Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-24, 08:00   #901
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Pajka ja tam ostatnio brzuch oparzylam jak wrzucałam ziemniaki do zupy... Też się wystraszyłam ale szybko lód przyłożyłam, młody się ruszał więc luz
A propos kalafiora.. Ogarnęłam że szkole rodzenia mamy na 16 wyjatkowo ale nie ogarnęłam że dzień się zmienił xd wbilam sobie na mózg ze w środę są zajęcia i koniec
Byłam u lekarza na szczęście noga już się podobno goi więc mam czyste sumienie. W ogóle o 7 rano zero kolejek, chyba się poświęceń i będę chodzić tak rano, w labie też
Piękne ciasta <3 na pewno coś zrobię niedługo.
Jutro 30 tydzień, zaczynam chyba prac ciuszki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 08:15   #902
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Tak czytałam te Wasz historie o obijaniu się o różne rzeczy i się tak zastanawiałam dlaczego w sumie ja niczym do tej pory sobie nie przywaliłam I już wiem - albo macie wysokie meble albo jesteście niższe niż ja Mam 173cm i szuflada w kuchni sięga mi do uda Jedyne szuflady jakimi mogłabym sobie przywalić to komoda młodego, ale teraz nawet w górnej szufladzie są rzeczy dzidziusia i odsuwam ją sporadycznie. Za to nie ukrywam, że jak odpalam największy palnik najbliżej siebie to się boję, żeby mi się nie zapalił sweter, zwłaszcza taki z reniferem, który ma nos z pompona na środku brzucha




Już wysyłałam, ale pewnie źle




Niech tam zostaną oboje dl a Twojego i dziecka spokoju. Sprawy papierowe odstaw sobie po porodzie, bo podejrzewam, że wtedy będziesz mieć na pęczki potwierdzeń durnoty tego człowieka.

A jesli chodzi o malowanie, to myślę, że wietrzenie i zamknięte drzwi dadzą radę

Będą kciuki!
Jestem ciekawa jakie dzidziusie są już duże. Szkoda, ze usg tak rzadkooooo.

U mnie dzisiaj wizyta, ale pewnie tylko podstawowy przegląd ze wstępnym "Co dolega?"
Pestka Ty nie masz czym zachaczać malutki masz brzuszek

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Zrobiła wczoraj krok do przodu z wyprawką i zamówiłam gemini także będę miała przybory do szpitala, koszule też już mam. Jeszcze znaleźc torbę, wyprać ją i kolejne 3 tyg się pakować chcialabym mieć spakowaną swoją do połowy lutego.
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 08:45   #903
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 08:49   #904
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Hey. Ja prawie dzisiaj nic nie spalam. Po śniadaniu się polozylam ale TŻ miał na 10 jechać do pracy. Miał obudzić mnie. Ja i tak zasnąć nie mogłam wiec sobie lezalam. A o nn dziecko zaprowadził do dziadków i właśnie pojechał. Kochany pewnie myślał ze spie i nie chciał mnie budzić. A ja nie wień co sie dzieje. Kiepsko się czuje , jestem mega zmęczona a spać nie mogę. Na noc nie mogłam zasnąć. Potem pierwszą pobudka na siku i mega zgaga, wiec jeszcze siedziałam i tabletkę ssalam. Potem druga pobudka do córki. Wrocilam do sypialni. Zaraz kolejna pobudka do córki i juz nie spie od 3 albo 4. Zaraz ubieram się i idę do dziadków i mojego dziecka. Dobra kawę zrobią chociaz z ekspresu skoro i tak spać nie moge. Dzisiaj chyba żadne cappucino ani latte tylko porządny kubek kawy wypije zaczyna się bezsenność....
Cos mi się chyba dziecko przemieściło bo nie boli mnie pęcherz i nie mam takiego ucisku i permanentnego parcia jak wcześniej. Chociaż ruchy czuje dalej po bokach, ale tez w końcu prawie pod zebrami. Ciekawe. I co chwilę mną trzęsie. Nie czuje kopniaków tylko jak cały brzuch aż ciaalo podrywa i wszystko się rusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2019-01-24 o 08:50
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 09:27   #905
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Najlepiej coś bez pieczenia, bo ja wszystko spier.... W zeszły weekend robiłam to:
https://kulinarneeprzygody.blogspot....zenia.html?m=1
Nawet tż ekipie w pracy smakowało, bo chcieli przepis, więc jak któraś ma ochotę to zachęcam do spróbowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja wrzucam ten deserek z lewitującymi borówkami
http://smakinatalerzu.pl/2017/08/22/...r-z-borowkami/ Ja już nie dodaję cukru pudru bo Oreo i galaretka są dla mnie już wystarczająco słodkie

