Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-28, 11:59   #1
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095

Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?


Wychowawczyni corki mojej kuzynki jest osoba po przejsciach.Kilka razy zmieniala partnerow,ostatni jej partner to odbila go zonie.Gdy malzenstwo przechodzilo kryzys to ona go poglebila,najpierw zostala kochnka a potem doprowadzila ze facet przeprowadzil sie do niej i zostawil rodzine.
Rodzice dzieci dowiedzieli sie i zwrocili sie do dyrekcji szkoly o zmiane wychowawczyni,ze wzgledu na niski pozim moralny.
Czy wedlug Was ma znaczenie zycie prywatne nauczyciela?
Czy dla takiego nauczyciela mozna powierzyc swoje dzieci?
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:07   #2
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Według mnie jeśli nauczycielka nie przekazuje złych zasad moralnych dzieciom, nie miesza swojego życia osobistego z pracą wszystko jest ok. Mnie mało interesuje życie innych i jeśli byłaby dobrą nauczycielką, nie miałabym nic przeciwko, żeby uczyła moje dzieci. To jakie ktoś ma życie nie do końca świadczy o człowieku.
Masz jakieś sygnały, że nauczycielka źle uczy dzieci? Przekazuje im złe wartości moralne?
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:17   #3
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Życie prywatne nauczyciela (nota bene każdego pracownika) powinno być jego sprawą osobistą i nie powinien tego przekładać na życie zawodowe, a tym bardziej zachowanie w pracy. Wiadomo, że życie prywatne ma wpływ na zawodowe, ale prawdziwy fachowiec nie powinien tego okazywać w taki sposób, jaki Ty masz obawy. Możemy sobie tutaj tak dywagować bez końca, a pytanie czy masz jakieś konkretne sygnały, że nauczycielka wywiera negatywny wpływ na dzieci?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:22   #4
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

To jakie kto ma zawirowania w życiu prywatnym nie powinno mieć wpływu na to jakim jest pedagogiem. Jeżeli zostawia swoje problemy i system wartości za bramą szkoły to nie ma to najmniejszego znaczenia z kim, kiedy i dlaczego sypia. Natomiast jeżeli styl życia nauczyciela odbija się negatywnie na dzieciach albo przekazuje im wartości i treści, których rodzice sobie nie życzą, to wtedy zmiana wskazana. Zdecydowanie to nie powinno być polowanie na czarownice pod hasłem "wywalmy panią wychowawczynię bo sypia nie z tym z kim trzeba" tylko rodzice powinni się kierować tym, jak wychowywane i uczone są ich dzieci w szkole.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:22   #5
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Wychowawczyni corki mojej kuzynki jest osoba po przejsciach.Kilka razy zmieniala partnerow,ostatni jej partner to odbila go zonie.Gdy malzenstwo przechodzilo kryzys to ona go poglebila,najpierw zostala kochnka a potem doprowadzila ze facet przeprowadzil sie do niej i zostawil rodzine.
Rodzice dzieci dowiedzieli sie i zwrocili sie do dyrekcji szkoly o zmiane wychowawczyni,ze wzgledu na niski pozim moralny.
Czy wedlug Was ma znaczenie zycie prywatne nauczyciela?
Czy dla takiego nauczyciela mozna powierzyc swoje dzieci?

Powiem szczerze, ze nie miałam zielonego pojęcia, jakie życie prywatne mieli nauczyciele moi, albo jakie mają nauczyciele moich dzieci.

Dla mnie kosmos.

Jedyne co by mogło mieć wpływ na to, ze jakaś osoba moim zdaniem powinna zostać usunięta z funkcji nauczyciela, to jakieś wątki pedofilskie w jej życiorysie, faszystowskie, nie wiem co więcej Dilerka. Agresja wobec uczniów, oraz skandalicznie niewydajny sposób nauczania.

