Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Piękna 13 - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 09:57   #2671
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
dziwią się że jest piractwo ale przecież ci wytwórcy takie świństwa robia ze to koniec
przykład z wczoraj
Tz ma gre oryginalną za 150zł i chciał wgrać ją drugi raz i co?
Musi wykupić od nich kod za 50zł bo inaczej nie uruchomi
tak naprawdę to by trzeba było być milionerem aby wszystko kupować i to jeszcze takie ceny, że głowa boli
żąrtujesz chyba masakra, a zarobki takie, że niedługo ludzi nie będzie stać na komputer+podstawowe programy
Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
mi na jakieś 10 aptek udało znaleźć się w jednej(przypadkiem jak robiłam zakupy) i do tego ostatnia szt.
nie wspominając, że w tych pozostałych jak pytałam o nią to robili wielkie oczy
ja nie widziałam jantara nigdzie zamawiałam na all i pewnie jak mi dojdzie stypendium to już nie będzie i nie zrobie sobie zapasu
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
a ja chcialam wiosna kupic, teraz w ogole nie mam jak
na all jeszcze są
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
dzieki blogowi zyskowej dowiedzialam sie ze olejek ze slodkich migdalow ma wysokie dzialanie komedogenne na szczescie nie zapchal mnie

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
laurki góra bo czyż nie intencja i wlasna praca wlozona w przent liczy sie bardziej od gotowego zakupu?
ja mojemu TŻ czasami robię takie niespodzianki Jakiś czas temu jak jechalam do rodziców zrobiłam kilkadziesiąt serduszek z różnymi napisami i porozklejałam w jego szafkach w lodówce na ścianach na meblach jak wróciłam dziękował mi ze łzami w oczach
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:52   #2672
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hey witam Was z kawka jak mija dzień ?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:31   #2673
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Hey witam Was z kawka jak mija dzień ?
Irytująco mija

Zyś jaki fajny pomysł z serduszkami

Idę na mamusi pierogi ruskie

Miłego dnia
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:01   #2674
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
żąrtujesz chyba masakra, a zarobki takie, że niedługo ludzi nie będzie stać na komputer+podstawowe programy

ja nie widziałam jantara nigdzie zamawiałam na all i pewnie jak mi dojdzie stypendium to już nie będzie i nie zrobie sobie zapasu

na all jeszcze są



ja mojemu TŻ czasami robię takie niespodzianki Jakiś czas temu jak jechalam do rodziców zrobiłam kilkadziesiąt serduszek z różnymi napisami i porozklejałam w jego szafkach w lodówce na ścianach na meblach jak wróciłam dziękował mi ze łzami w oczach
ja tak zrobiłam na dzień mamy do tej pory ma najważniejszą karteczkę na lodówce
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 13:02   #2675
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja mojemu TŻ czasami robię takie niespodzianki Jakiś czas temu jak jechalam do rodziców zrobiłam kilkadziesiąt serduszek z różnymi napisami i porozklejałam w jego szafkach w lodówce na ścianach na meblach jak wróciłam dziękował mi ze łzami w oczach
jakie romantyczne
zapamietam sobie pomysl na wyadek jakbym znalazla kogos kto ze mna wytrzyma

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Hey witam Was z kawka jak mija dzień ?
ja ndal jestem w lozku, dopiero sniadanie zjadlam

podoba mi sie taki koczek (ale raczej messy niz taki gladki) z francuzem, ale jakos mi ciezko idzie robienie go do gory nogami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rihanna+Rihanna+Out+in+LA+3qSFmFhS5M1l.jpg (41,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rihanna+Rihanna+Leaving+Hotel+Miami+u6FN2M-E-8_l.jpg (35,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica+Alba+Jessica+Alba+Exits+Office+qjeraZ_WNhNl.jpg (42,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica+Alba+Jessica+Alba+Bundles+Up+NYC+kwC73M0J-Dul.jpg (30,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jessica+Alba+Seal+Other+Guests+Visit+Extra+-No0IHH8ROal.jpg (32,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img95866.fryzury-krotkie.1272141.jpg (24,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img107905.fryzury-dlugie.1278488.jpg (27,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136652.moda.1259361.jpg (27,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img107905.paznokcie.1262988.jpg (19,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137614.fryzury-dlugie.1256443.jpg (16,6 KB, 10 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:13   #2676
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej, dzień dobry