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
No moj maz gdzies rozum zgubil jak mu mowie, ze jedna cala pensja na wynajem a z drugiej oplacic przedszkole, dojazdy, utrzymanie 3 osob to nie damy rady a on dalej swoje, jakby logiczne argumenty nie trafialy. Do tego uslyszalam, ze przeciez mamusia pomoze... tia, a jak mamusia zamknie swoje wredne oczyska to sru pod most? Nie dociera do niego to, ze powinmismy byc samodzielni a nie zerowac na pomocy starej kobiety. Moze wezme go na porodowke zeby tez go tam odpepnili przy okazji

A apropo Alantanu i Bephantenu to chyba alantan plus to wlasnie Bephanten tylko 4 razy tanszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Facet po 30stce chce żeby mama mu nadal pomagała? W którym momencie życia stracił jakąkolwiek godność?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Okropnie masz z tym panem tata. Chyba taki czepialski jest gorszy od takisgo dupowatego jak moj. Bo moj ma "dume", jak ja na niego fukam to i dziecko jest bebe. Wiec jak w koncu mamusia zniknie to on reki po dzieciaka nie wyciagnie bo jest za bardzo bojazliwy i bedzie juz w ogole zyciem zniechecony. Czasem sie zastanawiam gdzie ja mialam oczy, ale milosc najwidoczniej jest slepa. Ostatnio sie go zapytalam czemu chcial dziecko skoro wiedzial, ze nie jest w stanie sie przeprowadzic do mnie i miec swoja rodzine. To uslyszalam, ze widocznie niepotrzebnie to dziecko. Jak mnie to uderzylo Bo to tak jakny powiedzial, ze nasz synek, ktorego tak bardzo pragnelismy jest niepotrzebny. Lepiej zeby dziecko sie nigdy o tym wszystkim nie dowiedzialo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wypadałoby - jak to mówi moja koleżanka - tak po ludzku typa ze schodów zrzucić

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Oj ja tez otwieram często szafki w kuchni i jakoś tak zapominam o tym brzuchu i nie raz w brzuchol uderzylam ale zawsze kantem, rogiem tej szafki. A ze mamy ostre bo mamy metalowe raczki wzdłuż górnego rantu to nie raz miałam sznyte jak nożem na brzuchu do tego wiecznie mam w moich podomkach, w bluzach lub bluzkach brudne na brzuchu albo od stania przy zlewie brzuch cały mokry. Jak myje zęby to czasami pasta kapnie na brzuch. Czasami próbuje gdzieś się przecisnąć a tu się nie da przez brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ja dzisiaj robilam te rogaliki. Córce nie smakowały wiec zjadłam wszystkie sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podomka moja prababcia tak mówiła (ale skojarzenie pozytywne)

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Taaaaa od 6 baluje sama po biurze

Jeszcze tyyyydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6 to środek nocy, w okolicy tej godziny budzę się na nocne siku

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Cześć! Zniknęłam, miałam niemałe problemy ze sobą , ze snem, zdrowiem itd ale powoli wszystko się prostuje.
Chciałam się na nowo przywitać, bo w końcu Was odnalazłam.
Chłopczyk mój dalej rośnie i jest bardzo aktywny.
Będę więcej Was podczytywała niż pisała
Niecałe 9-10 tygodni przed nami jeszcze !

Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam nadzieję, że wszystko dobrze Dziewczyny tu wspominały, że gdzieś przepadłaś, ale pamiętamy, że masz ślub niedługo więc obstawiałyśmy że przygotowania Cię pochłonęły
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 09:45   #906
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Tereska brak słów na jego słowa. Powiem może brzydko każdy może być dawca ale nie każdy tata ale mam nadzieję że jednak twój się opamieta. ja celuje by zrobic oponki lub faworki w weekend

Sent from my SNE-LX1 using Wizaz Forum mobile app
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 09:48   #907
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry mam cholerka takie 4 kropki na brzuchu ,ale na szczęście nie są to żadne bąble.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-24, 09:49   #908
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Miałam bardzo ciężki miesiąc za sobą. Od dwóch dni mam poprawę i liczę na to ze będzie coraz lepiej.
Opowiem Wam jak usiądę do laptopa.

Przygotowania oczywiście tez to już lekko ponad tydzien !
Jadę zaraz właśnie odebrać sukienke. Ciekawe czy brzuch się zmieści


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 10:17   #909
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Miałam bardzo ciężki miesiąc za sobą. Od dwóch dni mam poprawę i liczę na to ze będzie coraz lepiej.
Opowiem Wam jak usiądę do laptopa.

Przygotowania oczywiście tez to już lekko ponad tydzien !
Jadę zaraz właśnie odebrać sukienke. Ciekawe czy brzuch się zmieści


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie ze się odezwałaś
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 10:17   #910
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
To ja wrzucam ten deserek z lewitującymi borówkami
http://smakinatalerzu.pl/2017/08/22/...r-z-borowkami/ Ja już nie dodaję cukru pudru bo Oreo i galaretka są dla mnie już wystarczająco słodkie



Facet po 30stce chce żeby mama mu nadal pomagała? W którym momencie życia stracił jakąkolwiek godność?



Wypadałoby - jak to mówi moja koleżanka - tak po ludzku typa ze schodów zrzucić



Podomka moja prababcia tak mówiła (ale skojarzenie pozytywne)



6 to środek nocy, w okolicy tej godziny budzę się na nocne siku



Mam nadzieję, że wszystko dobrze Dziewczyny tu wspominały, że gdzieś przepadłaś, ale pamiętamy, że masz ślub niedługo więc obstawiałyśmy że przygotowania Cię pochłonęły
Bardzo ładnie się prezentuje ten deser, zapisuję do zrobienia!
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Hey. Ja prawie dzisiaj nic nie spalam. Po śniadaniu się polozylam ale TŻ miał na 10 jechać do pracy. Miał obudzić mnie. Ja i tak zasnąć nie mogłam wiec sobie lezalam. A o nn dziecko zaprowadził do dziadków i właśnie pojechał. Kochany pewnie myślał ze spie i nie chciał mnie budzić. A ja nie wień co sie dzieje. Kiepsko się czuje , jestem mega zmęczona a spać nie mogę. Na noc nie mogłam zasnąć. Potem pierwszą pobudka na siku i mega zgaga, wiec jeszcze siedziałam i tabletkę ssalam. Potem druga pobudka do córki. Wrocilam do sypialni. Zaraz kolejna pobudka do córki i juz nie spie od 3 albo 4. Zaraz ubieram się i idę do dziadków i mojego dziecka. Dobra kawę zrobią chociaz z ekspresu skoro i tak spać nie moge. Dzisiaj chyba żadne cappucino ani latte tylko porządny kubek kawy wypije zaczyna się bezsenność....
Cos mi się chyba dziecko przemieściło bo nie boli mnie pęcherz i nie mam takiego ucisku i permanentnego parcia jak wcześniej. Chociaż ruchy czuje dalej po bokach, ale tez w końcu prawie pod zebrami. Ciekawe. I co chwilę mną trzęsie. Nie czuje kopniaków tylko jak cały brzuch aż ciaalo podrywa i wszystko się rusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam takie same objawy, ruchy po bokach i pod zebrami i te ruchy to raczej takie wstrząsy brzuchem, a nie jakieś konkretne kopniaki. Jutro mam usg to się dowiem jak ona tam się umieściła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 10:29   #911
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Dzień dobry Bardzo ładnie się prezentuje ten deser, zapisuję do zrobienia! Mam takie same objawy, ruchy po bokach i pod zebrami i te ruchy to raczej takie wstrząsy brzuchem, a nie jakieś konkretne kopniaki. Jutro mam usg to się dowiem jak ona tam się umieściła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas Mały ciągle kica dwa tygodnie temu był ułożony główką w dół, tydzień temu jak poszłam z tym twardniejącym brzuchem to na dole były już nogi, teraz we wtorek powiedziała gin żebym przyszła na szybko sprawdzić szyjkę i głowa znowu na dole