A tak?
Ja bym zrobiła wojnę i kazała się tym rodzicom przyjrzeć swojemu życiu, bo najgłośniej to się drze na ogół ten, co sam ma nawywijane.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:25   #6
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Mi się wydaje że ma wpływ nie tyle na poziom nauczania przez tą nauczycielkę co na szanowanie jej przez dzieci i rodziców. Dajmy na to hipotetyczna sytuacja że zawsze znajdzie się jeden a nawet więcej rodziców którzy nie omieszkają sie rozmawiać o takiej nauczycielce (nawet w temacie miała miejsce taka sytuacja) a dzieci to usłyszą. Mogą przestać ją szanować a nie muszę chyba pisać co się dzieje jak uczniowie nie szanują nauczyciela. Znajdzie się też zawsze rodzic który na uwagi takiej nauczycielki odnośnie dziecka pomyśli sobie a co ona będzie mi mówić jak mam dziecko wychowywać skoro sama jest taka siaka i owaka.

Mam koleżanki nauczycielki i nawet jak idą na imprezę czy wychodzimy do barów to często się oglądają czy gdzieś nie ma uczniów albo ich rodziców. To już jest do przesady bo nauczyciel też człowiek i prawo do zabawy ma jak każdy inny ale nie daj Boże że ktoś wyciągnie jakieś pochopne wnioski.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:27   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

wygląda na to, że jakieś mamuśki za bardzo lubią się wpie... w sprawy innych ludzi. jeśli życie nauczycieli (także religijne) nie wpływa w żaden sposób na dzieci to niech se robią, co chcą.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 12:52   #8
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Mi sie wydaje ze kuzynka przesadza,na razie nie mam dzieci wiec nie moge sie wypowiedziec jak ja bym zareagowala,najwyzej sama chodzilabym na wywiadowki
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:00   #9
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Mnie interesuje to, jak nauczycielka odnosi się do dzieci, czy ma odpowiednie kwalifikacje, potrafi przekazać wiedzę. Jej życie prywatne, jeśli tylko nie ma wpływu na jej pracę, jest jej sprawą. Nie oceniam innych. Wyjątek - jak ktoś wspomniał - osoba z przeszłością kryminalną, jakieś podejrzenia o pedofilię, ogólnie coś mocno niepokojącego w życiorysie.

Raz zdarzyło mi się przenieść syna do innej szkoły języka angielskiego, ponieważ lektorka (i jednocześnie właścicielka) notorycznie opowiadała dzieciom na zajęciach o swoich kłopotach, o spadku po cioci, o chorobach dziecka. Miarka się przebrała, jak wtajemniczyła dzieci w swoje plany prokreacyjne, bo akurat się starała z mężem o drugie dziecko.
Mimo że cena zajęć była bardzo atrakcyjna, to absolutnie nie toleruję mieszania życia prywatnego i zawodowego. A już szczególnie wtajemniczania 10-latka w swoje życie intymne.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:23   #10
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

jeśli nauczyciel nie jest alkoholikiem, narkomanem, pedofilem to moim zdaniem nie ma co patrzeć na to co robi w domu, bo to tylko i wyłącznie jego sprawa co robi i z kim, bo to ma znikomy wpływ na uczniów.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:29   #11
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Wychowawczyni corki mojej kuzynki jest osoba po przejsciach.Kilka razy zmieniala partnerow,ostatni jej partner to odbila go zonie.Gdy malzenstwo przechodzilo kryzys to ona go poglebila,najpierw zostala kochnka a potem doprowadzila ze facet przeprowadzil sie do niej i zostawil rodzine.
Rodzice dzieci dowiedzieli sie i zwrocili sie do dyrekcji szkoly o zmiane wychowawczyni,ze wzgledu na niski pozim moralny.
Czy wedlug Was ma znaczenie zycie prywatne nauczyciela?
Czy dla takiego nauczyciela mozna powierzyc swoje dzieci?
a mnie ciekawi, skąd ci rodzice tak doskonale znają PRYWATNE sprawy nauczycielki
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 13:57   #12
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;49976501]a mnie ciekawi, skąd ci rodzice tak doskonale znają PRYWATNE sprawy nauczycielki [/QUOTE]

Też mnie zastanawia, czy to plotki lub wnikliwie wyszukiwane informacje, czy też nauczycielka lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:06   #13
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;49976501]a mnie ciekawi, skąd ci rodzice tak doskonale znają PRYWATNE sprawy nauczycielki [/QUOTE]Do tej samej szkoly ,tylko inna klasa chodza dzieci jej aktualnego partnera,moim zdaniem to te nagonke napedzila zona jej partnera.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:44   #14
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

A czy nowy partner nauczycielki nie powinien zostać zwolniony z pracy z powodu niemoralnego prowadzenia się?

