a moze kiedys sie przyzwyczaje, bo to nie byl taki straszne bol tylko wlasnie bardzo nieprzyjemne uczucie.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:11   #400
Kama1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: Tampony i podpaski

ja sie narazie nieodwarze uzywac tamponow kupilam jedną paczke najmniejszą i diupa xD
Kama1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 07:45   #401
kochamxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Tampony i podpaski

ja to wogóle nie cenie sobie always,zwykla bella zawsze byla dla mnie najlepsza , każda próa zmieniania nawyków do belli kończy sie niepowodzeniem np . w szkole taka ciezka sytuacja byla chcialam wypróbować belle tą cienką noi co / ? nawet w ostsatnim dniu okresu przeciekła na spodnie xd wstyd i kompromitacja
kochamxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 11:41   #402
casandras
Raczkowanie
 
Avatar casandras
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 218
Dot.: Tampony a podpaski =)

Ja od zawsze uzywam always i ob.
casandras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 16:38   #403
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Tampony a podpaski =)

Na dzień, na wyjścia tampony. Kiedyś tylko ob (mini i normal), teraz chce przerzucić się na facelle, bo tańsze, a różnicy w sumie nie ma. Naturelli też są fajne. Z tempaxów lubię aplikatory, bo wygodne, ale same tampony pozostawiają wiele do życzenia, więc jak ide do szkoły czy w inne miejsce w którym nie chcę się gimnastykować przy wkładaniu tamponów to biorę aplikator z tempaxa, wyciągam tą watę ze środka i wkładam tam dobry tampon

A jeśli chodzi o podpaski to bella. Lubię te violet czy jakoś tak. Cienkie, miękkie i ładnie pachną.
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 11:21   #404
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Tampony a podpaski =)

Cytat:
Napisane przez Aga017 Pokaż wiadomość
Na dzień, na wyjścia tampony. Kiedyś tylko ob (mini i normal), teraz chce przerzucić się na facelle, bo tańsze, a różnicy w sumie nie ma. Naturelli też są fajne. Z tempaxów lubię aplikatory, bo wygodne, ale same tampony pozostawiają wiele do życzenia, więc jak ide do szkoły czy w inne miejsce w którym nie chcę się gimnastykować przy wkładaniu tamponów to biorę aplikator z tempaxa, wyciągam tą watę ze środka i wkładam tam dobry tampon

A jeśli chodzi o podpaski to bella. Lubię te violet czy jakoś tak. Cienkie, miękkie i ładnie pachną.
a ja wole te zolte zapachowe, bo fioletowe maja ta siateczke.

nie lubie za to always tych ultra, bo mimo, ze sa cienkie, to dla mnie strasznie niewygodne, bo maja tez ta siateczke i to jest taki plastik jak cerata, bardzo niewygodne, wiec nosze tylko na dzien, a tak to naturella ultra najlepsze, sa bez ceraty, bardziej jak "bawelna", a przynajmiej nie takie sztuczne.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:09   #405
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Tampony a podpaski =)

Te żółte też są bardzo fajne. Ja do siateczki nie mam nic, pod warunkiem że jest miękka. Za alwaysami nie przepadam

A co do wkładek to używam różnych, ale zawsze belli (z wyjątkiem klasycznych, grubych pantów). Nie wiedzieć czemu we wkładkach innych firm nie ma folii i wszystko przesiąka...
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:32   #406
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Tampony a podpaski =)

Ja od wielu wielu lat stosuje tampony. Ostatnio przez używanie tabletek antykoncepcyjnych krwawienie jest malutkie i stwierdziłam że będę używać podpasek - zdrowsze to niż wymienianie tamponu co 20 godzin. Tak dawno nie używałam że zapomniałam że tam są jakieś paski które trzeba odkleić i po prostu ją sobie położyłam na majtkach
A tak zawsze używałam tamponów facelle z rossmana - 64 sztuki za 12 zl bywały czasem w promocji więc zaopatrywalam się na rok z góry
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:38   #407
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Tampony a podpaski =)

używam tylko tamponów jakies niebieskie opakowanie z kauflandu jest ich dużo i są naprawdę dobre
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:03   #408
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Tampony a podpaski =)

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Ja od wielu wielu lat stosuje tampony. Ostatnio przez używanie tabletek antykoncepcyjnych krwawienie jest malutkie i stwierdziłam że będę używać podpasek - zdrowsze to niż wymienianie tamponu co 20 godzin. Tak dawno nie używałam że zapomniałam że tam są jakieś paski które trzeba odkleić i po prostu ją sobie położyłam na majtkach
A tak zawsze używałam tamponów facelle z rossmana - 64 sztuki za 12 zl bywały czasem w promocji więc zaopatrywalam się na rok z góry
Jakie 20 godzin?
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:08   #409
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Tampony a podpaski =)

Taka przenośnia ;P Krwawienie po prostu jest takie że praktycznie go nie ma, zmiana co 4 godziny to jak wyrzucanie kompletnie suchych tamponów więc z nich zrezygnowałam
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 18:45   #410
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Tampony i podpaski

hej ja mam taki problem, trenuje tance ii nie wiem co zrobic gdy bede miec okres a akurat bede miala wtedy turniej uzyc tamponu? A jak mi przemoknie i bedzie mi nie wygodnie?
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:58   #411
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Tampony i podpaski

