Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-23, 09:27   #4201
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja mojemu nie daję kawałków, ale nie blenduję już tylko rozgniatam. Dostaje tez kawałeczki chleba, i je jajecznicę. Na zęby się nie zapowiada
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 10:30   #4202
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Ja mojemu nie daję kawałków, ale nie blenduję już tylko rozgniatam. Dostaje tez kawałeczki chleba, i je jajecznicę. Na zęby się nie zapowiada

Witaj w klubie bezzębnych Synków

Będziecie dawać dzieciakom liznąć potraw wigilijnych?
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 10:56   #4203
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Bartek nie lubi ryby. Jedyne co mu dam to barszcz z ziemniaczkiem i owoce No chyba, że coś jeszcze mi wpadnie w oko. My w tym roku będziemy na dwóch wigiliach :P
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:00   #4204
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Witaj w klubie bezzębnych Synków

Będziecie dawać dzieciakom liznąć potraw wigilijnych?
Na pewno barszcz i może pierożka dostanie ( z kaszą gryczaną w tym roku, na życzenie TŻta), ewentualnie trochę ryby po grecku. Jak po Wigilii zostanie to może zupę rybną na drugi dzień na obiad.
Reszta to kapusta/grzyby/smażone i w galarecie ryby, więc raczej nie.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:33   #4205
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja zrobię mojej barszczyk z ziemniaczkiem i to chyba będzie na tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 13:17   #4206
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja napewno dam barszczyk i rybke bo uwielbia fakt tylko je narazie dorsza ale dobre i to 😁 wczoraj dalam jej sprobowac mojego bg placka jablecznika troszke ja obczepalo po kwasnym jablku ale zjadla😂 i chlebusia daje jej cAsami keska ale u mnie w duzym bochenku lyzeczka soli i miodu wiec olewam i daje 😁😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 02:55   #4207
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. DUŻO ZDROWIA, ZADOWOLONA Z DZIECI I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ🎄😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-24, 19:44   #4208
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 21:47   #4209
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Wesołych świąt wszystkim!!! 😘😘😘
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 00:02   #4210
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Wesołych i radosnych Świąt Kochane najwspanialsze prezenty mamy już przy sobie
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 08:51   #4211
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Nie zaglądnęłam przed świętami, więc tak na ostatni moment - wesołego drugiego dnia
Mój nic nie dostał z wigilijnego stołu. Jadł przy nim tylko swoją papkę owocową. Ostatnio tyle razy mi się krztusił, że mam dość eksperymentów już. Przeanalizowałam i wychodzi mi, że jak ma w papce grudki i cząstki to przełyka bez problemu, ale jak dostaje je same luzem to nie czai, że trzeba połknąć i albo wypluwa od razu, albo chomikuje gdzieś z tyłu a potem właśnie to okropne krztuszenie.

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
GGI --- no jasne kochana jak kto lubi ️ ale akurat w tej kwestii mam spora wiedzę, bo pracuje jako zootechnik na takiej fermie i wierz mi, ze pasza dla tych kur ma bardzo porządny skład i wszystkie zbilansowane składniki, a wymagania UE i częstość kontroli urzędowych sprawia, ze nie ma szans na jakiekolwiek zaniedbania wiec nie ma co aż tak sie bać jajek z trójka z przodu
A czy takim bezpieczniejszym lepszym wyborem nie są z wolnegow ybiegu ale takie normalnie paczkowane, oznakowane, ze sklepu? bo domyślam się, że jak na skalę przemysłową to też badania są?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-26, 10:44   #4212
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

No ja mam spokój z jajkami na jakiś czas, bo młoda dziś rano dostała jajecznicę, zrobiła się cała czerwona na buzi i zwymiotowała :/ a dostawała już wcześniej, żółtko sporo razy, całe jajko dostała chyba 3 raz -czyli stawiam na samo białko. Kilka dni temu po jajecznicy nic jej nie było.
Ze stołu dostała tylko opłatek i mandarynkę ;]
Prezentów dostała sporo, trafionych w większości. Wolałabym żeby już nie dostawała ciuchów, no ale co zrobię ;]
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 16:40   #4213
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Moj dostal w sumie salatke jarzynowa bez majonezu i cebuli
Jutro mu chyba sprobujemy mandarynke dac. No i pomalu grudki je.. czy tam ciumka sobie..