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Dzisiaj chyba dotrze wanienka
Więc spanie i mycie już Mały będzie miał zapewnione.
Fura już czeka w sklepie tylko musimy podjechać odebrać
Jeszcze tylko te nieszczęsne szafy i będzie można się organizować jakoś ze wszystkim Wczoraj mi stolarz powiedział, że mu się zwolnił pracownik i będzie mała obsuwa, ale nie wie ile. Załączył mi się z tej okazji stres. Pożaliłam się koleżance co też z tym stolarzem współpracuje i pyta czy on wie że jestem w ciąży to mówię, że tak bo dlatego mu mówiłam że mi na terminie zależy. Śmieję się, że pojadę do niego się rozpłakać w razie czego
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-24, 10:33   #912
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Kurcze, żartowałam tym spanirm do 11, a tu patrzę na zegarek:11:20. A miałam tyle ambitnych planów na dziś 😂
Hej Bejata✋
U mnie ruchy wyglądają tak, że jest to głównie wypychanie różnych części ciała i właśnie takie szarpanie. Chyba nie mają już powoli miejsca, żeby wziąć zamach i dać kopa ☺ A pozycję to zmienia kilka razy dziennie, takie to ruchliwe od samego początku. Ciekawe jak zareaguje jak go włożę do rożka albo śpiworka i się skończy rumakowanie 😂 Na pewno będzie zachwycony 🙍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 10:59   #913
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry! Wieczorem tak się objadlam słodkim, że usnac nie mogłam bo mi niedobrze było
Lovelly i pestka udanych wizyt!
Pestka już wysłałam co trzeba, wcześniej nie miałam od Ciebie żadnej wiadomości
Wczoraj zabrałam się za wybieranie zdjęć i robienie fotoksiążek z wakacji z ostatnich lat niech będzie, że zrobię coś pożytecznego i niezwiązanego z ciaza/dzieckiem :P
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Pestka Ty nie masz czym zachaczać malutki masz brzuszek

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Zrobiła wczoraj krok do przodu z wyprawką i zamówiłam gemini także będę miała przybory do szpitala, koszule też już mam. Jeszcze znaleźc torbę, wyprać ją i kolejne 3 tyg się pakować chcialabym mieć spakowaną swoją do połowy lutego.
Hmmm torbę prac zamierzasz? Ja myslalam raczej w walizkę się spakować taka twarda, to tego chyba nie mam jak wyprać
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
U nas Mały ciągle kica dwa tygodnie temu był ułożony główką w dół, tydzień temu jak poszłam z tym twardniejącym brzuchem to na dole były już nogi, teraz we wtorek powiedziała gin żebym przyszła na szybko sprawdzić szyjkę i głowa znowu na dole