Z początków była naturella a teraz używam tylko always ultra tych zapachowych. Kiedys próbowałam z ob. -same nieprzyjemne wrażenia (poprostu nie umiem się rozluźnić przy wyjmowaniu i z minuty na minute ogromny ból )
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 20:14   #412
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Tampony i podpaski

Podobnie ja wiekszosc chyba always i ob natomiast stanowczo odradzam podpaski made in biedronka uwierzcie mi maskryczne sa...kupilam i myslam ze nie wytrzymam odklejaja sie w ogole dziewne w dotyku nie polecam..
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:57   #413
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Tampony a podpaski =)

Cytat:
Napisane przez Aga017 Pokaż wiadomość
Te żółte też są bardzo fajne. Ja do siateczki nie mam nic, pod warunkiem że jest miękka. Za alwaysami nie przepadam

A co do wkładek to używam różnych, ale zawsze belli (z wyjątkiem klasycznych, grubych pantów). Nie wiedzieć czemu we wkładkach innych firm nie ma folii i wszystko przesiąka...
Folie maja tez z biedronki Secret, jest 50 sztuk za 2.99 i nie przeciekaja lub te z biedronki pakowane osobno w wersji rozowej i zoltej, ta sama cena ale jest ich 30 sztuk, chyba dlatego, ze osobno pakowane i zapachowe.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:31   #414
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Tampony i podpaski

hej dziewczyny, mam pytanie, czy można gdzieś kupić jakiś pojemniczek na tampony? Pudełeczko, do którego możnaby wrzucić sztuk kilka i nosić zawsze przy sobie mając pewność, że się nie ubrudzą? Szukam takowego a znaleźć nie mogę
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:39   #415
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Tampony i podpaski

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam pytanie, czy można gdzieś kupić jakiś pojemniczek na tampony? Pudełeczko, do którego możnaby wrzucić sztuk kilka i nosić zawsze przy sobie mając pewność, że się nie ubrudzą? Szukam takowego a znaleźć nie mogę
kiedyś był takowy w promocji OB, opakowanie tamponów+pojemniczek, ale od jakiegoś czasu szukam i nie ma. te tekturowe opakowania szybko się niszcza i tampony w efekcie walają sie po całej torebce
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:15   #416
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Tampony i podpaski

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
kiedyś był takowy w promocji OB, opakowanie tamponów+pojemniczek, ale od jakiegoś czasu szukam i nie ma. te tekturowe opakowania szybko się niszcza i tampony w efekcie walają sie po całej torebce
No właśnie mam ten sam problem, więc już kombinuję jak mogę - wynalazłam malutką kosmetyczkę, do której je wkładam, ale i tak mnie to denerwuje. Chciałabym coś bardziej higienicznego, zamykanego dość szczelnie. Noszenie całej paczki tamponów i do tego wkładek (a pudełko od nich jest duuuże), to lekko uciążliwa sprawa.

Mogliby wznowić promocję OB z pojemnikami...
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 19:32   #417
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Tampony i podpaski

Navien, ja też miałam ten problem, ale całkiem łatwo go rozwiązałam. U mnie w domu leży cały zestaw pojemników na żywność w różnych rozmiarach, szczelnie zamykanych. To najmniejsze pudełeczko jest akurat takich rozmiarów że mieści się w nim podpaska, parę tamponów i wkładek. Polecam rozglądnąć się za czymś takim
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:18   #418
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: Tampony i podpaski

Cytat:
Napisane przez Aga017 Pokaż wiadomość
Navien, ja też miałam ten problem, ale całkiem łatwo go rozwiązałam. U mnie w domu leży cały zestaw pojemników na żywność w różnych rozmiarach, szczelnie zamykanych. To najmniejsze pudełeczko jest akurat takich rozmiarów że mieści się w nim podpaska, parę tamponów i wkładek. Polecam rozglądnąć się za czymś takim
Ojejku, nie pomyślałam nawet o tym! Świetny pomysł! Muszę poszukać takiego malutkiego pudełka! To może być naprawdę rewelacyjne rozwiązanie Dzięki

Swoją drogą, to znalazłam wkładki Libresse Micro, które są pakowane w takie małe plastikowe opakowanie. Na żywo ich nie widziałam, jutro jadę na zakupy to wskoczę do Rossmana i je kupię, zdam wtedy Wam relację. Ale to również może się okazać dobry rozwiązaniem
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:21   #419
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Tampony i podpaski

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Ojejku, nie pomyślałam nawet o tym! Świetny pomysł! Muszę poszukać takiego malutkiego pudełka! To może być naprawdę rewelacyjne rozwiązanie Dzięki

Swoją drogą, to znalazłam wkładki Libresse Micro, które są pakowane w takie małe plastikowe opakowanie. Na żywo ich nie widziałam, jutro jadę na zakupy to wskoczę do Rossmana i je kupię, zdam wtedy Wam relację. Ale to również może się okazać dobry rozwiązaniem
Widziałam w lidlu, tez do wkladek micro jest takie malutkie opakowanie gratis
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:07   #420
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Tampony i podpaski

Nie ma sprawy
A takie wkładki w plastikowych opakowaniach dostępne są z Rossmannie. Pudełeczko jest rzeczywiście malutkie.
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-15 21:34:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.