Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 08:55   #1501
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cześć
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:11   #1502
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:21   #1503
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziś dostałam kolejną 5

Pięknie
Gratuluję i dziękuję ja już koniec tylko koleżanka poda indeks na wpisanie zal...

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
wrzucam pare fotek z dziś, mimo sprzatania nadal syf, prosze nie patrzec na nasze okna


oto on, nasz naroznik w całej okazałości

stół na razie ustawiony równolegle do okna, ale rozwazamy opcje aby był równoległe do balkonu, jak myślicie?

łazienka z wklejonym lustrem - teraz widac jak razi kontakt na ramie

i listwa podswietlajaca "barek" jak jest ciemno robi fajny nastrój

oraz świeżo błożone kartonowe schody
India super! a ten stolik chyba faktycznie lepiej równolegle do balkonu no i to gniazdko w łazience.. bałam się efektu jak o tym wspominałaś jakiś czas temu, ale teraz wygląda całkiem dobrze no i Ty też ślicznie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
Dziewczynki chciałyście obejrzec mieszkanko Natalii

mąż zawyrokował dziś "wiesz ale ty masz juz tak nisko ten brzuch teraz to juz ci opadł"

sama nie wiem czy opadł czy nie opadł...

z gory przepraszam za opuchlizne.. bo znow opuchłam niestety
ale duży brzuś biedna spuchnięta

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
brawo za 5
dzięki

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

zobaczcie właśnie dostaliśmy fotkę od pani instruktor z aqua baby

ale wyszedł grubasek pod tą wodą
wow super no i ta informacja odnośnie oddychania, nie wiedziałam

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Wychodzę bo chyba zaraz jajko zniosę
kciuki

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------




Wczoraj byliśmy w tym kinie na "jak pozbyć się cellulitu?" i powiem, że z nóg to mnie nie powalił, ale jak któraś z Was pisała, że tekst nie zachęca to powiem tylko, że film z tytułem, ma niewiele wspólnego, a wręcz bardzo nie wiele... No i tak jak pisze, że jest to komedia, to nie do końca wprawdzie jest kilka zabawnych epizodów, nawet bardzo zabawnych jednak całość jest trochę drastyczna m.in. głównym wątkiem jest morderca, który zabija kobiety... 3 dziewczyny spiskowały i rozgryzały, kto zabija, ciągle myśląc że facet porywa kobiety wysysa je i robi z tego kremy dla kobiet..... film ciut zakręcony, ale myślę że wart obejrzenia, choć ja to momentami miałam ciaryyy na plecach


A dzisiaj idę do fryzjera a od jutra zamierzam rozwozić cv i pytanie do n-elek czy listy motywacyjne też pisać? czy tylko cv?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:34   #1504
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez klion78 Pokaż wiadomość
dzięki jestem pod wrażeniem
a prosze

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Cześć
cześć

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ano poniedziałek - a ja mam mocno napięty tydzień dziś idziemy do przyjaciół jutro kurs w Katowicach w środę przychodzą znajomi w czwartek idę na spotkanie do baru z moimi dziewczynami a w piątek miała przyjechać moja przyjaciółka z poznania na weekend no ale napisała mi dziś że będzie już w środę superrr pogadamy sobie oj ale się za nią stęskniłam, ostatnio jej się w życiu uczuciowym pomieszało dosyć mocno no i dlatego się cieszę że będzie wcześniej bo pogadamy od serca jak wojtka nie będzie... no i miałam nie iść na spotkanie z dziewczynami ale mnie mąż wysyła bo on weźmie wtedy winko i chce pogadać z Karolą jak facet i może jej coś też pomoże
wiec będzie wesoło
odpocznę bynajmniej od wizażu


Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
wow super no i ta informacja odnośnie oddychania, nie wiedziałam
Wczoraj byliśmy w tym kinie na "jak pozbyć się cellulitu?" i powiem, że z nóg to mnie nie powalił, ale jak któraś z Was pisała, że tekst nie zachęca to powiem tylko, że film z tytułem, ma niewiele wspólnego, a wręcz bardzo nie wiele... No i tak jak pisze, że jest to komedia, to nie do końca wprawdzie jest kilka zabawnych epizodów, nawet bardzo zabawnych jednak całość jest trochę drastyczna m.in. głównym wątkiem jest morderca, który zabija kobiety... 3 dziewczyny spiskowały i rozgryzały, kto zabija, ciągle myśląc że facet porywa kobiety wysysa je i robi z tego kremy dla kobiet..... film ciut zakręcony, ale myślę że wart obejrzenia, choć ja to momentami miałam ciaryyy na plecach )
dziękuję
na innym wątku nam dziewczyna go odradza podobno mocno średni tylko kilka razy ją ubawił... i że nie poleca... więc jak widać są gusta i guściki
mnie on nie zachęca tak samo jak weekend... ale ten to podobno dno..
a do przedszkola samo cv
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:36   #1505
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
widzisz .. szybko zlecialo
a na co chodzisz?
napewno bedzie efekty widac ja chodze 3 razy w tyg ale po godzinie tylko
a róźnie: fitball, pilates, stepy, bs, aeroboxing... urozmaicam sobie, żeby mi się nie znudziło
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:36   #1506
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Martuś spodziewałam się czegoś innego, więcej śmiechu na pewno. Byłam inaczej nastawiona- na typową komedię, inne były oczekiwania ale jak spojrzeć na to z inne perspektywy to nie jest aż tak zły

Kochana Ty jak roznosiłaś cv? to razem z listem motywacyjnym?
Czy sam życiorys wystarczy?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:39   #1507
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Martuś spodziewałam się czegoś innego, więcej śmiechu na pewno. Byłam inaczej nastawiona- na typową komedię, inne były oczekiwania ale jak spojrzeć na to z inne perspektywy to nie jest aż tak zły

Kochana Ty jak roznosiłaś cv? to razem z listem motywacyjnym?
Czy sam życiorys wystarczy?
pisałam wyżej że samo cv
a film podobno średni jak na twórce lejdis
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 09:44   #1508
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
pisałam wyżej że samo cv
a film podobno średni jak na twórce lejdis
O matko na oczy mi padło nie zauważyłam
Jak już mówiłam, ogólnie to się zawiodłam, bo inne były moje oczekiwania spodziewałam się duużo smiechu... a film tylko w niektórych momentach przypominał komedię

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Ooo a tydzień to masz nieźle napięty! Fajnie jak tyle się dzieje! czas leci w mgnieniu oka
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:49   #1509
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

anika super bebenek. A ty biedna do siebie niepodobna :glaszcze: ale i tak super wygladasz.

my dzis na usg idziemy na 15.30. juz sie umalowalam, w razie braku czasu pozniej
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:21   #1510
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

dzięki dziewczyny za komplementy

brzuchol mam wielki teraz na zdjeciach to dopiero bardzo widze

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
anika super bebenek. A ty biedna do siebie niepodobna :glaszcze: ale i tak super wygladasz.

my dzis na usg idziemy na 15.30. juz sie umalowalam, w razie braku czasu pozniej
wiem wlasnie ze wcale do siebie niepodobna jestem
masakra
maz mnie ciagle pociesza ale i tak niewiele to pomaga

wczoraj tak nas przytulił i mowi co sie kociu martwisz mamunią bedziesz a kiloski razem zrzucimy
i jakos tak miło mi sie zrobiło
ale i tak nie moge patrzec na siebie

ciekawe kiedy ta opuchlizna zejdzie
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:25   #1511
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

anika chyba do 2tyg po porodzie nie przejmuj sie - ja juz wrocilam do wagi sprzed ciazy, a jem slodkie az milo wiec Ty tez dasz rade
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 10:26   #1512
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
no to rzeczywiscie mozna się zdenerwowac

ale mnie rozkłada... a jiech to...

wrzucam pare fotek z dziś, mimo sprzatania nadal syf, prosze nie patrzec na nasze okna


oto on, nasz naroznik w całej okazałości

stół na razie ustawiony równolegle do okna, ale rozwazamy opcje aby był równoległe do balkonu, jak myślicie?