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Dzisiaj chyba dotrze wanienka
Więc spanie i mycie już Mały będzie miał zapewnione.
Fura już czeka w sklepie tylko musimy podjechać odebrać
Jeszcze tylko te nieszczęsne szafy i będzie można się organizować jakoś ze wszystkim Wczoraj mi stolarz powiedział, że mu się zwolnił pracownik i będzie mała obsuwa, ale nie wie ile. Załączył mi się z tej okazji stres. Pożaliłam się koleżance co też z tym stolarzem współpracuje i pyta czy on wie że jestem w ciąży to mówię, że tak bo dlatego mu mówiłam że mi na terminie zależy. Śmieję się, że pojadę do niego się rozpłakać w razie czego
Moja koleżanka bez ciąży rozplakala się przy remontowcach i coś ugrala, więc u Ciebie efekt będzie murowany
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Kurcze, żartowałam tym spanirm do 11, a tu patrzę na zegarek:11:20. A miałam tyle ambitnych planów na dziś
Hej Bejata
U mnie ruchy wyglądają tak, że jest to głównie wypychanie różnych części ciała i właśnie takie szarpanie. Chyba nie mają już powoli miejsca, żeby wziąć zamach i dać kopa ☺ A pozycję to zmienia kilka razy dziennie, takie to ruchliwe od samego początku. Ciekawe jak zareaguje jak go włożę do rożka albo śpiworka i się skończy rumakowanie Na pewno będzie zachwycony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
obudziłam się dokładnie o tej samej godzinie, mimo budzika na 9

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam może głupie pytanie, bo nigdy nie miałam potrzeby korzystać... W zwykłym dużym szpitalu IP to to samo co SOR?

Edytowane przez coco00
Czas edycji: 2019-01-24 o 11:30
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 11:39   #914
Lovelly44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 211
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Lovelly44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 11:40   #915
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Wow gratulacje jaka wielka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 11:41   #916
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ale nawrzucałyście ciast, co jedno to mam większą ochotę zrobić. Ale nie będę córki na diecie zapachami kusić.
Te rogaliki z aniagotuje robiłam kiedyś i kurczę, nie wyszły. Najpierw się nie chciały zagnieść bo za rzadkie, potem upiec. A użyłam dokładnie tego sera co w przepisie. Widać nie są mi pisane

Też zahaczam brzuchem o wszystko, ale ja mam już ogroooomnyyyy. Zostały mi 3 kg do wagi z poprzedniego porodu (startowa taka sama). Na 3 miesiące... no na bank teraz więcej nabiję na licznik. Ech.

Lovelly super, ale duża!

Edytowane przez Lisek_kartezjanski
Czas edycji: 2019-01-24 o 11:43
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 11:43   #917
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Cudownie
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 12:02   #918
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Woooow ale klocek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 12:06   #919
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Cześć! Zniknęłam, miałam niemałe problemy ze sobą , ze snem, zdrowiem itd ale powoli wszystko się prostuje.
Chciałam się na nowo przywitać, bo w końcu Was odnalazłam.
Chłopczyk mój dalej rośnie i jest bardzo aktywny.
Będę więcej Was podczytywała niż pisała
Niecałe 9-10 tygodni przed nami jeszcze !

Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Witaj Bejatko ponownie Duzo zdroweczka Ci zycze

Wiecie co zwialam z chalupy, zostawilam z budowlancami mame a sama spieprzalam najszybciej jak moglam jak tylko zaczeli malowac to jeden wielki smrod rozpuszczalnika. Nie chcialam ryzykowac zdrowia malego. A tak spieprzalam, ze buty i kurtke juz na klatce ubieralam Jutro mam diabetologa to wroce tam po lekarzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-24, 12:06   #920
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Jaka już duża! Gratuluje!
Mówił lekarz do kiedy ma czas na obrót?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 12:12   #921
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Łał jaka duża dziewczyna

Sent from my SNE-LX1 using Wizaz Forum mobile app
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 12:12   #922
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Witaj Bejatko ponownie Duzo zdroweczka Ci zycze

Wiecie co zwialam z chalupy, zostawilam z budowlancami mame a sama spieprzalam najszybciej jak moglam jak tylko zaczeli malowac to jeden wielki smrod rozpuszczalnika. Nie chcialam ryzykowac zdrowia malego. A tak spieprzalam, ze buty i kurtke juz na klatce ubieralam Jutro mam diabetologa to wroce tam po lekarzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U dobrze, że uciekłaś
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 12:31   #923
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Łoooo boziu! No dobrze, dobrze, niech sobie rośnie zdrowo 😊
Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Witaj Bejatko ponownie Duzo zdroweczka Ci zycze