Jak dla mnie, problem z dupy.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:46   #15
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Masakra co ci rodzice za sieczke w glowach maja.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:07   #16
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

O rany, po co rodzicom wiedzieć takie rzeczy o nauczycielce? Jak już wyżej padło, jeśli nauczycielka dobrze uczy i nie przekazuje dzieciom złych wartości to jest ok.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:49   #17
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Wychowawczyni corki mojej kuzynki jest osoba po przejsciach.Kilka razy zmieniala partnerow,ostatni jej partner to odbila go zonie.Gdy malzenstwo przechodzilo kryzys to ona go poglebila,najpierw zostala kochnka a potem doprowadzila ze facet przeprowadzil sie do niej i zostawil rodzine.
Rodzice dzieci dowiedzieli sie i zwrocili sie do dyrekcji szkoly o zmiane wychowawczyni,ze wzgledu na niski pozim moralny.
Czy wedlug Was ma znaczenie zycie prywatne nauczyciela?
Czy dla takiego nauczyciela mozna powierzyc swoje dzieci?
Pani ma może i niski poziom moralny, ale ci rodzice mają chyba niski poziom umysłowy, skoro o takie coś robią awanturę. Mogłabym taką interwencję zrozumieć tylko wtedy, gdyby nauczycielka była katechetką, ale dajmy na to, że w sposób zrozumiały wykłada matematykę - co jej życie prywatne ma do cyferek?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:58   #18
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

mała miejscowość i rozeszło się po sąsiadach?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:05   #19
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Pani ma może i niski poziom moralny, ale ci rodzice mają chyba niski poziom umysłowy, skoro o takie coś robią awanturę. Mogłabym taką interwencję zrozumieć tylko wtedy, gdyby nauczycielka była katechetką, ale dajmy na to, że w sposób zrozumiały wykłada matematykę - co jej życie prywatne ma do cyferek?
Może chodziło o to, że nauczycielka jest jednocześnie wychowawczynią klasy?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 16:07   #20
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

miałam coś napisać, ale zmilczę, coby ostrzeżeń nie dostać.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:39   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Hhahhahahhahhahahahahhaha subskrybujr
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:53   #22
Zenobia_87
Raczkowanie
 
Avatar Zenobia_87
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 175
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Nauczycielka nie powinna mieć żadnego życia prywatnego a tym bardziej myśleć o takich bezeceństwach jak mężczyźni i jakiekolwiek kontakty z nimi. Dozwolona jest praca i modlitwa. Ewentualnie w wolnym czasie szydełkowanie.
__________________
Godnaś, Lucyperowi żeby cię dać w dary,
Boś jest wyobrażeniem a właśnie owego,
Co wieniec ma na wierzchu z szybu smrodliwego,
Popraw się, babo, na tej swojej wdzięcznej twarzy
Albo mi się za jedno tysiąc złych słów zdarzy.
Zenobia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:33   #23
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Ja myślę, że powinno byc tak jak kiedyś. Nauczyciele nie powinni się wiązać - życie w celibacie i mieszkanie w szkole to jedyne wyjście.
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:37   #24
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

W zasadzie to nauczyciel powinien mieszkać w pokoju nauczycielskim, w szafie. Rano tylko hyc z szafy i gotowy do pracy. Odpada wtedy niebezpieczeństwo posiadania jakiegokolwiek życia prywatnego.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:47   #25
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

zakonna - jakaś ty naiwna, ty nie wiesz co się wyprawia w nauczycielskich szafkach po ostatnim dzwonku... Ino dzienniki latają!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:49   #26
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

nie wiem, bo ja po pracy idę do swojego domku tyle stracić...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:49   #27
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