łazienka z wklejonym lustrem - teraz widac jak razi kontakt na ramie

i listwa podswietlajaca "barek" jak jest ciemno robi fajny nastrój


oraz świeżo błożone kartonowe schody
Domek coraz ładniejszy Stół ok, ale może rzeczywiście lepiej wzdłuż balkonu. A i schodów z bajki się dorobicie, narazie nie jest źle, podoba mi się rozwiązanie z tymi kartonami

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
Dziewczynki chciałyście obejrzec mieszkanko Natalii

mąż zawyrokował dziś "wiesz ale ty masz juz tak nisko ten brzuch teraz to juz ci opadł"

sama nie wiem czy opadł czy nie opadł...

z gory przepraszam za opuchlizne.. bo znow opuchłam niestety
ładniutkie mieszkanko

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
A dzisiaj idę do fryzjera a od jutra zamierzam rozwozić cv i pytanie do n-elek czy listy motywacyjne też pisać? czy tylko cv?
ja dałam i to i to

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
anika super bebenek. A ty biedna do siebie niepodobna :glaszcze: ale i tak super wygladasz.

my dzis na usg idziemy na 15.30. juz sie umalowalam, w razie braku czasu pozniej
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:32   #1513
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
anika chyba do 2tyg po porodzie nie przejmuj sie - ja juz wrocilam do wagi sprzed ciazy, a jem slodkie az milo wiec Ty tez dasz rade

kochanie wiesz jak mi poprawic nastrój

ide sie połozyc

te małpy znow mi tak rece pokuły ze mam juz sine,
jak weszłam do zabiegowego to tylko jękneły jak mnie zobaczyły i poleciały po jakas babke zeby mi pobrała
juz 3 kobiety mi nie chca pobierac tam
jak skonczyła mi pobierac (tak kreciła ta igła ze nigdy wczesniej tak nie bolało) jak doszłam do siebie po zasłabnieciu to tylko zapytały ile mi jeszcze zostało wiec mowie ze miesiąc tylko mine zrobiły i powiedziały aaaa to pewnie jeszcze sie spotkamy

eh
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...

Edytowane przez anika222
Czas edycji: 2011-02-07 o 10:35
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:32   #1514
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:50   #1515
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Ooo a tydzień to masz nieźle napięty! Fajnie jak tyle się dzieje! czas leci w mgnieniu oka
ojjj tak

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
my dzis na usg idziemy na 15.30. juz sie umalowalam, w razie braku czasu pozniej
na przegląd techniczny idziesz.. czyżby to już 6 tygodni?? ale ten czas zleciał!!

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
ja dałam i to i to
myślę że wiele zależy od dyrektora u mnie tylko chcieli cv mówili że list motywacyjny na rozmowę mam donosić..
jeśli owa będzie...
a tam gdzie zostałam zatrudniona list motywacyjny pisałam chyba po 2 mce pracy bo jej się przypomniało że do teczki muszę donieść

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
te małpy znow mi tak rece pokuły ze mam juz sine,
jak weszłam do zabiegowego to tylko jękneły jak mnie zobaczyły i poleciały po jakas babke zeby mi pobrała
juz 3 kobiety mi nie chca pobierac tam
jak skonczyła mi pobierac (tak kreciła ta igła ze nigdy wczesniej tak nie bolało) jak doszłam do siebie po zasłabnieciu to tylko zapytały ile mi jeszcze zostało wiec mowie ze miesiąc tylko mine zrobiły i powiedziały aaaa to pewnie jeszcze sie spotkamy

eh
boroczko a nie możesz zmienić przychodni? mi żyły pękają i jak u mnie w przychodni pobierały to czasem byłam tak posiniaczona że awaria.. a czasem nawet igła mi wisiała w ręce i skapywało... tragedia
no i zaczęłam chodzić do szpitala miejskiego owszem kolejka jest ale panie mają takaaaaaaaaaa w prawe w pobieraniu że nigdy ani siniaczka nie miałam.. na prawde może w szpitalu było by lepiej..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:01   #1516
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cześć dziewczyny.Wzięłam sobie specjalnie dzień wolny,żeby zrobić badania krwi no i nic z tego nie wyszło,lekarka nie umiała mi pobra c krwi powiedziała, ze mam przyjechać za tydzień....no kurde...tylko mi rękę pokłuła...
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:02   #1517
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Właśnie wydrukowałam listę przedszkoli i szkół podstawowych na całą okolice trochę tego jest ale muszą porozmawiać z tż i cześć do wykreślenia co za daleko tylko nie wiem które
No i dylemat mam czy list motywacyjne też dołączać hmmm skoro to zależy od dyrektora to nie wiem przecież czy chce czy nie najwyżej chyba dowozić będę... albo lepiej mieć i dać? ale to znowu pisze się personalnie więc trzeba by było mieć do każdej placówki...
No i mam nadzieję, że to nie za wcześnie i że mnie nie pogonią

A i w cv mam w wykształceniu że studiuję "18.10.2008 – nadal" więc chyba to zrozumiałe że kończę w tym roku??