Wiecie co zwialam z chalupy, zostawilam z budowlancami mame a sama spieprzalam najszybciej jak moglam jak tylko zaczeli malowac to jeden wielki smrod rozpuszczalnika. Nie chcialam ryzykowac zdrowia malego. A tak spieprzalam, ze buty i kurtke juz na klatce ubieralam Jutro mam diabetologa to wroce tam po lekarzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak tak mocno dawało czadu, to dobrze zrobiłaś ☺

Mdli mnie coś, a szczerze nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam taką akcję. No ale od dwóch dni biorę witaminy, bo znalazłam końcówkę w blistrze i stwierdziłam, że nie wyrzucę 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 12:32   #924
Lovelly44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 211
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Jaka już duża! Gratuluje!

Mówił lekarz do kiedy ma czas na obrót?
Nie mówił, tylko że jeszcze jest szansa, i usg trzeba powtórzyć za miesiąc jak się nie obróci to CC


Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Lovelly44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 12:33   #925
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Piękna waga! Super


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 12:37   #926
MoonInTheSky
Raczkowanie
 
Avatar MoonInTheSky
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 141
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja brzuchem notorycznie zahaczam o indukcje i przełączam grzanie jak coś gotuje :/
Biorę się za prasowanie, póki co poprałam pieluchy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoonInTheSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 13:19   #927
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Matko przerazacie mnie tym praniem i prasowaniem jak ja jeszcze komody nie mam

Sent from my SNE-LX1 using Wizaz Forum mobile app
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 13:26   #928
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Ale nawrzucałyście ciast, co jedno to mam większą ochotę zrobić. Ale nie będę córki na diecie zapachami kusić.
Te rogaliki z aniagotuje robiłam kiedyś i kurczę, nie wyszły. Najpierw się nie chciały zagnieść bo za rzadkie, potem upiec. A użyłam dokładnie tego sera co w przepisie. Widać nie są mi pisane

Też zahaczam brzuchem o wszystko, ale ja mam już ogroooomnyyyy. Zostały mi 3 kg do wagi z poprzedniego porodu (startowa taka sama). Na 3 miesiące... no na bank teraz więcej nabiję na licznik. Ech.

Lovelly super, ale duża!
Lisku, zrób z takim serem w kostce ;-)
Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Wow jaka waga
Super

Psss do kiedy zazwyczaj niemowlę nosi rozmiar 62?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 13:28   #929
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Matko przerazacie mnie tym praniem i prasowaniem jak ja jeszcze komody nie mam

Sent from my SNE-LX1 using Wizaz Forum mobile app
Ja susze i wrzucam do kołyski po czym przykrywam kocem. To pranie idzie jak po grudzie, końca u mnie nie widać, wszystko schnie jakby chciało, a nie mogło. Do tego zauważyłam jakieś dziwne plamy na niektórych rzeczach już po wyschnięciu, więc musiałam wyprać drugi raz. Od przyszłego tygodnia zaczynam kolejną turę prania, a prasowanie w lutym. To się nie wydaje, ale troche roboty z tym jest.
Dzisiaj miałam ambitne plany, ale mam takie zawroty głowy, że leżę plackiem. I weź coś tu sobie zaplanuj, jak życie zweryfikuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-24, 13:35   #930
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lovelly44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Majusia zdrowiutka, waży już 1720 gram (30+3) jeszcze leży sobie w poprzek
Jestem mega szczęśliwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje! ale super waga juz

Ja jutro na usg, mam nadzieje ze tez bedzie wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Lisku, zrób z takim serem w kostce ;-) Wow jaka waga
Super

Psss do kiedy zazwyczaj niemowlę nosi rozmiar 62?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zalezy od dziecka. Moj syn ur. 58 cm 3820 nosił w zasadzie od urodzenia. 56 bylo za male po 2 tygodniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Ehh wyruszam do pediatry z synem. Od wczoraj goraczka. Przed 10 dalam mu nuurofen i teraz znowu 38,8 . Chyba znowy musze mu dac bo nie dojdziemy do lekarza. A to za czesto wd. zalecen z opakowania :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.