Cichutko tutaj, ale może przy weekendzie się coś rozpędzi. Ja wróciłam niedawno z zajęć i cieszę się ogromnie na ten weekend, mimo, iż jest bardzo dużo do zrobienia, a jutro urodziny TŻta.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 16:19   #2677
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

A u mnie na wątku konkursowy kolejna porcja kolorowych makijaży. Jak macie ochotę to link w podpisie
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-27, 17:34   #2678
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

witam ponownie

wrocilam ze skromniutkich zakupow ale kupilam prezent dla TŻta, sobie odzywke do wlosow, antyperspirant, blyszczyk i na próbe ten podklad Wibo, ktory był tu kiedys polecany i ktory ma dosc fajne recenzje na kwc (bo ruszylam sie z mojej miesciny do miasta w ktorym jest rossmann haha) i kolczyki, ale moje potrzeby kosmetyczne jakos zmalały i w sumie nic niepotrzebnego mnie nie kusiło

Kupiłam za to dwie nówki kołdry i dwie poduszki i ten zakup mnie cieszy
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 20:37   #2679
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej )

Ja od wczoraj zaczęłam ćwiczyć, ale zielona jestem w tym kompletnie. Dzisiaj godzinę ćwiczyłam, ale już czuję zakwasy po wczorajszym i dzisiejszym treningu..

Mega wyczepujący dzień ...
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 23:44   #2680
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

tygryska: Ty tu o różnych fryzurach, a ja nie umiem włosów owinąć na gąbce do koka- nie wiem jak ona się nazywa, kształt donuta ogólnie.
Ale może to dlatego, że długie mam włosy, pewnie na takich trochę za ramiona było by łatwiej- tak sobie tłumaczę 2 lewe ręce

Odebrałam pędzle z maestro, póki co jeszcze się nimi nie malowałam. Jak pisałam wcześniej przeoczyłam małą kulkę, ale na szczęście dostałam ją gratis tzn akurat nie 410 o którym Kasia pisała, a 430, ale chyba też będzie ok.

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość

wrocilam ze skromniutkich zakupow ale kupilam prezent dla TŻta, sobie odzywke do wlosow, antyperspirant, blyszczyk i na próbe ten podklad Wibo, ktory był tu kiedys polecany i ktory ma dosc fajne recenzje na kwc (bo ruszylam sie z mojej miesciny do miasta w ktorym jest rossmann haha) i kolczyki, ale moje potrzeby kosmetyczne jakos zmalały i w sumie nic niepotrzebnego mnie nie kusiło

Kupiłam za to dwie nówki kołdry i dwie poduszki i ten zakup mnie cieszy
mnie ciężko wychodzą skromne zakupy, albo hulaj dusza albo wolę wcale nie iść

Tzn z kolorówką się powstrzymam, ale jak widzę sole do kąpieli, maseczki i inne to ręka samowolnie po to sięga

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

dzieki blogowi zyskowej dowiedzialam sie ze olejek ze slodkich migdalow ma wysokie dzialanie komedogenne na szczescie nie zapchal mnie
dziwne, bo mnie milion rzeczy zapycha, a to akurat nie zapchało

Moja cera jest dziwna
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 07:53   #2681
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
tygryska: Ty tu o różnych fryzurach, a ja nie umiem włosów owinąć na gąbce do koka- nie wiem jak ona się nazywa, kształt donuta ogólnie.
Ale może to dlatego, że długie mam włosy, pewnie na takich trochę za ramiona było by łatwiej- tak sobie tłumaczę 2 lewe ręce

Odebrałam pędzle z maestro, póki co jeszcze się nimi nie malowałam. Jak pisałam wcześniej przeoczyłam małą kulkę, ale na szczęście dostałam ją gratis tzn akurat nie 410 o którym Kasia pisała, a 430, ale chyba też będzie ok.

