Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 11:16   #3361
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
i wydaje mi się że coś takiego by mi się przydało
Tylko nie wiem jak tam się kupuje.. bo chyba trzeba mieć jakąś funkcje w swoim koncie bankowym żeby płacić za granicą?
Wiecie jak to funkcjonuje??
Trzeba mieć paypal. I albo musisz mieć kartę kredytową, albo przelewasz kasę z konta na paypal i potem płacisz (tylko ta kasa może iść do chyba 3 dni)

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

czekoladowa: śpisz z mokrymi włosami, tak?

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cvxcvxcvx Pokaż wiadomość
Dzem dobry Wam
Dzisiaj juz ns 100 % skocze do Rossmana bo mam luzny dzien ..Tak wiec co byscie polecaly na wloski z tych tanszych kosmetykow ,orpocz odzywek Isana i serii Babydream ?
Tańsze to do ilu zł? do 10 czy mniej?
Bo nie wiem co polecić.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość

Pod podkład użyłam bazy daxa- mam próbkę, ale twarz gładziutka się zrobiła próbka na parę razy starczy, muszę zobaczyć czy mnie nie zapcha.
A możesz zobaczyć czy ma w składzie np dimethicone?

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
My z TŻ jesteśmy 5 lat, a nawet teraz jak mnie całuje to mam motylki w brzuchu
Zazdroszczę
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:16   #3362
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

czekoladowa: śpisz z mokrymi włosami, tak?
wiem, że nie powinno się spać z mokrymi, ale u mnie to najlepiej się sprawdza
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:17   #3363
Frambooos
Przyczajenie
 
Avatar Frambooos
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja w zeszlym roku mialam pasemka ale znowu niedługo, może 1,5 miesiąca-2 po prostu schodziłam z koloru
A co to jest w Twoim albumie nr 11? Jeden kolor czy pasemka? Są śliczne i bardzo chętnie zgapię!
Frambooos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:21   #3364
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość

Kończy mi się żel do mycia twarzy i może macie jakiś, którym mogłybyście mi polecić? Ja głównie to męczę się z wągrami i już tyle żeli wypróbowałam, ale już sama nie wiem, jaki kupić.
Ja mam aa- ultra nawilżanie z aloesem i jestem póki co zadowolona. Bo te mocniej oczyszczające znowu wysuszają.

A używasz glinek do twarzy? Mnie ratują od mega zatkanej skóry, która jest moim wiecznym problemem.

I zwróć uwagę na skład kremów i podkładów, pewnie Ci coś szkodzi.

Fajnie oczyszcza taki męski żel z shiseido, ale też fajnie kosztuje

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
wiem, że nie powinno się spać z mokrymi, ale u mnie to najlepiej się sprawdza
Ciekawość po prostu. Tak więc zazdroszczę, bo ja sobie poniszczyłam czymś takim włosy
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:22   #3365
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Nie zmienia nie zmienia kiedyś robiłam płukanki z rumianku albo skrzypu, ale znudziło mi się i już nie robię
Często czytam że bardzo dobra jest płukanka z octu, ale jak potem pięknie włosy muszą pachnieć

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Pod podkład użyłam bazy daxa- mam próbkę, ale twarz gładziutka się zrobiła próbka na parę razy starczy, muszę zobaczyć czy mnie nie zapcha.
Wygładzająca? Mam taką, jest ok, ale mam miejscami bardzo suchą skórę a ona to wszystko podkreśla
Jeśli natomiast chodzi o zapychanie to mnie nie zapchała

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ja już po spamowaniu małym, ale jeszcze paznokcie muszę ogarnąć, bo lakier wytrzymuje mi jeden dzień.
Mi też zawsze każdy lakier wytrzymuje nie więcej niż 2 dni. Ale pomimo to z uporem maniaka je maluję

Cytat:
Napisane przez Frambooos Pokaż wiadomość
tylko czy to się jeszcze robi? Znaczy nie chodzi mi o to czy w salonach fryzjerskich bo to to tak ale nie widzę coś ostatnio kobiet z pasemkami
Swoją drogą może teraz są robione bardziej gustownie bo swojego czasu 50% żenskiej populacji miało pasemka "skunks' style"
No rzadko się teraz widzi pasemka, jak nie odcinają się bardzo od reszty włosów i są cieniutkie, to przy jasnych włosach nawet ładnie to wygląda - jakby rozjaśnione od słońca No i wtedy kolor nie wydaje się taki "płaski"