Prezentow troche dostal ale i tak chyba najbardziej mu sie podoba kostka edukacyjna od nas.. bo jej nie odpuszcza..

U nas ida chyba gorne jedynki... trze strasznie... cyca jak pelny to nie ruszym.. placzliwy tez... oby szybko wyszly...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 21:54   #4214
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mój dostał moja rybkęna parze gotowana, mandarynke, kawałek sernika i opłatka. Nie muszę mówić że po serniku krzyczał o jeszcze haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 13:58   #4215
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso, u nas tak samo. Już się boję mu cokolwiek dawać do jedzenia, co samodzielnie musiał pogryźć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 19:47   #4216
valaria
Raczkowanie
 
Avatar valaria
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

hej hej
u nas zęby cztery. jedynki na dole, jedna u góry i jedna dwójka z dołu. uśmiech młodego jest naprawdę powalający

a jedzenie... dziecko wszystkożerne. nie da się zjeść, żeby się nie domagał. wszystko jedno, może być chlebek, a może być i kotlet. ciężko mu wyjaśnić, że gołąbki czy bigos to może niekoniecznie... :P jak tylko zobaczy, że ktoś coś zjada od razu głowa do góry i rusza w stronę jedzonka. nieważne, że przed chwilą zjadł swoją porcję. wszystko jest mniam, byle z cudzego talerza słoiczkami na szczęście też nie gardzi. chętnie zjada wszystko, lubi posmakować, dzięki temu zupki czy jakieś lekkie obiadki mamy w menu rodzinnym. a dania z domieszką jajka też bardzo lubi, zwłaszcza w wydaniu brokuł-marchewka-koperek. początkowo nie za bardzo mu podchodziły niepapkowe dania ale teraz już mu wszystko jedno, byle do buzi mu ładować
__________________
styczeń 2012
październik 2014
kwiecień 2016
valaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 22:23   #4217
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Tabaska taki zwyjly sernik dawalas?

Niulka tylko kiedys tez dziecko musi sie nauczyc gryzc..

Valaria.. pogratulowac zebow i takiego apetytu u dziecka..

U nas... ewidentnie ida gorne 1.. sa juz prawie na wierzchu... mam nadzieje ze szybko mu wyjda, bo sie biedak meczy..
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 06:50   #4218
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Tabaska taki zwyjly sernik dawalas?

Niulka tylko kiedys tez dziecko musi sie nauczyc gryzc..

Valaria.. pogratulowac zebow i takiego apetytu u dziecka..

U nas... ewidentnie ida gorne 1.. sa juz prawie na wierzchu... mam nadzieje ze szybko mu wyjda, bo sie biedak meczy..
Sernik Domowej roboty uskubalam mu 2 kesy serka. Ja mu daje dużo różnych rzeczy próbować, bo jak widzi ze jemy to krzyczy na cały dom


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

U nas są 2 zęby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 06:54   #4219
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

U Oliwki w końcu przebiły się górne jedynki. Dawały jej trochę popalić, ale już jest ok.
Przeżyłyśmy też pierwszą noc bez smoczka i... jeden mały kroczek
Przeszła od łóżka do szafki. Uparciuch próbuje na wszystkie sposoby.
Wieczorem była bardzo zmęczona po wojażach wyprzedażowych i zasnęła bez smoczka. Postanowiliśmy już nie dawać i zobaczymy. W nocy się obudziła i szukała, ale pomiziałam po pleckach i zasnęła po 30 minutach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 07:03   #4220
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Tabaska no ja Kubie tez juz coraz wiecej daje... naewet takich normalnych.. ale on nie zawsze chce...

MiniMonix graty... i za zeby i kroki
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 08:25   #4221
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dzięki
Właśnie teraz ma drzemkę. Chyba ze smokiem koniec na dobre, chociaż chyba jeszcze o nim pamięta bo troszkę płakała i jak śpi to ciumka hehe.

U nas z jedzeniem nadal tak sobie. Ciągle czytam składy i szukam pomysłów na jedzonko, ale trochę marnie mi to idzie. Ostatnio poprawiła się jej skóra, po czym na wyjeździe na zakupy, dałam jej jabłko gerbera z saszetki i wyskoczyły na buzi zmiany. W domu jabłka jada normalnie i wszystko jest ok. Zaczynam myśleć, że te normy to jakaś ściema

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 09:56   #4222
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Witam sie i ja.. ostatnio jakos czytam wiele mie pisze sle lorzystajac z sytuacji ze córka spi we mnie wtulona a mi tak przyjemnie to pisze.