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------



mnie ciężko wychodzą skromne zakupy, albo hulaj dusza albo wolę wcale nie iść

Tzn z kolorówką się powstrzymam, ale jak widzę sole do kąpieli, maseczki i inne to ręka samowolnie po to sięga

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------



dziwne, bo mnie milion rzeczy zapycha, a to akurat nie zapchało

Moja cera jest dziwna

ja jakos tak łaziłam po tych sklepach i wsumie stwierdzilam,ze wszystko co mi potrzebne to mam, a jak cos teraz dokupie to i tak bedzie lezec jestem z siebie dumna




dzien dobry
siedze wlasnie z maseczka na głowie
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 08:51   #2682
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzień dobry


witam się z kawką, zaraz nałożę sobie naftę na włosy.. Dawno nie miałam
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 11:17   #2683
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Zyś jaki fajny pomysł z serduszkami
Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
ja tak zrobiłam na dzień mamy do tej pory ma najważniejszą karteczkę na lodówce
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
jakie romantyczne
zapamietam sobie pomysl na wyadek jakbym znalazla kogos kto ze mna wytrzyma
Ja uwielbiam robić mu takie niespodzianki. Naprawdę polecam Reakcja TŻ nie do opisania
Ostatnio jak musiałam jechać do rodziców i wiedziałam, że wróci do pustego domku, gdzie nikt mu tym razem nie zrobi herbaty przygotowałam w kuchni jego kubek, wrzuciłam do tego dwie torebki herbaty (to duży kubek) takie z tymi karteczkami na sznureczkach, ale zamiast tych karteczkach na jednym było serduszko z jakimś napisem, a na drugim maleńka koperta z liścikiem. Do tego zrobiłam mu kolorowe pudełeczko z papieru i wypełniłam połamaną gorzką czekoladą - jego ulubioną, a na dnie położyłam kartką z napisem Kocham Cię i moimi odbitymi ustami

Innym razem zrobiłam listę rzeczy które lubi i ponumerowałam od 1 do 10 i porozmieszczałam numerki po całym domu Miał 30 minut po powrocie do domu żeby znaleźć te numerki. Za te które znalazł dostawał 'bony' na np. masaż do wykorzystania kiedy zechce

Jeszcze kiedyś miałam butelkę po winie z korkiem. Napisałam mu 365 powodów za co go kocham, przypaliłam trochę i zostawiłam mu list w butelce list przyczepiłam na sznureczku do korka, żeby nie musiał bić butelki On kocha te moje wariactwa na jego punkcie.
Coraz częściej i on mi robi takie niespodzianki. Np wiersze itp
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:10   #2684
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej witam się przy pysznej kawce z mleczkiem i syropem rumowo-czekoladowym (chociaż lepszy jest irish cream-pychaaaa, polecam) bo zasypiam. Ciesze się bo już mi zostało tylko kilka stron do napisania... ufff i będzie z głowy, później już tylko obrona

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam robić mu takie niespodzianki. Naprawdę polecam Reakcja TŻ nie do opisania
Ostatnio jak musiałam jechać do rodziców i wiedziałam, że wróci do pustego domku, gdzie nikt mu tym razem nie zrobi herbaty przygotowałam w kuchni jego kubek, wrzuciłam do tego dwie torebki herbaty (to duży kubek) takie z tymi karteczkami na sznureczkach, ale zamiast tych karteczkach na jednym było serduszko z jakimś napisem, a na drugim maleńka koperta z liścikiem. Do tego zrobiłam mu kolorowe pudełeczko z papieru i wypełniłam połamaną gorzką czekoladą - jego ulubioną, a na dnie położyłam kartką z napisem Kocham Cię i moimi odbitymi ustami

Innym razem zrobiłam listę rzeczy które lubi i ponumerowałam od 1 do 10 i porozmieszczałam numerki po całym domu Miał 30 minut po powrocie do domu żeby znaleźć te numerki. Za te które znalazł dostawał 'bony' na np. masaż do wykorzystania kiedy zechce