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
wiem, że nie powinno się spać z mokrymi, ale u mnie to najlepiej się sprawdza
U mnie się sprawdzało kiedyś, teraz niestety gdybym poszła spać z mokrymi włosami to wstałabym z powywijanymi na wszystkie strony



Tak w ogóle to myślę o tym farbowaniu włosów i bardzo podoba mi się taki kolor jak w avku . Tylko nie mam pojęcia czy byłoby mi w takim dobrze
__________________
freedom.[/COLOR]

Edytowane przez Ariadna_
Czas edycji: 2011-02-26 o 11:24
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:26   #3366
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Frambooos Pokaż wiadomość
A co to jest w Twoim albumie nr 11? Jeden kolor czy pasemka? Są śliczne i bardzo chętnie zgapię!
dziekuję farbowałam na całość majirelem 9.22- opalizujacym odcieniem (fioletem) z wodą 9%, tyle że w sierpniu miałam pasemka i gdzieniegdzie włosy mają inny odcien
na początku myslałam że pytasz o zdj nr 1 tam mialam baaardzo geste pasemka rozjaśniaczem
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:35   #3367
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość


A możesz zobaczyć czy ma w składzie np dimethicone?
Ma, to źle? nie znam się na tym..

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość

Wygładzająca? Mam taką, jest ok, ale mam miejscami bardzo suchą skórę a ona to wszystko podkreśla
Jeśli natomiast chodzi o zapychanie to mnie nie zapchała
Dokładnie ta.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 11:37   #3368
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Dzień Dobry Piękności!
Ahh dziś w końcu się wyspałam, wstałam sobie po 11 i do tego słoneczko za oknem i tylko -2 stopnie To przy tych -20, -23 w tygodniu to upał Zjadłam sobie już śniadanko, wykąpałam się, zmyłam z włosów oleje, które na noc sobie zostawiłam a teraz Was nadrobię szybciutko
A i w ogóle jak dziś wstałam to usłyszałam taki cudowny komplement od mojej babci(która jest ogólnie bardzo,ale to bardzo szczera w sprawach mojej twarzy i czasami jak coś mi powie na jej temat to się mi aż głupio robi, bo np. się bardzo pogorszyło itd.) , że wyglądam tak pięknie dziś, tak świeżo, promiennie i jakby mi się polepszała buźka Tak mi się miło zrobiło, bo byłam jeszcze w czepku i z kropami na twarzy od tormentiolu i bambino Może dlatego tak świeżo dziś wyglądam, bo w końcu się wyspałam Cały tydzień po parę godzin spania, a dziś jakieś 10, to też swoje robi I powiedziałam jej, że idę się kąpać i zmywać to wszystko z włosów a ona do mnie " idź, idź, dziś tak ślicznie wyglądasz, że włoski też musisz mieć cudowne"


caate, party_girl7 - ja mam to samo z kosmetykami, Tż się wkurza, że zamiast kupić coś od razu jak jesteśmy w mieście, to ja nie kupię nic, idę do domu, sprawdzam KWC, zastanawiam się, zapisuję sobie i dopiero idę np. na następny dzień albo coś Ale to jest dobre, bo kupujemy z głową, i co za tym idzie - oszczędzamy, bo jakbyśmy kupiły bubla, to musiałybyśmy kupić jeszcze coś porządnego, czyli kasa wydana razy 2.

party_girl7
- no i super, że kupiłaś taką czapę! W tym roku są szalenie modne i wcale nie wyglądają dziecinnie. Ja szukałam swojej idealnej dość długo i kupiłam jakoś w połowie grudnia na targu właśnie za 45zł i ja mam taką jak ta: http://szafa.pl/c4435678-futrzana-czapa.html . Idealnie kolorystycznie mi pasuje do zimowej kurtki i futerko na butach mam w takim samym kolorze I gdzie w niej nie pójdę, to wszyscy mówią, że mi ślicznie w niej i Tż jak ją zobaczył to powiedział, że idealnie w niej wyglądam i tak słodko

marta85 - ja niestety nie mogę używać rozświetlacza do buźki, bo mam trądzik A on by to jeszcze bardziej podkreślił...Jedynie gdzie używam czegoś rozświetlającego, oprócz oczu, to pod łukiem brwiowym. I żadnej szarości ewidentnie nie widzę na tych zdjęciach A na 2 zdjęciu wyglądasz tak bardzo romantycznie!! I jedynie to zamiast bronzera użyj różu, da lepszy efekt A i dzięki za ten artykuł o regeneracji włosów, super, przyda się!

caate - bombowa ta kosmetyczka!!! Tylko właśnie, dlaczego taka droga...