Moge sie pochwalic ze u nad 3 tydzień bez smoczka😁
Pierwsze dni tragedia z usypiamiem byla ale po placzu wrzaskavh i innych ekscesach usypiala. W nocy nie bylo tak zle bo karmie piersia i z reguly pojada sobie i odplywa w blogi sen, najgorzej w dzien bo ona je po obudzeniu ale przetrwalysmy i jestem z siebie dumna.
Po za tym robimy postepy z odstawianiem od piersi. Kolejny podilek wprowadzony czyli 8 rano piers okolo 12.30 obiad o 1530 piers 18 owoc z czyms tam i o 2030piers i w nocy rowniez.
Moje pytanie do mam karmiacych piersia jakie mleko wprowadzic zamiast piersi lasze jeglana gotować z mlekiem bo moja je wszystko bg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Gratuluje kolejnych zabkow

MiniMonix tak trzymac! Teraz tylko konsekwentnie bez smoczka ja wszystkie odrazu wyrzuucilam żeby nie kusily w chwili kryzysu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 11:10   #4223
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Tabaska no ja Kubie tez juz coraz wiecej daje... naewet takich normalnych.. ale on nie zawsze chce...

MiniMonix graty... i za zeby i kroki
Mój za to je wszystko co bym mu nie dała.
Minimonix gratulacje za pierwsze kroki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 11:16   #4224
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mini gratulujemy pierwszych kroków.

Ewka też wszystko zjada, od nas też woła. W święta dostała trochę ryby, pieroga, salatki i sernika (ten oczywiście najbardziej zasmakował).

Dzisiaj pół nocy nie spała, jedynie w pozycji siedzącej udawało jej się zdrzemnąć, nie wiem co jej dolegało
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 12:24   #4225
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

GGI

Nie ma szans. Nie jestem na tyle odważna żeby je wyrzucićschowałam do szafki którą rzadko otwieram i na razie niech sobie będą. Trochę bez smoczka ma niespokojny sen i krótkie drzemki. Też tak u was było?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 13:35   #4226
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
GGI

Nie ma szans. Nie jestem na tyle odważna żeby je wyrzucićschowałam do szafki którą rzadko otwieram i na razie niech sobie będą. Trochę bez smoczka ma niespokojny sen i krótkie drzemki. Też tak u was było?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Moja zawsze spała jak zajac a teraz budzi ja nawet pierdnięcie komara. Usypia w dzien ze mna na łóżku i gramiczy z cudem zeby ja przełożyć. Nie raz sie udaje ale jak sie wybudzi tak koniec. W pierwszych dniach zauwazylam ze ona caly czas miala odruch jakby ssala smoczka teraz co raz mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Mini gratulujemy pierwszych kroków.

Ewka też wszystko zjada, od nas też woła. W święta dostała trochę ryby, pieroga, salatki i sernika (ten oczywiście najbardziej zasmakował).