Jeszcze kiedyś miałam butelkę po winie z korkiem. Napisałam mu 365 powodów za co go kocham, przypaliłam trochę i zostawiłam mu list w butelce list przyczepiłam na sznureczku do korka, żeby nie musiał bić butelki On kocha te moje wariactwa na jego punkcie.
Coraz częściej i on mi robi takie niespodzianki. Np wiersze itp
Fajne pomysły Ja mojemu nie mam jak robić takich niespodzianek.
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 13:45   #2685
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Dzien dobry

witam sie z kawka

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
wrocilam ze skromniutkich zakupow ale kupilam prezent dla TŻta, sobie odzywke do wlosow, antyperspirant, blyszczyk i na próbe ten podklad Wibo, ktory był tu kiedys polecany i ktory ma dosc fajne recenzje na kwc (bo ruszylam sie z mojej miesciny do miasta w ktorym jest rossmann haha) i kolczyki, ale moje potrzeby kosmetyczne jakos zmalały i w sumie nic niepotrzebnego mnie nie kusiło
co w koncu kupilas Tz?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Moja cera jest dziwna
moja jest strasznie wkurzajaca

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
ja jakos tak łaziłam po tych sklepach i wsumie stwierdzilam,ze wszystko co mi potrzebne to mam, a jak cos teraz dokupie to i tak bedzie lezec jestem z siebie dumna
ja nie lubie robic zapasow
chociaz produktow do wlosow np potrafie miec duzo, ale zawsze ze wszystkich korzystam

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam robić mu takie niespodzianki. Naprawdę polecam Reakcja TŻ nie do opisania
Ostatnio jak musiałam jechać do rodziców i wiedziałam, że wróci do pustego domku, gdzie nikt mu tym razem nie zrobi herbaty przygotowałam w kuchni jego kubek, wrzuciłam do tego dwie torebki herbaty (to duży kubek) takie z tymi karteczkami na sznureczkach, ale zamiast tych karteczkach na jednym było serduszko z jakimś napisem, a na drugim maleńka koperta z liścikiem. Do tego zrobiłam mu kolorowe pudełeczko z papieru i wypełniłam połamaną gorzką czekoladą - jego ulubioną, a na dnie położyłam kartką z napisem Kocham Cię i moimi odbitymi ustami

Innym razem zrobiłam listę rzeczy które lubi i ponumerowałam od 1 do 10 i porozmieszczałam numerki po całym domu Miał 30 minut po powrocie do domu żeby znaleźć te numerki. Za te które znalazł dostawał 'bony' na np. masaż do wykorzystania kiedy zechce

Jeszcze kiedyś miałam butelkę po winie z korkiem. Napisałam mu 365 powodów za co go kocham, przypaliłam trochę i zostawiłam mu list w butelce list przyczepiłam na sznureczku do korka, żeby nie musiał bić butelki On kocha te moje wariactwa na jego punkcie.
Coraz częściej i on mi robi takie niespodzianki. Np wiersze itp
ale jestes romantyczna
we mnie prawie zero romantyzmu

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Hej witam się przy pysznej kawce z mleczkiem i syropem rumowo-czekoladowym (chociaż lepszy jest irish cream-pychaaaa, polecam) bo zasypiam. Ciesze się bo już mi zostało tylko kilka stron do napisania... ufff i będzie z głowy, później już tylko obrona
pisanie jest najgorsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img136652.majtki.1287291.jpg (37,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136652.fryzury-dlugie.1262928.jpg (23,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img138602.fryzury-dlugie.1284141.jpg (42,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img138544.fryzury-srednie.1253771.jpg (29,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img107905.paznokcie.1277794.jpg (50,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.moda.1288017.jpg (37,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136910.moda.1287951.jpg (23,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136652.majtki.1287311.jpg (23,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img137614.fryzury-dlugie.1277112.jpg (39,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img124218.fryzury-dlugie.1272280.jpg (17,3 KB, 22 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 15:23   #2686
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Fajne pomysły Ja mojemu nie mam jak robić takich niespodzianek.
zawsze jest jak trzeba tylko pomyśleć
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ale jestes romantyczna
we mnie prawie zero romantyzmu
tak, jestem megaromantyczką, ale nie zawsze tak było Obecny TŻ jest pierwszym dla którego robię takie rzeczy
aha... i my nie robimy sobie prezentów na święta czy walentynki
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:33   #2687
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Hej