Ariadna_ - nie interesuję się modą, ale znam jej bloga i śliczna jest Ale właśnie jestem w szoku, z powodu wpisu "Small shopping" i taaakie drogie rzeczy i tyle tego I zawsze mnie to zastanawiało - czy u nich jest tak tanio, czy one są takie bogate??

Kitka - ciekawe z tym olejem, ciekawe czy działa? I ile kosztuje? Bo kurczę sama bym sobie taką kurację strzeliła

Czekoladowa1
- boże, kolejna z idealnym kolorkiem blondu Zakochałam się I masz tak samo z włosami jak ja, no identycznie - proste-falowane-proste, z jednej strony bardziej z drugiej mniej

Luzia - dodałam Twój blog do zakładek, poczytam w wolnym czasie ale już mi się wygląd strony podoba, pasuje do tematu Jesteś może wegetarianką? Bo masz blog o zdrowiu, widzę, że o jedzeniu itd. stąd moje pytanie.

angelinmyheart - masz przepiękny skręt !! .Nie no ja przy Waszych włosach nabawię się kompleksów... I co do żeli, ja aktualnie używam ten uniwersalny z Babydream i jestem zadowolona, bo ja przede wszystkim od żeli oczekuję dobrego oczyszczenia, zmycia makijażu, braku uczucia ściągnięcia skóry i nie pogarszania jej stanu i ten się sprawdza w 100% Bardzo zadowolona też byłam z tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=26583&next=1 .

snowhitee - a idź mi z tymi włosami już, bo naprawdę się nabawię kompleksów, Ja nigdy nie mogę się napatrzeć na te Twoje włosy są tak perfekcyjne....

_blondyneczka_
- ojej Kochana, to naprawdę przeszłaś gehennę, nawet nie umiem sobie tego wyobrazić w jakim strachu byłaś i ile siły miałaś w sobie, by tylko urodzić...Ale najważniejsze, że wszystko się udało a Twoja córcia jest, żyje, ma się zdrowo i szczęśliwie Co za lekarz !!!!!!!! Wrrr! Wiesz, mojej nauczycielce, też podawali jakieś leki itd. bo wszystko szło super i w ogóle i nagle jakieś komplikacje pod koniec ciąży i na nią to nie podziałało i urodziła martwe dziecko a lekarz wpadł i zaczął na nią krzyczeć, że to nienormalne, że na nią to nie podziałało, że to tyle pieniędzy kosztuje itd. to ona myślała, że jej mąż to go tam zabije na miejscu własnymi rękoma... A co do alkoholu - czasami trzeba się wyluzować

Elvii - słodziutkie te cienie, sama z chęcią bym takie kupiła, a kolorki to te 2 mi się bardziej podobają Z tego co wiem, to trzeba mieć PayPal ale nic więcej nie wiem.

Ja lecę coś posprzątać i troszkę się zająć sobą Buziaki!! Wpadnę później Kochane!!
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:51   #3369
Frambooos
Przyczajenie
 
Avatar Frambooos
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Ariadna_ a słyszałam że tego octu nie czuć nawet, zresztą to się chyba jakoś mocno rozciencza, ale osobiście próbowałam tylko z sokiem z cytryny albo hibiskusem i jak dla mnie hibiskus wymiata

buahhot to juz widzę że chyba nici ze zgapiania bo jeden kolor u mnie nie wyjdzie, zresztą pokażę Wam tą moją paletę barw na głowie jak dopadnę aparat bo ostał mi się w mieszkaniu i doradzicie mi co z tym robić

Luzia jeśli chodzi o bazy to najlepsza moim zdaniem jest z sephory, nie wiem dlaczego ale niby wszystkie mają podobny skład a każda daje inny efekt
Frambooos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:56   #3370
Ariadna_
Raczkowanie
 