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
wczoraj tak nas przytulił i mowi co sie kociu martwisz mamunią bedziesz a kiloski razem zrzucimy
i jakos tak miło mi sie zrobiło
ale i tak nie moge patrzec na siebie

ciekawe kiedy ta opuchlizna zejdzie
kochany

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
ja dałam i to i to

ja już nie wiem

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
kochanie wiesz jak mi poprawic nastrój

ide sie połozyc

te małpy znow mi tak rece pokuły ze mam juz sine,
jak weszłam do zabiegowego to tylko jękneły jak mnie zobaczyły i poleciały po jakas babke zeby mi pobrała
juz 3 kobiety mi nie chca pobierac tam
jak skonczyła mi pobierac (tak kreciła ta igła ze nigdy wczesniej tak nie bolało) jak doszłam do siebie po zasłabnieciu to tylko zapytały ile mi jeszcze zostało wiec mowie ze miesiąc tylko mine zrobiły i powiedziały aaaa to pewnie jeszcze sie spotkamy

eh
bidulka

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
myślę że wiele zależy od dyrektora u mnie tylko chcieli cv mówili że list motywacyjny na rozmowę mam donosić..
jeśli owa będzie...
a tam gdzie zostałam zatrudniona list motywacyjny pisałam chyba po 2 mce pracy bo jej się przypomniało że do teczki muszę donieść


boroczko a nie możesz zmienić przychodni? mi żyły pękają i jak u mnie w przychodni pobierały to czasem byłam tak posiniaczona że awaria.. a czasem nawet igła mi wisiała w ręce i skapywało... tragedia
no i zaczęłam chodzić do szpitala miejskiego owszem kolejka jest ale panie mają takaaaaaaaaaa w prawe w pobieraniu że nigdy ani siniaczka nie miałam.. na prawde może w szpitalu było by lepiej..
Zgłupiałam

Aniko
Marta ma rację, może warto zmienić laboratorium...
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:03   #1518
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
Dziewczynki chciałyście obejrzec mieszkanko Natalii

mąż zawyrokował dziś "wiesz ale ty masz juz tak nisko ten brzuch teraz to juz ci opadł"

sama nie wiem czy opadł czy nie opadł...

z gory przepraszam za opuchlizne.. bo znow opuchłam niestety
Śliczny. W ogóle kobiety w ciąży są piękne

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
tak tak Magda musisz kontynuować swoje... no i trzymam kciuki

zobaczcie właśnie dostaliśmy fotkę od pani instruktor z aqua baby

ale wyszedł grubasek pod tą wodą
Wow, super!

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
dzieci do 5 mce maja zakodowane jeszcze z brzucha że zamykają buzie - tzn otwierają żeby wypuscić powietrze ale pod wodą go nie wciągają potem to zanika w okolicach 7-9mce trzeba się tego uczyć więc już wtedy dupa
ale on jeszcze pamietał
Tak, tak. Widziałam już takie zajęcia na basenie, fajnie to wygląda. Znam też dziecko 2 -letnie, które pływa znacznie lepiej niż jego rodzice. Pływa od zawsze.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Wczoraj byliśmy w tym kinie na "jak pozbyć się cellulitu?" i powiem, że z nóg to mnie nie powalił, ale jak któraś z Was pisała, że tekst nie zachęca to powiem tylko, że film z tytułem, ma niewiele wspólnego, a wręcz bardzo nie wiele... No i tak jak pisze, że jest to komedia, to nie do końca wprawdzie jest kilka zabawnych epizodów, nawet bardzo zabawnych jednak całość jest trochę drastyczna m.in. głównym wątkiem jest morderca, który zabija kobiety... 3 dziewczyny spiskowały i rozgryzały, kto zabija, ciągle myśląc że facet porywa kobiety wysysa je i robi z tego kremy dla kobiet..... film ciut zakręcony, ale myślę że wart obejrzenia, choć ja to momentami miałam ciaryyy na plecach