nie no ewidentnie kobieta do odstrzału, mój boże, seks uprawia i to jeszcze z mężczyznami. kto to widział takie bezeceństwa, to po prostu jest niepoważne. jaka szanująca się kobieta zmienia partnera? co z błoną dziewiczą? to jest wysoce niemoralne i prowadzi do zepsucia młodzieży a z pewnością odbija się na poziomie nauczania. nie rozumiem jak ktoś z takim kręgosłupem moralnym miałby czegokolwiek kogokolwiek nauczyć, to po prostu jest niepojęte. jestem zniesmaczona i z pewnością zgłosiłabym sprawę do kuratorium, dziwią się później że nastolatki w ciąże zachodzą jak takich ludzi dajemy na odpowiedzialne stanowiska. co będzie dalej? może zaczną jeszcze sprowadzać kochasiów do pokoju nauczycielskiego? zastanówcie się.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:51   #28
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
nie no ewidentnie kobieta do odstrzału, mój boże, seks uprawia i to jeszcze z mężczyznami. kto to widział takie bezeceństwa, to po prostu jest niepoważne. jaka szanująca się kobieta zmienia partnera? co z błoną dziewiczą? to jest wysoce niemoralne i prowadzi do zepsucia młodzieży a z pewnością odbija się na poziomie nauczania. nie rozumiem jak ktoś z takim kręgosłupem moralnym miałby czegokolwiek kogokolwiek nauczyć, to po prostu jest niepojęte. jestem zniesmaczona i z pewnością zgłosiłabym sprawę do kuratorium, dziwią się później że nastolatki w ciąże zachodzą jak takich ludzi dajemy na odpowiedzialne stanowiska. co będzie dalej? może zaczną jeszcze sprowadzać kochasiów do pokoju nauczycielskiego? zastanówcie się.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:51   #29
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
nie no ewidentnie kobieta do odstrzału, mój boże, seks uprawia i to jeszcze z mężczyznami. kto to widział takie bezeceństwa, to po prostu jest niepoważne. jaka szanująca się kobieta zmienia partnera? co z błoną dziewiczą? to jest wysoce niemoralne i prowadzi do zepsucia młodzieży a z pewnością odbija się na poziomie nauczania. nie rozumiem jak ktoś z takim kręgosłupem moralnym miałby czegokolwiek kogokolwiek nauczyć, to po prostu jest niepojęte. jestem zniesmaczona i z pewnością zgłosiłabym sprawę do kuratorium, dziwią się później że nastolatki w ciąże zachodzą jak takich ludzi dajemy na odpowiedzialne stanowiska. co będzie dalej? może zaczną jeszcze sprowadzać kochasiów do pokoju nauczycielskiego? zastanówcie się.
Pogrubione, zgadzam się to szczególnie bulwersujące jest. Żeby tak z mężczyzną... Obraza boska.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:52   #30
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy zycie prywatne nauczycielki ma wplyw na dzieci?

Cytat:
Napisane przez michalina83
Mi się wydaje że ma wpływ nie tyle na poziom nauczania przez tą nauczycielkę co na szanowanie jej przez dzieci i rodziców. Dajmy na to hipotetyczna sytuacja że zawsze znajdzie się jeden a nawet więcej rodziców którzy nie omieszkają sie rozmawiać o takiej nauczycielce (nawet w temacie miała miejsce taka sytuacja) a dzieci to usłyszą.
no dokładnie, wyobraźcie sobie, że w mięsnym Halina z Grażyną pocieszają Helenką którą zostawił mąż dla tej rury. i przepraszam co dzieci mają sobie o tym myślec? jak mają taką kobietę szanować? naplułabym jej pod nogi żeby jej w pięty poszło, po prostu nie rozumiem co kieruje takimi ludźmi.

Cytat:
Napisane przez michalina83
Mogą przestać ją szanować a nie muszę chyba pisać co się dzieje jak uczniowie nie szanują nauczyciela.
znowu się zgadzam! seks to zaraza i brud tego świata, przez seks mężczyźni myślą penisem a kobiety bożeną, przez seks ludzie tracą stanowiska i szacunek - jak traktować poważnie kogoś kto miał w sobie męski członek?

Cytat:
Napisane przez michalina83
Mam koleżanki nauczycielki i nawet jak idą na imprezę czy wychodzimy do barów to często się oglądają czy gdzieś nie ma uczniów albo ich rodziców.
szczerze mówiąc dziwię się że oni gdziekolwiek wychodzą, bo trochę do baru jednak nie przystoi damie.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-29 18:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.