Avatar Ariadna_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość
Ariadna_ - nie interesuję się modą, ale znam jej bloga i śliczna jest Ale właśnie jestem w szoku, z powodu wpisu "Small shopping" i taaakie drogie rzeczy i tyle tego I zawsze mnie to zastanawiało - czy u nich jest tak tanio, czy one są takie bogate??
No właśnie, ja też zawsze się nad tym zastanawiam. Taniej tam na pewno nie jest, powiedziałabym nawet że drożej (w Finlandii to w ogóle wszystko jest cholernie drogie ) a je stać na torebki od Korsa czy miliony kosmetyków MACa
Najwidoczniej tyle się tam zarabia, coś czuję że kiedyś tam wyemigruję

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Frambooos Pokaż wiadomość
Ariadna_ a słyszałam że tego octu nie czuć nawet, zresztą to się chyba jakoś mocno rozciencza, ale osobiście próbowałam tylko z sokiem z cytryny albo hibiskusem i jak dla mnie hibiskus wymiata
Hmm, to chyba będę musiała o tym jeszcze poczytać
Podobno właśnie ocet sprawia że łuski idealnie się zamykają a włosy błyszczą i są miękkie
Z cytryną już próbowałam i nie wiem czemu strasznie wysusza mi włosy Nie wiem czy za dużo tej cytryny czy co
A o hibiskusie nie słyszałam
__________________
freedom.[/COLOR]
Ariadna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:07   #3371
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Ma, to źle? nie znam się na tym..


Wydaje mi się, że może przytykać skórę. Przynajmniej na moją tak działa

Dzisiaj sobie na pewno jakiś maseczek użyję-ale to tak od 17. I w końcu wax, bo dawno nie używałam. A co jeszcze to zobaczę. Jutro muszę nawiedzić rossa i kupić:
-oliwkę hipp i oliwkę fur mama
-peeling do ciała(bo ostatnio zamiast peelingu wzięłam jakiś żel wyszczuplający, tak to jest jak się człowiek spieszy)
-tonik lirene z aloesem
-radical
-wodę brzozową

A co jeszcze to nie wiem. A dzisiaj odwiedzę bu, mazidła i inne i pomyślę co pokupować. Już pół roku próbuję tam zrobić zamówienie, ale co wejdę to się gubię

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też zawsze się nad tym zastanawiam. Taniej tam na pewno nie jest, powiedziałabym nawet że drożej (w Finlandii to w ogóle wszystko jest cholernie drogie ) a je stać na torebki od Korsa czy miliony kosmetyków MACa
Najwidoczniej tyle się tam zarabia, coś czuję że kiedyś tam wyemigruję

-
No z pewnością zarabia się tam parę razy więcej niż w PL

Gdzie kupić w ogóle sweterki z dobrym składem? Bo ostatnio nawet spojrzałam na taki th i skład bawełna+nylon. 350 zł za coś takiego to nie dam
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2011-02-26 o 12:03
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 12:14   #3372
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Gdzie kupić w ogóle sweterki z dobrym składem? Bo ostatnio nawet spojrzałam na taki th i skład bawełna+nylon. 350 zł za coś takiego to nie dam
a czemu uwazasz ten skład za zły?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:25   #3373
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Bo jak dla mnie swetry powinny być z wełny, a nie bawełny(przynajmniej jest wtedy ciepło człowiekowi). I nie lubię jak jest za dużo poliestru i nylonu bo się źle w tym czuję.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:28   #3374
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

_Alessandra dziękuje za poradę w sprawie żelu. Może spróbuje Twoją propozycję. To fajną masz babcię i miło z jej strony. Moja to zawsze mówi, że jestem śliczna. Nawet wtedy, jak wyglądam, jak... .

Ja jadę za chwile na koncerty do Spodka. Koledzy od Tż. ni mogą jechać, więc mamy bilety o ponad 50% taniej. Odwiedzę Was dopiero jutro, ale wieczorem, bo mam jutro jeszcze 2 wykłady.
Miłego dnia.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:44   #3375
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Bo jak dla mnie swetry powinny być z wełny, a nie bawełny(przynajmniej jest wtedy ciepło człowiekowi). I nie lubię jak jest za dużo poliestru i nylonu bo się źle w tym czuję.
Z wełny to są 'gryzące' swetry.
Ja wlasnie kupilam swoj th jak bylam na florydzie (3lata temu) i do dzis jest w super stanie, nie supełkuje się, wygląda jak nowy i jego skład to bawełna+nylon. No ale tak jak mówisz, skoro nie lubisz to nie kupuj
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:53   #3376
Frambooos
Przyczajenie
 