Dzisiaj pół nocy nie spała, jedynie w pozycji siedzącej udawało jej się zdrzemnąć, nie wiem co jej dolegało
O kurcze faktycznie dziwnie. Pewnie brzuszek moja jak nie może kupki zrobic to kladzie sie na brzuch i przygina nóżki pod brzuch albo pozycja siedzaca i mega napina sie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 19:10   #4227
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
No ja mam spokój z jajkami na jakiś czas, bo młoda dziś rano dostała jajecznicę, zrobiła się cała czerwona na buzi i zwymiotowała :/ a dostawała już wcześniej, żółtko sporo razy, całe jajko dostała chyba 3 raz -czyli stawiam na samo białko. Kilka dni temu po jajecznicy nic jej nie było.
Ale skoro wcześniej nic się jej nie działo to dlaczego teraz winisz jajko? No i alergiczna reakcja na białko tak szybko? Może po prostu coś jej źle wpadło i dlatego zwróciła?
Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
Moj dostal w sumie salatke jarzynowa bez majonezu i cebuli
Czyli w sumie gtowane warzywa?
Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ostatnio poprawiła się jej skóra, po czym na wyjeździe na zakupy, dałam jej jabłko gerbera z saszetki i wyskoczyły na buzi zmiany. W domu jabłka jada normalnie i wszystko jest ok. Zaczynam myśleć, że te normy to jakaś ściema
Nie wiem jak ta saszetka, ale zazwyczaj owoce mają dodatek witaminy C - może to ją uczuliło? Albo nawet przez styczność ze skórą (czy tak czyściuutko je że nie ma szans?) - mój miał co jakiś czas takie brzydkie podrażnione wokół ust i ostatnio mnie olśniło, że to mu się pojawia jak właśnie je musy owocowe a ja mu nie myję buzi, tylko przetrę - wit. C jest drażniąca bo to kwas więc co bardziej wrażliwa skóra to może tak reagować.
Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
i
Moje pytanie do mam karmiacych piersia jakie mleko wprowadzic zamiast piersi lasze jeglana gotować z mlekiem bo moja je wszystko bg.
Już miałam Ci kilka razy napisać, ale nie chciałam Cię urazić - teraz jednak się odważę Często piszesz tak, że ja Twojej wypowiedzi nie rozumiem - oczywiście ja rozumiem, że piszemy tu z doskok, jedną ręką, na telefonie, itd. ale spróbuj przynajmniej trochę poprawiać swój słownik, bo czasem ciężko Ci odpowiedzieć, jak się nie rozumie - przykład powyżej Co do mleka - ja wprowadziłam Holle 2 - to jest wyższa półka, ekologiczne, szwajcarskie, kupuję w necie - przy zapasie na miesiąc i kilku kaszkach przesyłka jest za darmo. Z tą kaszą to nie zrozumiałam właśnie, więc musisz jeszcze raz
Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Tak. Moja zawsze spała jak zajac a teraz budzi ja nawet pierdnięcie komara. Usypia w dzien ze mna na łóżku i gramiczy z cudem zeby ja przełożyć.
U mnie też progres i w tym tygodniu zamiast usypiania w wózku, usypia na naszym - też dziś spróbowałam transferu do łóżeczka, ale się obudził. Nie narzekam, jestem dobrej myśli że kiedyś uda się go usypiać w łóżeczku. Teraz jestem trochę uwiązana jak śpi, bo boję się że nie usłyszę jak się obudzi i mi spadnie bo jest szybszy niż błyskawica a łóżko mamy wysokie. Więc czasem tak w ciszy coś robię co sekundę na niego zerkając ale coraz częściej korzystam i leżę razem z nim - trzeba korzystać z chwili na odpoczynek Też się wtula. A dziś się oswobodziłam spał sam i w pewnym momencie położył się na szumisiu (mamy tego okrąglaka) i objął go rękami - no jak z reklamy! mogłabym hajsy na nim zarobić takie to idealne i słodkie było. Co ciekawsze spał tak z 40 min, choć nie wyglądało to na wygodną pozycję

edit: zresztą pokażę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15778485_349869288727763_1913581064_o.jpg (76,1 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2016-12-30 o 19:14
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 19:21   #4228
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ale skoro wcześniej nic się jej nie działo to dlaczego teraz winisz jajko? No i alergiczna reakcja na białko tak szybko? Może po prostu coś jej źle wpadło i dlatego zwróciła?

Czyli w sumie gtowane warzywa?

Nie wiem jak ta saszetka, ale zazwyczaj owoce mają dodatek witaminy C - może to ją uczuliło? Albo nawet przez styczność ze skórą (czy tak czyściuutko je że nie ma szans?) - mój miał co jakiś czas takie brzydkie podrażnione wokół ust i ostatnio mnie olśniło, że to mu się pojawia jak właśnie je musy owocowe a ja mu nie myję buzi, tylko przetrę - wit. C jest drażniąca bo to kwas więc co bardziej wrażliwa skóra to może tak reagować.

Już miałam Ci kilka razy napisać, ale nie chciałam Cię urazić - teraz jednak się odważę Często piszesz tak, że ja Twojej wypowiedzi nie rozumiem - oczywiście ja rozumiem, że piszemy tu z doskok, jedną ręką, na telefonie, itd. ale spróbuj przynajmniej trochę poprawiać swój słownik, bo czasem ciężko Ci odpowiedzieć, jak się nie rozumie - przykład powyżej Co do mleka - ja wprowadziłam Holle 2 - to jest wyższa półka, ekologiczne, szwajcarskie, kupuję w necie - przy zapasie na miesiąc i kilku kaszkach przesyłka jest za darmo. Z tą kaszą to nie zrozumiałam właśnie, więc musisz jeszcze raz