A dzisiaj idę do fryzjera a od jutra zamierzam rozwozić cv i pytanie do n-elek czy listy motywacyjne też pisać? czy tylko cv?
A chciałam iść na ten film, chyba zrezygnuję. Wybiorę się na Karola.
Ja roznosiłam CV i list. Ale może żeczywiście trzeba samo CV
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:08   #1519
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
myślę że wiele zależy od dyrektora u mnie tylko chcieli cv mówili że list motywacyjny na rozmowę mam donosić..
jeśli owa będzie...
a tam gdzie zostałam zatrudniona list motywacyjny pisałam chyba po 2 mce pracy bo jej się przypomniało że do teczki muszę donieść
racja, ale LM nie zaszkodzi, a można się w nim dodatkowo zaprezentować, także moim zdaniem warto napisać
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 11:09   #1520
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

martucha nieeeee usg bioderek. gina w przyzszlym tyg musze zaliczyc chyba
a Zuu skonczyla wczoraj 7tyg

atomufka łojesu
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:13   #1521
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

anika ale brzucholek duży i śliczny a opuchlizną się nie martw.Moja siostra też sporo przybrała przez wodę w organizmie w ciąży,ale potem szybko zeszło.Widzę,że też masz problemy z żyłami...ech

martucha super zdjęcie małego fajna sprawa z tym ,ze dzieciaki umieją od razu pływać.Też moje kiedyś chcę posyłać na basen


A ja mam nienajlepszy start w tym tygodniu,wpierw wizyta u lekarza a teraz jeszcze mi komp padł...jakieś wiruszysko mam....skanuje,mam nadzieje,że uda się go wyleczyć..
W ogóle poprosiłam tą lekarkę ,żeby mi przepisała coś na problemy kobiece i pytam się czy coś płacę za receptę a ona,że nie wie,ale Pani w recepcji mi powie ,no i podchodze do okienka a ona ,że 20 euro się należy Myślałam ,że padnę. Ale i tak spoko,bo wizyta u gina to kozt 150 ....a do gina to juz w Polsce pójdę...No i przyjechałam do domu ,patrzę na tą receptę a ta pieczątki brak

kliwia już 7 tygodni wow
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2011-02-07 o 11:18
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:22   #1522
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Wzięłam sobie specjalnie dzień wolny,żeby zrobić badania krwi no i nic z tego nie wyszło,lekarka nie umiała mi pobra c krwi powiedziała, ze mam przyjechać za tydzień....no kurde...tylko mi rękę pokłuła...
kolejna biedaczka.. ehss

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Zgłupiałam [B].
może napisz lm jeden taki samo a tylko potem zmieniaj w nagłówku adresy i powkładaj do koszulek - poukładaj potem je wg listy "rajdu" po placówkach i jak bodziesz to pytaj czy życzą sobie też list jak nie to nie dasz i wyciągniesz z koszulki a jak chcą to zostawisz
no i piszesz do nadal ale możesz zaznaczyć dając że bronisz się w czerwcu tego roku

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
Tak, tak. Widziałam już takie zajęcia na basenie, fajnie to wygląda. Znam też dziecko 2 -letnie, które pływa znacznie lepiej niż jego rodzice. Pływa od zawsze.:
ja nie potrafię pływać w ogóle panicznie boję się wody jeśli mnie zakrywa.. dlatego bardzo chcę żeby syn się nauczył

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
racja, ale LM nie zaszkodzi, a można się w nim dodatkowo zaprezentować, także moim zdaniem warto napisać
masz racje

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
martucha nieeeee usg bioderek. gina w przyzszlym tyg musze zaliczyc chyba
a Zuu skonczyla wczoraj 7tyg

atomufka łojesu
aaaaaaa to ja nie pomyślałam o bioderkach trzymam kciuki

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
martucha super zdjęcie małego fajna sprawa z tym ,ze dzieciaki umieją od razu pływać.Też moje kiedyś chcę posyłać na basen


A ja mam nienajlepszy start w tym tygodniu,wpierw wizyta u lekarza a teraz jeszcze mi komp padł...jakieś wiruszysko mam....skanuje,mam nadzieje,że uda się go wyleczyć..
W ogóle poprosiłam tą lekarkę ,żeby mi przepisała coś na problemy kobiece i pytam się czy coś płacę za receptę a ona,że nie wie,ale Pani w recepcji mi powie ,no i podchodze do okienka a ona ,że 20 euro się należy Myślałam ,że padnę. Ale i tak spoko,bo wizyta u gina to kozt 150 ....a do gina to juz w Polsce pójdę...No i przyjechałam do domu ,patrzę na tą receptę a ta pieczątki brak

kliwia już 7 tygodni wow
polecam basen, ja nie mam parcia na miliony zajęć dodatkowych ale tego bym mu nie podarowała niech nie będzie taką kaleką jak mama zresztą na rehabilitacji nam mówili że to też dobre dla ogólnego rozwoju i mięśni i stawów w ogóle całej motoryki...
ale miałaś przygody współczuję.. czyli jeszcze raz jedziesz po pieczątkę?
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:22   #1523
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cześć!