Avatar Frambooos
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 22
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Ariadna_ Pokaż wiadomość

Hmm, to chyba będę musiała o tym jeszcze poczytać
Podobno właśnie ocet sprawia że łuski idealnie się zamykają a włosy błyszczą i są miękkie
Z cytryną już próbowałam i nie wiem czemu strasznie wysusza mi włosy Nie wiem czy za dużo tej cytryny czy co
A o hibiskusie nie słyszałam
Po cytrynie też nie widzę za dużych efektów a hibiskus nabłyszcza i podobno nadaje czerwony odcień, chociaz u siebie nie zauważyłam żadnej zmiany

angelinmyheart miłej zabawy

Edytowane przez Frambooos
Czas edycji: 2011-02-26 o 12:54
Frambooos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:12   #3377
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hihihi


mi też nie przeszkadzał zapach amli, ale moi domownicy przez zapach od razu wiedzieli ze to cos kombinuje


w dozie na pewno sprawdz na stronie
Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ja już po spamowaniu małym, ale jeszcze paznokcie muszę ogarnąć, bo lakier wytrzymuje mi jeden dzień.



Nie wiem, czy w aptece dostaniesz, ale jak byłam ostatnio w ekologicznym to widziałam tam olej lniany w butelkach 0,5l i 1l.

Kończy mi się żel do mycia twarzy i może macie jakiś, którym mogłybyście mi polecić? Ja głównie to męczę się z wągrami i już tyle żeli wypróbowałam, ale już sama nie wiem, jaki kupić.
dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez _Alessandra Pokaż wiadomość

snowhitee - a idź mi z tymi włosami już, bo naprawdę się nabawię kompleksów, Ja nigdy nie mogę się napatrzeć na te Twoje włosy są tak perfekcyjne....
jejuuu bardzo mi miło
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:28   #3378
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

a ja już się wkurzyłam... K zadzwoinił do mnie i że on dziś musi koniecznie mecz obejrzeć i czy jadę z nim oglądac wieczorem... no super... to po co przyjeżdża w ogóle... zawsze coś jest wazniejsze dla niego... no ale mi przeszło, ustaliliśmy że po meczu przyjedzie- nie chciałam się już kłocić więc odpuściłam... to przed chwilą napisał że jego siostra z narzeczonym robią impreze i żebyśmy szli...a ja odpisałam że nie mam humoru, on dlaej mnie namawia... więc się wkurzyłam, znowu czuje że dla niego wszyscy inni są wazniejsi - nie mam ochoty się z nim w ogóle widzieć dziś....
ide po fajki do sklepu - a już nie paliłam....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:36   #3379
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
a ja już się wkurzyłam... K zadzwoinił do mnie i że on dziś musi koniecznie mecz obejrzeć i czy jadę z nim oglądac wieczorem... no super... to po co przyjeżdża w ogóle... zawsze coś jest wazniejsze dla niego... no ale mi przeszło, ustaliliśmy że po meczu przyjedzie- nie chciałam się już kłocić więc odpuściłam... to przed chwilą napisał że jego siostra z narzeczonym robią impreze i żebyśmy szli...a ja odpisałam że nie mam humoru, on dlaej mnie namawia... więc się wkurzyłam, znowu czuje że dla niego wszyscy inni są wazniejsi - nie mam ochoty się z nim w ogóle widzieć dziś....
ide po fajki do sklepu - a już nie paliłam....
eeej ale nie idź po fajki długo już nie palisz?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 13:40   #3380
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
a ja już się wkurzyłam... K zadzwoinił do mnie i że on dziś musi koniecznie mecz obejrzeć i czy jadę z nim oglądac wieczorem... no super... to po co przyjeżdża w ogóle... zawsze coś jest wazniejsze dla niego... no ale mi przeszło, ustaliliśmy że po meczu przyjedzie- nie chciałam się już kłocić więc odpuściłam... to przed chwilą napisał że jego siostra z narzeczonym robią impreze i żebyśmy szli...a ja odpisałam że nie mam humoru, on dlaej mnie namawia... więc się wkurzyłam, znowu czuje że dla niego wszyscy inni są wazniejsi - nie mam ochoty się z nim w ogóle widzieć dziś....
ide po fajki do sklepu - a już nie paliłam....
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:49   #3381
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
a ja już się wkurzyłam... K zadzwoinił do mnie i że on dziś musi koniecznie mecz obejrzeć i czy jadę z nim oglądac wieczorem... no super... to po co przyjeżdża w ogóle... zawsze coś jest wazniejsze dla niego... no ale mi przeszło, ustaliliśmy że po meczu przyjedzie- nie chciałam się już kłocić więc odpuściłam... to przed chwilą napisał że jego siostra z narzeczonym robią impreze i żebyśmy szli...a ja odpisałam że nie mam humoru, on dlaej mnie namawia... więc się wkurzyłam, znowu czuje że dla niego wszyscy inni są wazniejsi - nie mam ochoty się z nim w ogóle widzieć dziś....
ide po fajki do sklepu - a już nie paliłam....
a spojrz na to w inny sposob- chce zebys poszla z nim na impreze do jego siostry. Dla niego to wazne zebys tam byla z nim. Moze sie zgodz? Wypijecie po drineczku, bedzie fajnie ja bym poszla spędzicie wieczor razem i u kogos- przynajmniej sie odprezycie
i nie idz po fajki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:53   #3382
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