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Dzien dobry

witam sie z kawka



co w koncu kupilas Tz?



moja jest strasznie wkurzajaca



ja nie lubie robic zapasow
chociaz produktow do wlosow np potrafie miec duzo, ale zawsze ze wszystkich korzystam



ale jestes romantyczna
we mnie prawie zero romantyzmu



pisanie jest najgorsze
mi się zdarza zapomnieć co mam ostatnio tak miałam z glorią
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:53   #2688
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
mi się zdarza zapomnieć co mam ostatnio tak miałam z glorią
ja ostatnio zrobiłam zapas glorii ja używam różnych kosmetyków raz teo raz tego, więc o niczym nie zapomnę, do tego mam specjalną półkę na kosmetyki do włosów

miałam wam napisać, że ubóstwiam zapach kallosa mlecznego

i polecam glicerynę do włosów
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:11   #2689
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja ostatnio zrobiłam zapas glorii ja używam różnych kosmetyków raz teo raz tego, więc o niczym nie zapomnę, do tego mam specjalną półkę na kosmetyki do włosów

miałam wam napisać, że ubóstwiam zapach kallosa mlecznego

i polecam glicerynę do włosów
też używam różnych, ale mam straszny bałagan w szafce w łazience
co do jantaru, nie zrobiłam zapasu . Na drugim miejscu w składzie ma : propylene glycol
Stosowane w wielu kosmetykach jako rozpuszczalnik.
Działają rakotwórczo. Silnie toksyczny w razie spożycia (uszkadza wątrobę, układ nerwowy i nerki). Resorbują się ze skóry do krwi i limfy. Uszkadzają nabłonki, tkankę łączną i mięśniową. Zastosowane na skórę wysuszają naskórek, ale równocześnie podrażniają gruczoły łojowe i apokrynowe wywołując stan zapalny i wysięki wokół gruczołów. Uszkadzają powłoczki włosów. Wywołują podrażnienie naskórka i skóry właściwej, świąd i kontaktowe (alergiczne) zapalenie skóry.
Łój i złuszczone keratynocyty z glikolami tworzą substancję zatykająca ujścia gruczołów.
W pachwinach i wokół narządów płciowych powodują wypryski drobnopęcherzykowe przechodzące potem w strupki i rozpadliny. Kosmetyki zawierające glikol propylenowy w razie dostania się do oczu powodują zapalenie gałki ocznej i spojówek, co objawia się łzawieniem, pieczeniem, świądem i opuchnięciem powiek. Uszkadzają strukturę lipidowo-proteinową błon komórkowych. Wdychane podczas używania aerozoli z kosmetykami uszkadzają nabłonki układu oddechowego i powodują kaszel oraz nieżyt. Uszkadzają komórki krwi i szpik kostny. W neuronach i w mięśniach zaburzają procesy przewodzenia podniet i proces skurczu. Nie stosować w czasie laktacji i ciąży.


mnie męczy kaszel mnie więcej odkąd go używałam i szukałam przyczyny.Nie wiem może to tylko zbieg okoliczności( zaznaczam, że chora nie jestem)
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 17:29   #2690
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
też używam różnych, ale mam straszny bałagan w szafce w łazience
co do jantaru, nie zrobiłam zapasu .
ja wyniosłam wszystko z łazienki, bo mi się nie mieściło, a poza tym w ciągu dnia używam tych kosmetyków, więc w łazience nie są niezbędne
mój jantar jeszcze nie przyszedł, więc nie mam opinii o nim ale to co napisałaś jest ciekawe
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:37   #2691
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