Iwka ja jak wchodzę do sklepu i widzę na wyprzedażach szmatki z 3 ostatnich lat, do tego poupychane na wieszakach tak że trudno cokolwiek wyszukać to zaraz wychodzę, nie chce mi się w tym grzebać

India wasz domek już prawie gotowy do zamieszkania, kiedy przeprowadzka?

Anika ale duży brzusio, widać że już niedługo rozwiązanie, ja się nie znam ale też mi się wydaje że się ciut obniżył ładnie ci w tej sukienkce, to ta z all?

Ja mam trochę zmartwień bo mąż ma problemy z urzędem skarbowym, i to częściowo z winy księgowej bo zamiast mu powiedzieć co może a czego nie to po prostu brała faktury, rozliczała i tyle, mogła go poinformować co robi źle, mam nadzieję że nie wlepią mu jakieś ogromnej kary.
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:23   #1524
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Lecę do fryzjera
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:25   #1525
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

mona gdyby wle[ili to ksiegowa bym tez finansowo za taki blad obciazyla, krowa.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:33   #1526
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
kolejna biedaczka.. ehss


może napisz lm jeden taki samo a tylko potem zmieniaj w nagłówku adresy i powkładaj do koszulek - poukładaj potem je wg listy "rajdu" po placówkach i jak bodziesz to pytaj czy życzą sobie też list jak nie to nie dasz i wyciągniesz z koszulki a jak chcą to zostawisz
no i piszesz do nadal ale możesz zaznaczyć dając że bronisz się w czerwcu tego roku


ja nie potrafię pływać w ogóle panicznie boję się wody jeśli mnie zakrywa.. dlatego bardzo chcę żeby syn się nauczył


masz racje


aaaaaaa to ja nie pomyślałam o bioderkach trzymam kciuki

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


polecam basen, ja nie mam parcia na miliony zajęć dodatkowych ale tego bym mu nie podarowała niech nie będzie taką kaleką jak mama zresztą na rehabilitacji nam mówili że to też dobre dla ogólnego rozwoju i mięśni i stawów w ogóle całej motoryki...
ale miałaś przygody współczuję.. czyli jeszcze raz jedziesz po pieczątkę?
No Tż pojedzie po pracy ,bo ja zostalam i zabieram sie za pakowanie

Moj Tż też nie umie pływać ja tego nie rozumiem,przecież to takie proste
Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Lecę do fryzjera
Co robisz z wloskami?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:34   #1527
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
mona gdyby wle[ili to ksiegowa bym tez finansowo za taki blad obciazyla, krowa.
To samo powiedziałam tżowi, niech ona teraz płaci. Ostatnio byłam u niej z tżem to się z nią pokłóciłam, bo ona jest taka że tylko policzyć, oddać do urzędu i nic wiecej, na prawie skarbowym wogóle się nie zna i się tym nie interesuje. Jeszcze wmawia że coś można zrobić, a potem okazuje się że wcale tak to nie działa(np kupując maszyny z zagranicy za które tam nie płaci sie podatku wmawia że u nas też nie zapłacimy a potem okazuje się że jednak tak).
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:37   #1528
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:38   #1529
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
tak najlepiej koło 4-5mce żeby trzymało główkę sztywno ale jeszcze pamiętało o tym odruchy nie nabierania powietrza
no im starsze dziecko tym gorzej może- ale nie musi znosić basenu
wczoraj była pierwszy raz dziewczynka tak koło10-11 mce i w wodze super ale zanurzenia moczenia głowy płacz niesamowity... nie wiem czy to przez to czy przez strach no ale jak czytałam o basenach to tak instruktorzy radzą im wcześniej tym lepiej bo jeszcze pamięta brzuchol

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------



że grubiutka? hahahahahaha a dziękuję
nie

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Gratuluję i dziękuję ja już koniec tylko koleżanka poda indeks na wpisanie zal...