nie poszłam... nie palę już z miesiąc- tylko okazyjnie przy piwku... ale to rzadko...

jestem meeega zła... staram się nie wybuchnąc i nie zadzwonić do niego.... bo nie chcę się kłócić ale...

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a spojrz na to w inny sposob- chce zebys poszla z nim na impreze do jego siostry. Dla niego to wazne zebys tam byla z nim. Moze sie zgodz? Wypijecie po drineczku, bedzie fajnie ja bym poszla spędzicie wieczor razem i u kogos- przynajmniej sie odprezycie
i nie idz po fajki
nie wiem sama... chciałam żebyśmy zrobili sobie dzis romantyczny wieczór, starałam się a tu... szczególnie ze na tej imprezie nie będe nikogo znała a jak znam K to on bedzie chciał siedzieć i siedzieć.... odpuściłam mu mecz bo wiem że to wazne dla niego - nie mam dziś nastroju na impreze , chciałam posiedzieć w domu i przykro mi że on nie chce tego zrozumieć...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:54   #3383
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

witam

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
nie poszłam... nie palę już z miesiąc- tylko okazyjnie przy piwku... ale to rzadko...

jestem meeega zła... staram się nie wybuchnąc i nie zadzwonić do niego.... bo nie chcę się kłócić ale...
wiesz, ja uważam jak buahhot K. chce z Tobą spędzić czas, w końcu Cię poprosił, żebyś poszła z Nim a i te imprezy, na których nie chcemy być zazwyczaj są najlepszymi imprezami

u mnie dzisiaj impreza z okazji urodzin TŻ
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:56   #3384
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
nie poszłam... nie palę już z miesiąc- tylko okazyjnie przy piwku... ale to rzadko...

jestem meeega zła... staram się nie wybuchnąc i nie zadzwonić do niego.... bo nie chcę się kłócić ale...

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



nie wiem sama... chciałam żebyśmy zrobili sobie dzis romantyczny wieczór, starałam się a tu... szczególnie ze na tej imprezie nie będe nikogo znała a jak znam K to on bedzie chciał siedzieć i siedzieć.... odpuściłam mu mecz bo wiem że to wazne dla niego - nie mam dziś nastroju na impreze , chciałam posiedzieć w domu i przykro mi że on nie chce tego zrozumieć...
No to faktycznie, jesli planowalas romantyczny wieczor to troche lipa z tym wyjsciem do siostry K. Moze powiedz K wprost, ze myslalas ze spedzicie ten wieczor sami, razem?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:59   #3385
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
nie poszłam... nie palę już z miesiąc- tylko okazyjnie przy piwku... ale to rzadko...

jestem meeega zła... staram się nie wybuchnąc i nie zadzwonić do niego.... bo nie chcę się kłócić ale...