poziomeczko bardzo interesujące co napisałaś o tym składniku, muszę przeczesać wszystkie składy swoich kosmetyków, bo mam te swoje uczulenie i może to od tego..
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:40   #2692
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja wyniosłam wszystko z łazienki, bo mi się nie mieściło, a poza tym w ciągu dnia używam tych kosmetyków, więc w łazience nie są niezbędne
mój jantar jeszcze nie przyszedł, więc nie mam opinii o nim ale to co napisałaś jest ciekawe
ja mam taką wbudowaną za lustrem ogromną że wszystko tam upchnę ale właśnie ciężko później coś znaleźć
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 17:43   #2693
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
ja mam taką wbudowaną za lustrem ogromną że wszystko tam upchnę ale właśnie ciężko później coś znaleźć
ja też mam za lustrem, ale tam mam tylko dwie półki
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:04   #2694
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

od paru dni miałam się już pytać, wiecie co dzieje się z blogiem airish?
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:22   #2695
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
od paru dni miałam się już pytać, wiecie co dzieje się z blogiem airish?
ja dziś wchodziłam i wszystkie posty zniknęły... ale może na starym byłam, nie wiem już sama
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:25   #2696
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
od paru dni miałam się już pytać, wiecie co dzieje się z blogiem airish?
Założyła nowy, ale niestety nie znam adresu


PIELĘGNACJA WOKÓŁ OCZU

Oczy są zwierciadłem duszy, a kondycja skóry wokół oczu jest odbiciem trybu życia. Niedostateczna ilość snu, pomijanie demakijażu przed położeniem się do łóżka, unikanie noszenia okularów przeciwsłonecznych, palenie papierosów – to wszystko przyczynia się do powstawania cieni i obrzęków pod oczami oraz przyspiesza pojawienie się zmarszczek. Delikatna skóra wokół oczu

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna. Jest to najcieńszy fragment skóry na naszym ciele, a równocześnie niemal całkowicie pozbawiony jest gruczołów łojowych, dlatego też skóra okolic oczu jest w znacznym stopniu narażona na przesuszenie i podrażnienia. Wszelkie błędy pielęgnacyjne bardzo szybko się uwidaczniają – pojawiają się nieestetyczne cienie pod oczami, powieki są opuchnięte, zmarszczki bardziej widoczne, co z kolei dodaje nam lat i odejmuje uroku.
Pielęgnacja skóry wokół oczu - demakijaż

Najczęściej popełnianą zbrodnią przeciwko skórze wokół oczu jest pomijanie demakijażu przed snem. Skóra pokryta warstwą kosmetyków i zanieczyszczeń nie ma możliwości oddychania, staje się więc niedotleniona, pozbawiona blasku i elastyczności. Demakijaż zajmuje kilka minut, a jego wykonanie zagwarantuje nam świeżość spojrzenia następnego dnia. Kosmetyki do demakijażu oczu muszą być bardzo delikatne, a jednocześnie skuteczne – muszą sobie radzić z wodoodpornym makijażem bez podrażniania. Najlepiej więc sięgnąć po kosmetyk przeznaczony do oczu wrażliwych. Równie istotny jest sposób wykonywania demakijażu – wacik nasączony kosmetykiem (najczęściej w postaci mleczka bądź płynu) przykładamy do powieki na kilka sekund, po czym delikatnym ruchem „zdejmujemy” makijaż. Skóry nie można naciągać ani zbyt mocno pocierać – może to wywołać podrażnienia i przyczynić się do utraty elastyczności.
Kremy do pielęgnacji skóry wokół oczu