India super! a ten stolik chyba faktycznie lepiej równolegle do balkonu no i to gniazdko w łazience.. bałam się efektu jak o tym wspominałaś jakiś czas temu, ale teraz wygląda całkiem dobrze no i Ty też ślicznie wyglądasz



ale duży brzuś biedna spuchnięta



dzięki



wow super no i ta informacja odnośnie oddychania, nie wiedziałam



kciuki

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------




Wczoraj byliśmy w tym kinie na "jak pozbyć się cellulitu?" i powiem, że z nóg to mnie nie powalił, ale jak któraś z Was pisała, że tekst nie zachęca to powiem tylko, że film z tytułem, ma niewiele wspólnego, a wręcz bardzo nie wiele... No i tak jak pisze, że jest to komedia, to nie do końca wprawdzie jest kilka zabawnych epizodów, nawet bardzo zabawnych jednak całość jest trochę drastyczna m.in. głównym wątkiem jest morderca, który zabija kobiety... 3 dziewczyny spiskowały i rozgryzały, kto zabija, ciągle myśląc że facet porywa kobiety wysysa je i robi z tego kremy dla kobiet..... film ciut zakręcony, ale myślę że wart obejrzenia, choć ja to momentami miałam ciaryyy na plecach


A dzisiaj idę do fryzjera a od jutra zamierzam rozwozić cv i pytanie do n-elek czy listy motywacyjne też pisać? czy tylko cv?

ja rozwoziłam tylko CV hmm tzn. zaniosłam do wydziału Oświaty Urzędu Miasta gdzie każda szkoła ma swoją teczkę na pocztę do nich





Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość
kochanie wiesz jak mi poprawic nastrój

ide sie połozyc

te małpy znow mi tak rece pokuły ze mam juz sine,
jak weszłam do zabiegowego to tylko jękneły jak mnie zobaczyły i poleciały po jakas babke zeby mi pobrała
juz 3 kobiety mi nie chca pobierac tam
jak skonczyła mi pobierac (tak kreciła ta igła ze nigdy wczesniej tak nie bolało) jak doszłam do siebie po zasłabnieciu to tylko zapytały ile mi jeszcze zostało wiec mowie ze miesiąc tylko mine zrobiły i powiedziały aaaa to pewnie jeszcze sie spotkamy

eh
Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Wzięłam sobie specjalnie dzień wolny,żeby zrobić badania krwi no i nic z tego nie wyszło,lekarka nie umiała mi pobra c krwi powiedziała, ze mam przyjechać za tydzień....no kurde...tylko mi rękę pokłuła...


Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Właśnie wydrukowałam listę przedszkoli i szkół podstawowych na całą okolice trochę tego jest ale muszą porozmawiać z tż i cześć do wykreślenia co za daleko tylko nie wiem które
No i dylemat mam czy list motywacyjne też dołączać hmmm skoro to zależy od dyrektora to nie wiem przecież czy chce czy nie najwyżej chyba dowozić będę... albo lepiej mieć i dać? ale to znowu pisze się personalnie więc trzeba by było mieć do każdej placówki...
No i mam nadzieję, że to nie za wcześnie i że mnie nie pogonią

A i w cv mam w wykształceniu że studiuję "18.10.2008 – nadal" więc chyba to zrozumiałe że kończę w tym roku??



kochany



ja już nie wiem



bidulka


Zgłupiałam

Aniko
Marta ma rację, może warto zmienić laboratorium...
tak tylko że jak masz napisane do nadal to dla nich nie znaczy że masz dyplom bo możesz się nie obronić w czerwcu

ja dawałam tylko CV a na rozmowie w jednej szkole babka mi pow bym następnym razem określiła jakie stanowisko
hmmm tylko że ja mogę być pedagogiem albo nauczycielem w-f a także doradcą zawodowym to głupio tak heh mogę nawet uczyć BHP w technikum

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
mona gdyby wle[ili to ksiegowa bym tez finansowo za taki blad obciazyla, krowa.

nie którzy nie powinni pracować w niektórych zawodach



dziś u mnie w pracy zwolnili 2 osoby jednej nie przedłużą umowy i jutro zwolnią dwie kolejne jak do nich plota nie dojdzie że czekają wypowiedzenia i na chorobowe nie pójdą :/
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

Edytowane przez śliweńka
Czas edycji: 2011-02-07 o 11:39
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:42   #1530
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żony, matki, wizażanki - wirtualne Koleżanki, czyli pogaduchy PM 2009 cz. XXV

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.