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



nie wiem sama... chciałam żebyśmy zrobili sobie dzis romantyczny wieczór, starałam się a tu... szczególnie ze na tej imprezie nie będe nikogo znała a jak znam K to on bedzie chciał siedzieć i siedzieć.... odpuściłam mu mecz bo wiem że to wazne dla niego - nie mam dziś nastroju na impreze , chciałam posiedzieć w domu i przykro mi że on nie chce tego zrozumieć...
K pewnie chce się pochwalić tobą przed znajomymi, a ty się złościsz Jesteś piękna, więc dlaczego miałby cię ukrywać w domu Idź, na pewno nie będziesz żałowała
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:02   #3386
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
K pewnie chce się pochwalić tobą przed znajomymi, a ty się złościsz Jesteś piękna, więc dlaczego miałby cię ukrywać w domu Idź, na pewno nie będziesz żałowała
Kitka no własnie, ładnie sie ubierz (podkresl swoja urode bo jestes mega zgrabna) umaluj i juz K bedzie dumny ze ma taka piekna dziewczyne
przemysl to, moze nie bedzie tak zle? a romantyczny wieczor zrobicie sobie jak wrocicie z imprezki?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:09   #3387
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
nie poszłam... nie palę już z miesiąc- tylko okazyjnie przy piwku... ale to rzadko...

jestem meeega zła... staram się nie wybuchnąc i nie zadzwonić do niego.... bo nie chcę się kłócić ale...

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------



nie wiem sama... chciałam żebyśmy zrobili sobie dzis romantyczny wieczór, starałam się a tu... szczególnie ze na tej imprezie nie będe nikogo znała a jak znam K to on bedzie chciał siedzieć i siedzieć.... odpuściłam mu mecz bo wiem że to wazne dla niego - nie mam dziś nastroju na impreze , chciałam posiedzieć w domu i przykro mi że on nie chce tego zrozumieć...
dobrze, że nie poszłaś po fajki a co do tej imprezy jeśli już bardzo nie chcesz iść to powiedź K. że Ty poszłaś na kompromis z meczem to on może chyba z imprezą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:12   #3388
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
witam



wiesz, ja uważam jak buahhot K. chce z Tobą spędzić czas, w końcu Cię poprosił, żebyś poszła z Nim a i te imprezy, na których nie chcemy być zazwyczaj są najlepszymi imprezami

u mnie dzisiaj impreza z okazji urodzin TŻ
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
No to faktycznie, jesli planowalas romantyczny wieczor to troche lipa z tym wyjsciem do siostry K. Moze powiedz K wprost, ze myslalas ze spedzicie ten wieczor sami, razem?
Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
K pewnie chce się pochwalić tobą przed znajomymi, a ty się złościsz Jesteś piękna, więc dlaczego miałby cię ukrywać w domu Idź, na pewno nie będziesz żałowała
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kitka no własnie, ładnie sie ubierz (podkresl swoja urode bo jestes mega zgrabna) umaluj i juz K bedzie dumny ze ma taka piekna dziewczyne
przemysl to, moze nie bedzie tak zle? a romantyczny wieczor zrobicie sobie jak wrocicie z imprezki?
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dobrze, że nie poszłaś po fajki a co do tej imprezy jeśli już bardzo nie chcesz iść to powiedź K. że Ty poszłaś na kompromis z meczem to on może chyba z imprezą
dziekuje Kochane... już mi przechodzi trochę.. zastanowię się jeszcze nad tym wyjściem..a co do tych imprez- tak, wiem że często tak jest że jak nie chce się iśc to potem jest fajnie moze rzeczywiście warto zrobić mu te przyjemnośc i pójśc....
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:40   #3389
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Hej piszecie w niesamowitym tempie ale to dobrze, wątek nie umiera XD wstawiacie tu foty swoich pieknych włosów i wzroku oderwac nie mogę caate pod żadnym pozorem nie ścinaj masz piękne loki czekoladko kolor prześliczny...
angelinmyheart super ci sie układają i snow słow brakuje...

Kitka
ja zgadzam sie z dziewczynami K na pewno nie miał złych intencji, gdyby wiedział że romantyczny wieczorek planujesz to na pewno by o imprezie nie wspominał zrób się na bóstwo i baw się rewelacyjnie


Ariadna

przyjęłam


Frambooos

witaj

caate
bardzo mi przykro z powodu tamtego wydarzenia ale chyba każde doświadczenia nawet takie najgorsze czegoś nas uczą, nie obwiniaj się za to co się stało głowa do góry


ja już po małym spa, zaraz idę się szykować bo mam dziś dość nietypowe spotkanie, heh moich rodziców z rodzicami Tż, bynajmniej nie zmówiny :p nie ierwsze takie spotkanie ale i tak ciekawie byc może

zaraz zostawię wiadomość w klubie bo chcę o coś zapytać
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:41   #3390
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz.VI

Hej


Zaraz Was nadrobię. Niedawno wróciłam z pracy i czekam na Tż
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.