U mnie też progres i w tym tygodniu zamiast usypiania w wózku, usypia na naszym - też dziś spróbowałam transferu do łóżeczka, ale się obudził. Nie narzekam, jestem dobrej myśli że kiedyś uda się go usypiać w łóżeczku. Teraz jestem trochę uwiązana jak śpi, bo boję się że nie usłyszę jak się obudzi i mi spadnie bo jest szybszy niż błyskawica a łóżko mamy wysokie. Więc czasem tak w ciszy coś robię co sekundę na niego zerkając ale coraz częściej korzystam i leżę razem z nim - trzeba korzystać z chwili na odpoczynek Też się wtula. A dziś się oswobodziłam spał sam i w pewnym momencie położył się na szumisiu (mamy tego okrąglaka) i objął go rękami - no jak z reklamy! mogłabym hajsy na nim zarobić takie to idealne i słodkie było. Co ciekawsze spał tak z 40 min, choć nie wyglądało to na wygodną pozycję

edit: zresztą pokażę
Tak to prawda piszę z doskoku z wieloma błędami za co przepraszam. Oczywiście nie czuję SIĘ urażona tym że zwróciłas mi uwagę.
Dziękuję za radę co do mleka zamawiasz przez allegro czy masz sprawdzoną jakaś strone? Jeśli tak to wyślij mi proszę na prv skąd zamawiasz jeśli nie chcesz na ogólnym forum robić reklamy😁

Kaszka myślałam o kukurydzianej do zagęszczenia ewentualnie jaglana a skrót bg- bez glutenowe przepraszam to z przyzwyczajenia z innego forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 19:30   #4229
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę co do mleka zamawiasz przez allegro czy masz sprawdzoną jakaś strone? Jeśli tak to wyślij mi proszę na prv skąd zamawiasz jeśli nie chcesz na ogólnym forum robić reklamy😁

Kaszka myślałam o kukurydzianej do zagęszczenia ewentualnie jaglana a skrót bg- bez glutenowe przepraszam to z przyzwyczajenia z innego forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
http://www.galeriabobasa.pl/ przesyłka do paczkomatu jest na drugi dzień. Ja na noc daję jaglaną. Na śniadanie orkiszową lub owsianą, często mieszam po trochu każdej, dodaję też jaglanej - generalnie żeby jakaś różnorodność była Mam jeszcze 3 ziarna z Holle - ryż, kukurydza, jaglana - ale tej rzadziej używam. Ogólnie uważam, że kukurydza i ryż to taka pasza Najmniej wartościowe. Kukurydza - jak z byle jakiej firmy to bym się bała, że z gmo. Zresztą zcasem je chrupki kukurydziane to mu wystarczy.
Owsianą i orkiszową teraz kupuję tej firmy, bo jest dobra i tańsza niż Holle - http://www.galeriabobasa.pl/jedzenie...ana&results=12
Jaglaną wzięłam z Holle, bo jest czysta jaglana. Miałam też Sun Baby jako pierwszą i śmierdziała mi.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Acha, ale mleka się nie gotuje z kaszą - tylko przygotowuje normlnie jak mleko, a potem kaszka - bo ona jest taka już przygotowana do spożycia, miałka.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 19:43   #4230
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
http://www.galeriabobasa.pl/ przesyłka do paczkomatu jest na drugi dzień. Ja na noc daję jaglaną. Na śniadanie orkiszową lub owsianą, często mieszam po trochu każdej, dodaję też jaglanej - generalnie żeby jakaś różnorodność była Mam jeszcze 3 ziarna z Holle - ryż, kukurydza, jaglana - ale tej rzadziej używam. Ogólnie uważam, że kukurydza i ryż to taka pasza Najmniej wartościowe. Kukurydza - jak z byle jakiej firmy to bym się bała, że z gmo. Zresztą zcasem je chrupki kukurydziane to mu wystarczy.
Owsianą i orkiszową teraz kupuję tej firmy, bo jest dobra i tańsza niż Holle - http://www.galeriabobasa.pl/jedzenie...ana&results=12
Jaglaną wzięłam z Holle, bo jest czysta jaglana. Miałam też Sun Baby jako pierwszą i śmierdziała mi.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Acha, ale mleka się nie gotuje z kaszą - tylko przygotowuje normlnie jak mleko, a potem kaszka - bo ona jest taka już przygotowana do spożycia, miałka.
Bardzo dziękuję😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.