Codziennie rano i wieczorem należy nałożyć krem, który nawilży i odżywi skórę wokół oczu, a także wygładzi płytkie zmarszczki (z głębokimi poradzi sobie niestety tylko botoks bądź laser). Do pielęgnacji skóry wokół oczu wykorzystać można także kosmetyk do twarzy, jeśli jest on odpowiedniej jakości i nie wywołuje uczulenia. W kosmetykach do pielęgnacji okolic oczu znajdziemy między innymi:
  • Wyciąg ze świetlika lekarskiego – usuwa zmęczenie, działa kojąco, nawilża, łagodzi podrażnienia
  • Wyciąg z aloesu – nawilża, wygładza, łagodzi podrażnienia
  • Kofeinę – pobudzając mikrokrążenie, rozjaśnia cienie pod oczami
  • D-pantenol – łagodzi podrażnienia i nawilża
  • Wyciąg z kasztanowca – wzmacniając naczynia krwionośne, likwiduje cienie pod oczami
  • Ekstrakt z bławatka – łagodzi podrażnienia, polecany przy skórze szczególnie wrażliwej
  • Witaminę C – rozjaśnia cienie pod oczami
  • Koenzym Q10 – ma działanie przeciwutleniające, uelastycznia i regeneruje skórę
  • Pseudobotulinę – wygładza zmarszczki mimiczne
  • Proteiny pszenicy – mają działanie liftingujące
Kosmetyk należy oczywiście dopasować do wieku – kobiety do 25 roku życia powinny stosować przede wszystkim kremy nawilżające i pobudzające mikrokrążenie, kobiety w wieku dojrzałym natomiast powinny zaopatrzyć się w kosmetyk dodający elastyczności, regenerujący i wygładzający zmarszczki. Kobietom w wieku dojrzałym szczególnie zalecane jest serum z silnie skoncentrowanymi substancjami aktywnymi. Krem pod oczy delikatnie wklepujemy w skórę (nie wcieramy!), kierując się od wewnętrznego kącika oka na zewnątrz.
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:34   #2697
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
ja dziś wchodziłam i wszystkie posty zniknęły... ale może na starym byłam, nie wiem już sama
nie, no właśnie na nowym

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Założyła nowy, ale niestety nie znam adresu
podawałam go wcześniej i airish też
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 18:39   #2698
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
nie, no właśnie na nowym

podawałam go wcześniej i airish też
no ja myślałam, że to stary, jak to zobaczyłam
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 22:04   #2699
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Dzien dobry

witam sie z kawka



co w koncu kupilas Tz?



moja jest strasznie wkurzajaca



ja nie lubie robic zapasow
chociaz produktow do wlosow np potrafie miec duzo, ale zawsze ze wszystkich korzystam



ale jestes romantyczna
we mnie prawie zero romantyzmu



pisanie jest najgorsze
Ja też jakąś romatyczką nie jestem ale czasem mam ochote zrobić jakaś niespodzianke

Nienawidzę pisać, bo zawsze mam z tym problem. Mam ścisły umysł i z pisaniem jakiś referatów czyli dużo a tak naprawdę nie ma o czym pisać mam problem. Z tą pracą jakoś wyjątkowo łatwo mi idzie i już dużo nie zostało

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
zawsze jest jak trzeba tylko pomyśleć

tak, jestem megaromantyczką, ale nie zawsze tak było Obecny TŻ jest pierwszym dla którego robię takie rzeczy
aha... i my nie robimy sobie prezentów na święta czy walentynki
My też sobie prezentów na świeta nie robimy, na walentynki to zależy chociaż jak dla mnie chodzenie i szukanie prezentu byle coś kupić jest bez sensu, to lepiej spędzić ten czas razem, pójść gdzieś

Ja właśnie wróciłam z kina, byłam na "W ciemności" bardzo dobry film.
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 23:59   #2700
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta za słaba - Wielbicielki Pięk

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ale jestes romantyczna
we mnie prawie zero romantyzmu
a we mnie - 5
Uważam, że kanapki zrobię i soku naleję, albo przyniosę drinka pod nos to już jestem fajna Albo jak przyniosę ze sklepu coś dobrego.

Zresztą jakbym wypaliła z czymś dziwnym to by tylko wzbudziło podejrzenia, więc lepiej nie

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Co do kosmetyków do włosów- umiem wymienić co mam, a to dlatego, że ostatnio przeglądałam ile mam szamponów itp i żeby sobie powiedzieć, że na razie wystarczająco.

Bo już np o jednym sprayu balei zapomniałam. Fajne działał, a ja na śmierć zapomniałam, czasem o jakimś balsamie zapomnę. Zawsze istnieniu czegoś się zapomni, ale za to jak się znajdzie to radośc jak po zakupach

A najbardziej o cieniach, teraz to jej mam chociaż w jednym pudełku to jak wywalę wiem co mam. Bo wcześniej to kupiłam, wypróbowałam i malowałam się starymi, z lakierami do paznokci podobnie
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.